Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) anulu válasza Djuree (#20999) üzenetére


anulu
félisten

de ha valaki csak belecsöppen, akkor nem tudja, h 1000 vagy 6000 hsz-el korábban lett kitárgyalva :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21002) anulu


anulu
félisten

3.55 CFW 1.2 most települ. ha valami jelentős változást találok, szólok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21003) user137 válasza user137 (#20977) üzenetére


user137
őstag

Viszont láma kérdésem lenne: US címmel tolom a store-t, de nekem a filmelőzetesek nem látszanak - csak game trailerek vannak a "Media" alatt - mit rontok el?

urak, erre valaki?

(#21004) Edgeri válasza user137 (#21003) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én filmelőzeteseket csak a UK Store-on láttam, de ott is csak Blu-Ray előzeteseket. De ha jól emlékszem, akkor már ezeket is levették.

Üdv, Edgeri

(#21005) zuzu000 válasza anulu (#21002) üzenetére


zuzu000
őstag

Na erre kiváncsi vagyok.

(#21006) Mazsika válasza zuzu000 (#21005) üzenetére


Mazsika
őstag

én is... ;]

Dáccsika

(#21007) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ha lesz multicore XBMC akkor nem kell HTPC, gyerünk csak!

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#21008) Mazsika válasza M@trixfan (#21007) üzenetére


Mazsika
őstag

óóó hát ha ilyeneket tudna, sose adnám el! sőt inkább a gépemet! :DDD

Dáccsika

(#21010) anulu válasza zuzu000 (#21005) üzenetére


anulu
félisten

minimál változások az XMB-n. szerencsére a gameplayt nem befolyásolja :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21011) anulu


anulu
félisten

app pkg extractor released... beindul(t) a móka, úgy tűnik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21012) olbaidhun válasza anulu (#21011) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lesznek itt még igazi meglepetések, a lelkes felhasználók keményebben rámutathatnak a hiányosságokra és az erőtartalékokra is.

Most kellene a sonynak közkézre adni egy komoly sdk-t és még sokáig izzana a ps3 CPU..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21013) anulu válasza olbaidhun (#21012) üzenetére


anulu
félisten

akár még nyertesen is kijöhetne a dologból. a platform úgy tűnik, tényleg nyílik. ezt akár meg is tudnák lovagolni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21014) kelzsoca válasza anulu (#21013) üzenetére


kelzsoca
félisten

Majd pont a Sony fog rugalmas lenni, pont mint eddig :(

https://vertigostore.eu

(#21015) DM-Fan válasza anulu (#21013) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szinte kizártnak tartom, hogy arra törekedne, hogy meglovagolja ezt a hullámot - legalábbis nem ilyen értelemben. Azon szoftverek, amelyek nem rajta keresztül jelennek meg, azokból nem húz hasznot, a gépeladásokat persze növelheti a folyamat, viszont a játék- és Blu-ray eladások megcsappanásán az itt befolyó összegnél jóval többet bukik. Ő ebből mindenhogy deficittel jön ki, ez nem vitás.

Szerintem egy lehetősége van: előre menni és nem hátra. Vannak már arra utaló jelek a Sony háza táján, hogy nagyobb mértékű kutatás-fejlesztésbe kezdenek, gyanítom nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21016) anulu válasza DM-Fan (#21015) üzenetére


anulu
félisten

előre menekülésben a PS4 felpörgetését látom kb.

szerintem nem lövök nagyon mellé, ha hétvégére tippelem a pkg creator-t. mivel az extractor készítője nem akarta, h baja legyen, ezért a csomagoló algoritmust nem pakolta bele a programba, de mellékelte a komplett C# .net forráskódot. a kulcsok meg megvannak. sajnos nem vagyok programozó, de nem tartom túl nagy kihívásnak az implementálást.

amúgy tesztelve a kicsomagoló, tökéletesen működik (4 különböző eredeti demo-n próbáltam).

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21017) dhcodoki válasza Edgeri (#20998) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"Kung-fu live"

Ez most, hogy van?? Nem kell hozzá a move kontroller, elég egy kamera??? Akkor ez olyan mint az xbox kinect?? :F

(#21018) anulu


anulu
félisten

szép lassan a #1 legelejét át lehet írni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21019) DM-Fan válasza anulu (#21016) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"előre menekülésben a PS4 felpörgetését látom kb."

Pontosan erről beszélek és szerintem a Sony is ezt fogja meglépni. A törés napvilágra kerülését követően már más iparági területeken elkezdte visszábbvenni az innovációs összegeket, gyanítom K+F-be fordítja át a konzolrészlegen. Szerintem ez 1-1,5, de max. 2 éven belül új konzolt fog eredményezni, de majd meglátjuk.

"szép lassan a #1 legelejét át lehet írni :DDD"

Attól még a topicban tiltott a warez. :U

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21020) anulu válasza DM-Fan (#21019) üzenetére


anulu
félisten

ha tényleg sikerül az lv2 kernel problémákat is megoldani, akkor szép lesz ez a 1,5-2 év :)

"Kezdetnek: A PS3-on nincs warez"
erre gondoltam. :) tisztában vagyok vele, h tiltott, és én sem fogok nyíltan warezre utaló kérdésekre válaszolni.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21021) DM-Fan válasza anulu (#21020) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én már önmagában annak örülnék, ha a legalapvetőbb problémák megoldódnának, amelyek miatt kb. 3 éve sírunk a Sony-nak. Értem ez alatt a normális könyvtárkezelést, a cross-game-chat-et, az XMB normális testreszabhatóságát, a játékok/zenék/filmek normális kategorizálási lehetőségét, a működő böngészőt, a normális barátlistát és barátkezelést, üzenetkezelést, a támogatott fájlformátumok bővülését és feliratkezelést, Skype-klienst, stb. ...és ezek egyike sem warez, hanem alapból tudnia kéne a gépnek. Ha már csak ennyi értelme lenne a törésnek és valaki ezeket implementálná egy custom firmware-be, már az sokat lendítene a gép értékén. Engem spec. a warez játékok nem hatnak meg, rohadtul nem vágyom arra, hogy tornyosuljanak 400 Ft-os BD-re írva a játékok, mert úgy egyiket sem becsülné meg az ember és nem úgy tekintene rájuk. Azt a kevés címet, ami érdekli az embert, azt úgyis megveszi. Már a mértékletesebb és normálisabb fajta. A vérpistikék meg fejest ugorhatnak az eszetlen gyűjtögetésbe (á la Xbox).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21022) anulu válasza DM-Fan (#21021) üzenetére


anulu
félisten

szerintem (is) alapvetően koncepcionálisan úgy rossz az XMB ahogy van. láttam már "belülről" a PS3 folder struktúráját. bleh. nem egy leányálom. nem tudom, ki találta ezt ki (amúgy egy Linuxra hajazó akármi), de mérföldekkel átláthatatlanabb.

kategorizálásra ott a MultiMAN, borítókkal, akármi. Skype kliens passz, de nem hiszem, h sokáig tartana összedobni valamit, amivel rá lehet csatlakozni, aztán bluetooth headset, és ennyi.

file formátumoknál nálam az mkv hiányzik, de azt meg csak ígérgették, de már akkor is tudni lehetett, h semmi nem lesz belőle, merthogy úgyiscsak pirate br másolatokat akarnak nézni az emberek. ja nem.

kíváncsi lennék, h amikor a 3.41-re kijött a JB, akkor mennyivel estek vissza a játék eladások, bár szerintem ezt soha nem fogom megtudni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21023) kelzsoca válasza DM-Fan (#21021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a szomorú dolog, hogy ezekhez az alapvető dolgokhoz csak a rendszer, és a Sony megkerülésével lehet hozzájutni, de nem is érdekel, ha azt megoldják hogy az általad felsorolt alkalmazások normálisan futtathatóak lesznek, és a custom firmware biztonságosan használható, szerintem többen is fel fogják azt tenni a gépre.

Részemről is elítélem a PS3 warezt, ez a része nem is érdekelne.

Hatalmas meglepetés lenne a Sony részéről ha az eddigi hiányosságokat, és a letiltott funkciókat aktívvá tenné (pl: linux) igaz ez nem elegendő a warez ellen, de jópár embert , és jövőbeli vásárlót lehetne fogni vagy megtartani egy ilyen lépéssel.

https://vertigostore.eu

(#21024) DM-Fan válasza anulu (#21022) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, erről nem valószínű, hogy lesz kimutatás, arról viszont annál inkább, hogy a végleges törés mennyi kiesést fog okozni. Persze egzakt számot soha nem fogunk megtudni - ezt lehetetlen kimutatni -, de az biztos, hogy a játékeladásokat alaposan vissza fogja vetni, főleg a fejlődő országokban és emiatt kerül majd kellemetlen helyzetbe a Sony.

Get Moded!

(#21025) DM-Fan válasza kelzsoca (#21023) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Konkrétan azzal én is elégedett lennék, ha a custom firmware-ekből okulva a Sony beletenné a javításokat a saját, hivatalos firmware-ébe, de erre - a hosszú évek alatt a felhasználók által elsírt panaszok figyelmen kívül hagyását elnézve - vajmi kevés esélyt látok.

Maximum annyi motivációja lesz, hogy jobb firmware-eket adjon ki, hogy a user-ek ne keressék a custom firmware-eket, mivel azokkal a warez-cuccok is futtathatóak lennének. De kétlem, hogy ez a kicsit elkésett kapkodás már eredményt hozna. Új irányt vesznek és gyorsítják a váltást, akkor újra feladják a leckét a hacker-eknek is pár évre és újra áramlik majd a bevétel a szoftvereladásokból is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21026) anulu válasza DM-Fan (#21025) üzenetére


anulu
félisten

némi pontosítás: firmware független a dolog. tehát ha pl custom cuccal felraksz egy programot, az hivatalos FW-vel is menni fog, ha utána update-elsz. a kulcs van megtörve, az original FW is Sony által aláírtnak fogja érzékelni a programot, és elindítja gond nélkül. pont ez a pláne a dologban.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21027) anulu válasza DM-Fan (#21024) üzenetére


anulu
félisten

nem akarok a warez elméletbe belemenni, de az AAA kategóriás játékok $60-as ára nem ugyanannyi a fejlődő országokban és a "világ szerencsésebbik felén". szóval igen, valszeg ott fog nagyban visszaesni a dolog.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21028) kelzsoca válasza anulu (#21026) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ettől függetlenül a Sony tehetne legalább egyszer jót is, és nem mindig elvenni kellene, hanem néha adni is.

Ez az egész történet is úgy alakult ki, hogy a linux letiltásával, felhívták magukra a figyelmet, már pedig a hackerek nem szeretik azt a kijelentést hogy egy rendszer betonbiztos és nem feltörhető/kijátszható :)

Mivel a konzolra eddig sem volt (vagy 100%-os működést igérő) warez, a PS3 társadalom nagyobb rétege nyilvánvalóan ezután sem élne ezzel a lehetőséggel, és éppen ezeket a fizetőképes felhasználókat kellene egy kicsit "kényeztetni" szoftveres téren a Sony-nak.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21029) anulu válasza kelzsoca (#21028) üzenetére


anulu
félisten

jogos. folyamatosan veszik ki a dolgokat a PS-ből, különböző dolgokra hivatkozva.

amúgy a JailBreak a mai napig virágzik, főleg most, h 3.50+ játékokat sikerült re-compile-olni. nem 100%-os, de el lehet vele lenni, ha valaki nagyon ezt akarja.

szerintem most a Sony leginkább a sebeit nyalogatja. arra alapozok, h 2 napba telt, mire egy félig-épkézláb sajtónyilatkozatot ki tudtak adni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21030) DM-Fan válasza anulu (#21026) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én ezt értem, de én alapvetően nem pakolnék fel programot, hanem azt szeretném, hogy maga a saját XMB-je legyen normálisan kiforrott és használható. Azt az egy-két plusz programot meg maga a Sony is implementálhatná - ahogy azt kelzsoca kolléga is megjegyezte fölöttem.

Get Moded!

(#21031) kelzsoca válasza DM-Fan (#21030) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, erről lenne szó, és ezt az egész feltörés sztorit is saját maguknak köszönhetik a folyamatos anti-támogatásukkal.

https://vertigostore.eu

(#21032) anulu válasza DM-Fan (#21030) üzenetére


anulu
félisten

jaaaa, értem.

ebben a formában felejtős :( sajnos. vagy legalábbis 180°-os fordulat kellene a Sony részéről.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21033) knorbi77


knorbi77
tag

Én attól félek, hogy úgy gondolják a Sony-nál, hogy feltörték? oké. Akkor a ti bajotok.És nincs több firmware update, csökkennek az exkluzív megjelenések stb..mert idegesek lettek, mivel ők megmondták hogy mit nem lehet, és mégis csinálják ,és az összes felszabadult erőforrást a PS4hez irányítják át.De ne legyen igazam.Én mondjuk akármit raknak a custom fw.-kbe, akkor se rakom fel az biztos, még úgyis 1 évig az lesz, hogy ez bugos,meg az bugos..meg amúgyse, mert ezért szeretem ezt a konzolt..minden eredeti, minden szabályos, jogtiszta..nekem ez jelenti az értéket. :)

(#21034) anulu válasza knorbi77 (#21033) üzenetére


anulu
félisten

ezzel előre ásnák meg szerintem a PS4 sírját

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21035) DM-Fan válasza anulu (#21034) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is! Semmi más nem fog történni, minthogy minden megy a megszokott mederben, jönnek kéthavonta a nulla innovációt tartalmazó firmware-ek, jelennek meg az aktuális sorcímek és közben fű alatt, szép csöndben elkészül a PS4, amit aztán bedobnak és szép lassan, folyamatosan kivezetik a PS3-at, nem az lesz a fő platform, ahogy ezt megtették a PS2-vel is folyamatosan a PS3 megjelenése után. Nincs új a nap alatt: ugyanaz fog lejátszódni, mint az előző generációváltáskor.

Get Moded!

(#21036) kelzsoca válasza knorbi77 (#21033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez nem úgy működik ám, hogy hipp-hopp nincs több támogatása egy ilyen eszköznek :)

https://vertigostore.eu

(#21037) knorbi77 válasza kelzsoca (#21036) üzenetére


knorbi77
tag

Tudom, de én abszolút megérteném ,mivel nem is úgy működik, hogy törjük fel illegálisan valakinek a munkáját.Mindegy, én nem fogok élni vele úgyhogy nekem végülis mindegy, csak mint legális használó, nem szeretnék esetleg kevesebbet kapni mint amit a felhasználók eddig kaptak.(tudom elvettek ezt-azt, de játékokban pl. amit a Sony szponzorál.)

(#21038) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Elsősorban a támogatás amit nagyon hiányolok a sanyi részéről.. korábban is többször említettük, hogy azért jó adag korrekt munka napvilágot látott ezen a hardveren, miért nem látják be a fejesek, hogy a konzol igazi hatalma magában a szoftverekben van?

Mégis ki foglalkozna a jailbreakkel, ha a kedvenc konzolunk végre megkapná a várt funkciókat: emulator, teljes értékű op. rendszerek, minőségi engine-ek rém épülő fejlesztői sdk-k..

Fantasztikus lenne, amit az elszántabb fejlesztők véghezvihetnének.

No mind1, caka!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21039) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sztem meg a Sony-nál koccintottak a törés hír hallatán. Elvégre történelmet írtak.. ilyen hosszú távon eddig nem sok mindent tudtak megvédeni. (nem csak sony pályán)

(#21040) Djuree válasza dhcodoki (#21039) üzenetére


Djuree
félisten

így is szarrá-fossá keresték magukat, nem sajnálom őket :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21041) Edgeri válasza dhcodoki (#21017) üzenetére


Edgeri
senior tag

Pontosan, csak egy PS eye kell :DDD Beszkennel a kamera (nem kell valami csúcsminőségre gondolni a szoba fényviszonyok miatt) és te jelensz meg a játékban és ahogy mozogsz, úgy mozog az avatarod is a játékban. Vannak kombók is, mint pl. a mortal kombatban. Viszont elég sok helyet igényel a szobában, ha nem akarsz mindent leverni :)

Üdv, Edgeri

(#21042) dudikpal válasza olbaidhun (#21038) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Valamint ne feledkezzünk meg a visszafelé kompatibilitás körüli vérforraló pofátlanságukról sem!
Szerintem a linux tiltás már csak a hab volt.

(#21043) anulu


anulu
félisten

reggeli hír: úgy tűnik, h az összes security patch meg minden ellenére mégiscsak megy a 3.55 -> 3.41 downgrade. egyelőre a metódus nem public, mert "brickelheti" a PS3-at, de "stay tuned for more news" kategóriában van, szóval esélyes egy újabb fail a Sonynak

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21044) anulu válasza dudikpal (#21042) üzenetére


anulu
félisten

nekem köszöni, de PS1 és PS2 játékokat is visz. mondjuk azon nagyon kevesek közé tartozom itthon, akinek 1. generációs, 60 gigás fat verziója van. amúgy meg JB-re van PS1 emulátor. de az is "csak" workaround

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21045) dudikpal válasza anulu (#21044) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Örülök, hogy neked olyan géped van ami viszi, a többi 90%-nak viszont nem.
Rájuk céloztam.

(#21046) ladlac válasza anulu (#21044) üzenetére


ladlac
tag

Ment egy pü, megkaptad?

(#21047) anulu válasza ladlac (#21046) üzenetére


anulu
félisten

jaja, repült is válasz. sry, de csak most vettem észre :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21048) Gebriel válasza kelzsoca (#21036) üzenetére


Gebriel
veterán

Ráadásul a PS2 a feltörés ellenére hosszú életű volt.

(#21049) szasanyi válasza dudikpal (#21045) üzenetére


szasanyi
félisten

Na de milyen áron? Nem 70-80k volt ám annó a PS2 kompatibilis (60GB FAT) PS3, hanem 130-160k! Azért ez sem elhanyagolható körülmény, mert gyakorlatilag a PS2 kompatibilitástól megfosztott PS3+PS2 duo is kevesebből jött ki. :U Úgyhogy ha úgy tetszik, az volt a "rosszabb vétel". Ha akkor már piacon van 80-100k-ért 40GB PS2 kompatibilitás nélkül, biztos vagyok vagyok benne, hogy sokan azt választották volna.

(#21050) Gebriel


Gebriel
veterán

Bakker ebbe az a NFS HP-ba miért nem tudtak bele tenni 2 players módot. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.