Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) Edgeri válasza vaksi8 (#29000) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szívesen.
Még a Video Settings menüben, a BD/DVD Audio Output Format (HDMI)-t állítsd át Linear PCM-re, mert a Bitstream levesz a jelből, még az előbbinél veszteségmentesen megy át a hang. Ennek viszont az a hátránya, hogy az erősítő nem jeleníti meg, hogy pontosan milyen HD hang a forrás (multichannel PCM jelenik meg), de hidd el, hogy ez a jó hang :DDD

Üdv, Edgeri

(#29002) TazLeacher válasza Edgeri (#28986) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm. Erősen gondolkodom, hogy beszerezzek-e egy ilyet (na nem most, karácsony környékén), mert néha hiányzik a Wii...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29003) Edgeri válasza TazLeacher (#29002) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én a megjelenést követően vettem, de nem futott be nálam nagy karriert. Először még érdekes volt, de ez elmúlt :DDD Haverok még elvoltak vele, de én az elmúlt 3 hónapba be sem kapcsoltam a "fagyit". Inkább maradok a DS3-nál és fotelből ülve játszom, kényelmesen :D
De ha neked bejött a Wii, akkor kb. ugyanarra számíts itt is, csak szebb grafikával, de kevesebb játékkal, legalábbis szerintem.

Üdv, Edgeri

(#29004) TazLeacher válasza Edgeri (#29003) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Wii-t is azért adtam el, mert egyedül az életbe nem játszottam. Bár lehet "le kéne nyugodnom" megint, mert csak kib*sznék egy valag pénzt az ablakon. 2 hónapja nem játszottam a PS3-on... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29005) jookomak válasza TazLeacher (#29004) üzenetére


jookomak
őstag

Hát akkor egyszerű a döntés: Move helyett Uncharted 3. ;) vagy betmen. vagy skyrim. Franc ebbe a sok jó játékba. :D

(#29006) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

PS3 vásárlásánál az mitől függ hogy kap-e az ember Sony méltányossági garanciát?
Illetve, hogyan tud megbizonyosodni róla hogy a 1 év + 2 év méltányossági biztos jár-e neki?

Csakmert nemrégiben beszéltem az Überkonzollal akiket itt ajánlottatok, és nem igazán voltak képbe a dologgal kapcsolatban ami kicsit furcsa azért. Először azt mondták már elfogyott a Sony "garancia jegyük", aztán csak találtak a fiókban. És azt mondták 1 év a gari. Szeretnék biztosra menni garancia ügyben.
Köszi

(#29007) jookomak válasza NeoExDeath (#29006) üzenetére


jookomak
őstag

elfogyott... :) Hogy mitől függ? A bolttól.
Lényeg, hogy a sony garancia jegy igazolja, hogy hivatalos forrásból van a gép. Alapból 1 év mindenhol a garancia, de a sony papír +2 év méltányossági garanciát jelent, amely idő alatt 16.500-ért megcsinálják a géped.
Nagy boltokban, Media markt, stb adnak, Platinumshop, ahol szintén, eddig az überkonzol is biztos hely volt, de ezek szerint ki tudja.

(#29008) dilipok válasza NeoExDeath (#29006) üzenetére


dilipok
veterán

pont egy hete kerdezted ugyanezt. Pont egy hete azt ajanlottak, hogy csak Sony garanciajeggyel vegyel konzolt. Mi itt a kerdes? Ott vegyel, ahol adnak. Ennyi :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29009) kelzsoca válasza NeoExDeath (#29006) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még hogy elfogyott :) Még nekem is van itthon a fiókban olyan üres lap :D

https://vertigostore.eu

(#29010) zzola válasza Edgeri (#28987) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez besz@rás! :Y

(#29011) ProdyG


ProdyG
senior tag

sziasztok,
szeretném végigjátszani a GOW sorozat minden elérhető részét PS3-on.
Jól értem a hozzászólások alapján, hogy ezeket kell megszereznem, ha minden részt végig akarok játszani?
- God of War™ Collection
- God of War™ Collection Volume II
- God of War™ III

ez a 3 lemez tartalmaz mindent?

[ Szerkesztve ]

(#29012) TazLeacher válasza jookomak (#29005) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Skyrim PC-re, de a többi mehet. :D Mondjuk tényleg előtte még az Uncharted 1-et kéne lenyomnom. Aztán jöhet a 3.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29013) Ocarina válasza ProdyG (#29011) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Igen. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29014) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok.
Ugyebár van a PS3-ban Blu-Ray lejátszó, de én nem vagyok vele megelégedve, nem lehet valahogy jobbá varázsolni vagy milyen alternatívákat ajánlotok?

(#29015) TazLeacher válasza tomgabor (#29014) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vegyél külön lejátszót. Az egy jó alternatíva.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29016) DM-Fan válasza tomgabor (#29014) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem vagy vele megelégedve? Pedig az egyik legjobb képességű BD-lejátszó, már ami a kép- és hangminőséget illeti, de funkciókban is erős, ráadásul a BD-controller-rel nagyon könnyen is kezelhető (nekem alapból járt a PS3 mellé).

Ettől függetlenül én is vettem egy minőségi Pioneer BD-lejátszót, egyrészt mert az nem 200 Wh-t fogyaszt, hanem csak 20 Wh-t, másrészt meg ugye az teljesen kussban van, míg a PS3-nak azért van egy ventizaja.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29017) tomgabor válasza DM-Fan (#29016) üzenetére


tomgabor
senior tag

Nem, mert régiózáras.

(#29018) DM-Fan válasza tomgabor (#29017) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint minden lejátszó.

Get Moded!

(#29019) tomgabor válasza DM-Fan (#29018) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszönöm :R

(#29020) Edgeri válasza DM-Fan (#29016) üzenetére


Edgeri
senior tag

Képminőségben látsz különbséget a két lejátszó közt? Mind Blu-ray film , mind hd minőségű mkv (m2ts) tekintetében. Köszi :))

Üdv, Edgeri

(#29021) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy a konzolvilág.hu -n milyen garit adnak a ps3 mellé? Hivatalos sony papírt is adnak vagy csak egy bolti "igazolást"?

Ha itt nem akkor tudtok mondani olyan boltot, ahol normális garival vásárolhatok ps3 -at?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29022) szasanyi válasza Def26 (#29021) üzenetére


szasanyi
félisten

A honlapjukon vannak telefonszámok, MSN és e-mail cím is. Miért nem kérdezed meg közvetlenül? Úgy gyors és hiteles is egyben.

(#29023) Def26 válasza szasanyi (#29022) üzenetére


Def26
félisten

Tapasztalatok érdekelnének. Pont erről a boltról olvastam (talán a) box fórumban, hogy eléggé lazán kezelik a gari kérdést. Cserébe viszont qrva jó áron vannak a gépek náluk.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29024) kelzsoca válasza Def26 (#29021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem hinném hogy adnak mellé :)

Tényleg az a biztos, ha rákérdezel, akár több helyen is.

Én eddig az Überkonzolt ajánlottam, már 2 gépet is hoztam tőlük, és mindig mellékelve volt a SONY garilap+számla, az első gépnél igénybe is kellett vennem sajnos, de nem volt vele probléma.

Viszont a napokban valaki meg felhívta őket, és elég érdekesen nyilatkoztak a dologról :D

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#29025) szasanyi válasza Def26 (#29023) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezért kell megkérdezni!
Jó napot kívánok! Én PS3 konzolt vásárolnék és az érdekelne, hogy a honlapjukon feltüntetett ár ellenében hivatalos SONY garancia és garancia jegy is van-e hozzá? Magyarul csak olyat akarok venni, amelynél meghibásodás esetén - a hivatalos SONY garanciajeggyel -bárhol szervizeltethetem és igény bevehető az 1 év teljes körű garancián túli, 2 éves méltányossági garancia is.

Ja, hogy csak az üzletbe szól...és csak egy évig... köszönöm szépen, akkor tartsák meg! A viszont kukkantásra!

Valami ilyesmire gondolta. Ezt se félreérteni, se félre magyarázni nem lehet, és amit mondanak annak megfelelően veszed ott, vagy máshol. ;)

kelzsoca: nem éppen ezt mondom én is? Meg kell kérdezni azt annyi.

[ Szerkesztve ]

(#29026) kelzsoca válasza Def26 (#29023) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na találtam itthon én is ilyen lapot, tehát egy ilyet kell kitölteniük a számla mellé: eleje
hátulja

Az pedig nem lehet kifogás, hogy nincs, kifogyott stb.., mert a dobozban, a felhasználói kiskönyvben is van ilyen lap, a fenti kép az enyémről készült.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#29027) Def26 válasza kelzsoca (#29024) üzenetére


Def26
félisten

Ahham, akkor ezek szerint semmi sem biztos. Egyébként hívtam őket és sony garanciát adnak rá, gondolom mire odamegyek letagadják, ezért voltam kíváncsi véleményekre. :U

szerk.: Ha jól gondolom ilyen papír csak akkor van a dobozban, ha Magyar nagykerből van a cucc.

sanyi: Köszi.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29028) kelzsoca válasza Def26 (#29027) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha azt mondják jár a hivatalos garancia, akkor nyilván adják is mellé, ha pedig személyesen odamész azonnal azzal kell kezdeni, hogy tisztázni kell garis sztorit, ha rendben van, nyugodtan veheted a gépet, és a vásárlás napjától 1+2év garancia van a gépre (amennyiben nem bontod meg, megvan a garjegy+számla stb..)

EU-s jótállási jegynek hívják, tehát nem kell feltétlenül magyar nagykerből származnia.

https://vertigostore.eu

(#29029) Def26 válasza kelzsoca (#29028) üzenetére


Def26
félisten

OK. Köszönöm. Ez lesz.

Azért voltam ilyen egyszerű, mert asszony akar meglepni vele, és valami támpontot kellett adnom neki, hogy mire figyeljen :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29030) kelzsoca válasza Def26 (#29029) üzenetére


kelzsoca
félisten

De azért menj el asszonnyal Te is, az a biztos vásárlás ;)

https://vertigostore.eu

(#29031) madgie


madgie
titán

Még mindig trükközni kell a PS Store-ral? Holnapután a PS1 után újra megkonzolosodom, jó volna csak egy accountot létrehozni :)

(#29032) Def26 válasza madgie (#29031) üzenetére


Def26
félisten

Jájj, Te is? :DD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29033) madgie válasza Def26 (#29032) üzenetére


madgie
titán

Jaja. Az MGS4 végigjátszását már évek óta tologatom, most szembe jött egy jó árú PS3, beleugrottam :)

(#29034) szasanyi válasza madgie (#29031) üzenetére


szasanyi
félisten

Még mindig trükközni kell a PS Store-ral? - sztem nem, de részleteznéd mire gondoltál a trükközés kifejezéssel? :F

MOD - majd' elfelejtettem: akkor Gebriel PH!órumtárssal egy hullámhosszon vagytok. ő is nagyon szeret szompolyogni. :D

[ Szerkesztve ]

(#29035) Def26 válasza szasanyi (#29034) üzenetére


Def26
félisten

Ő most eldobozolta a gépet, mert jó fiú lesz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29036) madgie válasza szasanyi (#29034) üzenetére


madgie
titán

Első hozzászólás azon része, ahol arról van szó, hogy külföldi címmel kell accountot létrehozni, ha mondjuk demózni vagy játékot vásárolni lehet. Tehát ha van is magyar Store elérés azóta érdemes azt használni, vagy jobb, ha csinálok egy amerikait?

vegytek: ok, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#29037) Sanyi.mTs válasza madgie (#29036) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

inkább angolt csinálj ;)

(#29038) Ocarina válasza madgie (#29036) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Csinálj amerikait, (vagy angolt.)
Inkább angolt, vegyteknek igaza van. :K

Más:
Trófeákat lehet importálni, pl. US acc.-ból UK acc.-ba?

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29039) ldave


ldave
félisten

Nemrég nézegettem az angol és amcsi store-t demok után kutatva és vannak különbségek, mass effect 2 és deathspank demo pl csak az amcsi store-ből érhető el.

A Slime draws near! Command?

(#29040) szasanyi válasza madgie (#29036) üzenetére


szasanyi
félisten

Én úgy tudom nincs magyar PS Store, és minimum UK kell (a régió miatt) és esetleg egy US is. Tehát ha erre gondoltál trükközés alatt, akkor igen... sajnos még mindig itt tartunk.

(#29041) dilipok válasza madgie (#29036) üzenetére


dilipok
veterán

annyi, hogy bankkartyaval nem fogsz tudni vasarolni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29042) madgie válasza szasanyi (#29040) üzenetére


madgie
titán

OK, akkor úgy látom, két acc is kell, ha boldogulni akar az ember :D

szerk: az mgs4-et már meg is szereztem, most alkudozom egy heavy rain + gt5 kombóra. van pörgés az aprón, ha klasszikusokat akar venni az ember :D

dilipok: demo-k miatt szeretném elérni a Store-t. Megőrjít, hogy PC-re évek óta nincs demo, max nagy' néha Beta.

szasanyi: ó, régiókód! nem tudtam, mi hiányzott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29043) szasanyi válasza madgie (#29042) üzenetére


szasanyi
félisten

Pontosan. Főleg ha 1-es és 2-es régiókóddal kiadott játékot is veszel, és mondjuk valami tartalmat (DLC-t) akarsz letölteni hozzájuk akkor mindenképp kell a UK és US acc is, de mint többször volt rá példa egy-egy demo - vagy akár más tartalom - csak az egyiken volt fent.

MOD - és azzal, hogy "későn" kezded egy nagy előnyre teszel (tettél) szert: féláron - vagy akár az alatt is - hozzájuthatsz hibátlan állapotú, és jó játékokhoz! ;) Ááá a régikód nem gáz, a PS3 - ilyen szempontból - nem régiózáras. És csak a letölthető tartalmaknál van jelentősége. Én használtam (használok) 1., 2., 4. régiójú játékokat és semmi különbséget nem lehet észrevenni a működésükben. Ugyanúgy fut mind1ik, és ha van frissítés ugyanúgy automatikusan megtalálja és felajánlja a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#29044) NeoExDeath válasza dilipok (#29008) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A kérdés leginkább arra vonatkozott, hogy a gép mellé kapott garancia papírokból meg tudok-e bizonyosodni arról hogy a +2 év méltányossági garancia jár-e. Magyarul oda van-e írva valahova, hogy 1 év, +2 méltányossági. Nem akarok úgy járni hogy tájékozatlanság miatt lemaradok a +2 év gariról.
De ahogy láttam, a pár hozzászólással ezelőtt belinkelt sony papírra sincs ráírva ilyesmi.

Amúgy kiváló a memóriád :)

(#29045) Gebriel válasza szasanyi (#29043) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért annyi jelentőségük van a régiózáraknak, hogy a pl multiban nem tudnak egymással játszani, és az elég gáz szerintem. Minden haver EU szerveren nyomja Te meg bolyongasz egyedül US-n. :D

(#29046) mrhitoshi válasza DM-Fan (#29016) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én mikor először kapcsoltam be a PS3 Slimemet, akkor megnéztem, hogy egyáltalán megy e, mert annyira nincs hangja. :P
Meg hát egy jó házimozi, simán elnyomja azt a kis zajt is, ami kijön belőle.

Más: Tegnap vettünk végre valahára egy normális TV-t. Csodálkoztam, hogy annyiért amennyiért árulták, van benne 3D támogatás. Szóval lényeg, hogy be csúsztattam a Killzone-t, egy próbát megér alapon, úgyis kaptam 2 db szemüveget ajándékba. Szóval megnéztem, hogy muzsikál, de nem az igazi, főleg hogy a kép valami iszonyat szar lett. Szóval nem nagy élmény PS3-on a 3D, ezt most már nyugodt szívvel kijelenthetem. :DDD Viszont maga az a 3D, amit a TV nyújt, az elég impresszív.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29047) Gebriel válasza szasanyi (#29034) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah igaz :D , de az új Metal Gear rész elégé felborzolta a kedélyeket.

(#29048) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Ma kipróbáltam a Killzone 2-3 demoját, és azt vettem észre, hogy a 2-ben sokkal nehézkesebb, lassab az irányítás. Felvettem maxra az érzékenységet, és úgyis, míg a 3-ban 30%-on van és tökéletes. A teljes játékban is ilyen az irányítás? Illetve a multi részük milyen? :R

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29049) Qbász válasza Gebriel (#29047) üzenetére


Qbász
aktív tag

Kojima Twitteren arra kérte a MGS rajongókat hogy várjanak még egy kicsit türelemmel, lesz számukra még játéka.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#29050) v!ct0y válasza Ocarina (#29048) üzenetére


v!ct0y
veterán

KZ3 ban a teljes játékban is olyan az irányítás mint a demoban. Multi elég jó csak kevés a pálya meg néha az ember is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.