Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70451) Tdizsolt válasza SenorDave (#70447) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én egyszer vettem le a fedelet...elég erőteljesen műszaki/barkácsolós beállítottságúnak vallom magam,így a kézügyességemmel nincs gondom,de azonnal sikerült letörnöm az egyik rögzítőfület róla...ha nem muszály,sosem fogok hozzányúlni... :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#70452) A`rpi válasza Tdizsolt (#70451) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én is törtem már le, legalább utána könnyen jár...

(#70453) fausto


fausto
addikt

Már elég régi a Super Slimem, 3 éve van meg. Még nem volt szétszedve és nem is akarom, de arra gondoltam, hogy az jó lehet, ha kifújom ilyen sűrített levegős cuccal, amivel a billentyűzetet lehet kifújni?

(#70454) A`rpi válasza fausto (#70453) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Páralecsapódás miatt nem javasolnám.

(#70455) fausto válasza A`rpi (#70454) üzenetére


fausto
addikt

Ok, köszi. De egyébként a PC-ket nem ilyenekkel szokták átfújni?
Szerintem elég poros lehet belül (mondom, már 3 éves), van valami ötleted arra, hogy hogyan lehetne kitisztítani? Kiporszívózzam? :D

(#70456) A`rpi válasza fausto (#70455) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tönkre mehet benne a venti, ezt sem javasolnám.

Ha ki akarod tisztítani meg kell adni a módját, szétszeded, leporolod, összerakod.

(#70457) fausto válasza A`rpi (#70456) üzenetére


fausto
addikt

Az lenne a legjobb, de nem szívesen bontom meg.

(#70458) ldave


ldave
félisten

Ilyen sálat akarok.

A Slime draws near! Command?

(#70459) Sirandrish válasza fausto (#70455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Évek óta ezzel tisztítok minden ilyen és hasonló cuccot.
Sőt..a PC-met már vittem benzinkútra is és kompresszorral estem neki a jobb hatás végett.
Tény hogy PS3at még nem fújtam ki vele de anno DC-t és GC-t (ekkor még nem volt divat szétszedni a gépeinket) igen...semmi baja nem lett egyiknek sem.

Ezzel persze nem buzdítani akarlak csak megemlítettem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70460) VooĐoo válasza fausto (#70455) üzenetére


VooĐoo
tag

Egyiket se ajánlom, laptophűtőnek estem neki porszívóval egyszer, tönkre is ment mindkét venti rajta. :D

PSN: Neon--Skyline

(#70461) #49155328 válasza Sirandrish (#70459) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ha hibás a szimering a kompresszoron, olajos levegő mehet a nyákra. Csak óvatosan vele.

(#70462) A`rpi válasza #49155328 (#70461) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Olaj nem vezeti az áramot, meg ad kenést.

Viccet félretéve, nem javasolnám én sem. :N

(#70463) Sirandrish válasza #49155328 (#70461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább 8-10 éve minden hasonló cuccot így tisztítok és (lekopogom) még soha nem volt problémám :N
Ettől függetlenül én sem ajánlom senkinek! Nehogy aztán pont beszarjon valakinek valami, és már átkozzon is elfele. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70464) Elims válasza #49155328 (#70461) üzenetére


Elims
veterán

+ekkor a port nem csak kifelé "takarítod",hanem befelé is nyomod keményen.Több ismerősöm így "tisztította" többek között a mobiltelefonját.Persze,hogy nem érzékeltek a gombok pár hónap után+a kijelzőn látszódott a por.
Kompresszorral csak kényelmes,de nem jó megoldás.

(#70465) Sirandrish válasza Elims (#70464) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit nyomnál befele egy PC-n? Leveszed az oldalát és kifújod..
Telefont meg hogy lehet tisztítani vele? Meg egyáltalán minek? Mire poros lenne már lecserélik a népek. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70466) ayrton


ayrton
tag

Sziasztok! Helpre lenne szükségem. adott egy fat ps3 320gb vinyoval, ps plusos account. sok sok letöltött játékkal. ebböl kivettem a vinyot és egy 12gb-os superslimbe tettem. ugye nem kell formáznom a vinyot és ujra letölteni mindent?? nyugtassatok meg.. bár félek attol hogy mégis!?! mert amikor beraktam a hdd-t irta a ps3 hogy hdd-t észlelt és akarok e átváltani a flash memoriáról. amikor azt választom hogy igen, akkor irja, hogy rendben de leformázza a hdd-t!! és a flash memoria adatait ráteszi... :( please help...

(#70467) crue válasza ayrton (#70466) üzenetére


crue
őstag

Rossz hírem van...

(#70468) ayrton válasza crue (#70467) üzenetére


ayrton
tag

ettől féltem :( bár hihetetlen és érthetetlen számomra, hogy miért nem tudom egy másik gépben "inicializálni" a hdd-n lévö adatokat :( a saját accommal... iszonyat dühös vagyok...

(#70469) james001 válasza ldave (#70458) üzenetére


james001
veterán

Csaj is jöhetne vele együtt ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70470) Sirandrish válasza james001 (#70469) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt minek? PS4 mellett úgyis csak lepasszolnád gyorsan ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70471) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Újabb platinával, "gazdagodtam".

Érdekessége a történetnek, korábban PS4-en teljesítettem a játékot.
(PS3-ról PS4-re át lehet vinni a multis trófeákat, gondoltam fordítva is működhet, hát nem.
Fel is kerestem a supportot, sajnos nem tudtak segíteni.)

Szóval, "beletörődtem", mindennek újra neki kell ugrani.
Vannak finomságok multiban, szerencsére összehozott a sors egy külföldi trófeavadásszal, közösen feloldottunk minden nehezebb assignments-et.

Végére sztori maradt, komolyabb bug-ba belebotlottam, egyszerűen ha egy helyen meghaltam, nem tudtam folytatni ellenőrzőpontról.
Evégett újra le is töltöttem a játékot, (nem oldotta meg a problémát) meg jól fel is bosszantott, pár napig hanyagoltam a játékot.

Teljesítettem a történetet, már csak a gyűjtögetés volt hátra, el is kezdtem, viszont jóval hamarabb de adta az ezzel kapcsolatot trófeákat. Szóval szerencsém is volt azért... :B

Itt még nincs vége a történetnek, viszontagságos körélmények ellenére bekerültem PSNprofiles oldal top 50 listájába, (Fastest Achievers) 12. helyen állok.

659-ember teljesítette a játékot idáig, ebből én 12.-ik leggyorsabbnak bizonyultam.

(#70472) Elims válasza Sirandrish (#70465) üzenetére


Elims
veterán

Fausto nem szàmítògépet akar tisztítani.
"Telefont meg hogy lehet tisztítani vele?"
Ezt kérdezem én is...

Árpi: Asztakurva..!!!!!Bazzeg..iszonyat,hogy mit csinàltok!!!!!!!
Őszintén Gratulàlok!!!!! :-)

James: Te hogy àllsz ezzel a "bf4"-gyel?? :-))

Aki frissített màr pendrive-ròl írja meg kérem,hogy ahonnan letöltötte magàt a fàjlt ott van-e régebbi verziò?Ha igen,van-e ps vita-ra valò régebbi verziò.Fontos lenne. 3.50 vagy 3.52-t keresek vita-ra.

Előre is köszönöm!!

(#70473) A`rpi válasza Elims (#70472) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha feltettél bármire: telefon, psp, vita, ps, router-re, stb, egy friss FW (firewire)-t, utána korábbi verziót legtöbb esetben nem lehet visszaállítani.

(#70474) Elims válasza A`rpi (#70473) üzenetére


Elims
veterán

Így van,a legtöbb esetben.Viszont én most nem downgrade-elni szeretnék hanem egy nem teljesen friss verziòt raknék a vita tv-re.Elég régi van rajta,a legùjabbat meg nem rakhatom fel...

(#70475) james001 válasza Elims (#70472) üzenetére


james001
veterán

BF4 nem izgat,max csak a single de multival nem akarok szenvedni. BF3-at is csak végigtoltam azt szevasz. De Árpinak gratula érte :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70476) Elims válasza james001 (#70475) üzenetére


Elims
veterán

Őszintén,szerinted nagyon nehéz az online része?

Fausto: Te mint csendestàrs a rakat platinàddal..? :-)
Neked platina a bf4?

(#70477) A`rpi válasza Elims (#70474) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja értelek, hát, ha valakinek nincs a fiókban egy régebbi verzió, akkor nem sokat lehet tenni.

Ha online szeretnéd használni, legfrissebb verziónak kellene fenn lennie.

(#70475) james001

Thx. :B

(#70476) Elims
Nem olyan nagy szám ez, (BF4) inkább időigényes.

[ Szerkesztve ]

(#70478) james001 válasza Elims (#70476) üzenetére


james001
veterán

Tele van pro emberekkel,meg eleve én béna vagyok fps multiban :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70479) Elims válasza A`rpi (#70477) üzenetére


Elims
veterán

Az online nem szàmítana,a lényeg,hogy minden ps vita jàtékot le tudjak jàtszani a tv-n.

Persze-persze,tudom.Nem olyan nagy dolog.Majd én is nekiüllök és az egyik kisujjammal kijàtszom platinàra. :-D Ne szerénykedj.Írd meg,hogy tömény szippantyù.Úgyis sejtjük,hogy nem lehetett leànyàlom.. :-)))

James: Gondolom..... :-)

Van egy ilyen lista.Az ezen a listàn szeeplő jàtékokat hogyan lehet 3D-ben jàtszani??A mùltkor megvettem akciòban a motorstorm-ot,de köze nincs a 3D-hez.Tv-n àtkapcsoltam+szemüveg,volt vmicske,de egy 1080p-s 3D-s filmet meg sem közelíti.Na jò,inkàbb ùgy írom,hogy mégegy dvix-et sem. :-/
Vhol àt kellene àllítani vajon a jàtékban?

(#70480) fausto válasza Elims (#70476) üzenetére


fausto
addikt

Áá, nem vagyok nagy bf-es, a 3-mal játszottam egy kicsit, amikor beadta a plus anno :)
A 3d-s kérdésre: nekem indításnál megkérdezi, hogy akarom-e 3d-ben játszani, neked nem?

[ Szerkesztve ]

(#70481) A`rpi válasza Elims (#70479) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Játék menüjében kell átállítani, ezután TV észlelni fogja 3D jelet, és rákérdez, vagy magától vált is 3D-be.
MotorStorm: Apocalypse-t próbáltam cimboránál, elfogadható volt. Mással nem néztünk meg.

BF4-hez:Alapvetőleg imádom az FPS-lövöldéket, másodjára játszottam ki, sok újdonságot nem tudott mutatni, még nagyon guide-ba sem kellett belenéznem, mert nagyjából mindent tudtam mi hol van.
Multiban volt jó partner, könnyebb feladatokat egyedül megoldottam, egy feladat szerencse kérdése, de az is full bejött, jókor voltam jó helyen. Így a multit hamar kivégeztem.
Történetben semmi nehézség nincsen, na jó, azért van, egy pálya kritikusabb, de az előző ps4-es végigjátszásból emlékeztem, kicsit jobban odafigyeltem, elsőre meglett az is.
Következő vétel Hardline lesz, premium-mal, ha emberi áron adják, jó múltkor megkeresett SenorDave-kolléga, de sokallottam az "akciós" árat, jövőre remélem olcsóbb lesz. :B

[ Szerkesztve ]

(#70482) supercow válasza ldave (#70458) üzenetére


supercow
őstag

PS Gear Store Journey sál

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#70483) Elims válasza fausto (#70480) üzenetére


Elims
veterán

Te màsban szeded a platinàt. :-)

Nekem nem kérdezte meg.Egy òcska kis menüje van és annyi.Abban hiàba kutakodtam sehol nem volt 3D. :-/

Árpi: A jàték menüjében nincs ilyen lehetőség.Nekem a rift van meg.A tv àtvàltana magàtòl,màr két nagyon jò minőségű mkv-t így megnéztem rajta,annàl rögtön érzékelte és àt is àllt.

Bf4-hez,ez màr csak sallang... :-))) 100%,hogy volt benne nem egy izzasztòs rész. :-)

Supercow: Jaaa,hogy ez az A sàl! (ill. olyan) Most koppant..Azt hittem LDave leginkàbb a csaj miatt rakta a képet,furcsa is volt.. :-)
Éértem.

(#70484) A`rpi válasza Elims (#70483) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fontos lenne játéknak támogatnia kell 3D megjelenítést.
Ha ezt nem tudja, akkor a TV tud valamit kezdeni,
de az nem összekeverendő natív 3D-s játékokkal.

(#70485) Sirandrish válasza Elims (#70472) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő nem de a kompresszor téma maga a PC-nél jött fel. Mármint ott hoztam fel. :K

Árpi: Grat..lenyűgöző teljesítmény. Én csak arra lennék kíváncsi hogy aki tényleg mondjuk a TOP10K-ban vannak, mármint a nyilvánvaló csalók után azok hogy a francba csinálják? Már azt is nehezen fogom fel amit te csinálsz, de akkor azok? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70486) fausto válasza Elims (#70483) üzenetére


fausto
addikt

Ha a sima rift van meg, az nem 3d-s. Van egy 3d rift nevű rész, letölthető cím, az tudja, meg az apocalypse

(#70487) A`rpi válasza Sirandrish (#70485) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönöm.

Még ezt az eredményt is lehetett volna fokozni, csak kellett volna 4 ember, aki végig segít nekem.

Mivel csak egy ember volt, és nem csak ő segített nekem, hanem én is neki, így ennyi idő alatt sikerült.

Meg ugye voltak technikai problémák is, továbbá PS3-ra relatív kevesen vásárolták meg, minden DLC-vel. PSNP oldalon 7,102 ember van regisztrálva, ez nem a teljes játékos bázis, de ezen az oldalon ugye csak trófea vadászok vannak döntő többségben.)

Így relatív egyszerűen labdába tudtam rúgni. Gyorsaságot illetőleg.

(#70488) Sirandrish válasza A`rpi (#70487) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó hát azért így sincs okod panaszra. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70489) SenorDave válasza A`rpi (#70481) üzenetére


SenorDave
tag

Így igaz Uram ,az volt egy szép menet ....Mondjuk én akkor megfogadtam ,hogy soha semmit nem fogok venni magyar storban. Azért leírok egy szösszenetet a többieknek is :DD

Nagy részt online vásárlok legfőképp az akciók miatt gondoltam megveszem a hardline-t is ezért a lemezt beváltottam egy feltöltő kártyára sikeresen fiókhoz adva , bankkártya is (mert új fiók) 10gbp levonva ,játék a kosárban vásárlás sikertelen . 3 Napot próbálkoztam semmi változás ,mellesleg ooldalukon is láttam ,hogy többen ugyan erre panaszkodnak így telefon jött a válasz várjak próbáljam újra vagy vegyek feltöltő kártyát. Válaszoltam én is már vártam mellesleg már csak pár nap van az akcióból feltöltő kártya is 2 hét mire lejön pestről a helyi 576 ba . No irjak panaszlevelet továbbitják és 2-3 héten belül válaszolnak mert elvileg jónak kellene lennie. Semmi kedvem nem volt várakozni ,szerencsére az angoo felületen találtam egy chat service opciót . Be is lépett egy férfi neki is kezdtem kis mondandómnak viszont a rendszer irta ,hogy xy időm van mert autómatikusan kiléptet eleven telól pötyögtem ( most is ) más részről nem anyanyelvem az angol így tömören Nem jó a magyar storem , azonnali válasz nem ide tartozom pá ,kilépett .2x előre megírtam kis regenyem Tudatában vagyok hogy se nem kanadai se nem amerikai az accom de a magyar store ide küldött meglepetésemre egy natyon segítőkész hölgyhöz volt szerencsém aki mindent megpróbált csak sajnos
közölte magyar acchoz nincs jogosúltsága mellesleg nem érti ,hogy a magyar szervizesek miért küldtek ide.

Ismét felhivtam a magyar szervizt bemutatkozás itt már kértem a hölgyet ,hogy ő is mutatkozzon be és remélem rögzitve van a beszélgetés . Elmondtam neki hogy kezdem unni hogy hülyének(mellesleg beszéltem az angol szervízzel) néznek és ismétlem és nagy hebegés után beközli nekem igen tudják hogy 2 hete sz@r a kártyás opció , na itt maradék türelmemmel utoljára megkérdeztem és ezt miért nem lehetett eddig említeni és miért a hülye feltöltő kártyát kelett tukmálni? Ezután szolidan ki is nyomtam a telefont.
Garanciális szervizüket lesem írom mert elkopik a telefon :C

(Elnézést a helyesírásért de, ilyen mennyiségnél néha a t9 is agyhalált kap )

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70490) Elims válasza fausto (#70486) üzenetére


Elims
veterán

A 3D rift-et vettem meg direkt.Nem a sima van. (Legalàbbis nagyon remélem...)

SenorDave: Jòl jàrtàl.... :-///

(#70491) fausto válasza Elims (#70490) üzenetére


fausto
addikt

Akkor annak a főmenüje konkrétan azzal kéne, hogy fogadjon, hogy Play vagy Play 3D

(#70493) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! Psn-ről lehet ingyenes vagy demo játèkokat leszedni? Ha igen hogyan?

Seggsztézis

(#70494) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Gran Turismo 6 mennyit foglal a hdd-n (leme5es verzio) ?

(#70495) Wlac válasza gears27 (#70493) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze. Böngészőben a Store-on bal oldali sávban van "Demos" rész. PS3-on nem tudom pontosan, hogy hogy van felépítve, de ott is könnyen meg lehet találni.

“The wha-"

(#70496) gears27 válasza Wlac (#70495) üzenetére


gears27
aktív tag

Köszönöm.

Seggsztézis

(#70497) A`rpi válasza Adam_Shepard (#70492) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Beépítő keretet házilag tudsz csinálni: [link]

(#70498) juhasz22 válasza Aakisan (#70494) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Azt tudom hogy Gran Turismo 5 olyan 4 GB foglalt nekem.

de amúgy nem települ a játék kötelezően! elindul telepítés nélkül is csak ahogy játszod a játékot idővel menteget a merevlemezre amíg tud és van hely.

Eszerint a lemezborító szerint 256 MB kell neki mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70499) Brian_GT válasza juhasz22 (#70498) üzenetére


Brian_GT
őstag

MRAB:

Fejből most meg nem mondom.... azért nem keveset.

Viszont úgy játszani, hogy nem rakod fel rendesen, az agyhalálhoz fog vezetni!! Fogadd el tanácsnak, hogy nyugodtan engedd telepítsen...rá fogsz érni... egy részmunkaidős meló..utána a bevásárlás és mikorra hazaérsz kész lesz :C :C

UP: ,,In order to reduce saving and loading times, Gran Turismo 6 includes a feature that gradually installs game data onto your Hard Disk Drive (HDD) as you progress through the game. To use this feature, you will need at least 10 GB of free space on your HDD."

Nyilván ez gyári adat de kötve hiszem az én gépemen is kevesebbet evett volna meg.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70500) Aakisan válasza juhasz22 (#70498) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Köszönöm!A GT5 megvan,nekem 8gb-ot foglal.Gt6 gondolom többet ,ha felrakom.Azt olvastam,hogy sok idő felrakni +van hozzá jó sok frissítés :(

szerk.: Köszönöm Brian_GT!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.