Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) A`rpi válasza Speedhs (#69650) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fix 12 volt kellene valahonnan, ventiről nem jó ami PS alaplapjáról jön mert az eleve szabályozott.

Ebben a hozzászólásomban nagyjából kiveséztem mindent a bekötéssel kapcsolatban: [link]

Barna +12V Fekete GND fehéret nem kötöd sehova.

(#69652) Speedhs válasza A`rpi (#69651) üzenetére


Speedhs
őstag

Igen, ezt le is mentettem, csak bezavart az, hogy amint az általad linkelt képen is látszik, két 12v-t mutat, de így már értem.

Fix 12v az alaplapról jön a szabályzóba, majd onnan már egy általam beállított fix feszültséget fog kapni a venti a barnáról és a feketéről, az alaplapi csatlakozót teljesen mellőzöm tehát.

(#69653) A`rpi válasza Speedhs (#69652) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Valahogy így, mindenesetre a módosítást úgy végezd el ha véletlen kudarcba fulladna, gyárira vissza tudd alakítani.

(#69654) Speedhs válasza A`rpi (#69653) üzenetére


Speedhs
őstag

Rendben és köszönöm a segítséget. :)

(#69655) kmarci25


kmarci25
veterán

Másnak is gondja van a store-ral? :U Vennék játékot, és nem sikerül, problémába ütközik, próbáljam később üzenetet dobál, és a wallett-be se enged tölteni kártyáról, pedig már több kártyával is próbáltam. :W

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69656) james001 válasza kmarci25 (#69655) üzenetére


james001
veterán

Weben próbáltad? Én már csak ott szoktam venni,a PS3-on ami van egy fos. [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69657) kmarci25 válasza james001 (#69656) üzenetére


kmarci25
veterán

Ja, csak ott próbálom, de reggel óta nem megy...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69658) A`rpi válasza kmarci25 (#69655) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Azt a kártyát kellene elővadászni, amivel idáig is fizettél, ugye magyar profilhoz, magyar kártya dukál, esetleg UK fiókra tudsz feltölteni magyar kártyával de ez nem garantált.

Ha megvan a kártya amivel korábban sikerült fizetni, egy nagyon amatőr kérdésem lenne, webkártyán van egyenleg? Már ha olyan a kártyád?

(#69659) kmarci25 válasza A`rpi (#69658) üzenetére


kmarci25
veterán

Ma töröltem egy régi kártyám. Regisztráltam egy újat, feltöltöttem vele 6000 forintot. Még 1500-at szeretnék, de ez nem sikerül. Próbáltam 3000-et, de az sem ment. Ugyanezt megpróbáltam a másik kártyámmal is, de nem megy. Nem értem... Magyar acc-om van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69660) A`rpi válasza kmarci25 (#69659) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lehetséges, hogy ebből már csak holnap lesz valami, más is járt már így. (Hirtelen most nem találom hozzászólást.)

Bugyuta hiba, többször is előjött már.

[ Szerkesztve ]

(#69661) kmarci25 válasza A`rpi (#69660) üzenetére


kmarci25
veterán

Jah, én is ettől tartottam. Azért köszi! :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69662) kmarci25 válasza A`rpi (#69660) üzenetére


kmarci25
veterán

Továbbra sem megy, írtam az ügyfélszolgálatnak. Remélem kapok valami választ...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#69663) raziel01


raziel01
veterán

Ebay-ről érdemes rendelni kontrollert?

Ahogy látom ez eredeti és olcsó is, itthonihoz képest.

Szerk.: Ja látom használt.

Akkor itthonról új kontrollert hol érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(#69664) crue válasza raziel01 (#69663) üzenetére


crue
őstag

Árban nincs nagy szórás, senki sem tudja olcsón adni. Azt javaslom személyesen vásárolj valami nevesebb boltban, nehogy valami gyárinak látszó utángyártott vagy refurbished példányt kapjál teljes áron.

(#69665) juhasz22 válasza crue (#69664) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Konzolok szervizét vagy a videojatekbolt.hu t ajánlom ők ilyen téren a legolcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69666) Elims válasza raziel01 (#69663) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy Crue is írja -ha teheted- személyesen vedd.Ha postàn tudod csak akkor leginkàbb "valami nevesebb boltban" ajànlott és ùj.
Így sajnos nem lesz olcsò,de 99%,hogy eredetit kapsz.
Sajnos nagyon sok az utàngyàrtott és ami a legrosszabb,hogy nagyon hasonlít az eredetihez.
Több viszonteladò àrul eredetinek mondott jò minőségű utàngyàrtottat (ami persze nem bír annyit sem tartòssàgban sem akksi időben).

(#69667) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
A LBP3-ban elakadtunk. Kéne egy kis segítség. Meg tudja valaki mondani, hogy a "repülős" csizmát (vagy mit) hol lehet megtalálni? Nagyot kéne ugrani, de nem megy. :D

(#69668) Speedhs válasza A`rpi (#69653) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem lett jó. Nem forgatja meg pc tápról a ventit.

(#69669) Rezuhu válasza DVlad (#69667) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A youtube-on keresve ezt találtam a témában.
Remélem erre van szükséged! :D

(#69670) DVlad válasza Rezuhu (#69669) üzenetére


DVlad
őstag

Hú, köszônöm. A baj az, hogy mi szinte az elején vagyunk még, de már kéne ez, hogy tovább mehesünk. :D

(#69671) A`rpi válasza Speedhs (#69668) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tápegység, és szabályozó kimeneténél is kettő verzió van a bekötésre, mindent végignéztél?

(#69672) Speedhs válasza A`rpi (#69671) üzenetére


Speedhs
őstag

Már ott tartok, hogy működik, de valamiért tudok pwm jelet fogni a hűtőbordáról. Konkrétan 12V van rajta folyamatosan. Részletesebben a gányolósban vesézzük a témát.:

[link]

(#69673) A`rpi válasza Speedhs (#69672) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Próbáld esetleg úgy, fordulatszám érzékelőt vissza kötöd PS3 alaplapjára, feszültséget pedig szabályozóval szabályozod.

(#69674) Speedhs válasza A`rpi (#69673) üzenetére


Speedhs
őstag

Rendben, de szerintem az nem fogja adni a jelet, csak épp annyira, hogy forogjon a fan.

(#69675) HuMarc


HuMarc
addikt

[link], hú, ha ez igaz lenne... Mindenképpen meghosszabbítanám a PS Plust (holnap este 8-kor lejár). Ha viszont megint valami hulladékot kapunk...

(#69676) fausto válasza HuMarc (#69675) üzenetére


fausto
addikt

A Super Meet Boy majdnem biztos, a készítő elárulta, hogy megjelenéskor ingyenes lesz a Plus-szal

[ Szerkesztve ]

(#69677) perge666 válasza fausto (#69676) üzenetére


perge666
veterán

Mármint ha van aktív Plusom,akkor letölthetem a MeetBoyt,és örökre az enyém,még a Plus lejárta után is??

(#69678) A`rpi válasza perge666 (#69677) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Amíg Plus előfizetésed tart.

(#69679) perge666 válasza A`rpi (#69678) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaa,akkor mind1.
Mivel ezzel az accal még nem volt Plus előfizum,gondoltam igényelek ingyenes 2 hetest,de most nincs sok időm/energiám játszani.

Driveclubot is jó ha tolom heti 1-2 órát most.
1-2 hónap és több időm lesz rá remélem.

[ Szerkesztve ]

(#69680) james001 válasza HuMarc (#69675) üzenetére


james001
veterán

Kár hogy a Supet Meat Boy nem jön PS3-ra :( Bezzeg X360-ra kiadták még anno :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69681) HuMarc válasza james001 (#69680) üzenetére


HuMarc
addikt

[link]

„Due to Sony's initial lack of interest in the game, Team Meat entered into contractual obligations that prohibited Super Meat Boy from ever being released on the PlayStation 3.”

Ennek fényében örüljünk, hogy egyáltalán megjelent bármilyen PS-re. Egyébként imádom a Super Meat Boy-t, és én is sajnálom, hogy nem jön PS3-ra...

(#69682) james001 válasza HuMarc (#69681) üzenetére


james001
veterán

Kapja be a Sony. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69683) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Lassan tényleg váltani kéne, újabb cím ami sokkal jobb az új generáción (nem csak a külcsínt tekintve): Pes2016. Mgs5,Arkham Knight, Witcher 3, Bloodborne, MK X, továbbá mindjárt jön az új Uncharted és a viktoriánus korba helyezett AC... Nyilván ezek a címek jelenleg még használtan sem olcsók, de rém csábítóak... Plusz arra is gondolni kell, hogy jelenleg még értelmes áron el lehetne adni a ps3-at...

(#69684) james001 válasza kevepapa (#69683) üzenetére


james001
veterán

Az biztos hogy a PES meg az új AC miatt érdemes váltani ;]
Én nem fogom eladni a PS3-at ha lesz PS4-em,még így is van egy csomó játék amivel még nem is játszottam rajta. Csak ezeknek a játékoknak a 90%-a már baromi ritka... :D Pl. Splatterhouse-ra már vadászok egy ideje de még mindig semmi :( Lassan már 4-5 éve megvan már ez a gép,sajnálnám is eladni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69685) kevepapa válasza james001 (#69684) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én a shadow of the colossust tervezem még beszerezni...

(#69686) james001 válasza kevepapa (#69685) üzenetére


james001
veterán

Nekem még: Splatterhouse, Fist of the North Star Ken's Rage 1-2, No More Heroes, Dante's Inferno, Borderlands 2, Sly Trilogy, R&C Trilogy, R&C részek (kivéve a Nexus az már megvolt), Test Drive Unlimited 2... Asszem ennyi :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69687) perge666 válasza kevepapa (#69685) üzenetére


perge666
veterán

Én pont az este játszottam vele röpke félórát. :)

(#69688) Elims válasza kevepapa (#69685) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon ajànlom!!!
Régen megvettem a papírtokos verziòt ps2-re (ico-val együtt),de nagyon keveset jàtszottam rajta,talàn 10perc volt,viszont ps3-on kijàtszottam és bizony nem fölöslegesen mondjàk annyira jònak.

(#69689) Sirandrish válasza perge666 (#69687) üzenetére


Sirandrish
legenda

De jól megy már itt valakinek :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69690) erahurka válasza HuMarc (#69681) üzenetére


erahurka
félisten

Mi köze a Sonynak ahhoz megcsinálják-e a játékot PS3-ra? Vagy engedélyhez kötött a fejlesztés?

[ Szerkesztve ]

(#69691) perge666 válasza Sirandrish (#69689) üzenetére


perge666
veterán

Bizony-bizony. ;]
Nincs még valami ínyencséged számomra?
Mafia2,Hitman Absolution,Driver San Francisco,Afrika.........

(#69692) Sirandrish válasza perge666 (#69691) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek közül max az Afrika lehetne meg mert a többi nem érdekel, de sajna az se van :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69693) Rezuhu válasza erahurka (#69690) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Szerinted bárki fejleszthet akármelyik konzolra, és azt ki is adhatja/adathatja valakivel az adott konzol vezetőségének az engedélye nélkül? :)

(#69694) HuMarc válasza erahurka (#69690) üzenetére


HuMarc
addikt

Indie-fejlesztőként nem árt, ha beáll mögéd egy nagy név, mert egyébként elég költséges megjelentetni bármit. A Sony-nak viszont nem tetszett az ötlet(?), nem támogatta a fejlesztőket, ami miatt azok kijelentették, hogy Sony konzolra soha nem fog megjelenni a Super Meat Boy. Na eddig tartott az a soha, most meg már gondolom nem akarnak a Cell-procikkal szenvedni.

(#69695) erahurka válasza Rezuhu (#69693) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom meg kell venni valami licenszet azt kész. De ezt leszámítva igen, mindenki azt fejleszt amit akar.

(#69696) perge666 válasza Sirandrish (#69692) üzenetére


perge666
veterán

Ez roppant szomorú,sebaj majd idővel beszerzem őket mástól.

(#69697) Rezuhu válasza erahurka (#69695) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nem értetted a dolgot, amire rá akartam mutatni.
Ha egy rakat foscht fejleszt valaki, arra nem fog a Sony sem rábólintani.
A lényeg, hogy a Sony-nak is meg kell feleljen a játék, amit fejlesztenek a gépükre, különben tele lenne minden konzol nagy bűzölgő kupacokkal! :)

(#69698) Sirandrish válasza perge666 (#69696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Afrikán kívül szerintem beszerezheted őket digitálisan is majd valami akció keretein belül :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69699) perge666 válasza Sirandrish (#69698) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem már legalább 20X leírtam ide is,hogy jobbszeretem a lemezes változatokat. :)
Mondjuk a Storeba elég jó akciók szoktak lenni.....

(#69700) Sirandrish válasza perge666 (#69699) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majdnem Mindenki jobban szereti a lemezes játékokat de mikor 990-1990ft-ért beszerezhető valami anélkül hogy fel kéne kelni a székből ÉS még fasza is, akkor azért elgondolkodik az ember.
Pl 3 hónapja(?) volt egy veszett jó akció US store-ban és konkrétan 3K-ért vettem Raymant, bttf-t, meg Monkey Islandot, Trónok Harcát meg még vagy 3 játékot. A felét le se fogom tölteni de 90centért(220forintért)? Had rohadjon ott! :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.