Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) istvansebok


istvansebok
tag

Helló aki akkar a fiammal játszani Battlefield 4-ezni Gta 5, 4-ezni és néha call of duty 4 ID:SebokMateHUN

(#68003) A`rpi válasza Elims (#67952) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Megnézem, nekem mennyire pörög.

Bekapcsolás után kb 2-3 perc múlva váltott magától egyet feljebb (még kint a főmenüben, videót utána indítottam).

Elindítottam BF4-et, 40 pec játék után közel azonos fordulaton ment, vagy nagyon maximum eggyel felette. (Nem tudom megítélni, videó alapján szerintem azonos.)

Videó:[link]

Kamera közvetlen PS3 mellett, mikrofon érzékenységet maximumra vettem.
Amúgy gépnek szinte semmi hangja.

(#68004) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Egy move-al kapcsolatos kérdésem lenne. (az összefoglalót megnéztem, a fórumban sajnos nem kerestem, sürgős infó kéne). Szóval unokatesóm itt lesz nálunk egy ideig, arra gondltam beszereznék a ps3-hoz move- cuccokat, hogy tudjon/tudjunk játszani. (nekem nem létfontosságú, így használt még jobb lenne) A kérdés az lenne, hogy mi kell a használatához? Ami nekem átjött, hogy kell egy:
-move eye
-move "fagyi"-ból játékosonként 1db (tehát most 2)
-navi controller?
-más?

Köszi!

(#68005) A`rpi válasza mézespálinka (#68004) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

-más?

Maga a játék, és ennyi.

Amúgy, navigation controller, nem feltétlen kell.
(Inkább lövöldözős mászkálós játékokhoz pl: Killzone3)

PL: Start the Party-hoz nem kell navi,vagy Sports Champions 1, 2.-höz.

Ha véletlen lenne is olyan játék ami igényelné, akkor,
DS3 joy-t is lehet ennek használni.

Tehát ami kell:
-kamera
-fagyi
-szoftver
(Egy szerintem elég, de ha gondolod vehetsz kettőt is pl Sports Champions-höz jól jön kettő személy esetén.)

[ Szerkesztve ]

(#68006) mézespálinka válasza A`rpi (#68005) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszi a választ!
Starter szettben ha jól látom van minden ugye? Használtan megéri megvenni?

(#68007) A`rpi válasza mézespálinka (#68006) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fagyi, és kamera van benne, szoftver az nem említésre méltó ami jár hozzá.

Megéri használtan venni, amennyiben a bolti új árnál olcsóbban tudod megvenni használtan.

(#68008) Elims válasza A`rpi (#68003) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm szépen!! :-) Az enyém szinte teljesen ugyanígy megy.

Mézespàlinka: Szia!

Ha meg akarsz spòrolni egy "fagyi"t akkor elég egy darab is a sport champion jàtékhoz.Tökéletes tudtok vele jàtszani.
Amikor te vagy,te nyomod vele amikor a màsik következik csak àtadod neki.

Engem is elért a végzet. :-((
Majdnem elvitték előlem...
Ja,és megszòlalt a joy a kezemben csak pislogtam. :-)

Szerk.: Pedig pont ezen a héten vettem volna meg a tomb raider survival edition-t. :-/ Így kimarad.

[ Szerkesztve ]

(#68009) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Köszi a segítséget!

(#68010) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Befejeztem a The Last of Us-t... Tényleg minden idők egyik legjobbja, olyan karakterekkel és olyan sztorival amiből nagyon kevés van a játék történelemben.

Nem véletlen, hogy annyi év PC után végül emiatt a játék miatt (is) döntöttem a ps mellett.

A Left Behind dlc milyen? Érdemes kiadni rá 3K-t? Vagy várjak esetleg egy leárazásra?

Egyébként grounded módban végigtolta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#68011) kevepapa válasza Elims (#68008) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szerintetek mi az az ár egyébként ami alatt már (nyilván használtan) jó vétel egy ps4?

[ Szerkesztve ]

(#68012) A`rpi válasza kevepapa (#68010) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(Ha esetleg későbbiekben tervezel váltani majd PS4-re, inkább ott vedd meg, remastered-ben benne van The Left Behind is. Digitálisn $10

Önmagában fentebbik tekintetében nem ér ennyit a DLC, de természetesen, tégy legjobb belátásod szerint. Mellé nem fogsz DLC-vel.

(#68013) Wlac válasza kevepapa (#68010) üzenetére


Wlac
Ármester

A Left Behind elég király, de a 3k szerintem sok érte. Kb egy órányi játék van benne, szóval max egy ezrest adnék érte.

“The wha-"

(#68014) t256


t256
őstag

Tegnap este sikerült végigvinnem a TLOU-t. A kérdésem, hogy a játéknak egy befejezése van, vagy létezik egy második vagy akár harmadik is? Google nem adott választ.

Egyébként nagyon nagy élmény a játék. Solid Snake elbújhat Joel mellett ha lopakodásról van szó. Viszont jó hosszúra sikerült, talán túl hosszúra. Kétszer hittem azt, hogy végigvittem, erre bőven volt még folytatás.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#68015) Elims válasza kevepapa (#68011) üzenetére


Elims
veterán

Hogy szerintem mennyit érne és most mennyiért adjàk az két külön összeg..
A mostani àron én biztos nem vennék.Kb.50-60e reàlis lenne érte hasznàltan.Én ennyit adtam volna érte vmikor ha most nem ugrik be ez az alkalmi vétel.
Egyébként 3-4hét mùlva lesz talàn még egy kb. hasonlò àrban szintén bontatlanul.Annàl viszont a garanciànàl lehet,hogy van variàlàs.
Szòval hasznàltan a 60e a plafon.Szerintem.

(#68016) perge666 válasza Elims (#68015) üzenetére


perge666
veterán

Én kifogtam olcsón,de szerintem 60-ért sehol sem kap senki,még 70-ért sem!
Lehet az a reális,de még 80-ért is alig kapni...

(#68017) james001 válasza t256 (#68014) üzenetére


james001
veterán

Egy befejezés van csak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68018) kevepapa válasza james001 (#68017) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ami egyébként szerintem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#68019) Mister_X válasza kevepapa (#68018) üzenetére


Mister_X
nagyúr

+1
Folytatás sem kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68020) Wlac válasza Mister_X (#68019) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk egy multis folytatást bármikor tárt karokkal fogadok.

“The wha-"

(#68021) A`rpi válasza Mister_X (#68019) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Pedig fog érkezni következő rész.
Számomra játék megjelenése után borítékolható volt a folytatás.

[ Szerkesztve ]

(#68022) Elims válasza perge666 (#68016) üzenetére


Elims
veterán

Ezért írtam,hogy "Hogy szerintem mennyit érne és most mennyiért adjàk az két külön összeg..".

"...60-ért sehol sem kap senki..."

Ezzel azért òvatosan. ;-))

Tudom nem itt kellene feltennem ezt a kérdést,de hàtha hasznàl vki ilyesmit.
A tv hdmi csatlakozòjàbòl kevés van és elgondolkoztam egy elosztòn.Csak azt nem tudom,hogy mondjuk egy csatlakozò hogy fogadna 4dolgot?
Egészséges ez?

(#68023) Mister_X válasza A`rpi (#68021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig kaptunk egy kerek sztorit, szép lezárásaal. Még talán az ND nyilatkozta a készitéskor/megjelenés környékén, hogy a The Last of Us egyszeri dolog lesz, dehát pénz beszél...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68024) perge666 válasza Elims (#68022) üzenetére


perge666
veterán

Nekem mondjuk majdnem 60-ért sikerült venni,nem sokkal volt több....

(#68025) kevepapa válasza Elims (#68022) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én használok elosztót, amazonrol rendeltem (Kinivo). Szuper kényelmes (távirányító is jár hozzá), nincs érzékelhető jelveszteség, tökéletesen elégedett vagyok vele és nem is volt drága.

(#68026) Wlac válasza Mister_X (#68023) üzenetére


Wlac
Ármester

Joelék sztorija valóban lezárt, azt szerintem sem kellene folytatni, de maga a játék világa tartogat még bőven potenciált. Egyébként, ha jól emlékszem, azt mondták, hogy nem terveznek egyelőre több részt, de nem zárják ki, hogy egyszer legyen folytatás.

“The wha-"

(#68027) A`rpi válasza Elims (#68022) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egészséges ez?

Mintha te manuálisan ki be húzgálnál 4 eszközt, szerencsétlen TV-d csatlakozójából, csak mindezt ugye gombnyomással.

HDMI switch teljesen rendben van, arra hivatott csak "digitálsian".

Nekem is van egy ilyen (nem teljesen működik jól minden minitorral, TV-vel nem próbáltam.)

Próbálj olyan modellt nézni aminek lehetőleg van külső tápja (enyémnek nincsen, arra gondolok ez okozza az instabilitást, aztán lehet szimplán csak egy hibásat fogtam ki, nem volt drága, akcióban 400 forint volt a tsukóba emlékeim szerint.)

Esetleg még azt tudom javasolni, ha tudsz felszabadítani HDMI csatlakozót, inkább tedd azt, pl szerintem HDMI teljesen felesleges TV box-nak, jól elvan az scart-on is (különösebb minőségromlás nélkül.)

(#68023) Mister_X

Teljesen helytálló észérv. Realitásban viszont ez üzlet.
És én innen mertem következtetni a folytatást is, ami ugye be is jött.

(#68028) kevepapa


kevepapa
aktív tag

http://www.amazon.com/Kinivo-301BN-Premium-wireless-adapter/dp/B0049S6ZUS

Én ilyet használok, sajnos az én Pana plazmamon csak két hdmi port van és biza kell a hely a dedikált médialejátszónak, set top boxnak, konzolnak...

[ Szerkesztve ]

(#68029) #58000384


#58000384
törölt tag

Vajon a PS3 kap majd firmware-frissítést a BD4K lemezek lejátszásához? Na nem mintha ezt a kiscicás-kiskutyás filmet akarnám beszerezni, de a jövőben nyilván több is lesz :)

(#68030) fausto válasza #58000384 (#68029) üzenetére


fausto
addikt

Tudtommal ezek normál BD filmek, csak 4K-s forrásból készítették. Úgy tudom, semmi extrát nem jelent a 4K megjelölés :)
Találtam róla egy cikket: http://blugeek.blog.hu/2013/08/29/de_mi_az_a_4k_blu-ray_tech

[ Szerkesztve ]

(#68031) fausto


fausto
addikt

Heti akció a UK Store-on (indiek és CoD címek....)

(#68032) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A Sony és a MS is vetekszik a rosszabbnál, rosszabb akciók terén. Legalább is számomra ezek az akciók fabatkát sem érnek. :((

[ Szerkesztve ]

(#68033) ekko98 válasza Petreszku (#68032) üzenetére


ekko98
tag

Valamivel meg kell fogni az új konzol tulajokat akik másra sem vágynak mint felhőtlen szórakozásra ;]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#68034) #58000384 válasza fausto (#68030) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát maga a BD4K elvileg hivatalosan az UHD felbontást jelöli, de ha például a linkelt kutyás lemezen csak 1080p-s a film, akkor az nem kicsit megtévesztő.

Na mindegy, ettől függetlenül remélem, hogy majd kap valamit a gép, a proci szerintem bírná is, meg el lehetne mondani, hogy a PS3 ezt is tudja :)

(#68035) Petreszku válasza ekko98 (#68033) üzenetére


Petreszku
senior tag

Mint ha egy KIS iróniát vélnék felfedezni az írásodban! :)
Vagy nem is KICSIT! :F

[ Szerkesztve ]

(#68036) fausto válasza #58000384 (#68034) üzenetére


fausto
addikt

Azt kéne jelölni, de mégsem azt jelöli :) Szerintem itthon nem is nagyon vannak UHD filmek.
Ha engem kérdezel, szerintem a PS3 már nem sok támogatást fog kapni

(#68037) KaitouP válasza Petreszku (#68035) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig vannak jó akciók néha, de azért azt mindenki tudja, hogy sehol sem azért vannak az akciók, hogy te járj jól vele, csak hogy azt hidd, hogy jól jársz. :)

Meg nyilván nem a best seller meg egyéb ilyen címeket fogják akciózni, nézd meg a CoD akciót, nevetséges, hogy levesznek 2 €-t (jó most kicsit túlzok) és már akciónak hívják. Sőt, még a több éves MW2 -höz, amivel már rég csak csalók jatszanak, a DLC -t is pénzért akarják adni. :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68038) A`rpi válasza KaitouP (#68037) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csalók , inkább hárdkórok.

(#68039) james001 válasza Petreszku (#68032) üzenetére


james001
veterán

Nekem van egy-két akció ami tetszik,már csak a pénz kéne hozzájuk ugyebár ami nincs ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68040) KaitouP válasza A`rpi (#68038) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ha ez nem irónia volt, akkor indíts el egy MW3 -at hétvégén, és élvezd ahogy hasonfekve repülnek a levegőben és úgy lőnek le, vagy ahogy totál láthahatatlanul, és megölhetetlenül nyírnak ki, persze tök hihető, 100/0 -s KD aránnyal. :DDD :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68041) A`rpi válasza KaitouP (#68040) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Cod-okkal nem tudom mi a helyzet, nekem csak a Black Ops van meg.

Viszont ezen kívül jó pár FPS multi van a hátam mögött, és hasonlót konzolon még nem tapasztaltam.

(#68042) Petreszku válasza KaitouP (#68037) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Mostanság ha multizom akkor a MW3 és CoD: BO2-vel szoktam (pár hónapja volt utoljára).
A MW3-ben egyszer én is találkoztam egy láthatatlan bunkóval, kis is léptem.
De eddig csak annyi a rossz tapasztalat, hogy sokkal jobbak nálam. :D
Amit viszont nem értek, hogy az MW3, hogy tudja még ma is így tartani az árát. :F

[ Szerkesztve ]

(#68043) Petreszku válasza james001 (#68039) üzenetére


Petreszku
senior tag

Az első héten volt 1-2 játék, de direkt nem kapkodtam. Erre a következő két akció számomra egyenlő a 0-val.
Remélem az utolsó hétre összeszedik magukat. Bár konkrétan semmit sem várok, van elég játékom.

(#68044) A`rpi válasza Petreszku (#68042) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

hogy tudja még ma is így tartani az árát.

Ha ennyiért is megveszik, miért adnák olcsóbban?

Amúgy lemezesen érdemes vásárolni, főleg régebbi játékokat.

(#68045) KaitouP válasza A`rpi (#68041) üzenetére


KaitouP
veterán

Katasztrófális. Egyszerűen KATASZTRÓFÁLIS. :W MW3 -tól visszafele mindegyik rész játszhatatlan, tele vannak csalóval mint Nikolai tetűvel. :U Az MW3 még úgy ahogy játszható, de hétvégén sok a csaló.

Petreszku:
Hétvégén szerintem el se indítsd az MW3 -at, esélytelen normális lobby -t találni, rengeteg és sokféle csaló van.

A CoD -ok mindig tarják az árukat, 6K alá nem mennek dobozosan konzolos verzióba.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68046) Petreszku válasza A`rpi (#68044) üzenetére


Petreszku
senior tag

Lemezes játékokat szoktam leginkább vásárolni.
Merevlemezen leginkább az akciós store játékok vannak.Olyanok amik számomra megérték.
A MW3 még a boltokban is tartja az árát, ellenben sok vele "egykorú" játékkal.

(#68047) A`rpi válasza Petreszku (#68046) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Annyi lemaradt, hogy használtan. Vagy szuper akcióban. :R

(#68048) Wlac


Wlac
Ármester

Időnként vannak baromi jó akciók (a legutóbbi fogásom az összes Batman játék 10£-ért), de az utóbbi két hétben tényleg elég gyenge volt a felhozatal (oké, a DLC pakkal jól jártam). Ha valaki nagyon költeni akarja a pénzért, akkor a Deathspanket nagyon tudom ajánlani, sírva röhögős játék. Mondjuk a The Baconing persze megint nem akciós...

“The wha-"

(#68049) istvansebok


istvansebok
tag

Sziasztok!
Tudtok valami PS3-hoz használható headsettet 3-5000 Ft között?

(#68050) Tegla80 válasza KaitouP (#68040) üzenetére


Tegla80
addikt

En a minap futottam bele ps4/bf4 nel,h csak a nev es a puska latszik a csapattarsbol.... :Y
Amugy evvel meg nem is volt bajom,mert hat ugyi mi egy oldalon vagyunk. :D Akkor lettem viszont morci,mikor megtapasztaltam,h a masik oldalon is van aki ilyen....ezt persze csak akkor fogtam fel,mikor ramlot a shotgun es nem volt hozza karakter,de fekudtem persze....
Vannak kepeim is rola,meg remelem a vidi is jo lett,de azt meg nem neztem vissza ,majd este....
Remelem csak nethiba volt es nem tartos,mert ha ezek tudatosan ilyenek,akkor itt valami gebasz van. :F

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.