Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) megsemmisito


megsemmisito
tag

Alan Wake jön PS3-ra tudja valaki ?

PSN online ID: Tomasz84hun

(#2002) Alvin_ti4200 válasza megsemmisito (#2001) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

jelenleg csak PC-re és X360-ra jelentették be és jó eséllyel idén sem fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#2003) fulcrum


fulcrum
tag

Hali

PS3 és LCD tévé közé akarok kábelt, akkor besétálok a legközelebbi boltba és olyat vegyek amin rajta van, hogy HDMI-HDMI? Nem tudok mellé nyúlni, egyfajta van és kész? :F

Linux for human beings

(#2004) szasanyi válasza fulcrum (#2003) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, kb. így van. Hosszában, gyártójában, és minőségében (pld. "aranyozott" végek) lehet különbség, ebből csak a hossz a lényeg. A másik kettő igény és pénztárca függő, és nem túl sokat profitálsz belőle (pld. semmit). ;)

(#2005) fulcrum


fulcrum
tag

Most olvastam, hogy ps3 nem játsza a ps2 játékokat... ejnye, pedig nekem triviális volt hogy megy vele :F Hol érdemes PS3 játékokat venni? Megy japánba egy rokon, hozassak vele, azokat az itthon vett ps3 lejátsza? :F

[ Szerkesztve ]

Linux for human beings

(#2006) bwoay válasza fulcrum (#2005) üzenetére


bwoay
nagyúr

a nálunk kapható gépek közül csak a 40 GB-os nem viszi a PS2 játékokat.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2007) fulcrum válasza bwoay (#2006) üzenetére


fulcrum
tag

... nekem épp az van... :((

Linux for human beings

(#2008) bwoay válasza fulcrum (#2007) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor ez tanulópénz volt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2009) szasanyi válasza fulcrum (#2007) üzenetére


szasanyi
félisten

25k-ért vehetsz egy kifogástalan, újszerű PS2-t. Olyan tuti jó gamek vannak rá, hogy sztem még úgy is megéri. Persze az lenne az igazi, ha a PS3 tudná ezt is. Én ezért választottam (többek között) a 60 gigás Starter Packot. :U

(#2010) dunc válasza szasanyi (#2009) üzenetére


dunc
nagyúr

Kira az avatarod! :C

[ Szerkesztve ]

(#2011) szasanyi válasza dunc (#2010) üzenetére


szasanyi
félisten

:R ... a tied is ott van. :D

(#2012) EmThor


EmThor
addikt

toljátok a lost planet multit, nagyon jó

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2013) szasanyi válasza EmThor (#2012) üzenetére


szasanyi
félisten

A fenét jó az. Azt harangozták be, hogy ez lesz az über kiadás. Ehhez képest messze alulmúlja a PC-s változatot. :(((

(#2014) s1ru2


s1ru2
senior tag

Hali!
PS3 és új PC között vacilálok és felmerült bennem egy új kérdés. PS3ról tudok olyan szereverre pl COD4 es szerverre csatlakozni amin PC ről játszanak az emberek? IP alapú csatlakozásra gondoltam, vagy ez teljesen lehetetlen a más programozási és egyéb alapok miatt ? PC vs. PS3

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#2015) pyrannha válasza s1ru2 (#2014) üzenetére


pyrannha
senior tag

Szerencsére külön szervereken vannak a konzolosok és a PC-sek. A konzolosoknak jóval kevesebb esélyük lenne a győzelemre, ha vegyesen lennének a játékosok.

PSN ID: VDFPO

(#2016) dunc válasza s1ru2 (#2014) üzenetére


dunc
nagyúr

Vannak "pc hibrid" ps3 játékok,és szerintem ha egy fps-be a ps3 is rendelkezik külső perifériával (bill. egér) akkor épannyi esélye van mint a pc-s gamernek.

(#2017) szasanyi válasza s1ru2 (#2014) üzenetére


szasanyi
félisten

A nagy kérdés. :) PS3 esetén gamekra, PC esetén hardverekre kell költeni. Az arányt nem lehet kitalálni, így megmondani sem, hogy melyikkel jössz ki olcsóbban. Ha ez lényeges egyáltalán... Nekem pld. nagyon bejött a PS3. ;) Vettem jópár PS3 és PS2 gamet is, utóbbiak között van olyan, amelyik - sztem - jobb mint bármely PS3 game. Ráadálul nagxyon olcsón hozzá lehet jutni még az újhoz is.
Egy biztos: ha a PS3 mellett döntesz, olyat vegyél amin mennek a PS2 gamek (60 GB). Hidd el, nem fogod megbánni! :C

(#2018) s1ru2


s1ru2
senior tag

Pyrannha: igaz. De én pl biztos h megpróbálok szerezni külfödi kapcsolatokon keresztül egy XFPS-t vagy valmiféle átalakítót amivel lehet billt és egeret kötni PS re és az már jelentősen csökkenti az esélyegyenlőtlenséget :)

Szasanyi: Az h melyik packot veszem meg majd esetleg az azon fog múlni h melyiket tudom olcsón megszerezni :) (effektíve olcsón) Azt nem tudom h kisebb csíkszélességű Cellnek kköszönhetően teljesítmény előnye is van-e a 40rs packoknak mert ha nincs akkor egyértleműen a több USB és Cardreader a nyerő. ( Vinyó tök mind1. Azt úgyis ki lehet cserélni ha kevés)

Most egy PS2őt kaptam kölcsön és nagyon élvezem.NHL'06-ot és Eye Toyt kaptam hozzá. Kontrollert pár óra után szinte teljesen megszoktam. Én már nem tartom túl izgalmasnak h egyedül ölögessek meg mászkálgassak bármilyen játékban. Sokkal élvezetesebb haverokkal,öcsémmel összemérni magam és ebben azért a konzolok messze verik a PCket. (LAN ozásról most ne beszéljünk) :D Kiegészítők hát igen. XFPS, akkor ugye egy hozzám hasonló autóbuzinak egy kormány se ártana :) Én abban bízom hogyha PS mellett döntök az több ideig tart ki meg ugye a multi

Míg el nem felejtem. Ha Monitorra kötöm rá az ugye 16:10es (egy 244T lenne a cél) elérhető rajta teljes képernyő vagy számoljak 2 fekete csíkkal ?

[ Szerkesztve ]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#2019) dunc válasza s1ru2 (#2018) üzenetére


dunc
nagyúr

"LAN ozásról most ne beszéljünk" hű de elfogult valaki :DD
A kormányról annyit,hogy kiprobáltam kontrollerrel a ps3-at ,és sszerintem nagyon kira a kontroller kormányszimulációja csak egy idö útán elfáradt a kezem....

(#2020) s1ru2 válasza dunc (#2019) üzenetére


s1ru2
senior tag

Voltam én sok LAN on :) GPS, haveri, félhivatalos de belefáradtam :D Meg egyetem, meló és aktív sport mellett elég kevés időm marad hurcolni a masinát. Mire végzek vele ugye komoly felnőtté kell válnom, ahhoz meg jobban megy a konzol :D Lásd Amcsi filmek

Na de nem offolok

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#2021) szasanyi válasza s1ru2 (#2020) üzenetére


szasanyi
félisten

A felnőtté válás nem ezen múlik, valamint felnőttként is lehetsz gyerek. Én 39 elmúltam, de szeretek játszani, mondhatni ez a hobbim. :D
PS3 (Cell) csíkszélessége nem számít semmit (kevésbé melegszik, de ez nem volt gond amúgy sem), sem a kártyaolvasó vagy USB száma. A lényeg a PS2 kompatibilitás. Na az már nem mind1, hogy van-e van nincs. Sztem, teszem hozzá. mert nem mindenkinek fontos. :U Meg ha van (volt) PS2, és már hülyére játszottad maga azokkal a gamekkel... :U
Egyébként szintebiztos, hogy árban is megéri azt a kis többletet. ;)

(#2022) dunc válasza szasanyi (#2021) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello én 30 múltam de szeretek játszani,remélem mindig így marad addig jó ameddig ki nem ég az ember.Nekem személy szerint nem fontos a ps2 kompatibilitás....mondjuk azért 4k ba tudsz venni új ps2 gamékat ami örők értékű,mert pl egy tekken 5,vagy egy gt4 stb nem rossz pár ezer forintért!Kérdés ebből is adodik honnan lehet tudni melyik milyen ps3? Mik a jelei,hogy régi vagy új típus?

(#2023) szasanyi válasza dunc (#2022) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy tudom, a most forgalomban lévő 40GB PS3 kisebb csíkszélességű, PS2 kompatibilitás nélkül. A 60GB változat PS2 kompatibilis, és (valamennyivel) jobban melegszik a nagyobb csíkszélesség miatt. Nekem sem a melegedéssel, sem a hangjával, sem semmi egyébbel nem volt gondom. PS2 (új) gamek 2k-tól vannak, és 4k-ért nem Platinum (!) kiadás is van. ;) Akinek nem volt PS2 (eseteg más sem) annak sztem megéri ez a plusz funkció. ;)
Pontosítok: aki most vesz, mert akinek megvan, gondolhatja így (utólag) de nyílván nem éri meg ezért cserélni.

(#2024) bwoay válasza szasanyi (#2023) üzenetére


bwoay
nagyúr

valamivel jobban melegszik?
a 40 GB-os géphez képest a 60-as az konkrétan süt!
szerintem az új masinában nincs is aktív hűtés ;) ,
én azt még langyosnak is csak marha ritkán éreztem,
pedig a Fukarban taperoltam, ahol egész nap megy.
mondjuk tök mindegy, mennyire melegszik,
mert az enyém sem hangos (pont annyi a hűtési zaj,
mint a falcon alaplapos Elite boxé).
meg a 40 GB-os az csak PS2.8 :D na ez egy szar vicc volt,
nem kérek savat!

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2025) Gebriel


Gebriel
veterán

(#2026) szasanyi válasza bwoay (#2024) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem veszélyes az. Igaz, zárt helyre nem szabad tenni, de mind a zajszint mind a hűtés teljesen megfelel. Hőmérőzni meg nem fogom.
Nem láttál vahol SOTC gamet? Esetleg Resi4-et? Sehol sem kapok. Pontosítok: reális áron. :U 6k az új ára, de nincs, és hiába rendeltem, nem kapták meg. :U

(#2027) bwoay válasza szasanyi (#2026) üzenetére


bwoay
nagyúr

Nekem is megfelel a zajszint meg a hőfok is.
Csak mondom, hogy a 40 GB-oshoz képest ez kazán.

SOTC:
szinte minden (munka)nap látok egyet a győri 576-ban.
6k, papírdoboz. Annyira bosszant, hogy még mindig ott van,
hogy már többször elgondolkodtam rajta, hogy elhozom.
Egyedül az gátol meg benne, hogy nekem már megvan.
2 db-ot kaptak, én aznap csaptam le rá, amikor megérkezett,
ennek már több, mint fél éve.
Úgy mentem be, hogy meg tudom-e rendelni náluk,
erre mutatják, hogy ott van a polcon, nevetséges 6 rugóért.
Aszittem, leülök :)

Amúgy van Nyíregyházán 576 (vagy mostanában nyílik),
annyi a dolgod, hogy bemész, és lekéred Győrből.
Ha nem járható út, akkor feladom én (csak akkor 10 rugó :D )
Resident Evil ugyancsak van, 6900-ra emlékszem.
Mondjuk ez nemhogy nem díszdobozos, hanem még Platinum is :(
Akkor már inkább ezt venném, csak a villámárat illetően kicsit el van szállva.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2028) szasanyi válasza bwoay (#2027) üzenetére


szasanyi
félisten

Nincs nálunk 576k, és a debreceni üzletben sem lehet kapni. Mondjuk hasonlót fel sem ajánlottak amikor érdeklődtem. :U Sajnos Győr nagyon messze van ahhoz, hogy elugorjak érte. És a 10k sem teccik :D .. meg a villám ár sem. Keresgélek tovább, egyszer csak lesz itt is.

[ Szerkesztve ]

(#2029) dunc válasza bwoay (#2027) üzenetére


dunc
nagyúr

Úgye csak vicceltél ,"ha feladom akkor 10 rugó" ? :F Ha van nállatok akkor oszd meg kedves forumtársaddal!

(#2030) Skynet258 válasza dunc (#2029) üzenetére


Skynet258
veterán

Én a helyébe 15-öt mondtam volna, de ő áldott jó ember, ezért ennyi csak (szerintem meg nem ennyi csak poénkodott...bár... ;] )

https://geekpulse.hu

(#2031) szasanyi válasza Skynet258 (#2030) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi a jóindulatot. :O :D Na, ma is ígértek egyet a nyíragyházi Camelotban. Jó kis hely amúgy, méretéhez képes nagy választékkal. De még ők sem tudnak rendelni itthonról, mert nincs. Talán külföldről... és nagyon bízom benne, hogy megéri a törekvést. :U

(#2032) Skynet258 válasza szasanyi (#2031) üzenetére


Skynet258
veterán

Play-Asia, illetve Game.co.uk, itt sincs? Én már csak ezekről rendelem, sokkal olcsóbb, mint itthon venni a cuccost :D Na meg választék is van dögivel ;)

https://geekpulse.hu

(#2033) szasanyi válasza Skynet258 (#2032) üzenetére


szasanyi
félisten

Nemtom, mert itt nem nagyon írkálnak magyarul. :D No meg megfelelő fizető eszköz (kártya) hiányában is nehéz lenne, és nem biztos, hogy azért a 2-3 játékért amit csak ott tudnék megvenni jó áron, megérné nekem a tortúrák. Annak aki ismeri, használja, biztos baromság amiket írok, mert kézenfekvő a dolog. Nekem nem. Az is jó lenne, ha hozzád hasonló vki beszerezné, és méltányos áron eladná - nekem. ;)

(#2034) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Motorstorm-ot meg call of duty 3-at szoktam neten játszani. Motorstormban nagyon idegesít, hogy csomószor amiatt esek el a győzelemtől mert azt hiszem, hogy biztosan el tudom törni mondjuk a kis táblát, fát de a francokat ha nekik megyek mindig robbanás a vége. A másik idegesítő dolog, hogy cod 3-ban ugyanúgy ott vannak a nyomorék teamkiller emberek akik ebben élik ki magukat és egyszerűen nem lehet kickelni őket. Múltkor én lettem a host de nem láttam rá lehetőséget hogy kirakjam őket.

Mit ajánlotok még netes játéknak?

A time crisis 4 szerintem nagyon jó. Genji days of blade is tetszik és a ratchet and clank tools of destruction is.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2035) Skynet258 válasza szasanyi (#2033) üzenetére


Skynet258
veterán

Most épp 3 csomagot várok Hong-Kongból, de ha megint rendelek, akkor szólni fogok neked, és megbeszéljük. Nem ígérek dátumot, és lehet akkor épp nem is fog neked kelleni semmi, de lehetőségként jól jöhet ;)
Legközelebb szerintem GTA 4-et fogok rendelni, csak még meg kell várnom, milyen verzió lesz a Play-Asian. :F
A Lost-Odyssey-t például 9600-ért rendeltem, amikor itthon még nem is volt, és amikor bejött, akkor is sokkal magasabb áron volt.
Szóval megéri a fáradtságot a dolog, mindössze PayPal-ra van szükség, és mehet is a móka :D

https://geekpulse.hu

(#2036) attavanti válasza kíváncsi (#2034) üzenetére


attavanti
tag

Team Fortress 2, kell egy kis ido amig megtanulod, de szerintem nagyon kellemes jatek.

(#2037) bwoay válasza dunc (#2029) üzenetére


bwoay
nagyúr

hülyék vagytok mind a ketten Sanyival, nem ismeritek ezt az ikont: :D
Srácok, ez egy széles vigyor, ennél szélesebb csak akkor lenne,
ha ugrálna, így :DD
de a fene sem gondolta volna, hogy senki nem veszi a lapot.

aszittem mire benézek, Sanyi már adja az ukázt, hogy induljak a bótba,
erre fennakadtatok a 10 rugón, hát szégyelljétek magatokat, de mélységesen!

PS:
ez felmerült már?

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2038) Skynet258 válasza bwoay (#2037) üzenetére


Skynet258
veterán

Ráadásul a te ajánlatod nyert, ennél csak drágábban tudnám kintről megrendelni (Anglia), már ha ott is lenne, de épp nem van. :(

Szasanyi irány az 576, amíg még van :U

https://geekpulse.hu

(#2039) bwoay válasza Skynet258 (#2038) üzenetére


bwoay
nagyúr

jó, hát azért az torokszorító lett volna,
ha a briteknél 6 rugónak megfelelő fontnál olcsóbban be lehetne szerezni
ezt az örök klasszikust! Én már ezt a 6e. Ft-ot is szégyelltem,
megmondom őszintén, mert úgy mentem be,
hogy ha egyáltalán be tudják szerezni,
akkor leborulok, és kacagva fizetem ki nekik a 12 db ezrest.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2040) Skynet258 válasza bwoay (#2039) üzenetére


Skynet258
veterán

Ó, azért nincs olyan messze a torokszorító érzéstől, egész pontosan 6658 forintba kerül ebben a pillanatban ;) Persze plusz még a Royal Mail díja, de most csak a játékról beszélünk.
Play-Asiat nem is említem, ahol jelenleg 5445 forintot kóstál a game, ezzel annyi a szopacs, hogy japó verzió, tehát nem Pal (magyarul ez most nem is szállhatna be a ringbe, csak érzékeltetni szeretném az árakat). ;)
Szóval ebben az esetben tényleg megéri itthonról venni, de nagy százalékban a magyar árak el vannak szállva.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2041) bwoay válasza Skynet258 (#2040) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát ezek nagyságrendileg ugyanott vannak,
de most gondolj bele, ha kint 2e. Ft-ot kérnének érte,
annyiért meg sem venném :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2042) Skynet258 válasza bwoay (#2041) üzenetére


Skynet258
veterán

Oszt mé? Túl kevés lenne, vagy mi? :D

https://geekpulse.hu

(#2043) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Megnéztem ezt a Game.co.uk oldalt. Tényleg jó áron vannak játékok... Tudnátok nekem segíteni, hogy is megy onnan a rendelés? A postaköltség körülbelül mennyi? Honnan lehet azt a PAYPAL-t beszerezni?

Köszi

(#2044) szasanyi válasza bwoay (#2037) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem értettem félre semmit. Ha megsértődöm (mind1, hogy vélt vagy valós ok miatt) olyan csúnyát mondok, picsa is van benne. :D Sztem nem "halottál" ilyen, így te vagy hülye. :P
És én is használtam a :D smileyt. ;]
Azért nem kértelek meg, hogy vegyél nekem, mert drága (nekem) és körülményes (neked) a postázgatás. Máshogy meg aligha jut el az ország másik végébe. De rendes vagy, mert úgy vettem ki, hogy hajlandó lettél volna. :R
Felhívon a debreceni üzletüket, hátha tudnak hozatni - már ha felveszik, mert gondolom az unatkozó eladó folyamatosan beszélget a barátnőjével, mert jó ideje foglalt a vonaluk. :U

MOD: sikerült, van náluk kettő, egyet el is raktak nekem. :C Díszdobozos (az kicsit túlzás azért) változat, és valóban 6k. Sztem jó vétel, szombaton reggel el is hozom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2045) bwoay válasza Skynet258 (#2042) üzenetére


bwoay
nagyúr

pontosan. ha nagyon vágysz valamira,
akkor az is kiábrándító tud lenni,
ha végül irreálisan alacsony áron kapod meg :D

viszont arra megkérlek, hogy amennyiben van hozzá türelmed,
nézz körül léci ICO ügyben is. Az a játék észrevételeim szerint
totál beszerezhetetlen az országban.

Sanyi:
gratulálok, ezek szerint én vagyok a hülye,
te meg jó lusta voltál, mert ezek szerint annyira nem is jártál utána a dolognak :)
Kíváncsi leszek amúgy, mit fogsz szólni a játékhoz,
mert engem egyelőre nem ragasztott a TV elé.
ellenben olyan hangulata és játékmenete van,
amilyennel sosem találkoztam korábban. Nagyon érdekes, nagyon tetszik.
Várom a csapat új produkcióját PS3-ra.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2046) dunc válasza bwoay (#2045) üzenetére


dunc
nagyúr

ICO EZ mekkora játék! :R
Ez de jó volt a végén az a dal lá lá lá :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#2047) bwoay válasza dunc (#2046) üzenetére


bwoay
nagyúr

nemtom mekkora, mert nemtom beszerezni

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2048) szasanyi válasza bwoay (#2045) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel én nem értettelek félre, viszint kikiáltottál hülyének, ez a minimum. ;] De igen, utánna jártam: igaz, nem jutott eszembe, hogy Győrben is érdeklődjek. :D Viszont a debreceniek nemrégen kaptak, mert amikor ott érdeklődtem NEM VOLT. Más helyen árulnak, pld. 8k-ért de annyit nem akartam adni érte.

(#2049) s1ru2


s1ru2
senior tag

Van rá lehetőség h hangot máshogy is kivezessek Ps3-on ne csak az optikai csatin vagy HDMI-n keresztül ?

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#2050) Skynet258 válasza bwoay (#2047) üzenetére


Skynet258
veterán

Ment egy sürge privi ;)

https://geekpulse.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.