Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) DM-Fan válasza dagoniat (#17999) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Például bármelyik COD, vagy Bad Company 2, de még az AvP multija is elég ütős és hangulatos.

Get Moded!

(#18002) DM-Fan válasza Paladin1492 (#18000) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, ez így van, nálam is ez a helyzet és nálam is közel 100 GB szabad hely van még. A gyári 40 GB-ot viszont gyorsan benépesítettem, ezért upgrade-eltem gyorsan, de nem bántam meg, hogy nem vettem 250 GB-osnál nagyobb HDD-t. Szerintem is fölösleges.

Get Moded!

(#18003) Mazsika válasza DM-Fan (#17998) üzenetére


Mazsika
őstag

nem értem miért lenne felesleges, és miért ne lenne gyorsabb?! és nekem a 7200-es nem melegebb, és nem hangosabb, maximum egy nagyon minimálisan, de a tvtől, zenétől, játéktól úgysem hallok semmit! :U

Dáccsika

(#18004) MrPG8 válasza DM-Fan (#18002) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem 320GB-os van, és mindjárt telerakom. De ez userfüggő. Amúgy én sem ajánlanám a 7200RPM-eset. Másrészt az 1TB-os még vastag is bele (legalábbis ha jól tudom).

[ Szerkesztve ]

(#18005) Djuree válasza dagoniat (#17999) üzenetére


Djuree
félisten

bf bad company 2 ma a legjobb multi fps :K
aztán jön a cod mw2

de a bc2 jobb :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18006) DM-Fan válasza Mazsika (#18003) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát nézd, én elolvastam pár tesztet ezzel kapcsolatban, fórumoztam a témával kapcsolatban pár helyen és nem csak a világba írok. Hangosabbnak is bizonyultak a 7200 rpm-esek és bizonyítottan jobban is melegszenek, sebességben viszont semmi többletet nem nyújtanak - mérésekkel igazolt eredményeket találsz erről. Egyszerűen nincs szükség nagyobb sebességre, mint amit egy 5400 rpm-es tud biztosítani, ezért totál fölösleges a 7200 rpm-es! Ráadásul általában drágábbak is a nagyobb fordulatszámú vinyók.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18007) Gebriel válasza DM-Fan (#18001) üzenetére


Gebriel
veterán

Hangulata a Killzone2-nek is nagyon jó. Érdekes, hogy minden más FPS multiban penge vagyok! A KZ2-ben múltkor nagyon elpicsáztak. :( Rég volt, hogy így lealázzanak, egy játékban. :Y
MW2-ben és a BC2-ben is azért megizzasztom a tőlem akár 20 szinttel magasabbat, itt meg mint egy szúnyogot úgy elnyomtak. :DDD Igaz valami ultamega rangú userek voltak, de akkor is na.. :B

[ Szerkesztve ]

(#18008) DM-Fan válasza Gebriel (#18007) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, én elég nagy FPS-gyakorlattal rendelkezek, de ilyen szar irányítást, mint ami a Killzone 2-nek van, őszintén megmondom, még nem láttam. Számomra megszokhatatlanul pocsék és segíteni sem lehet rajta a beállításokkal. Nagyon hozzászoktam a COD-okban alkalmazott gyors és precíz mozgatásokhoz, mert nekem a Killzone irányítási rendszere rettenetesen lomha és pontatlan. Ezért nem is merültem bele a multijába soha, mert már a single-ben is utáltam. Szerintem alaposan elcseszték, remélem a harmadik részben erre odafigyelnek, mert nem egyedi panaszról van szó, sokan szidják.

Get Moded!

(#18009) Gebriel válasza DM-Fan (#18008) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem kb úgy jött le a játék mintha én egy kis pisztollyal ők meg RPG-vel tolták volna. Lövőm mint állat ők meg leszednek egy lövéssel. :DDD
Lomha az biztos, de szvsz megszokható. :K

[ Szerkesztve ]

(#18010) anulu válasza DM-Fan (#17998) üzenetére


anulu
félisten

5400rpm-est néztem bele. tehát akkor elméletileg bármekkora, csak 5,4k-s legyen. köcce :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18011) kelzsoca válasza Gebriel (#18009) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért ne becsüld le magad, hiszen a világranglistán az 1. 2. és 6. ember is az ellenség soraiban volt, namost a vérprofik ellen nagyon nehéz játszani.

Az irányítás megszokható, nem olyan vészes az.

https://vertigostore.eu

(#18012) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Valaki esetleg Killzone 2 multi?

https://vertigostore.eu

(#18013) vaksi8


vaksi8
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18014) Djuree válasza kelzsoca (#18011) üzenetére


Djuree
félisten

mi anno cod4-ben toltuk az első 10 amcsi klán egyikével, és hát éppenhogy vitték a meccset :U mi voltunk mo. legjobb box-os klánja :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18015) kelzsoca válasza Djuree (#18014) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na jó de a fiúk éppen csak belekóstoltak a Killzone multiba, így mindenféle helyismeret és alap fegyverrel azért gondolom érzed hogy nem egyszerű a mese :)

https://vertigostore.eu

(#18016) Edgeri válasza DM-Fan (#17978) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát igen, most éreztem meg én is a különbséget az irányítások közt. K2 multit nagyon toltam régen (az első játék életemben, amivel elkezdtem multizni a neten) még egy amcsi klánba is meghívtak, és toltunk pár klán meccset, de most úgy éreztem, mintha még soha nem játszottam volna vele :DDD Gondolom, ha ráállnék 2-3 napra, visszajönne a rutin egy része. Vagy nem :DDD Remélem a KZ3 irányítása egy fokkal jobb lesz.

Üdv, Edgeri

(#18017) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Akkor semmit sem lehet kezdeni a PS3-al hogy ne kérdezzen rá az internetes BluRay film tartalommal?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18018) Djuree válasza kelzsoca (#18015) üzenetére


Djuree
félisten

ja hát igen, először én is csak néztem mint rozi a moziban :DDD mondjuk azóta sem játszottam sokat, de gyorsan fejlődök. főleg sotival a jó menni, közelszaladok és bumm :DDD . meg majd ha lesz gépágyú, egyszer felvettem egy halott mellől, elég jó volt :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18019) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Már mennie kéne a Network-nek?
Nekem még mindig incorrect jelszó v. felh. nevet ír és kéri is a jelszót beütni, de már elbizonytalanodtam, hogy mi a jelszavam :)
Így nem tudom, hogy rossz jelszóval próbálok belépni, vagy még mindig karbantartás van... Köszi!

(#18020) wrathchild


wrathchild
tag

Más, kicsit OFF:
a PS3-at használom Audio CD lejátszásra is, de nem vagyok teljesen megelégedve a hangzással.
Van valakinek tapasztalata, összehasonlítási alapja abban, hogy PS3 vagy CD-lejátszó közül hallhatóan jobban szól-e a zene utóbbi esetében?
/Harman Kardon AVR255 erősítőre és JBL E90-es hangfalakra van kötve a PS3 jelenleg./

Még OFF-abb:
gondolkodom egy Technics CD-lejátszón. De ezek elég öregek, lóvém viszont újabbakra nincs. Hány évig élhet egy Technics CD-lejátszó?
Kösz!

(#18021) Djuree válasza wrathchild (#18019) üzenetére


Djuree
félisten

már biztos nincs, nekem tegnap ment rendesen. lehet megint karb. van :U

ps3-ről nem tudok nyilatkozni, de havernak az xbox-al jobban szól az erősítő, mint egy középkategóriás cd lejátszóval :K el is adta a lejátszót :DDD gondolom a ps3 sem lehet gyengébb....vagy igen? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18022) M@trixfan válasza Djuree (#18021) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha digitális kimenetet használ akkor nagyon nehzen tudom elképzelni, hogy különbség lenne. Kivéve ha a CD lejátszója annyit téveszt, hogy a hibajavítás állandóan dolgozik... :F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18023) Djuree válasza M@trixfan (#18022) üzenetére


Djuree
félisten

hát nemtudom, én nem értek hozzá, ő a nagy hangzásbuzi, félmillás hangfalszettje van :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18024) zuzu000 válasza Djuree (#18023) üzenetére


zuzu000
őstag

hello

ha minden jól megy veszek egy kz2-t,de használtan.ugye itt nincs olyan hogy nem lehet már vele multizni?tehát egyszer felhasználta az előző tulaj a kódot vagy nemtudommit és én már nem mehetek.ja és azért ugye könnyen megszkható az irányítása?a demot vagy 6x-ra sikerült kivinnem,a célzás miatt.utolsó:ha veszek headsetet akkor a sonyé jó?vagy vannak más fajták is(asszem venom) azok is jók?

(#18025) Djuree válasza zuzu000 (#18024) üzenetére


Djuree
félisten

vehetsz nyugodtan használtat, olyan amit írsz pc-n van csak :K

a headset nemtom jó-e, ehhez nem értek. itt lejjebb valaki linkelt nokia-t, az biztos jó :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18026) chubii válasza zuzu000 (#18024) üzenetére


chubii
senior tag

Üdv!
Nekem sony hbh-pv702 headsetem van. Elég rég vettük, de gond nélkül működik vele. Mellesleg akármilyen BT füles jó a PS-nek.....

Szerk.: nyugodtan veheted használtan, nekem is használt a killzone-on, és semmi baja :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18027) dunc


dunc
nagyúr

Üdv egy ilyen pakba mi van benne ? (tartozékok)

(#18028) kelzsoca válasza dunc (#18027) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gép, 1db joy, 1db hálózati kábel, 1db multi AV kábel, scart-rca csatlakozó, usb-mini usb kábel, papírok/kézikönyvek.

https://vertigostore.eu

(#18029) dunc válasza kelzsoca (#18028) üzenetére


dunc
nagyúr

Értem köszi akkor a HD hez mindenképpen kell egy plusz kábelt is venni. HDMI,vagy DVI-HDMI kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#18030) kelzsoca válasza dunc (#18029) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az mindenképpen kell hozzá, azt nem ad a Sony mellé.

https://vertigostore.eu

(#18031) dunc válasza kelzsoca (#18030) üzenetére


dunc
nagyúr

Honnan lehet tudni,hogy a monitor HDMI csatlakozója (HDCP) alkalmas -e ps3 fogadására,mert nem nagyon írják a hdmi tulajdonságait. (honlapon se)

(#18032) kelzsoca válasza dunc (#18031) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen monitorod van?

https://vertigostore.eu

(#18033) dunc válasza kelzsoca (#18032) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyenlőre tervezem a vásárlást,tehát még nem nyúltam mellé :)
Jelenleg árulom a notim,és felmerült egy ps3,és egy monitor,mert az egyik ismerősömnek van kb 10-12 db ps3 as játéka amit kölcsönadna. Amúgy meg a GT5 ami nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#18034) kelzsoca válasza dunc (#18033) üzenetére


kelzsoca
félisten

A napjainkban megjelenő monitorok amik tartalmaznak vagy DVI vagy HDMI csatlakozót, szinte kivétel nélkül HDCP képesek.

https://vertigostore.eu

(#18035) zuzu000 válasza chubii (#18026) üzenetére


zuzu000
őstag

hm ez tetszik nekem,ez a sony.ezzel akkor hallani is lehet,és be lehet állítani hogy a tv-ből ne jöjjön?nem akarok hogy az egész család hallja miket beszélnek a többiek.

(#18036) zuzu000


zuzu000
őstag

off

budapest game show-n ki lesz kint(ha feltöltenék már az oldalt)?

(#18037) dunc


dunc
nagyúr

Miért emelik ki gépet áruúsitó oldalakon ? "V3.41" Valamint még van V3.40 is .

(#18038) kelzsoca válasza dunc (#18037) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert a régi szoftverrel még működik az a bizonyos usb kulcs, aminek a segítségével biztonsági mentést tudsz készíteni a HDD-re a játékról, a friss firmware ezt már nem engedi.

https://vertigostore.eu

(#18039) DM-Fan válasza dunc (#18037) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mert a későbbi firmware-ekkel már nem tudod használni a most még újdonságnak számító "pendrive"-ot, amivel futtathatók a homebrew programok.

szerk.: kelzsoca kolléga megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18040) dunc válasza DM-Fan (#18039) üzenetére


dunc
nagyúr

O kösz mindkettőtöknek,de ezt frissitenem kell igaz ?

(#18041) nickwaren


nickwaren
tag

Valakinek van már valami tapasztalata az F1 2010-el kapcsolatban? Nem rég értem vele haza, de még kb. egy fél óra mire a masinába kerül.

(#18042) polonic válasza dunc (#18040) üzenetére


polonic
félisten

Ha szeretnél mutlizni, akkor igen.

(#18041) nickwaren

Nagyon jó játék szerintem, én holnap fogom elhozni, igaz pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#18043) dunc válasza polonic (#18042) üzenetére


dunc
nagyúr

Értem úgy van értelme !!! (warez nállam kizárva)

(#18044) tomgabor válasza nickwaren (#18041) üzenetére


tomgabor
senior tag

Szerintem rosszabb mint a GT5 Prologue és mivel a codemasters csinálta gondoltam van olyan jó mint a DIRT2 de nagyot csalódtam.

(#18045) DM-Fan válasza nickwaren (#18041) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, mert én is pályázok az F1 2010 PS3 verziójára! Légy szíves számolj majd be róla, hogy milyen a játékélmény, a kezelhetőség, a grafika, az összhatás, stb.! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18046) chubii


chubii
senior tag

Ha valaki Mortal Kombat vs. DC Universe-zik, és elég jó benne, akkor dobjon egy pm-et ! Köszi szépen !

(#18047) zuzu000 : egészen biztosan működik. az enyém kinézetre ugyanilyen, csak a modellszáma eggyel kevesebb ( 702-es ) .

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18047) zuzu000


zuzu000
őstag

hello megint.ezzel szerintetek mukodne?Sony Ericsson HBH-PV703 headset.

(#18048) DM-Fan válasza chubii (#18046) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nyomom néha az MK vs. DC-t, bár most épp elég rég játszottam vele. Mi a kérdés?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#18049) Sonja


Sonja
veterán

Jó lett ez a 3D-s lejátszási képesség. :U

Szerk.: Még egy fontos hír. Firmware 3.50 Kills Your Fake PS3 Controllers

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18050) chubii válasza DM-Fan (#18048) üzenetére


chubii
senior tag

a Kombo challenge-el van egy kis problémám. nem sikerül teljesítenem egyik karakterrel sem. Pedig úgy nyomom a gondokat ahogy fennt vannak..... a vessző ,csillag stb. jelekkel van problémám ( lefordítottam őket saját tudásból utána webfordító segítségével is, de sehogy sem jön össze ). Néztem Youtube videókat és ott tök könnyedén megcsinálják az egészet..... nem tudom,hogy tudsz-e egyeltalán segíteni, de ha igen azt megköszönném !

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.