Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) A`rpi válasza manu75 (#70150) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Máshogy nem megoldható a próba, kártyából sem jó akármilyen USA kártya vagy USA paypal kell.

(#70152) manu75 válasza A`rpi (#70151) üzenetére


manu75
aktív tag

Nekem angol accom van, oda is olyan usa kártya kellene? Sima visa kártya akkor nem is jó?

(#70153) A`rpi válasza manu75 (#70152) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Angol fiókhoz, nekem jó az OTP-s kártya.

[ Szerkesztve ]

(#70154) Elims válasza A`rpi (#70142) üzenetére


Elims
veterán

Hallod ez nagyon elrettentő!!
Mennyi ideig tartott??

(#70155) manu75 válasza A`rpi (#70153) üzenetére


manu75
aktív tag

Utolsó kérdés és többet nem fárasztalak ma tuti, jól emlékszem Neked van olyan virtuális kártyád?

(#70156) A`rpi válasza manu75 (#70155) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja igen, virtuális kártyával valakinek sikerült PS4 topikban.

Ezt ha kipróbálnád, és sikerrel jársz, beszámolhatnál róla.
Betenném az összefoglalóba.

(#70154) Elims
1 month, 2 weeks, 4 hours

Átlag napi 222 kill, jó a multija, meg szeretem az FPS játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#70157) Brian_GT válasza manu75 (#70150) üzenetére


Brian_GT
őstag

Miért fél még mindig mindenki a netes vásárlásoktól??? Be kell sétálni a bankba, kérni kell virtuális kártyát vagy webkártyát ahol épp ahogy hívják és ennyi. Annyi pénzt kell rajta tartani, amennyi kell éppen..azt ha véletlen feltörnék stb, akkor azt a pár Ft-ot hadd vigyék!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70158) Bogyi007 válasza Brian_GT (#70157) üzenetére


Bogyi007
veterán

+1 :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70159) Elims válasza A`rpi (#70156) üzenetére


Elims
veterán

:R

Apropò..platina.
A mafia 2 megvan vkinek 100%-ra a dlc-kel együtt?

(#70160) erahurka válasza manu75 (#70152) üzenetére


erahurka
félisten

Én angol accounttal használtam már Visát, Master Cardot, mindkettőt vitte. Semmi extra egyik sem.

A hozzá tartozó címet kell megadni.

[ Szerkesztve ]

(#70161) Tegla80 válasza Bogyi007 (#70144) üzenetére


Tegla80
addikt

Akartam hosszan reagalni,de inkabb nem....
Olvasom a one topicot is,szoval sokat szepitesz a dolgokon.... :(((
Akit erdekel a valosag az olvassa az adott topicot inkabb sztem! :P

Sony® & PlayStation®

(#70162) A`rpi válasza Tegla80 (#70161) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem nincsen ezzel gond.
Mi elfogultak vagyok a PS-sel, ő meg az X-el, így van ez rendjén.

Én az olvasottak alapján elhiszem hogy ott most jobb világ van, de engem nem csak a multiplatform játékok érdekelnek.

(#70163) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.

Külső usb eszközről a belső hdd-re másolásban tudna nekem valaki segiteni?
Jöhet priviben is.
Nagyon megköszönném. :R

(#70164) fausto válasza hevizms (#70163) üzenetére


fausto
addikt

Csak a támogatott file típusokat lehet felmásolni (filmek, zenék, képek, mentések, ilyesmi)

(#70165) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Keresnék olyan embert, akinek meg van a Dead or Alive 5 (egyébként Plus-os volt), és lenne kedve kb. 10 percet játszani Online vele. Csak egy pár trófeát szeretnék bezsebelni. Platina biztos nem lesz ebből, de ha már elkezdtem, kipréselném belőle azt, amihez nem kell nagy erőfeszítés.

Természetesen kétoldalúak a trófeák, tehát nem csak én, de a másik fél is egyből megkapja. Ezekről lenne szó:

Rival Rumble
Fight online 10 times.

Get out there and Fight!
Play a Lobby match.

Jump In
Play a Simple match.

You Asked for It!
Fight 10 people through invitations.

First Throwdown
Send a Throwdown Challenge to someone in your Fighter List.

I Read Every Move
Win without taking any damage.

A Fight to Remember
Save a replay.

Az egész kb. 5-10 percet venne igénybe.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70166) A`rpi válasza TazLeacher (#70165) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Megvan a játék, ha nem lesz nagy tolongás, keress meg, letöltöm és lezavarjuk.

(#70167) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Lehet már kérdeztem, de egy játékot csak akkor lehet platinázni ha megannak a DLC-k is?

(#70168) ldave válasza pulyka jocó (#70167) üzenetére


ldave
félisten

Nem, a DLC-s trófeák + jellel láthatóak a listán és nem számítanak bele a platinához szukséges trófeák közé.

A Slime draws near! Command?

(#70169) TazLeacher válasza pulyka jocó (#70167) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, de 100%-ot csak akkor éred el.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70170) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :R

(#70171) A`rpi válasza pulyka jocó (#70167) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Platina trófeához, csak az alapjáték összes trófeáját kell teljesíteni.

"Base Game"-en belüli trófeák kellenek.

UC3 platinája pl 51%-os. a többi rész DLC...

Nézetet tudod változtatni négyzet gombbal PS3 esetén, (játékon belül) így külön listázza ki játékon belül az alapjátékhoz tartozó trófeákat, és a DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#70172) Wlac válasza pulyka jocó (#70167) üzenetére


Wlac
Ármester

Hola! Nem, a DLC-k külön trófeaszekcióba kerülnek, a platinához pedig elég az alapjáték trófeáinak a megszerzése. Sajnos magán a PS3-on ömlesztve kapod a trófealistát, de a PSN Profiles és a PlayStation App is jól elkülönítve jelzi, hogy mi kell a platinához.

Köszi A'rpi, ez nekem is új infó! :)

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#70173) Bogyi007 válasza Tegla80 (#70161) üzenetére


Bogyi007
veterán

Minden szavam vállalom. A BC okésan működik nálam.

Az új Dashboard az más tészta, azzal nem vagyok megelégedve, de a kérdés nem is arról szólt.

Bár az is relatív, van akinek a Dash Béta is jól működik, van aki a pokolba kívánja - én is visszarakatnám a korábbit, de arra amin màr a BC üzemel...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70174) oriic válasza Bogyi007 (#70173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Bár az is relatív, van akinek a Dash Béta is jól működik, van aki a pokolba kívánja - én is visszarakatnám a korábbit, de arra amin màr a BC üzemel..."

Most írták páran hogy US régióval nincs gond. :D Nekem eddig is azon volt, ezért nem értettem, hogy miért írjátok a bugokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#70175) Quent1n válasza Sirandrish (#69700) üzenetére


Quent1n
senior tag

Sziasztok!

Adott egy PS3 slim olvasófej cserére szorul. Melyik szervizt tudnátok ajánlani BP-n? Szeretném ha még pár évig kiszolgálna szóval kitakaríttatnám + pasztázás. Nincs agyonhasználva tényleg heti 1-2 alkalom de nem szeretném eladni meg cserélni.

Illetve, gondolkoztam, hogy a vinyot cserélném valami újabbra mondjuk WD RED vagy ilyesmi ami időtállóbb esetleg. Hogy lehet a meglévőről full mentést csinálni és átrakni egy másikra? Simán mentek rákötöm PC-re és átmásolom?

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#70176) A`rpi válasza Quent1n (#70175) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Külső tárolóra lehet készíteni BackUp ot. Elég lassú lesz.

Szervizt nem ismerek.
(Nekem nem volt még sosem gondom PS-el, szerencsére.)

(#70177) fausto válasza A`rpi (#70176) üzenetére


fausto
addikt

Jaja, nekem 200Gb-nyi adatot kb. 10 óra volt lementeni és ugyan annyi helyre állítani. De legalább tényleg mindent lementett, a beállításoktól kezdve, a mentéseket, a game date-kat, játékokat, letöltéseket, user-eket, mindent.

(#70178) Tegla80 válasza Quent1n (#70175) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Csak gugliztam es ez az elso....itt pl cserelnek,de 15e penz....
hdd: minek csereled ha lemezes jatekokkal jatszol? Gondolom boven elfersz rajta igy is....(akkor minek?)

Plusz nekem is van olvasohibas gepem.....digit jatekra hibatlan. Szoval ezt a reszet is gondold at.....sok jo akcio van mar stoteban,igy ami kell ps3nal mar bagoert beszerezheto digitbol is alkalmankent ha figyeli az ember.....nameg ha van regota plus-od akkor sok gammad is ,igy ....

Sony® & PlayStation®

(#70179) t256 válasza Quent1n (#70175) üzenetére


t256
őstag

Volt már itt szó szervizerkről. Ha jól emlékszem a Corvin konzol volt az ajánlott. Konzolok Szervize és Konzol Studió kerülendő. Konzolok szervizében vásárolni szoktam, azzal a részével elégedett vagyok, még nem szervizeltettem Náluk, habár már aktuális lenne egy tisztítás nekem is.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#70180) Speedhs


Speedhs
őstag

Sziasztok!

Ahogy ígértem, teszek helyzetjelentést arról a hibás ps3-ról, amit nemrég vettem direkt sárgaleddel, javítás céljából.
A javítás most nem volt sikeres, maradt a sárgaled. A gép egy CECHL04-es.

Megy donornak, vagy alkatrészenként kiárulom, ha tudom.

(#70181) A`rpi válasza Tegla80 (#70178) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"HDD csere (500 GB): 5.000 Ft"

Lehet valamit nem jól értelmezek, de 500GB HDD-t ha ők 5k ért beszerelik, az elég jó ajánlat.

(#70182) Tegla80 válasza A`rpi (#70181) üzenetére


Tegla80
addikt

Jah gyanitom,h azt is adjak hozza es nem csak a munkadijuk es esetleg a beepitokeret az az 5repa. :D
Kerdezz ra,ha nagyon erdekel.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70183) A`rpi válasza Tegla80 (#70182) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:D Nem túl logikus, de komolyan, rakok a gépbe egy hibás 500GB HDD-t cseréljék ki 5k ért. ;]

(#70184) KaitouP válasza t256 (#70179) üzenetére


KaitouP
veterán

A Konzolok Szervize miért kerülendő? Kétszer volt náluk a PS2 -őm, legutoljára hátsó ajtókapcsoló hibával, mindkét esetben értejött a futár, elvitte, ott megcsinálták, és már hozták is vissza, közben meg bármikor le tudtam kérni a gép státuszát, írtak is hogy mi volt a baj, mit csináltak, és a PS2 -őm azóta is működik. (*lekopogom*)

Szóval szerintem korrektek, gyorsak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70185) manu75 válasza erahurka (#70160) üzenetére


manu75
aktív tag

Megcsináltam, visa kártyát adtam meg neki és elfogadta, most működik a ps now egy hetes ingyenes próbája. A "regisztráció" végén amatőr angol tudásommal valami olyasmit írt, hogy ha lejár az egy hét majd csökkenti a számlám az előfizetéses 12.99 fonttal megújításként. Azt be lehet valahol állítani vagy kell esetleg, hogy magától ne újítsa meg a ps now előfizetést?

(#70186) manu75 válasza manu75 (#70185) üzenetére


manu75
aktív tag

Közben olvasgatom a kapott emailben le van írva, hol tudom az automatikus megújítást kikapcsolni, na majd hazaérek megcsinálom.

A ps now meg jól megy pár percig néztem, szépen akadás mentesen futott az uncarted első része, viszonylag hamar be is töltött, talán gyorsabban, mint a ps3-on, nem kellett sokat várni rá. Vita tévén próbáltam, kábeles netre kötve, majd wifivel is kipróbálom hogy megy hátha valakit érdekel.

(#70187) Elims válasza Quent1n (#70175) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Biztos nem ment sokat ha olvasòfej cserére szorul. ;-)))
Winchester-t ilyet vegyél bele: WD750BPKT.
Ez a legjobb bele.

Speedhs: Sajnàlom. :-(

(#70188) t256 válasza KaitouP (#70184) üzenetére


t256
őstag

Régebben volt rájuk panasz: 45785, 31611.
Nekem nincs tapasztalatom a szervizükkel. Időnként játékot veszek Náluk, illetve a szervizben vettem egy Wii Vertical Stand-et.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#70189) KaitouP válasza t256 (#70188) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó most ebből az egyik konkrét eset, a másik nem, de nekem 2-ből 2 alkalommal csak pozitív tapasztalatom volt, magam részéről csak ajánlani tudom őket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70190) Bogyi007 válasza t256 (#70188) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem viszont csak jó tapasztalatom van róluk. Volt anno a sztorim (leírása itt és itt) ami után hozzájuk fordultam, ők adtak ki a gépre igazolást hogy javíthatatlanul károsodott és megnézték azt is hogy mit lehetett megmenteni belőle.

Azok után egyértelmű volt hogy gépet is náluk vettem, majd később egy Nintendo Gameboy Ds-t is csináltattam náluk, aminek a javításánál abba is belementek, hogy a géphez nem ők adnak alkatrészeket hanem a a donorgépből amit szintén odaadtam abból raktak át alkatrészeket (gyakorlatilag két gépből hoztak össze egy jót) - minimális költséget kértek el + a hazaküldés költségét futárral.

Szóval nálam abszolúte 5-ös a cég. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70191) func93


func93
senior tag

Itt a szombat, itt az eső, playstation-el elő. :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70192) Speedhs válasza Elims (#70187) üzenetére


Speedhs
őstag

:R

(#70193) Bogyi007 válasza func93 (#70191) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bazz, benned egy költő veszett el...

Jó Mélyen. B-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70194) Brian_GT válasza func93 (#70191) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem ez ma így néz ki délutánra... Itt a szombat, itt van végre a jó idő... ablakot ki, tv-t be... pc képet át... lol vb-t tekint. Ámen!!! :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70195) Sirandrish válasza func93 (#70191) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majdnem...reggel haza melóból. Próbálok nem elaludni, de rám jött egy kis hőemelkedés szóval a hideg rázott egész nap. Mivel az elmúlt 48 órából 2 műszakot toltam le összesen 3,5 óra alvással így random időközönként el-el ájultam 40-60 percre meg ilyenek....de nem sok különbség volt az általad leírtakkal :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70196) func93 válasza Sirandrish (#70195) üzenetére


func93
senior tag

Űha.. az nem kellemes, akkor rád a pihenés vár. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70197) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok. Fat gèpnèl van lehetősèg megnèzni, hogy mennyi össz üzemidővel rendelkezik?

Seggsztézis

(#70198) func93


func93
senior tag

Psn store mennyire támogatja a maestro kártyát? Valamiert beirom a card numbert és azt írja not valid..

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70199) erahurka válasza func93 (#70198) üzenetére


erahurka
félisten

Kártyához tartozó címet kell megadni, akkor is ha angol accounttal regisztráltál. Bár Maestroval nem próbáltam.

(#70200) ekko98 válasza func93 (#70198) üzenetére


ekko98
tag

maestroval nem is fogsz tudni semmit kezdeni master card kell...tudtommal a maestro nem képes az ilyen online vásárlásra legalábbis ezt mondják..

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.