Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69901) Elims válasza A`rpi (#69878) üzenetére


Elims
veterán

Te hasonlítgatod?? :-DDD
Sok emberrel nem tudod,James vay Fausto. :-)))

Tegla: Ez sajnos nem hàlòzati gond.Minél több tròfeàd van annàl lassabb. :-/
(Ps4-en mondjuk vmivel gyorsabb,mert ott azt a jàtékot rakja előre amelyikkel éppen jàtszol és ha tròfeàt kapsz hozzà majd szinkronizàlod azzal a legelsővel szinkronizàlja,nem nézi àt az egészet.)

Perge: "Ezért vásárolok lemezes játékokat..."

Én is,de amikor olyan akciò van a store-on amit nem lehet kihagyni akkor "muszàj" onnan venni.
Egyébként szerintem a psn nem most fog leàllni.
Én is gondolkoztam ezen pàr hònapja.
Én azt mosom +15-20évig 99%,hogy fog menni. (Hacsak nem történik vmi komolyabb gond a vilàgban.Akkor viszont nem fog érdekelni senkit a digitàlis tartalom...)

James: Easy-n lenyomnak? :-)) Igen,tudjuk egy ideje,hogy az autòs jàtékokban annyira nem vagy vídia. :-)

(#69902) A`rpi válasza Elims (#69901) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Néha mással összemérem kinek a "hosszabb". ;]

(#69903) Bogyi007 válasza Imilenni (#69849) üzenetére


Bogyi007
veterán

Neked és a többieknek is ajánlom ezt a hozzászólásomat....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69904) A`rpi válasza Bogyi007 (#69903) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük, igen jó ajánlatok.
Ilyen dobozú PS3 Super slim-et még nem is láttam.

(#69905) Bogyi007
(Több mint a semmi az biztos, viszont a One "féle") visszafele kompatibilitás, azért nem túl acélos ahogy olvastam. Nem is minden játékot támogat, és még rondábbak is. Változott ez valamit, vagy csak szimplán én vagyok tévhitekben?

[ Szerkesztve ]

(#69905) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egyébként a Sonynak illik majd lépni valamit a Ps Now ügyében azok felé akiknek pl sok lemezes és/vagy digitális játéka megmaradt - mivel a konkurencia ezt ingyenesen adja oda ilyen esetben visszafelé kompatibilitás esetében.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69906) james001 válasza Bogyi007 (#69905) üzenetére


james001
veterán

Szerintem nem fog lépni semmit. Ha lép is akkor max annyit hogy olcsóbban tudsz majd tölteni,vagy olcsóbb Plus szerzési lehetőséget adnak vagy ilyesmi. Ingyen ne várj semmit a Sony-tól. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69907) #58000384 válasza A`rpi (#69900) üzenetére


#58000384
törölt tag

Még ha meg is oldanák, akkor is le kell papírozni minden egyes kiadóval és stúdióval, mert a streamelés az másfajta terjesztés. Semmi garancia nincs arra, hogy minden játék elérhető lenne.
A másik meg hogy remélem érzed, hogy ez sem egészen fair dolog, mert a már megvásárolt játékaidhoz új eszközt kell venned (ami éppenséggel ugye Sony), hogy továbbra is használhasd. Különben kuka.
Na mindegy, ez majd kiderül. Most ott tartunk, hogy nincs bejelentve a szolgáltatás megszüntetése, meg az sem, hogy akkor mi lesz.

Bogyi007: Hoppá, az X360-hoz meglepetés letöltőkód is jár. Vajon melyik XBLA-s játék lehet? :D Amúgy a PS3 volt már párszor ilyen áron szerintem (igaz, játékok nélkül).

(#69908) Imilenni válasza Bogyi007 (#69903) üzenetére


Imilenni
addikt

Ahogy látom nem lehet neten rendelni, szóval nekem felejtős :O

Press "F" to pay respects.

(#69909) juhasz22 válasza Bogyi007 (#69903) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Én 24.000 Ft ért vettem az enyémet verhetetlen ;]

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69910) Sirandrish válasza Bogyi007 (#69903) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komoly kis készletsöprés..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69911) erahurka válasza #58000384 (#69907) üzenetére


erahurka
félisten

Nem igazán értem a problémád. A lemezes játékokhoz is kell egy gép, ami éppenséggel Sony.

(#69912) #58000384 válasza erahurka (#69911) üzenetére


#58000384
törölt tag

"mert a már megvásárolt játékaidhoz új eszközt kell venned"
Ami lehet PS4, tévé, BD lejátszó, akármi, hogy a már meglévő, de elérhetetlen PS3-mas játékaiddal játszani tudj.

(#69913) ldave


ldave
félisten

Ilyet lehet itthon kapni valahol raktárról?

A Slime draws near! Command?

(#69914) Rezuhu válasza ldave (#69913) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

(#69915) ldave válasza Rezuhu (#69914) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, azért kértem a segítséget, mert cégnél minden játékokkal foglalkozó oldal Access Denied :(

A Slime draws near! Command?

(#69916) Tegla80 válasza ldave (#69915) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor valszeg a link sem megy.....
Szoval,konzolstudio 8e penz es keszleten.

Sony® & PlayStation®

(#69917) ldave válasza Tegla80 (#69916) üzenetére


ldave
félisten

Amazonról postával se lenne olcsóbb :( Van otthon egy BT-s billentyűzetem, de nem működik megbízhatóan PS3-mal, gyakran eldobja a jelet... Erről a Sony gyártmányról pedig jókat írnak mindenhol.

A Slime draws near! Command?

(#69918) A`rpi válasza ldave (#69917) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lehet nem a legkompaktabb, viszont egy "mezei" USB bill is tökéletesen megteszi.

(#69919) Elims válasza ldave (#69917) üzenetére


Elims
veterán

Megírnàd ha megkérlek,hogy az otthoni billentyűzeted honnan vetted?
Nehoy ràszaladjak..gondolkoztam màr a tv-hez venni vmi szutykot.

(#69920) ldave válasza Elims (#69919) üzenetére


ldave
félisten

A mostanit? Nem tudom már, valami kínai kacat, egy droid tablethez lett véve, arra jó is, de a PS3 nem szereti.

A Slime draws near! Command?

(#69921) pulyka jocó válasza ldave (#69920) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! [link] itt van!

(#69922) ldave válasza pulyka jocó (#69921) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, ez sokkal szimpatikusabb ár, mint a másik üzlet :R

A Slime draws near! Command?

(#69923) Elims válasza ldave (#69920) üzenetére


Elims
veterán

O.K. Akkor inkább nem rizikózom.

(#69924) Thorus


Thorus
aktív tag

Hali

Nekem olyan kis gondom lenne, hogy az egyik controller akksija már beteges azt laza 1 óra alatt lemerűl. Itt nálunk hol lehet venni hozzá pót vagy valami nagyobb kapacitásút?
Gondolkodtam egy modell repülő akksiján is mert méretben ugyanaz de teljesítmény közel 3szor nagyobb. Gyári az 3.7V 570mAh Li-Po, a modeelben lévő meg 1500mAh. A telefonok akksija is passzolna bele méretileg csak nem tudom, hogy Li-Ion hogyan viselkedne pl: Nokia BL-5J akkuja 1320mAh és méretre is ugyanaz.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#69925) fausto


fausto
addikt

Ez a PS Store mekkora szánalom, használhatatlan PS3-on.. teljesen meghalt tőle a gépem...
Mindegy, heti akciók az EU store-ba itt

A left behind dlc-t ajánljátok? Tartalmas, érdekes sztori szál?

(#69926) Wlac válasza fausto (#69925) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, mindenképp!

“The wha-"

(#69927) erahurka


erahurka
félisten

Van valami jelentősége a Standalone szónak a Left Behind címében? :R

(#69928) ekko98 válasza erahurka (#69927) üzenetére


ekko98
tag

Külön is futtatható nem kell neki az alap játék

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#69929) #49155328 válasza erahurka (#69927) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem kell hozzá a fő játék, magában is játszható.

(#69930) A`rpi válasza Thorus (#69924) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Feszültségnek, és a felépítésnek (Li-ion) kellene stimmelnie,
(ha jól néztem ebay-en.) túl nagy gondot nagyobb kapacitás nem okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#69931) erahurka válasza ekko98 (#69928) üzenetére


erahurka
félisten

Sejtettem hogy ezt jelenti. Na akkor meg is van a hétvégi program :))

Mindkettőtöknek köszönöm! :R

(#69932) james001 válasza fausto (#69925) üzenetére


james001
veterán

Én már nem használom több hónapja PS3-on,PC-ről szoktam mindig.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69933) ladlac


ladlac
tag

Helló! Szétszedtem egy Dualshock 3-at, hogy megtakarítsam, közben többször is bekapcsolt. Mire nagy nehezen sikerült összeraknom, nem kapcsolt be. Újra szétszedtem, akkor megint bekapcsolt egyszer, de azóta sehogy nem sikerül életet lehelnem belé. Van esetleg ötletetek, hogyan lehetne feléleszteni? Sérülést nem látok rajta, nedvesség nem érte. A reset gombot is próbáltam, de semmi.

(#69934) A`rpi válasza ladlac (#69933) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Adatkábelre próbáltad rádugni?

(#69935) ladlac válasza A`rpi (#69934) üzenetére


ladlac
tag

Igen, sajnos úgy sem reagál.

(#69936) crue


crue
őstag

Hátborzongató dolog történt velem az előbb. Játszás közben kiírta a gép a jobb felső sarokba, hogy felhasználómmal bejelentkeztek egy másik gépről, úgyhogy engem most kidob. Gyorsan ugrottam az internetre és bejelentkeztem az accountomba, ahol látom, hogy egy másik ps3 is van aktiválva az enyém és a vitám mellett. Rögtön töröltem a bankkártya adataimat, ekkorra pedig már kaptam egy e-mailt, miszerint sikeresen megváltozott a jelszavam. Ezt az elfelejtett jelszó lehetőségével élve sikerült megváltoztatnom és újra belépnem. Ekkor láttam, hogy a rohadék már nyomott egy deactivate all-t és újra beaktiválta a saját gépét. Ezután be tudtam aktiválni a sajátomat, de ott maradt a másik, amit ugye nem tudok törölni és az ügyfélszolgálat sem dolgozik ilyenkor. Már csak pont ez a szarság hiányzott a napomból :(
Soha senkinek nem adtam meg a belépési adataimat és nem is adtam el használt konzolt sem, úgyhogy "megnyugtató" ez a hatalmas biztonság a sony részéről.

[ Szerkesztve ]

(#69937) Mister_X válasza crue (#69936) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De akkor feltörte az emailed is, nem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69938) crue válasza Mister_X (#69937) üzenetére


crue
őstag

Azt nem, mert ezen a szaros dashboard-on annyi a jelszóváltoztatás, hogy megadod a régit és kétszer az újat. Meg sem kell erősíteni e-mail-ben, csak jön egy levél, hogy megváltozott a jelszó és ha nem tetszik, akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal. Kész röhej.

(#69939) Elims válasza fausto (#69925) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!! :-)
Én ebből 3-asra tudok szemezgetni.
Viszont hallgass ràm légyszives és Ne vedd meg a left behind-ot,ha vmikor terezel venni ps4-et.Annàl rögtön a lemezen van a főszàl mellett -ingyen-.

Ps joy.
Sajnos nekem is lemerült most a fekete csontra.Soha nem merítettek le teljesen.Most kipròbàltam a gépen,hogy visz-e dvix filmeket lemezen és csak a "csùnya" színű joy-jal tudtam bekapcsolni. :-(

Crue: Egy igazi langyos lehet a gyerek.Az ilyennek az ujjait törném el szép lassan.
Szerintem gyenge volt a jelszavad.A takony sajàt neméhez vonzòdò meg biztos pròbàlkozott...

(#69940) erahurka válasza crue (#69938) üzenetére


erahurka
félisten

Gyorsan megvettem a Left Behind-ot, aztán töröltem is a kártyámat PSN-ről. Pedig volt már botrány, emlékszem hetekig állt a PSN amikor először feltörték a rendszert, azt gondolná az ember hogy akkor atombiztosra megcsinálták.

Ez amúgy elég gáz. Mindent neten kell lassan intézni, csomó személyes adatunk felhőben tárolva stb., aztán jön egy vérpistike és ellop mindent. :((

(#69941) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Nem bírtam várni, nyáron megvettem lemezesen 4,5K ért a TLoU-t, hát most kiderult h eddig kellett volna várni, cca 4 ropiert alapjatek, left behind, plusz multi. Így most left behind-dal együtt már 6000 be lesz az egész plusz a használt vásárlás miatt a multit is buktam... Apropó, le van arazva a két klasszikus, remasterelt monkey island, régi veteranoknak gondolom már megvan, de aki még sosem próbálta, itt az idő. A point n click műfaj egyik legnagyobb királya, a Lucasarts mestermuve. Yikes!

[ Szerkesztve ]

(#69942) fausto válasza Elims (#69939) üzenetére


fausto
addikt

Ezen gondolkoztam én is, tervbe van a ps4, de nem hiszem, hogy arra is meg fogom venni a TLOU-t, nem tervezek remastered játékokat.
#69936 crue: sajnálom, hogy így jártál, még szerencse, hogy sikerült időben törölni a bankkártya adatokat. Majd mesélj, mit sikerült intézni a supporttal! Amúgy az account-ot azzal a géppel csináltad, ami most is van neked vagy pc-n? Valós adatokat adtál meg? (Születési hely, idő) Ezeket azt hiszem kérdezni fogják.

Most jut eszembe, hogy pár hete le lettem hülyézve, hogy milyen felesleges virtuális kártyát használnom ilyen vásárlásokhoz... úgy tűnik, mégsem olyan rossz ötlet

(#69943) perge666 válasza crue (#69936) üzenetére


perge666
veterán

Ez gyönyörű. :U

(#69944) Sirandrish válasza crue (#69936) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem semmi hogy mik vannak. Bezzeg ha neked kell valami akkor meg a nagyanyád születési anyakönyvi kivonatát is kérik bemutatásra. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69945) crue válasza fausto (#69942) üzenetére


crue
őstag

Az accot a ps3-on csináltam, valós adatokat adtam meg, ezzel nem lesz gond. A jelszavam sem volt gyenge egyébként, egy értelmetlen, semmihez sem köthető karakterhalmaz, kis-nagybetű, szám. Kitalálni lehetetlen, brute force-szal vagy valahonnan visszafejtve lehet csak hozzájutni. Bármelyik is történt, az biztonsági szempontból nagyon gáz.

(#69946) Mister_X válasza crue (#69945) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Brute force a Sony szerverére, ahol a takarítönéni kilőtte a tűzfalat, mert lassította a fészbúkot, utána csak elég átfutni a profil adatfájlait.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69947) Zsuszi74


Zsuszi74
újonc

Sziasztok!
Segítséget kérnék a következőhöz.
Van egy UDraw rajztáblám a ps3-hoz de elhagytam a usb sticket és így az istenért se akar csatlakozni a konzolhoz akármit csinálok, csak villog-villog de nem találja a jelet.
Neten kerestem de sehol se találtam külön sticket hozzá, valakinek ötlete? esetleg ha tudtok külön sticket hozzá?
Előre is köszi.

(#69948) func93


func93
senior tag

Nos.. Mától én is PS3 tulaj lettem. El is kezdtem nyúzni a sok ps2-es év után a God Of War III-at. :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#69949) Sirandrish válasza func93 (#69948) üzenetére


Sirandrish
legenda

Üdv a klubban és jó játékot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69950) perge666 válasza func93 (#69948) üzenetére


perge666
veterán

Jobb később mint soha,légy üdvözölve. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.