Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) james001


james001
veterán

Nem tudom valakinek megvan-e a Yaiba Ninja Gaiden Z? Csak azért mert nem adott meg egy trófeát,mégpedig azt hogy vedd meg az összes upgrade-t. Meg is vettem mindet,de nem villant föl a trófea :F Neten nem találtam erről semmit,úgy látszik csak nekem szarakszik ez :(((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57002) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

A CECHG04 (NAND) -nak van ps2 kompatibilitása?

(#57003) Rezuhu válasza Brian_GT (#57000) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A Nexux az elosztó.
Innen először csak a Boletaria Palace első szakasza érhető el.
Ha levered a szakasz végén Phalanxot, majd a Nexus-ban beszélsz a Monumental-lal, akkor megnyílik a másik 4 pálya is.Minden Pálya 4 szakaszból áll.
A 4. szakasz minden pályán rövid, szinte csak átvezető a pálya legvégén lévő Boss-okhoz.
A pályákat tetszőleges sorrendben tudod megcsinálni.
Ha leversz egy szakasz végi démont, lesz ott egy új archstone, ahová a Nexus-ből már kezdésből tudsz majd teleportálni (azaz a Nexus-ban ha odamész a Boletaria Palace kövéhez a Phalanx leverése után, már 2 lehetséges helyre tudsz majd teleportálni).
Ha erre mész tovább, eljutsz a Tower Knight-hoz, ha levered őt is, ott is lesz egy archstone, és így tovább.
Én most küzdök az első pályán a vörös szemű lovag utáni ajtón túli ellenséggel! :D
Már mehetnék a végjátékért Old King Allan ellen, de még van pár Boss, aki kimaradt (Old Hero, Storm King, Maneater ---> nekem ez a legnehezebb, Old Monk, és a vörös sárkány).
Mondjuk az ajtón túli ellenségtől is 11-eket tudok ütésenként leverni, és szinte meg sem látszik az életerején... :D
De úgy fest, csak végigviszem Soul Level 6-on! :D :D :D

(#57004) Buster17


Buster17
addikt

Gta5 ben mit kell csinálni hogy folytatódjon a sztori? Vagy már végig vittem volna?

Utolsó küldi olyasmi volt (öcsém álitása szerint) hogy vonat elé kellet álni a kocsival meg valami gyereket kellet elrabolni a korházon keresztül.

(#57005) dilipok válasza Buster17 (#57004) üzenetére


dilipok
veterán

Eleg szembetuno, ha vegigviszi a sztorit. Gondolom eszrevette volna.

Amugy nem, az nem ugy hangzik, mint a final mission.Sot, a final mission utan is maradnak dolgok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57006) Buster17 válasza dilipok (#57005) üzenetére


Buster17
addikt

Hát nem. Azért gondolom hogy kéne valaminek lennie de nem jelez a térkép senmit

(#57007) supercow


supercow
őstag

Szerintetek 14 éves kamasz fiúnak lehet engedni a gta4 és hasonló játékokat? Battlefield, cod, uncharted stb már játszott, nem az erőszak-lövöldözés a kérdés, inkább a komolyabb erkölcsi kérdések. Karácsonyi kívánság gta4.. Én nem játszottam egyetlen gta-t sem.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57008) dilipok válasza supercow (#57007) üzenetére


dilipok
veterán

ezt neked kell tudni es eldonteni szerintem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57009) #49155328 válasza supercow (#57007) üzenetére


#49155328
törölt tag

Örüljél hogy még nem iszik, narkózik, dohányzik.
Had kockuljon az a gyerek vedd meg neki.

(#57010) Rezuhu válasza supercow (#57007) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Szerintem a legfontosabb egy ilyen kérdésben, hogy a gyerek mennyire tud különbséget tenni a játék és a való élet között.
Ha ki akar próbálni ezt-azt a játékokból az életben is, nem csak a GTA-ról beszélve, akkor nem neki való még a játék. Ha képben van, hogy a játék nem = a valós világgal (ahol minden cselekvésnek következménye/i vannak), hanem csak játék valós következmények nélkül, akkor már talán megérett rá.
A szülőnek kell ismernie a gyerekét, hogy az meg tudja-e emészteni a dolgot, vagy sem. :)

(#57011) #49155328 válasza Rezuhu (#57010) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ennyi fps játék után ha még nem lőtte halomra az iskola diákjait akkor valószínű tud különbséget tenni. :)

(#57012) Mr. Erikszon válasza supercow (#57007) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Egyetértek FPSTunker-el ha eddig nem lett semmi baja,akkor a gta 4-től sem lesz. :DDD
Amúgy ismerek olyanokat akik San Andreason nőttek fel.
De miért pont a gta 4 és nem az 5?

[ Szerkesztve ]

(#57013) dilipok válasza #49155328 (#57011) üzenetére


dilipok
veterán

azert en megiscsak az o velemenyevel ertek egyet. Ezt a szulonek kell tudni. Egyikonk sem ismeri a gyereket.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57014) P. úr válasza supercow (#57007) üzenetére


P. úr
tag

Én már akkor toltam a GTA Vice Cityt, amikor az osztálytársaim nagyrésze le volt tiltva róla. Egy rendesen szocializált, alapvetően jó természetű 14 éves srác nem fog a játék miatt kocsit lopni, embereket verni pénzért. Aki meg olyannak született/neveltetett az GTA nélkül is egy utolsó lumper lesz. Legalábbis nekem ez a véleményem, 19 éves vagyok, szerintem legalább 11-12 éve játszom konzolon/gépen mindenféle játékkal, és nem vettem észre magamon soha, hogy a személyiségemre kihatott volna.

(#57015) Mr. Erikszon válasza P. úr (#57014) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

+1

(#57016) dilipok válasza P. úr (#57014) üzenetére


dilipok
veterán

ez igy van szerintem is, de lasd az elozo hozzaszolasom (legyszives nem felreerteni, nem arra celzok, hogy amiket leirtal, az az o gyerekere nem igaz, de megiscsak neki kell ezt eldonteni)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57017) P. úr válasza dilipok (#57016) üzenetére


P. úr
tag

Persze, nyilván ő jobban ismeri a srácot, én csak a saját tapasztalatomat osztottam meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#57018) Elims válasza supercow (#57007) üzenetére


Elims
veterán

Én nem venném meg neki.
Úgy beszélném rá vmi másra,hogy észre sem venné.
Biztos nem.

(#57019) Mr. Erikszon válasza Elims (#57018) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Rábeszélnéd a gta V-re,és észre sem venné. :DDD

(#57020) KisTücsök válasza P. úr (#57014) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor nálad a GTA 1-2 kimaradt? :D Óvódás koromban 0-24-ben az ment.

Aztán a többi rész már alap volt.
____

Amúgy sokféle néző pont van. Én is ezt vallom.

Inkább az a kérdés, hogy hogy lehet olyan 14 éves 2014-ben, aki még nem játszott a IV. résszel? :D

Ne fosszuk már meg ettől az élménytől, had GTA-azza végig a téli szünetet. :)

Last of Us-t, vagy Bioshockot például még nem adnék neki (ha megszabnám, megszabhatnám, bár például engem soha semmilyen játéktól, filmtől nem tiltottak el, és élek, virulok), azokhoz azért kell egy bizonyos érettség, de GTA mehet, minden mennyiségben.

eriklambing: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57021) Buster17


Buster17
addikt

Én öcsém alapból agresszív fajta és a gtatól talán még agresszívabb lett :DDD De csak velem ilyen gci :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57022) P. úr válasza KisTücsök (#57020) üzenetére


P. úr
tag

Halvány emlékem van, hogy egyszer egyik barátom levitt a hifi klub nevű helyi játékbarlangba, ahol egy kis lakás volt berendezve 10-15 pcvel, aztán ott toltuk valamelyik 2 dimenziós GTA-t, ameddig a kis zsebpénzünk bírta, meg persze ameddig nem jött apu, hogy irány haza. :DD

Amúgy meg, ha nem veszed meg neki, akkor a haveroknál fogják tolni. Hiába tiltasz valamit, egy kamasz megtalálja a módot, hogy ki legyen játszva a kiskapu. :)

[ Szerkesztve ]

(#57023) Brian_GT válasza supercow (#57007) üzenetére


Brian_GT
őstag

Többséggel értek egyet. Ha játszott már CoD-ot, Battlefield-et, akkor valamicskét benne van már ezekben a játékokban. Szerintem is itt az a kérdés, hogy a neveltetésben, amit nyilván csak te tudsz, hol jártok és mi volt már téma. Gondolok itt az erőszakosságra, ember-ember közti viselkedés normák stb... szex kérdése és egyéb. Ha ezeket a dolgokat nagyon jól kezeli már most a fiad és alapvetően jól állt a dolgokhoz, hogy mi a valóság és mi a képzelet játéka csak, a virtuális-kitalált dolgok, akkor semmilyen probléma nem lehet belőle így nyugodtan ajánlom én is.
Alapvetően én is olyan beállítottságú apuka akarok lenni, aki odaengedi nagyon hamar a gyerekét majd a pc-konzol stb világához, nyilván érettségének megfelelőekhez ( direkt nem kort írtam ) , mert én akkor is úgy tartom, hogy a játék igen is képez és nevel. Reakcióidő, találékonyság, gyors döntéshozás stb, mind mind olyan dolog ami a való életben is nagyon hasznos lesz. Az meg csak hab a tortán ahol olyan játékkal játszik amiben nagy súlya van a döntéseinek és meglátja mit tud tenni egy kósza döntés stb...szóval belátja, hogy mindennek következménye van stb.

Annyit hozzátennék, hogy amíg a CoD és társai kerülik a szexuális tartalmakat...legalábbis én még nem játszottam olyan CoD-al, ahol 2 tárazás között leheggeszti a helyi hölgyállományt :DDD ... viszont a GTA erősen alapoz erre is, szóval példával élve már az első fél óra alatt össze lehet hozni egy laza kufircot a taxis csaj barátnőjével. Nyilván kép nincs, de hang van. Ezt szintén te tudod, hogy volt e már téma a gólya, meg a maci a málnásban :D

Amúgy én is inkább már az 5-öt mondanám...biztos pénzt akar neked kímélni a srácod azért kéri a 4-et...legyél király apuka és vedd meg neki az 5-öt :DD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57024) Elims válasza Brian_GT (#57023) üzenetére


Elims
veterán

"Reakcióidő, találékonyság, gyors döntéshozás stb, mind mind olyan dolog ami a való életben is nagyon hasznos lesz."

Ez biztos.
Viszont a gta-tól már elég sok sorozatgyilkos "született"/ferdült el.Némi esély -elég kevés- van arra,hogy az a 14éves is úgy jár. (nem írta,hogy a fia :-) )
Mi 14évesen mortal kombat-oztunk tátott szájjal a játéktermi gépen,majd megvettük megadrive-ra,de abban az időben még más volt a grafika/stb.
Nem is volt ennyi veszett gyerek..
Szerintem egy gt5-tel jobban jár. :-)

Vki írja meg kérem,hogy a mafia 2-ben,a Joe kalandjaiban az "Érj egy egy járművel 2000 pontot" hogyan lehet megcsinálni?
Csak simán szaladgáljak a kocsival és 2000pontnál elcsippan?Már megcsináltam,de nem adta meg.
Vagy hol találok ehhez a Joe kalandjai trófeákhoz magyar leírást?A google-t már végig kutattam,de magyar leírást sehol nem találtam.
+van itt vki,akinek megvan ez a játék 100%-ra?Elég sokat kellene hozzá teperni..

(#57025) Brian_GT válasza Elims (#57024) üzenetére


Brian_GT
őstag

Most lehet félre olvastam és nem a fia. Akkor nem a fia :)

Viszont az nem az alap dolog ami volt hülyékkel, akik begolyóztak. Ezek az emberek mind-mind alapból már defektesek voltak valamilyen szinten, csak a környezetük nem volt képes felmérni ezt. Egy egészséges elméjű és gondolkodású ember sohasem folyamodna olyan dolgokhoz, mint amikre emberek képesek voltak a ,,játék miatt" és ezzel bemocskolva az, így is elég labilisan elfogadott gamer világ megítélését.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57026) Gijon válasza Elims (#57024) üzenetére


Gijon
senior tag

"Viszont a gta-tól már elég sok sorozatgyilkos "született"/ferdült el" Hát ilyenről még én sem hallottam :) Fiam is szokta játszani, de a karaktere fejlődése érdekli, meg az autókat babusgatja. WoW és társai, amitől inkább be szoktak kattanni. (Hetekig építi, tervezi a hadsereget,..aztán hopp 10 perc alatt porrá zúzzák..én sem örülnék :D .Na jó ez csak egy elrugaszkodott elmélet.)

(#57027) supercow válasza Brian_GT (#57025) üzenetére


supercow
őstag

Igen, a fiamról van szó.
Köszönöm az eddigi gondolatokat, még a zasszonyt is rá kell vezetni a témára.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57028) Brian_GT válasza supercow (#57027) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nah az asszony legalább könnyebb feladat lesz...ő a gólya témában már otthon van :DD :DD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57029) #24909056


#24909056
törölt tag

sziasztok,

egy technikai jellegű kérdéssel/problémával fordulok hozzátok, hátha valakinek volt már ilyen tapasztalata és tud segíteni.
az a helyzet hogy egy PS3 slim 12GB konzolnak a háttértárát szeretném bőviteni egy 160BG 5400rpm 2.5 sata HDD-vel.
van bővítőkeretem, leformáztam fat32-re, és a videot is láttam a youtubeon hogy mit hogyan kell csinálni illetve hogy minek kellene történnie.

de sajnos miután bekapcsolom nem jon fel az hogy talált egy uj meghajtót.
csak simán bebootol, mintha nem is lenne benne semmi.

valakinek volt esetleg ilyen gondja, és ha igen mi volt a megoldás?
a válaszokat előre is köszönöm

(#57030) sting2


sting2
addikt

Milyen az A.Isolation PS3-as változata, vállalható?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#57031) Darth_Revan válasza Elims (#56996) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tegnap este eljtutotam a 16. fejezetig és Hardon eddig nem nagy was is das ez sem :DDD

Viszont most jön egy jó hosszú kihagyás, mire újra folytathatom, addigra már azt se fogom tudni, hogy hogyan jutottam el idáig :(

[ Szerkesztve ]

(#57032) HuMarc válasza Elims (#57024) üzenetére


HuMarc
addikt

Sem gyilkos, sem sorozatgyilkos nem lesz senki játék hatására. Persze ha valakit ért olyan pszichés trauma, ami miatt hajlamos lehet pl. az agresszióra, akkor elképzelhető, hogy pont a GTA fogja őt átlökni egy bizonyos határon, de ennyi erővel akármelyik film, vagy könyv is átlökheti. A lényeg, hogy épelméjű emberből játék nem fog szociopata gyilkost csinálni sem a a GTA, sem a Battlefield.

Amúgy az eredeti kérdésre visszatérve én simán odaadnám bármelyik átlagos 14 évesnek. Van olyan játék, amit nem (pl. Max Payne), de a GTA pont hogy egyáltalán nem veszi magát komolyan. És szvsz semmivel sem erőszakosabb (néhány részt leszámítva), mint az óvodai "kardozós", vagy "katonás" játékok. Ja amúgy én magam is 14 éves vagyok, szóval ennek tükrében tessék kezelni a véleményemet :)

(#57033) Elims válasza Darth_Revan (#57031) üzenetére


Elims
veterán

"...Hardon eddig nem nagy was is das..."

Na most hagyjuk abba.. :-DDDD
Biztos,hogy egy játékról beszélünk?????Az uncharted 2 van porondon,remélem nem beszélünk el egymás mellett.. :-)))))
'hát miből vagy te bazzeg?? :-) Egy uncharted 2 hard-on "nem nagy was is das"?? :-)

Kizárt! Én ezt nem tudom elhinni. (ha véletlenül mégus így lenne ami kizárt,őszintén le a kalappal előtted!!
Ha bármikor is végzel,megnézném a trófeáidat.Nem hitetlenségből na jó,talán egy kicsit :-) "csakúgy". :-)

HuMarc: "Sem gyilkos, sem sorozatgyilkos nem lesz senki játék hatására."

Mondod ezt te.Néztél híreket az elmúlt pár évben?
És sokat nem is mutatnak be.

"...én simán odaadnám bármelyik átlagos 14 évesnek."

Ennyi. :-)
Én nem.

"...én magam is 14 éves vagyok..."

Így nem kis elfogultsággal írod amit írsz. :-)

De részemről ennyi.Én biztos nem adnék egy Gyereknek -igen,14évesen még Bőven gyerek- egy gta-t.
Ez az én véleményem.

(#57034) HuMarc válasza Elims (#57033) üzenetére


HuMarc
addikt

inFamous:

Hű, nagyon sokat lehetne erről írni. Hogy mennyire tetszik az atmoszféra, hogy mennyire könnyed az irányítás, hogy a játékmechanika, a harcok, stb. milyen jól fel van építve. Persze vannak negatívumok is, pl. hogy a látványvilág elég sivár, a város egyáltalán nem olyan nagy, mint amilyennek tűnik, hogy a városrészek egyformák, hogy a játék végigjátszása után (a side mission-öket mind megcsináltam a story alatt) semmi sem csábítja vissza a játékost, hogy a sztori annyira összetett, annyi mindent akar elmesélni, hogy átesik a ló túloldalára, mert az egyes sztorivonalakban még jóval több szufla lenne, stb.

Szóval sok mindent el lehetne mondani, csak mire ezt mindet leírnám, egy 2-3 oldalas Logout-cikk lenne belőle, aminek a nagy része persze ömlengés lenne, hogy a játék adott részei mennyire atomkirályságosan vannak megoldva, szóval inkább hagyom mindezt és összefoglalom röviden:

A játék EPIC. De tényleg. Eléggé. Persze elég kcisi a gamer-tapasztalatom (nincs olyan sok viszonyítási alap), + ezt a játékot azóta szerettem volna beszerezni, mióta először megláttam (a PSN helyreállítása utáni nyáron valamikor, amikor minden PS-tulajhoz ingyen hozzávágták), de egyébként tényleg baromira tetszik az egész. Nem is kérdés, hogy a folytatást beszerzem-e, mert muszáj játszanom vele.

A játék egyetlen igazán nagy negatívuma, hogy kijátszottam a fő vonalat, és onnantól vége, slussz-passz, semmi sem marasztal a játékban. Minden side mission-t kitoltam, a mikor lehetőség nyílt rá a story-küldetések közt, és msot még lenne két zóna (2 side mission), amik meg nem jelennek meg.

Elims: Elolvastad a hozzászólásomban az idézett mondat után következő részt? :F Igen, néztem híreket, tudom, hogy volt, aki halálra WoW-ozta magát, aki megölt valaki mást, mert az legyőzte CS-ben, stbstb. És továbbra is azt állítom, hogy emiatt nem a CS, vagy a WoW okolható. Eleve, pl. a WoW, a CS, a LoL, a Dota, vagy egyéb MMO-k, ill MOBA-k, játékosi köre olyan nagy, hogy statisztikailag szükségszerű, hogy ezen játékosok között legyen olyan, aki őrült, vagy hajlamos őrületre.

Azon, hogy én odaadnám, te meg nem, nem érdemes nagyon vitatkozni, a tiéd egy vélemény, az enyém is :) Látom az érveket, amiért te nem adnád oda, némelyikkel egyet is értek, a véleményem mégis más.

Nem véletlenül írtam, hogy hány éves vagyok, hogy helyén kezeljétek a válaszom. De mivel ez egy vélemény, hadd legyen már elfogult, mint ahogy egy vélemény általában az.

Abban biztos vagyok, hogy az én tapasztalataim a kortársaimról nem túlságosan reprezentatívak, nem tudom, lehet, hogy a tieid inkább azok, ám szerintem egy 14 éves már bőven nem gyerek. Persze kevésbé felnőtt, mint egy 18-10 éves, de sokkal inkább, mint egy 10-12 éves. Pedig már ez utóbbi korosztály sem feltétlenül gyerek.

Ez meg az én véleményem :) Peace.

[ Szerkesztve ]

(#57035) fausto válasza HuMarc (#57034) üzenetére


fausto
addikt

A második rész még jobb lett, a felsorolt hibákat többé-kevésbé mind javították.
Az első részt érdemes kétszer végigvinni,a jó és a rossz oldalon is.
Azon a két területen, ahol még nem 100%, kezd el öldösni az ellenségeket és előbb-utóbb beadja a hiányzó küldetéseket.

(#57036) HuMarc válasza fausto (#57035) üzenetére


HuMarc
addikt

Nincs SPOILER, de azért szólok, hogy két küldetésről szót ejtek.

Ja igen, amiről nem írtam, de érdekesnek találtam, az a morális döntések: Vannak azok a rossz döntések, amelyeknek van indoklásuk. Azért lövök bele a járókelőbe, hogy enyém legyen a kaja (első morális küldetés), és vannak azok a morális döntések, ahol lehetsz jó (aminek van értelme), vagy szimplán gonosz (közlöd xy-nal, hogy meghalt a felesége, vagy belelősz egyet, hogy engedjen át), ezért én a jó ágat toltam végig először. Mert így mindig ésszerű a meghozott döntés.

(#57037) Elims válasza HuMarc (#57034) üzenetére


Elims
veterán

"Peace."

Peace. :-)

A mafia 2 Joe kalandjait kijátszotta innen vki? :-(

(#57038) james001


james001
veterán

Aki szereti a pörgős és zúzós autós/rally-s játékokat az ne hagyja ki a Motorstorm Pacific Rift-et! Eddig fura hogy csak ez a rész maradt ki,a többit toltam már (Arctic Edge a kedvenc,kár hogy az nincs PS3-ra),és kár hogy nem előbb szereztem be,nagyon király. Igaz néha nehéz,de ez minden Motorstorm-ban benne van. És attól hogy 2008-as a játék,a grafika is rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57039) energy4ever


energy4ever
addikt

Vegigtoltam a diablo 3-mat. Majd elakartam inditani a multit. Na ott elakadtam. Csak olyan multi van benne, hogy a single player tortenete alapjan, vagy mas is? Egyalltalan hogyan tidom elinditani a multit? :F

(#57040) KisTücsök válasza energy4ever (#57039) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak olyat, ha jól emlékszem. Azon belül választhatsz játékmódot, pl, hogy egymást is gyakjátok a játékosokkal, vagy együtt legyetek. Menj rá a quick matchre és ott kiválasztod a dolgokat (fejezet, pálya, stb) aztán bedob egy lobbyba (ha...). Vagy csak "start"-ra mész, és valamelyik gomb lenyomásával tudod állítani, hogy "offline", "lan", "only friends" vagy "public" módban szeretnél játszani, ekkor hozzád csatlakozhatnak pl, vagy valami ilyesmik voltak. Emlékezetből...

[ Szerkesztve ]

(#57041) leslieke válasza energy4ever (#57039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyanazokon a pályákon lehet menni. Multiban max. 4 játékos lehet egyszerre, erősebb ellenfelek ellen, több XP, jobb cuccok jönnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#57042) Buster17


Buster17
addikt

Juhuu van vinyó a gépemben. Még jó hogy eszembejutott hogy a nemhasznált laptopomban van szinte új 160as wd vinyó. :DD

Szóval most szeretnék venni ps plust de hol és milyet? 11font gépen keresztül?
Mit adnak most ingyen plus mellé?

(#57043) james001 válasza Buster17 (#57042) üzenetére


james001
veterán

Tudsz a store-ban is venni de itt is: [link]
Most a Batman Arkham Asylum,Spelunky és Dungeons and Dragons az ingyenes.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57044) Buster17 válasza james001 (#57043) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi. És ha feltölteni akarom akkor forintal vagy fontal?
Magyar acc van elvileg de fontot ír a storen de ausztriában lakok.

Most akkor mi van?

(#57045) james001 válasza Buster17 (#57044) üzenetére


james001
veterán

Ha fontot ír akkor gondolom a fontos kártya jó hozzá attól még. De nem tudom biztosan,erre lehet valaki más jobban tudja a választ.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57046) Buster17 válasza james001 (#57045) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor elvileg angol a profilom? Ne csináljak magyar accot? Az jobb a tartalmak miatt, nem?

(#57047) Elims válasza Buster17 (#57046) üzenetére


Elims
veterán

Tartalomra majdnem egyforma.Nagyon ritkán van kis eltérés az angol és a magyar store között.
Az döntse el,hogy honnan fogod venni a játékokat.? Lemezesre gondolok.
Ha itthon fogsz gyakrabban vásárolni akkor -én- inkább a magyar account-ot javaslom,ha viszont kint fogod vásárolgatni akkor inkább az angolt mondanám.

(#57048) Buster17 válasza Elims (#57047) üzenetére


Buster17
addikt

És ha ausztriában veszem? De inkább magyarba venném mert ugy is csak az exkluzivok azok amiket venni fogok meg esetlek 1-2 lesz ami nem exkluziv.

Ha magyar az acc és angliából rendelek akkor az mennyire hátrány?

(#57049) crue válasza Buster17 (#57046) üzenetére


crue
őstag

Most érdemes magyart csinálni, mert a forint a béka segge alatt van és ennek ellenére (egyelőre) nem emeltek a plus árain. És nem valószínű, hogy a forint egyhamar megtáltosodik.

(#57050) leslieke válasza Elims (#57047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem angol profilom van,de gond nélkül mennek az itthon vett lemezes játékok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.