Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69301) A`rpi válasza fausto (#69299) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

OTP-s számlám van nekem is, ezen is van ilyen webkártya, viszont, én égen földön nem találom ennek külön számát, és a biztonsági kódját. Viszont a "főkártya" adatait elfogadja, és csak akkor tudok vásárolni ha a webkártyán van egyenleg. :F

(#69302) dilipok
Utalni rá azt hiszem bármikor lehet.

Én ezt a "rendszert" nem védem, stb stb.
Én egyszerűen így tudok fizetni kártyával.
Az én megoldásom ahogy mondottam, törlöm a kártya adatait.

[ Szerkesztve ]

(#69302) dilipok válasza fausto (#69299) üzenetére


dilipok
veterán

ezzel nekem csak az a bajom (azon kivul, h meg mindig nem igazan latom, h miert jo ez), hogy impulzusvasarlokent az ideg megolne, ha hetvegen nem tudnam hasznalni :DDD

A`rpi: ez meg egeszen fantasztikusan hangzik :C

jaaa, akkor meg elmegy. Bar a lenyeget meg mindig nem ertem. Tudom, en vagyok a hulye :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69303) supercow


supercow
őstag

Ebayen veszek olcsón feltöltőt, illetve ps plus hosszabítót, paypalon fizetek, emailben jön a kód.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#69304) crue válasza dilipok (#69302) üzenetére


crue
őstag

Engem az állandó netbankos utalások készítenének ki ezzel a webkártyás megoldással. Gyűlölök belépni a netbankba és ott bohóckodni az utalásokkal. Ezét is áldom az eget, hogy szinte minden közüzemi és egyéb szolgáltatónál van webes fizetési lehetőség és száműzni tudtam az életemből a sárga csekkeket és az egyedi utalásokat. De ezzel már egy kicsit elkanyarodtam a témától.

(#69305) A`rpi válasza crue (#69304) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én ezt nem szorgalmaznám, megesik néha hogy elszámlázzák.
Hónapokkal utána reklamálni is nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#69307) ldave válasza Julot (#69288) üzenetére


ldave
félisten

Angol amazonon szoktam digitális feltöltőkártyát venni, egyből adja a kódot, csak be kell másolnom a PS Store oldalán.

A Slime draws near! Command?

(#69308) Elims válasza Julot (#69296) üzenetére


Elims
veterán

Én is feltöltőkàrtyàt veszek és a kòdot beírom a psn-nél.6e Ft. pluszt ír egy kòddal.Ilyenből kell egy pàr és egy-két hònapig elég.
Olcsòbban is jössz ki és még para sincs. ;-)

(#69309) crue válasza A`rpi (#69305) üzenetére


crue
őstag

Nem beszedési megbízással fizetek, hanem elektronikus számla van és ha jónak látom akkor befizetem az adott szolgáltató felületén. Minden esetben én kezdeményezem a fizetést, nem automatikus.

(#69310) manu75


manu75
aktív tag

Aki jártas vagy ismeri az ebayen lévő feltöltőkártya vásárlást megnézné nekem ez megfelelő esetleg? Vagy tud jobbat, biztosabbat? UK storehoz kellene.

Olvasom szoktatok itt venni, de nem vagyok jártas sem a témában sem az ebayen.

(#69311) kevepapa válasza manu75 (#69310) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én a game.co.uk oldalról vásárolom a feltöltő kártyákat a uk store-hoz, bankkartyas fizetessel kb 5 perc alatt megvan a kód, amit emailben küldenek. Korabban közvetlen bankkartyas fizetessel próbálkoztam, de sikertelen volt, ráadásul 3 fontnyi forint levonasra került a számlámrol amit azóta sem láttam viszont. Írtam a sonynak egy emailt aztán hagytam a francba, több pénzbe került volna a visszaszerzésre ráforditott időm, mint amennyit buktam.

[ Szerkesztve ]

(#69312) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!
Kecskemeten van vkinek hamis ds ps3 controllere? Igazabol csak megnezni szeretnem. :)
Nekem eredeti van. Kicsit leharcolták. Németo.bol hoztak es egy bolhapiacon talaltam ra torotten. De teljesen szedszedtem es rendbe raktam. Ez volt 3 eve. Most az 570mah akksi helyett raktam bele egy 1020-as nokia akksit.
Szal akkor vinnem az enyemet h osszehasonlitas vegett. :D

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#69313) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Most szeretnék venni egy ps3-at, és gondolom felteszem kérdéseimet.
Megbízható egy ilyen gép? Gondolok itt olyanra hogy ugye ezen nincs olyan hogy a játék laggol, stb..
Nem vagyok nagy gamer, de szeretek szép grafikájú játékokkal játszani. Vannak jó MMORPG játékok hozzá, ami olyasmi mint a WOW?
Valamint egy nagyon láma kérdés de gondolom ha van hozzá mmorpg játék akkor gondolom lehet vele neten is játszani?
Nem akarok gépet venni, nem szeretek ott görnyedni a gép előtt, van egy led tv-m gondoltam bedogok ruházni egy ps3-ra.
Köszi a válaszokat!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#69314) KaitouP válasza kiezTe90 (#69313) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon megbízható gép, főleg talán az utolsó típus, a Super Slim. Fat gépben ne gondolkodj, Slim -ben talán, ha jó állapotú használt gépet találsz, de jobb a Super Slim.

A lagg -ot attól függ, hogy érted. Ha a neted rossz/lassú és emiatt laggol a játék, az nem a géped baja hanem a netedé, FPS lagg meg ugyanúgy van PS3 -on is, (meg minden gépen) ha a játék szarul van optimalizálva.

Az MMORPG -k annyira nem népszerűek konzolon, tehát nincs olyan választék (főleg nem ingyenes) mint PC -n, de talán van egy két cím, én egyről tudok, Final Fantasy XIV, de ez havidíjas.

És mindennel lehet neten játszani, aminek van multiplayer módja, ez egyértelmű. PS3 -on ingyen játszasz online, csupán PSN profil szükséges, PS4 esetében már PS Plus -t kell vásárolnod.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69315) james001 válasza kiezTe90 (#69313) üzenetére


james001
veterán

Megbízható gép,főleg a Slim/Super Slim modellek. Az exkluzív játékok szépen futnak,a multiplatform játékok között viszont azért sok van ami laggol ugyanúgy.
Én nem vagyok nagy MMO fan úgyhogy ebben a kérdésben én nem tudok jó választ adni,de Diablo 3 pl. van a gépre,vagy esetleg a Kingdom of Amalur vagy a Dragons Dogma.
Amúgy azért az összefoglalót olvasd át,sok mindent megtudsz onnan :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69316) ldave válasza kiezTe90 (#69313) üzenetére


ldave
félisten

Ha MMO a fő célod, akkor inkább PS4 vagy X1 felé nézegess. Final Fantasy XIV van PS3-ra is, de sajna eléggé megfekszik már ennek a régi vasnak, sokat tölt, szaggat :( Az új konzolokra van TES Online, Neverwinter, FF XIV és még biztos lesz rá több is.

A Slime draws near! Command?

(#69317) $p@rr0w válasza kiezTe90 (#69313) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Egyenesen is ulhetsz a gep elott es akkor nem kell ps3.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#69318) supercow válasza manu75 (#69310) üzenetére


supercow
őstag

Az olaszok linkek, nem merek tőlük venni semmit :DDD én ebayen ettől az eladótól vettem az utóbbi időben, többször. Van automatizált kód küldő rendszerük, sikeres paypal tranzakció után hétvégén is megjött mindig max 15-20 perc alatt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#69319) istvansebok


istvansebok
tag

Pénteki 576 akcióról tud valaki valamit?

(#69320) $p@rr0w válasza istvansebok (#69319) üzenetére


$p@rr0w
őstag

mikor es hol szoktak hirdetni?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#69321) A`rpi válasza $p@rr0w (#69320) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Weboldalukon kinn szokott lenni.

(#69322) erahurka válasza A`rpi (#69321) üzenetére


erahurka
félisten

Hm, mikor legutóbb pénteken derült ki az akció, akkor egy elég komoly Watch Dogs kisöprést tartottak. Hátha most is húznak valami hasonlót :))

(#69323) raziel01


raziel01
veterán

(#69324) Prime110 válasza raziel01 (#69323) üzenetére


Prime110
aktív tag

Köszi, ez nem is kapott akkora bannert a főoldalon, amit vághattam volna! :D
Ezért aligha fognak reggel nyitás előtt álldogálni...

(#69326) Elims válasza raziel01 (#69323) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!!
Most tudtam először megnézni..

A premium skyrim-en nagyon gondolkozom.
Itt a hardverapròn alig lehet alkudni az eladòval,így még hirdeti. :-(

(#69327) james001


james001
veterán

Nekem tetszik eddig ez az Escape Dead Island,bejön a cel-shaded grafika is és a TPS nézet is. Persze az első D.I játékot nem szárnyalja túl,de az biztos hogy ez eddig 1000-szer jobb mint az a szétesett Riptide volt...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69328) $p@rr0w válasza james001 (#69327) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem is jo, de a coop nagyon hianyzik belole.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#69329) istvansebok válasza raziel01 (#69323) üzenetére


istvansebok
tag

Köszi a linket.
Sajnos most ebből semmi sem érdekel :(

(#69330) perge666 válasza james001 (#69327) üzenetére


perge666
veterán

Engem videók alapján baromira megfogott,1000ft-ot k..vára megérne használtan is ha tudnék szerezni....

(#69331) fausto válasza raziel01 (#69323) üzenetére


fausto
addikt

Az árakat még nem frissítették, de a lényeg, hogy az itt található gyűjtői kiadásokat adják 50% kedvezménnyel.

(#69332) A`rpi válasza fausto (#69331) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Még szerencse, hogy gyűjtői dolgok engem nem "mozgatnak", nem csak az időm menne így rá a játékokra, hanem a gatyám is. :DDD

(#69333) Speedhs


Speedhs
őstag

Ismét megdöglött a ps3 fat 60 gb... :DDD , jöhet a hőlégfúvó.

(#69334) A`rpi válasza Speedhs (#69333) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos beigazolódott. :(

Vegyél SS-t, azzal remélhetőleg nem lesz gond.

(#69335) Elims válasza fausto (#69331) üzenetére


Elims
veterán

Ezt most hogy érted???? :-((((
Teljesen kiment ma a fejemből. :-((
Hogy érted azt,hogy még nem frissítették az àrakat??
A skyrim premium pl. 15e helyett 7500 lett volna??

(#69336) Rezuhu válasza Elims (#69335) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

(#69337) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Törölve lett a Mortal kombat X Ps3 és X360 kiadása.... :Y
(eléggé hivatalos infónak látszik... :( )

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69338) perge666 válasza Speedhs (#69333) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem hagyd a fenébe!

(#69339) Elims válasza Rezuhu (#69336) üzenetére


Elims
veterán

Ezt nem hiszem el.... :-(((((((
Ezt kihagytam??? :-(((((

Ha véletlenül vett vki innen kettőt,kérem írjon ràm,adnék érte érte egy kerek szàmot+futàrt.

Köszönöm!!

(#69340) Speedhs válasza A`rpi (#69334) üzenetére


Speedhs
őstag

Igen, ha ez nem jön össze, akkor kuka. Veszek hozzá egy olyan venti szabályozót talán..

(#69341) crue válasza Elims (#69339) üzenetére


crue
őstag

Miért hagytad ki? Amikor rákérdeztél és Rezuhu linkelte az akciót, még rendelhető volt annyiért.

(#69342) Sirandrish válasza crue (#69341) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek után még a fejét is a falba veri..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69343) KaitouP válasza Bogyi007 (#69337) üzenetére


KaitouP
veterán

Hja egy 1000 -szer szebb MGS 5 megjelenik last gen -re, és amondó vagyok hogy jól is fut majd, most meg ez hirtelen mégse jelenik meg... Nem mintha érdekelne, csak felbosszant hogy csupán azért hogy az új konzolokat nyomják, nem jelentetnek meg egy játékot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69344) fausto válasza KaitouP (#69343) üzenetére


fausto
addikt

Én a This war of mine-on húztam fel magam, tényleg nem bírta volna el a ps3? :(((

(#69345) KaitouP válasza fausto (#69344) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja, én is láttam azt a game -t, nekem is megfordult ez a fejemben. Dehogynem bírná el, még ha kompromisszumokkal is. (720p 30 fps max, hosszabb betöltések) Csak hát jönnek itt a bugyuta szövegekkel hogy ilyen hardver korlát meg olyan, közben meg csak arról szól az egész hogy átvigyék a játékosokat next gen -re. (Lásd Until Dawn, eredetileg PS3 -as game lett volna, ha nem is ilyen grafikával)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#69346) HuMarc válasza fausto (#69344) üzenetére


HuMarc
addikt

Ugyanez nálam a Transistornál volt, meg a The Binding of Isaac: Rebirth-nél (ami PS Vitára is jött). Olyan játékok, mint a TLoU és a GTA V, elfutnak PS3-on gond nélkül, de egy Transistor/This War of Mine nem. rly?

(#69347) Elims válasza crue (#69341) üzenetére


Elims
veterán

Màr nem volt ott a "kosàr" csak a "szív". :-(

Csak abban bízom,hogy vki feltöltötte magàt és napokon belül meg lesznek hirdetve.

Nagyon sajnàlom. :-(((((

(#69348) Sirandrish válasza Elims (#69347) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem annyi nem volt alapba hogy valaki csak úgy betárazzon belőle.
Persze akár 1 darabbal is lehet bizniszelni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69349) erahurka válasza HuMarc (#69346) üzenetére


erahurka
félisten

Indie fejlesztő lennék én sem szenvednék a hülye Cell procikra való programozással.

(#69350) HuMarc válasza erahurka (#69349) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezt még meg is érteném, ha nem PS3-am lenne :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.