Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) Aakisan válasza Tdizsolt (#70400) üzenetére


Aakisan
aktív tag

A GTA Online mentéseket tárolja a profilodon,nem kell félni :)

(#70402) A`rpi válasza Tdizsolt (#70400) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha a régi PSN ID-d E-mail, és jelszójával bejelentkezel, online ott folytatódik ahol abba hagytad.

Játékokat újra le tudod tölteni.

(#70403) Bogyi007


Bogyi007
veterán

AZ IGEN! 96 komment az elmúlt másfél napban és méghozzá milyen tartalmakkal! Aktívak voltatok skacok! :C

Ha még akad időm játszani akkor azt azért csakis konzolon teszem én is, a Pc-m (aláírásomban ott a konfigom) nem az a kimondottan Gamer cucc - bár amikor a Ps3-am volt azt simán verte.

Most ugye az XOne megy nálam, de úgy érzem, hogy valószínűleg ez a generáció lesz az ami után én is kiszállok a mókuskerékből. Hiába szeretek én még most is "gyerek" lenni, valahogy elveszett a varázsa már az gésznek, nem nagyon tud lekötni az egész, ami meg tetszene a témában az meg irgalmatlan pénz lenne (MondoCom-on voltam kint egy hete, ott sok versenyprogit próbáltam ki üléssel, kormánnyal pedálokkal) és az sem biztos hogy sok ideig kitartana már nálam.

Az egész még akkor volt jó amikor az Amigák, Snes-ek, MegaDrive-ok kora volt...
azt a korszakot szívesen élném újra. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70404) Tdizsolt válasza A`rpi (#70402) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hálás köszönet srácok!! :C :R
Megnyugodtam!... :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70405) ldave válasza Elims (#70398) üzenetére


ldave
félisten

Köszi :) Nehéz megmondani, nem méri a játékidőt a LiS, részenként 2-3 óra lehetett, plusz még valamennyi megtalálni a képeket.

A Slime draws near! Command?

(#70406) SenorDave válasza perge666 (#70396) üzenetére


SenorDave
tag

Kevés film fog meg ,de tényleg nagyon ritka ami számomra maradandó mégis témához vetve ez a film ugrott be , többször is láttam már viszont nekem nagyon tetszik ! Főleg , hogy maga a sztori szerintem 10/10
Napokban újra meg is nézem.

kis spoiler : na a meneküljünk el és slagoljunk tele a tankot azért túlzás :DDD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70407) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Nézem milyen lett az új WRC 5 játék hát nem esek hanyatt tőle főleg mikor meglattam a ps3 verziót én már tényleg kezdem magam úgy érezni mintha le akarnák járatni az előző generációt hihetetlen csúnya lett a játék ps3 ra a grafika 2006 low szinten van ami tok gáz mert az évekkel ezelőtti dirt 3 pl ezerszer szebb lett, és nem beszélek még a cod bo3 mal torteno dolgokról. Szomorú nem értem ennek mi értelme amikor tisztán látszik hogy ennél tobbre képesek az előző generációs konzolok miert szelloztetnek meg ilyen szarokat jó pénzért??

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70408) A`rpi válasza juhasz22 (#70407) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Eleve már annak reklámértéke van, ha ilyen és ehhez hasonló fórumokon felhördülnek a felhasználók, játék milyensége miatt.

(Végső konklúziók között szerepelhet PS4.)

Egyértelmű cél PS3 kivezetése, sajnos ezt el kell fogadni.

Aki minőségi játékokkal szeretne játszani,
az a korábbi megjelenések közül válogasson, vagy vegyen nekSZtgent.

[ Szerkesztve ]

(#70409) $p@rr0w válasza Bogyi007 (#70403) üzenetére


$p@rr0w
őstag

En is voltam igy egy ideig, a tuti recept: ne jatssz 4-5 hetignaztan vegyel elo egy regi 2000 elotti cimet jatszd vegig teljesen, utana pedig folytasd egy modern cimmel. Igy minden rendbe jon.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70410) Elims válasza $p@rr0w (#70409) üzenetére


Elims
veterán

Vagy cserélje azt a gépet egy megszokottra. ;-)
Az vitte el Bogyit ilyen irànyba...

TdiZsolt: Ha volt plus előfizetésed és néha feltöltötted oda a mentéseid egyàltalàn nincs gàz. (Gta online-ban egyébként sincs,ahogy írtàk is,online megvagy. ;-) )

(#70411) A`rpi válasza Elims (#70410) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Rátapintottál a lényegre, X mellékhatása, fentebb panaszolt jelenség. ;]

(#70412) fausto


fausto
addikt

Új rendszerfrissítés jön PS4-re. Azért linkelem, mert van pár olyan dolog, ami nem hiszem, hogy PS4 specifikusnak kéne lennie. Pl.:

- Hide / completely remove items from library (e.g. demos)
- Delete items from your library
- Filtering options in game libraries (e.g. installed only, download only, genre)
- Change PSN ID

A libary egy káosz, soha nem értettem, hogy lehet ilyen gány módon megoldani (ömlesztve minden, nulla szűrési lehetőség), jó lenne, ha nem csak PS4-en, hanem a többi gépen is rendbe raknák! Arról nem is beszélve, hogy a PS Blog szavazós oldalán, ahol a fejlesztésekre lehet ötletet adni és szavazni, már évek óta a legnépeszerűbb kívánságok között van.
A névváltoztatás meg szintén egy olyan dolog, ami nem géphez, hanem PSN profilhoz kéne kötni.

(#70413) $p@rr0w válasza fausto (#70412) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Bízom benne hogy ha ps3-ra nem is jön, de Webes felületre belépve elérhető lesz minden psn accountnak. Mert a demok törléséhez a listából, a névváltáshoz nem kell konzol se.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70414) fausto válasza $p@rr0w (#70413) üzenetére


fausto
addikt

Igen, az már fél siker lenne. Csak az a baj, hogy ha nem törölni akarok valamit, hanem letölteni, megőszülök, mire megtalálom abban az átok letöltési listában.

(#70415) A`rpi válasza fausto (#70414) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PC-ről idáig is el lehetett indítani a letöltést, ha lesz szűrés, sorba rendezés weben, akkor az örömteli lesz.

(#70416) fausto válasza A`rpi (#70415) üzenetére


fausto
addikt

Nem tudom nálad hogy van, de nálam néha elindítja a letöltést, néha (többnyire) viszont nem.
De mindegy, ha már a sok felesleges témát, demót, beta-t, avatar-t és ki tudja miket ki lehet törölni, már nem lesz annyira fájdalmas.

(#70417) Elims válasza A`rpi (#70411) üzenetére


Elims
veterán

:-)))

Fausto: Én kicsit reménykedem benne,hogy vmikor te is törölgetsz majd abbòl a library listàbòl... ;-)

(#70418) func93


func93
senior tag

Vettem most PSN Feltöltőkártyát. Ezt nem lehet úgy használni, hogy nincs hozzá rendelve bankkártya? Valamiért ha vásárolni akarok egyből a bankkártyát dobja fel, pedig jelzi a a feltöltött összeget.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70419) func93 válasza func93 (#70418) üzenetére


func93
senior tag

Közbe jó lett, csak a PLUS-t nem lehet ezzel, csak ha van bankkártya is. :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70420) Tdizsolt válasza Elims (#70410) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Halihó!
Köszi,(fél) siker van!!...tegnap nyomtam egy negyed éves előfizut( már 6K... :((( ).Java részt minden oké,viszont a Gta5 telepítése már vagy ötödjére sem sikerül,mindig megáll a 2/3-a körül....Lassan tényleg itt az ideje váltani?... :W

Psn ID: Tdizsolt

(#70421) A`rpi válasza Tdizsolt (#70420) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

HDD-t vedd ki, nézd meg diagnosztikai programmal.

(#70422) Elims válasza Tdizsolt (#70420) üzenetére


Elims
veterán

Az a 6e ugye nem komoly?? :-))))

Melyik àll meg a 2/3-ànàl?A lemezes 8gb telepítése?

(#70423) perge666 válasza Tdizsolt (#70420) üzenetére


perge666
veterán

Még jó hogy én nem élek plusal,rámenne a gatyám is. :U

(#70424) maser


maser
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a Call of Duty Black Ops-ban van e multiplayer, és ha van,
akkor lehete vele megosztott képernyővel, és botokkal multizni.

[ Szerkesztve ]

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#70425) KaitouP válasza maser (#70424) üzenetére


KaitouP
veterán

Black Ops 1 -ben? Van, és lehet megosztott képernyővel, botokat nem tudom, de úgy emlékszem igen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70426) A`rpi válasza maser (#70424) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen, zombi mód ad erre lehetőséget.

(#70427) maser válasza KaitouP (#70425) üzenetére


maser
tag

Igen, az 1-re gondoltam. Kösz!

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#70428) maser válasza A`rpi (#70426) üzenetére


maser
tag

Kösz, még azt megkérdezném, hogy lehet-e csak szimplán egymás ellen gépi csapattársakkal is?

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#70429) A`rpi válasza maser (#70428) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vagy zombiztok ketten, zombi hordák ellene.

Vagy multiztok egymás ellen, osztott képernyőn.

Esetleg osztott képernyővel kapcsolódtok az internethez,
így online játékosokkal mérhetitek össze az erőtöket.

(#70430) KaitouP válasza A`rpi (#70429) üzenetére


KaitouP
veterán

+ úgy emlékszem ha indítod a multiplayer -t, és egy privát match -et, ott állíthatsz be a game settings -nél bot ellenfeleket is. De ebben nem vagyok biztos, lehet a Ghosts -al jött be a lehetőség.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70431) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

A Yakuza sorozatot játszotta innen valaki? Melyiket érdemes (ha érdemes egyáltálán) ps3-ra beszerezni? Milyen a játékmenet hosszabb távon?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70432) A`rpi válasza KaitouP (#70430) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja igen, online is van valami botos megoldás,
sok értelme mondjunk nincs.

Régen játszottam már vele. :B

(#70433) Elims válasza $p@rr0w (#70431) üzenetére


Elims
veterán

Én a yakuza 3-at pròbàltam 5perc erejéig.Addig tetszett. :-) Talàn a plus adta meg vagy akciòsan vettem a store-bòl.
Ha nagyon olcsòn tudod megvenni mindenképp érdemes.

(#70434) KaitouP válasza A`rpi (#70432) üzenetére


KaitouP
veterán

Valóban elég bugyuta az úgy, nem is értem miért akar vele úgy játszani - Ghosts -ban élvezhetőbb, ott meglepően "okos" a MI.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70435) Tdizsolt válasza A`rpi (#70421) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!
Sajna nincs 2.5"-es külső házam,így per pillanat nem tudom megnézni,de a többi (digitális) játékot gond nélkül telepítettem és működik is.Az új gép leformázta,szerintem nem hibás,bár ez nem kizáró ok.. Ha kiveszem a HDD-t és utána ugyan abba a PS-be rakom vissza,akkor nem formázza újra? :F

Elims:
De,sajna komoly,már bánom,hogy nem vettem át Tőled... :W
Igen a lemezes áll meg,olyan 6000Kb környékén... :O

Perge:
Egy ideje nekem sem volt már plus-om,de most muszályból kellett vennem...(nincs is már gatyám... :DD)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70436) A`rpi válasza Tdizsolt (#70435) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha kiveszem a HDD-t és utána ugyan abba a PS-be rakom vissza,akkor nem formázza újra?

Nem tudom garantálni, viszont ami borítékolható,
külső USB-s házzal a diagnosztika nem fog menni.

Cimborához vidd át, akinek van asztali PC-je.

(#70437) Elims válasza Tdizsolt (#70435) üzenetére


Elims
veterán

Bànhatod... :-((

A lemezen nincs semmi sérülés?Ha a többi felment ennek is fel kellene. :-/

(#70438) SenorDave


SenorDave
tag

Jóestét Urak mostanság olyan problémám akad ,hogy gép bekapcsolása után elég sokáig minden játék "low fps en " fut 20-30 perc után minden oké , 1 éves múlt gép , sokat dolgozik a hdd az elején ezért arra gondoltam gomb nyomva tart 3 pitty hard reset és mindent újra telepit dolog esetleg segit? hűtés halk hdd viszont hallani hogy dolgzik .... ezért is gondoltam az " újra telepítésre" :R

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70439) Tdizsolt válasza A`rpi (#70436) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi a tanácsot,megpróbálok szerezni egy cimbit...meg egy kis szabadidőt hozzá,mert mostanában abból nem osztanak eleget... :DDD

Elims:
Nincs baja a lemeznek,szerencsére még hajszál karcok sincsenek rajta,de valahogy nem jön össze a telepítés... Most Mrab kolléga tanácsára kitöröltem az összes GTA5 "fájlt" a Game Data Utility-ből,és most ez fogad install közben:

An error occurred during the download operation
(800233E8) :F :F

Mára befejezem,feladom,túl fáradt vagyok,és nem akarom,hogy emiatt a gép véletlenül kint landoljon a teraszon...ahhoz még túl új.... ;)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70440) A`rpi válasza SenorDave (#70438) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ártani nem árthat, ha megcsinálod a formázást, előtte HDD diagnosztikával érdemes ránézni a merevlemez kondíciójára.

(#70441) SenorDave válasza A`rpi (#70440) üzenetére


SenorDave
tag

Ránézek viszont (superslim) nyultam már a hdd hez viszont aaz oldalt elcsúsztatom dolgot ird már le részletesen mert 1x rögtön ment 2x azt hittem falnak vágom mert megse mozdúlt valami technika van rá csak még nem tudom miaz .... :W

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70442) juhasz22 válasza SenorDave (#70441) üzenetére


juhasz22
aktív tag

izomerő :D be kell nyomni és úgy oldalra tolni.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70443) A`rpi válasza SenorDave (#70441) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Gyári beépítő kereted van?

(#70444) SenorDave válasza A`rpi (#70443) üzenetére


SenorDave
tag

Igen.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70445) Elims válasza SenorDave (#70441) üzenetére


Elims
veterán

:-// Én is hùztam így egy kemény karcot (15-20cm) a pàr napos ps3-ra. :-/ Néztem több youtube videòt,de nem lehetett làtni eyértelnűen,hogy hol nyom a puhakezű gyerek.. :-/
Ha jòl emlékszem az egyik -vagy mindkét- szélénél kell jobban lenyomni és ùgy eltolni.Fülei vannak amik be vannak akadva.
Sajnos nem emlékszem 100%-ra,kétszer szedtem le összesen. (Amikor beraktam a winchester-t+pasztàzàskor.)

(#70446) A`rpi válasza SenorDave (#70441) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja hogy a műanyag oldallapról van szó, nézel yt videót: [link]

(#70447) SenorDave válasza Elims (#70445) üzenetére


SenorDave
tag

Én is néztem több videót ,hogy a puha mancsukkal finom mozdulattal csak eltolják és kész , én már minden féle bírkózási pózban tologattam de nagy kínszenvedés árán jött le és ment vissza nohát ránéztem minden rendben marad az újra telepítés ....

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70448) A`rpi válasza SenorDave (#70447) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Aki tizedszerre szedte le, annak ilyen könnyen jár.

Eleinte, valójában bele kell kapaszkodni.

(#70449) Elims válasza SenorDave (#70447) üzenetére


Elims
veterán

Én legelőször amikor hdd-t raktam bele -mert szembesültem,hogy a 12gb beépített semmire nem elég- pròbàltam ki mindent.Néztem youtube videòkat is,nekem is nagyon nehezen sikerült.

(#70450) TazLeacher válasza fausto (#70412) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már csak 1 dolog maradt ki...a régióváltás. Ezek egyébként nagyon hasznos dolgok, a libary kezelés még jól is jön, de a régióváltás jobban érdekelne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.