Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) Petreszku válasza crue (#70899) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ, de milyen módon. A gép magától elvégzi vagy nekem kell cselekedni? Vagy a képességeim fejlesztésével van összefüggésben? Ha nekem kell, merre keresem a "laboromat"?

A ' rpi, viszonylag az elején 12% körül. Biztos van tutorial biztos, hogy van, de magamtól próbálok/szeretek rájönni a dolgokra. Viszont a növények kifogtak rajtam. :(

(#70902) fausto válasza Petreszku (#70901) üzenetére


fausto
addikt

Először is kell hozzá fejlesztés, az Elefánt oldalon vannak a szurik.
Ha ez megvolt, akkor be kell hozni a fegyverválasztó menüt, ott nyomni egy R2-t, akkor átvált a szuri menüre. Ha ki van fejlesztve, akkor a 4 irányba lesznek a szérumok, ráállsz arra, amelyiket szeretnéd megcsinálni és nyomsz egy R1-et. Nagyjából ennyi.

(#70903) perge666 válasza Petreszku (#70898) üzenetére


perge666
veterán

Nekem még gyűjteni sem igazán engedi őket,ha rámegyek kiír valamit.
7%-os eddig a játék.

(#70904) Petreszku válasza fausto (#70902) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Na így már értem, az elefántnál már fejlesztettem csak a fegyver menüs R2 maradt ki.
Köszönöm szépen.

perge666, akkor csak szépen tovább előre. Nem rossz a játék, de érdemes fejleszteni. Főleg a tarisznyák méretein, vadászás és felfedezés. Ha ezeket nem csináltam volna most már jóval előrébb lennék.

A íjat és a dobókéseket szeretem nagyon használni, csöndes kis fegyverek. De a hangtompítós, távcsöves puska is nagyon hasznos fegyver tud lenni.

(#70905) fausto válasza crue (#70897) üzenetére


fausto
addikt

Hát ja, ott fel kell ismernie a kamerának az ábrát, úgyhogy ott kell neki a fény. Viszont a gömb világ, amikor annak a mozgását követi, azt a sötétben is látja. Sőt, olyan is rémlik, hogy az erős fény kifejezetten ront a pontosságán, mert ugye ilyenkor nem látja megfelelően a világító fagyit.

Egy cikket olvastam és eszembe jutott, hogy nem rég feltörték a fiókodat és beaktiváltak rajta még egy gépet. Kíváncsi vagyok, mi lett a történet vége? A Sony deaktiválta a másik PS-t?

(#70906) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Üdv!
Van egy ps2 slimem.. Most gondoltam rá hogy eladom és veszek egy ps3-mat használtan persze.. 30k tudok rá szánni.. Sok fat gépet láttam 25-30k ért..
Valahol olvastam hogy 320gb alatt slimet se érdemes venni valami alaplap hiba miatt..

Megéri fat gépet venni még? Valaki hirdetti hogy most lett uj olvasófej vagy hűtés csinálva vagy alaplap csere lett benne.. Vagy nincs értelme megkockáztatni hogy mondjuk 2-4 hónap múlva sárga vagy piros ledes lesz vagy nemtom..
Persze valaki 12gb super slimet is hirdett 28-30k...

[ Szerkesztve ]

(#70907) fausto válasza Hardver Arc (#70906) üzenetére


fausto
addikt

Üdv,

Ha jót akarsz, ne vegyél fat gépet, tök lutri, hogy menni fog-e még évekig vagy nem (de valószínű, hogy nem)

(#70908) perge666 válasza Petreszku (#70904) üzenetére


perge666
veterán

PS4-en játszom egyébként,csak nem igazán van érkezésem játszani vele.
Már vagy 5-6 hete van meg,de 7-8 órát játszottam vele akkor sokat mondok,pedig tetszik.
A fegyvereknél is csak egyszerre egyet enged,pedig elvileg lenne 4 hely,de lakat van rajtuk,na azokat hogy kell feloldani?
Annó a FarCry1.részével játszottam,de az nem is hasonlított erre játékmenetben,meg tavaly csak 1-2 órára kipróbáltam az FC3-at,szóval mondhatom magam kezdőnek ebben a játékban/új műfajban.

(#70909) fausto válasza perge666 (#70908) üzenetére


fausto
addikt

Le kell vadászni az állatokat és a Crafting menüben tudsz fejleszteni pl. a fegyvertáskán is.

(#70910) Hardver Arc válasza fausto (#70907) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Akor super slim? :D

(#70911) A`rpi válasza Hardver Arc (#70910) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

SS javasolt. :K

Ott lehet mazsolázni "fiatal" keveset futott gépek között.

(#70912) crue válasza fausto (#70905) üzenetére


crue
őstag

Felhívtam őket és beazonosítás után deaktiválták az idegen gépet. Rákérdeztem, hogy mégis hogy fordulhat elő ilyen, aztán végigmentünk a "nem adtam meg senkinek, nem írtam fel sehova, nem maradtam belépve sehol" körön és arra jutottunk, hogy még ő sem hallott ilyet. Megköszöntem a segítséget és megkértem a kislányt, hogy rögzítse már a panaszomat ez ügyben, mert egyáltalán nem vagyok nyugodt és kérnék rá valami reagálást is hivatalos úton. Erre azt mondta, hogy nem tud ilyet rögzíteni, de írjam meg e-mailben az esetemet és majd lesz valami. Ezzel megmondom őszintén már nem foglalkoztam, mert nem hiszem hogy bármit is változtatna egy e-mail. Arra jutottam, hogy a legtöbb amit tehetek, hogy havonta változtatom a jelszavamat és reménykedek a legjobbakban.

(#70913) A`rpi válasza crue (#70912) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Havonta talán nem kell, annyi szerintem elég, ha csak biztonságos felületen lépsz be a PSN fiókodba.

PC-ről, vagy, jelszót nem "jegyezteted" meg, és ahogy végeztél törlöd az előzményeket, cookie-kat.

(#70914) fausto válasza crue (#70912) üzenetére


fausto
addikt

Köszi a választ. Most olvastam ezt a cikket. Szerencséd volt, időben sikerült kártyádat eltávolítani, ahogy olvasom, nem egyszerű visszaszerezni a pénzt, ha garázdálkodnak a profiloddal.

(#70915) Petreszku válasza perge666 (#70908) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Látom fausto kolléga meg is válaszolta a kérdésed. Érdemes fejleszteni, nem árt a több tárolóhely.

[ Szerkesztve ]

(#70916) onlineair válasza crue (#70893) üzenetére


onlineair
tag

Köszi, hát akkor tényleg nem tudom mi legyen... :D Főként este használnám a lámpa kapcsolással pedig valahogy nem állna össze az egész, oda a feeling, nem tudom hogy írjam.... Egyenlőre csak ilyen kamerás hülyéskedős, sport stb játékok érdekelnének, így a nap végén. Lehet akkor mégis wii lesz a dologból.. igazából csak a grafika miatt gondoltam hogy xbox vagy ps... hm ... lehet átfutom a játékokat mindhárom esetében mik vannak hogy mégis merre billen a a mérleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#70917) perge666 válasza fausto (#70909) üzenetére


perge666
veterán

Köszi meglesem majd. :R

(#70918) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ez szerintetek EZZEL tudnám használni a 3,5mm-es fülesemet a géphez?
Ha nem, tudnátok linkelni nekem ilyen konvertálót?:)

Press "F" to pay respects.

(#70919) A`rpi válasza Imilenni (#70918) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Optikai kábel digitális formátumban "dolgozik", ezt egy ilyen átalakítóval nem lehet analóggá alakítani.

Ha csak egy fejhallgató kimenet a kritérium,
akkor én az alábbi leírást tudom neked javasolni: [link]

(#70920) Imilenni válasza A`rpi (#70919) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszi:D
Jó tudni hogy anno a fejhallgatómmal szinte minden ehhez szükséges dolgot megkaptam :U
Kár hogy iszonyat elkallódott mind :O

Press "F" to pay respects.

(#70921) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Elso tarhely bovites miatt erdemes mar ssdt belerakni a gepbe vagy nem eri meg? (Egy ps3-rol van szo)
Nem akarok demokat, jatekokat leszedegetni csak a cache miatt gondolom, hogy gyorsabb lenne.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#70922) Elims válasza ldave (#70871) üzenetére


Elims
veterán

Így bàrmikor elő tudod venni. :-) (bàr erre nem sokszor kerül majd sor,tapasztalat..)

Fausto: Köszi a resident-et! :-)

(#70923) dilipok válasza Adam_Shepard (#70921) üzenetére


dilipok
veterán

nem jol gondolod :N ha a jatek nem telepit (szinte) semmit, akkor semmi hatasa nincs.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70924) A`rpi válasza Adam_Shepard (#70921) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem akarok demokat, jatekokat leszedegetni csak a cache miatt gondolom, hogy gyorsabb lenne.

Ha zömében csak lemezes játékokkal játszol, akkor majdhogynem felesleges is a bővítés, pláne akkor ha amúgy nem is vagy helyszűkében.

Ha "digitálisan" vásárolnál, akkor meghálálná, de ott sem feltétlen minden játék érzékeny a háttértár sebességére.

(#70925) Adam_Shepard válasza A`rpi (#70924) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Éppen ma fogytam ki a tárhelyből és egy 7200-es vinyó és egy ssd közt vacilláltam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#70926) mr.dana


mr.dana
aktív tag

betörtek s ellopták a PS3 -mamat .... :W nem lehet lebannoltatni vhogy ..? legalább az a patkány ne tudja használni .. ? persze nem , mert akkor eladni sem lehetne őket ..
nah mindegy .. s ha vennék mondjuk egy 4 est - akkor az accuntom legalább visszatudom szerezni ? vagy ez hogy van ?? Köszi .... :F

(#70927) A`rpi válasza mr.dana (#70926) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Itt tudsz jelszót módosítani:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

Tiltási lehetőségekről itt tudsz érdeklődni:

info@playstation.hu

06 1 814 4800

[ Szerkesztve ]

(#70928) DVlad válasza conorr (#68084) üzenetére


DVlad
őstag

Vettem ma egy kontrollert és összehasonlítottam egy másikkal, amit üzletben vettem (ezt az aprón, de ez is magyar boltból való, még garis). Feltūnt, hogy eltérések vannak a cimkék között. Vélemény?


Más értékek, más színek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#70929) A`rpi válasza DVlad (#70928) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Eredetinek tűnik, de tényleg más. Érdekes.

Különben túl sokat nem érdemes rajta pörögni, ha súlyra kidolgozottságra azonos, és a készenléti idő is megegyezik vagy közel azonos, akkor' jól van az.

(#70930) DVlad válasza A`rpi (#70929) üzenetére


DVlad
őstag

Ez itt off?
A legdurvább a 3.7 vs 5! Azt nem tudom mire vélni.
A betűk szürkék vs kékek.
Stb.

[ Szerkesztve ]

(#70931) A`rpi válasza DVlad (#70930) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Azért tettem off-ba, mert nem vagyok benne teljesen biztos.

Terepszínű az "új"?
Elims fórumtárs vett ilyen kontrollert újonnan azt hiszem,
biztos fog írni ha olvassa a hozzászólásod.

[ Szerkesztve ]

(#70932) perge666 válasza DVlad (#70930) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is volt már mindkettőből,de szerintem nem kell nagy dobra verni eredetiek,legalábbis a használatból semmi eltérést nem vettem észre,akku is ua.

(#70933) DVlad válasza perge666 (#70932) üzenetére


DVlad
őstag

Az rendben van, de az áramfelvétellel kapcsolatos eltérések furák a leginkább. A különbözō generációk során változott, faceliftelték a kontrollereket is?

(#70934) fausto


fausto
addikt

Ha már szóba kerültek a kontrollerek, az egyik nekem elkezdett rosszalkodni. Ha Far Cry közben nyomok egy L3-at vagy fegyvert vált vagy ugrik egyet (azaz az L3 mellé benyomódik a háromszög vagy az X)
Szerintetek mi miatt lehet? Mit érdemes kezdeni vele?

(#70935) juhasz22 válasza DVlad (#70933) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Az enyém ilyen.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70936) Tdizsolt válasza fausto (#70934) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Első körben szerintem takarítsd ki,lehet,hogy csak az a gond...ha Módszeresen egyszerre nyomódnak meg,akkor elképzelhető,hogy nem mechanikai probléma... :U

DVlad:

Az első másodpercben nekem is egyből ez szúrt szemet..(3.7vs5V).,mondjuk nekem van három,de eddig még nem is néztem ezt rajtuk... :N

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70937) #49155328 válasza Tdizsolt (#70936) üzenetére


#49155328
törölt tag

A régebbi kontrollerek 3.7 voltosak voltak.

https://en.wikipedia.org/wiki/DualShock#DualShock_3

[ Szerkesztve ]

(#70938) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Beyond Two Souls platina kész. :)) Ez az első platinám.

(#70939) A`rpi válasza Aakisan (#70938) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Gart hozzá, mennyi idő alatt lett meg kb? :C

(#70940) Tdizsolt válasza #49155328 (#70937) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#70941) Aakisan válasza A`rpi (#70939) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Köszönöm !1x kitoltam nyáron.Pontosan 1 hete kezdtem újra és 2x játszottam ki,2x elég kijátszani minden trófeához.Olyan 22 óra játék,ha nem nézem az 1. kijátszásom.

(#70942) james001 válasza Aakisan (#70941) üzenetére


james001
veterán

Mind a huszonakárhány ending-et meg lehet nyitni 2 végigjátszás alatt? Vagy nem kell mindegyik ending a platinához? Már rég toltam nem emlékszem pontosan :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70943) Aakisan válasza james001 (#70942) üzenetére


Aakisan
aktív tag

8 ending kell,mert kis részletek nem számítanak pl: az egyik karakternek van-e szemfedője vagy nincs.
5 ending úgy,hogy mindenki él,1 ending úgy,hogy elrontom a játék végét és meghalok. 2 ending úgy,hogy mindenki meghal

[ Szerkesztve ]

(#70944) DVlad válasza #49155328 (#70937) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm az észrevételeket!
Elvittem ma az egyiket (teljesen újszerū) szervizbe, mert az r2 nem mūkōdik. Megnézték, majd azt mondták, hogy javíthatatlan, mert a fóliának van baja, és olyan alkatrészt nem lehet rendelni a sonytól. Megköszöntem és felhívtam egy másikat, ahol azt mondták, nekik van olyanjuk. Hétfōn kiderül az igazság. De azért ez elég furcsa számomra, hogy kuka egy kontroller azért, mert a fólia nem hozzáférhetō alkatrész.

(#70945) A`rpi válasza DVlad (#70944) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ebay, is tele van vele.

Inkább csak nem akartak vele szórakozni,
vagy végfelhasználónak nem áll érdekükben leszállítani az alkatrészt.

(#70946) DVlad válasza A`rpi (#70945) üzenetére


DVlad
őstag

Szórakozni? Bemegy a kuncsaft, hogy pénzért vegyen szolgáltatást egy nem garis javítás során. Ebben mi az, ami nem stimmel? Ráadásul állítani hogy sem most, sem rendelésre, sehogy, és el kell hinnem hogy ez kuka. :DD Konzolstúdió.
Hétfōn a Konzolok Szervizébe viszem.

(#70947) A`rpi válasza DVlad (#70946) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyobb hasznuk van azon, ha te bepöccensz,
és helyben veszel náluk 16ért egy újat.
(Esetleg még vagy olyan balga, hogy a meglévőt, nekik ajándékozod.)

[ Szerkesztve ]

(#70948) DVlad válasza A`rpi (#70947) üzenetére


DVlad
őstag

:D Igazi (szerviz) tulajdonosi hozzáállas volt.
Megtennéd, hogy linkelsz ilyen fòliát?

(#70949) A`rpi válasza DVlad (#70948) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hogy jó lesz e nem tudom: [link]

Amit javasolnék, szedd szét, és ha van valami sorozatszám a fólián, azt írd be a keresőbe.

(#70950) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A WipEout HD-ban benne van a Fury pakk is vagy az in-game purchase?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.