Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) safi. válasza Zpepe (#6995) üzenetére


safi.
csendes tag

Azért, mert nekem ilyen van... ;] Hogy milyen árban lehetne eladni?

Sb

(#7002) nike_ válasza Zpepe (#6994) üzenetére


nike_
addikt

Menni fog. Nekem 1680x1050-es a monitorom (tehát nem FullHD), DVI-HDMI kábellel van összekötve a PS3-mal, és 720p-ben szépen tudok játszani. :K

(#7003) megsemmisito válasza Helyes (#6993) üzenetére


megsemmisito
tag

Szeva!
Olvastam egy másik fórumon, hogy már többen csináltak ilyet. Ha jól emlékszem 8000 ft +1év de nem 100%.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7004) bwoay válasza megsemmisito (#7003) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem szóltál, hogy van Afro samurai demo. Vagy csak figyelmetlen voltam,
és nem vettem észre, pedig figyelem mindig, hogy miket mondasz :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7005) megsemmisito válasza bwoay (#7004) üzenetére


megsemmisito
tag

Imádom az animét, viszont ez az Afro Samurai nem jön be. Nem gondoltam volna, hogy Neked ennyire tetszik. :)) Viszont ajánlom figyelmedbe a Nobynobyboy-t,az jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7006) Zpepe válasza nike_ (#7002) üzenetére


Zpepe
tag

Királyság! Megnyugtató egy olyantól hallani aki tapasztalt már ebben. Köszi.

(#7007) bwoay válasza megsemmisito (#7005) üzenetére


bwoay
nagyúr

de az anime nem jött be, vagy a játék? :D
amúgy demo szinten én elégedett voltam vele, viszont azt nem látom, hogy teljes játék formában hogyan tudna ez engem lekötni hosszabb távon.
a Nobynak van demoja? mert én csak a teljes játékot láttam.
ha van, mindenképpen leszedem
(a Beautiful Katamarit meg pont múlt héten rendeltem meg, yeeeeaaah, lehet majd görgetni!)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7008) megsemmisito válasza bwoay (#7007) üzenetére


megsemmisito
tag

Megláttam a demot aztán az animéhez már hozzá sem nyúltam.Bár ha olyan kedvem lesz ráfanyalodom. Noby-nak sajna nincs demoja.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7009) bwoay válasza megsemmisito (#7008) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem megvan az anime, majd ledarálom azt is. a demo rövid, tegnap 10 perc alatt le is tudtam, aztán folytattam a Guitar Herot :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7010) Versus82


Versus82
aktív tag

megjött ük-tól a killzone 2 usa.... el se hiszem. nyomjátok már, milyen a multija, van olyan mint a cod4?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#7011) he7edik. válasza Versus82 (#7010) üzenetére


he7edik.
addikt

Mindent aláz!

Égő szöveg a flém vázon

(#7012) Zpepe


Zpepe
tag

Üdv! Kéne egy kis segítség.
Tehát a találós kérdés az, hogy: Ha van egy PS3-am és egy LCD monitorom, de amily ügyes vagyok olyan monitort választottam amihez nincs se beépített hangszoró se Jack bemenet. Szóval hang az nem jön ki sehonnan. Hogy a fenébe tudnék hangot varázsolni úgy, hogy nem veszek házimozi rendszert? Szóval egy sima asztali PC-s hangfalam van.
Felmerült egy lehetőség miszerint a PS3-hoz kapott AV kábelhez lehet kapni átalakítót mellyel Jack dugasztos hangfalat tudok hozzákötni.
- Lehet ilyet kapni? Ha igen hol?
- Egyáltalán ez működik, van ilyen?
- Vagy netán van más megoldás?

http://www.edigital.hu/Kabelek/HAMA_MP3_kabel_25mm_jack_apa_-_35mm_jack_anya-p29241.html

Valami ilyesmi kellene nekem? Vagy ez nem az?

[ Szerkesztve ]

(#7013) Def26 válasza Zpepe (#7012) üzenetére


Def26
félisten

Jah, HDMI-DVI -n megy a kép, és a sima gyári AV -n meg megy a hang amit a beállításokban be tudsz külön állítani. Átalakítót meg kismillió félét kapsz, csak menny be pl. egy Auchan műszaki osztályra. :K Tuti találsz olyat ami kell.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7014) Zpepe válasza Def26 (#7013) üzenetére


Zpepe
tag

Értem szóval akkor szerinted is lehet az AV-hez ilyen átalakítót kapni amivel sima PC hangfalat (jack-es) rá lehet kötni!?
Ok király!

(#7015) Zpepe


Zpepe
tag

Királysááááág! Találtam egy ilyen átalakítót a Logitech hangfalam dobozába. Köszi Def!!!

[ Szerkesztve ]

(#7016) Def26 válasza Zpepe (#7015) üzenetére


Def26
félisten

Ennyi... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7017) Versus82 válasza he7edik. (#7011) üzenetére


Versus82
aktív tag

hááát, nem tudom.... lehet szoknom kell még kicsit:D

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#7018) megsemmisito válasza bwoay (#7007) üzenetére


megsemmisito
tag

Noby-t visszavonom. Ma megvettem és ez egy olyan rossz játék, hogy az már nem normális. A videókon vicces, jó kis játéknak tűnt, de ez valami förtelem. Irányítás béna és még technikai problémái is vannak (van, hogy eltűnik a textúra a talajról, csak a pálcikákat látni), senkinek nem ajánlom.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7019) Versus82 válasza Versus82 (#7017) üzenetére


Versus82
aktív tag

nah egyre jobban tetszik, cod után át kell állni, teljesen más.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#7020) bwoay válasza megsemmisito (#7018) üzenetére


bwoay
nagyúr

de miiiiééééért? miiiiéééééééért? :O
nagyon el vagyok keseredve, ezt egy komoly címnek tartottam.
a Katamari viszont jó lesz. Más kérdés, hogy az masszív PS exkluzivitás után
csak xboxra jelent meg., holott PS3-ra kezdték el fejleszteni,
de aztán fogták és áttették a konkurens gépre.
Viszont ehhez (meg a PSP-s Me & my Katamarihoz) pont nincs köze
annak a Keita Takahashi designernek, akinek a műve az összes korábbi Katamari
meg a Nobi Nobi Boy

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7021) jookomak


jookomak
őstag

Üdv mindenkinek!
Régebb óta olvasom ezt a fórumot, így is jött a döntés.
Beszereztünk egy ps3-at. 100k volt sony szalonban adtak egy 300 br filmet meg egy távirányítót hozzá. Ez még nem volt elég, nehogy már ne játszak vele első este öcsémmel, úgyhogy még beszereztem egy plusz kontrollert, no meg a klasszikus uncharted, motorstorm játékokat. Beüzemelni iszonyat nehéz volt, de csak azért, mert vacakoltam a konnektorokkal :D
Hd ready tv-re kötve álomszép képe van, csak sajnos az muter szobájában van, úgyhogy inkább egy 72 centis sima tv-n szórakoztunk a motorstormmal. Wifi-s net beállítás ok, ok, ok, yes, jelszó, kész. Jó jelerősség, max sebesség. Store regisztráció sokáig tartott a pötyögés miatt, de az is sikerült, demok szépen szaladtak is lefele. Egyelőre nagyon bejön az egész, remélem így is marad.

Tudnátok olyan játékokat ajánlani amik jók (miért is akarnék gagyival játszani, lehetőleg lehet ketten tolni, esetleg még multi is van benne?

Kérdésem még az, hogy hogy is van a media serveres dolog? Azon keresztül viszi az mkv-kat, vagy maradjak az mkv2vob proginál? A másik, hogy hogy látja a win-es hálózat a ps3 vinyóját? hogy tudok oda bármit is átmásolni?

(#7022) Gebriel válasza Def26 (#7016) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#7023) safi. válasza jookomak (#7021) üzenetére


safi.
csendes tag

Figyelj, stílusodtól függ. Csak a jó játékok általában drágák is.
Mondtad, hogy Co-op-ba lehessen játszani meg multi. Call Of Duty 5: World At War pl. a Single Co-opban lehet végigvinni, Killzone 2 mostanában jött ki, azt mondják mindent überel egyaránt a multija és a Single rész is. Killzone 2-nek a demoját amúgy le tudod tölteni, nézd meg milyen, és dönts.

Sb

(#7024) Def26 válasza jookomak (#7021) üzenetére


Def26
félisten

Mi a sógorommal a legjobban az nfs címekkel tudunk játszani. Egy verseny az övé egy az enyém. Tuningot meg megbeszélés alapján nyomjuk. :DDD Van jópár játékom de valahogy ezek kötnek le minket a legjobban. Jah, és qrva olcsóak. Olyan 3k körül megkapod a Carbont, a pro street-et meg 4k körül. :K

Ami még qrva jó az a Mortal Kombat vs. DC Universe ketten.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7025) Versus82 válasza Def26 (#7024) üzenetére


Versus82
aktív tag

ketten jó még verekedni a soul calibur 4 (az egyetlen normális bunyós game ps3ra:(), újak közül most jön a resident evil 5-osztott képernyőn zombigyilkolás, a régiek közül az army of two nagyon jó, szintén osztott képernyős taktikai lövöldözős. jé, ebből van is egy eladóm, csak 3 ezer ft:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#7026) bwoay válasza jookomak (#7021) üzenetére


bwoay
nagyúr

én is Army of Twot mondom, ha ölni akartok, de az új Motorstormot is melegen ajánlom,
miután az első utáltam, ez a Pacifit rift viszont lenyűgöző.
Fight Night 3-at szintén nem hagynám ki. a guitar hero wt-t meg rock bandet csak a horror áruk miatt nem merem mondani, de nálunk tegnap olyan komoly jam session volt,
amilyenben még sosem volt részem :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7027) nosferatue


nosferatue
tag

Versenyből még a jó öreg wipeout ráncfelvarrott változatát tudnám ajánlani, a wipeout HD-t. Igazi gyors, pörgős arcade verseny és mindemellett igen látványos is. Igaz csak store-on keresztül lehetne megvásárolni de megéri.

Tegnap leszedtem japán store-ról a Jakuza 3-at. Nagyon megtetszett, remélem mi is kapunk belőle egy példányt és nem csak a japánok kiváltsága marad.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#7028) Def26 válasza nosferatue (#7027) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom, nekem ez a Wipeout HD egy irányíthatatlan szar lett. Nem tetszik... :(

Viszont az Elefunk qrva nagy móka, ilyen "híd építgetős" kis játék. Nagyon klassz. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7029) bwoay válasza Def26 (#7028) üzenetére


bwoay
nagyúr

de egyébként tudod irányítani a Wipeoutokat, tehát a korábbi részekkel is volt ilyen gondod,
vagy szerinted ez csak az újra jellemző? Mert vallom, hogy ha az alapok megvannak,
akkor nagy meglepetés egyik résznél sem érhet, nekem 2-3 kör kellett a megszokáshoz,
az is csak azért, mert az utóbbi időben nem nyúltam egyik WipeOuthoz sem

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7030) Def26 válasza bwoay (#7029) üzenetére


Def26
félisten

Nekem ez az első Wipeout részem... anno csak hallottam, hogy PS1 -en milyen fain kis játék volt az első rész, de valamiért nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7031) bwoay válasza Def26 (#7030) üzenetére


bwoay
nagyúr

na akkor gyúrj csak még rá, a két oldalsó fék kezelését kell elsajátítani,
utána nagyon élvezeteseket lehet vele csapatni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7032) nosferatue válasza Def26 (#7030) üzenetére


nosferatue
tag

A két oldalsó fék tényleg nagyon fontos. Amikor kézhez vettem a játékot én is össze-vissza zúztam magam, nem volt előtte dolgom egyik wipeouttal sem, aztán olvastam a töltő képernyőn hogy vannak oldalsó légterelők is :DDD és nem árt azokat használni, végül kis gyakorlás után már belejöttem. Barátnőmmel nagyon szeretjük, bár ő már a régebbi részeket is kijátszotta, ha valamelyik pálya nagyon nem megy általában ő a technikai tanácsadóm. Néhány menet után már megy az adott pálya akár goldra is :) .
Szerintem adj neki még egy esélyt :K .

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#7033) Plutor válasza Def26 (#7028) üzenetére


Plutor
aktív tag

Ezt az Elefunk nevű játékot hol lehet beszerezni?(csak store-n keresztül?)
Néztem róla videót,és nekem a Bridge Builder sorozat jutott eszembe,amit imádok.

(#7034) spacer válasza Plutor (#7033) üzenetére


spacer
aktív tag

Így van. Csak store. Ha jól emlékszem demó is van fenn.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#7035) megsemmisito


megsemmisito
tag

A Wipeout az nagyon nagy játék miatta meg a FF XIII miatt vettem a konzolt. Elsőre nagyon nehéznek tűnt de kb. 1 hét alatt teljesen hozzászoktam, előtte csak a 2097-el játszottam még annakidején. A Zóna játékmód meg eszméletlen jó.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7036) Def26 válasza Plutor (#7033) üzenetére


Def26
félisten

Asszem valami 10 dolcsi volt, akkor még 150ft körüli árfolyamon. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7037) jookomak


jookomak
őstag

Köszi mindenkinek a tanácsokat, army of two-val nagyon szemeztem, csak az a bajom, hogy mivel nem olcsók a játékok, ezért inkább olyat próbálok venni, amiben vagy multi van, vagy netán nem csak egy sima sztori mód, és kész, hanem utána is le tud kötni. vszínű NHL09 lesz még beszerezve, imádom a hokit (nem rosszra gondolni ;] ), az is netes, ketten is lehet, be a pro is úgy nézem le fog kötni egy ideig, vagy lehet már megvárom a 10-et, kb fél év, és úgyis kijön, mint mindig.

motorstorm 2-t néztem a boltba, háhá 2 személyes, biztos az egy is az. persze hogy nem:) tanulság: legközelebb olvasok, gondolkodok, kérdezek. de azért így se bántam meg, jó kis játék. na most asszem megyek, kipróbálom az uncharted-ot. jó játékot mindenkinek!

(#7038) fanofmanu válasza jookomak (#7037) üzenetére


fanofmanu
tag

hello! nhl 09et nemrég szereztem be elég jóóó:)

(#7039) Sakab


Sakab
senior tag

sziasztok,ps3 vásárlás előtt állok mert most lett elegem minden téren a pckből egy életre :((( Viszont lenne pár kérdésem.Nekem nemcsak játékra kellene hanem mondjuk film zene meg ilyenekre megoldható e h Wifin vagy simán utp-n a vinyóra másolok egy filmet zenét és azt letudjam rajta játszani?Meg nem tudom h azt próbálták e az új softal h egy DTSes zene lemezt normálisan lejátszik e mert rákötném a logi z-5500amat optikain és úgy hallgatnám mert ezzel a retek PCvel 1hete tökölök h normálisan lejátssza de mindig vmi kodeket keres meg mindig kitalál vmit és elegem lett. Másik kérdésem az lenne h sajna még cska egy 55 60cmes régebbi kép cösves tvm van amin scart bemenet van.ezzel tudom ideiglenesen használni amíg meg nem jön a kis plazma utódja?
Olvastam h sima 2,5es Sata 1es vinyo kell bele csak és simán kikell cserélni és megy szó nélkül ez tényleg így van?
Vásárláskor mire figyeljek szerintetek?Gondolok arra h meik szériának vannak hibái meg ilyenek.Így hirtelen ennyi jutott az eszembe előre is köszi a válaszokat :R :R

(#7040) nike_ válasza Sakab (#7039) üzenetére


nike_
addikt

Szia.

Ha beleraksz egy noti winyót, amire előtte felmásoltad a dolgokat, akkor elérheted a cuccaid.

A DTS-re nem tudom a választ.

Jó lesz a TV, lehet vele használni, bár nem olyan jó, mint akár egy LCD monitoron.

Olyan nagy hibája már szerintem egyik szériának sincs, egy általános hiba szokott lenni az, hogy kb. 10-ből 1 PS3-nak bekrepál az olvasófeje. De ha esetleg ez Nálad pont bekövetkezik, beadod gariba, és pár nap/1-2 hét után kapsz egy új gépet.

[ Szerkesztve ]

(#7041) DM-Fan válasza Sakab (#7039) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A PS3-at soha nem fogod tudni teljes értékű PC-ként használni. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem tudnál filmet, zenét lejátszani róla, de csak bizonyos kompromisszumokkal fog menni a dolog. Filmeket WiFi-n, UTP-n tudsz másolni a PS3-ra, de azzal számolj, hogy a PS3 feliratfájlokat nem kezel, ezért ha egy ilyen DivX-ed/Xvid-ed van, abba bele kell égetni a feliratot. Ugyanez a helyzet az .mkv-fájlokkal: először át kell őket muxolni .vob-ba és közben beléjük kell égetni a feliratot. A DTS-t természetesen lejátssza (SACD-t viszont a legtöbb PS3 nem), viszont a DTS-t (ahogy az összes többcsatornás hangot) csak optikai, vagy HDMI kimeneten keresztül képes kiadni.

A vinyócsere egyszerű: kiveszed a régit, beteszed az újat (notebook SATA2 5400 rpm legyen), a PS3 leformázza azt és ezek után kéri azt a firmware-t pendrive-on, ami már előzőleg fent volt (vagy újabbat). Ekkor fölpakolja az új rendszert, és mindent be kell állítanod újra. A játékmentéseket a régi vinyóról célszerű a folyamat előtt lementeni pendrive-ra és majd onnan vissza TELEPÍTÉS UTÁN az új vinyóra. Nem a betétel előtt, ahogy azt nike_ javasolta, mert a PS3 leformázza a vinyót, ha nem talál rajta rendszert! A telepített PS3 vinyót meg én már nem venném ki és tenném gépbe, nem tudhatod, hogy hova helyezné el a PS3 az adott fájlokat, és ha rossz helyre másolod PC-vel, akkor visszatétel után összeomolhat a rendszer.

A CRT-ddel tudod használni, de ehhez szükséged lesz egy olyan Scart-csatlakozóra, amiből nem jön ki kábel, viszont a csatlakozó fenekén van egy RCA-bemenet (sárga) a kompozit képjelnek, vagy 3 darab RCA a komponens képnek. A kompozit képátvitel megoldható a gyárilag a géphez kapott AV-kábellel - gondolom a TV-den van sima RCA-képbemenet (az egy darab sárga RCA) - így ebben az esetben még Scart-csatlakozóra sincs szükséged. A komponens bemenethez viszont kell az említett Scart-csatlakozó és ehhez külön kell megfelelő AV-kábelt is venned a PS3-hoz, ami nem olcsó.

Vásárlásnál csak arra figyelj oda, hogy normális helyen vedd (576, MM, STN) és legyen rá rendes garancia. A hibás példányról előre nem látszik, hogy az, úgysem tudod elkerülni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#7042) megsemmisito válasza nike_ (#7040) üzenetére


megsemmisito
tag

,,Ha beleraksz egy noti winyót, amire előtte felmásoltad a dolgokat, akkor elérheted a cuccaid.''
Na ez 100%, hogy nem fog működni, mivel ha felmásolsz pár cuccot a winyóra és beteszed a PS3-ba, az egyből le fogja formázni, mivel más fájlrendszert használ mint a pc. Egyszer rékötöttem pc-re a PS3 winyóját és a Partition Magic nem ismerte azt a fájlrendszert ami van rajta (PM ismer kb. 7-8 fájlrendszert), tehát se nem NTFS se nem Fat32 van rajta (ezt jól megcsinálta a SONY). A legegyszerűbb ha pc-ről pen drive-ra másolod a dolgokat aztán pen drive-ról pedig rámásolod a PS3-ra.

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7043) bwoay válasza DM-Fan (#7041) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem kompozit-scart átalakítót is adnak a géphez, mindig szokott lenni PS-ekhez.
komponens meg csak akkor megoldható, ha a scarton képes ilyen jelet fogadni a TV,
ez meg nem garantált.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7044) megsemmisito válasza Sakab (#7039) üzenetére


megsemmisito
tag

Winyó az lehet Sata, vagy Sata2 (mivel a csatlakozók ugyan olyanok, csak annyi az egész, hogy a Sata2 kicsit gyorsabb), mindenképpen 2,5 colos legyen. Lehet 5400 fordulatos vagy 7200-as is de az utóbbi drágább és jobban melegszik, annyit nem ér az a pici +sebesség, játékok úgy sem lesznek gyorsabbak, max. a pálya betöltés de erről nincs tapasztalatom.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7045) Gebriel


Gebriel
veterán

Egy kis infó. Remélem újat mondok :DD
Eddigi tudomásom szerint játékokhoz letölthető kiegészítőket, csak US store-ról lehetett letölteni, US játékhoz. Mert a store elfogadta a fiktív címet is ellentétbe a UK store-al.
Nos az American Express Blue kártyát elfogadja az UK store is amit az OTP Bank bocsájt ki így tölthető PAL2 játékhoz is kiegészítők :))

[ Szerkesztve ]

(#7046) DM-Fan válasza megsemmisito (#7042) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezt írtam én is az előbb.

Get Moded!

(#7047) DM-Fan válasza megsemmisito (#7044) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Meg ezt is.

Get Moded!

(#7048) megsemmisito válasza DM-Fan (#7046) üzenetére


megsemmisito
tag

Csak máshogy.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7049) Def26 válasza Gebriel (#7045) üzenetére


Def26
félisten

Ez a kártya csak hitelkártya az OTP -nél? Tehát sima folyószámlához tartozik vagy hitelszámla?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7050) Sakab


Sakab
senior tag

Hu köszönöm szépen mindenkitől a kimerítő válaszokat :R :R :R
Tudom h kompromisszumokat kell kötnöm de ha már a filmeim 80 90 %alékát lejátssza akkor megérte feliratos filmet meg évente 1xer nézek.Inkább a DTSes zene érdekel.Használtan most a 40gigások 55-60k körül mozognak játék nélkül?Mert az aproneten van fent 2db 60ezer alatti.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.