Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) ldave válasza MasterMark (#69750) üzenetére


ldave
félisten

PC-be elhiszem, oda én is kora egyik legjobb SSD-jét vettem, de PS3-ba ahogy utánaolvastam nem sok értelme van, mert úgyse használja ki.

A Slime draws near! Command?

(#69752) MasterMark válasza ldave (#69751) üzenetére


MasterMark
titán

Ha csak a fiókban tartod, akkor is jobban megéri.

Switch Tax

(#69753) ldave válasza MasterMark (#69752) üzenetére


ldave
félisten

Okés, de miért? Rádobom azt a pénzt, ha elmondod PS3-ba miért jobb az a gyorsabb SSD.

A Slime draws near! Command?

(#69754) MasterMark válasza ldave (#69753) üzenetére


MasterMark
titán

Nem feltétlen gyorsabb, egyszerűen minőségibb, nagyon kis plusz pénzért.
Arról az esetről nem beszélve, ha esetleg később mégis másba akarod tenni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#69755) ldave


ldave
félisten

Hogy a faszba tudom innen letölteni a legfrissebb system software-t? [link]

A Slime draws near! Command?

(#69756) Tegla80 válasza ldave (#69755) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat ugy nez ki,h sehogy.....valami hiba lehet.
Viszont az amcsin fent van itt.(oldal aljan a "download now" feliratra katt es tolti...nalam teloval is elkezdte leszedni)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69757) ldave válasza Tegla80 (#69756) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, amcsi update jó az EU-s PS3-ra?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#69758) Tegla80 válasza ldave (#69757) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem a ps4 re onnan lett leszedve/felrakva mikor csereltem hdd-t.....annak mind1 tutira,igy sztem a ps3 nak is jo lesz.De ps3 al nem probaltam meg,h oszinte legyek....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69759) ldave válasza Tegla80 (#69758) üzenetére


ldave
félisten

Kiderült hogy jó, legalábbis elindult a system format meg minden.

De megérdemelne valaki egy rohadt nagy pofont a PS3 tervezői közül, aki szerint ez normális megoldás HDD cserére :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#69760) Speedhs válasza ldave (#69759) üzenetére


Speedhs
őstag

:DDD én is meg szeretném csinálni, de nem jailbreakelt a ps3-am így pl fifa15-nél sem lenne változás gondolom.

(#69761) ldave


ldave
félisten

Szóval hívő lettem, ez az SSD új életet adott a PS3-omnak. Destiny 6 GB-os installja felment kb 15 perc alatt. A Final Fantasy XIV zónaváltása 2-3 másodperc lett a 10+ helyett. Ha valaki ezekkel játszik, mindenképp megéri a csere.

A Slime draws near! Command?

(#69762) Tegla80 válasza ldave (#69761) üzenetére


Tegla80
addikt

Udv az ssd-t hasznalok klubjaban. ;)
Ezert szoktam azt mondani,h ezt meg kell tapasztalni....
Jelenleg mar relative ,de bagoert beszerezheto es sztem ennyit boven meger mert amit nyujt az siman erezheto a korabbi hdd-hez kepest.

Ha tudsz olyan reszt ami gazabb volt valamely jatekban szaggatas/lassulas szempontjabol , akkor arra is nezz ra most...kivancsi vok mit mondasz.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69763) ldave válasza Tegla80 (#69762) üzenetére


ldave
félisten

Mass Effect 3 vége jut eszembe, ami képregény volt. Csak annak a mentése lehet elveszett a multkori HDD hiba során. Esetleg a RAGE-re kéne ránézni, mert az töltött még sokat menet közben.

A Slime draws near! Command?

(#69764) fausto válasza ldave (#69763) üzenetére


fausto
addikt

Eszembe jutott, hogy a Telltale játékok nagyon akadoznak, pláne töltésnél, kb. mindegyik. Van neked tőlük valami? Arra kíváncsi lennék. Bár PS3-ra már nagyon nem akartam költeni... :)

(#69765) ldave válasza fausto (#69764) üzenetére


ldave
félisten

Nincs Telltale cuccom, ami ilyesmi és játszom vele az a Life is Strange, de azzal nem volt gond eddig se.

Esetleg a GT6-ra majd ránézek.

A Slime draws near! Command?

(#69766) zoltannagy válasza Sirandrish (#69739) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Érdemes volt, mert a ventin elég sok por volt :D Az ps3 alja hihetetlenül fel tud melegedni arra kellene még egy megoldás.

(#69767) fausto válasza ldave (#69765) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, szerintem a TT játékok motorjával van gond, kíváncsi lettem volna, hogy az SSD gyorsít-e rajta.
GTA V megvan neked?

(#69768) ldave válasza fausto (#69767) üzenetére


ldave
félisten

Megvolt, de nem az én műfajom, szóval már eladtam. Itt a PSN profilom, bár nincs minden játék már meg a listáról: [link]

A Slime draws near! Command?

(#69769) fausto válasza ldave (#69768) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, más nagyon nincs, amire kíváncsi lettem volna :) A GTA-nál tapasztaltam még online, hogy nagy sebességnél nem tölti be a textúrákat.

(#69770) juhasz22 válasza fausto (#69769) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Nekem a városban speciel szaggatott egy kicsit a GTA V de csak a városban amíg a barátomnál akinek sima 250GB Slimje van elmondása szerint nem szaggat a városban sem. Ez azt jelentené hogy a Flash memória lassabb mint a rendes HDD?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69771) A`rpi válasza fausto (#69769) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem megvan, minimális a popup, és talán valamivel a framerate is jobb. Viszont a betöltés nekem akár online akár sztori, irtó lassú.
(Gondolom HDD-vel egy örökkévalóság.)

(#69770) juhasz22
Gyári flash nagyon lassú.

[ Szerkesztve ]

(#69772) Elims válasza ldave (#69761) üzenetére


Elims
veterán

Én is majdnem hívő lettem csak írtàtok,hogy 2-3év mùlva lassabban ír vmivel mint ùjabb koràban és ez egyre csak lassul majd+az àra.Az iszonyat...
250gb-os ssd többe kerül mint egy (ps3-ba pont passzolò) wd 750gb-os bpkt 7200rpm-mel.
Ezen azért nem kellett gondolkoznom.

C64-en nőttem fel,az a +x sec nekem nem gond. ;-)

Lassan majd ps4-be kellene vennem 1-2tb-os winchester-t,de még sajnàlom rà kiadni a pénzt. :-((

(#69773) fausto


fausto
addikt

LOL, jó nagy parasztok a PS Blog-on, nem írok semmi sértőt, mégis visszatartják a kommentjeimet! Beírtam a post-ban, ahol beharangozták, hogy le lesz árazva a The Last of Us, hogy remélem nem felejtik el PS3-ra is akciózni, erre moderáltak...

(#69774) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

A kontroller kábelében van valami speciális, vagy teljesen szabvány miniUSB? Mert ugye van rajta az a "bogyó". Sajnos elkavartam (volt vagy 4, most egy sincs...), és vennem kellene.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#69775) fausto válasza TazLeacher (#69774) üzenetére


fausto
addikt

Teljesen szabványos, én is azzal töltöm, amit éppen találok

(#69776) ldave válasza TazLeacher (#69774) üzenetére


ldave
félisten

Az a vastag rész csak zajszűrő. Más kábel is simán jó.

A Slime draws near! Command?

(#69777) TazLeacher válasza fausto (#69775) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csatlakozni is képes vele? Tehát mondjuk új kontroller esetén első rádugásnál?

ldave: akkor gondolom igen.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#69778) fausto válasza TazLeacher (#69777) üzenetére


fausto
addikt

Igen, megy vele minden.

(#69779) TazLeacher válasza fausto (#69778) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#69780) Elims válasza fausto (#69773) üzenetére


Elims
veterán

Téged moderàltak????? :-DDDDDD
Nem hiszem el!!! :-DDDD
Vmi beszívott takony lehetett,1000%!

(#69781) james001


james001
veterán

Metal Gear Solid Legacy Collection-ben az első rész kódon van ugye? A többi egy lemezen van vagy több lemez van benne? Jól láttam a legelső origi Metal Gear 1-2 is rajta van?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69782) HuMarc válasza james001 (#69781) üzenetére


HuMarc
addikt

The original Metal Gear Solid and Metal Gear Solid: VR Missions are not included in either disc, but rather are downloaded from the PlayStation Network using voucher codes included with the package. - Wiki

És igen, az origi MG és MG2:SS is rajta van (a HD Collectionben az MGS:3 menüjében elérhető, gondolom Legacy-n is)

(#69783) james001 válasza HuMarc (#69782) üzenetére


james001
veterán

Na zsír. Csak sehol nem árulnak már ilyet az a baj :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69784) perge666 válasza HuMarc (#69782) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a PS2 lemezen is benne van a menüben a Metal Gear 1-2,de nem indította el amikor akartam,kell érte csinálni valamit?
Végig kell vinni au MGS3-at?
Mert végigvittem,de utána nem próbáltam.

(#69785) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Sziasztok

Mostanság tapasztalom hogy játék kozben nagyon nagyon ritkán de néha a hdmi eldobja a jelet egy pillanatra majd ismét helyre áll. Ez mitől lehet Tv vagy ps3 hibája? Okos tv ráadásul ps3 mal egy konnektoron osztoznak plusz antenna is rá van dugva lehet hogy ez a baj hogy sok cucc van egyszerre egy konnektoron?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69786) Shadowfax válasza juhasz22 (#69785) üzenetére


Shadowfax
addikt

Inkább a HDMI kábellel lesz probléma. Nekem is voltak anno ilyen képelmenős hibák, de a kábelcsere megoldotta. :)

(#69787) A`rpi válasza juhasz22 (#69785) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kábelre tippelnék én is. Párszor kikapcsolt állapotban húzd ki be TV, és PS HDMI csatlakozóját, ha ez nem oldaná meg, HDMI kábelcsere.

(#69789) Sirandrish válasza oriic (#69788) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom akkor ezekre a gépekre csak 5-6K lesz az ára :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69790) oriic válasza Sirandrish (#69789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán:

"To make up for the dropped features, Call of Duty: Black Ops 3 will cost $10 less ($49.99) on last-gen and also include a download code for the original Black Ops"

#69791) A`rpi

Hja hát ebből lesz anyázás tuti.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#69791) A`rpi válasza oriic (#69790) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Érdekes koncepció, de az árképzés, ebben az esetben indokolatlan, még úgy is, hogy ezt köztudottan a multiért veszik.

[ Szerkesztve ]

(#69792) Sirandrish válasza oriic (#69790) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sejtettem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69793) james001 válasza oriic (#69788) üzenetére


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69794) Aakisan válasza oriic (#69788) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Lol

(#69795) Wlac válasza oriic (#69788) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk ennyiért gáz. Oké, a CoD lényege a multi, de azért a Black Ops sztorija elég jó volt (az első részé legalábbis). Biztos van, akit érdekelne a trilógia új része ilyen téren is (bár technikailag a WaW is ide tartozik, ellenben nem tudom, hogy ez folytatja-e a Masonök életét). A kedvezmény kevés, adják 30-35$-ért, és akkor nincs panasz.

“The wha-"

(#69796) Sirandrish válasza Wlac (#69795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem inkább 20$ tűnne reálisnak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69797) Wlac válasza Sirandrish (#69796) üzenetére


Wlac
Ármester

Az már egyéni preferencia, hogy kinek mennyiért éri meg. Az eddigi CoD-ok közül csak a United Offensive-vel játszottam multiban, illetve a Ghostba öltem pár órát (de szerintem 15-20-nál nem többet). Ha tehát 35$-ért jönne a BO3, akkor beneveznék rá, mivel nem túl magas ár egy népszerű online lövöldéért. A 20$-árt azért tartom kevésnek, mert azért a single része a játéknak nem ér 40$-t, így bármennyire is fájó és unfair annak a kivágása, azért nem annyira nagy érvágás, hogy harmadolja az árat. Az előbbieket persze üzleti, nem pedig személyes érdekek alapján írtam!

“The wha-"

(#69798) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Ha már itt tartunk, egyetlen "alapkiadású" játék sem ér meg 50+ dollárt, az előző generációs konzolokra kiadott játékokért meg végképp túlzás ez az ár. Egy-egy új AAA címért, simán kiadnek 25-30 dollart az aktuális generáción, de egyszerűen nem értem h évtizedek óta miért kerülnek ennyibe a játékok. Ja és csodálkoznak h a pc-s piac meghalt... Persze megértem azt is h az amerikai, német, skandináv stb átlagkeresethez képest az 50 dodo olyan mintha nálunk 10-20 dollarert árulnák...

(#69799) juhasz22 válasza A`rpi (#69787) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Köszönöm a segítséget, van itthon másik HDMI kipróbálom azzal :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69800) A`rpi válasza kevepapa (#69798) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PC-n árak tekintetében ahogy olvasom jobb a helyzet.
Nyitáskor elkérik az árát, de pár hónap alatt sokat zuhan az áruk.

Megjelenési ár elég drága nekem is, de még ez hagyján, de a másik felét kifizettetik az emberrel ha kellenek neki a DLC-k is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.