Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Criton


Criton
veterán

Shift játèk közben mennyire használja a netet? Ugye a hdd led nem villog mikor beszaggat, észre vettem ,hogy a net ledje villog rendesen.:F

(#17002) Criton


Criton
veterán

DM, egyébként lehet különbség a FAT és a Slim között Shift terén?
Próbálgattam/ok még egykét beállítást a rendszeren.
Van itt olyas valaki, aki játszik Shift-el és Slim-je van?

Leszedtem a Demót Store-ból, és a Demóban nem éreztem a szaggatást.

(#17003) tomgabor válasza jookomak (#16995) üzenetére


tomgabor
senior tag

PC-re is van coll. ed.

[ Szerkesztve ]

(#17004) EmThor válasza DM-Fan (#16985) üzenetére


EmThor
addikt

Ezt aláírom, samu 500gb-os van benne, mert rengeteg játék telepít és sok PS3 store-os cuccom is van. Szóval ennyit megerősítem, hogy bír gond nélkül a gép.

Ja, tudok vásárolni újra bankkártyával Store-ról: OTP-nél csináltattam egy American Express Blue hitelkártyát, ezt az USA store simán bevette (át kellett írni csak a régi kártya adatokat), UK store-al is ment (de először nem volt jó, mert kamunév + kártyaadatok átírása nem működött, a nevet is át kellett írni, itt ellenőrizték: KERESZTNÉV VEZETÉKNÉV sorrend, ékezet nélkül, így OK). Ez egy hitelkártya, minden hó 13.-tól, következő hó 28.-ig, tehát 45 napig kamatmentesen költhetsz róla, amúg 40+%-os a kamat, szóval odafigyelni és mindig visszarakni rá amit költöttetek! 4200ft az első éves kártyadíj (2. vétől 5200ft), kp felvét drága, amúgy érdemes vele vásárolni, mert minden vásárlás 1%-át év végén jóváírják!

Ja meg úgy néz ki jön Store-ra is a Torchlight, ez tök jó, megvan PC-re, diablo klón, az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#17005) DM-Fan válasza pinyö69 (#17000) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Fix IP-t a router-ed konfigjában tudsz kiosztani, ahol jelenleg a DHCP van beállítva a PS3-nak. Vigyázz, ez nem azonos a Windows hálózatbeállításaival!

Get Moded!

(#17006) DM-Fan válasza Criton (#17002) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem hinném, hogy szabadna különbségnek lenni a FAT és a Slim modellek között az egyes címek futtatásánál. Abból népharag lenne a Sony ellen, hogy diszkriminálják a korábbi PS3 tulajdonosokat.

Get Moded!

(#17007) DM-Fan válasza EmThor (#17004) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi a hasznos infókat a Store-os hitelkártyás vásárlással kapcsolatban!

Get Moded!

(#17008) pinyö69 válasza DM-Fan (#17005) üzenetére


pinyö69
csendes tag

Soha nemvolt dolgom ilyennel, így sajna azt sem tudom, hogy álljak neki :W

(#17009) DM-Fan válasza pinyö69 (#17008) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, pedig ezt így nehéz lenne levezérelnem. Próbáld meg még egyszer automatikus beállításokkal, hátha összejön! Ha egyszer működött, akkor mennie kell annak.

Get Moded!

(#17010) Gebriel válasza v!ct0y (#16977) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen rá lehet. Őt kérdezd. a részletekért.

(#17011) pinyö69 válasza DM-Fan (#17009) üzenetére


pinyö69
csendes tag

Hmm, naponta kétszer is próbálom automatikusan, de semmi. Nah mindegy online játékról lemondok akkor....Azért köszönöm.

(#17012) PhoenixK válasza pinyö69 (#17011) üzenetére


PhoenixK
őstag

WiFi-n vagy vezetékesen van? Ha WiFi-n, akkor próbáld vezetékkel, ha vezetékesen, akkor esetleg router nélkül direktbe kösd netre egy próbára.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17013) Djuree


Djuree
félisten

na úgy néz ki jövő héten meglesz a gépem, egy 120gigás slim személyében, használtan :C
majd jövök a n00babbnál n00babb kérdéseimmel :DD
little big planetet érdemes hozzá megvenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17014) Def26 válasza Djuree (#17013) üzenetére


Def26
félisten

Vateráról veszed? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17015) Djuree válasza Def26 (#17014) üzenetére


Djuree
félisten

jah :DDD remélem nem qrnak át megint :DDD kétszer csak nem lépek ugyanabba a fosba :DDD :C
most azért óvatosabban csinálom.... :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17016) Gebriel válasza Djuree (#17013) üzenetére


Gebriel
veterán

Érdekes kezdeményezés a "szűz" 360-od eladása után.

[ Szerkesztve ]

(#17017) pinyö69 válasza PhoenixK (#17012) üzenetére


pinyö69
csendes tag

Vezetékes és már kipróbáltam pénteken ezt a verziót :(

(#17018) Djuree válasza Gebriel (#17016) üzenetére


Djuree
félisten

már régen akartam ps3-at, most végre összejön. aztán lehet az lesz mint a psp-vel, hogy nem jön be és eladom, de lehet hogy nem :DD
minden havernak box-a van, legalább legyen már egy ps3 is, hogy bulikon ne csak boxozás legyen mindig :) játékom nem sok lesz, 2-3 nagy címet megveszek használtan, elég is lesz karácsonyig, amennyit mostanában játszok :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17019) r3dsnake válasza Criton (#16979) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nálam az undercover fut elképesztően rosszul. sokára betöltődő textúrák, néha teljesen kifagy, van hogy a zene akad meg... minden más játék hibátlanul megy rajta, szóval nem gép gond.

(#17020) Criton válasza r3dsnake (#17019) üzenetére


Criton
veterán

ok rendben :R

(#17021) Criton


Criton
veterán

Playstation Home-t használja valaki, mire jó ?

DM: német Store alatt sajnos nem találtam a Mafia2 demót, és nem találok filmeket sem :(

[ Szerkesztve ]

(#17022) DM-Fan válasza Criton (#17021) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Playstation Home egy interaktív felület, ahol mászkálhaszt a karakterrel, találkozhatsz a PSN többi tagjával, játszhatsz minijátékokkal, flangálhatsz, nézelődhetsz. Gyakorlatilag semmire nem jó bughalmaz az egész. Kb. 1 éve be sem léptem.

Csinálj már végre egy normális profilt a UK vagy USA Store-ban! Ott lesz Mafia 2 demó is.

Get Moded!

(#17023) Criton válasza DM-Fan (#17022) üzenetére


Criton
veterán

Lehet 3profilom? Magyar,Német,Angol?
Most ugye két profilom van a PS3 rendszeren, egy magyar meg egy német account.

(#17024) jookomak válasza Criton (#17023) üzenetére


jookomak
őstag

Lehet. Még USA, sőt akár japán is.

(#17025) PhoenixK válasza pinyö69 (#17017) üzenetére


PhoenixK
őstag

Tehát UTP-n (vezetéken) semmi sem működik? Ha van rá mód, próbáld ki a WiFi-t, hátha... de ha jól értem, a "hálókártya" egyáltalán nem működik?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17026) Criton válasza jookomak (#17024) üzenetére


Criton
veterán

Akkor létrehozok egy harmadik profilt is, ha ezek szerint nem baj.
Egy dómbornyomot kártyát tudok a német valamint USA profil alá is regisztrálni?
A PS3 rendszer alatt is akkor létre kell hozni még egy profilt, igaz?

Mert most amikor bekapcsolom a rendszert, akkor tudom a magyart(ami alatt főleg játszani szoktam) meg a német profilt is kiválasztani.

(#17027) Criton


Criton
veterán

Tényleg, akkor ha a harmadik accountomat létre szeretném hozni, mondjuk az USA-ba, akkor létező dolgokat kell megadni igaz? Szóval érdemes az első oldalon közzétett linket használni?

A bankkártyát meg akkor 2account alatt is használhatom, ugyan azt, ugyan azzal a névvel?

(#17028) james001


james001
veterán

szasztok!
lenne egy kérdésem hozzátok,ne lincseljetek meg ha estleg baromság :DDD
na szóval az lenne hogy egy fat 20 gb-os ps-em van (de egy 120 gigás vinyó van belerakva,mindegy :D )és berakok egy dvd filmet és kiírja hogy nem tudja lejátszani mivel PAL-os a lemez és ezt a régiót nem támogatja.
ugye ennek a modellnek vinnie kéne a ps2 játékokat is de annál is ezt írja ki.
csak annyi a kérdés hogy ezt nem lehetne átállítani valahol a ps3-ban?vagy muszály lesz NTSC lemezeket beszereznem?
köszönöm a választ előre is,üdv :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17029) k. válasza james001 (#17028) üzenetére


k.
őstag

Nem lehet sehogyan sem átállítani. Kénytelen leszel NTSC lemezeket venni.

(#17030) Gebriel válasza k. (#17029) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja ja Fat 20GB-s az USA kivitel.

(#17031) Djuree válasza james001 (#17028) üzenetére


Djuree
félisten

örülj neki, ntsc lemezek olcsóbbak általában, és japán is ntsc, ott meg hamarabb kijön sok jó játék. már ha szereted a japó stílust :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17032) blazsey2 válasza EmThor (#17004) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ennek örömére újra próbáltam a sima otp visa kártyámmal a vásárlást és működik,sőt még a uk profilomban is elfogadta ahol még sosem engedte.Ennek örömére most töltöm a Final Fantasy 7-et :K .Kihasználom ki tudja meddig tart.És esetleg ha valakit érdekelne egy Heavy Rain [link].

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#17033) Criton


Criton
veterán

US account létrehozva.
Filmeket még sajnos továbbra sem találok fent.
Mafia2 demó viszont nekem tetszik, bármennyire lehúzták a játékot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17034) james001 válasza Djuree (#17031) üzenetére


james001
veterán

valamennyire szeretem a japó stílust csak a nyelvet nem értem :DDD
bár az is megoldás hogy órákig konvertálgatok filmeket...
ps2 játékkal meg ugyse fogok már játszani mert játszottam azzal 5 évig de most valahogy beleszerettem a God Hand nevű játékba,és azt nehéz beszerezni NTSC-be-szerintem.
köszi a segítséget :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17035) EmThor válasza blazsey2 (#17032) üzenetére


EmThor
addikt

Szia,

kösz az infót, ez meglep, azt hittem csak beregisztráltad a kártyát, mert akkor 1 $-t levon, de utána nem szokott menni, úgy látom ezek szerint mégis jó? Rákérdek máshol is.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#17036) zuzu000


zuzu000
őstag

hali

valami baj lehet a ps3-mal.tegnap home-ztam ,és egyszer csak fekete kép,a gép 2-t bippeg,és nagy ventilátor hang egy másodpercre,megint két bipp,és kikapcsol,és a bekapcsológomb villog pirosan.utána bekapcsoltam,megy.aggódjak,vagy csak véletlen?másnak csinált ilyet?

(#17037) blazsey2 válasza EmThor (#17035) üzenetére


blazsey2
senior tag

Engem is meglepett de hát ez van

[ Módosította: ollie ]

PSN ID:blazseydr

(#17038) EmThor válasza blazsey2 (#17037) üzenetére


EmThor
addikt

kösz, ezt a képet a modikkal vetesd ki a bizti kedvéért

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#17040) Djuree


Djuree
félisten

a ps3 joy-t szét lehet szedni? mert amit venni akarok rossz a joy, beragadnak a gombok, de egy szétszedés és tisztítás sztem megoldaná. box-nál gyakran szedtem szét a joy-t...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17041) Edgeri válasza Djuree (#17040) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én már kaptam szét, a youtube-on is találsz pár videót róla, keress rá. Még annyi tipp a témához, hogy a szétbontás után én rögtön szoktam csinálni pár fotót a belsejéről, hogy ha kiesik egy alkatrész, akkor tudjam hová kell visszarakni. Az viszont esélyes, hogy az L1/R1 gombok visszarakásánál kicsit el fogsz időzni, kell hozzá egy kis türelem :DDD

Üdv, Edgeri

(#17042) r3dsnake válasza blazsey2 (#17032) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

OTP Visa dö best. nem találkoztam még olyan hellyel külföldi vásárlások során (heti, néha napi rendszerességgel), ahol visszadobták volna. ráadásul juniorom van, szóval se kártyadíj, se semmi...

(#17043) r3dsnake válasza Edgeri (#17041) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nem inkább az L2/R2? :D

(#17044) Sonja


Sonja
veterán

Na, az ez évi gyűteményem már majdnem teljes, már csak a LBP 1-2 kell. :)

http://i34.tinypic.com/21o16v.jpg

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#17045) MrPG8 válasza Sonja (#17044) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én még mindig nem hiszem el, hogy ezt a platinum dolgot komolyan gondolják... Ki tervezte ezt az undormány borítót? Szerintem ha egy játék jó és sokan megveszik, akkor nézzen is ki már valahogy...

[ Szerkesztve ]

(#17046) zuzu000


zuzu000
őstag

nah senki nem tudja hogy mi lehet vele?

(#17047) PhoenixK válasza zuzu000 (#17046) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én még nem találkoztam ilyennel, szerintem nézz szét a kézikönyvében, hátha ír valamit a hibakódokról/hibajelekről.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17048) Edgeri válasza r3dsnake (#17043) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nem én a felsőkkel szoptam egy csomót, mire beugrottak a helyükre :K

Üdv, Edgeri

(#17049) DM-Fan válasza Criton (#17033) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Mafia2 demó viszont nekem tetszik, bármennyire lehúzták a játékot."

A játékot magát senki nem húzta le, már csak azért is, mert még meg sem jelent, viszont már a demó alapján a többség azt mondja, hogy nagyon jó játék lesz. A probléma nem a játékkal van, hanem a PS3 verzió futási minőségével. Nagy kettő!

Get Moded!

(#17050) DM-Fan válasza zuzu000 (#17036) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Semmi baj nincs a PS3-maddal, egyszerűen a PS Home szar. Erre írtam tegnap, hogy egy optimalizálatlan bughalmaz az egész, amit messziről el kell felejteni. Semmi más nem történt, minthogy megfagyott tőle a rendszered, elő fog ez még fordulni sokszor. Kb. mindenkinek meghal a gépe a Home-tól (asszem az 1.30-as verzió volt, ami rögtön indításkor csontrafagyott).

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.