Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) #58000384 válasza A`rpi (#69100) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szép :) Hát gond nem lesz vele, csak rengeteg meló.

(#69102) Prime110


Prime110
aktív tag

Eszembe jutott, hogy holnap - hosszú hétvége ide, vagy oda - azért mégiscsak péntek lesz és az 576 lassan összeforr a péntekkel, holnapi akció! :)

(#69103) Wlac


Wlac
Ármester

Hadd ne mondjam, hogy milyen érzések keringenek bennem, amikor vért izzadva, sokadig próbálkozásra Hard fokozaton lenyomtam Beckettet a Max Payne 3-ban, majd az azt követő gránátvetős üldözéskor véletlenül a Restart Checkpoint helyett a Restart Levelre nyomtam rá... :D

“The wha-"

(#69104) HuMarc válasza Prime110 (#69102) üzenetére


HuMarc
addikt

Basszus, hogy most kell nekem elutaznom, pedig 500 Ft-ért (4500 Ft-nyi használt játékom van) nagyon megérné... :( Na majd legközelebb.

(#69105) Bogyi007 válasza Prime110 (#69102) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez sem rossz akció náluk....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69106) A`rpi válasza Bogyi007 (#69105) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vannak jó árak, erre mondom azt, aki ilyen árak mellett is a kalózkodáson töri a buksiját az meg is érdemli...

(Vannak ilyenek, ha ide ilyen jellegű hozzászólás kerül, törölni szoktam, és ráírok az illetőre, nézzen rá a használt piaci árakra...
Utána csak az illető dolga hogyan dönt.)

[ Szerkesztve ]

(#69107) Bogyi007 válasza A`rpi (#69106) üzenetére


Bogyi007
veterán

:C Bocsi, de ez most magas labda volt.... :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69108) crue válasza Bogyi007 (#69105) üzenetére


crue
őstag

Köszi a tippet, a Battlefield 3 még ott van a bakancslistámon, így most lehúzhatom bagóért.

(#69109) pulyka jocó válasza crue (#69108) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jól teszed! :)
Szerintem legjobb BF.

[ Szerkesztve ]

(#69110) $p@rr0w válasza Snike (#69086) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Pff arra nekem nincsi dőm hogy ugyan azokkal a részekkel időzzek napokig....

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#69111) Bogyi007 válasza pulyka jocó (#69109) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért ezzel vitatkoznék:

Bad Company 2 a legjobb szerintem, a Bf3 max a második a listámon (harmadik a Bc első része)

Mondjuk ha csak a sztorit nézem, akkor viszont a Bc 1, Bc2, Bf3 lesz a sorrend....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69112) A`rpi válasza Bogyi007 (#69111) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Játék mechanikailag nagyon is primitív Bad Company 1.

Gondolok itt a check point rendszerre.
(Nem tudom mennyire tapasztaltad.)

Szánalmas volt. Ha meghaltál vissza tett ellenőrzőponthoz, viszont akit lelőttél azt nem tette vissza.
Kvázi olyan volt mint ha multiztál volna, annyi különbséggel, te végtelenszer jöhettél újra, a gép meg valamikor elfogyott.

(Ilyen összecsapott munkával én még nem találkoztam.
Ha viszont ez nem hiba hanem "feature", akkor én kérek elnézést... )

Járművel is ugyan ez volt a helyzet, nem számított ha kilőttek belőle, checkpointra szépen visszatett, és mehettél újra harcba vele 100% álapotban, annyi volt csak a titka, amikor meghaltál legyél a járműben, ha kiszálltál, akkor elveszett.

Történet sem nagy eresztés.

Nekem mindent összevetve idáig BC2 jött be legjobban. Vietnámos DLC pedig isteni, kár hogy már kihalt, mikor csináltam a trófeákat már akkor necces volt, minden vietnámos fegyverrel kellett 100 kill.

Másik számomra necces trófea ebben játékban, helikopterrel 50 kill, ez segítséggel lett meg.

[ Szerkesztve ]

(#69113) raziel01 válasza A`rpi (#69112) üzenetére


raziel01
veterán

BC 1 checkpoint rendszere tényleg gáz. Nincs benne kihívás, simán lehet nyomni hardon is.
De egyszer végigvittem easy-n is. Annyiból jobb, hogy kevesebbszer halsz meg és nem csesz fel a gagyi checkpoint rendszer. :D

(#69114) Wlac


Wlac
Ármester

PSN Profiles-on meg lehet valahogyan nézni, hogy a játékok bizonyos rangjaihoz mennyi trófeát kell összeszedni. Van bennem egy afféle teljesítési vágy, de a platina sokszor esélytelen. Vagy túl nehéz, vagy a multi miatt lehetetlen, vagy egyéb olyan dolog, ami miatt már nem akarok foglalkozni az adott játékkal. Ilyen például az Assassin's Creed III-ban a lexikon összeszedése, ahol Norris-t kivéve mindenki megvan, de a Splinter Cell Blacklist társalkalmazása sem fogadja el a bejelentkezési adataimat, így nem tudom megszerezni az utolsó hátralévő gear darabot. Ezért örültem meg, hogy felfedeztem a PSN Profiles-t, mert látom, hogy sok játékban így is megvan az "A" minősítés, ami nekem bőven elég. Több játéknál B és C vagyok, és érdekelne, hogy még hány trófea kell, hogy meglegyen az "A", de nem látom sehol sem.

“The wha-"

(#69115) james001 válasza Wlac (#69114) üzenetére


james001
veterán

Szerintem 70-80% körül már odaadja az A rangot. Nem tudom meglehet-e ezt nézni valahogy az oldalon,de szerintem nem. De Árpi majd megmondja a tutit :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69116) Wlac válasza james001 (#69115) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem community függő, mert a Max Payne 3-ra már 19%-ra megkaptam az "A"-t, míg a God of War 75%-kal csak "B".

“The wha-"

(#69117) james001 válasza Wlac (#69116) üzenetére


james001
veterán

Érdekes mert nekem is egy csomó 20-30-40%-os játékot A rangra ír... Akkor végképp nem tudom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69118) Wlac válasza james001 (#69117) üzenetére


Wlac
Ármester

Feltételezem, hogy megnézi, hogy a játéktulajok milyen arányban szedték össze trófeákat, és az alapján lövi be az embert. A kérdés az, hogy az "A" azt jelenti-e, hogy jobbak vagyunk, mint a tömeg, vagy mi is a részei vagyunk? Mondjuk a God of War így is fura, olyan, mintha mindenki platinázta volna, aki elkezdte. :D

“The wha-"

(#69119) pulyka jocó válasza Bogyi007 (#69111) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nekem a BC2-is megvan,igazából jó jó de nem ez a legjobb. A bf4-nél mindenképp jobb,viszont itt még nincs láb,kéz,ninca átugró animáció,van 2 célzó. Amúgy tényleg jó játék,csak sajnos már nagyon kevesen játszanak vele... :(
Meg a kampánnyal nem foglalkozok,a bf3-4 ét meguntam,a bad companyé még érdekes,de lehet az is félbemarad,multiért veszem a BF-eket.

[ Szerkesztve ]

(#69120) Elims válasza Wlac (#69114) üzenetére


Elims
veterán

"Vagy túl nehéz, vagy a multi miatt lehetetlen..."

Nna ezt most fejezzük be.. :-DDDDDD
Aki a last of us-t platinàzta az ne írjon ilyet!
James megírta egyszer,hogy mennyi szenvedés kell ahhoz a platinàhoz. (És azért az ő szava nem kicsit szent ilyen témàban. :-) )
Attòl nehezebb/hosszabb jàték nem sok lehet.

(#69121) Wlac válasza Elims (#69120) üzenetére


Wlac
Ármester

A The Last of Us-hoz egy kis türelem kell csak. Oké, Survivorön oda kell figyelni, de amúgy gyűjtögetős platina, nagyjából mint a The Saboteur, ahhoz meg elég egy online guide, ha az ember nem akar a keresgéléssel molyolni. James is írta, hogy a multi miatt nem akarja, mert az nem jött be neki. Sajnos ez ember függő, de ha valakinek kicsit is tetszik, akkor simán megcsinálja (csak kétszer 12 hetet kell túlélni). Három platinám van csak, és abból egy a The Last of Us, szóval csak nem lehet olyan nehéz. :)

“The wha-"

(#69122) Elims válasza Wlac (#69121) üzenetére


Elims
veterán

Persze-persze,ismerem ezt a "szöveget". "kis türelem" :-)))
Árpi is ezt írta az uncharted 1 legnehezebb fokozatàra. Óh,hàt nem olyan nehéz az.
:-DD
Persze,tudom,elhiszem. :-DD
Elhinném ha nem pròbàltam volna egyiket sem.Mindkettőt végig vittem.
Last of us-ban kb.20%-nàl levettem easy-re normal-ròl,mert elegem lett,hogy estem-keltem. :-))
Uncharted 1-ben igazi kihívàs volt a normal fokozat -sok halàllal-. (Bàr ennél nem volt parafaktor,így jò volt ele kicsit szenvedni -kivéve a 18.fejezetet,ott elbizonytalanodtam kissé és majdnem abbahagytam..)
A saboteur teljesen mààs.Közel sem olyan nehéz mint az említett jàtékok.Persze van egy-két izzasztòsabb rész,de egyébként tényleg csak a gyűjtögetés.Abbòl viszont igen sok.

De egyszò mint szàz,a last of us nem csak gyűjtögetés és kész a platina :-))))) komoly,kemény gyűjtögetés és ettől keményebb jàtékbeli szenvedés paràval megtűzve.
Ti kemények vagytok mint a vídia,ez nem kérdés! :-)

(#69123) perge666


perge666
veterán

Annyit beszéltek a platináról,hogy mostmár nekem is kell 1,csak szerintem én képtelen vagyok rá!! :DD
Mondjuk régebben említette itt valaki,hogy a Wonderbookot elég csak végigjátszani és beadja,de már se a move,se a játék nincs meg. :(((

(#69124) A`rpi válasza Wlac (#69114) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem "AVERAGE COMPLETION" határozza meg rangot. "A" ranghoz átlagnál legalább kétszer több trófea dukál. (Vagyis egészen pontosan, átlag ponthoz, mert ugye a trófeák pontokat érnek.)

50 Trophies (1,215 Points) ez 100% Sly-Cooper esetében.
Ennek ugye pont a fele ~608 pont.
Tehát ennyi pontot kell összeszedni ahhoz hogy "A" rangos lehess.

Trófeák értékei pontokban:

Bronze - 15
Silver - 30
Gold - 90
Platinum - 180

"B" "A"

Mondjuk ez engem nem érdekel : P 100% után tudok csak megnyugodni, az hogy platina, az édeskevés számomra.

Most nézem a fiókod. Ez alapján viszont lehet elég kevesebb is. Itt valószínű DLC csomagok kavarhatnak be.

Lényegen szerintem sokat nem változtathat, lényeg, ha "A" rangos szeretnél lenni, az átlagon felüli mennyiségű pontot kell összeszedned.

[ Szerkesztve ]

(#69125) erahurka válasza perge666 (#69123) üzenetére


erahurka
félisten

The Walking Dead első évad is beadja ha végigjátszod és a Wolf Among Us-nál se kell nagyon izzadni.

(#69126) perge666 válasza erahurka (#69125) üzenetére


perge666
veterán

Az első évad az pont ingyenes nem??

(#69127) fausto válasza perge666 (#69126) üzenetére


fausto
addikt

Talán az első évad első része ingyenes.
Amúgy a Trine 2-t végig sem kell vinni a platinához :)

(#69128) A`rpi válasza fausto (#69127) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PS4-es DLC-vel kiegészített verzió viszont majdhogynem vérthugyozós kategória.

PS3 útmutatót néztem, és csak legyintettem, első végigjátszás után szembesültünk haverral, hard+harcore mód nem is olyan könnyű... (Meg sajnos elég bug-os is, ami csak ezen a nehézségen éleződik ki. Ha elrontottad, az egész szintet kezded az elejétől, nincsenek ellenőrzőpontok.)

Ami hab a tortán, csak a host kapja meg az erre vonatkozó trófeát. Így hogy havernak is meglegyen ez a fránya trófea, kétszer kellett végigmenni.

[ Szerkesztve ]

(#69129) perge666 válasza fausto (#69127) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaaa hogy az csak egy rész!

Trine lesz akkor majd a platinám szerintem,az amúgyis tetszik,és a 2-t nem is játszottam még,csak néhány percet próbáltam.

(#69130) A`rpi válasza perge666 (#69129) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Amúgy jóféle barátnős játék.

(#69131) Bogyi007 válasza perge666 (#69123) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jelentem az a platina nekem van meg! :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69132) perge666 válasza Bogyi007 (#69131) üzenetére


perge666
veterán

Jó neked,akkor már te is platinatulaj vagy. :D

(#69133) Bogyi007 válasza perge666 (#69132) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az egyetlen....

Plusz a Tekken Rev. 100%-os...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69134) perge666 válasza Bogyi007 (#69133) üzenetére


perge666
veterán

A Tekkenért nem járt a platina??

(#69135) A`rpi válasza perge666 (#69134) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Mini game. Csak 100%.

(#69136) perge666 válasza A`rpi (#69135) üzenetére


perge666
veterán

Értem.

(#69137) Sirandrish válasza perge666 (#69129) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Trine remek kis szórakozás..főleg asszonnyal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69138) perge666 válasza Sirandrish (#69137) üzenetére


perge666
veterán

Előbb-utóbb az is meglesz. :)

(#69139) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok!

Vásárlási tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Használt PS3-n gondolkozok, minél olcsóbban. Találtam egy olyan lehetőséget, hogy olyan terméket vegyek, amely nem működik tökéletesen. Elvileg 10 perc múlva nem leáll a játék. Szerintem nem biztos, hogy olyan nagy a probléma, a következőkre gondolnék:
- Túlmelegedés...Hűtő vagy processzor pasztázás.
- Merevlemez vagy BD-ROM meghibásodás.
- Esetleg alaplap. Na ez vészesebb....

Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

Köszönöm a véleményeteket! :R

(#69140) Sirandrish válasza muveszur (#69139) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eszedbe se jusson más leharcolt cuccát megvenni.
Én max 5K-t(plusz kiegészítők) adnék egy ilyenért, és akkor elbohóckodnék hogy hátha tudok sz*rból várat építeni, de többet semmiképp.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69141) A`rpi válasza muveszur (#69139) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Rizikós.

Kis alkuval 25 ezer körül kapni hibátlan superslim 12GB-os változatot, ebbe teszel egy 2,5" SATA HDD-t és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#69142) Bogyi007 válasza A`rpi (#69141) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha ez a tendencia lesz kb fél év múlva is, akkor hamarabb visszatérek a Ps3-hoz (is) és talán egy Move is lesz hozzá (persze most már csak starter pack)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69143) muveszur válasza Sirandrish (#69140) üzenetére


muveszur
addikt

Köszönöm a válaszokat! :R

Akkor nem éri meg bűvészkedni vele. Én se akartam sokkal többet adni érte, mint 5k, de akkor inkább felejtős.

A`rpi:

25 ezer még tűrhető ár, lehet ezt kellene bejátszani.... Van itt itthon egy talán 160 GB-s HDD, az mehetne bele :)

[ Szerkesztve ]

(#69144) A`rpi válasza Bogyi007 (#69142) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennél olcsóbb sokkal nem lesz, de szerintem drágább sem... Szóval simán fogsz venni ennyiért, vagy alkalmi vételben még olcsóbban is találni.

(#69145) Sirandrish válasza muveszur (#69143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem éri meg szerintem. És a 160as vinyó is tökéletes lenne bele.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69146) Wlac


Wlac
Ármester

Biztos, hogy mindig ez volt a Bulletstorm borítója? Nekem a Limited Edition van meg, azon nem Bruce Willis van, bár lehet, hogy az ő csizmáját látjuk a kamerába taposni. :D

“The wha-"

(#69147) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Lenne valakinek tippje arra, hogy a Destiny-ben miért nem tudok meghívni a barátlistámról a Fireteam-embe embereket? Egyszerűen nem él a Join Fireteam és az Invite to Fireteam opció.
A net működik a gépen. Most próbálkozunk először a játékkal, kevés szerencsével... :)

(#69148) james001 válasza Wlac (#69146) üzenetére


james001
veterán

Bulletstorm 2: Bullet Harder :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69149) Tegla80 válasza Rezuhu (#69147) üzenetére


Tegla80
addikt

Regen volt es csak alpha/beta tapasztalatom van a jatekkal ,az is ps4-rol,de ott amig nem voltam hasonlo rangban a haverokkal ,addig nem engedett csatlakozni veluk egy partiba.....lehet nalad is valami hasonlo van.

Sony® & PlayStation®

(#69150) Rezuhu válasza Tegla80 (#69149) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Mindketten most kezdenénk a játékot! :)
El kell talán jutni valameddig a játékban, vagy valamilyen szintre kell eljutni?
Vicc, hogy 1 órája próbálunk elindulni co-op-ban és nem sikerül.
Hiába olvasgatok a neten a témában...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.