Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Tegla80 válasza Elims (#55000) üzenetére


Tegla80
addikt

A kod az nincs hozzarendelve a lemezekhez....,akar el is adhato kulon is.
Aki bepotyogi,megkapja a "jutalmat erte",meg akkor is,ha pl jateka nincs is hozza...

Sony® & PlayStation®

(#55002) james001 válasza Elims (#55000) üzenetére


james001
veterán

Ha a fotón a doboz elején van egy nagy HU logó akkor van rajta felirat. De nincs rajta ez 1000%,ha lenne már vettem volna kettőt is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55003) supercow válasza Elims (#55000) üzenetére


supercow
őstag

Szerintem a Sony tudna róla, ha lenne magyar Last Of Us... Őket kell megkérdezni az a biztos végleges válasz, nem a boltos majom.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#55004) Dancii


Dancii
csendes tag

Erre én is kíváncsi lennék, de szerintem sincsen hivatalos fordítás, valószínű keverik valamivel.
Bár kellemes meglepi lenne :)

Amúgy, ha nem tévedek, Evin még nem végzett a honosítással, legalábbis a konzolozzon még mindig készülőként van feltüntetve.
Viszont egy másik csapat már csinált egy fordítást...
Történetesen én is tagja vagyok / voltam, csak onnan tudom :)

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#55005) oriic válasza Dancii (#55004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazad van én voltam félreinformálva, de a lényegen nem változtat. Hivatalos fordítás nincs.

Live-Die-Respawn

(#55006) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Leszedtem ezt az Uncharted 1 demót, tényleg jó játék, vagyis lekötött egyből. Szóval be is szerzem az összes részt...Látom már az 1-et nevetséges 1000 Ft-ért is meglehet venni használtan...:)

(#55007) Anonymus X válasza B-L-A-C-K (#55006) üzenetére


Anonymus X
tag

Uncharted széria szinte kötelező, ha van PS3 :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#55008) Tegla80 válasza B-L-A-C-K (#55006) üzenetére


Tegla80
addikt

U1 ,arra is irta valaki,h bontatlant latot a tacskoban 1xxx ert.
Ha van a kozeledben....shoppingolj elotte,hatha lenne origi is akciosba....

Sony® & PlayStation®

(#55009) B-L-A-C-K válasza Tegla80 (#55008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már úgy néz ki lesz egybe 1-2-3 négyezer körül...:)

(#55010) Elims válasza Tegla80 (#55001) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! Rémlett,már írtátok itt.

Kértem róla fotót (tegnap este),még nem válaszoltak.Lehet,hogy nem is fognak...

Black: Gondolom ami linkeltem..az annyit nagyon megér!
Ami fontos,hogy NE a 3.résszel kezd.

(#55011) HuMarc válasza Elims (#55010) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is letöltöttem már a demót. És tényleg nem tűnik rossznak. Ami érdekes, az a baromi nagy Indiana Jones-utánérzés, meg hogy nagyon kevés volt az expozíció, pedig úgy vettem észre, hogy a demó pont ott indul el, ahol a rendes játék is.

Azért elég érdekes filozófia az Uncharted Trilogy-t drágábban árulni, mint amennyi a 3 játék ára külön-külön :U

[ Szerkesztve ]

(#55012) Bogyi007 válasza Tegla80 (#55008) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kiskunhalason van 1398 forintért Essentials kiadásban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55013) Tomika085 válasza B-L-A-C-K (#55006) üzenetére


Tomika085
csendes tag

Én is most szerzem befelé az összeset újra. Régen volt gépem de eladtam azzal együtt őket. Most kezdem elölről a gyűjtögetést. :)

Tomi

(#55014) Elims válasza HuMarc (#55011) üzenetére


Elims
veterán

Ezért a trilógiáért 5eFt. szerintem nagyon jutányos ár.Ha meg még lejjebb tudja tornászni mondjuk 5e postával akkor már majdnem elképesztő ár. :-)
Az első rész Most lehet,hogy 1400Ft. a tesco-ban,de az essentials,ami 3-at hirdetnek az meg alap kiadás.
Ha nekem nem lenne meg ez a 3 már nem élne az a hirdetés itt az aprón.
Ha vkinek már csak a 3.rész kellene,vegye meg boltból,4-5eFt. bintatlanul online kóddal a goty kiadás. Ha pontosabban érdekel vkit,írjon és megnézem az email-jeimet,hogy én honnan rendeltem.

(#55015) Elims


Elims
veterán

Írtátok a múltkor ezt a destiny beta-t.Nem kell kódért kuncsorogni,ingyen van a store-on a destiny részben.Most töltöm le,5667mb és 50perc mire lejön. :-/ Legalábbis most még azt írja,de remélem,hogy egy fél óra alatt lent lesz.
Remélem,hogy nem vmi fps..

(#55016) Tegla80 válasza Elims (#55015) üzenetére


Tegla80
addikt

Majdnem,..... ez "mmofps"mix.... :DDD
(amugy kiprobalni ingyibe sztem klafa,de En nem koltok ra.... Epp irtam ma ps4 topic-ban is.)

Sony® & PlayStation®

(#55017) oriic válasza Elims (#55015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Remélem,hogy nem vmi fps.."

Most komoly? :DDD

Live-Die-Respawn

(#55018) B-L-A-C-K válasza Elims (#55015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem most 80 megás netem van, ennyit ír ki rá.

(#55019) Elims válasza Tegla80 (#55016) üzenetére


Elims
veterán

Én sem fizetek még érte ennyit.Pedig gondolkoztam,hogy megveszem vmelyiket,ezt vagy a watch dogs-ot.De inkább tartalékolom a store-os pénzt.Azt írtátok nem veszik el évek múltán sem.

Orichalcos: komoly. :-) Még nem néztem trailer-t.
Annyira nem merültém még el benne,hogy ránézzek.Lesz ami lesz. Csak remélem,hogy nem ér olyan kellemetlen meglepetés mint a dead space 3-nál..

Black: Te jampi vagy. :-) Nekem errefelé ez a plafon komoly havi pénzért,te meg kb.a felét fizeted az én internetsebességem négyszereséért.

(#55020) B-L-A-C-K válasza Elims (#55019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem jampiskodás miatt írtam, csak azt hittem neked is gyors neted van, csak valamiért lassan jön...

Amúgy most emelik meg 200-ra a netet, TV-vel (110 sima adás 20HD), vezetékes telefonnal 5600/hó...:)

(#55021) Elims válasza B-L-A-C-K (#55020) üzenetére


Elims
veterán

Aziggen. :-)))))) Most emelik 200-ra..asztakurva.. :-))) Jampi.
Én tavaly emeltettem fel 20megára tízről,előtte meg 1 volt.
Most fizetek 8e-t egy egyszerűbb tv-vel,kb.40-50csatorna.

(#55022) B-L-A-C-K válasza Elims (#55021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sőt plusz 1500-2000 Ft-ért lenne 1000-es a diginél de azt már túlzásnak tartom, na meg nem is bírná minden eszköz...:)

(#55023) Elims válasza B-L-A-C-K (#55022) üzenetére


Elims
veterán

Hol tartunk?.. 1000mega otthon! Ezigen! Lassan tiszta "Mezsgye" lesz. :-)

A destiny telepítése után rögtön lesz egy 24megás patch.
Ebben viszont nekem is be lehet jól állitani a képernyő széleit. Így kellene minden játékban..

(#55024) A`rpi válasza Elims (#55023) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Döntő többségben lehet állítani a "vászon" méretét kép beállításoknál(játékon belül).

[ Szerkesztve ]

(#55025) Elims válasza A`rpi (#55024) üzenetére


Elims
veterán

Lehet igen csak nem úgy mint ebben.A szélességét/magasságát külön lehet.
Először a phantasy star online/universe jutott az eszembe a játékról (Ownfate biztos tudja miről beszélek,talán más is).A fps irányítás nekem nagyon rossz benne,nekem vhogy nem fekszik.Szerencse,hogy nem adtam érte semmi pénzt.
Viszont nagyon szép játék,egy 2órányit mentem vele,ha tps lenne megvenném.
Akinek bejön a fps ez nagyon jó választás.Szerintem jobb mint a borderlands. Mondom ezt úgy,hogy nem szeretem a műfajt.

(#55026) Synthwave válasza Elims (#55025) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Phantasy Star még Megadrive / Genesis időkből.

FPS + gamepad = trololo. Meg tudlak érteni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55027) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#55028) B-L-A-C-K válasza oriic (#55027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért írják a hozzászólásokba többen hogy Xbox360 nyert mikor kb kopp ugyan úgy ment a játék? :)

(#55029) oriic válasza B-L-A-C-K (#55028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert bolondok azért. :DDD

#55030) B-L-A-C-K

Nekem tetszik, elsőnapos vétel lesz, sőt megyek az 576-ba is éjféli premierre. (2 megálló tőlem az alle :DDD )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#55030) B-L-A-C-K válasza oriic (#55029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Imádom az ilyet...

Amúgy szerintem a játék nem valami nagy szám, vagyis bétát gyorsan végig toltam, annyira nem fogott meg.

(#55031) echterion válasza oriic (#55027) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, aki ezek között látja a különbséget játék közben, annak megeszem a kalapját. :))

**********

(#55032) Gabor343 válasza B-L-A-C-K (#55028) üzenetére


Gabor343
tag

A videó alapján 360-on kicsit élénkebbek a színek, de azon kívül minden ugyanaz és az fps is mindkettőn stabil.

Én PS3-on toltam a bétát, pedig van 360-om is, csak ott gold előfizetés kell a pvp részhez, PS3on meg megy minden PS+ nélkül is. (Na meg psen már korábban is lehetett tolni.)

Amúgy nagyon bejön a játék, első napos vétel lesz egy PS4-el együtt. ;)

(#55033) B-L-A-C-K válasza Gabor343 (#55032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én videó alapján úgy látom hogy inkább Xbox 360-on a fényerő alacsonyabban van azért látszanak kicsit másképp a színek.

Én még kiélem magam PS3-mal, ugye mint írtam vagy 6 év kihagyás után most vettem egyet megint, majd talán év vége fele beruházok egy PS4-re. A DriveClub-ot várom leginkább új játékok közül.

(#55029) orichalcos: Függő vagy....:)

(#55034) Synthwave válasza B-L-A-C-K (#55033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy csak megadja a módját, ha már kell neki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55035) oriic válasza B-L-A-C-K (#55033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Válófélben vagyok, lett egy kis szabadidőm. Másfél év után játszok újra...

Live-Die-Respawn

(#55036) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hogy ismeri fel a készülék a pendrive-ot? Már mindent próbáltam de egyszerűen nem megy...

Képeket akarok átrakni, olvastam kell csinálni egy PICTURE mappát és abba belerakni, de úgy sem. Nem is érzékeli, már kettővel is próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#55037) A`rpi válasza B-L-A-C-K (#55036) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fat16, vagy 32 re formázd a Pendriveot.

Próbáld Media Szerverrel. Hátha úgy sikerrel jársz.

(#55038) B-L-A-C-K válasza A`rpi (#55037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem Fat-osak voltak ez volt a gond, köszi! Pedig azt olvastam az NTFS-t is tudja kezelni...

(#55039) Elims válasza B-L-A-C-K (#55038) üzenetére


Elims
veterán

Ha pedig vmit mégsem jelenít meg -videóknál szokta ezt- akkor háromszöget nyomsz rajta és "Display all".
A múltkor bajban voltam emiatt,itt írta meg vki (Talán Tegla).

(#55040) Brian_GT válasza B-L-A-C-K (#55033) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nah ezaz...videók alapján annyira tudja befolyásolni, hogy milyen megjelenítőn van éppen kint a 2 konzol közül a kép. Nincs közte szerintem különbség... ez az örökös kérdés, hogy ps3-on is meg xbox360-on a kép. Dettó attól függ ki milyen tv-n használja és milyen paramétereket állít be a tv-n.

Én ps3on próbáltam ki....ott se rossz a grafika, de elhiszem ehhez képest milyen lehet a 4-en. Számomra is most azon vagyok, hogy ezt és egy LoU-t bezsebeljek konzollal együtt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#55041) B-L-A-C-K válasza Brian_GT (#55040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem annyira nem jött be a játék, a grafikán azért látszik hogy felbontás igen le van véve, gondolom hogy bírja a PS3...

(#55042) Brian_GT válasza B-L-A-C-K (#55041) üzenetére


Brian_GT
őstag

Persze láttam én is rajta....de hát nah örüljünk még biri a technika 8 év után is :D ... szerintem itt már elkél a ps4, bárki bármit mond.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#55043) feelurself


feelurself
aktív tag

Udv!
Akinek van meg kedve MW3 multizni nyugodtan vegyen fel: koka_koola :)

(#55044) Tegla80


Tegla80
addikt

Sziasztok
Valaki nezze mar meg legyszi,h megy e nala a store teloval!!!!
A kukim kivan mar,mert kb egy hete nem erem el teloval,mig elotte vigan inteztem onnan mindent.(a felugro bejelentkezo ablakkal nemtok mit kezdeni...... nemtok bele klickelni,mert az alatta levo főoldal reagal ra.Mig latni azt nem is latom ugye,mert a bejelentkezo van felette,azonban oda az emilt es kodot nemtom irni. Remelem erheto es kiprobalva erre juttok ti is... vagy nalam esetleg a teloval lett valami.)
Thx :R

A telos sony app,az mennyire zabalos amugy??(aksi,meg mobilnet oldalrol)
nameg azzal elerem a storet-t?
(Nem probaltam igy infom nincs mire is jo :B )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55045) Elims válasza Tegla80 (#55044) üzenetére


Elims
veterán

Nekem iphone-on hibátlanul megy.Ha szutyok rendszeren próbálod lehetnek problémáid.

(#55046) B-L-A-C-K válasza Elims (#55045) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"szutyok rendszeren" = andriod? :D

Amúgy nekem is bejön (5S)...:)

(#55047) erahurka válasza Tegla80 (#55044) üzenetére


erahurka
félisten

Használd a mobil verziót, ott nincsenek felugró ablakok.

(#55048) karikusz


karikusz
tag

Sziasztok!

Most akartam egy média lejátszót venni, de láttam, hogy a PS3 is lejátszik blue ray tartalmat. Mivel kb ugyan annyiba kerül kb. így lehet, hogy egy PS3-at vennék inkább.

Amire használnám, az blue ray 3D filmek nézésére külső vinyóról. Külföldi fórumon olvastam, hogy iso-t is le tud játszani.

Mennyire igaz ez? Illetve az olvastam itt az első hozzászólásban, hogy csak FAT-ra formatált vinyót olvas. Ezt valahogy ki lehet küszöbölni, hogy NTFS-t is lásson? Csak mert a FAT-ra maximum 4GB-os fájlt lehet feltenni.

Köszi az infókat ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#55049) ldave válasza karikusz (#55048) üzenetére


ldave
félisten

Amire neked kell, arra nem igazán ajánlott a PS3, jobban jársz egy dedikált média lejátszóval.

A Slime draws near! Command?

(#55050) karikusz válasza ldave (#55049) üzenetére


karikusz
tag

Miért? Mit nem tud amit én szeretnék?

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.