Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70551) ldave válasza w.miki (#70550) üzenetére


ldave
félisten

5-10 percre nagyon kevés értelmes játék van, az inkább a mobil/tablet kategória.

A Slime draws near! Command?

(#70552) $p@rr0w válasza w.miki (#70550) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nidhogg, de nincs ps3ra, viszont szinte bármilyen gépen elfut.

pulyka jocó: Én sokat Bf3azok, vegyél fel ha gondolod psn-en: Vaddisznopopi

Gondolkozom a Bf4 premiumon, 5000,- de olyan gyakran leárazzák bízom benne hogy lesz olcsóbb. :D Már 2 akciót kihagytam.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70553) #49155328 válasza Elims (#70545) üzenetére


#49155328
törölt tag

A system/settings/video output settings menüben futtasd le az automatikus kalibrálást.
Itt írnia kell hogy 720p (3D) 1080i (3D) 1080p (3D)
Ha nem írja akkor manuális an állítsad be, nekem a Samu plazmánál még azt is felismeri hogy mekkora a képernyő.

(#70554) juhasz22 válasza pulyka jocó (#69861) üzenetére


juhasz22
aktív tag

FIFA 14 es csapatom :D

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70555) pulyka jocó válasza juhasz22 (#70554) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én ügyesen és okosan írni sem tudok. mert nem a 13 hanem a 12 van meg. :W. :DDD
Nem rossz, nekem még csak 3*-os a csapatom. :D
Dzsudzsák ott van. :D

[ Szerkesztve ]

(#70556) pulyka jocó válasza $p@rr0w (#70552) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Oké, én HunterXHUNX-vagyok. :)

(#70557) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!
Még mindig a Gta5 telepítésével bajlódok... Hogyan tudom fullra leborotválni a HDD-t,hogy olyan kezdőképernyőt kapjak,mintha először kapcsolnám be a gépet? Már 2x megcsináltam a full format nevű opciót,mégis tudja az account-omat,simán úgy indul,mint mindig,és minden formázás után a 463Gb-ból 413 érhetö el... :W Nem hinném,hogy a rendszer 50 gigát foglalna... Sajnos a laptopon nem tudom formázni,a 3.5"-es külső vinyó nem ismeri fel,és most ismerősöm sincs akihez át tudnám vinni....
Tippeket várok Tőletek,mert már ott tartok,hogy a 0 perces gépet fel fogom gyújtani... :W :W
A pincében van húsz lityó benyám,nem sajnálom ráönteni.

Psn ID: Tdizsolt

(#70558) dilipok válasza Tdizsolt (#70557) üzenetére


dilipok
veterán

pedig az jo. Lefoglalja a rendszer maganak a 10%-ot

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70559) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Jövő héten vásárolok egy Slim gépet, a lényeg igazából, hogy vásárolok egy használt BF3-at is!
Lehet multiplayer-ezni vele úgyhogy használt?
Én úgy tudom igen! De mégis szerintem ti sokkal jobban tudjátok nálam :D

Press "F" to pay respects.

(#70560) dilipok válasza Imilenni (#70559) üzenetére


dilipok
veterán

igen

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70561) A`rpi válasza Tdizsolt (#70557) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

HDD nélkül ha bekapcsolod, elvileg utána újra kell tenni a rendszerszoftvert.
(Esetleg ha a helyére ideiglenesen tudsz tenni egy másik meghajtót, majd később vissza az 500GB HDD-t az is megoldás.)

Ha 12GB super slim, akkor nem.
Abban az esetben minden fiókot deaktiválás után törölj le!

(#70559) Imilenni
Tudsz vele játszani, csak le kell tölteni hozzá az online pass-t: [link]

Még több infó:[link]

[ Szerkesztve ]

(#70562) supercow válasza w.miki (#70550) üzenetére


supercow
őstag

http://www.co-optimus.com/ Ott tudsz szűrni és keresni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#70563) func93


func93
senior tag

AC: Rogue Legacy Edition beszerezve.. végre.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70564) Elims válasza #49155328 (#70553) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!Erre rànézek..

Func: Egyértelmű! :-) Én is megvettem vmelyik rogue-t.Az olcsòbbikat,a 3600-asat,remélem nem lesz rossz..

(#70565) pulyka jocó válasza Imilenni (#70559) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Magyar psn-en nincs fennt az online pass (nem vagyok benne 100%-ig biztos) úgyhogy Uk-accal viszont megy!

(#70566) Prime110 válasza Elims (#70564) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én még hezitálok - talán csak ma estig - mert azon agyalok, hogy miként jövök ki jobban...
Ugyanis tetszik a Naval Edition (nincs meg a Black Flag AC sem a gyűjteményemben) ami 5.514.- csomagban.
A Templar Legacy baromi jó ár 3.645.-
A Black Flag Deluxe ED pedig 3.996.-

A hezitálás nem a 2.127 forinton van, hanem, hogy a Templar Edition többlet:
- 2 Missions
- 9 Ship Customisation items
- 8 Weapons
- 4 Costumes
- 20 Templar Cross Collectibles
És a Black Flag Deluxe ED többlete:
- 3 Singleplayer missions
- Exclusive Sony missions: 60 mins of Gameplay with Aveline
- 5 Singleplayer Ship Customisation items
- 4 Singleplayer Weapons
- 4 Singleplayer Costumes
- 2 Multiplayer Costumes
- 4 Multiplayer Titles
- 2 Multiplayer Relics
- 4 Patron pictures
Ér e ennyit? Hogy a plusz 5 misszió ami a csomagokban van releváns e ennyire? Multizni nem multizom igazán ezért a különböző kosztümök és pályák nem fontosak, hajlok egyébként erre a nagyobb csomagra, csak nem tudom, hogy hasznát tudnám e venni valójában a többletet. Szerintetek?

(#70567) fausto válasza Prime110 (#70566) üzenetére


fausto
addikt

A Black Flag-gel kapcsolatban tudok nyilatkozni.

Exclusive Sony missions: 60 mins of Gameplay with Aveline - ez igazából úgy 60 percnyi gameplay, ha 5 percenként meghalsz és újrakezded. Talán még akkor sem :) A valóságban inkább olyan 20-30 percre tenném. De amúgy jó pofa küldetés sorozat.

3 Singleplayer missions - ha ez az, amit a gyűjtőihez adtak (márpedig szerintem az), akkor elég rövid, pár perces hajós küldetések. Semmi extra.

(#70568) Prime110 válasza fausto (#70567) üzenetére


Prime110
aktív tag

Azt sejtettem, hogy nem tolják túl a dolgot azért! :)
A LE esetén még rövidebb a lista szóval a BF esetében nincs semmi haszna lényegében a DE-nek, akkor szinte mindegy is, hogy a Naval Edition-t veszem meg pakkban cc. 5.500-ért

[ Szerkesztve ]

(#70569) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Tegnap szerintem egész éjjel csuklott annak a szadista állatnak az összes felmenője, aki a GT6-ba belerakta a Goodwood 5-3-as versenyt. Ez komolyan beteg...régen idegesített fel ennyire játék. Ilyenkor a játék nüansznyi hülyeségei is nagyobbat ütnek, mint pl. hogy a 148. újraindítás után is megmutatja az elején az autót, vagy az elcseszett újraindítási menü.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70570) ldave válasza Prime110 (#70566) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy aki sose játszott még Assassins Creed játékkal, a Black Flag vagy a Rogue jó belépő lehet? Ennyiért lehet tennék egy próbát.

A Slime draws near! Command?

(#70571) crue válasza ldave (#70570) üzenetére


crue
őstag

Teljesen jó kezdésnek mindkettő.

(#70572) satz18 válasza ldave (#70570) üzenetére


satz18
őstag

Sztem a két legjobb rész. A munkatársam első AC-je volt a Black flag és nagyon tetszett neki. Ha csak ezt a kettőt tolja végig az ember, már akkor eleget látott az AC-ból sztem, bár a többit sem árt végigtolni....

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#70573) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Most vettem egy fejhallgatót, van rajta mikrofon. Vezetékes, ezálta össze tudnám valahogy a péssel hangolni? Hogy tudjam szidni a béla csapattársakat BF-be. :D

(#70574) A`rpi válasza pulyka jocó (#70573) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kimenet van AV-kábellel, viszont bemenet nincs, így kell a hangkártya.

(#70575) fausto
Nekem volt ilyen, ezért is javasoltam.
(Saját hibámból tettem tönkre.)

[ Szerkesztve ]

(#70575) fausto válasza pulyka jocó (#70573) üzenetére


fausto
addikt

Állítólag megy ilyen USB-s hangkártyával, de én még nem próbáltam

(#70576) pulyka jocó válasza fausto (#70575) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Akkor ha beszélni szeretnék akkor blútuszos fog kelleni. Köszönöm a válaszokat! :R

(#70577) w.miki válasza supercow (#70562) üzenetére


w.miki
veterán

igen, ezt már néztük, csak ott nincs olyan opció, hogy csak a jó játékokat mutassa
Ti meg már több játékot kipróbáltatok, ezért lett volna jobb, ha ti ajánlanátok split screen játékokat, amik tetszettek.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70578) fausto válasza w.miki (#70577) üzenetére


fausto
addikt

Talán már ajánlották, én a LittleBigPlanet szériát mondanám, aranyos platformjáték, könnyen használható. Vagy ilyen még a Trine 2. Vannak egész jó flipper játékok, pl. Zen Pinball. A többi szerintem "bonyolultabb" (FPS, autós, verekedős, TPS, stb...)

[ Szerkesztve ]

(#70579) Wlac válasza w.miki (#70577) üzenetére


Wlac
Ármester

Rail Shooterek esetleg. A House of the Dead széria elég jó, de van Resident Evil is. Mondjuk Move nem árt hozzájuk.

“The wha-"

(#70580) Elims válasza Prime110 (#70566) üzenetére


Elims
veterán

Én ps4-re vettem meg a black flag-et Wlac ajànlàsàval -akciòban- és komolyan mondom,hogy iggen nagy tartalom van benne!Sima vàltozatròl beszélek,nem a deluxe edition-ről. Nem is tudom,hogy van-e deluxe edition ps4-re.
Ha szeretsz gyűjtögetni is akkor garantàltan rajta maradsz pàr hétig.Nagyon szép jàték hihetetlen jò történettel!!
A rogue-t nem ismerem,hvégén talàn kipròbàlom.Azt a templar legacy-t vettem meg.

Én most a te helyedben -ha nem szàndékozol vmikor a közeljövőben ps4-et venni- a két deluxe edition-t venném meg.Ràszànnàm azt a +2e-t,mert tényleg jò. Black flag biztos!És ha ennyiért lehet bővíteni én bevàllalnàm.

LDave: Ha most nem szànnàl rà annyit akkor a black flag-gel 100%,hogy nem fogsz mellé.Nagyon ajànlom! Még nem pròbàltam ki a ni no kuni-dat. :-(((

Szerk.: Ha màr assassin's creed..hétfőn jön meg a syndicate.Kívàncsian vàrom.Remélem megközelíti a black flag-et.

[ Szerkesztve ]

(#70581) Tdizsolt válasza dilipok (#70558) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi,akkor megnyugodtam... :R

Árpi:
Köszi a tippet,ki próbálom.... :R
Gyárilag 12Gb-os,de még a boltban bele rakták a vinyót(elvileg 500 gigásat rendeltem,de az a rendelés pillanatában elfogyott... :U )
Ha ez sem segít,tényleg viszem a szervízbe... :(((

Psn ID: Tdizsolt

(#70582) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Elkezdtem telepíteni a Gran Turismo 6-ot, jó gyors ;]

(#70583) perge666 válasza Aakisan (#70582) üzenetére


perge666
veterán

Ma ne tervezz akkor játékot a géppel. :DDD

(#70584) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Megvette valaki a legújabb COD-ot ma (Black ops III)? Mert nekem nem talál még lobbit sem, ha meg talál, akkor nem indul a játék. :U :F

(#70585) pulyka jocó válasza Shadowfax (#70584) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Tényleg jár hozzá a BO1? :)

(#70586) Aakisan válasza perge666 (#70583) üzenetére


Aakisan
aktív tag

:DDD

(#70587) KaitouP válasza pulyka jocó (#70585) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha, kód formájában.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70588) Shadowfax válasza pulyka jocó (#70585) üzenetére


Shadowfax
addikt

Igen. Bár nekem megvan lemezen, szóval nem nagy ajándék. :)

(#70589) Brian_GT válasza TazLeacher (#70569) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ne aggódj...én az ilyeneknek advil-al ülök neki :) Én anno mikor csináltam a Sierra time rally-t vagy mi a neve...mikor van nitro-d is és előzni kell... végigmegyek hibátlanul és az utolsó 4 kanyarral a cél előtt nem nekimegyek, előzésnél a kocsim farára ráhúzza az AI. Nah számold ki én ott hányszor láttam körbeforogni a kamerát rajtnál :) Mindig képes volt megszívatni az AI, mellette meg 300-al vagyok képes megfogni a kocsit...de neeem...az AI szivat :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70590) erahurka válasza Wlac (#70579) üzenetére


erahurka
félisten

Olyan sokat vártam a Move kontrollertől! Azt hittem kvázi kiváltja majd az egeret, és jönnek a stratégiai játékok, kalandjátékok, rendesen kezelhető FPS-ek (bár azóta rájöttem hogy kontrollerrel is jó FPS-t játszani). Helyette kaptunk babajátékokat...

(#70591) Wlac válasza erahurka (#70590) üzenetére


Wlac
Ármester

Fogalmam sincs, sohasem próbáltam, bár lehet egyszer beszerzek egy rail shooterhez. Az mégiscsak azzal az igazi.

“The wha-"

(#70592) Prime110 válasza Elims (#70580) üzenetére


Prime110
aktív tag

Igen, végül is én is erre hajlok, hogy nem az a 2200 forint fog a földhöz vágni de akkor már legyen fullos a pack.
Hétvégén akkor AC hétvége! :)
PS4 lesz majd, de nem most. Hogy a közeljövőben? Attól függ még, hogy miként alakul az év vége a cégnél! :D
Köszi srácok a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#70593) w.miki válasza Wlac (#70579) üzenetére


w.miki
veterán

Move-om nincs, szerintetek érdemes venni?
Ha csak PS3 eye-t veszek, a fagyikat nem tudom valamivel kiváltani az ilyen célzós játékokban?

(#70578) fausto: ezeket megnézem, és a fórumtársak is ajánlottak párat, amiből néhány jónak tűnik, alkalmi játékosok számára is (főleg a LEGOk)
Autóversenyből pedig a Split/2. Velocity nagyon jó.
Kevés gomb kell az irányításához, és rövid idő alatt is lefut egy kör.
Verekedősből, vagy másból van ilyen, amihez nem kell profi polipnak lenni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70594) erahurka válasza Wlac (#70591) üzenetére


erahurka
félisten

Railshooterhez jó, FPS-t egyszer próbáltam, nagyon zavaró volt. KB. a jobb analóg kart szimulálta.

(#70595) A`rpi válasza w.miki (#70593) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PSeye (kamera), és maga a (fagyi) mindenképp kell. Ha move-ozni szeretnél.

(#70596) TazLeacher válasza Brian_GT (#70589) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ami rohadt idegesítő a Licence meg ezekbe, hogy ha kicsúszol vagy koccolsz, és épp jobbra kanyar volt, akkor az újraindító képernyőn arrébb megy egyel, és nem újraindít, hanem amikor rányomsz az X-re, egyből kilép. Egyébként ebben a sorozatban pont az a cigi, hogy az első 14 az kimondottan könnyű volt. Erre az utolsó brutálisan nehéz...és én még azt hittem, hogy az S licence szo*at...egy előnye van: rövid.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70597) w.miki válasza A`rpi (#70595) üzenetére


w.miki
veterán

kamerát találtam aprón 2500 ért, de fagyit nem, vagy csak jóval drágábban....

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70599) TazLeacher válasza Brian_GT (#70589) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap nekiálltam este háromnegyed 11-kor...ez a kép 02:00-kor készült:

"Kicsit" neccesre sikeredett. Tegnap előtt éjjel beleraktam ~2,5 órát, tegnap ~3-at, és ennyi jött össze. De, hogy legyen csattanója, befejezem, kilépek, és várom a trófeát. Nézek, várok, semmi. Bambulok, semmi. Ekkor feltűnt, hogy az 5-2 kimaradt. :W Gyorsan nekiálltam, 20 perc alatt meglett.

2 játék tudott eddig ennyire felb@szni. A Dante's Inferno-ba volt egy ereklye, amit kb. 2 x 1 óra próbálkozás után sikerült megszerezni, illetve az MK9-ben voltak a Tower-ben ilyen rohadék feladatok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70600) Elims válasza TazLeacher (#70599) üzenetére


Elims
veterán

Legalàbb sikerült. :-)
Engem egyetlen egy dolog hùzott fel hihetetlenül.A tavalyi gran turismo-ban az academy utolsó pàlyàja...nem sikerült az academy lezàràsàig.Igaz sajnos pàr napom volt rà,mert nagyon tudtam,hoy mi is az az academy.
Nekem akkor ment el ùgy komolyabban az autòversenytől a kedvem.Nagyon sajnàlom...

Sokat szerintem ne görcsölj vele,mert "megutàltatja" -talàn- a jàték magàt. (Jòl megfogalmaztam...)
De legalàbb nem adtad föl. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.