Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) mr.dana válasza FuRiONight (#26996) üzenetére


mr.dana
aktív tag

tegyék teherbe a jó k@rv@ anyjukat.. :o

(#27002) mrhitoshi válasza Djuree (#26995) üzenetére


mrhitoshi
veterán

1 Font ? Most már akkor van postaköltség ? :F

PS4

(#27004) Sanyi.mTs válasza mrhitoshi (#27002) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

régen is 1 font volt. majd jött egy időszak, amikor ingyen volt a posta EU-ba. most megint visszaálltak. (szerintem a karácsonyi rohamra készülnek)

(#27005) jookomak


jookomak
őstag

Legjobb játékok közül a Metal Gear Solid-ot kihagyni...Csalódnom kell bennetek?
Jön a collection, 4 meg a legnagyobb példányszámban elkelt ps3 játék egyes statisztikák szerint.

(#27006) szasanyi válasza jookomak (#27005) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem pölö nem jött be a szompolygász... :N

(#27007) Gebriel válasza jookomak (#27005) üzenetére


Gebriel
veterán

És milyen igazad van....
Igaz multiplatform ....Hitman: Absolution felkeltette a figyelmemet.

(#27008) Gebriel válasza szasanyi (#27006) üzenetére


Gebriel
veterán

Az a jó MGS4-ben, hogy végig viheted úgy is, hogy szitává lösz mindenkit. Rengeteg módban végig lehet vinni azt a játékot, headshot-okra mész, vagy hogy csak elaltatód az ellenfeleid vagy lekéseled őket és még sorolhatnám. A fegyverek kidolgozása tökéletes, kiegészítők teljes hada, története páratlan és kapsz hozzá 1,5 óra film jelenetet...Valami ilyeneket..... tökéletes grafikával. Remekmű. :K
A Metal Gear Solid: Rising egy újabb korszakalkotó játék lesz szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#27009) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Érdemes fat pst vásárolni? Amibe csak elvileg olvasófej csere kell és hasít ezerrel?
Vagy lehet valami buktatója?

Gebriel: Neked van még boxod is?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27010) szasanyi válasza Gebriel (#27008) üzenetére


szasanyi
félisten

Az átvezető videók olyan hosszúak mint a fene, és nem tudod kikerülni (első játszás alkalmával biztosan nem). Sok esetben a sompolygás is kötelező, mert ha lebux véged, és kezdheted elölről. Na mersze éppen emiatt néhol a játékmenet b***ott lassú, szinte unalmas. Mondjuk ha jól beszélném az angolt és érteném az elhangzottakat, lehet minden jobban tetszett volna, de hát ez van. Nekem még az oroszt volt kötelező tanulnom. :B

(#27011) Gebriel válasza szasanyi (#27010) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem is az volt a kötelező idegen nyelv, de csak másodikig.
Egy részre sem emlékszem ahol ha lebuksz, akkor azért véged. Max mert annyian jönnek, hogy kinyírnak. Start-Skip ellehet nyomni a videókat már legelőszőrre is. ;)

Mr.Grincs
Nem, nincs. Elvagyok PS3-al. És valószinüleg az generációig nem is veszek Xbox-t.

[ Szerkesztve ]

(#27012) Gebriel válasza Gebriel (#27011) üzenetére


Gebriel
veterán

új* generációig

(#27013) kelzsoca válasza Mr.Grincs (#27009) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak nagyon nyomott áron, bár inkább nem, nyilván nincs már rá garancia sem, 15-20-25k körül érnek ezek a gépek+olvasófej csere ~15k, és akkor van egy bizonytalan előéletű, bármikor egyéb okból meghibásodható géped, ami sokat fogyaszt, melegedik, és zajos :)

55k-ért már van 0km-es gép, boltból, és újonnan, ráadásul a friss slim széria.

https://vertigostore.eu

(#27014) bcrics válasza kelzsoca (#27013) üzenetére


bcrics
tag

HellO.o, nekem van eladó Red Dead redemption Limited kiadás akit érdekel,.

(#27015) kelzsoca válasza bcrics (#27014) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még ha ütnének se venném meg többet :DDD

https://vertigostore.eu

(#27016) FuRiONight válasza kelzsoca (#27015) üzenetére


FuRiONight
őstag

Miért? Sztem jó kis játék :U

(#27017) Djuree válasza FuRiONight (#27016) üzenetére


Djuree
félisten

ja, jó unalmas :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27018) szasanyi válasza Djuree (#27017) üzenetére


szasanyi
félisten

Western. Láttál már pörgős western filmet? ;]

(#27019) csimpi1


csimpi1
tag

Van valami teendőm, ha a ps3 gépemet az edgi lcd tv után crt tv-re kötöm? Illetve majd ha vissza lcd-re?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#27020) kelzsoca válasza csimpi1 (#27019) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy reset, hosszan nyomod (csippanásig) a bekapcsoló gombot.

https://vertigostore.eu

(#27021) csimpi1 válasza kelzsoca (#27020) üzenetére


csimpi1
tag

Köszönöm!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#27022) nokia párti válasza kelzsoca (#27013) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem sosem volt zajos a 80 GB-os fat gépem, persze ameddig ment normálisan. :U

(#27023) ProdyG


ProdyG
senior tag

A PS3-amat eddig az 50 colos G20 plazmámmal használtam. minden szép és jó volt, semmi input lagot nem tapasztaltam.
tegnap elköltöztettem a gépet barátnőmhöz, neki egy LCD-je van: Samsung 40C650. hatlamasnak érzem az inpuit lagot az én TV-m után. elvileg kikapcsoltam minden képjavító funkciót, de még így is nagy a lag (legalábbis én annak érzem). van valakinek ilyen, vagy hasonló TV-je itt? ez normális?
A guitar heroval lehet sztem a legjobban tesztelni/érezni a lagot, kb 100ms-t mutat a játék, mint lag, ezen az LCD tv-n...

(#27024) kelzsoca válasza nokia párti (#27022) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vannak kivételek, de egy tönkrement konzol után, ilyen aláírást :DDD

Mondjuk én aztán nem védem őket, nem is azért mondtam. ;)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27025) nokia párti válasza kelzsoca (#27024) üzenetére


nokia párti
őstag

Még szép, most kap tőlem a Sony rendesen. :D Ha veszek valamit 60-70k-ért az ne szaros 2 évig menyjen má' :W Tényleg szánalamasak nagyon, nem érnek 1 fabatkát sem, ha rajtam múlna már rég kártérítés kaptak volna azok akiknek így elbaxodott, hogy javíthatatlan, pláne 2-3 év után, én amikor megvettem nem 2 évre vettem, hanem min. 4-5. Pláne a Sony az köztudottan egy híres-neves márka, gyakorlatban meg semmit nem ér. :DDD Egy szóval nagy szar a Sony, csak szívatják a szerencsétlen vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

(#27026) nokia párti válasza nokia párti (#27025) üzenetére


nokia párti
őstag

Ne egy kicsit jobban fogalmazva : A Sony köztudottan egy jó márkának számít, de gyakorlatba =0.

(#27027) dilipok válasza nokia párti (#27025) üzenetére


dilipok
veterán

garancia? :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27028) kelzsoca válasza nokia párti (#27025) üzenetére


kelzsoca
félisten

Öreg hiba egy konzolt 3 vagy több évre venni :)

A megfontolt vásárlás ott kezdődik, hogy csak SONY garanciajeggyel veszem meg a konzolt, és nem dzsunka sarki konzolos boltból, vagy rosszabb esetben használtan.

Ha van a gép mellé SONY garanciajegy, 1 évig ingyenes, majd +2 évig méltányossági garanciában már azonnal cserélik a konzolt, és adnak egy refurbished gépet+hozzá ha jól tudom 6 hónap garanciát is.
......
Ettől függetlenül egy használt vagy bármilyen forrásból származó konzolnak is jó esetben 3 évet ki kellene bírnia, de az első fat gépek még 90nm-es technológiával készültek, hajlamosak voltak túlmelegedni stb..

https://vertigostore.eu

(#27029) dilipok


dilipok
veterán

na beszereztem a Dark Souls-t. Csak limited edition volt, ezert a mar meglevo Demon's Soul jatekomat betradelve csak 20GBP-be fajt :) Kivancsi vagyok milyen lesz. Ha van olyan jo mint az elso volt, akkor eleg sokaig le fog kotni azt hiszem :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27030) Mr.Grincs válasza kelzsoca (#27013) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Kb igy számoltam én is hogy megveszem, es akkor kb egy 20 ast ráköltök es akkor akkor mar majdenem ott vagyok, hogy inkabb akklr egy 160 as slimet veszek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27031) kelzsoca válasza Mr.Grincs (#27030) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem is 160-as slim van, és abszolute hibátlan minden tekintetben.

https://vertigostore.eu

(#27032) DM-Fan válasza ProdyG (#27023) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ez tipikusan az az eset, amikor beleszoktál a jóba (azért a G20 egy felső kategória alját súroló plazma) és most látod a különbséget (a C650 inkább csak egy jó középkategóriás LCD, korrekt ár/érték aránnyal). A plazma ilyen szempontból mindig is jobban teljesített játék alatt, mivel karakterisztikában sokkal közelebb áll a CRT-hez, mint az LCD. A plazmánál egyetlen dologra kell csak figyelni: a hosszú órákon át jelenlevő HUD-okat kell kerülni, nehogy kialakuljon valami makacs ghost. Minden más tekintetben (színhűség, feketeszint, input lag, homogenitás, mozgásmegjelenítés, mozgóképfelbontás) köröket ver az átlag LCD-re egy belépő plazma is. Persze LCD-ből is tudnál venni olyat, ami plazma-szintű, áll-leejtős minőséget produkál, csak nem annyiból és nem olyan méretben.

Get Moded!

(#27033) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!

Van valami baj az online résszel,mert én egyik accountal sem tudok kapcsolódni??

Köszi a választ!

(#27034) kelzsoca válasza Piotrus (#27033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ismét hackertámadás volt.

(#27032) DM-Fan

Ez ellen a "beégés" ellen igazán csinálhattak volna már valamit, nyilván nem lehet, de éppen hogy játékokhoz, meg úgy általában TV-t nézni sem valami jó a plazma ilyen szempontból (ne harapd le a fejem :D ) mert a korhatárt mutató karikák, csatorna logók mindig ott feszítenek a képen. :F

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27035) Mr.Grincs válasza kelzsoca (#27031) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha eddig bőven elég volt a 40es meg 60 as meg 80as akkor a 160as az már majdnem a végtelent jelenti.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27036) DM-Fan válasza kelzsoca (#27034) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A beégés mint olyan már gyakorlatilag rég a múlté. A Panasonic-nál már a ghosting is csak kevéssé jellemző, de a Samsung is igen jól áll ilyen téren (az LG kevésbé). A korhatárkarikák és a csatornalogók (kevés kivételtől eltekintve) transzparensek és az égvilágon semmilyen problémát nem okoznak már (ráadásul ezek könnyűszerrel kizoom-olhatók, ha mégis rikítóak lennének), de a játékok HUD-jai sem jelentenek igazán komoly veszélyt, mivel vagy dinamikusak (el-el tűnnek, animáltak, vagy gyakran változnak), vagy pedig a töltőképernyők/átvezető videók megoldják a dolgot és megszakítják a jelenlétüket. Az a fél perc kb. elég is.

Kb. 15 órát tettem már bele a Rage-be, volt úgy, hogy 3 órát játszottam egyhuzamban, elég durva, tömör fehér HUD-ja van és mégcsak ghosting-ot sem láttam, pedig semmit nem zoom-oltam. Szóval ne az 5 évvel ezelőtti sztereotípiák alapján általánosíts azért.

Persze, aki eszetlenül használja, az tud okozni problémát, de elárulom: LCD-be is bele lehet égetni a képelemet, ahogy anno a CRT-be is bele lehetett.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27037) kelzsoca válasza DM-Fan (#27036) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, köszönöm az okítást, ismerős pár éves plazmájába szépen "beleégtek" a dolgok, azt gondoltam hogy ez még mindig ilyen durva mostanság is :R

https://vertigostore.eu

(#27038) Piotrus válasza kelzsoca (#27034) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Akkor ezek szerint sehol nincs online ???

Jól értem?

Nagyon szomorú lennék...

(#27039) Piotrus válasza Piotrus (#27038) üzenetére


Piotrus
tag

...megoldottam,én voltam a hunyó,elcsesztem a router beállításait...

(#27040) FuRiONight válasza nokia párti (#27025) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha így állnák hozzá mint te akkor semmit nem szabadna vennem hiába márkás, elromlik. Elég nagy márkákban csalódtam már: Sapphire, HTC, Samsung, Corsair stb..

[ Szerkesztve ]

(#27041) nokia párti válasza FuRiONight (#27040) üzenetére


nokia párti
őstag

Én komolyan megmondom semmiben nem csalódtam így, mint a Sonyban. Nem csak a ps3-ra gondolok, ps2-m ugyanígy elromlott 2 év után alaplaphibával és az is kuka volt(40k).
Voltak/vannak márkás dolgaim a Sony-n kívül azokkal mind megvoltam elégedve nem döglöttek be szaros 2 év után, meg is említettem már párat, de hát ez van sajna. :W Kíváncsi vagyok mi lesz a PS4-nél(ha lesz egyáltalán) az fél év után fog megdögleni vagy majd mi lesz?(mert nem tudják vagy akarják megcsinálni normálisan, ahogyan a PS3-at sem tudták)
Meg a Májusban vett LCD tv-m(Sony) remélem nem hal meg 2 év után. :U

[ Szerkesztve ]

(#27042) Sanyi.mTs válasza nokia párti (#27041) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#27043) nokia párti válasza Sanyi.mTs (#27042) üzenetére


nokia párti
őstag

Sony-nak nem nagyon megy a hűtés. :N
Még szerencse, hogy az én tv-m nincs az említett modellek között.

(#27044) vaksi8 válasza nokia párti (#27043) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szerintem nem kell általánosítani.Nekem kb 4.éve van meg a gép és kutya baja(kopp-kopp)minden napos használat mellett.Most volt egy olyan,hogy nem adta ki a lemezt.Elvittem a Konzolstudió szervizébe és kb 10perc után hozta a gépet,hogy parancsoljak jó játékot továbbra is!Kérdeztem mivel tartozom,erre ő,nem volt rajta mit csinálni csak kitakaritották.Minden elismerésem a bolté,mert engem mint laikust át is verhettek volna legalább 5 rongyra javitás költség végett!

(#27045) kelzsoca válasza vaksi8 (#27044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah, ez egy szép húzás volt, gondolták nagyobb reklámot csinálsz ezzel, hogy beírkálod fórumba, mintha kérnek pár ezer forintot :)

https://vertigostore.eu

(#27046) ProdyG válasza DM-Fan (#27036) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi a választ, nagyjából erre számítottam.
egyébként ez a beégés/ghosting kb olyan dolog, amiről már beszélni se feltétlen kellene, mert emiatt nem vesznek az emberek plazmát, de a mai TV-kben már abszolút nem észlelhető. Én is játszottam már 2-3 órát többször is, egyhuzamban statikus HUD-dal rendelkező játékokkal, és nem lett semmi gáz. láttam még utána a ghost-ot, ha nagyon megerőltettem magam, de másnapra eltűnt teljesen... de az biztos, hogy nem térek vissza LCD-re :)

[ Szerkesztve ]

(#27047) vaksi8 válasza kelzsoca (#27045) üzenetére


vaksi8
senior tag

Már ha gondolták egyáltalán,hogy valami fórumon fogom jelezni.Szerintem csak szimplán jó indulató volt az ember és nem akart átverni.

(#27048) kelzsoca válasza vaksi8 (#27047) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell izgulni, a komolyabb konzolboltok online figyelik a dolgokat, volt már rá példa egyébként :)

https://vertigostore.eu

(#27049) heim válasza kelzsoca (#27048) üzenetére


heim
tag

Nem azért de velem is korrektek voltak.....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#27050) F.B.I. válasza nokia párti (#27043) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Sony-nak megy a hűtés csak ahhoz szét kell szedned egy gépet és bele kell nézned, hogy mennyi pasztát raknak, ami a nagyobb baj, láttál már x360 hűtést? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.