Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) A`rpi válasza HuMarc (#69448) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha megvan 6 ember, akkor a host-nak kellene indítani. Relatív bonyolult a matchmaking-je.

Van több gombkiosztás is, egyik jobb mint a másik. :D Nekem azt hiszem "Racer" jött be.

[ Szerkesztve ]

(#69452) MrRL19


MrRL19
senior tag

Helló

35k meg ér egy ps3 slim 120gb ?! 2 kont, gta 5 ,dobozos ?! :F

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69453) Wlac válasza MrRL19 (#69452) üzenetére


Wlac
Ármester

Én adnék annyit érte.

“The wha-"

(#69454) Sirandrish válasza MrRL19 (#69452) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha minden okés a géppel akkor nagyon is megéri. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69455) MrRL19 válasza Sirandrish (#69454) üzenetére


MrRL19
senior tag

Értem köszi a gyors válaszokat :R még erősen gondolkodom 2 konzol között (sslim12gb vs slim120gb) ;]

egyébként mikre figyeljek oda ?!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69456) Sirandrish válasza MrRL19 (#69455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Személyes átvétel lesz?
Amúgy külső sérülésekre, érintetlen matricára a gép alján, lemezt milyen könnyen és halkan olvassa be. Kontrollerek működnek-e, analogok visszaugranak-e középre ilyesmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69457) MrRL19 válasza Sirandrish (#69456) üzenetére


MrRL19
senior tag

persze mind2 személyes lenne ...

s120gb az egyik kontroller analog nem jó ...

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69458) Sirandrish válasza MrRL19 (#69457) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát az elég komoly gond.. Egy kontroller használtan is ér 4-5K-t. És ugyan lehet hozzá kapni 1000 meg 1000 után gyártott alkatrészt, az sose lesz olyan mint a gyári. Egy kontrollerrel meg egy játékkal meg nem a legjobb vétel 35ért.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69459) MrRL19 válasza Sirandrish (#69458) üzenetére


MrRL19
senior tag

4-5 éves a gép ... és az egyik kontrollerrel van csak ez a analogos baj ... de az a 4-5év elég sok :D

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69460) Sirandrish válasza MrRL19 (#69459) üzenetére


Sirandrish
legenda

A slim gépek kb mind 4-5 évesek. A topikba is sok slim gazda van, és nem soktól olvastam ezidáig hogy nem működik a controllere. Sőt..az én SS gépem is már lassan 3éves és olyan a kontrollere mintha tegnap vettem volna ki a dobozból.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69461) MrRL19 válasza Sirandrish (#69460) üzenetére


MrRL19
senior tag

inkább sslim lesz ebből úgy érzem ezt a 35k kihagyom sok nekem az a 4-5év

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69462) Sirandrish válasza MrRL19 (#69461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha vigyáztak rá akkor olyan mintha új lenne...4 év után is.
Persze én is inkább egy SS-t javasolnék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69463) MrRL19 válasza Sirandrish (#69462) üzenetére


MrRL19
senior tag

az lesz sslim inkább ,ha össze jön az üzlet a mai nap folyamán ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69464) Sirandrish válasza MrRL19 (#69463) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sok sikert

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69465) Speedhs


Speedhs
őstag

Nem tudjátok, hogy mekkora teljesítmény lenne elegendő egy ps3 vizesítéséhez?
Ez a szett elvinné a cpu-gpu-t? [link]

(#69466) A`rpi válasza Speedhs (#69465) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kettő blokkra lesz szükséged, ~250-300W hőt kell elvezetnie a rendszernek.

Ezenkívül van az alaplapon egy két dolog ami jobban megeszik, ezeket hűtését is meg kell oldani. Továbbá a tápegységnek is kellene légmozgás "passzív" üzemben az sem menne túl sokáig.

Sokat elmélkedtem a dolgon, tisztességes rendszer 30-40-tól indul, munkaórákat nem is számolva. Én csak hosszabb élettartam érdekében csinálnám meg, üzemszerű "zaja" egyáltalán nem zavar a masinának. Viszont ebből az összegből ha véletlen tönkre megy bármikor veszek másik működő gépet. Így lebeszéltem magam a dologról.

[ Szerkesztve ]

(#69467) Mezcal


Mezcal
addikt

A pufi ps-em egyszer már sárga ledes volt, mit lehet tenni, hogy jobb hűtése legyen?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#69468) A`rpi válasza Mezcal (#69467) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem is olyan régen volt róla szó, lényeget linkelem: [link] [link]
Általam linkelt ventilátor szabályzó terhelhetősége kevés hozzá,
maga az ötlet használható lehet.

12 volttal ha megküldöd az tuti csak akkor meg nem lehet mellette megmaradni.

Kifejezetten van erre célhardver is: [link]
(Mennyire hatásos nagyon jó kérdés.)

[ Szerkesztve ]

(#69469) Speedhs válasza A`rpi (#69466) üzenetére


Speedhs
őstag

Hagyom a fenébe. Igazából itt a két blokkal van még gond, meg ezek szerint nem visz el elég hőt se ez a kis radi.

Köszi a segítséget.

(#69470) A`rpi válasza Speedhs (#69469) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Felesleges vele szórakozni, pláne ha semmi tapasztalatod vizezéssel.
Amúgy tippre borda elbírná olyan 50-60 fokon a cuccot.

(#69471) c64nandi


c64nandi
csendes tag

Sziasztok!
Még korábban használtan vettem egy sixaxis kontrollert. Azóta nem volt lehetőségem a mozgásérzékelőt kipróbálni, csak a mai napon. Nem működik a mozgásérzékelő! Beyond Two Souls-t próbáltam.

(#69472) pulyka jocó válasza c64nandi (#69471) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Akkor szerintem Sony exkluzívokat hanyagold.. ,( vannak olyan multiplatform játékok,amikbe lehet a sixaxist használni (pl: Mirrors edge).

(#69473) james001


james001
veterán

Webes store-ban (magyar) hol lehet a PS1-PS2 játékokat megtalálni? Mármint a kategóriákat,nem akarok egyenként rákeresni rájuk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69474) VooĐoo válasza james001 (#69473) üzenetére


VooĐoo
tag

EU store-on ilyet ne is keress, szépen pötyögd be keresőbe a címeket. :D

PSN: Neon--Skyline

(#69475) erahurka


erahurka
félisten

Watch Dogs ivójátékait megcsinálta valaki? Van valami bug a játékban amivel könnyíteni lehet rajta? Sajnos esélytelennek látom, pedig amúgy nem tűnik nehéz platinának :(

Ti is szeretitek mikor a legnehezebb, legfrusztrálóbb achievement egy szaros kis bronz trófeát ad? :DDD

(#69476) james001 válasza VooĐoo (#69474) üzenetére


james001
veterán

Na szép :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69477) HuMarc válasza james001 (#69476) üzenetére


HuMarc
addikt

PSOne Classics (PAL Region),
PlayStation 2 Classics itt válaszd azt a lehetőséget, hogy az európai megjelenés alapján rendezzen.

(#69478) erahurka


erahurka
félisten

Hát ez az InFamous 2 iszonyat idegesítő a félig vízalatt lévő területen. Alig van hely ahonnan áramot vehetnél fel, ezek a jégemberek össze-vissza ugrálnak... Most ezt a nagydarabot kellene legyőznöm de lehetetlen. Ha messziről lövöm alig sérül, ha közelről akkor sokat sebzek, de gyakorlatilag nem látok semmit, alig lehet mozogni a rohadt jégszilánkoktól, össze-vissza ugrál, egyszerűen nem értem mi folyik, és akkor ugye életet megint alig tudsz tölteni mert nincs semmi áram... Hogy gondolták ezt?????? :W

(#69479) james001 válasza HuMarc (#69477) üzenetére


james001
veterán

Köszi így egyszerűbb :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69480) A`rpi válasza erahurka (#69478) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Voltak nehéz momentumok a játékban, főleg hard fokozaton. Nézz valami videót, hogyan oldották meg. Én relatív rég játszottam a játékkal, mély nyomokat nem hagyott bennem, kettő side missziót leszámítva. Meglévő könnyű + hard végigjátszás mellett + kétszer kellett végigmenni stroy 95 százalékán.

[ Szerkesztve ]

(#69483) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Használt ps3 vétel előtt állok. Érdekelne,hogy melyik tipust érdemes beszerezni és van e valami amire oda kell figyelni?

(#69484) Sirandrish válasza Dinasti (#69483) üzenetére


Sirandrish
legenda

Picit olvass vissza..pont a napokban tárgyaltunk erről.

Szerk: (#69452)-tól

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69485) Dinasti válasza Sirandrish (#69484) üzenetére


Dinasti
senior tag

Tényleg :) Köszi!

(#69486) james001


james001
veterán

Eleinte amúgy jó volt ez az Escape Dead Island,de most a végére egy fos lett belőle. Meg nehéz. És az az idegőrlően nehéz. Plusz baromi unalmas. Kijátszom adom is el a francba,kapja be a platina :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69487) perge666 válasza james001 (#69486) üzenetére


perge666
veterán

Mennyiért adod postával? :)

Jaaaaa,és a feléből mennyit engedsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#69488) james001 válasza perge666 (#69487) üzenetére


james001
veterán

Egy 500-as és a tiéd ;] Amúgy előbb végigviszem azért,utána ha tényleg érdekel beszélhetünk róla :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69489) Sirandrish válasza james001 (#69486) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mondtam :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69490) perge666 válasza james001 (#69488) üzenetére


perge666
veterán

Oké,úgyse sürgős,házfelújítás alatt állok.
Driveclubot is megvettem majdcsak 1 hete,és 2 órát se játszottam vele mert nincs időm és energiám,pedig nagyon bejön!!
De ha van valami jó áron,azt begyűjtöm,télen lesz időm,hamar sötétedik.

(#69491) raziel01


raziel01
veterán

Éjfél körül nekiálltam felrakni a patch-eket a God of War Ascension-hoz.
Mekkora szánalom volt. Egy az, hogy kb 1 Mbit-el szedte le és jó pár több 100 megás patch van+install.
De kb minden patch után kivágott HTTP status code 504-el. Aztán kb 3. patch után már nem is bírta folytatni. Folyamatosan HTTP status code 504. KB hajnal fél 2-kor hagytam a fenébe.

(#69492) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

hali,
megéri még PS3 gépet venni?
super slim gépre gondoltam, na de van 12 és 500gb-os, ha 12gb-os verziót választom, annak mi a hátránya?
(van 1TB-os külső hdd-m)
köszi a segítséget! :D

(#69493) A`rpi válasza BUZZLGHTYR (#69492) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

12GB verzióba 2,5" SATA HDD-t kellene rittyenteni.
Külső HDD USB-vel csatlakoztatva nem lesz jó.
Hacsaknem kiszereled a külső házból, és úgy szereled be.

Beszereléshez szükséged lesz egy beépítő keretre is,
amit házilag is el tudsz készíteni.

PS3 előnyei: osztott képernyő támogatása, itt az "igaziak" verekedős játékok.
Kizárólag PlayStation-ön játszható játékok teljesség igénye nélkül:

God Of War
Uncharted
Last of Us
inFamous
Killzone
LittleBigPlanet
MotorStorm: Apocalypse
Ratchet & Clank
Resistance
Gran Turismo

Tessék mindegyiknek utána nézni, van amiből több rész is van.
Ezek miatt érdemes ezt a gépet választani, mind remek játék.
(Manapság "fillérekért" beszerezhető majdnem minden fentebbi cím.)

[ Szerkesztve ]

(#69494) Rezuhu válasza BUZZLGHTYR (#69492) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ps3 Super Slim gépet megéri venni még mostanság is, mert nagy a játékválaszték rá, és viszonylag olcsón be lehet szerezni a használt játékokat.
Technikai információkhoz olvasd el a "Téma összefoglalót" itt a fórumon.
A külső vinyód sajnos ps3-nál nem sokat ér! :D

(#69495) BUZZLGHTYR válasza A`rpi (#69493) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

köszi a gyors választ
toshiba hdtb310ek3aa külső hdd van, az pont jó lenne akkor bele, nem? :D
szerk.:
[link]
erre a gépre gondoltam volna :)

[ Szerkesztve ]

(#69496) A`rpi válasza BUZZLGHTYR (#69495) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogy fentebb írtam bármilyen 2,5 colos SATA HDD jó a gépbe.
Megvan a maga előnye új gépnek, viszont használt gép esetén
a különbözetet játékra tudod költeni.

Jó választás, viszont ennél olcsóbban is megveheted ha szétnézel itt az aprón.

(#69497) crue
Köszi hogy jobban megnézed, beírtam én is keresőbe,
egyértelmű képeket nekem nem dobott ki.

[ Szerkesztve ]

(#69497) crue válasza BUZZLGHTYR (#69495) üzenetére


crue
őstag

Pont nem jó bele, mert annál a típusnál az usb aljzat közvetlenül a vinyó nyákján van, tehát nincs hagyományos sata csatlakozója.

(#69498) BUZZLGHTYR válasza crue (#69497) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

köszi az észrevételed, akkor hagyom a fenébe, én nem veszek 500gb-os ps-t 75 ezerért :D
használt cuccokkal meg már kiégtem 1 párszor, úgyhogy kilőve

(#69499) crue válasza A`rpi (#69496) üzenetére


crue
őstag

A múlt héten szedtem szét egy ilyen típust, onnan az info. Az eggyel korábbi verziója még rendes sata vinyós volt, de ez már nem.

(#69500) Speedhs válasza A`rpi (#69496) üzenetére


Speedhs
őstag

Szia,

A zalman fan mate 2-vel mi is lett vol a problèma? Nem bìrná a ps3 teljesìtmènyèt?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.