Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) ldave válasza Elims (#52000) üzenetére


ldave
félisten

Journey mindent pénzt megér, ha nyitott vagy arra, amit képvisel és adni tud.

A Slime draws near! Command?

(#52002) supercow válasza ldave (#52001) üzenetére


supercow
őstag

+1, már többször végigvittem :K

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#52003) Elims válasza ldave (#52001) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!

(#52004) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy mostanában tervezem egy ps vita és egy ps3 vételét.
Annyi lenne a kérdésem, hogy több videót is láttam amin a ps3-mal a ps vita remote playen keresztül "kommunikált", ezt meg lehet úgy oldani, hogy nem kell letennem a multiról?
Vagy csak úgy lehet?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#52005) dilipok válasza sotetlovag97 (#52004) üzenetére


dilipok
veterán

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52006) dilipok válasza dilipok (#52005) üzenetére


dilipok
veterán

amugy meg nem unod, hogy szeptember ota "mostanaban tervezed" a vasarlast? :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52007) mircike1


mircike1
tag

Dilipoknak köszönhetően egy icipicit közelebb jutottam a probléma megoldásához (tényleg köszönet és hála), de még egyszer, a biztonság kedvéért megkérdezném:

NEM LEHETSÉGES (na, pozitívan, szóval) LEHETSÉGES két bluetooth headsetet kapcsolni a ps3-hoz?

Aki tud angolul, itt egy felhasználó leírja, hogy pontosan ugyanez a problémája:

I just had this problem, not knowing, I went to the GameStop near us and bought 2 bluetooths a blue one for my boyfriend and a red one for me, I like to play Zombies on Black Ops for PS3 but when he hears the people on-line then I can’t hear anything and I feel like…I’m just sitting there not talking to anyone… well because I’m Not. It’s kind of lonley, lol not being in on the jokes when he starts laughing and him holding a conversation and I have no idea what’s going on, and being said so I can’t join the convo, and a lot of the times when we are playing zombies people are yelling out certain important information to the other players like “There’s a horde of zombies coming right after you!!!” or “I’m down, come pick me up I’m on the stage!!” Lmao These are critical things that I ALSO need to know please! so that’s my rant, since I have to take the pretty red one back to the store tomorrow and I’m going to try and get the microphone that I’ve seen a few people talk about on here, but thanks playstation I’ll be hooked to a cord with my dogs running around and kids tripping over it and I’ll be glamorus with my huge headpiece on, instead of a stylish little blue tooth no one ever notices!

Csak én nem veszek piros és kék színű bluetooth headsetet. :))) Nekem jó lenne a meglévő fekete mellé még egy fekete. :)

(#52008) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok.

Erdeklodni szeretnek, hogy mitol lehet az, hogy a Borderlands 2 offline coopban szaggat mint a vadallat. Neztem youtube on masokat is es az enyim meg sem kozeliti azt a minoseget.

Superslimem van.

Elore is koszonom.

(#52009) dilipok válasza mircike1 (#52007) üzenetére


dilipok
veterán

figyu mar, ez most jutott eszembe. Ha a ket gyereknek kell csak csetelesre jatek kozben, akkor miert nem veszel inkabb egy ps eye kamerat, aztan abba beszelhetne mindketto egyszerre :) Vagy ez igy nem lenne jo?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52010) mircike1 válasza dilipok (#52009) üzenetére


mircike1
tag

Fogalmam sincs, hogy miről van szó, de szuper jól hangzik. :) A hangsúly azon van, hogy mindketten HALLJÁK a többi játékost és persze jó lenne, ha válaszolni is tudnának.

(#52011) dilipok válasza mircike1 (#52010) üzenetére


dilipok
veterán

a voice chatet tv-re kell allitani es az eye meg lesz a mikrofon.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52012) eddie17


eddie17
addikt

Na UC3 végig víve... :)
Azért a sivatagos jelenetek... :Y Ilyenkor kicsit elhomályosodik a nextgen őrület (ami nem next, tudom).
És ez egy több mint 2 éves játék. :K

SPOILER
Amikor lezuhan a repülő... na azért az látvány volt a javából. :C

[ Szerkesztve ]

(#52013) james001 válasza eddie17 (#52012) üzenetére


james001
veterán

Az a kedvenc részem nekem is,szerintem is marha szép. Plusz azért Chateau se csúnya :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52014) eddie17 válasza james001 (#52013) üzenetére


eddie17
addikt

Na ja, mondjuk az egészre lehet mondani, hogy piszkosul összerakták.
Akkor jöhet a LoU folytatása... 34%-nál vagyok még csak. És még ott van 32212492 játék pluszból amiket feltelepítettem. :D

(#52015) james001 válasza eddie17 (#52014) üzenetére


james001
veterán

És akkor milyen lesz vajon a 4? Megvakulunk olyan szép lesz :DDD

Egyébként Demon's Souls milyen? Brutál nehéz gondolom. Még nem mertem belekezdeni :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52016) eddie17 válasza james001 (#52015) üzenetére


eddie17
addikt

Az biztos. :D
Demon's Souls? Fogalmam sincs. :D Nincs meg.

(#52017) Brian_GT válasza james001 (#52015) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én elkezdtem...nagyon érdekelt és mentem is vele órákat...de amikor 1 szakaszon meghalok 10x és nem jutok tovább és visszarak a pálya elejére ami kb jó fél-1 óra megint akkor áááá. Az a baj, amíg az első körökben már tudod honnan jönnek és megy gyorsabban végére annyira eleged lesz, már az is megöl ami az elején játszi egyszerű :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52018) Elims válasza eddie17 (#52012) üzenetére


Elims
veterán

Gratulálok! :-)
Tényleg széép..

1-2-t próbáltad?

(#52019) eddie17 válasza Elims (#52018) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi, nekem volt benne kihívás. :D
Még nem, tervbe volt, de most más van prioban.

(#52020) Elims válasza eddie17 (#52019) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon ajánlom azt a prioritást tedd inkább arra a kettőre.. :-)
Jobbak mint a 3! Komolyan.Nem bánod meg.. :-)

Mégegyszer köszönöm azoknak,akik ajánlották nekem ezt a sorozatot!! :-)

(#52021) james001


james001
veterán

Jó játék volt ez a Brothers,de nagyon rövid volt. Érdekes volt ez az irányítás is,de egy idő után meg lehetett szokni és egész ötletes puzzle-ök kerekedtek ki belőle. A vége viszont szomorú volt :(

Brian_GT: Majd lehet teszek vele egy próbát. Játszottam már nehéz játékokkal (Ninja Gaiden,Devil May Cry,stb.),de ez még azoknál is szívatósabbnak néz ki :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52022) eddie17 válasza james001 (#52021) üzenetére


eddie17
addikt

Láttam, hogy azzal játszottál, nyomhattuk volna co-op módba.

(#52023) Brian_GT válasza james001 (#52021) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hidd el, én úgy ültem le elé, hogy jó majd én... idegbeteg emberek meg minden...2-3 órát én is bírtam...aztán kezdett előjönni ez az érzés...ez a játék szerintem nem embernek készült :) Deee amúgy hatalmas game, mert a lovagkori ábrázolás, a karaktermozgás iszonyat...csak hát... nehézségi fok :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#52024) james001 válasza eddie17 (#52022) üzenetére


james001
veterán

Van benne az is? Szólhattál volna előbb. :D Most már mindegy mert megszereztem a hiányzó trófeákat is gyorsba,sztem letörlöm mert sok mindent már úgyse tudok kezdeni vele.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52025) eddie17 válasza james001 (#52024) üzenetére


eddie17
addikt

Persze, arra találták ki. :D Na mindegy. :D

(#52026) mircike1 válasza dilipok (#52011) üzenetére


mircike1
tag

Szia! Nagyon köszönöm, tényleg. De akkor a probléma még mindig nem oldódott meg, ti. a monitorból szólna ezek szerint a hang, amit nem szeretnék, mert nagyon hangosra kellene állítani.

Úgy látszik, kénytelen leszek a Sony vezérigazgatójának írni a témában. :(

(#52027) mircike1


mircike1
tag

Elnézést, de meg tudjátok mondani, hogy a hozzászólásaimat egy adott témában (pl. itt) hol találom meg? Mert kábé fél órája keresem, de nem találom.

(#52028) Gombinyó válasza mircike1 (#52027) üzenetére


Gombinyó
őstag

(#52029) mircike1 válasza Gombinyó (#52028) üzenetére


mircike1
tag

Hú, nagyon köszönöm! Tök rendesek vagytok. :)

[ Szerkesztve ]

(#52030) dilipok válasza mircike1 (#52026) üzenetére


dilipok
veterán

ennek mukodnie kell a fulesekkel is. Eddig mar csak az volt a problema, hogy lehet tobb bt fulest csatlakoztatni, de csak egy hasznalhato csetelesre. Ha a hang forrasat az eye kamerara raknad es a fulesen hallana mindketto h mit valaszolnak, akkor szerintem mukodhetne. Nem tokeletes a megoldas, mert hiaba mindketten beszelnenek, olyan mintha csak az egyik player mondana, de ennel jobb tenyleg nem jut eszembe.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52031) mircike1 válasza dilipok (#52030) üzenetére


mircike1
tag

Köszönöm a türelmed és a választ.

"Ha a hang forrasat az eye kamerara raknad es a fulesen hallana mindketto h mit valaszolnak, akkor szerintem mukodhetne."

De vajon mielőtt beruházok egy ilyen eye camerára, valahogy ezt ki lehetne próbálni? (Úgy értem, nem célozgatni akarok, hogy valaki próbálja ki, csak tényleg kicsit félek, mert csak nagyon nagy vonalakban értem, amit mondasz. Érdekelnek ezek a technikai dolgok, de LÁTNOM kell, olvasva-hallva nem értem.)

(#52032) dilipok válasza mircike1 (#52031) üzenetére


dilipok
veterán

ebben sajnos nem tudok segiteni, mert nekem nincs + csak egy headsetem van.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52033) mircike1 válasza dilipok (#52032) üzenetére


mircike1
tag

Akkor szerintem az lesz, hogy az 576-ban kicsit meginterjúvolom az eladókat (vajon tudni fogják, hogy miről van szó?) és végülis talán egy ilyen eye kamera nem olyan drága. Meglátjuk.

Nagyon köszönöm még egyszer.

(#52034) Elims válasza mircike1 (#52033) üzenetére


Elims
veterán

Ha ott nem kapsz választ,írj és vissza olvasok,hogy mit is szeretnél pontosan.
Nekem van eye kamera+bluetooth head-set.

(#52035) ZoldGombos


ZoldGombos
újonc

Sziasztok! Nemrég vettem egy PS3-at a GTA 5 miatt, de ha már megvettem, akkor jó lenne más játékokat is kipróbálni rajta. Ez a Last of Us elég jónak tűnik, csak nem tudom, hogy angol tudás nélkül élvezhető-e. Magyarítás létezik amúgy PS3 játékokhoz?

A magyar ember nem úgy születik, hogy tud angolul!

(#52036) james001 válasza ZoldGombos (#52035) üzenetére


james001
veterán

TLoU-hoz nem árt némi angol,mert a sztori a legfontosabb eleme a játéknak. De attól még nyugodtan játssz vele,zseniális játék :K
Magyarítás nincs PS3-on,de akadnak magyar feliratos játékok rá (pl. Beyond,Assassin's Creed 4,stb.)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52037) ZoldGombos válasza james001 (#52036) üzenetére


ZoldGombos
újonc

Ez a Beyond elég jónak tűnik, lehet teszek majd vele egy próbát, AC4 már meg volt PC-n. Ha már PS3 exkluzív címeknél tartunk, akkor ez az Uncharted sorozat mennyire jó? Tomb Raider szerű, vagy inkább másfajta a játékmenet?

A magyar ember nem úgy születik, hogy tud angolul!

(#52038) Elims válasza ZoldGombos (#52037) üzenetére


Elims
veterán

Én úgy olvastam vhol,hogy van magyar feliratos last of us. ? Rosszul tudom??
Most rendeltem meg egyet..

Az uncharted sorozat Kötelező!!!!
Okvetlen szerezd be először az első részt. Naggyon komoly! :-)

A ps store-ban van egy ingyenes online fps -nekem ezért nem kell ingyen sem-,akinek tetszik a műfaj próbálja meg letölteni és írja meg,hogy működik-e.
A címe: Dust 514

(#52039) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Sziasztok! Megtudjátok mondani, hogy PS+-on meddig lesz elérhető az Uncharted 3, és a Bioshock Infinite? Gondoltam benevezek egy hónap tagságra, de csak pont ezek az előző hónapi játékok érdekelnek.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#52040) Elims válasza Cthulhu Dawn (#52039) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Az uncharted 3 szerintem már nem sokáig,elég "rég" fent van,de majd írnak rám vmit,az lesz az igaz. :-)
Szerintem az egy hónap tagság árából vedd meg az uncharted 1-et.Nem bánod meg... És azt onnantól nem csak "béreled". ;-)

(#52041) ndave92 válasza Elims (#52038) üzenetére


ndave92
tag

Úgy tudom, hogy nincs hozzá magyar felirat.
Egyébként nem kell hozzá C1-es nyelvvizsga. :) Elég, ha az alap szavakat vágod, mert nem használ bonyolult nyelvtani elemeket.

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52042) ndave92 válasza ZoldGombos (#52037) üzenetére


ndave92
tag

Az Uncharted sorozat elég epic. Nem érdemes kihagyni. :)
Lehet kicsit túlzok, de szerintem Tomb Raider + Prince of Persia style. :D
A Beyond Two Souls is nagyon jó lett, azt se hagyd ki! :K

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52043) james001 válasza Elims (#52038) üzenetére


james001
veterán

TLoU-ban nincs magyar felirat.

ZoldGombos: Uncharted kötelező,mind a 3 rész. Kicsit másabb mint a Tomb Raider,ebben több a lövöldözés meg azért szebb is :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#52044) Elims válasza ndave92 (#52041) üzenetére


Elims
veterán

Értem.Gondolom,hogy nem egy kemény üzleti nyelvet használhat.Ha az uncharted-et értettem nem lesz gond ezzel sem. :-)

Amikor elkezdtem az uncharted-et nekem is rögtön a tomb raider ugrott be.

James: 100%-ra emlékszem,hogy találtam olyan oldalt ahol magyar felirattal hirdették 7990-ért.
Linkeltem is itt pár hete-hónapja,de nem találom a hsz-om. :-/ Pedig most onnan rendelném meg.
Ezek szerint keverték a beyond two souls-szal.
Vmikor amikor megjelent a tomb raider 2 ps1-re nem kicsit Ámultunk...nagyon szép volt,kb. annyira mint "most" erre az uncharted-re.

Fixre kimerem jelenteni,hogy a super slim ps3 Nem bír 25-27óránál többet egyszerre.Vagy kifagy vagy kikapcsol teljesen.Rendesen szar.
Most volt a 3. próbám.Először az uncharted 1 vagy 2-nél csinálta januárban a játék vége felé,kb. 25órája ment akkor kikapcsolás nélkül egyszer csak megfagyott,pár perc szünet és 3 csipogással újraindult.Most a 2. próbám volt a gt5-ben,gondoltam úgy hagyom éjszakára addig lezavarja a 9órást versenyt a sofőr.Most azt veszem észre amit egy-két napja is,reggel a piros led fogadott. :-//////
Ma este még a fűtést is alacsonyabbra állítottam,nehogy a hő miatt kapcsoljon ki.
Bekapcsoláskor egy olyan kép fogadott,hogy újra kell állítani pár dolgot mert vmi gond történt. (Gondolom "leverte" magát és az a winchester-nek nem tetszett.)
Mi lenne akkor a 24órás versennyel?? (A beállításokban természetesen ki van kapcsolva az automatikus kikapcsolás)
Vmikor az öreg "szar" ps1-nél :-)))) hasonló sem volt.Volt amikor 4 napig ment kikapcsolás nélkül.
Neszed neked több mag...

Akinek sima slim gépe van,kérem írjon vmit,mennyit ment neki maximum?
Estleg ha lenne ellen kontra super slim-re,azt is szivesen olvasnám.

Köszi!!

(#52045) dilipok válasza Elims (#52044) üzenetére


dilipok
veterán

a tokom sem jaratta meg 24+ orat :DDD sok orat ment mar, de hogy egy egesz nap be legyen kapcsolva, olyan meg nem volt.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52046) Gabbo válasza Elims (#52044) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Nekem sima Slim van. Ment már másfél napokat, minden gond nélkül. :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#52047) Elims


Elims
veterán

Pedig tegnap szinte egész nap nem ment csak estére kapcsoltam be pont ezért.Nem bírta végig.. :-///
Pedig még a lejátszót sem használja,winchester-ről megy a zene.Amikor betölti a pályát,elkezdődik a verseny és kb.2perc után teljesen megáll a cd lejátszó,abszolúte nem használja mégsem bírta ki. :-(
Most elindítottam este/du. 6-kor fog lejárni a 9 óra.Kíváncsi leszek...

(#52048) Gabbo válasza Elims (#52047) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Nem elképzelhető, hogy a HDD-vel van valami? Tudom, hogy macera, de lehet meg kéne nézned egy másikkal. Nekem 160GB-s volt eredetileg, lassú volt mint a tetű. Már gondolatban el is temettem a gépet. Aztán lehetőségem volt lecserélni egy 500GB-ra. Sokkal gyorsabb lett.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#52049) ndave92 válasza Elims (#52044) üzenetére


ndave92
tag

A Beyond Two Souls-szal keverhették biztosan. Az nekem is magyar feliratosan van meg. :)

Nekem is fagyott már le a super slim gépem. :S Az viszont nálam nem befolyásoló tényező, hogy mióta van bekapcsolva a gép. Ugyanúgy 3 csipogás, újraindult. Aztán megint nem volt vele baj egy jó darabig. Franc se tudja, hogy mi váltja ezt ki, de ha jól emlékszem, akkor nálam is épp Uncharted alatt produkálta. :D

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52050) ldave válasza ndave92 (#52049) üzenetére


ldave
félisten

Nekem angoloktól hozott Beyond van és azon is van magyar felirat és menü. Most hétvégén kezdtem el a játékot, picit fura a 21:9-es képarány, de gondolom a filmszerű hatás miatt csinálták.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.