Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) echterion válasza Astrasattila (#70798) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem fog tudni frissíteni, ha nincs elég helyed. Azt nem tudom, hdd nélkül indulna-e, de egy pár ezer forintos alkatrészen én nem spórolnék, ha közben egy 60ezres cuccot veszek.

**********

(#70802) Astrasattila válasza A`rpi (#70800) üzenetére


Astrasattila
tag

Na így tiszta! Van felesleges 320BG-os 2.5" HDD-m, de látom, mehet bele SSD is. Érdemes beletenni egy SSD-t? Hoz annyi gyorsulást? Igazából E-bay-ről rendelnék akkor valami tuti befutót.
Látom van hardveraprón bőséges PS választék, szétnézek ott is, köszi! :)

(#70801) Nem a spórolás volt itt a lényeg, hanem az, hogy megértsem a működését. :)

[ Szerkesztve ]

(#70803) A`rpi válasza Astrasattila (#70802) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem jelenleg is benne van az SSD-hoz bőven a konyhára,
más kérdés neked ér e annyi felárat az a pár másodperc.
(Nekem igen.)

Ebay ről? :Y

Nyomott árak vannak az aprón PS3,
és HDD/SSD esetében is, én nem bajlódnék vele. :K

Meglévő 320GB HDD-d pedig tökéletes, beépítő keret kell,
de lehet házilag is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#70804) echterion válasza Astrasattila (#70802) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor félreértettelek, bocsánat.

**********

(#70805) Astrasattila válasza A`rpi (#70803) üzenetére


Astrasattila
tag

Látom, hogy jó áron vannak használtak, 500 GB-os HDD-vel is. Ez a keret meg úgy tűnik, mintha egy sima noti beépítőkeret lenne. De ha nem az, hol tudok ilyet venni? Nem tudom, hogy nekem megéri-e az SSD vagy sem, mert semmi tapasztalatom semmivel. :D Mégcsak internetre sem akarok menni. Simán offline autókázás vasárnaponként, mikor van 2-4 óra "szabadságom". Ennyire kell az egész konzol.

(#70806) A`rpi válasza Astrasattila (#70805) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha gyárilag 500GB-os SS-t veszel akkor nem kell beépítő keret.
Csak ha 12GB-ost ápgrédelsz fel. Amihez én nem vennék, de ha venni szeretnél,
minden konzolboltban be tudják neked szerezni.

Erre a célra szerintem a HDD tökéletesen megfelel,
internetre pedig frissítések miatt érdemes "rákötni" a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#70807) Astrasattila válasza A`rpi (#70806) üzenetére


Astrasattila
tag

Rendben! Köszönöm a segítséget! Így már minden alap tiszta. Találtam 5 használtat is, ami ígéretesnek tűnik és van benne 500GB-os HDD is.

(#70808) Wlac válasza Astrasattila (#70807) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem nem érdemes újonnan venni. Horror áron megy, a 12 giga pedig semmire sem elég. Egy használt 500 gigással olcsóbban kijössz, a Slim és Super Slim pedig már nem is döglik meg, mint a FAT tette anno.

“The wha-"

(#70809) A`rpi válasza Wlac (#70808) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha jól vettem ki a szavait,
sikerült rávezetni hazai használt 500GB-os SuperSlim modellre.

Szerencsére, FAT gépről nem keltet lebeszélni.

(#70810) Astrasattila válasza A`rpi (#70809) üzenetére


Astrasattila
tag

Így van!

(#70811) echterion válasza Astrasattila (#70805) üzenetére


echterion
nagyúr

SSD-vel gyorsabban tölti be a pályákat. Érezhetően, én próbáltam, csak kellett egy másik gépbe az ssd, ezért van most benne egy 320-as notivinyó és ezzel sokkal többet kell várni a töltésekre. De persze kibírható, csak mondom, van különbség. Én beépítőkeretet sem vettem, kitámasztottam egy kis papírral, azt annyi. A gépet nem mozgatom, fekszik, így nem lesz vele gond.

**********

(#70812) Astrasattila válasza echterion (#70811) üzenetére


Astrasattila
tag

Igazából teljesen elbizonytalanodtam! :D Ócska notimban sincs SSD, ebbe is venni kellene, meg akkor a PS3-ba is vehetnék valami 32-64 GB-osat. De! Itt olyan jó áron vannak 12+500 GB-osak, hogy tényleg nem éri meg vacakolni vele. Hacsak az 500 GB-ost nem teszem külső vinyónak a notimba és a PS -be nem veszek egy SSD-t. Dilemma.
(#70808) FAT és Slim verziókban nem gondolkodtam egyáltalán.Super Slim-ben gondolkodtam kezdettől fogva. Árpi fórumtárs viszont rávilágított néhány dologra, így lemondtam egyből az újról. Ha találok hibátlan, dobozos, papírokkal, karcmentes gépet, beruházok használtra. Van most egy ilyennek tűnő itt eladó, de kontroller egy régi van hozzá. Igazából ha veszek hozzá egy új kontrollert, még mindig olcsóbb bő 20 ezerrel, mintha boltban venném az 500 GB-osat. Majd kiderül, mire jutok.
Illetve annyit még azért kérdeznék (mivel sose figyeltem eddig), hogy karácsony környékén nem szokták a boltok akciózni a PlayStation-öket? Mármint annyival, hogy megérje megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#70813) A`rpi válasza Astrasattila (#70812) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szoktak lenni jó akciók, de hogy lesz e most valami, jó kérdés.

Korábban már beszéltük, az új PS3 árak megemelkedtek, részben azért hogy inkább az új generációt vegye a "nép" amihez persze kapásból kötelező a plus a multihoz, és a játék árakról még nem is beszéltük.

Nézz körül a neten, fekete péntek már nyakunkon van. nov27.
Addig talán érdemes várni és figyelni a nagyobb áruházak ajánlatait. :K

(#70814) juhasz22 válasza Astrasattila (#70812) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Karcmentes SuperSlim nem létezik :D A fényes műanyag része még a pórtol is karcolodik enyemre vigyazva van megis karcos. Ez van. :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70815) Astrasattila válasza A`rpi (#70813) üzenetére


Astrasattila
tag

Rendben, köszi mindent! :) Igazából nem sürgős a vásárlás. Ha kibírtam majdnem 20 évet PS nélkül, ez a néhány hét vagy 1 hónap nem számít.
(#70814) Hát ez jó volt! :D Nyilván nem hajszálkarcokra gondoltam. Fényes a monitorom kávája, így tudom milyen rossz. Én is vigyázok rá, de sajnos hajszálkarcok vannak rajta. De lestrapált gépet, meg chip-pelt gépet nem vennék.

(#70816) juhasz22 válasza Astrasattila (#70815) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Érthető de mondom azert a SuperSlim fényes műanyag része jobban karcolodik mas fenyes feluletu muanyaghoz képest

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70817) Elims válasza Astrasattila (#70812) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem egy 10-20mp-es töltési időnél nagyon sokat nem tud ràverni egy ssd.
Egy fasza,megbízhatò 7200-as winchester simàn tökéletes.
Én nézegettem amikor bővítenem kellett a 12gb-ot.egy 256-os ssd volt 25e körül,egy bontatlan,ps3-ba pont passzolò,750gb-os winchester meg 15e Ft.
És mégegyszer,szerintem (vakon írom) jelentős sebességkülönbség biztos nincs.Értem ezt ùgy,hogy winchester 20mp,ssd 10.Kizàrt.De erről írt màr Tegla itt,és ő nem vakon ír,mindkettővel hasznàlta a gépet.

(#70818) echterion válasza Elims (#70817) üzenetére


echterion
nagyúr

Bőven érezhető a difi. Én is azt hittem, hogy nem, ezért szedtem ki belőle az ssd-t. Most csak azért nem rakok bele másikat, mert még egyszer nem akarom végigszenvedni a gt6 telepitést. ;]

**********

(#70819) Astrasattila válasza Elims (#70817) üzenetére


Astrasattila
tag

Rákerestem interneten, hogy mit nyújt egy HDD-SSD PS3-ban. Ráadásul pont GT 6-tal lett bemutatva, amit én akarok. :DDD Nagyjából az van, amit írtál. 10-15 mp a különbség a kettő között az SSD javára. Mivel nem PC, ezét, így látatlanban azt mondom, hogy nem számít az a 10-15 mp. Aztán a puding próbája az evés, kiderül.
Nézegettem eBay-en számomra névtelen 32 GB-os SSD-t, 3000 Forint alatt ingyen postával. Egy próbát megér max. buktam 3 papírt, ha mégsem ér semmit.
(#70818) Olyan hosszadalmas a GT 6 telepítése?

(#70820) manu75 válasza Astrasattila (#70819) üzenetére


manu75
aktív tag

Nekem is sima 500gb-os ps3 van, nem érzem hiányát 10 másodperc betöltés gyorsulásnak. :) Ha már 20 évet vártál akkor az a 10 sec sem fog hiányozni. :) Viszont amit megemlítenék, ha már úgyis rászántad magad a vételre, lehet érdemesebb mégis egy sima 500gb-os, mint egy 32-es ssd, hátha más játékot is kipróbálnál, annyi jó játék van rá sokat vétek lenne kihagyni. A fentebb említett fekete péntek alkalmával tavaly 1-2k közötti árakon vettem a ps3-as új játékokat ingyenes kiszállítással. Szóval lehet a gta6 mellé mást is bedobhatsz a kosárba ha akkor szétnézel és így a 32gb kevés fog lenni.

Nekem nincs meg a gta6, de úgy rémlik azt írták, hogy ha ma telepíted akkor leghamarabb kb. holnap fogsz vele játszani. :)

(#70821) ldave


ldave
félisten

Nézőpont és türelem kérdése. Én most PS3-on 80%-ban az FF XIV-gyel játszom, ami teljes egészében a HDD/SDD-ről fut és hát nem mindegy, hogy az esti 1-2 óra játékból mennyi időm megy el várakozással, amíg tölt a játék. Szóval vettem egy alap 120GB-os SDD-t és teljesen elégedett vagyok vele. Tényleg ekkora a különbség, mint ebben a videóban.

A Slime draws near! Command?

(#70822) Astrasattila válasza manu75 (#70820) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszi neked is! :) Igazából hallgatni szoktam a tapasztaltabb emberekre, ezért úgy gondolom, tényleg jó ötlet meghagyni az 500 GB-os HDD-t a gépben, mert lehet, ha tényleg rákapok az ízére, veszek több játékot is (igazából csak az autós-motoros-kamionos-repülős-vonatos éra érdekel, de jelen pillanatban csak a GT 6-ot ismerem PS 3-ra). Nomeg, mint írtam, heti 2-4 órám lenne max. játszani, az meg nem sok. De jön majd a 2 hét szünet decemberben, hátha. Ettől függetlenül veszek szerintem 3 ezerért egy SSD-t is, enni nem kér, elfér a szobában.

[ Szerkesztve ]

(#70823) Petreszku válasza Astrasattila (#70822) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Mindenki így kezdi, de aztán szép sorjában jön a többi játék is. Majd szépen letisztul, hogy mis is érdekel valójában.

(#70824) fausto


fausto
addikt

Páran kérdeztek a Far Cry 4–gyel kapcsolatban.
Egy pár órát már beleraktam, most tartok olyan 20-30% körül. Az FC3 nálam azért volt szerencsés helyzetben, mert abszolút semmit nem tudtam róla, egy barátom odaadta, hogy próbáljam ki és nagyot ütött, nagyon élveztem. A megjelenése óta kétszer végigjátszottam, megvan a platina is és a Blood Dragon kiegészítőt is végigvittem. Ezt csak azért írtam le, mert így már az FC4 alapból egy kicsit hátránnyal indul, hiszen sok újdonságot nem tud mutatni az előző részekhez képest.
A sztori szerintem gyengébb, a főszereplő az anyja hamvait akarja elhelyezni Kyrat-ban, de véletlenül belekeveredik egy felkelésbe és ha már ott van, akkor rendet is tesz. Szerintem itt a motiváció sehol sincs ahhoz képest, hogy elrabolják a családunkat, barátainkat és őket kell megmenteni. Szóval a sztori gyengébben indít, így nem is nagyon érdekel a történet, inkább a side quest-ekkel foglalom le magam.
Azokból meg megint csak rengeteg van, akárhova megyek, mindig belefutok egybe. A FC3-hoz hasonlóan vannak őrtornyok, elfoglalandó táborok, vadászatok, orrgyilkos küldetések, versenyek, stb-stb… Újdonság még, hogy akadnak random event-ek, segíteni kell a felkelőknek egy összecsapásban, megtámadják a táborunkat és vissza kell verni a támadókat, stb…
A látvány nagyon szép, hozza az FC3 szintjét. Egyelőre egy kicsit csalódott vagyok, mert a hegyi környezet nem igazán autentikus, a hegyeket ugyan látom a távolban, de eddig nem nagyon találkoztam pl. havas részekkel, lavina is csak egyszer volt egy átvezetőben. De még nem vonok le ezzel kapcsolatos következtetést, mert csak a térkép kb. felét derítettem fel.
Összefoglalva, a sztori gyengébb (szerintem), a tennivalók nem sokat változtak, a látvány még mindig szép, sok a tenni- és gyűjtögetni való. Akciósan szerintem érdemes beszerezni azoknak, akiknek tetszett a Far Cry 3. Szerencsére a PS3-as változat nem sikerült rosszul, talán egy kicsit jobban látható a pop-up, de ennyi.

(#70825) func93 válasza fausto (#70824) üzenetére


func93
senior tag

:R Azóta én is beszereztem. FC3 után muszály voltam.
Esetleg aki még játszik és lenne kedve a mission-ket co-op játszani az vegyen fel.

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70826) echterion válasza Astrasattila (#70819) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos igen. És ha csak 2-4 óra van hetente, nem mindegy, hogy a két futam között mondjuk másfél-két percet percet vársz, vagy csak felet. Ugyanis mind előtte, mind utána tölt rendesen, így nekem elég soknak tűnik maga a töltés. De egyre kevésbé köt le a játék (jó, ha hetente megyek vele egy-két kanyart), plusz ugye erre rájön a telepítési idő, így én inkább hagyom így.

**********

(#70827) Astrasattila válasza echterion (#70826) üzenetére


Astrasattila
tag

Meggyőztetek SSD ügyben. Viszont akkor nem valami névtelen szutykot veszek, hanem V300 vagy hasonló kalibert. HDD megy külső vinyónak és mindenki jól jár. Én is, PS is. :D
(#70823) Mivel van 21 évnyi PC-s tapasztalatom, így tudom, hogy milyen játékok érdekelnek. Úgy gondolom, ha PC-n nem fogott meg a fantázia vagy a lövöldözős játék, itt sem fog. Ha nem így értetted, akkor kérlek fejtsd ki, köszönöm! :)
(#70821) Ez a videó is segítette az SSD melletti érvet, bár amit én néztem videót, abban nem volt ekkora különbség a GT 6-tal HDD vs SSD fronton.

(#70828) ldave válasza Astrasattila (#70827) üzenetére


ldave
félisten

A GT6-nál nem tudom milyen arányban olvas a lemezről és a HDD-ről a játék. Az FF XIV 100%-ben a HDD-ről fut, ezért ilyen nagy a különbség. Lehet egy teljesen digitális GT6 kiadás jobban jár SSD-vel, mintha BD lemezről futtatod.

A Slime draws near! Command?

(#70829) crue válasza Astrasattila (#70827) üzenetére


crue
őstag

Miután PS3-ra váltottam néhány évvel ezelőtt, olyan játékokat toltam végig széles vigyorral az orcámon, amiket korábban PC-n fintorogva dobtam félre. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy más világ ez és lehet hogy előtted is ki fog nyílni sok évnyi PC után.

(#70830) Tegla80 válasza Astrasattila (#70827) üzenetére


Tegla80
addikt

Egy dolog,de ezt mar fentebb is irta valaki....min 60gb legyen.(a 3x gb-ot felejtsd el ha mar veszel....az nagyon pici lenne)

Sony® & PlayStation®

(#70831) Astrasattila válasza ldave (#70828) üzenetére


Astrasattila
tag

Erről nekem sincs semmi információm. Csupán annyi, amennyit a hivatalos oldalon találtam. Minél előrébb vagyok a játékban, annál több dolgot rak fel a HDD-re, ezért 10 GB szabad helynek lennie kell. Ezt írják.
(#70829 Nos, nem állítom, hogy nem lesz így, hiszen nem tudhatom. :)
(#70830) Így lesz! V300, 60GB.

(#70832) Petreszku válasza Astrasattila (#70827) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Vannak exkluzivitás címek amiket érdemes kipróbálni és már viszonylag jó áron adják őket. Én is pc-ről tértem át a konzolra.

(#70833) A`rpi válasza Petreszku (#70832) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jelenlévők közül nagyon sokan, mivel maga a fórum elsősorban PC orientált.

(#70834) istvansebok


istvansebok
tag

Akcióa Store-on a Assassin's Creed Naval Edition.
Ez tartalmazza a Assassin’s Creed Black Flag-ot, és a Assassin’s Creed Rogue.t egyben így 5514Ft lenne.
Miben tud többet a Assassin’s Creed Rogue. Templar Legacy Edition most ez nagyon akciós 3645Ft, míg hozzá a Assassin's Creed® IV Black Flag™ - Deluxe Edition 3996Ft lenne, összesen a kettő 7641Ft lenne.
Ha digitálisan veszem meg a játékot magyar nyelv válaszható hozzá?
Ha valaki tud válaszoljon mert 19-ig akciósak ezek.

(#70835) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valaki aki elég jól mozog a PS3 világában (technikai dolgok) azt megkérném hogy írjon nekem :B

Press "F" to pay respects.

(#70836) Sanyi.mTs válasza Imilenni (#70835) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha itt teszed fel a kérdésed, többen is tudhatnak segíteni, hacsak nem warez

(#70837) echterion válasza Sanyi.mTs (#70836) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha nem warez lenne, akkor itt tette volna fel. ;]

(#70838) Imilenni: Igen.

[ Szerkesztve ]

**********

(#70838) Imilenni válasza Sanyi.mTs (#70836) üzenetére


Imilenni
addikt

is-is.
Egyébként az egyik kérdésem ami simán befér ide, hogy ilyen optikai vagy milyen kábellel is lehet a géphez kötni 5.1-es rendszert?

Press "F" to pay respects.

(#70839) Tdizsolt válasza Imilenni (#70838) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Természetesen...nekem is úgy van kötve az erősítőhöz.... :K
Így "veszteség" és minőség romlás nélkül jut a hang a házimozihoz....

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70840) Imilenni válasza Tdizsolt (#70839) üzenetére


Imilenni
addikt

Tudnál linkelni valami boltot, bármit ahol lehet ilyet rendelni?? :)

Press "F" to pay respects.

(#70841) Tdizsolt válasza Imilenni (#70840) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Itt tudsz mazsolázni....(de ez csak egy az ezer lehetőségből...)

Psn ID: Tdizsolt

(#70842) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Az új Tomb Raider lesz PS3-ra? Ha igen mikor várható?

(#70843) juhasz22 válasza Petreszku (#70842) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Nem lesz.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70844) Elims válasza echterion (#70818) üzenetére


Elims
veterán

Biztos érezhető,de bőven? :-)
Ami biztos,sokkal többe kerül+volt még egy nagy elrettentés talàn azt is Tegla írta,az íràsi sebessége 2-3. évtől csökken.Azaz romlik a tàrolò.Kifizetek rà x ezer Ft-ot és lehet,hogy 5-7évet bír ki? :-o
Akkor 100x inkàbb winchester és az -valòszínű- tovàbb bírja.A szàmítògépemben 3db 80gb-os (nem elírtam :-) ) winchester van,biztos,hogy nagyon sok éves mindhàrom és a hd sentinel még mindig nagyon jòt ír,van amelyikre 1000+ napot :-)).
Így szerintem ha vkinek csak gt6-ra kell a ps3 idővel majd bővül ez a lisa.. :-) Tapasztalat.Én csak a gt5 miatt vettem meg a ps3-at éés.. akkor tökéletesen elég a winchester. :-)

AstrasAttila: Manu íràsa nagyon jò!
"...érdemesebb mégis egy sima 500gb-os, mint egy 32-es ssd, hátha más játékot is kipróbálnál, annyi jó játék van rá sokat vétek lenne kihagyni."

Én is ezt javaslom. ;-)

"...tényleg rákapok az ízére..."

Így lesz,hidd el. :-)

Istvansebok: A rogue-ban nincs magyar nyelv,én a templar legacy-t vettem meg,de nem sok pluszt veszek észre. :-/ Ill. semmit. A black flag-ben viszont van magyar nyelv. (Ps4-re volt.)

(#70845) fausto válasza Elims (#70844) üzenetére


fausto
addikt

"A black flag-ben viszont van magyar nyelv." - ha digitálisan veszi nem biztos, a lemezes AC3-nál pl. magyar volt, a digitális angol.

(#70846) ldave válasza Elims (#70844) üzenetére


ldave
félisten

Én idén vettem egy olcsó SSD-t a PS3-ba, 2 év múlva már nem ezen a gépen szeretnék játszani, szóval nekem ez kb 1 évre szóló beruházás volt, ami lényegesen gyorsítja azt a pár játékot, amit még játszom a gépen az közeljövőben. Nekem megért ennyit.

A Slime draws near! Command?

(#70847) Peti06


Peti06
csendes tag

Sziasztok!

Az elképzelhető ha egy PS3 Super Slim-ben nincs benne a HDD, akkor a gép ugyan bekapcsol, de semmilyen képet nem ad ki a TV-re és hangot sem. Nem kelle így is lennie valamilyen képnek ? :F Válaszotokat előre is köszönöm!

(#70848) A`rpi válasza Peti06 (#70847) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sziasztok!
Az elképzelhető ha egy PS3 Super Slim-ben nincs benne a HDD, akkor a gép ugyan bekapcsol, de semmilyen képet nem ad ki a TV-re és hangot sem. Nem kelle így is lennie valamilyen képnek ? :F Válaszotokat előre is köszönöm!

Valószínű nem a HDMI az alapértelmezett hang és videó kimenet,
lentebb olvashatod hogy korrigálhatod ezt:

Hogyan tudom HDMI bemenetet alapértelmezetté tenni? [link]
Bekapcsoló gombot hosszan tartjuk míg nem sípol kétezer.

(Egyszer sípol mikor be kapcsolt, majd miután hosszan tartod
fog még egyszer, ilyenkor egy pillanatra elalszik zöld led is.)

[ Szerkesztve ]

(#70849) Peti06 válasza A`rpi (#70848) üzenetére


Peti06
csendes tag

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy kipróbáltam AV és HDMI kábellel is, egyiken sem jött be se kép se hang. Próbáltam a bekapcsológombot is hosszan nyomni, de nem csippan kétszer, tehát nem tudom "reset-elni" vele, sőt miután bekapcsoltam a konzolt kikapcsolni sem tudom már hiába nyomom a "power" gombot. A hálózatból kell kihúznom. :U

(#70850) A`rpi válasza Peti06 (#70849) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Akkor annak valami komolyabb gondja van, vidd szerelőhöz.
(Esetleg nézz szép neten, ilyen hibával én még nem találkoztam.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.