Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) vhunor


vhunor
őstag

Próbálta valaki a PS3-at crt tévére kötni scart-ra és rgb-n? Vettem ma egy PS2-es scart rgb kábelt hogy tudjak normális képminőséggel (azaz nem szar kompoziton) filmet nézni és egyszerűen bármit csinálok, bármit állítok a display setupban, reseteltem is a gépet, baszik rgb jelet küldeni... Több helyen is olvastam, hogy a ps2-es rgb kábel tökéletesen megteszi, mert ugyanolyan mint a ps3-as.

(#16002) Sonja


Sonja
veterán

MotorStorm 3 Demo videó!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16003) fanofmanu


fanofmanu
tag

GT5 mellet még jó lesz az F1 2010 várós ez is nagyon :K az eső rohadt jól néz ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16004) vhunor válasza fanofmanu (#16003) üzenetére


vhunor
őstag

Bakker ezt kicsit távolabbról nézve simán eladta magát filmnek nekem :) .

(#16005) AXisBOLD válasza fanofmanu (#16003) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akurva, ez már tényleg filmszerű.

Sonja: jó lesz a MS3 is, igaz tiszta Split/Second +kis Carmageddon rákeverés :), de monumentálisabb effektek vannak benne.

Aurea mediocritas

(#16006) nike_ válasza blazsey2 (#15987) üzenetére


nike_
addikt

látszik neked angliai, nekem van az elején egy matrica, hogy ki a magyarországi forgalmazó, stb. :)

(#16007) blazsey2 válasza nike_ (#16006) üzenetére


blazsey2
senior tag

A tartalom attól még ugyanaz :) ,azt sejtettem hogy szép lesz a játék de hogy ennyire.Valami eszméletlenül szép és jó lett.Minden forintot megért :K

PSN ID:blazseydr

(#16008) AXisBOLD válasza blazsey2 (#16007) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:K

Aurea mediocritas

(#16009) tijstijs


tijstijs
tag

sziasztok,

újonc ps3-as lennék, ha nem olvastam volna hogy itt-ott már szállítják az új, CECH-2100-asokat (itthon CECH-2104). Tud-e bárki olyan kereskedőt, akinél már ez a modell van? Mert akkor az kapja a pénzem:)

kösz

(#16010) AXisBOLD válasza tijstijs (#16009) üzenetére


AXisBOLD
addikt

miért mit tud ez az új?

Aurea mediocritas

(#16011) blazsey2 válasza AXisBOLD (#16010) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ezt.

PSN ID:blazseydr

(#16012) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Valaki segítene nekem abban, hogy hogy tudok új Theme-t telepíteni a ps3-re usb-ről?
Pendrive-re csináltam egy theme mappát, abba beleraktam a témát, de nem látja a gép...
Videót is tettem a pendrive-ra, azt lejátssza, így valami a theme-vel lehet... .p3t a kiterjesztésem... ennek kell lennie, ugye? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16013) Sonja válasza s7evcsenko (#16012) üzenetére


Sonja
veterán

Csináltál egy PS3 mappát és azon belül hoztad létre a THEME mappát, majd abba másoltad bele a .p3t kiterjesztésű témát? Mert szerintem nem. :)

Tehát így X:\PS3\THEME, ahol X a pendrive "betűjele". Az első hozzászólásban ez is szépen le van írva. :U :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16014) s7evcsenko válasza Sonja (#16013) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A PS3 mappa valóban nem volt, de a videót így is megtalálta és lejátszotta...
Köszönöm szépen! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16015) AXisBOLD válasza s7evcsenko (#16014) üzenetére


AXisBOLD
addikt

zenéhez, videóhoz, képekhez nem kell megcsinálni a fenti könyvtárszerkezetet.

blazsey2: aha, köszi. pedig ezt a hír még olvastam is anno :B.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#16016) tijstijs válasza AXisBOLD (#16015) üzenetére


tijstijs
tag

igenigen, 40nm-es RSX. És csak azért kérdezgetek, mert a cikk régebbi, de azóta már japánban, usában, és európában több helyen is felbukkant az új modell a boltokban.

Persze azért a 10-20 Wattért nem fogom magam felakasztani, de...:)

(#16017) fanofmanu


fanofmanu
tag

Nálunk sehogy sem elérhető ez a vidzone szolgáltatás? :U

(#16018) Sonja válasza fanofmanu (#16017) üzenetére


Sonja
veterán

Nem. :( Talán proxyval megoldható lenne, de nem tudom hogy.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16019) papsZa


papsZa
tag

Az Alpha Protocol nevu ujjonan megjelent akcio RPG-t probalta mar valaki ps3-on?
Gondoltam inkabb rakerdezek mielott bevasarolok megint.

HP 8710p

(#16020) DM-Fan válasza papsZa (#16019) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azt nem, de még múlt héten beszereztem használtan a tavaly megjelent Wolfenstein-t és azt kell hogy mondjam, hogy abszolút nem bántam meg, nagyon tartalmas FPS, igen korrekt grafikával. Annyit mindenképp megért, amennyiért hozzájutottam (6 eFt).

Ráadásul - ahogy azt korábban említettem - ugye megvettem PSN Store-ból az 1992-es klasszikus Wolf 3D-t és mivel ott teljesítettem a küldetéseket (100%-ra pörgettem a 6 epizódot), ezért olyan pénzjutalmat kaptam, amit az új Wolfenstein-ben el tudtam költeni fegyverfejlesztésre. Magyarul összekapcsolták a két játékot. Az új Wolf telepítése és első játékindítása után rögtön ez az üzenet fogadott, hogy kaptam pénzt fejlesztésre a Wolf 3D teljesítése miatt. Ezt a már Wolf 3D is jelezte, hogy ha beszerzem az új játékot, akkor ez lesz - jó kis marketing. :D
Érdekesen operál a játék a másodlagos dimenzióval, amibe egy medál birtoklása miatt tudunk átlépni. Ekkor - választástól függően - vagy gyorsabb a karakter (kvázi bullet-time), vagy pajzs vonódik köré, vagy erősebbek a fegyverei, élesebben lát, stb.
A fegyverek folyamatos fejlesztése elengedhetetlen, enélkül simán lenyom az ellen, ugyanis a játék érezhetően egyre nehezedik, ahogy haladunk előre, tehát prímán működik a fokozatosság. A fegyverek fejlesztéséhez viszont fel kell szednünk a térképek legelrejtettebb zugaiba pakolt pénzeszsákokat és ékszereket (ahogy a Wolf 3D-ben is anno), mivel csak így jutunk tőkéhez, tehát nyitott szemmel kell járni és ugyanúgy keresni a secret-eket, ahogy a klasszikus játékban is.
A játék nem lineáris, mi döntjük el, hogy épp melyik küldetést teljesítjük, a városban egyébként szabadon bóklászhatunk, vadászhatjuk az őrjáratokat és egy csomó mellékküldetésbe is belebotolhatunk a bóklászás során, amik szintén jelentősen növelik a játékidőt.
A multival sajnos még nem volt időm foglalkozni, de állítólag az is príma.

Szóval aki szereti az FPS-t, pláne ha egy kis okkultizmussal is át van itatva, mint anno a Return To Castle Wolfenstein, az ebben a játékban sem fog csalódni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#16021) moltam88


moltam88
tag

Sziasztok,
szeretnék a közeljövőben egy PS3-at venni, azonban most eszembe jutott egy dolog ami talán proléma lehet.
A helyzet a következő:
Telefonvonalon érkező ADSL neteünk van (Invitel), amihez egy modemen keresztül csatlakozunk. A mostani hálózat úgy néz ki, hogy a telefonvonal megy a modembe, az rá van kötve a wireless routerre, és a routerből megy az UTP kábel 2 gépbe, és 1 laptop pedig WIFI-n keresztül csatlakozik a routerhez. Az internetet nem az egyik számítógépen keresztül keresztül osztom meg, ezért minden számítógépen ahol használni akarom a netet ott be kell ütni a felhasználónevet és jelszót, és csatlakozni kell a netre. Tehát a dolog úgy néz ki, hogy a számítógép a routeren keresztül eléri a modemet, és a modemet közvetlenül használva csatlakozik a netre.
Egyszer volt nálunk Nintendo Wii, amivel megpróbáltunk a netre felmenni, de csak odáig jutottunk el, hogy csatlakoztunk a wifi hálóra, a nethez szükséges felhasználónvete és jelsztó már sehol nem tudtuk megadni, nem tudtunk felmenni a netre.
Ezért nem vagyok benne biztos, hogy a PS3-mmal tudom használni majd a netet. Mindenképpen wifi-n csatlakoznék a netre, mert a tv elég messze van a routeretől, hogy oda kábelt vezessek. Szerintetek képes leszek így csatlakozni az ADSL netre, vagy ugyanaz lesz mint a Wii-nél? Esetleg, ha nem tudok csatlakozni a netre, akkor van-e rá valami megoldás erre a problémára?
Előre is köszönöm mindenkinek, aki segít!

(#16022) DM-Fan válasza moltam88 (#16021) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagyon meg van ez bonyolítva nálad. Router set-up-ban nem turkáltál egy kicsit, hogy meg lehet-e ott adni a szolgáltató által adott felhaználónevet és jelszót? Ez lenne a legkorrektebb, mert akkor minden gép további azonosítás nélkül tudna csatlakozni a nethez. Ha ez nem megoldható, akkor nem marad más megoldás, minthogy az egyik gépet közvetlenül kötöd a netre és arról osztod tovább a netet a router felé, ami kinyomja kábelen és WiFi-n keresztül, csak így ugye a router előtti gépnek mindig mennie kell.

Sajnos nekem nincs tudomásom arról, hogy ADSL-t tudna ilyen formán kezelni a PS3, illetőleg én soha nem próbáltam ilyesmit, hozzám majdnem hogy a fali csatlakozóig üvegszálon jön a net és helyi háló van a házban.

Get Moded!

(#16023) v!ct0y válasza moltam88 (#16021) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor a routert kell úgy beállítani, hogy az jelentkezzen be a névvel és a jelszóval.
192.168.2.1 ez a router elérése alapértelmezettben a böngészőbe beírva. Utána PPPOE t kell kiválasztani connection typnak és ott beütöd a nevet, jelszót és akkor 1 gépen se kell többé bejelentkezni ha minden igaz :)

(#16024) moltam88


moltam88
tag

Köszönöm mindkettőtök segítségét!
Eddig valóban nem a legjobban volt itthon összerakva a hálózat, most kicsit utánaolvastam, és beállítottam (eddig nem tudom miért volt így, még nagyon régen lett összerakva :) ). Tehát mostmár a modem a router WAN portjába csatlakozik, gépről beállítottam a routeren a netet, és mostmár ha egy gépet rádugok a routerre, vagy csatlakozok a wifi hálózatra akkor automatikusan elérik a netet. Így szerintem a PS3-mal se lesz gond, de majd letesztelem egy kölcsön xbox-al, ami pont a hétvégére van nálam :)

(#16025) safran


safran
csendes tag

"80710092 - "An error has occured. you've been signed out from the ps network"

Srácok valaki erre a hibára valamit tud mondani? :U

(#16026) Dante26


Dante26
csendes tag

Nekem sem megy.

Már minden létező fórumot átnyálaztam és problémamegoldást kipróbáltam de semmi sem segített.

Valaki valami ötlet?

(#16027) v!ct0y válasza safran (#16025) üzenetére


v!ct0y
veterán

UPC ?

(#16028) Dante26


Dante26
csendes tag

Igen.
Tegnap még ment simán ma hazaérek és psn error code fogad.
Böngészés működik rendesen csak a psn nem.

[ Szerkesztve ]

(#16029) safran válasza v!ct0y (#16027) üzenetére


safran
csendes tag

Igen, UPC-s vagyok.

(#16030) v!ct0y válasza Dante26 (#16028) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sokan panaszkodnak, (köztük én is) hogy valami nem jó az upc nél. Pl Steam-be se lép be meg különböző oldalakra se pl.: activision.com, napisz@r.com stb....

(#16031) safran


safran
csendes tag

S ez magától javulni fog? :O :U

(#16032) vhunor


vhunor
őstag

Kész ez az Uncharted 2 baszki. Letehetetlen, pedig holnap meló van...

(#16033) papsZa válasza DM-Fan (#16020) üzenetére


papsZa
tag

Koszi, az infot, meglesem ezt a jatekot akkor.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#16034) safran válasza v!ct0y (#16030) üzenetére


safran
csendes tag

Az említett weblapokat már el lehet érni... PSN-t még nem néztem. :K

(#16035) safran válasza safran (#16034) üzenetére


safran
csendes tag

Nagy nehezen be tudtam jelentkezni. ;)

(#16036) v!ct0y válasza safran (#16034) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mostmár jó nálam is úgyhogy akkor minden oké:)

(#16037) safran


safran
csendes tag

Srácok, hogy lehetne azt megoldani, hogyha Store-ról töltök le valamit, akkor az akkor is menjen, ha játszok?

(#16038) vhunor válasza safran (#16037) üzenetére


vhunor
őstag

Download in background opciót okézd le amikor elindítod a letöltést.

(#16039) mr.dana válasza safran (#16037) üzenetére


mr.dana
aktív tag

miért, nem megy ?? :Y ezt nem értem. elindítod a töltést kilépsz a store-ból és játszol - közben meg megy a töltés... sőt ha lejött az "anyag" akkor infót is kapsz róla a jobb felső sarokban ....

(#16040) safran


safran
csendes tag

Mikor elkezdek játszani - ugye megnyomom a PS-gombot - és a letöltéseknél azt írja ki, hogy Pending és a %-ot.

(#16041) fanofmanu válasza safran (#16037) üzenetére


fanofmanu
tag

Nekem sem tölt játék közben, pedig úgy emlékszem hogy régebben töltötte miközben játszottam. Én azt hittem valamelyik update vette ki ezt a lehetőséget :DDD akkor mégsem?

(#16042) CocooN-z válasza fanofmanu (#16041) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nekem 3.30-al töltött a háttérben, mindig PS gombbal ellenőriztem h halad e, és igen, be is fejezte nekem, majd az említett módon jelezte.

NEM TUDJÁTOK MIKOR JÖN MÁR AZ ÚJ UPDATE? 2NAP MÚLVA UTAZOM ÉS HA AZZAL SEM JÓ A GÉP MEHET A GARIBA, KIKÉSZÜLÖK :O

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#16043) nike_ válasza safran (#16040) üzenetére


nike_
addikt

nem töltesz mást? nekem ezt akkor szokta, amikor már van egy aktuális letöltés, és ezt mellé rakom.

(#16044) P.Zoli22


P.Zoli22
tag

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül egy korrekt ps3-szervízt?
biztosító felé kellene elszámolni egy javítással, de eddig 3 nagytudású szervizes küldött el a fenébe hogy menjek a sony-hoz! hónapokat pedig nem szeretnék várni, oda van a gép, + lehet meg sem csinálják mert már javított volt, ja ami a legnagyobb baj, addig a biztosító sem fizet! ha tud valaki segíteni jelezze légyszi!

Köszi

Zoli

(#16045) safran válasza nike_ (#16043) üzenetére


safran
csendes tag

De igen. Lehet, hogy akkor ez lesz a probléma, kösz. ;)

(#16046) Henry06


Henry06
tag

Szasztok kéne egy kis segítség, itt csomóan írtátok hogy mennyire könnyű az Mkv2vob-al mkv fájlt át konvertálni, na hát nálam nem működik:) Pontosabban előzeteseket át tudja konvertálni, de ha egy filmet akarok akkor ezt írja ki "A 0x004d59da címen található utasítás a 0x03444000 memória címre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read." És ekkor rányomok az ok gombra, a program egy kicsivel tovább megy de aztán vége. A poén az hogy hogy a film első 10 másodpercét átkonvertálja, aztán viszont megáll az egész és csak a hangot konvertálja tovább. Mi lehet a gond?
A másik meg kipróbáltam az Total Video Convertert ezen már végig megy a kép, viszont nincs hang, és ráadásul a konvertálás után 40% több helyet foglal el a file. Segítsetek kérlek.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#16047) Sonja válasza Henry06 (#16046) üzenetére


Sonja
veterán

Én inkább ezt szoktam alkalmazni! Gyorsabb és jobb. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16048) A mi Bandink


A mi Bandink
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki ilyennel CoD:MW2 közben?
TDM-et játszottam az Invasion pályán, amikor kifagyott a játék, és ez az üzenet jött fel:
"unlocalized [player animation index out of range(441):475]"
Van valakinek ötlete, hogy mit jelent ez?
AmB

Ez a nick talán még nem foglalt....

(#16049) vhunor


vhunor
őstag

6 óra játék után 45%-nál járok az Uncharted 2-ben és szerintem ez a játék minden, ami a Tomb Raider valaha is lenni akart.

(#16050) CocooN-z válasza kelzsoca (#15860) üzenetére


CocooN-z
őstag

Párom Pana LCD HD ready (1080i jelet tol rá a gép) Tv-jén 2 óra használat, ki-be kapcsolgatás, videózás, játék után sem csinálta....ki érti ezt. Persze HDMI ről van szó.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.