Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Synthwave válasza t256 (#56000) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezeknek (egy kivétellel) mind van lokalizált verziója. Ha hozzávennénk a csak Japánban megjelenteket, bőséggel lenne még mit írni.

Szóval pár jó kis jRPG (a zárójelesek érkező címek);

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII-2
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
Atelier Rorona: The Alchemist of Arland
Atelier Totori: The Adventurer of Arland
Atelier Meruru: The Apprentice of Arland
Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky
(Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea)
Tales of Vesperia (JP ONLY)
Tales of Graces f
Tales of Symphonia Chronicles
(Tales of Zestiria)
Tales of Xillia
Tales of Xillia 2
Eternal Sonata
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
Star Ocean: The Last Hope
The Guided Fate Paradox
Tears to Tiara Gaiden: Avalon no Nazo
(Ar Nosurge: Ode to an Unborn Star)
Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel

sRPG / tRPG-vonalon:
--------------------------------
Record of Agarest War
Record of Agarest War 2
Record of Agarest War ZERO
Cross Edge
Disgaea 3: Abscence of Justice
Disgaea 4: A Promise Unforgotten
Disgaea D2: A Brighter Darkness
Valkyria Chronicles

Nem szabad elfelejteni, hogy PS3 viszi a PS1-es lemezeket is, ott meg van vagy 2x ennyi. Ha olyan FAT-od van, ami a PS2-es cuccokkal is elbír, mégegyszer ennyi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56002) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Zelda játék van PS3-ra? Egyszerűen nem találok semmit erre vonatkozóan.

(#56003) james001 válasza KisTücsök (#56002) üzenetére


james001
veterán

Zelda csak Nintendo-ra van :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56004) Synthwave válasza KisTücsök (#56002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zelda Nintendo-only (kiv. 3 CD-i-re is megjelent darabot). Ez olyan, hogy Mario-t sem látsz Genesis-en.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56005) ldave válasza KisTücsök (#56002) üzenetére


ldave
félisten

Ha hasonló élményre vágysz, akkor ajánlom az Okami-t és a 3D Dot Game Heroes-t.

A Slime draws near! Command?

(#56006) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Értem. Köszönöm!

Kár... Mondjuk csak videókon láttam, de az alapján bejött, meg amúgy is, elég nagy név, gondoltam akkor kipróbálnám.

ldave: Köszi, utánuk nézek.

Ha még tudtok hasonló játékokat, ne tartsátok magatokban. :D

(#56007) t256 válasza Synthwave (#56001) üzenetére


t256
őstag

A Sega, Nintendo retro konzolok topikban mozgolódom inkább.
Arra célzok, hogy van itthon PS1-em, hirtelen két darab is. a PS2 tönkrement, eladtam alkatrésznek. PS3-ból slimem van.

PS1-re volt egy nagyon aranyos RPG a Guardian's Crusade (Knight & Baby). A játékmenet elég lineáris volt és könnyű.

A PS3 Fat szériája ennyire rosszul sikerült? Folyamatosan azt olvasom, hogy vigyázni kell Velük, mert időzített bomba az összes. Nem tudni mikor megy tönkre. A PS1-esek még mindig mennek, pedig 1994-ben adták ki az első szériát.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#56008) james001 válasza KisTücsök (#56006) üzenetére


james001
veterán

Amúgy meg ott az emulátor lehetősége is ;)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56009) KisTücsök válasza james001 (#56008) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem szeretem az ilyen megoldásokat. Azért a feelingje legyen meg. :D

(#56010) james001 válasza KisTücsök (#56009) üzenetére


james001
veterán

Én se de most ezért az egy játék miatt (mert Nintendo fronton nekem is a Zelda tetszik egyedül,mármint az "újabb" részek közül,a régi GB Mario-kat azért szeretem) vegyek Wii-t meg DS-t is... :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56011) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Tudtok jó pankrátoros játékot ajánlani? Haverral nem online nyomnánk hanem tényleg egyms ellen)egy kanapé meg ilyesmi, egyáltalán divat még az ilyen? :DD )

Ps4, p30 pro

(#56012) james001 válasza Pepeninho (#56011) üzenetére


james001
veterán

A WWE hivatalos játékai futnak csak már pankrációs témában,tehát WWE 2K14,vagy most ősszel jön ha minden igaz a 15-ös változat. De ha rám hallgatsz szerezzétek be a WWE All-Stars-ot,az a legjobb (legalábbis szerintem)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56013) Pepeninho válasza james001 (#56012) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi! :R

Ps4, p30 pro

(#56014) james001


james001
veterán

Na végeztem a Beyond-al. Innentől Spoileres lehet.
Király volt a sztori,de azért kicsit már "uncsi" volt a sok QTE a végére :D Meg ráadásul pont a legszarabb ending-et nyitottam meg (meghaltam a Black Sun belsejében csak mert nem láttam egy k.va QTE gombot...) :DDD De összességében tetszett,a látvány is ott volt a szeren,meg sok változatos helyszín volt. Aiden "karaktere" tetszett a legjobban,hogy szívatni tudtunk embereket vele. Mondjuk róla sok minden nem derült ki,vagy csak én nem vittem úgy a sztorit hogy kiderüljön... Meg sok kérdés van még de megpróbálok megnyitni pár ending-et és hátha úgy kiderül.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56015) erahurka válasza james001 (#56014) üzenetére


erahurka
félisten

Spoiler!!!
Lehet akkor derül ki ha nem halsz meg ott, de Aiden az elvetélt testvéred "lelke" aki veled marad.
Spoiler vége!!!

Engem az zavart kicsit, hogy még jobban elvettek a játék oldalból. A helyett hogy gombokat kellett így-úgy nyomogatni mint Heavy Rain-ben itt csak az iránygombot kellett lökdösni. E tekintetben kevésnek éreztem és megértem azokat a kritikusokat akik emiatt lehúzták.

Spoiler!!!
A legjobban a megerőszakolós-rokkeres rész tetszett. Ahogy Aidennel kivégeztem mindenkit a puskával. Tátottam a számat hogy úr isten de egyszerűen nem tudtam leállni :DDD
Spoiler vége!!!

[ Szerkesztve ]

(#56016) Elims válasza Synthwave (#55983) üzenetére


Elims
veterán

Nekem most kb.3 hetet pihent,de már várom a holnapi mafia 2 folytatást... :-)

Te sem ismered a rune factory oceans-t?
Ha véletlenül mégis,írj róla egy-két szót légyszives,milyen??

Nekem a FFVII-ben sok 100óra van.Több hónapig csak azzal játszottam,majd 8 és 9.

MrPG8: az uncharted a mai napig nagyon jó.Szerintem a legjobb bár a 2 is hatlmas.
Azért egy uncharted 1-2platinára kíváncsi lennék... :-)

James: Szerinted melyiket a nehezebb platinára megcsinálni?Uncharted 1 vagy last of us?

(#56017) erahurka válasza Elims (#56016) üzenetére


erahurka
félisten

James-nek van olyan hogy nehéz platina? :DDD

(#56018) james001 válasza erahurka (#56015) üzenetére


james001
veterán

Közben inkább megnéztem youtube-on a befejezéseket,mert sokhoz egy csomó cuccot kell megcsinálni és ahhoz nincs kedvem hogy újra végigmenjek. Úgyhogy igen az egyikben mutatja hogy ki is Aiden.
SPOILER
Plusz durva hogy a legtöbb az apokalipszissel végződik,mármint hogy Jodie lesz a nagy bad ass szörnyekkel harcoló csajszi (vagy ugye az egyikben Zoe) :D Ebből lehetne király folytatást csinálni,csak ott már lövöldözős/hack n slash stílus kell ;]
Az a báros rész nekem is bejött,bár utána Ryan-nel meg nem dugott emiatt :U :DDD
SPOILER OFF

(#56016) Elims: TLoU mindenképp. A két multis trófea miatt amit írtam,meg survivor-ön végig kell vinned kétszer is,vagy ha úgy jársz mint én még harmadjára is bele kell hogy kezdj... UC ezerszer könnyebb.
Ja és amúgy TLoU még nem platina nekem,szerintem nem is lesz meg :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56019) Atish19


Atish19
őstag

A kábel teljesen új, de holnap megpróbálom másikkal és másik tv-n illetve a tv is fél éves darab, de csak párszor volt bekapcsolva :D

(#56020) aizen92 válasza james001 (#56018) üzenetére


aizen92
addikt

Ne is mondd!!
Egyből erre gondoltam én is, ahogy befejeztem.
új rész, posztapokalipszis, több gunfight , kevesebb QTE, megint nagyon erős story....
Mit nem adnék érte... :O

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56021) MrPG8 válasza james001 (#56014) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát pedig elég sok minden kiderült. Például, hogy valójában ki is ő és minek van ott. Nem tudom, hogy az a végén van-e vagy pedig nem, már sajnos nem emlékszem.

@Elims: Nekem megvan mindegyik Uncharted-ből a platinum (dlc nélküliek). TLoU mindenképpen nehezebb (időigényesebb), online trophyk miatt.

[ Szerkesztve ]

(#56022) Elims válasza erahurka (#56017) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem nincs. :-))) Esetleg ideje nincs rá.

James: Ezt nem gondoltam volna... " UC ezerszer könnyebb."
Azért én szurkolok,hogy megcsináld platinára. Nem kell azt azonnal,nem?Nincs megszabva,hogy x héten belül kell megcsinálni a dolgokat.?

MrPG8: Jaaa,akkor te sem csak a levegőbe fújod a dolgokat.. :-))
Gratulálok hozzájuk!!!!

(#56023) MrPG8 válasza Elims (#56022) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Köszi. :) Nem szokásom a levegőbe beszélni. Nincsen megkötés platinumra, annyi idő alatt csinálod amennyi alatt akarod vagy tudod :D

(#56024) james001 válasza Elims (#56022) üzenetére


james001
veterán

Nincs megszabva,csak azért ha belegondolok akkor sokat kell nyúznom még a multit és elmegy a kedvem tőle... Meg már végigszenvedtem survivor-ön kétszer is,ilyenkor az ember már számítana egy platinára :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56025) KisTücsök válasza james001 (#56010) üzenetére


KisTücsök
addikt

Aha. :D Ne most, majd 10-15 év múlva, amikor úgy fogják hozzád dobálni. A játék akkor sem lesz rosszabb. :D
____

Nem neked: Mielőtt spoilereztek írjátok már ki. Nem tudom, melyiket olvashatom el, és melyiket nem.

(#56026) HuMarc


HuMarc
addikt

Plants vs Zombies: Garden Warfare megvan valakinek? Mert osztálytársaimnak megvan, és elvileg egész jó multis game, de nem tudom, hogy megér-e 9k-t, ha egyszer ennyi pénzért 2-3 teljes értékű játékot is tudok venni. Már csak azért kérdem, hogy megéri-e.

+++++++++++++++++++++++

Más: Azért látszik, hogy TLoU-ban ~200 játékon keresztül Firefly voltam :DDD Mert most ugye a Hunter kampányt tolom, és néha beidegződés, hogy a kékeket kezdem el lőni, mert eddig mindig őket kellett. Máskor meg nem esik le, hogy ja, ez a sárga ruhás emberke bizony ellenfél, és nem barát.

[ Szerkesztve ]

(#56027) Elims válasza MrPG8 (#56023) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! Jól gondoltam. :-)

James: Te nagyon kemény vagy ebben!! Hihetetlen!! :-)
Easy-n játszottam ki,normal-ról váltottam át és vmi 25-26óráig tartott.A normal vagy a HARD fokozatba bele sem gondolok... :-)
Igaz,én megpróbáltam minden szegletet végignézni.

(#56028) KisTücsök válasza Elims (#56027) üzenetére


KisTücsök
addikt

De gondolom te nem lopakodtál...

(#56029) MrPG8 válasza KisTücsök (#56028) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Valóban, ha berohansz a pálya közepére mint egy 'headless chicken', akkor valóban fejtörést okozhat a dolog. :D Egyébként meg ha úgy állsz neki, hogy nem akarsz lövöldözni, akkor egyszerűbb dolgod van. Én gondolkodtam Hard és normal között első végigjátszásra, mert mindenki írta milyen nehéz (végül hard-ot válsztottam). Ha most kezdeném, akkor csakis Survivor. :D

[ Szerkesztve ]

(#56030) Synthwave válasza Elims (#56027) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi lett volna veled a '80-as, '90-es években? Akkoriban az easy volt olyan, mint most a hard.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56031) KisTücsök válasza MrPG8 (#56029) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szintén. Ha lopakodsz, türelmes vagy, egyáltalán nem nehéz még hardon sem. Kár, hogy survivoron nem lehetett elkezdeni.

Billis részig gyorsan eljutok easy-n, aztán mehet a survivoros móka, bár lehet inkább grounded, csak ugye akkor meg nem kapom meg a survivoros trófeát.

Erről jut eszembe, Beyondban vannak nehézségi fokozatok? Biztosan... Min érdemes elkezdeni?

[oWn]f4te: Ja, de azért ott a játékok nagy része nem nehéz volt, nem úgy "egészségesen" nehéz, hanem egyszerűen szívatós. Szopatott ahol csak tudott.

[ Szerkesztve ]

(#56032) MrPG8 válasza KisTücsök (#56031) üzenetére


MrPG8
aktív tag

:Y Azt nem is tudtam, hogy akkor nem jár. Tehát legjobb esetben is 6x kell végigjátszanod a platinumhoz? Azért annyira nem jött át a sztori, hogy élvezhető legyen a dolog.

(#56033) KisTücsök válasza MrPG8 (#56032) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

James hívta rá fel a figyelmemet még múltkor. A grounded mód dlc-ben jött be, trófeáknál is külön van.

A legjobb, hogy én pár napja teljesen feleslegesen vittem végig hard+-on. :D Kifejleszteni semmit nem tudtam, úgyhogy most mehetek billig easy+-on. Trófeát meg akkor is megkaptam volna, ha survivor+-on viszem ki.

(#56034) MrPG8: Passz. Mondjuk engem is érdekelne. Majd valaki beírja.

[ Szerkesztve ]

(#56034) MrPG8 válasza KisTücsök (#56033) üzenetére


MrPG8
aktív tag

OOOOOH. De ha DLC-ben van, akkor meg nem kell platinumhoz, nem?

(#56035) james001 válasza MrPG8 (#56034) üzenetére


james001
veterán

Nem kell a platinumhoz.

(#56031) KisTücsök: Elvileg nincs a Beyond-ban nehézségi fokozat,de az elején volt valami "felajánlás" hogy "még nem játszottam video játékokkal" és "már játszottam"... Az nem tudom mi akart lenni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56036) Plutor válasza james001 (#56035) üzenetére


Plutor
aktív tag

Beyond-ban akkor nem rakja ki a nyilakat,ha a már játszottam opciót választod.
Olyankor elég nehéz,főleg a bunyós részek.

(#56037) Synthwave válasza KisTücsök (#56031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt nevezném egészségesen nehéznek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56038) james001 válasza Plutor (#56036) üzenetére


james001
veterán

Nekem nem jelzett semmit a bunyók közben,lehet ezért volt sok fail-om akkor :DDD Néha egyébként a rohadt fehér pöttyöt se láttam normálisan és ott álltam 2 percig várva hogy történjen valami... Közben csak egy előrét kellett volna nyomnom :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56039) Elims válasza KisTücsök (#56028) üzenetére


Elims
veterán

Sokat lopakodtam azért,hogy meg tudjam ölni szinte mkit a pálya átvizsgálása miatt.
Taktikusan játszottam.

Own fate: Velem a '80-as években csupán annyi volt,hogy Ez után a gép után nagyon sok joy-t eltörtem a c64-hez. Vakon mondom,biztos többet mint te. ;-) Egy-egy pit stop 2/Bruce Lee/stb. megviselte a joy-t..
Utána jött a gagyi játék amibe lehetett volna kazettát tenni,de anélkül is lehetett játszani.Majd a megadrive/gameboy/ps1/saturn/stb./stb.
Kb. annyira vagyok "öregmotoros" mint te.
Vmikor több türelmem volt,meg talán "ügyesebb" is voltam ezen a téren,mára már változott kicsit ez is az is.
Ezért nem szenvedek egy játékkal hard-on,úgy játszom ahogy nekem jól esik.
De valószínű,hogy minden játék platinázható lenne bárkinek kellő idő ráfordítással.

Így némi fogalmam van a vmikori easy-ről.

(#56040) Elims


Elims
veterán

Most akciós az assassin's creed black flag deluxe edition a store-ban.
Megér az 4-5e Ft-ot?Vagy inkább lemezesben érné meg jobban?De abban meg gondolom nem lenne annyi plusz dolog mint ebben a deluxe edition-ben. ?

(#56041) james001


james001
veterán

Néha azért fura ez a TLoU multi. Csávóra rádobtam egy molotovot,túlélte aztán rádobtam egy smoke bomb-ot nem kezdett el fulladozni tőle,majd mikor futott felém rálőttem vagy négyet erre leütött egy fadarabbal. Ami egyébként kb. 2 ütésből halál lett. WTF :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56042) Synthwave válasza james001 (#56041) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Halovány utalás, hogy ne púposkoggyá. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56043) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy mi lehet a Slim PS3-om (kontroller) baja, mert istenért sem akar működni egyik sem. Rég használtam 1-2 hónapja, most elővettem, de nem kapcsolt be egyik eredeti kontroller sem, gondoltam lemerült, így töltöttem pár órát. A töltőn mindkettő működik rendesen (USB-n van kábellel) ahogy leveszem semmi .... Előszőr azt hittem a kontrollernek van baja, mondom megpróbálom a másikkal is dettó ugyan ez a helyzet az sem megy csak ha össze van kötve a töltő kábellel a géppel de így nem buli.. :W
Próbáltam a másik USB-ről is tölteni, gondoltam hátha ott van a baj de ez sem segített mondanom sem kell.
Vezeték nélkül egyik kontrollert sem tudom bekapcsolni... nem vagyok egy nagy PS3-as a gyereknek vettem anno, így lövésem nincs mit merre hogyan kéne még csinálni :F :F :F
Nézegettem a beállításokat, menüt, frissítettem a rendszer netről, gyári alap beállítások visszaállítása a menüben stb.. de a helyzet maradt változatlan idáig jutottam :O

Megköszönnék minden segítséget ötletet ezzel kapcsolatban minden új lesz számomra a témában sztem :C

Még annyi, hogy PC-re is köttem a töltés miatt gondoltam hátha ott sikerül és a PS a szar nem tölti ezért nem találják meg egymást ha igen mit lehet tenni. ?? Ahogy leveszem nem ég a Piros led rajta hátul ahogy régen 1234... stb.. aminek kéne, de a töltőn igen

Előre is köszi mindenkinek :R :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56044) t256 válasza maxxenergie (#56043) üzenetére


t256
őstag

Mennyi ideig töltötted? Mivel hónapokig nem használtad, valószínű teljesen lemerült. Töltsed másfél-két órát és utána nézd meg.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#56045) aizen92 válasza maxxenergie (#56043) üzenetére


aizen92
addikt

USB kábelestűl dugd rá PS3-ra, majd kapcsold ki a gépen található gombbal a konzolt.

Múltkor nekem volt ilyen gebasz, hogy rádugtam PC-re majd nem érzékelte a ps, csak ha kábellel dugtam rá. Viszont ezzel a "módszerrel" sikerült.

nem tudom ez mennyire megoldás, egyszer sikerült vele, azóta nem volt probléma

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56046) maxxenergie válasza t256 (#56044) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Volt sokat töltve órákig is de semmi és van egy ilyen utángyártott tartós töltőm kéken ég ha lemerül zölden ha feltöltve, kék volt mikor elkezdtem, azóta azt jlezi minden ok zöld feltöltve. Ennek nem hittem azt is hittem ez is rossz, ezért közvetlenül kábellel dugtam a konzolra utána tölteni.

Köszi a segítséget :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56047) maxxenergie válasza aizen92 (#56045) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Megpróbálom így is, bár mintha már lett volna ilyen felállás de nem biztos hátha köszi a segítséget ha nem úgyis itt jelzem de legalább már akkor ezek is kizárva, ha valakinek valami ötlete van még esetelg azt megköszönöm :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56048) maxxenergie válasza maxxenergie (#56047) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sajnos nem oldódott meg ugyanaz a helyzet indításnál a logó után jön valami üzenet console doctor, de gyorsan eltűnik ki lehet szedni valahonnan mit akar kérni ??

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56049) Elims válasza james001 (#56041) üzenetére


Elims
veterán

Csalnak már abban is??

(#56050) james001 válasza Elims (#56049) üzenetére


james001
veterán

Exkluzív Sony játék multijában még nem találkoztam csalóval,bár Uncharted-ban is voltak néha fura dolgok amikor még toltam sűrűbben a multit benne... Szerintem ez csak egy egyszeri eset volt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.