Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) fausto


fausto
addikt

Halloween Sale a UK Store-ba. Van 1-2 vállalható ajánlat.

(#70252) Wlac


Wlac
Ármester

10 éves a konzol, sajnos ez elkerülhetetlen volt. Mondjuk, ahogy hallottam, nem sikerült olyan jól a játék, ezért talán nem is akkora érvágás, ha kimarad. Jogos, ha beígérték, akkor adják is ki, de a Mortal Kombat X kihagyása jobban fájt.

“The wha-"

(#70253) perge666 válasza A`rpi (#70248) üzenetére


perge666
veterán

és fausto és Orichalcos : Nekem mind1,mert a Tony Hawk nem nagy kedvenc,annó a Pro Skeeter4-et imádtam azóta semmi.
Meg van PS4-em is,szóval csak azt akarom kihozni ebből,hogy ha már beígérték,ne csináljanak a szájukból s*gget!
A Mortalt is nem hiszem hogy nem lehetett volna játszhatóvá tenni,a grafika nem minden SŐT......

(#70254) A`rpi válasza Wlac (#70252) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

MK9 mindent tud, és még nincs is szétdarabolva öt fele, már ami a karaktereket illeti.

(#70255) Wlac válasza A`rpi (#70254) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem vagyok Mortalos, szóval nem szó szerint kell érteni, hogy fájt, hanem szimplán a Mortal Kombat X sokkal jobb értékeléseket és kritikákat kapott, mint az új Tony Hawk, szóval ha mindkettőt visszamondanák, akkor a Mortal Kombat X miatt csalódottak száma valószínűleg magasabb lenne, mint a THPS-é.

“The wha-"

(#70256) A`rpi válasza Wlac (#70255) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha már verekedős játék, tyűű, Dead or Alive 5-multija teljesen ki van halva.
Kb 2 óra alatt egy lélekkel nem futottunk össze...

(#70257) james001 válasza A`rpi (#70256) üzenetére


james001
veterán

Mert gondolom mindenki a Last Round-ot tolja már PS4-en :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70258) Wlac válasza A`rpi (#70256) üzenetére


Wlac
Ármester

A kihalt multinál nincs szomorúbb. A Max Payne 3-ban próbálkoztam, de két sráccal kergetőztünk a pályán.

“The wha-"

(#70259) #49155328


#49155328
törölt tag

Hurk's Return küldetések hogyan érhetőek el a Far Cry 4-ben ?

(#70260) Adam_Shepard válasza #49155328 (#70259) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lesz egy h betu egyszercsak az egyik mission utan

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#70261) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#70262) KaitouP válasza oriic (#70261) üzenetére


KaitouP
veterán

Jólvan, most már rohadtul felcseszik az agyamat ezek a majmok az Actinál és a Treyarch -nál. Ez semmi másról nem szól, minthogy az új konzolokra tereljék a népet. Először még bejelentik a játékot a régiekre is, tök jó minden, majd szépen lassan jelentgetik be, hogy ez nem lesz, az nem lesz, így lesz más úgy lesz más, hát menjenek a francba. A BO3 egy cseppet sem szebb az AW -nál, érdekes előbbibe minden ment jól, de a BO3 -at már hirtelen nem bírja a gép 60 FPS -el, sőt, még a sztorit sem lehet megcsinálni rá. Menjenek a francba. :W

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70263) oriic válasza KaitouP (#70262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a Treyarch csinálja prevgen kiadást, hanem a Beenox.

Live-Die-Respawn

(#70264) KaitouP válasza oriic (#70263) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudom, de a megbízó a Treyarch, az Acti a kiadó, és nyilván főleg az utóbbi dirigál, nem a Beenox.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70265) #49155328 válasza Adam_Shepard (#70260) üzenetére


#49155328
törölt tag

:R

(#70266) SenorDave


SenorDave
tag

I am alive 918 FT :C BIOSHOCK trilogy pack 4.498

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70267) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Kontroller javítást hol érdemes eszközölni? (PS3 Sixaxis kb. teljes rekonstrukció, illetve egy Dualshock l1)

(#70268) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

A Sonynál még a garancia lejárat előtt ki tudom cseréltetni újra a gépet.
Ezzel kapcsolatban a kérdésem a következő lenne:
Mit/hogyan kell/érdemes/muszáj lementenem a gépről,hogy a csere alkalmával ne veszítsek adatot?
Egyszer már cserélték a gépet,és akkor meg is csinálták a mentést,de most nem vállalják... :F
A válaszokat előre is köszönöm!!

DVlad:
Vagy a közeledben lévő szervizeket kérdezd meg,vagy esetleg itt a ph-n keress rá,hátha foglalkozik vele valaki....Csak takarítás,vagy alkatrész csere is lenne?

Psn ID: Tdizsolt

(#70269) s_roland


s_roland
tag

Hali!
Megvettem a Last of us-t, eljuttam addig ahol először kapok puskát, de ott a játék egyszerűen kifagy. Nem ment, ha startot nyomok, ott 4szer írja egymás alatt h "Autosaving. Please wait..." és nem is enged ott rálépni a menüpontokra. Többszöri nekifutásra is ez van, és még mellé amerre menni kellene szét van esve a textúra. Ilyenkor mit lehet kezdeni vele? Újra töltögessem le 2 napig, és telepítsem?

(#70271) A`rpi válasza DVlad (#70267) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Itt tudsz érdeklődni: [link]

(#70269) s_roland
Próbáld letölteni újra, esetleg próbálkozz chapter select-el.

[ Szerkesztve ]

(#70272) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#70273) Sirandrish válasza oriic (#70272) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem kell ezt túllihegni... Nem éri meg nekik beleinvesztálni...pont.
Lehet itt azon pörögni hogy mert lefizetik őket hogy már a jelenlegi generáció felé tereljék a népet, vagy hogy csak lusták vagy akármi...a lényegen nem változtat.
Most már ez lesz a tendencia. Főleg az ilyen turbófejlesztésű játékoknál nem fog beleférni. :N

Nyilván ez szomorú de sajnos ez van :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70274) perge666 válasza Sirandrish (#70273) üzenetére


perge666
veterán

Ott a pont.

(#70275) oriic válasza Sirandrish (#70273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nem lihegem túl, csak sajnálom azokat akik még nem váltanak, mert mondjuk nincs rá pénzük, de játszanának a teljes értékű játékkal. :)

Live-Die-Respawn

(#70276) erahurka válasza Sirandrish (#70273) üzenetére


erahurka
félisten

Nem az a baj hogy csak multiplayer lesz és csak 30 FPS, hanem hogy a bejelentéskor erről nem volt szó. Ha elejétől kezdve azt mondják, hogy az előző generáció "csonkolt" játékot kap, mindenki elfogadja. Itt arról van szó, hogy tudatosan félrevezették a vásárlókat, akik meg előrendelték, futhatnak a pénzük után a boltoknál.

(#70277) Sirandrish válasza oriic (#70275) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én se tudok még váltani mert minden pénzemet elviszi az akvárium projectem, és nem is konkrétan rád gondoltam, hanem mint témához hozzátettem. :K

erahurka Egy CODot előrendelni több mint balgaság. Már csak azért is mert nem fogy el. Tehát azért ebből gyártanak annyit hogy bármikor leemelhess egyet bármelyik bolt polcáról.
Illetve attól hogy előrendeled még nem kell kifizetni csak miután átvetted! Ezt nem is értem miért írtad :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70278) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a ps3 - som nem akar kapcsolódni a netre,azt írja ki,hogy obtain ip address failed!
Évek óta nem volt vele semmi gond most kezdte el csinálni!
Mi lehet vele a baj?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv

Bendegúz

(#70279) Shadowfax válasza Sirandrish (#70277) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egy CODot előrendelni több mint balgaság. Már csak azért is mert nem fogy el. Tehát azért ebből gyártanak annyit hogy bármikor leemelhess egyet bármelyik bolt polcáról.

Nem egészen, mert az előrendelők (a Day One Edition-nel) kapnak egy free map-et, amit sokszor csak utólag, külön pénzért vehetnének meg.

(#70280) Sirandrish válasza Shadowfax (#70279) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mondjuk könnyen meglehet, de előre akkor sem kell kifizetned :N

atka76 Próbáld ezt!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70281) KaitouP válasza Sirandrish (#70280) üzenetére


KaitouP
veterán

De ne haragudjál azért, de amit művel az Activison a last gen verziókkal az több mint pofátlanság. Hétről hétre jönnek az újabb és újabb korlátozások bejelentésével, pedig már régóta nagyon jól tudják hogy mit akarnak csinálni a játékkal, nem a fejlesztés közben találják ki, hisz ahogy már hangoztattam, itt nem arról van szó hogy a hardver nem bírná gyengébb minőségben a játékot, pusztán üzleti okokból és a current gen -re terelésről van szó. Akik előrendelték, meg most cseszhetik, minden héten kapunk valami negatív hírt, jövő héten már azt jelentik be hogy csak tokot kapunk, játékot nem? A boltok meg vagy nem is tudnak a korlátozásokról, vagy időben nem értesülnek róla, ugyanis mindenhol az szerepel kb. hogy megkapjuk, mi, előrendelők az ingyen mapet, holott a mostani launch trailer -ben az szerepel, hogy nagy frászt kapunk mi ingyen mapet, azt sem fogunk kapni. Az ember meg most nagy siettségben írjon mailt, telefonáljon vagy valami, ha esetleg ilyen korlátoztások mellett nem kell a játék - közben meg a kapuban a megjelenés. Nálam az Acti idén elnyerte a "leggerinctelenebb húzás" címet idén. :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70282) Shadowfax válasza KaitouP (#70281) üzenetére


Shadowfax
addikt

Még pont két hét van az új COD megjelenéséig. Addig minden nap bejelentenek valami korlátozást, s a végén egy fekete-fehér tokot fogunk kapni - lemez nélkül. :DDD :C

(#70283) KaitouP válasza Shadowfax (#70282) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha. :D :C

Jövő hét: "Hát sajnáljuk de a last gen konzolok csak 2 - 2 fegyvert bírnak típusonként, de mi, fejlesztők MINDENT megpróbáltunk, és megtettünk hogy elhozzuk nektek régi konzoljatokra az IGAZI CoD életérzést, élményt. Ja, és csak 6 pályát kaptok"

Megjelenés hete: "Mindent, mindent megtettünk. Tényleg, srácok. De a helyzet az, hogy szembesültünk vele hogy régi konzoljaitok egyáltalán nem bírják a játékot. De hogy érezzétek, milyen jók vagyunk hozzátok, megkapjátok a játék tokját egy lemezzel, amin a játékról készült gameplay videók vannak. Mindezt azért, hogy érezzétek, az IGAZI KALL OF DUTI ÉLMÉNYT, hisz "jú ár a ríl kall of duti pléjer!" :DDD :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70284) Sirandrish válasza KaitouP (#70281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy pofátlanság.
De ez erről szól. Vagy ezért vagy azért, de arányaiban így több pénzt keresnek. Ennyi...és mivel profit orientált cég (mint mindegyik), nem azt fogja nézni hogy "óóóó, kedvezzünk a rajongóinknak", hanem hogy "ha itt 20poligonnal kevesebbet használunk akkor ugyanazt a pénzt kihozzuk de 23 másodpercel kevesebbet kell dolgozni", és ehhez hasonló.

Az előrendeléses témát meg még mindig nem értem. Egy darab emailt kell küldened ahhoz hogy elő tud rendelni, és ugyanennyibe kerül lemondani BÁRMIKOR. Egy darab forintot nem kell előre fizetned. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70285) KaitouP válasza Sirandrish (#70284) üzenetére


KaitouP
veterán

Na hát ez a baj a mai világban. PS1 - PS2 -es időkben nem volt ilyen. Akkor még játékot csinálni művészet volt, ma már üzlet, és a pénzről szól főleg. A DLC -k, és a lehúzások korát éljük. És a legnagyobb probléma ebben az, hogy össze vissza hazudoznak. Legyenek egyenesek, és gerincesek már az elején, és mondják meg: "Emberek, nekünk nem éri meg üzleti szempontból hogy nektek kedvezzünk egy normális last - gen porttal, ezért vagy elfogadjátok a szart tőlünk, vagy semmit." Ja, hogy ezt nem merik mondani?! :U Persze, mert akkor sokan elfordulnának tőlük és csökkenne a bevétel. :W

Mert a hócipőm tele azzal hogy amikor még előrendelem a játékot, minden szipi szupi, hónapokkal később meg "ja mégse". Jelentsék be azon nyomban amikor megjelenik egy játék, hogy mi lesz, és kész. Mi van ha esetleg egyes korlátozásokkal nem szembesülök, mert pl. nem értem rá olvasni, nem volt lehetőségem olvasni, elutaztam, stb.? Amikor meg megjön a játék, és elindítom a gépben, majd pislogok hogy ja, nem erről volt szó az elején.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70286) Sirandrish válasza KaitouP (#70285) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor is profitorientáltak voltak a cégek csak akkor még máshogy dolgoztak. Ma már nincs új a nap alatt. Minden patront ellőttek már legalább 1-2 alkalommal. Amikor évente-kétévente valaki esetleg mégis feltalálja a spanyol viaszt amit a kritikusok el is ismernek, akkor jön a tizenéves user áradat és "pff...nincs is benne 1000 lemészárolt katona 2 percenként", meg "hát hogy néz ez ki?".
Megmondom őszintén, egy olyan világban ahol a CODok évről évre rekordokat döntögetnek, ahol a Fifát minden évbe millió és millió szám eltudják adni, pedig gyakorlatilag a játék nem változik, ott én sem erőltetném meg magam. Minek?

Minek öljek bele valamibe 100K munkaórát amivel csak 500K dollárt keresek, amikor kereshetek 5K munkaórával 15M-et is? Érted!

Természetesen játékos szemmel ez szar...nincs mit szépíteni rajta. Amikor elkezdték százezer szám venni a gyakorlatilag NULLA tartalommal rendelkező DLC-ket, ott már lehetett sejteni hogy itt nagy bajok lesznek. Amikor a játék még meg sem jelenik, de már előre 2 évvel naptárba van vésve hogy mikor milyen DLC fog megjelenni és mit fog tartalmazni, akkor mit várhat az ember? Semmit!

Ebbe vagy beletörődsz vagy rágod a kefét, de jobb akkor sem lesz!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70287) Tegla80 válasza KaitouP (#70285) üzenetére


Tegla80
addikt

Es mindenki...

Max 1et ertek veleted(veletek),de 1dolgot lassunk be....megy az ido es a szeretett ps3 ma mar nem egy huzoag,igy ha nem akarsz mergelodni akkor be kell szerezned egy ps4-et.
(Lehet mergelodni,de nincs mas alternativa ellene :B)
Jah es 95e be van mar uj gep ,mig 75ert tegnap vehettem volna lejart garisat....a jatekok meg hasznaltan mar .....
Szoval itt az ido ,de ha nem is akkor nagyon kozeleg.....(mert nincs mas lehetoseg,ha az uj gamma is erdekel....)
Hajra....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70288) KaitouP válasza Sirandrish (#70286) üzenetére


KaitouP
veterán

+Tegla80

Mert hogy ha az emberek kicsit észbekapnának, és pl. nem vennének meg minden szart, akkor a kiadók, fejlesztők is rájönnének hogy nem vagyunk mi hülyék. És akkor nem lenne ez, hogy hülyét csinálnak a játékosokból. Itt nem az a probléma hogy a CoD -ok rekordokat döntögetnek, ez olyan mint a való életben a foci: népjáték, mindenki szereti. (Valaki nem, de most ez mindegy.) Eddig így nem is volt baj a CoD -okkal sem, most kezdődik el a probléma, amikor már ilyen húzásokat vetnek be. Mi lesz akkor később, nem csak az Activision házatáján, hanem bárhol?!
Én meg csak azért sem veszek PS4 -et, persze akinek van vagy megteheti, annak könnyen jár a szája. (Ezt most nem rád, vagy itt a fórumon bárkire, hanem általánosságban, a világra értve.) Az is egy nagy lehúzás. Online multi pénzért?! Elment az eszük? És akkor még mindig 115-120K körül van a PS4, mert most húúú a 1TB -s változat lenyomott egy 10K -t kb. az 500GB -s változatból, akkor vegyek még PSPlus -t, meg még a játékot újonnan (mondjuk jelen esetben BO3 -at) majdnem 20K -ért. Persze. Majd ha olcsóbb lesz, és annyiba kerülnek a dolgok mint a PS3 -on voltak (vagy hát még vannak). És ingyen multi. Nem beszélve arról hogy cseszhetem a PS3 -as játékaimat is, mert a PS4 nem képes "fizikailag" futtatni őket, csak ilyen felhős baromság van, és még azért is fizessek, hát dugják fel maguknak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70289) atka76 válasza Sirandrish (#70280) üzenetére


atka76
tag

Szia!

Hát ezen már túl vagyok,újraindítottam és elkezdtem elölről újból és semmi!
De még próbálgatom!
Az az érdekes,hogy tegnap volt szervízben és ott minden rendben volt!Kihívtam a szolgáltatót és nálam is minden ok!
Na ezt fejtse meg valaki!
Van még ötleted?
Köszönöm!
Üdv

Bendegúz

(#70290) Tegla80 válasza atka76 (#70289) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha mashol megy akkor nalad van a gebasz nem a geppel....
otthoni halozatot nezd at mindenkepp......(ps4 topicban volt tobb halozatis hiba.....router fw frissites vagy router csere segitett csak.)

Sony® & PlayStation®

(#70291) Sirandrish válasza KaitouP (#70288) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mondandód első része kicsit ellentmondásos.
Épp ezért tehetik meg hogy ilyeneket lépnek mert az emberek (akinek nem inge...) hülyék...és megveszik évről évre. Persze mindenki sír hogy nulla fejlesztés és hogy de szemetek, de mégis megveszi 12M ember.
Az hogy másik 3 M meg hőbörög, az a kutyát nem érdekli, mert úgy vannak vele hogy egyelőre elég az a 12M is.

A PS4es "lázadásod" meg...vihar a biliben. Nem leszólni akarom mert egyetértek a javával, de kivel b*szol ki? A Sony-val? Ezt te sem gondolod. Csak magaddal. Mérgelődsz hogy a szeretett (számomra is az) PS3ad már nem kapja meg azt a törődést a fejlesztőktől ami szerinted elvárható.
És persze igazad van...ha a játék nem igényli a PS4et, akkor miért kell szénné korlátozni a PS3on? Azért mert megtehetik. Megtehetik hogy nem foglalkoznak vele. És hidd el...ahány PS3 user nem veszi meg ezért, plusz kétszer annyi PS4 user veszi majd meg, mert azt mondja hogy dzsaaaang...ez tuti király me már a PS3 nemis bírja. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70292) Sirandrish válasza atka76 (#70289) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fizikai réteg rendben? Gondolok itt a kábelekre? Tehát ugyanazzal a kábellel mondjuk egy noti vagy egy PC fel tud menni netre?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70293) KaitouP válasza Sirandrish (#70291) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt akartam mondani, lehet rosszul fogalmaztam. De ha nem vennék meg (én most amúgy nem CoD -ról beszélek hanem úgy a játékokról, főleg a szénné DLC -zett játékokról általában), akkor a kiadók se tudnák ezt csinálni. Nem azzal van baj hogy egy jó játék milliószám kel el, hanem az, hogy vannak akik nem tudják (tisztelet a kívételnek, egy Season Pass igenis jó vétel például!) felmérni hogy a plusz tartalom megérie az árát, sajnos sok kiskölöknek megveszik az amúgy árát meg nem éri tartalmakat, és emiatt tudják a kiadók megcsinálni azt amit.

Nem lázadok, nem akarok én a Sony -n így bosszút állni, "kicsi" vagyok egyedül ahhoz. Csak szimplán nem fair az új konzol ára, online játék feltételei, játékok ára, stb. Amikor lejár ténylegesen a PS3 ideje, elfogadom. De a hardver még bír egy két dolgot, és ezért vagyok dühös.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70294) atka76 válasza Sirandrish (#70292) üzenetére


atka76
tag

Jelen pillanatban is laptopról vagyok itt,és ez is vezeték nélkül megy fel!Ezen kívül még egy okos teló,és egy tablett is!
Ezért nem értem az egészet,mert eddig mindig így kapcsolódott fel,most egy ideje nem megy és nem történt semmi!
Elküldtem szervízbe,kitakarították,ránéztek a net beállításra és semmit nem találtak!
De most sem megy fel a netre!
Szét vág az ideg!

Bendegúz

(#70295) Tegla80 válasza atka76 (#70294) üzenetére


Tegla80
addikt

A ps4 es forumtars pl netezett a ps4-en,de psn-re nem tudott vele felmenni....elotte gond nelkul ment nala minden....jah es kozben a vita-javal volt otthon psn,mason meg net is persze....router fw-t frissitett es jo lett minden....
csak mondom,h van/volt ilyen is

Sony® & PlayStation®

(#70296) Sirandrish válasza KaitouP (#70293) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lényegében a PS3ból már mindent kisajtoltak. Amit még elbír azt azért bírja el mert lusták a fejlesztők és nem foglalkoznak annyit a termékükkel. Azért PS4re már komolyabb fejlesztéseket lehet eszközölni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70297) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Egyre jobban vonz a ps4...

Bloodborne, Witcher 3, Batman Arkham Knight, AC Syndicate, Just Cause 3, Uncharted 4 és mindenek előtt: Fallout 4.

Ezekkel már hónapokig ellennék...

Sebaj, egy év múlva nemcsak a konzol, de ezek a címek is jóval olcsóbbak lesznek (használtan)...

(#70298) $p@rr0w válasza kevepapa (#70297) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ezeknak a joresze multiplatform, pc-n is jatszhatod.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70299) kevepapa válasza $p@rr0w (#70298) üzenetére


kevepapa
aktív tag

A pc-m fejlesztése 2011 körül megállt (i5, radeon 5850) és drágább lenne felhozni mai szintre, mint venni egy next gen konzolt... Terveim szerint kb 1 év múlva fogok venni egy használt/megunt ps4-et,természetesen garival, játékokkal.

(#70300) perge666 válasza kevepapa (#70299) üzenetére


perge666
veterán

Várunk szeretettel a táborban. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.