Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70051) Sirandrish válasza hevizms (#70050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Árpi koma van annyira korrekt hogy szólna ha valamivel gond lenne, szóval nyugi...ha nem mondott ilyet akkor minden oké :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70052) $p@rr0w válasza Tegla80 (#70028) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kosz, nagyon gondolkozom rajta.

Mas: Starhawkot ismeri valaki? Nagyon jonak nez ki a demo alapjan, de egy meltatlanul elfelejtett jateknak tunik' lemezesen nem is talalom ebayen kivul. Storeban miert van kulon 4 darabban: multi; single; alapjatek; network pass?

pulyka: miert premium? senki nem jatszik szinte a dlc mapokon, kiprobalni se tudtam a legtobb mapot...

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70053) Krystal_s válasza Elims (#70043) üzenetére


Krystal_s
addikt

A 18 év alattiak alatt inkább most a fiúkra gondoltam, vagy általánosan nemtől függetlenül. Rengeteg 18 alatti játszik GTA 5 féle játékokkal. Most, hogy téma volt ez a születési dátum, rákerestem a neten, hogy hol lehet megváltoztatni, megnézni mi lett korábban megadva a regisztrálásnál és megdöbbentően sok Google találat jött ki erre a kérdésre.

Többségük azért akarná átírni, mert közben elérte a 18-at és szeretne valós adatot. Mások pedig pl ajándékba kapták a gépet és olyan izgatottak voltak, hogy összevissza töltötték ki, csak hamar elkezdhessenek játszani. :D
Állítólag többen írtak már a Sony-nak, hogy legyen lehetőség az átírásra, ahogy egy megszokott általános profilnál. Azért erre mondjuk én sem gondoltam volna, hogy pont a születési dátum az egyik legfontosabb biztonsági adat PS-nél. Szerintem a megfelelő jelszó és biztonsági kérdés fontosabb.

A nő alatt A nőt értem kb 28 éves kortól, akik már nem szívesen beszélnek ilyen dátumokról. Ez a génjeinkben van. :) A pasik úgysem értik. :B

[ Szerkesztve ]

(#70054) A`rpi válasza hevizms (#70050) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:R

(#70055) pulyka jocó válasza $p@rr0w (#70052) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én mindenképp megveszem Premiumot, a Bf3 a kedvencem. Igazad van már sajnos nem úgy megy mint régen,de azért még mostanság is elég jól el lehet játszani. (Meg karácsonyra sokan megveszik/megkapják remélem és jobban beindulgat)

(#70056) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Ez igaz? O.o
Én is csak simán átszoktam másolni a mentéseket egy másik profilba, vagy pendrive-ra. Visszamásolás után tényleg nem töltené be a GTA 5?

(#70057) erahurka


erahurka
félisten

Befejeztem a Left Behind-ot, a sztori tetszett, viszont nagyon rövid. Teljes áron szerintem nem éri meg, én ezt a 4 fontot is kicsit sokallom utólag. Volt vagy 3 óra a játékidő.

(#70058) Rezuhu válasza erahurka (#70057) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Akkor te valószínűleg moziba sem jársz sűrűn! :)

(#70059) Elims válasza Wlac (#70046) üzenetére


Elims
veterán

Én nem.Kitakarítanàm kivülről-belülről törölve mindent.Nem vagyunk egyformàk. :-)

Krystal: "A nő alatt A nőt értem kb 28 éves kortól..."

Annyitòl màr majdnem. ;-)

A castlestorm-ot pròbàlta màr vki ps3-on?
Vita-n nagyon összerakott kis vmi. Tegla? :-)

Szerk.:
Krystal: Szerintem ott vmi gubanc lehetett.Simàn visszarakhatò pendrive-ròl szerintem. (Gt6-ra màr nem vennék mérget..)
De ki lehet pròbàlni.Pendrive-ra elmented+a ps plus felhőjébe majd letörlöd a gépről.
Pendrive-ròl vissza és pròba.Ha nem működik sincs gàz,mert a felhős biztos működik.

[ Szerkesztve ]

(#70060) erahurka válasza Rezuhu (#70058) üzenetére


erahurka
félisten

Ne mondd már hogy egy 8 fontos játéknál rendben van, hogy második alkalommal leülsz folytatni, azt másfél óra után egyszer csak hopp, vége van. Akár Naughty Dog akár nem, ez lehúzás. Ráadásul a játék fele abból áll, hogy 0 kihívással sétálgatsz jobbra-balra.

A mozi tök más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#70061) Mister_X válasza erahurka (#70060) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3 óra (Left Behind) = 8 font
12 óra (alapjáték) = 45-50 font (tudja a fene)

Szerintem stimmel a képlet...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#70062) A`rpi válasza erahurka (#70060) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Többen írtunk rövidségét magam is megemlítettem
egy korábbi hozzászólásomban.
Sőt, DLC kurtasága miatt bennem is felmerült "szendalónság" létjogosultsága.

(Külön nem venném meg DLC-t, akinek nem volt meg, inkább vegye meg később PS4-re, és ott a felújított változatban alapból benne van "ingyen".)

(#70061) Mister_X
Nekem az alapjáték használtan megállt 5K-ban. (Lassan 2éve.)
Ennél valamennyivel kevesebb volt a SeasonPass hozzá felesben.

[ Szerkesztve ]

(#70063) Krystal_s válasza Elims (#70059) üzenetére


Krystal_s
addikt

PS Plus felhőbe csak előfizetéssel lehet feltöltetni. :F Én egyelőre még online sem játszom, csak simán.
Most élesben nem tudom kipróbálni, mert nincs feláldozható mentésem, amit felülírhatnék.
Szerintem az lehet, hogy a kérdező nem a saját mentéseit másolta vissza és mivel nem egyezik a fiók, ezért nem ment nála. :)

Ui: Mégsem az volt a hiba, mert neki sem megy...I had to restore to factory settings on ps3 , but before I did, I saved my last saved game file on gta5 to a usb glider. I reinstalled the game and copied the file . Now on the game, when I choose to load that saved game it says that I cant load this file because I didnt create it. Not sure where I went wrong.

[ Szerkesztve ]

(#70064) Mister_X válasza A`rpi (#70062) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az egy dolog, hogy ki mennyiért szerezte be, ha a DLC alapárát számoljuk, akkor a játékét is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#70065) Rezuhu válasza erahurka (#70060) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Akkor nem csak a rövidség a probléma.
Szerintem egy játékot/Dlc-t nem a végigjátszás hosszúsága alapján kellene megítélni.
Ad-e akkor a plusz élményt, vagy sem ---> ez a fontosabb.
Ezek szerint nem ad. :(
Én is terveztem beszerezni, de akkor inkább kihagyom.

(#70066) Sirandrish válasza Rezuhu (#70065) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne hagyd ki! Nekem ugyan még nincs meg de eddig kb 100ból ez az első negatív megnyilvánulás a DLC-ről amit olvasok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70067) Wlac válasza Rezuhu (#70065) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, nagyon érdemes végignyomni, mert hozzátesz az alapsztorihoz.

“The wha-"

(#70068) Tegla80 válasza Krystal_s (#70063) üzenetére


Tegla80
addikt

Azt is vedd bele a pakliba mikor a neten olvasgatsz,h sok a ....... es hozzanemerto aki sirni azt persze tud.....Tapasztalatbol mondom,h soxor user error all a hatterben es nem is a gep/funkcio a bibis,de persze van ilyen is.
Szoval.....

Sony® & PlayStation®

(#70069) james001 válasza Rezuhu (#70065) üzenetére


james001
veterán

Szerezd be. Most. Azonnal. :D Bármilyen TLoU dolgot csak szeretni lehet,a kolléga csak hazudik ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70070) erahurka válasza Rezuhu (#70065) üzenetére


erahurka
félisten

Plusz élményt nyilván ad, de szerintem annyit nem, amennyiért adják.

(#70061) Mister_X: Nekem a The Last of Us 24 óra volt, ha több lopakodás lett volna, a Left Behind is tovább tartott volna.

(#70062) A`rpi: Nem tervezek PS4-et, és nem akartam kihagyni a generáció legjobb játékának sztori orientált DLC-jét. Elkölthettem volna sokkal rosszabbul is ennyi pénzt, másrészt a gameplay nem nyújt sokkal többet annál, mintha YouTube-on megnéztem volna.

(#70067) Wlac: Hozzátesz, de a csókjelenetnél inkább ne tett volna! Nincs bajom a melegekkel, de szerintem nem volt szükséges az erős érzelmi szálhoz. Zombiapokalipszis idején a barátságuk ugyanolyan erős kapocs volna.

(#70069) james001: Sosem hazudok, kivéve ha igazat mondok ;]

[ Szerkesztve ]

(#70071) perge666 válasza erahurka (#70070) üzenetére


perge666
veterán

Én ha nem PS4-re vettem volna meg a TLOU-t,tutira nem adtam volna pénzt pluszba a Left Behindért.
Jó az alapjáték,de annyira agyondícsérték,hogy mikor megvettem nem dobtam tőle hátast.(többet vártam)
Ettől függetlenül nem adom el,megfér a polcon,lehet 1-2 év múlva előveszem.
Pedig imádom az ilyen stílusú játékokat......

(#70072) Elims válasza Krystal_s (#70063) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen egyetértek Teglaval.Nem biztos,hogy a géppel van probléma.
Ha hvégén eszembe jut kipròbàlom és megírom fixre. (Nem merem biztosra ígérni,mert Imilennit is majdnem elfelejtettem. :-( Szerencse,hogy ràm üzent.)

(#70073) $p@rr0w válasza perge666 (#70071) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nekem is csalódás a TLoU. Egy sima egyszerű csőjáték, semmi újítás vagy kiemelkedő nincs benne, annyi hogy a kezdése nagyon erős, és a karakterek jól vannak árnyalva, de semmit nem találtam ami indokolná az óriási hype-ot amit csapnak körülötte. Márpedig egy játékban a játékmenet kell(ene) hogy elsősorban domináljon, persze nem baj ha van egy jó sztori, de itt az sem kiemelkedő...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70074) Wlac válasza $p@rr0w (#70073) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez a baj, ha valamit nagyon hype-olnak. Mire odakerül az ember, már túl magasak lesznek az elvárásai. Nekem annyi mázlim volt a The Last of US-szal, hogy a híres E3-as videón láttam először, majd a tévémen, és azon kívül, hogy azt mondta pár haverom, hogy mennyire rohadt jó, nem sokat tudtam róla (azon felül, hogy lopakodós-poszt apokaliptikus játékként nálam betalált a stílust). Lehet, hogyha a csapból is az ömlik az arcomba, hogy mennyire világmegváltó, akkor nem tetszett volna ennyire. Így viszont jött, látott, és lazán győzött. Nyilván a játék nem mindenkinek csemege, ha például valaki nem szeret lopakodni, akkor már hatalmas hátránnyal indul.

“The wha-"

(#70075) erahurka válasza $p@rr0w (#70073) üzenetére


erahurka
félisten

A hangulat nagyon erős és a sztori sem sikerült rosszul. Ennyit tud a Las of Us, nekem ez elég is hogy a generáció legjobbjának tartsam.

De ha belegondolsz, mit lehetne még játékmenetben újítani?

(#70076) james001 válasza $p@rr0w (#70073) üzenetére


james001
veterán

Tudom hogy nem tetszhet mindenkinek a TLoU,de akkor azt nem értem te miért írogatsz még ide? ;] Andris vagy Árpi! Töröljétek ezt a hsz-t gyorsan :DDD Mint írtam TLoU-t csak szeretni lehet. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70077) kevepapa válasza erahurka (#70075) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Sokkal több interaktív tereptárgy. Bekapcsolható tévé, megnyitható vízcsap, kézszárító aminek a hangja odavonzza pl a clickereket. Fejlettebb mozgáskultúra, szabadabban bejárható terep (de nem sandbox), akár azon az áron is h el lehet tévedni stb. Van még hová fejlődni (persze a felsorolt dolgok mindegyikét láttuk már), de tény h gyönyörű grafikájú, erős atmoszférájú, kiváló karakterekkel bíró játék, mely generációjának valóban egyik, ha nem a legjobbja.

[ Szerkesztve ]

(#70078) erahurka válasza kevepapa (#70077) üzenetére


erahurka
félisten

Jogos, ezek elég jól hangzanak.

Habár inkább ne lehessen eltévedni, ha leülök játszani nem egy helyen akarok szenvedni, merre tovább :DDD

(#70079) Sirandrish válasza james001 (#70076) üzenetére


Sirandrish
legenda

Parancs értettem! Hazámat szolgálom!
Sőőőt...minden nem a The last of Us-t éltető topikot azonnali hatállyal bezáratok!!! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70080) james001 válasza Sirandrish (#70079) üzenetére


james001
veterán

Helyes! :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70081) Sirandrish válasza erahurka (#70075) üzenetére


Sirandrish
legenda

Emellett még rettentő szép is, a zenék is nagyon a helyükön vannak, és a játék nincs tele idegölő bugokkal.
etc etc.

Ez a mai világban (sajnos) nem hogy elég, de több is mint elvárható egy nagyszerű játéktól.
Ahol a CODok érik egymást, ahol Fifa, NFS, COD, BF és hasonló "üres" játékok döntögetnek évről évre eladási rekordokat, ott egy ilyen játék igen is remekmű.
Persze nem tetszhet mindenkinek, ezt én aláírom. Lehetett volna jobb is? Persze! De még így is..minden hiányosságával együtt a generáció egyik, ha nem legjobb játéka!

Nyilván ez egyéni vélemény és nem szentírás... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70082) Krystal_s válasza Tegla80 (#70068) üzenetére


Krystal_s
addikt

Tudom, hogy sok hülyeséget is írnak a neten, de a kérdésem lényege az lett volna, hogy GTA 5-nél működik-e a pendrive-ról visszamásolt játékmentés, vagy nem? :U

#70072 Elims: Köszönöm szépen, ha megnézed. :)

(#70083) #49155328 válasza Krystal_s (#70082) üzenetére


#49155328
törölt tag

Működik usb-ről a gta5-nél a visszamásolás, nem védett.
Azonban ha másik profil alá másolod vissza akkor nem fog működni.

Itt egy lista a másolásvédett mentésekről: PS3T's Official Locked Saves and Other Info Thread

[ Szerkesztve ]

(#70084) A`rpi válasza kevepapa (#70077) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bekapcsolható tévé, megnyitható vízcsap, kézszárító aminek a hangja odavonzza pl a clickereket.

Mind szép és jó, de a közmű nem igazán szokott működni évtizedes nagyságrendű "átlagos" zombi apokalipszis közepette. ;]

[ Szerkesztve ]

(#70085) Aakisan válasza A`rpi (#70084) üzenetére


Aakisan
aktív tag

LoL ;]

(#70086) perge666 válasza A`rpi (#70084) üzenetére


perge666
veterán

Még jó hogy te mindenre gondolsz. :)) :DDD

(#70087) Krystal_s válasza #49155328 (#70083) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm. :)

(#70088) Elims válasza Sirandrish (#70081) üzenetére


Elims
veterán

"Lehetett volna jobb is?"

Talán,de ps3-ra szerintem nagyon összerakott játék!!
Ne legyünk annyira maximalisták.kézszárító meg húzdmega---minek?Ha azok meglennének akkor meg már kocsi kellene bele 8légzsákkal meg 1000w zenével.
Kevepapa,ne érts félre,nem sértésnek szántam csak legyen szerintem egy vmilyen határ amire azt mondjuk,"Ez tényleg jó lett!". :-)
És ez nem csak neked szól. A való életben is legyen ilyen "határ".Persze leírni könnyű..meghúzni viszont senki nem tudja.

(#70089) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Elég közel ülök a tv-hez, ezért kényelem szempontjából most nem annyira fontos, hogy vezeték nélkül, vagy vezetékkel használom a kontrollert. Az aksinak vajon mi a jobb, ha feltöltés után vezeték nélkül használom, vagy ha rajta hagyom a kábelen és úgy használom gyakrabban?

Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert pl egy notebookban is Li-Ion akku van és ott a gyakori merülés/feltöltés ciklusoktól hamarabb elhasználódik. Tehát nem gond, sőt inkább jobb, ha gyakrabban használjuk hálózatról a gépet. Viszont egy mobil, vagy Tablet akkuja is Li-Ion, mégis felötlés után szinte azonnal le kell venni töltőről őket. Töltőn pedig nem ajánlott használni.

(#70090) Elims válasza Krystal_s (#70089) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Jobb ha feltöltés utàn leveszed.
Ami még jobb,ha van egy plusz joy-od ami mindig fel van töltve.Ha merül az egyik azt csak felrakod és hasznàlod a màsikat,majd ha az merül,csere.

Tényleg....joystick.
Ha a ps4-es joystick pàrosítva van a ps4-gyel majd pàrosítom a ps3-mal utàna vajon ùjra kell a ps4-gyel? (Szinte biztos vagyok a vàlaszban,de hàtha...bluetotth head-set okozott màr meglepetést.Ne kérdezzétek hogyan,a lényeg,hogy Egyszerre van pàrosítva ps3-mal és telefonnal. :-o
És ez igaz. :-) )

(#70091) Sirandrish válasza Elims (#70088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is ezt mondtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70092) Krystal_s válasza Elims (#70090) üzenetére


Krystal_s
addikt

Azt írják, hogy egyszerre csak egy eszközzel tud szinkronizálni, ezért újra kell párosítani minden alkalommal...
"The other piece to bear in mind is that the DualShock 4 can only sync with one device at a time, so if you pair with your PS3, you’ll have to re-pair with your PS4 and vice versa"
Itt írnak róla.
és egy másik leírásban is.
"One final caveat is that once paired to a PS3, it will only power on that console, not the PS4 as well. You will have to pair it to the next-gen machine again to re-enable that feature."
Viszont itt úgy írja, ha túl közel vannak egymáshoz a konzolok, akkor kell újrapárosítani.

[ Szerkesztve ]

(#70093) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
A PS4 kontrollerétlehet párosítani PS3-al?
Haigenhasználja így valaki? :)

Press "F" to pay respects.

(#70094) Wlac válasza Imilenni (#70093) üzenetére


Wlac
Ármester

Személyesen nem próbáltam, de úgy tudom, hogy lehet, viszont egy-két gomb (középső PS gomb pl.) nem működik rendesen.

“The wha-"

(#70095) erahurka válasza Elims (#70090) üzenetére


erahurka
félisten

Nem nagy extra, sok headset képes akár egyidejűleg is több eszközzel összekapcsolódni.

(#70096) kevepapa válasza Elims (#70088) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én nálam a Last of Us 10/10-es, sőt tegnap végigvittem a Left Behind-ot is és az is 10/10. Csak arra a kérdésre mondtam ezeket az ötleteket, hogy vajon hová lehet még fejlődni? Emlékszem én már a System Shock 2-ben is lehidaltam az interakció dömpingtől, aztán a Half-Lifeoktol is leesett az állam. Tps-eknél a Max Payne-ben is full interaktív volt a "pálya" ami rengeteget hozzáadott a játékélményhez. Ja, és persze már Duke-al is lehetett pisálni a klotyóba 96-ban! :D

(#70097) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Left Behind fantasztikus élmény volt, tényleg sokat hozzáad az alapsztorihoz és Ellie karakterét is tovább építi. Nagyon tetszett az is, hogy végre többször is össze lehetett ereszteni a fertőzötteket a katonákkal. (ezt egyébként pl. már az első Doom is tudta!) A zene továbbra is hibátlan, a grafika meg hihetetlen ezen a vason. Az örök kérdés, legyen-e (az alapjátéknak) folytatása...szerintem ne, maximum "spin-offként" új karakterek új történettel, akár Európába áthelyezve... Vagy egyáltalán ne, igazából ez így egy kerek egész mestermű.

(#70098) erahurka válasza kevepapa (#70097) üzenetére


erahurka
félisten

Nyílt titok hogy lesz folytatás. Mindent lehet folytatni jól is meg rosszul is, alapvetően nem probléma ha ők szerepelnek, csak ne rontsák el.

(#70099) perge666 válasza kevepapa (#70096) üzenetére


perge666
veterán

Na de ha 96-ban pisáltál a Duke Nukemben,akkor itt most míért nem lehet??
Nagy poén volt pedig,én is örülnék az ilyen apróságoknak.

(#70100) fausto


fausto
addikt

Na, akkor beszállok én is, a napokban vittem végig a Left Behind-ot. Nekem összességében tetszett, a hosszával sem volt gondom, kb. erre számítottam. Érdekes, mert gameplay szempontjából a "jelenbe" játszódó rész volt az összetettebb (tényleg jó ötlet volt, hogy rá lehetett küldeni a fertőzötteket az emberekre), de mégis a múltban zajló események jobban megfogtak.
Nagy kár, hogy az alapjátékban elspoilerezték, hogy mi lesz a DLC vége, elvégre Ellie már ott elmondta, hogy Riley meghalt. Amúgy meg még szívesen játszottam volna azzal a résszel, elvittem volna egészen a végsőkig, kíváncsi lettem volna, hogy hogyan hal meg Riley és arra is, hogy hogyan reagál Ellie, amikor rájön, hogy immúnis a fertőzésre.

#70052 $p@rr0w: láttam kérdeztél a Starhawk-ról. Érdekes játék, nem tudom, hogy a demo-t próbáltad-e, elég egyedi hangulata van, ilyen sci-fi/western keverék. Alapvetően TPS, de van lehetőség járműves harcokra és van egy stratégiai része is: építkezni kell és úgy lehet járműveket gyártani vagy megvédeni az objektumokat. Erősen multi orientált játék, a sztori inkább egy elnyújtott tutorial, nem igazán emlékezetes. Azt viszont nem tudom, mostanában mennyire játszanak vele sokan, meg az is benne van, hogy elég régi játék, elképzelhető, hogy előbb utóbb leállítják a szervereket. Végül is a Sony-ról van szó, a "This is for the players" szlogen csak addig szól, amíg fizetünk :D
A Store-ba azért van 4 darabban, mert felrakták a részeit külön-külön is, mint pl. az Uncharted 3-nál.
Single, multi - egyértelmű, ha valamelyiket megveszed, akkor csak az a szegmens fog menni.
Network Pass - ez akkor kell, ha használtan veszed a játékot és játszanál vele online. Ha bontatlanul veszed, akkor egy kód van hozzá és azt kell felhasználni, úgy ingyenesen megkapod.
Full game - ebbe minden benne van, single, multi és a network pass is.

Én igazából akkor ajánlanám, hogy ha 2-3000,- Ft-ért meg tudod szerezni kóddal együtt és szeretsz multizni. A single önmagában nem egy nagy durranás, használtan meg nem éri meg, mert csak a network pass 3000,- Ft felett van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.