Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) perge666 válasza Sirandrish (#69700) üzenetére


perge666
veterán

Igen mondasz valamit,néhány hónapja énis bevásároltam,de ez nálam nagyon ritka.

(#69702) raziel01


raziel01
veterán

Demon's souls végigvíve. :D
24 óra alatt. Opcionális boss-okkal nem szenvedtem.

Uncharted részeket milyen nehézségen érdemes elkezdeni? Hallottam, hogy vannak nagyon szemét részek.

(#69703) Sirandrish válasza perge666 (#69701) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is jó ha minden héten bomba akció van mert arra az ember gatyája rámegy. :D
Kb 3 hónapja kezdtem el használni a Steamet úgy rendesen...akkor volt a fiókomban 2 játék. Mára lett 40 :DDD
Hogy kapná be :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69704) erahurka válasza Rezuhu (#69697) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hiszem hogy a Sonyt érdekli mi jelenik meg a gépre, amíg nincs ráírva hogy Only on PlayStation. Csak az számít hogy megvegye a licenszet. Nem egy gőzölgő kupac van rá, nem egy a legnagyobb kiadók terméke.

(#69705) Wlac válasza raziel01 (#69702) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első normalon is tud nehéz lenni, a második korrekt ugyanezen a szinten, a harmadik pefig könnyű.

“The wha-"

(#69706) kevepapa válasza Wlac (#69705) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Teljesen egyetértek.

(#69707) Speedhs


Speedhs
őstag

Ide is bedobom, hátha valakinek szüksége lesz hasonlóra, csak nincs elképzelése.

Kész a hűtés modding. Eléggé jól szabályoz és már 4 órája folyamatosan megy 8V-al.

Végül nem tettem gap padot a tranzisztor alá, így a bordán majdnem 12 v van, de raktam műanyag csavarkupakokat a 6-os csavarokra(lábak).

[link]
[link]
[link]

Már csak a ps3 összeszerelése van hátra.
Köszönöm az eddigi segítségeket.

(#69708) erahurka válasza Wlac (#69705) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a 3. egy-két pontja iszonyúan nehéz volt. Ilyen multis érzetű lövöldözős részek voltak, azzal a különbséggel, hogy multiban sokan vagyunk sokak ellen, itt sokan voltak ellenem. Egyszerűen borzalmas volt ez az egy-két rész! Nem is értem hogy gondolták.

(#69709) ekko98 válasza erahurka (#69708) üzenetére


ekko98
tag

szerintem a három borzalamasan könnyű volt még crushingon is a kettő már egy vagy kettő fokkal nehezebb az a szép a fedezék alapú TPS-ekben hogy mindig van egy nagyon hasznos taktika amire ha rájössz már nem is annyira nehéz

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#69710) Brian_GT válasza Sirandrish (#69703) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az egész digitális ellenes lázt kezdi lassan legyőzni az ész érvek hada, mert hiába vagyok én is hatalmas dobozos mániás minden...vagy voltam :) ... el kell ismernem, hogy mikor van egy steam-es vagy origin Humble Bundle akció, akkor olyan pénzekért szerzek be játékokat, ami dobozosan 1 kerülne annyiba, vagy többe...itt meg 1 áráért sokszor 5-6. Szóval egy olyan jó másfél éve vagy kicsit régebb óta, racionálisan megnézem mi merre, hogy éri meg és bizony már 90%-ban a digitális akciós vételek vannak nekem is túlsúlyban, mert negyed áron veszem meg, mint a dobozosat. Nyilván ami olyan exkluzív annál én is hajtok a dobozosra, de az általában elő is van rendelve, szóval auto dobozosan lesz meg. Ezt most nyilván pc-re reagáltam, mert te is ezt hoztad fel, de egyre inkább alakulgat ps-nél is ez.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#69711) Sirandrish válasza Brian_GT (#69710) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...egyetértek.
Egész egyszerűen olyan akciók vannak például steamen (ráadásul hetente több is) hogy én el sem gondolkodok azon hogy keresgéljek 1-1 játékot dobozoson. Példának okáért a hétvégén a Dead Island Riptidet megvettem magamnak és egy haveromnak is (hogy tudjunk COOPozni), összesen kevesebb mint 1600forintért. Ilyet nem igen tud lemezesen senki :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69712) erahurka válasza Brian_GT (#69710) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyanakkor végül több pénzt szórunk el akciók alkalmával olyan játékokra, amiket egyszer sem indítunk el. Mondjuk nem PS3-ról van szó, mert ott akciósan is drágák annyira, hogy megfontoljam, de egy Steam leárazás vagy Humble Bundle alkalmával.

(#69713) Sirandrish válasza erahurka (#69712) üzenetére


Sirandrish
legenda

De több játékunk is lesz az unalmas téli estékre :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69714) perge666 válasza Sirandrish (#69713) üzenetére


perge666
veterán

Nekem ígyis van néhány játékom az unalmas téli estékre. :)

(#69715) Brian_GT válasza Sirandrish (#69711) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nah igen :) Nekem az azért maradt ki, mert már megvolt korábbról Humble Bundle alatt :D

Erahurka: Én speciel nem, mert azt semmiképp sem veszem meg, ami nem érdekel. Nyilván nekem is csomó játékom van, amit még nem játszottam egyáltalán amióta beszereztem ilyen akciókban...de aztán 1x mindig jön rá inger nah ugorjunk neki... és milyen jó akkor ott van a semmiből. + mindig jól jön ha Co-opra kerül sor és kiderül nekem jééé az megvan :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#69716) erahurka válasza Brian_GT (#69715) üzenetére


erahurka
félisten

Nyilván én is azt veszem meg ami érdekel, de aztán kiderül hogy annyira mégsem érdekel, hogy telepítsem is :)

(#69717) Sirandrish válasza perge666 (#69714) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát még mennyi lenne ha figyelnéd az ilyen akciókat :K

Brian_GT Hát úgy könnyű :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69718) Wlac válasza erahurka (#69708) üzenetére


Wlac
Ármester

Oké, a kutas rész eléggé szivatós volt, és a végén a dzsinnekkel is lehetett szenvedni, de egyik sem volt annyira vészes, mint az első részben pár jelenet.

“The wha-"

(#69719) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni használtan egy konzolt, 40-50ezer Ft. környékén.
Elnézést ha hülyeséget kérdezek, teljesen laikus vagyok a témában...

Körbenéztem az apróhirdetéseket, ami szimpatikus a Ps3, valamint a "versenytársa", az Xbox360.

Ebben az árkategóriában melyikkel járnék én jobban? Igényeim minimálisak, gyakorlatilag a Pes -en kívül nem játszanék semmi mással...

Valamint láttam, hogy Ps3 -ból is van sima, slim, superslim, az árrés köztük pedig minimális. Melyiket érdemesebb figyelni?

A segítséget előre is köszönöm!

(#69720) A`rpi válasza máyköl (#69719) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Pes-re kell csak akkor gyakorlatilag mindkettő jó választás.

Lényeg "fiatal" gépet vegyél, ha PS-re esne a választásod super slimet vegyél csak.

(#69721) kevepapa válasza erahurka (#69712) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Óriási igazság, most összeszámoltam, kb 15.000 Ft értékben (akciósan) állnak a merevlemezen játékok amiket max kipróbálás erejéig indítottam el, és amelyeket korábban "most olcsón bezsákolom, majd jó lesz téli estékre" felkiáltással vásároltam. :(

(#69722) kevepapa válasza máyköl (#69719) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Xboxon lehet, hogy live előfizetés kell a multis focizáshoz, ps3-on viszont alapból korlátlanul játszhatsz mások (nemcsak a gép) ellen, ez bizonyos, magam is sokat csapatom. Super slim gépet vegyél, ha lehet olyat aminek még él a garija.

[ Szerkesztve ]

(#69723) perge666 válasza Sirandrish (#69717) üzenetére


perge666
veterán

A házfelújítás most elveszi minden időmet,meg a pénzt is nyeli rendesen,ezért jobb is hogy nem nézem az akciókat,mert csak a szivem fájna értük.

(#69724) Sirandrish válasza perge666 (#69723) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ne mond..ugyan ez volt/van nálam is..kb minden forintnak megvan a helye :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69725) perge666 válasza Sirandrish (#69724) üzenetére


perge666
veterán

Azért 1-1 játékkal meglepem magam,2 hete vettem Driveclubot,múlthéten majdnem vettett Szintén PS4-re AC BlacFlaget de az eladó felszívódott,most meg nagyon gondolkozok az MGS1-en.
De ha veszek most valamit,lehet utána karácsonyig hanyagolom a vásárlást.

(#69726) Sirandrish válasza perge666 (#69725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 30al leptem meg magam pár hónap alatt, költözés és lakásfelújítás mellett :D
De most minden csak másodlagos az akvárium project mellett :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69727) dilipok válasza kevepapa (#69722) üzenetére


dilipok
veterán

nem lehet, biztos ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69728) Bogyi007 válasza Sirandrish (#69726) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hogy te mindig kitalálsz valami extra dolgot. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69729) Sirandrish válasza Bogyi007 (#69728) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há majd nem, nem? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69730) Bogyi007 válasza Sirandrish (#69729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyébként anno akvarisztikában én is utaztam. Szivárványos guppijaim voltak meg vitorlás halam, de a legmókásabb az a tisztogató halam volt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69731) máyköl válasza A`rpi (#69720) üzenetére


máyköl
veterán

Köszönöm a választ, kevepapának is!
Akkor szerintem egy super slim gép lesz. :)

(#69732) Goldwin válasza perge666 (#69725) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ne gondolkozz rajta tovább! Vedd meg! :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#69733) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Üdv! Érdemes néha szétszedni a PS3-at szerintetek és kitisztítani vagy felesleges? Esetleg pasztázni?

(#69734) erahurka válasza zoltannagy (#69733) üzenetére


erahurka
félisten

2-3 évente ha értesz hozzá. Ártani nem árt.

(#69735) perge666 válasza Sirandrish (#69726) üzenetére


perge666
veterán

Azért én annyit nem költök most ilyenekre,ígyis már majd 1 milla elment felújításra,meg még 5-600K-ba benne lesz!
De 1-2-3 havonta 4-5K játékra azért még belefér,jövőre meg már jöhetnek a nagyobb,új címek is szépen sorban.

Goldwin : Az a gond hogy időm se sok van most hogy elmenjek,munka után,mindig megyek a házhoz......

[ Szerkesztve ]

(#69736) Speedhs válasza Speedhs (#69707) üzenetére


Speedhs
őstag

Újra felállt a rendszer, szerencsére minden rendben működik!
[link]

2007 Ps3 Fat 60gb, első verzió, első tulaj voltam. :)

(#69737) Elims válasza Speedhs (#69736) üzenetére


Elims
veterán

Ha egy hònap aktív jàték utàn is ezt írod,őszintén gratulàlok!! :-)

(#69738) Speedhs válasza Elims (#69737) üzenetére


Speedhs
őstag

Amint jön az YLOD, írok.

(Remélem nem kell jönnöm többet ide :DDD)

(#69739) Sirandrish válasza perge666 (#69735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne is mond..nekünk is nyílászáró csere+ utána a javítások vagy 400ba vannak...ezen kívül vagy 300at otthagytunk a MM,OBI,Praktiker trióba és akkor még nem beszéltem a fürdő csempézéséről, meg a villanyszerelőről, meg a vízesről és a többi. Szóval tudom min mész most át...de magadnak csinálod! Megéri! :K

Bogyi: Régebben nekem is társas akim volt hasonló halakkal..jelenleg is van egy 100as ilyenem, veliférákkal meg mollykkal. Viszont most egy 300as sügérest csinálok. :K

zoltannagy Néhány évente simán ráér. Érdemesnek érdemes mert azért csak-csak koszolódik azért meg a paszta is elöregszik.

Speedhs Grat..szép munka! Bár ennyi ták után már igazán linkesithetted volna a képeidet hogy ne kelljen jobbklikk>megnyitásozni :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69740) perge666 válasza Sirandrish (#69739) üzenetére


perge666
veterán

Háááát igen.......de jó lenne már egy kis kikapcsolódás.
Egy egész napot el tudnék viselni a fotelba PS-ek előtt.
Lehet vasárnap csinálok egy ilyen napot,de még messze van. :(((

(#69741) Sirandrish válasza perge666 (#69740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háhá...én kivettem szabiba a tegnapi napot hogy majd pihi ezerrel. Hát nem PONT tegnap kellett megnyírni a sövényt FŰVÁGÓ ollóval? Deeeee! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69742) perge666 válasza Sirandrish (#69741) üzenetére


perge666
veterán

:))
Nekem 2 hét leállás volt,meg a múlthéten is csak fél napokat dolgoztunk,de játszani nem volt idő. :(((

(#69743) ldave


ldave
félisten

Tudom, már volt téma, de elgondolkoztam egy SSD beszerelése ügyében. Gondolom a PS3 adottságait figyelembe véve, elég az olcsóbb, lassabb SSD közül választani? Mondjuk egy SV300-as Kingston kaliberre gondolok.

A Slime draws near! Command?

(#69744) A`rpi válasza ldave (#69743) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bőven mivel csak SATA1 sebességet tud a gép.

Nekem 120GB van a gépben, gondom nem nagyon szokott lenni PL Store-ral, majdnem olyan gyors mint PS4-en, letöltés net függő, aránylag gyorsan végez a nagyobb játékokkal is.

(#69745) Tegla80 válasza ldave (#69743) üzenetére


Tegla80
addikt

Erdemes erdemes.....10e penzbe mar talalsz 120gb-ot es az sztem eleg is a ps3 hoz.
Nalam mar 2 es fel eve megy egy 256os es a digit jatekokat preferelom,igy kapott mar irast boven,de meg teszi a dolgat... Ez meg "mlc"-s technologia,de sztem a "tlc" is birni fogja.
Szoval hajra....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69746) Elims válasza Speedhs (#69738) üzenetére


Elims
veterán

Én azt remélem,hogy emiatt nem kell ide írnod. :-)

LDave: Szerintem ne,de ahogy érzed. :-)

(#69747) ldave válasza Elims (#69746) üzenetére


ldave
félisten

Ott a linkelt videóban elég jelentős hatása volt az SSD-nek FF XIV esetében, amit most játszani szeretnék. És azért nem mindegy, hogy az esti 1-2 órából mennyi idő megy el töltösre és játékra :(

A Slime draws near! Command?

(#69748) A`rpi válasza ldave (#69747) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Játéka válogatja, nem mind érzékeny háttértárra. De ha FF ilyen, akkor pláne megtérül.

(#69749) ldave válasza A`rpi (#69748) üzenetére


ldave
félisten

Destiny-re is egész jó hatással van és manapság ezzel a két játékkal játszom a legtöbbet.

A Slime draws near! Command?

(#69750) MasterMark válasza ldave (#69743) üzenetére


MasterMark
titán

V300-at ne, ott a Fury csak kicsivel drágább, de sokkal jobban megéri.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.