Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) fausto válasza nonsen5e (#69999) üzenetére


fausto
addikt

Hülyeség, de pár játéknál van ilyen másolásvédelem. De ha backup-it csinálsz, akkor átviszi ezeket a mentéseket is. Vagy ha van Plus előfizetésed, akkor a felhőbe is lehet másolni.

Más: nem rég volt téma és most nálam is előjött - jelentem, marha lassan szinkronizálja a trófeáimat a PSN :(((

(#70002) A`rpi válasza nonsen5e (#69996) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Van amit csak felhőbe lehet menteni, BF3 volt ilyen amibe én belefutottam.

Plus előfizetéssel tudod biztonságba helyezni a kérdéses, mentéseidet.

(#70003) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm!

Még egy utolsó kérdés, többszemélyes játékoknál, pl. Diablo 3 ha az egyik PS3 User alól kimásolom a mentést (a description 2 karaktert listáz) akkor a másik PS3 User karaktereit is átmásolja igazából (további 3 karakter)? Átlogoltam a másik userre, és ott már sipákolt a gép, hogy már létezik ilyen nevű mentés, és felülírja-e?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#70004) A`rpi válasza nonsen5e (#70003) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csinálj biztonsági mentést, és nézd meg mi történik ha felülírja.

(#70005) Elims válasza hevizms (#70000) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos ez màr nem a régebbi korszak.Itt màr nem csak ùgy van,hogy gépbe a lemez és mehet a jàték. (Bàr ha nem lesz internetre kötve a gép akkor de.)
Létrehozol egy account-ot a gépen,ehhez az account-hoz fog tartozni több minden.Tudsz vàsàrolni jàtékot az internetről,tudsz màsokkal jàtszani online,stb.
Az előző tulajdonosnak màr van ilyen account-ja és ő azt a gépen hagyja a jàtékaival együtt,hogy be tudja szàmítani az eladàsi àrba.Te csinàlsz még egy account-ot a gépen és a sajàtod alatt hasznàlod a gépet.Arra az account-ra tudsz vàsàrolni,menteni,online tròfeàkat gyűjteni,azzal jàtszani online.
Ez mind O.K.,viszont ha ő gondol egyet x idő mùlva,fellép a szàmítógépről a playstation "központba",deaktívàlja ezt a gépet akkor a "te" jàtékaidnak a gépen füst van. Persze kivéve akkor ha "cfw"-s a gép.Akkor nincs gàz.Erről most nem írok többet,mert tiltott a téma meg egyébként sem tudom 100%-ra.

Nem tudom,hogy mennyire voltam érthető.. :-) Ha kevésbé akkor remélem majd leírja vki egyszerűbben vagy kérdezz.

Egyébként én a te helyedben inkàbb innen vettem volna meg a gépet.Árpi felhasznàlòtòl.
Simàn utalhattàl volna előre agy elküldte volna neked futàrral.Azzal a géppel biztos nem fogtàl volna mellé.
De mivel szorít az idő "muszàj" leszel azt megvenni.Nem fogsz nagyon mellé,nem szutykot veszel,de nézelődhettél volna picit koràbban is.
Pròbalj majd alkudni picit,hàtha... ;-)

(#70006) perge666 válasza Elims (#70005) üzenetére


perge666
veterán

Árpi eladja a gépet? :Y

(#70007) Sirandrish válasza perge666 (#70006) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neki mindig van vagy 2-3 PS3 a birtokában :D
Amúgy meg elég elolvasni az aláírását :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70008) perge666 válasza Sirandrish (#70007) üzenetére


perge666
veterán

.....és tényleg. :B
Fene se figyelte.

(#70009) hevizms válasza Elims (#70005) üzenetére


hevizms
addikt

Nem értem hogy az alapjátékot miért nem lehet játszani a gépen.Letörlődik ha az előző tulaj úgy gondolja?Na ez mindegy is.

Árpival is kapcsolatban vagyok,még bármi lehet.
Azért nem előbb nézegettem,mert nem nekem lenne,hanem a sógornőm fiának,csak engem kértek meg hogy segitsek.Most szóltak pár napja,a srác szülinapja meg hétfőn lesz.
30000-et tud talán összeszedni a rokonoktól,a többit én állom.Ezért lett a keret max 40000.
Pusz hogy kipróbálható legyen,helyileg sem mindegy.
Szóval a pénz az idő és a hely eléggé bekorlátozta a lehetőségeimet.
Aztán meg még valami,ami számitott,amiről itt tilos beszélni,hogy mindenképp alkalmas legyen a gép okositásra.
A sógornőm ápolónő és egyedül neveli a 2 fiát,szóval nem dúskálnak a pénzben,így fontos az is hogy mennyit kell költeni későbbiekben.
Ez nem tartozik ide tudom,csak azért írtam le hogy látszódjon mi és miért lényeg a választásomnál.
Köszönöm a segítségeket,jó kis csapat van itt.
Nem minden topik ilyen sajnos.

(#70010) Sirandrish válasza hevizms (#70009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak két dolgot mondanék ezzel kapcsolatban.
1. Árpi árul "okos" gépet is! Fogalmam sincs hogy tudtad-e, vagy hogy mennyi vagy hogy egy másik országba lakik-e hozzád képest csak gondoltam leírom.
2. Ma már nem kell gazdagnak lenned hogy élvezhesd az eredeti játékokat. A használt játék piac tele van 1-2 esetleg 3K-s játékokkal amit azért havi 1-2t szinte mindenki megengedhet magának. Főleg ha konzolt akar venni a gyereknek. Illetve a Store is hozza az akciókat hétről hétre, és bizony nem egyszer előfordul hogy konkrétan fillérekért..pár száz forintért tud az ember AAA-s játékot venni.

Tényleg nem akarok senkinek a zsebében turkálni, de mindenképp érdemes lehet elgondolkodni, hogy talán mégis jobb a "buta" gép!

És itt ezt a témát akkor le is zárnám!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70011) Tegla80 válasza Sirandrish (#70010) üzenetére


Tegla80
addikt

Plusz azt is tedd hozza,h az okos geppel online jatszani sem eletbiztositas....nekem van kozelebbi tudomasom bannolt geprol cfw miatt,szoval ez is benne van.
Valszeg a kolykok is a multira buknanak,mert gondolom a gep is azert kell,mert a haverjai pl toljak a GTA5-ot ....nem biztos persze,de valoszinu mert kolykok :D

hevizms
Kerdezz ra,h online akarnak e jatszani,mert ha igen akkor csak eredeti ofw-s gepet szabad venni!!!(meg sztem amugy is :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70012) hevizms


hevizms
addikt

Igen igazatok van sok mindenben,de én meg tudom hogy bizony hogy sok pénz még az a 3-4-5000 ft is egy használt játékra ott ahol egy ápolónői fizetésből kell 2 fiut nevelni.De mondjuk ez nem tartozik tényleg ide.A srác a PS2-vel eddig sem játszott a neten és ezután sem az a lényeg neki.Egyébként már döntöttem végleg.Árpi lesz akitől szeretném megvenni a gépét.Kicsit messzebb van mint a másik,de megéri szerintem

[ Szerkesztve ]

(#70013) Sirandrish válasza hevizms (#70012) üzenetére


Sirandrish
legenda

De nem kell 3-4-5K-t költeni egy használt játékra, mert kis utánajárással 4K-ért a komplett Uncharted Trilogyt megveszed. :K
Sőt..ugyan ennyiért Storeból akció idején vehetsz egy Tekken-t egy Max Payne 3at, meg marad még egy fagyira is :)

De mondom..nem akarok senki zsebébe turkálni, csak a tisztánlátás végett azért nem árt ezeket is tudni :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70014) A`rpi válasza perge666 (#70006) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Akit érdekel elmesélem a sztorit, PS tulajok OFF topikjában.

(#70015) hevizms válasza Sirandrish (#70013) üzenetére


hevizms
addikt

Értem és igazad is van.
Viszont nézegettem a használt játékokat és bizony a jobbakat 3000 körül kinálják plusz még postaklt.
Neten eddig sem játszott,nem az a beállitottságú a srác,ezután sem akar(legalábbis most ez a felállás,ami persze sosem tudhatjuk mikor változik,de majd akkor gondolkodunk rajta).

(#70016) raziel01 válasza Sirandrish (#70013) üzenetére


raziel01
veterán

Aki minimálbérből él azt totál nem érdekli hogy mennyi használtan. Felesleges utánajárás, utalgatás, stb.... Macera meg pénz.
Mikor fiatal voltam éveket könyörögtem mire vettek szüleim egy PC-t. Bőven jó volt egy 12 éves gyereknek, hogy kapta a másolt játékokat szinte ingyen.

Most eredeti PS3-al meg Xbox 360-al játszok, sok használt játékot vettem meg cserélgettem (200 darab fölött).
Sok sok alkudozás, utánajárás volt mire 1-1 játékot sikerült megvenni. Egy anyukának akinek fogalma nincs az egészről biztos nem ez való.

Majd ha a gyerek felnő és úgy gondolja hogy megteheti akkor vehet eredeti játékokat.

Nyilván aki olyan családban nőtt fel ahol a szülők fejenként diplomás bért kaptak az nem értheti ezt.

[ Szerkesztve ]

(#70017) Tegla80 válasza raziel01 (#70016) üzenetére


Tegla80
addikt

Sajna van valosag alapja annak amit irsz,de sztem akkor is az ofw a jo ut....(persze a masik az olcsobb,de helyesnek kozel sem helyes)....ez egy ilyen hobbi es penzbe kerul viszont nem kotelezo havonta uj jatekokat venni ha nem futi ra..... :U

(En sem veszek meg minden megjeleno gammat,csak azt ami kell.....most epp az ACBF re hajtok,ami ps4 nel is 5e korul mozog hasznaltban....utana eladva 4e be es igy kb 1-2 e volt a story postaval 1ut. Draga? Nah ugye,h nem....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70018) raziel01 válasza Tegla80 (#70017) üzenetére


raziel01
veterán

Nyilván az eredeti a jó út. Ez nem kérdés. Úgy még multi is van.

Én csak magamat tudom mondani. Mikor fiatal voltam 12-17 éves korig akkor nagyon sok játékot végigvittem.
Szinte mindent ami megjelent. Bár akkor nem is volt ennyi rossz játék mint mostanában. Elképzelhetetlen lett volna hogy havonta vagy 2 havonta játszok valamivel. Mikor elkezdtem diákmunkázni a főiskola mellett akkor már belefért sok akciós PC játék. Utána meg jött a box meg a PS3.

(#70019) Rezuhu válasza hevizms (#70015) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Lehet, hogy a jobb játékokat 3k-ért, vagy ennél is drágábban adják, de... :)
Ha valakinek nincsen pénze, az ne kezdjen nagy mennyiségű játék begyűjtésébe.
Venni kell 3-4 játékot max (persze nem egyszerre), és ha valamelyiket megunja, azt eladni, a pénzt kipótolni, és venni egy másikat.
Így minimális pénzbefektetéssel lehet újabb játékokat beszerezni.
Ráadásul így elkerülhető az, hogy beszereztek egy halom jó játékot írottan és a gyerek egyiket sem fogja végigjátszani, és ráun az egészre.
A kevesebb így többször jobb (tapasztalat)! :)

(#70020) Sirandrish válasza raziel01 (#70016) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minimálbérből élek...asszony is minimálbért keres, mégis meg tudom/tudtam venni.
Nem akarok ebbe nagyon belemenni, családi háttér meg miegymás, de ha nincs pénzed benzinre akkor ne vegyél kocsit.

Én mindent és mindenkit megértek, csak azt ne felejtsd el hogy épp bűncselekményre buzdítod az illetőt.
Lehetsz te szegény, kereshetsz te minimálbért, de az rohadtul nem fog érdekelni senkit ha bekopog a szoftverrendőrség.

Ettől függetlenül le a kalappal az anyuka és a rokonság előtt, én még csak hasonlót sem kaptam soha! :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70021) Elims válasza hevizms (#70009) üzenetére


Elims
veterán

Csupàn ùgy,hogy az ő adatai rajta vannak a gépen és ha ő azt tiltja akkor neked hiàba van a gépen,nem engedi elindítani.

Én soha nem vennék olyan gépet amin az előző tulaj -bàrmilyen- cucca rajta van.

"Majd ha a gyerek felnő és úgy gondolja hogy megteheti akkor vehet eredeti játékokat."

Itt a pont!

Vedd meg Árpi cfw-s gépét.Utalj előre vagy vedd àt futàrral,nem szívod meg sehogysem,ez 100%.

Minimàlbér ide vagy oda én írtam màr erről itt régebben..aki nem teheti az nem teheti meg.Sok helyen havi 1-2e Ft. is sok.Aki màst mond örüljön,hogy ùgy gondolja,mert nem tudja milyen is az.
Ennyi "boldogsàg" meg szerintem jàr bàrkinek,főleg ha kevésbé tehetik meg..
A sony-nak vagy barmelyik cégnek befolyik annyi pénz -olyantòl aki megteheti-,hogy ezt simàn benyelik.
Persze-persze,tudom erre a szöveget....."Azért dràgàk a jàtékok,mert pàran így csinàljàk és velük fizettetik meg!"
A f....t! Mindenképp ennyibe kerülne a jaték!Vagy meg többe.Mki szereti a pénz,minél több van annàl jobban...ha mki megenné mit mondana a nagy cég?
"Viszik mint a cukrot,tehetünk még rà. ;-)"

Részemről meg itt a vége. :-)

Szòval Árpi gépe a nektek valò. ;-) Ne hezitàlj.

(#70022) hevizms válasza Elims (#70021) üzenetére


hevizms
addikt

Ez pontosan így van ahogy írod.Szivemből szóltál.Már lezsiroztam Árpival.Holnap személyesen megveszem.
Tudom hogy mindenki jót akar a tanácsaival,de itt most ebben az esetben ez az igény a részükről.Ennyi.
Egyébiránt meg tényleg nem szép dolog a warez,de azért tegye itt mindenki a szívére a kezét és nézze meg a saját oprebdszerét a pc-n,az összes használatos programját rajt,az autóban levő 3 betűs naviról nem is beszélve.
Aláirom nem szép dolog,de van aki tényleg rákényszerül ilyenre. Köszönöm a tanácsokat,részemről nem is írok többet ebben a témában

[ Szerkesztve ]

(#70023) func93


func93
senior tag

Én most vettem az 576 használt jatekaibol egy Uncharted 3 + little big planet 2=5500 HUF

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70024) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Most 2800,- a Battlefield 4 szerintetek erdemes megvenni, ha nincs most sok idom tolni, kesobb lehet meg olcsobb?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70025) Elims válasza func93 (#70023) üzenetére


Elims
veterán

Ez olcsò? :-)
4000-ért korrekt lett volna.

Sparrow: Biztos,hogy olcsòbb is lesz,de nem lehet tudni,hogy mikor.Ha bejön neked a fps szerintem annyit megér. (De ebben /is/ Tegla tudna fixet modani.Ő "vmelyest" ismeri a jàtékot. :-) (kb. mint a tenyerét. ;-) )

(#70026) Sirandrish válasza func93 (#70023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az LPB2 az Extras Edition vagy a sima?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70027) func93 válasza Sirandrish (#70026) üzenetére


func93
senior tag

Jo kérdés majd megnézem. Ha nem is legolcsóbb de legalább biztos helyről van.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70028) Tegla80 válasza $p@rr0w (#70024) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Hat ezt neked kell tudnod,de ez nem nagy penz erte mar.....
De beszeljenek a szamok,h mennyien gondoljak ugy,h igen. ;)
Sztem minden platformon jelenleg is az 1ik huzo cim multy tekinteteben...
Az alap jatek is boven jo es (akar) eleg is,h jol szorakozz.(sokaig nekem is az volt csak)...nem cod,h dobaljon ha olyan jon ami nincs meg....olyan lobby-ba alapban be sem enged mar.
Szoval En batran ajanlom meg akkor is,ha messze nem tokeletes a gamma
Az,h ps3-on,h fut azt nemtom,de xar nem lehet,ha ennyien toljak :D (tobben mint xone-on jelenleg,de ezt latod Te is ....)

Elims
Akkora "majer" azert nemvok,de jatszottam vele sokat ez igaz. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70029) Krystal_s válasza Elims (#70021) üzenetére


Krystal_s
addikt

Ilyen esetben, amikor valaki telepített játékokkal árulja a gépet, el kell kérni a jelszót, mivel azok egy konkrét felhasználói fiókhoz tartoznak. Jelszó nélkül semmit sem érnek.
Utána meg kell változtatni a többi fontos adattal együtt és nem kell attól tartani, hogy az előző tulaj töröl valamit.

(#70030) A`rpi válasza Krystal_s (#70029) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fiók tulajdonosa bármikor vissza veheti, ezért nem érdemes fiókot vásárolni, itt a PH-n tiltott is nem véletlenül.
(Jelszót is emailt is tud változtatni a support.)

(#70031) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Van aki BF 3 multizik innen?
Igazából annyi a kérdésem hogy, mennyire van butítva a PC multi-hoz képest? Mennyi a max létszám a legnagyobb szervereken? :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#70032) A`rpi válasza Imilenni (#70031) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

24 fős szerverek vannak emlékeim szerint.
Grafika elég csúnya, PC-hez képest.

(#70033) Krystal_s válasza A`rpi (#70030) üzenetére


Krystal_s
addikt

De, amikor valaki tudja a jelszót, majd minden adatot megváltoztat (új név, jelszó, email stb), akkor hogy lehetséges visszaszerezni? Úgy értem mi alapján és hol? Nem csak az ID marad fix? Most nem olyanra gondolok, akinek bankkártya adatok vannak megadva, hanem csak egy sima elsődleges User fiókra, amin szinte semmi sincs, max 1-2 játék. :U

(#70034) Wlac válasza Krystal_s (#70033) üzenetére


Wlac
Ármester

Írsz a supportnak, hogy ellopták az accountodat, és szeretnéd visszakapni. Ilyenkor kellenek az olyan személyes adatok, mint a megadott születési dátum stb.

“The wha-"

(#70035) Krystal_s válasza Wlac (#70034) üzenetére


Krystal_s
addikt

Igen, de egy átadott fióknál minden személyes adat megtalálható a fiókban is. :) Név, cím, születési dátum, email és jelszó. Ezért furcsa nekem, hogy ki akarna ezzel visszaélni, ha mindkét fél tudja a pontos adatokat.

(#70036) Wlac válasza Krystal_s (#70035) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudtommal a születési dátumot nem lehet sem megnézni, sem módosítani utólag.

“The wha-"

(#70037) Krystal_s válasza Wlac (#70036) üzenetére


Krystal_s
addikt

Igen, most nézem. Amikor létrehoztam fiókot, akkor kérte és most nem látom sehol a megadott adatoknál. Na de mi van azokkal, akik elfelejtik pont a születési dátumot :) ,mert nem valósat adtak meg? (pl kiskorú volt, vagy nem akarta megadni pontosan) Egy születési dátum elég lenne egy fiók törléshez, a jelszó, az email, név, cím és a biztonsági kérdéssel szemben? O.o Hát nekem ez furcsa, mert nagyon sok eladó gép van és ilyen alapon, akkor senki nem bízhat azokban a gépekben, mivel mindegyiken van már egy fiók.

(#70038) Wlac válasza Krystal_s (#70037) üzenetére


Wlac
Ármester

Jogos a Sony részéről a feltételezés, hogy mindenkinaz igazi születési dátumát adja meg. Ha valaki kamuzott és elfelejti, az az ő sara. Ha olyan gépet vesz valaki, amin már van egy account játékokkal, az nem gáz, csak ezeket a játékokat ne számolja fel az eladó, mert a létük képlékeny. Lehet jó fej, aki meghagyja, mert már amúgy is váltott PS4-re (egy fiók csak két PS3-on lehet aktív), de lehet hogy törli az eladás után, mert csak marketing célokra szolgált az egész.

“The wha-"

(#70039) Krystal_s válasza Wlac (#70038) üzenetére


Krystal_s
addikt

Á nőknél néha kényes téma az a bizonyos dátum és szerintem sok 18 alatti gyerek is játszik felnőtt játékokkal. :)
Köszönöm az infót, én tényleg abban a tudatban voltam, hogy a személyes adatok és a jelszó ismeretével már a második tulaj is teljesen tulajdonba tudja venni az elődleges fiókot.

(#70040) A`rpi válasza Krystal_s (#70039) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lehetne így is, de hivatalosan Sony részéről sem megengedett a fiók átruházása.

[ Szerkesztve ]

(#70041) pulyka jocó válasza Imilenni (#70031) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia!
Én már vagy 300. órát beletettem,szerintem PS3-hoz képest gyönyörű a garfika (és nem akad mint a bf4), persz PC Ultra vs Ps3 nem kis különbség. :D
Én nagyon ajánlom főleg a Premium edition éri meg már.

(#70042) Imilenni válasza pulyka jocó (#70041) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm!
Nem is akartam BF4-et, PC-n van legalább ~120 órám a 3 multiban :D

Press "F" to pay respects.

(#70043) Elims válasza Krystal_s (#70037) üzenetére


Elims
veterán

"...nagyon sok eladó gép van és ilyen alapon..."

Mert az az eladò azt hiszi,hogy így jòval többet ér a gépe.Érhetne is vmennyivel többet,ha 100%-ig megbízhatò lenne az eladò,de interneten vett gépnél csak a laikus vàsàrlò bízik annyira.
Ha vki hasznàlt gépet vesz szerintem az a legtisztàbb,hogy töröl minden előző dolgot ròla.Persze a vételàrba sem szàmítjàk bele.
Így komoly bosszùsàgtòl kímélheti meg magàt.

"Á nőknél néha kényes téma az a bizonyos dátum és szerintem sok 18 alatti gyerek is játszik felnőtt játékokkal."

Nemhogy 18alatt,de még 20év körül is kislàny inkàbb az a "nő". :-) /főleg ha ùgy viszi a kistàskàjàt ahogy szoktàk.. :-)))) Akkor plàne kislàny./
Majd akkor lesz Nő(!) amikor màr nem szeretne az lenni -mert akkor màr az-. Ezt jòl megtekertem..na mindegy. :-)

Pròbàlta màr vki azt a 3D-s motorstorm-ot?Most akciòs.

(#70044) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kedves mindenki!

Szeretnek vasarolni egy ps3-mat de hasznaltan. Mire erdemes odafigyelni? Hogyan lehet letesztelni úgy, hogy ha van hiba akkor azt lassam egybol?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#70045) Imilenni válasza Adam_Shepard (#70044) üzenetére


Imilenni
addikt

Pár hozzászólással fejlebb levan írva :)

Press "F" to pay respects.

(#70046) Wlac válasza Elims (#70043) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk ha vennék PS3-ot, és az előző tulaj rajta hagyja a játékait, simán használnám amíg nem deaktiválja (ha egyáltalán fogja).

“The wha-"

(#70047) A`rpi válasza Adam_Shepard (#70044) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Titkos recept mindössze annyi, relatív fiatal gépet válassz, hűtése halk legyen, persze ez is relatív, átlagos hordozható számítógépekkel vetekszik PS3 hangja. Csatlakoztatott HDMI kábelt mozgasd meg nem szabad hogy ilyenkor elmenjen a kép, joy töltőkábelét ellenőrizd mindkettő USB porton, amin PS3-mon van.
Összes gombot próbáld ki a joystic-on, lehetőleg lemezes játékkal is próbáld ki optikai meghajtó ellenőrzése végett.

Nagyjából ennyi.

(#70049) Speedhs


Speedhs
őstag

A sárgaledes fat ps3-nál valahogy meg lehet állapítani, hogy a cpu vagy a gpu ment-e tönkre?

Semelyik kupak sem mozog, míg az előző ps-nél látszott, hogy a gpu volt javítva.

(#70050) hevizms válasza A`rpi (#70047) üzenetére


hevizms
addikt

Ezeket én is megcsináltam? :)
Remélem amit én vettem azon ez mind rendben van.

Köszönöm a gépet

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.