Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) Carlos Padre válasza razor03 (#78000) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megválaszoltad magadnak a kérdésed. Ha bannolva lenne semmilyen online szolgáltatás nem lenne elérhető, a rendszerfrissítést is beleértve.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78002) nomic


nomic
aktív tag

Sziasztok!

Mobil hotspotra szeretnék csatlakozni a PS-sel, de minden alkalommal ezt írja ki, kb. 1 perc várakozás után

Jelszó nélkül sem működik. :/ Valaki valami ötlet?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#78003) allin00 válasza nomic (#78002) üzenetére


allin00
csendes tag

Más wifire felmegy?

(#78004) allin00


allin00
csendes tag

Csak nekem tűntek el a ps4 barátaim a listából?

Közben megvannak..... Lehet csak a net rosszalkodott...

[ Szerkesztve ]

(#78005) nomic válasza allin00 (#78003) üzenetére


nomic
aktív tag

Fel.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#78006) allin00 válasza nomic (#78005) üzenetére


allin00
csendes tag

Nincs ötletem, kipróbáltam a sajátommal és simán csatlakozott!

(#78007) allin00 válasza allin00 (#78006) üzenetére


allin00
csendes tag

egy külföldi fórumon ezt írták :

"

before doing this switch off your router for 30 secs and then switch it back on..a) instead of selecting easy choose custom when on connection settingsb) scan through and do not make any changes allowing it to select everything automaticallyc) when going through the connections let it check your DNS server, I.P address automatically

check connection settings and your done

the difference is most people select easy, but in this case you need to select custom and go through the options without making any changes

just a long winded way of doing it but worked for me, it may not work for all off you but worth a try "

(#78008) nomic válasza allin00 (#78007) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszönöm. Custom methoddal mentem végig és így működik.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#78009) Imi91 válasza perge666 (#77992) üzenetére


Imi91
aktív tag

A Guitar hero 3-nak is megy az Online része, pedig az sem mai játék, és nem kell sokat várakozni sem :)
Battlefield Bad company 2-t is sokan nyomják. Momdjuk kb az össes Battlefieldre igaz ez szerintem :D Az NFS HP-t is sokan nyomják :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78010) Imi91 válasza A`rpi (#77990) üzenetére


Imi91
aktív tag

Megpróbaltam frissíteni a gépet. Kihúztam vagy 2 napig a konnektorból, hogy a készenléti feszt se kapja a bt modul.Majd elsőnek kontrolleerel próbaltam bekapcsolni ami sikerült is ezután megneztem,hogy a Wifi működik-e(talál-e hálózatot). Vártam meg kb 1 percet, hogy eldobja-e vagy sem.Ezután indítottam a frissítést és bíztam benn, hogy kibírja a nagyjából 10 perces műveletet a modul. Mikor már 58%-nál járt lekapcsolt a komtroller. Eldobta a modul. Itt jött a kérdés, hogy már tesztelte-e a hardvereket vagy sem,mert ha igen a kkor nincs gubanc. Végig ment 100% ig. Majd fekete kepernyő. Kikapcs visszakapcs és jó lett már az új verzió fogadott. A fiokomba bevotam jelentkezve és az összes online funkció is megy újra :DD

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78011) Tegla80 válasza Imi91 (#78010) üzenetére


Tegla80
addikt

Neked husveti malacod van akkor nem nyulad. :DD
a lenyeg,h tulvagy rajta es mehet a multi :C

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#78012) allin00 válasza Imi91 (#78009) üzenetére


allin00
csendes tag

NFS HP mármint a hot pursuit?? Nekem megvan de online semmi nincs, úgy indul a játék , hogy nem tud csatlakozni a szerverhez..

(#78013) Imi91


Imi91
aktív tag

Tegla80 :     Ez tényleg szerencsjáték volt :DDD

A HotPursuuit 2010-es kiadása. Kb 1 hónapja multiztam vele simán talált meccseket, DE nem mindegy, hogy milyenre keresel rá! Van pl, hogy autó kategória szerint lehet keresgélni, na ha ott beálítasz valami mást akkor valszeg nem találsz játékot. Az alap beállításon érdemes hagyni, mert gondolom én, aki a Host az is csak belép next, next next és várakozik a lobbyban amíg valaki benem lép hozzá

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78014) allin00 válasza Imi91 (#78013) üzenetére


allin00
csendes tag

Lehet én csinálok valamit rosszul, de nekem ennyi jön be a multi résznél....

(#78015) allin00 válasza Imi91 (#78013) üzenetére


allin00
csendes tag

Közben meglett a megoldás.Azért nem ment a multi mert az EA fiókot és a PSN fiókot össze kell kapcsolni. Így már működik, még jó, hogy vagy 4 hónapja megvan a játék.... :W

(#78016) Tegla80 válasza allin00 (#78015) üzenetére


Tegla80
addikt

latod,mar megerte ide jarnod.
viszont ha kerdezel akkor lehet elobb is kiderul es rajossz.....nem halott ez a topik meg ha neha annak is latszik.Sokan jatszanak meg ezen generacion is attol fuggetlenul,h lassan itt a ps5 es nyugdijazzak a ps4-et is mar.
Amig van kello gep es felhasznalo sztem store is lesz hozza,mint vita-ra is mert megvan es penzt hoz igy csak uzemeltetni kell.

Sony® & PlayStation®

(#78017) razor03 válasza Tegla80 (#78016) üzenetére


razor03
aktív tag

Nekem még teljesen új a PS3 élmény. Korábban nem volt rá keret, most engedhettem meg magamnak. Itt ott még bontatlan játékokat is lehet találni. :)

A tripla A-s játékok még mai szemmel nézve is nagyon jók. Sőt, sokkal jobb élmény mint az Xbox one-om... ott valahogy elmaradt ez az érzés.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78018) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én a Move miatt tartom a gépet, próbáltam anno Kinectet és Nintendo Wii-t is de a Ps3 + Move + Kamera kombinációja a legjobb számomra. Rengeteg jó játék van erre a variációra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78019) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Szerintetek lesz még új firmware frissítés ps3-ra? Már ez a 4.86 is picit indokolatlan volt, a 13 éves gépre!

(#78020) Zigur válasza Mr. Erikszon (#78019) üzenetére


Zigur
senior tag

Szerintem már évek óta nincs érdemi változatatás a firmware-ben, inkább amiatt nyúlnak hozzá időnként ha valami változás van a ps store-ban és azt lekövetni a ps3-on, szóval ezen logika alapján lehet még időnként új változat kiadása.

(#78021) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Megtaláltam a move-os pisztolyomat és puskámat. Tudtok olyan játékot ajánlani, ami gyereknek való, nem véres? Valami kalózos, célbalövős, ilyesmi
Nekem csak Resi és House of the Dead van :)

(#78022) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok, valaki el tudná magyarázni pontosan hogy is működik az update loop!
Tehát adott egy ps3 aminek nem megy vagy a bluray meghajtója vagy a bluetoothja és akkor egy ilyen gépen nem lehet szoftvert frissíteni, ameddig nem kerülnek javításra a komponensek?

(#78023) Carlos Padre válasza Mr. Erikszon (#78022) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78024) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78022) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Így van, ez a funkció inkább a gyártást hivatott megkönnyíteni, ne kerüljön le a gyártósorról lehetőleg hibásan működő gép, kvázi ez egy hardver teszt.

Aztán persze évek elteltével bosszúságot okoz, ha véletlen egy ilyen gép kerül hozzánk.

(#78025) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78024) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Értem, és gondolom, ha beleteszek egy működő blurayt és frissitem majd vissza teszem a rosszat akkor működni fog!
Még egy kérdés, olyan lehetséges hogy a sima dvdt olvassa és a bluray lemezeket nem, vagy ha elmegy akkor elmegy teljesen

(#78026) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78025) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Értem, és gondolom, ha beleteszek egy működő blurayt és frissitem majd vissza teszem a rosszat akkor működni fog!"

Igen, remélhetőleg.


"Még egy kérdés, olyan lehetséges hogy a sima dvdt olvassa és a bluray lemezeket nem, vagy ha elmegy akkor elmegy teljesen"

Előfordulhat hogy csak részlegesen nem működik az optikai meghajtó.

(#78027) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78026) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Köszi, Szóval részleges meghibasodas esetén is hasonló error jön?

(#78028) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Illetve gondolom, ha a kontroller megy kábel nélkül akkor egyértelműen megy a Bluetooth!

(#78029) arty válasza fausto (#78021) üzenetére


arty
veterán

The Shoot [link]

(#78027) eriklambing ezt igy per has nem lehet megmondani :) nyilván mindenhogyan elromolhat egy maghajtó, de ha csak bizonyos lemezeket nem olvas egy meghajtó, az általában csak a lézer hibája szokott lenni, s attól még menne a frissítés

arra figyelj, hogy ha meghajtót cserélgetnél, csak azonos típussal kísérletezz, sajnos elég sokféle van :(

---

amúgy sajnálom, hogy ps3 psn-en régóta semmi akció nincs... talán karácsonykor volt az utolsó leárazás :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78030) Mr. Erikszon válasza arty (#78029) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

köszi! Azonos típus alatt a fat/slim/superslimet érted?

(#78031) arty válasza Mr. Erikszon (#78030) üzenetére


arty
veterán

nem - azon belül is óriási a szórás :( más a meghajtó, az alaplap, a kábelek....
és hogy ne legyen egyszerű, vannak kompatibilis kombinációk is :D

[link]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78032) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Eleve jó gépet kell venni, aztán akkor nincs fejfájás.

Az aktuális rendszerszoftver legyen fenn a gépen, be tudjon lépni PSN store-ba a regisztrált fiókoddal, működjön a JOY vezeték nélkül, és olvasson egy lemezes játékot. :)

(#78033) Mr. Erikszon válasza arty (#78031) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Aztamindenit mennyi felé van! Köszi a listát!

(#78034) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Mi történik ha hdd nélkül indít be az ember egy ps3-at?

(#78035) Carlos Padre válasza Mr. Erikszon (#78034) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem sok minden.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78036) vargalex válasza Carlos Padre (#78035) üzenetére


vargalex
félisten

Inkább mondjuk úgy, hogy akkor, ha ez nem egy 12 GB-os SuperSlim verzió.

Alex

(#78037) arty válasza Mr. Erikszon (#78034) üzenetére


arty
veterán

talán a safe mód jönne be hdd nélkül?

de miért? be se kapcsol? vagy mi a gond?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78038) t256 válasza Mr. Erikszon (#78034) üzenetére


t256
őstag

Van nálam elfekvőben egy PS3 slim 500 Gb, amiben nincs benne a HDD.
Elindítom és kiírja, hogy nincs benne HDD és nem megy tovább. Ennyi történik.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#78039) vargalex válasza t256 (#78038) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem ez teljesen normális. Hiszen a SuperSlim 12 GB-os modell kivételével a többi esetén a rendszer is a HDD-n van, ha jól tudom. A flash-ban csak egy minimális safe mode/recovery.

Alex

(#78040) Carlos Padre válasza vargalex (#78036) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Abban van "hdd" :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78041) vargalex válasza Carlos Padre (#78040) üzenetére


vargalex
félisten

Ilyen alapon mindegyikben van, csak kisebb a flash storage...

Alex

(#78042) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Még egy kérdés, szerintetek nehéz házilag szétkapni egy ps3-at és megpasztázni! Eddig fat kivételével slim és superslimet is szedtem szét de nem szedtem szét alaplapig videokártyáig! Mire kéne föltétlenül odafigyelni és milyen pasztát ajánlotok?

(#78043) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78032) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

A bluetooth és a bluray drive meghibasodas melett milyen hibák érhetnek még firmware update közben?

(#78044) arty válasza Mr. Erikszon (#78042) üzenetére


arty
veterán

szerintem a paszta tökmindegy, a legbénább ÚJ is jobb, mint egy tízéve beszáradt :)
1-2-3 fokoknál többet nem számítanak...

én slimnél futottam bele, hogy egy olyan revíziót birtoklok, ahol a bluray meghajtót egy kis és rövid szalagkábel köti az alaplapra - a meghajtó alatt! namost el lehet képzelni, hogy ezt a kis szemét szalagot, az olvasó alá odaférhetetlen kezekkel milyen érzés volt rögzíteni...
úgy hogy az ilyesféle kábelekkel finoman kell bánni! és a rögzítésük is egy elég idióta szorítóműanyagos őrület..... :D

és lassan a superslimeket is újra kéne pasztázni, de .... előre rettegek :D

(egyébként az én 10 éves gépemben a paszta sokkal jobb állapotú volt, mint vártam! különösebben száraznak sem mondtam volna... és a por sem volt vészes... ügyes kis gép ez.... csak bazihangos... (x360slimhez képest))

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78045) Carlos Padre válasza arty (#78044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A superslim nem vészes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78046) vargalex válasza Carlos Padre (#78045) üzenetére


vargalex
félisten

Egyetértek. Többet is szedtem szét, semmi bonyolultság nincs benne.

Alex

(#78047) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78043) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

HDD hiba is lehet, azt viszonylag egyszerű megoldani. Lévén kicseréled a merevlemezt.

(#78048) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78047) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Olyat hallotatok már hogy 4.86-os sikeres update után Fat ps3 nem hajlandó többet olvasni sem a dvdket sem a bluray lemezeket? Ilyenkor mi lehet a probléma?

(#78049) Mr. Erikszon válasza Mr. Erikszon (#78048) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Na nyomott egy restore default settingset lássuk mi történik!
A restore ps3 system esetén a firmwaret is újra kell telepíteni gondolom, ha megment a bluray akkor viszont rizikós!

(#78050) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78048) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem találkoztam ilyennel, nagyon jó kérdés. Alapvetőleg mi PS3 felhasználók vagyunk nem szerelők, vagy szervizesek. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.