Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69151) Tegla80 válasza Rezuhu (#69150) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor sajna passz es varnod kell egy destiny-s aktiv jatekos valaszara. :B
(de a szinthezkotottseg elkepzelheto,mert anno akit hivtam ,az azt mondta,h meg nem tud mert nincs olyan rangban....asszem 20as volt ami kellett oda.....reg volt. :B )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69152) KaitouP


KaitouP
veterán

Rezuhu:

Egyből nem tudtok egymáshoz csatlakozni, el kell egy darabig jutni a sztoriban, és majd utána. (Tower -ben már lehet majd)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69153) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A Destiny-ben meg lehet valahogy oldani, hogy a coop játékba más ne tudjon becsatlakozni?
Mikor elkezdünk egy pályát, mások is játszanak ugyanitt. Pedig "friend onlie-ra" van állítva a meghívás.
Ezt így kell elfogadni vagy van rá beállítási lehetőség?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#69154) Rezuhu válasza KaitouP (#69152) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi!
Igen, már sikerült.
De miért nem lehet ezt valahol jelölni a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#69155) dilipok válasza Petreszku (#69153) üzenetére


dilipok
veterán

a strike-okra mindig fog keresni embert (szerintem). A questeket viszont tudjatok csak ketten csinalni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69156) KaitouP


KaitouP
veterán

Hát, erről a készítőket kell kérdezni. :)

Petreszku:

Vannak olyan részek, ahová a játék direkt keres plusz embert (mert ketten nem tudnátok megcsinálni, főleg ha kezdők vagytok), van ahol meg magatoknak kell playert keresni, vagy ketten játszotok. De a különböző eseményeknél ezt le is írja, jelzi a program.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69157) Rezuhu válasza KaitouP (#69156) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi!
Ennek nem örülök. :(
Miért kell az emberre ráerőltetni a 10 éves visítozó amigókat stb?
Már kezdem bánni, hogy az akciós ár miatt beleugrottunk a játékba.
Hol írja le ezeket a játék?
Ha lehet elkerülnénk az ilyesmit! :D
A Strike és a Quest között hol lehet választani stb?

(#69158) KaitouP válasza Rezuhu (#69157) üzenetére


KaitouP
veterán

Quest -ket naponta vehetsz fel a Tower -ben és a Reef -en, ezek naponta frissülő feladatok, minden nap újak. Leírásukban ott van minden infó, hogy mit és hogy kell csinálni.
Ezekhez nem kell több ember, annyi emberrel csinálod amennyivel akarod. (1-3 ember max.)

A többinél (Daily/Weekly/Weekly Nightfall) ha a destination választásnál bal oldalt rájuk mész a kurzorral, pontos infót ad az adott misszióról, többek között azt is, hogy van -e matchmaking - ha írja, akkor keres nektek plusz játékost, ha nem, akkor magatoknak kell. (vagy mehettek egyedül és ketten, csak ahogy mondtam, kezdőként sok esélyetek nem lesz, elkélhet a harmadik ember)
A Daily -hez és Nightfall -hoz nem, a Weekly Heroic -hoz keres embert a játék, valamint a bolygókon látható sima stirke -okhoz is. Egyedül a Raid -ek kivételek, oda keresnetek kell embert, max. 6 főig.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69159) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

GhostPetya, dilipok köszönöm a válaszokat!

Eddig a Destiny számomra csalódás.A Dead Space 3-at most fejeztük be, sokkal jobban tetszett már az elejétől.
Nagyon üresnek érzem a Destiny-t, remélem változni fog a játék előre haladtával.

(#69160) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! használtan vennék ps3-mat, de nem tudok dönteni a slim és a superslim között. a legfontosabb a hibamentes működés, ezért kérdezem hogy van olyan alaplaptípus amivel sok probléma szokott lenni/nem ajánlotok?

köszi

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69161) perge666 válasza neil_mullen (#69160) üzenetére


perge666
veterán

Mindkettő jó választás,de a SuperSlim ajánlottabb,mert fiatalabb,és ott jóformán nincs meghibásodásra semmi panasz.

(#69162) Robi86


Robi86
senior tag

Atyaég, ez a gta4 tényleg nem sikerült valami remekül konzolra. Még a szerény pc-men is jobban/szebben/stabilabban futott:D Pár hónapja vettem valami akcióban ezer párszáz forintért a storeon a két kiegészítővel együtt, de csak most került rá sor, hogy kipróbáljam. Még csak az alapjátékot szedtem le. A kiegészítőknél optimalizáltak rajta valamit, vagy ugyanaz a minőség? Mert akkor azokat le se töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#69163) erahurka válasza Robi86 (#69162) üzenetére


erahurka
félisten

Én azert nem mondanám tragikusnak, bár a GTAV sokkal szebben fut.

(#69164) james001 válasza Robi86 (#69162) üzenetére


james001
veterán

Nekem jól futott amikor játszottam vele régen,nem tudom lehet az enyém volt az egyetlen lemez amit normálisan megcsináltak? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69165) fausto válasza james001 (#69164) üzenetére


fausto
addikt

Nekem a második játékon volt ps3-on és akkor nem tűnt fel, hogy bénácska, lehet, hogy neked is akkoriban még alacsonyabban volt a léc :)

(#69166) Robi86 válasza erahurka (#69163) üzenetére


Robi86
senior tag

Lehet tényleg az a baj, hogy megszoktam az 5-öt, főleg hogy ps4-re is megvan, az idő meg biztosan megszépítette a pc-s emlékeimet, mert már 5 éve sem számított über hardcore gépnek.
No mindegy, egy próbát megért, folytatom inkább a GoW-ot :)

(#69167) #58000384 válasza Robi86 (#69162) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nagyon sokat szaggat, nálam már néha a játszhatatlanság határát súrolta, pedig csak autókáztam. Aztán viszonylag stabilan megy, majd megint gondol egyet és beszaggat.
Ez anno azután lett nagyon zavaró, hogy a Sleeping Dogs-ot kipróbáltam, mert az sokkal szebben fut.
A két kiegészítőn semmit sem javítottak ilyen szempontból, de azokban vannak checkpointok a küldetések közben, hatalmas segítség.

(#69168) Robi86 válasza #58000384 (#69167) üzenetére


Robi86
senior tag

Azt tudom, pc-n végigvittem azokat is, gondoltam nosztalgiázok egy kicsit, de így, hogy szinte már fáj ezzel játszani, inkább hagyom:D

(#69169) #58000384 válasza Robi86 (#69168) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát igen, bár a PS4-es GTA V is 30 FPS-re van belőve, de az legalább tartja is :) Viszont a PS3 többet is tudott volna annál, ahogy a IV fut.

(#69170) perge666 válasza Robi86 (#69162) üzenetére


perge666
veterán

Én tegnap játszottam pont a 4-el,de nekem semmi panaszom rá,biztos mások az igényeink!
Meg csütörtök,péntek egész nap Driver3 és GTA3 ment PS2-n,na akkor azokkal véletlenül se játssz ha neked a 4 se felel meg. :)

Lassan folytatom is a GTA3-at,mert nagyon messze van még a vége. :)

Engem a kinézet érdekel a legkevésbé,na jó érdekel,de ezek a régi játékok hiába csudák meg elavultak,IMÁDOM őket!!

(#69171) Robi86 válasza perge666 (#69170) üzenetére


Robi86
senior tag

Megfelelne, ha nem akadna, nem a grafikával van bajom elsősorban, hiszen nem mai gyerek:) Amúgy imádom, rengetegszer végigvittem a sztorit pc-n.

(#69172) perge666 válasza Robi86 (#69171) üzenetére


perge666
veterán

Én 1X PC-n felturbózott grafikával,2X PS3-on,és 1-2 hónapja újból elkezdtem PS-en,de most kicsit sokáig fog tartani,mert mindig belekezdek másba....
Nekem PC-n jobban szaggatott az alapjáték amúgy mint PS3-on,pedig a gép vígan elbírta.(látszott rajta az optimalizálatlanság)

(#69173) #58000384


#58000384
törölt tag

Kedvet kaptam ma picit játszani a GT6-tal, le is frissült szépen, viszont akadt egy kis gond: egy rakás autó, festés meg például az Anniversary versenyruha sem érhető el. Azt írja, hogy az azonosítóadatokat nem találja, töltsek le mindent újra. De az autókon mit töltsek le?
Ne mondjátok, hogy újra kell telepítenem a játékot, mert az napokig eltartana :(

(#69174) HKorn


HKorn
addikt

mitől van az, hogy ha pc-re teszem usb-n a kontrollert, akkor nem tölti, csak ha ps-re?

Run&Ride

(#69175) KaitouP


KaitouP
veterán

Nekem minden oké vele. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69176) fausto


fausto
addikt

Kipróbáltam ma a The Last of Us multiját. Érdekes az alapkoncepció, de kicsit későn kapcsolódtam be: mindenki mérföldekkel magasabb szinten van és csak estem-keltem. Úgy 10 meccs alatt 1 killt hoztam össze :D

(#69177) Wlac válasza fausto (#69176) üzenetére


Wlac
Ármester

Légy support. A medic-kel pillanatok alatt össze lehet hozni a pontokat (nekem sokszor kétszer annyi van, mint a másodiknak).

“The wha-"

(#69178) HuMarc válasza fausto (#69176) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez ilyen, én meg sokat kihagytam, és ha más játékkal játszottam, aminek más az irányítása, akkor az első 3-4 meccs nagy szopás, és utána is lassú a javulás. Amúgy supportolni tényleg érdemes, akár úgy is, hogy simán csak követsz egyvalakit, mert akkor egy csomószor 2v1 felállás lesz, vagy 2v2, ami egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#69179) A`rpi válasza fausto (#69176) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az egyensúly szerintem nincs meg. Falon átlátás, hiperszuper perkek, boosterek, kiskutyafülékkel egybekötve.

Aki HC azzal sokra nem mész.
Nagyon csapatjáték orientált, ha előtte megvolt story sokat változhat szemlélet, pláne ha nehezebb fokozatban is kijátszottad.

Nekem pont fordítva volt, multival kezdtem, és utána történet.

Amit hiányolok a multiból: perkek, és szuperkémességek nélküli játékmód.

Fadarab+ olló halálos kombó. Ahogyan a füstbomba is, nagyon unalmas eldobják, te megszédülsz, és szúrnak is le, ahogyan molotov koktél is... Ezek szerintem túl erősek, ahogyan a pontért vásárolható fegyverek is. Nyilván aki pró annak semmiből nem tart összeszedni a "rávalót", aki meg béna, annak még kisebb az esélye. Nem szeretem az ilyesmit...

Ökörség az is hogy mindenkinek "teremnek" dobozban alapanyagok. Ésszerűbb lenne ha csak egyszer lehetne kivenni valamit, és csak egy embernek. Vicces tud lenni, pláne egy túlélő játékban, amikor előtted három ember kifoszt egy szerszámos ládát, és még neked is esik belőle cucc...

[ Szerkesztve ]

(#69180) HuMarc válasza A`rpi (#69179) üzenetére


HuMarc
addikt

Füstbomba + kés annyira über kombó, hogy soha életemben nem éreztem, hogy használnom kéne. Néha kicsit unfair, amikor látod, hogy még nagyon messze van az ellenfél, de ő nyilván spameli a négyzetet, így a lehető leghamarabb elindul az animáció, és biztos a késelés. A molotov-koktél tényleg elég OP, a szöggel kivert bot is, de ezekre össze lehet szedni a nyersanyagot, főleg mert a gyengébb csapatnak többet dob a láda (legalábbis szerintem).

Az a furcsa, hogy annak ellenére, hogy az egész multi a teamworkre lenne kihegyezve, mégsem hallani soha, hogy valaki kommunikálni próbálna, pedig elég sok meccs van a hátam mögött. És pont ez lehet a kezdők szerencséje, mert ha „csapatban” (azaz egy másik embert supportolva) vág bele a meccsbe, akkor lesz egy kis előnye a profik előtt, akik viszont nem annyira támaszkodnak egymásra (ez mind tapasztalat).

(#69181) A`rpi válasza HuMarc (#69180) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, füstbomba kés, stb stb mind relatív egyszerűen megszerezhető, ez is bosszant, nem állja meg a helyét ebben a játékban.

(#69182) Wlac


Wlac
Ármester

Hiába van valakinél füstbomba, ha nem tudja használni, akkor nem sokra megy vele. Ha meg valaki tudja, hogy dobni fogják felé (mert látja), akkor simán el lehet kerülni. Nyilván amikor egy kis teremben mindenki üt mindenkit, ott nem sokat lehet tenni, de amúgy nem annyira OP cuccok ezek. Ha valaki megtanulja használni az összeállított skilljeit, akkor a legtöbb helyzetet simán megfordíthatja. Nem egy meccset nyert már meg a csapatom csak azért, mert ha tört, ha szakadt, én ott voltam mögöttük, és healeltem/revive-oltam őket, de volt, hogy egy ügyes íjász nyerte meg nekünk, mert 5-0-ból fordított. Csodálatos volt nézni a játékát, pedig "csak" egy íjat használt.

A kommunikáció más tészta. Néha hallom én is csak, hogy valaki próbálkozik mondani a dolgokat, de a legtöbbször valami idegesítő zene megy, ezért mute-olom is az összes hangot. A pályák elég könnyen kiismerhetőek, úgyis tudni, hogy honnan jön az ellen. Mindenesetre azért kipróbálnám egyszer, hogy milyen egy kötött csapatban játszani.

“The wha-"

(#69183) fausto


fausto
addikt

Köszi a tippeket, egyelőre még elég sok minden ködös, ha egy kicsit belerázódok, akkor majd írok és mehetne csapatban valami akció :)
Amúgy a valós pénzért vehető cuccok mennyire vágják agyon az egyensúlyt? Lehet venni über fegyvere
ket?

(#69184) Wlac válasza fausto (#69183) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk igen, a tactical shotgun, a crossbow és a burst pistol elég durva add-on tartalom. Nekem is bent van ez utóbbi az egyik setemben, és sokszor húz ki a rázós helyzetekből.

“The wha-"

(#69185) perge666 válasza HKorn (#69174) üzenetére


perge666
veterán

Nekem tölti ha a PC be van kapcsolva.

(#69186) HuMarc válasza fausto (#69183) üzenetére


HuMarc
addikt

Én megvettem a variable rifle-t, (lehet használni távcsővel és anélkül is), és elég OP. Nyilván nem annyira erős, hogy eldöntse a meccset, de azért elég hasznos, hogy tudom használni közelre és távolra is.

(#69187) A`rpi válasza HuMarc (#69186) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Azt megvettem én is. Jóféle. Meg anno Uncharted 3 ban ennek az alternatíváját, meg nem mondom mi a neve. Sőt, mikor játszottam U2 multijával, ott meg az aranyfegyvert, de az semmivel nem jobb a simánál. :D

(#69188) fausto


fausto
addikt

Ajj, az ilyeneket úgy utálom :(
Ha sokezerért megveszek egy játékot, ne legyen már pay-2-win... Értem, nem egy meccsdöntő előny, de ne már...

(#69189) A`rpi válasza fausto (#69188) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha sokat játszol vele fel lehet oldani mindent, ettől függetlenül osztom a véleményed.

Nem mindig, de van hogy áldozok rá. Annak reményében hogy egyszerűbben letudjam célom.

Tényleg, mi lett PS3-maddal? Megoldódott a dolog ?

[ Szerkesztve ]

(#69190) fausto válasza A`rpi (#69189) üzenetére


fausto
addikt

Persze, azóta is hibátlanul megy :) írtam is utána, hogy szervizbe 3000 Ft-ért varázsoltak vele valamit

(#69191) Tegla80 válasza fausto (#69190) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah ezt jo olvasni....azonban En sem lattam azt a hsz-ed. :B
(biztos ide irtad?! :D . Nincs kedvem keresozni ;] )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69192) fausto válasza Tegla80 (#69191) üzenetére


fausto
addikt

Tuti :)
Bár gyorsabb nem lett a formázás után, úgyhogy teljesen felesleges volt az egész... de legalább van tapasztalatom a hdd cserében :D

(#69193) Tegla80 válasza fausto (#69192) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez OK,de ez arrol szol,h beadtad es 3e lesz.(ezt olvastam is)
Azt nem irtad,h kesz es jo es 3e volt. ;] . Szoval ..... ,de azert orulok,h jo lett. :D(azaz muxik,ha jobb nem is lett.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69194) A`rpi válasza Tegla80 (#69193) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nemsemmi kuruzsló banda lehet, szó legjobb értelmében.

Én arról a HDD-ről lemondtam. :DDD

(#69195) Wlac válasza A`rpi (#69189) üzenetére


Wlac
Ármester

Tuti, hogy fel lehet ezeket oldani? Szerintem a DLC fegyvereket csak megvenni lehet.

“The wha-"

(#69196) fausto válasza Tegla80 (#69193) üzenetére


fausto
addikt

Pardon, azt tényleg nem írtam :D

#69194 A`rpi: Arra tudok gondolni, hogy berakták egy másik PS3-ba, megformázták és úgy át a gépembe. El nem tudom képzelni, mi nem tetszett neki...

Ja, és hasznos infó lehet, hogy ha backup-ot csinálok, akkor az tényleg mindent lement! A game data-kat, save file-okat, beállításokat, user-eket, jelszavakat, mindent! Csak rámegy úgy egy teljes nap.

(#69197) Wlac válasza fausto (#69196) üzenetére


Wlac
Ármester

Hé, jó munkához idő kell. Mondjuk a PS-nek a rosszhiz is... :D

“The wha-"

(#69198) perge666 válasza Wlac (#69197) üzenetére


perge666
veterán

Nem is ezért szeretjük. :DDD

(#69199) A`rpi válasza Wlac (#69195) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Uc3 esetében egész biztos. És szerintem Last Of Us-ban is.
Utóbbit megnézem kíváncsiságból.

[ Szerkesztve ]

(#69200) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Na kijöttek a MGS V Phantom Pain kritikák és hát szinte mindegyik 10/10 pontos mesterműnek kiáltja ki. Persze mindegyik site ps4 en tesztelte, nagyon kíváncsi lennék hogy muzsikál snake apó az öreg péeshármon...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.