Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69351) erahurka válasza HuMarc (#69350) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ezek az indie címek nem nagy érvágások, Steam-en olcsóbban be lehet szerezni és nincs komoly gépigényük.

(#69352) HuMarc válasza erahurka (#69351) üzenetére


HuMarc
addikt

3-4 éves (már akkor is alsó kategóriásnak számító) laptopon nem feltétlen. Ráadásul PS4-re az általam említett címek közül mindkettőt megkaptam (PS Plus), annál Steamen sem olcsóbb. Ami még idegesítő volt, hogy a Valiant Hearts amikor volt PS Plusban, akkor csak PS4-re volt, PS3-ra nem. De ez is csak egyel több ok, hogy egyszer beruházzak egy PS4-re.

[ Szerkesztve ]

(#69353) Elims válasza Sirandrish (#69348) üzenetére


Elims
veterán

Reménykedem. :-)
Ha neked lenne véletlenül sutyiba',Írj!! ;-)

Ha nem rakom be a kosàrba az éppen aktuàlis plus jàtékot következő hònapban elvesztem ugye?
Remélem,mert az a sound shapes vmi borzalmasan néz ki.Több jàték volt màr amit nem akart kosàrba tenni,ezt mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#69354) erahurka válasza HuMarc (#69352) üzenetére


erahurka
félisten

"De ez is csak egyel több ok, hogy egyszer beruházzak egy PS4-re."

Tehát a Sony jó munkát végzett ;)

(#69355) Sirandrish válasza Elims (#69353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem csipom az ES gameket, szóval alap kiadásom sincs egyikből sem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69356) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Végigvittem Mirror's Edget,mivel nagy BF-es vagyok,mondom kipróbálom. Maga a játék nagyon tetszik,de iszonyatosan nehéz. Gondolkodom rajta,hogy legyen-e platina vagy sem,de szerintem megpróbálom.

(#69357) erahurka válasza pulyka jocó (#69356) üzenetére


erahurka
félisten

Én anno PC-n kezdtem el de nem fejeztem be, iszonyat idegesítő az irányítás (azt hiszem egérrel játszottam, lehet kontrollerrel jobb).

(#69358) pulyka jocó válasza erahurka (#69357) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem jó az irányítás,a nehézség az borzalmas... meg sokszor volt,hogy azért lőttek le,mert nem egyértelmű hogy merre kell menni.

(#69359) Aakisan válasza pulyka jocó (#69358) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Nekem csak az volt a bajom,hogy lefagyott tőle a PS kb. 6x és nem igazán mentett a játék előtte. :(((

(#69360) pulyka jocó válasza Aakisan (#69359) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nekem egyszer se fagyott le,régen játszottál vele?

(#69361) Aakisan válasza pulyka jocó (#69360) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Kb. 2 hete,de akkor nem fagyott,2 honapja viszont lefagyott tőle a gép.

(#69362) pulyka jocó válasza Aakisan (#69361) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nemtudom,nekem BF-ek alatt szokott a legtöbbet lefagyni.

[ Szerkesztve ]

(#69363) HuMarc


HuMarc
addikt

Wolfenstein: The New Order

Háát... Hol is kezdjem? Mondjuk az elején.

Történet: Be kell vallanom, ennek nem szenteltem túl nagy figyelmet, de amennyire odafigyeltem, az sem fogott meg nagyon. Nagy vonalakban az a sztori lényege, hogy a nácik valamilyen rejtélyes technológia segítségével megnyerik a háborút, majd 20 év múlva ezt a technológiát felhasználva megpróbáljuk legyőzni őket. Remélem nem kell mondanom, hogy a cselekmény itt-ott eléggé elrugaszkodik még a saját realitásától is (megjárjuk a Holdat, ahonnan sikerül visszatérni a Földre, és túlélni egy zuhanást, majd... ááá hagyjuk.). Ettől függetlenül persze lehetne jó a történet, kb. mint egy továbbgondolt Indiana Jones, de nekem így sem jött be igazán, mivel túl komolyan vette magát. Voltak poénok, nem azt mondom, de összességében mégis túlságosan komoly és irreális volt az egész egyszerre, és ez a kettő együtt nem működik szvsz.

Játékmenet: Én nem kifejezetten szeretem az FPS-eket, ez volt az első, amire több időt szántam (a CoD-ozás a haverokkal nem számít), hááát, ettől sem szerettem bele az FPS-ekbe (elvégre ez egy PS3, nem PC), de nem volt nagy baj az irányítással. Én értem, hogy interaktívnak kell lenni, de tényleg furcsa volt, hogy az egyik pillanatban nekem kell megkeresni minden sz@rt, a másikban meg fellőnek a Holdra, hogy jól van haver, csináld csak, nem zavarunk felesleges segítséggel, oldd meg magad a problémáidat.

Grafika: Én YT-n láttam egy kevés gameplay-t (PS4-eset), és az se nézett ki jól, de nem tudtam, hogy az PS4-es. Mondom, az se nézett ki jól, de a PS3-as verzión ha bármihez közel megyek, az borzalmasan néz ki. Pl. az újságok címlapjainak elvileg látszódnia kéne, de csak fekete és fehér maszat látszik a helyén. Amúgy a fegyverek, az emberek/robotok egész jól néznek ki.

Nem tudom végül, hogy megérte-e, jobb volt-e, mint az inFamous 2, de egyszer majd beszerzem azt is.

Game of Thrones: A Telltale Games Series
Episode One – Iron from Ice

Egyelőre csak az első epizóddal játszottam, arról szeretnék írni egy kicsit. Előre annyit kell mondanom, hogy imádom a Trónok Harcát (a könyveket, tudom-tudom, Tűz és jég dala), még kb. 300 oldal van hátra az 5. részből. A sorozatból csak az első évad első hat részét láttam. De ez alapvetően nem baj, hiszen ha jól tudom, az eltérések csak a 4. évadtól kezdve lesznek jelentősek.

Aki szereti a GoT-ot, az szvsz ezt is imádni fogja. Karakterek, akiket mi irányítunk interakcióba lépnek az eredeti GoT-karakterekkel? Imádom!

(#69364) erahurka válasza HuMarc (#69363) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem nagyon tetszett a The New Order, szerintem nem vette túl komolyan magát. Egy dolog nem tetszett: Amikor megszállt területeken sima városban jártunk, akkor egyáltalán nem volt élő hatása. 0 autó, 0 ember, az épületek is sokszor ablak nélküli szürke betontömbök.

Egyébként ha minden igaz nem nehéz platina, ugyanis egy bug miatt a nehézségi trófeákhoz elég az utolsó pályát megcsinálni. Elvileg javították, de PSN-ről az 1.0-ás verzió jön le és nem frissít. Még nem volt cérnám kipróbálni, de lehet nekiesek az utolsó szintnek Überen.

(#69365) A`rpi válasza erahurka (#69364) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem platina már, Uber fokozat nagyon nehéz, épp elég volt az utolsó küldetést végigszenvedni. Előtte érdemes összeszedni az összes élet fejlesztést.

Később majd írok én is a játékról véleményt.

(#69366) Wlac válasza pulyka jocó (#69356) üzenetére


Wlac
Ármester

Sok sikert. Agyaltam én is rajta, de igazából nincs türelmem a kombókhoz, plusz a játék normál fokozaton is elég nehéz. Sokszor akkor is agyon lőnek, ha megállás nélkül "kéken" rohansz át a terepen, el sem merem képzelni, hogy mi van nehezen. Szerencsére az új részben már ilyenkor golyóálló lesz Faith.

Az irányítással nekem nem sok gondom volt, és fagyást sem tapasztaltam (kb. két hónapja játszottam SS-en a digitális verziót).

HuMarc: nem értem az összefüggést a PS3 és a PC között FPS tekintetében. Ugye nem megint a "kontrollerrel nem lehet irányítani" dolog a téma?

“The wha-"

(#69367) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Dead Space 1-ben nem jövők rá egy gomb kiosztásra és nem is találom. A sztázis/stasis kapacitásomat, hogy tudom visszatölteni? A tárazást, életerő visszatöltés gomb kiosztás rendben, de a sztázis az nem. Van a csomagomban az tuti, de harc közben onnan kicsit macera feltölteni.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#69368) raziel01 válasza Petreszku (#69367) üzenetére


raziel01
veterán

Automatikusan feltöltődik ha kifogy.

(#69369) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok. Havertól kaptam ajándékba egy ps3 kontrollert az imént. Nem kapcsolt be - megoldva (xar volt a kábele amivel használta :DDD.

Ez mind szép és jó. Csak az analóg trig. (l2, r2), és a D-pad nyikorog és recseg, amikor megnyomom. Ezt az idegesítő tényt leszámítva tolom vele a farcryt pc-n.

Ezzel mit lehet tenni, budget megoldással?
Ill. belső tiszítást hogy lehet megoldani?
Retkes az egész...

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#69370) Petreszku válasza raziel01 (#69368) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ!
A D.S.1-ben is?
A D.S.3-ban automatikus azt tudom, azzal kezdtük egy kedves cimborámmal co-op-ban.

(#69371) james001 válasza Petreszku (#69367) üzenetére


james001
veterán

Ha van nálad statis pack akkor azzal a gombbal tudod visszatölteni amivel eleve a stasis-t használod (háromszög vagy kör asszem). Legalábbis a 2-3. részben így van,nem emlékszem hogy az 1-ben is volt-e már ilyen. De amúgy meg automatikusan visszatöltődik ahogy írják.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69372) pulyka jocó válasza Wlac (#69366) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hát nem olyan biztos az a platina,mert tényleg kutya nehéz és idegesítő. De köszi!

(#69373) Petreszku válasza james001 (#69371) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A 3. részben igen, a 2. résszel még nem játszottam, de itt az első részben nem. Figyeltem és nem töltődik magától vissza. A gomb amivel használom arra sem töltődik.
Zavaró, de majd csak meg leszek nélküle a nagyobb harcok közben is.

(#69374) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! amit a garilevélen feltüntetnek "egyedi azonosító"-t hol találom a gépen? nem a serial számra gondolok (vettem egyet használtan és le akarom ellenőrizni)...

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69375) A`rpi válasza neil_mullen (#69374) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Dobozon és a gépen is egyeznie kellene sorozatszámnak.

(#69376) james001 válasza Petreszku (#69373) üzenetére


james001
veterán

Akkor úgy látszik csak a 2-ben vezették ezt be. Spórolj vele,meg tartogass magadnál mindig 1-2 stasis pakkot.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69377) neil_mullen válasza A`rpi (#69375) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

nem azzal van a gond, hanem hogy a garilevelelen szereplő "egyedi azonosítót" nem találom a gépen...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69378) A`rpi válasza neil_mullen (#69377) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Parancsolj:

Hátul találsz egy fehér címkét, ha ez nincs, akkor garancia sem...

[ Szerkesztve ]

(#69379) neil_mullen válasza A`rpi (#69378) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

ez meg van, ezzel gond nincs. még azt tudom elképzelni hogy a boltnál ahol lett véve minden géphez tartozik egy azonosító, viszont akkor őket kell fölhívni...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69380) 1tom válasza Ganz-[HUN] (#69369) üzenetére


1tom
tag

Lehet, hogy egy belső tisztítás segítene rajta, Nekem is volt hasonló problémám, kipucoltam azóta minden ok vele. Sajnos a használattal sok koszt összegyűjt a gamepad egy idő után.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#69381) istvansebok


istvansebok
tag

Heti akció valaki? Kérlek link.

(#69382) Sirandrish válasza istvansebok (#69381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol van hétfőnként akció?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69383) Ganz-[HUN] válasza 1tom (#69380) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Analog trigereket hogy kell takarítani?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#69384) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69385) HuMarc válasza Sirandrish (#69384) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezek le vannak árazva? Nem látszik rajtuk.

(#69386) Sirandrish válasza HuMarc (#69385) üzenetére


Sirandrish
legenda

576nál ez már bomba akciónak számít :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69387) Bogyi007 válasza istvansebok (#69381) üzenetére


Bogyi007
veterán

Főleg az XOne-os árakon röhögök.

6990 forintért egy éves Ea Access előfizetést veszek s abból szinte az összes játékot ami itt fel van sorolva játszhatom egy éven át... :-P

(S ez az ár akár még felezhető is egy társsal)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69388) 1tom válasza Ganz-[HUN] (#69383) üzenetére


1tom
tag

Ha belül koszos akkor ha szétszeded a gamepadot könnyen hozzáférsz. Én ott fültisztító pálcikával szoktam leszedni a koszt a gomb körül. A d-padhoz, hogy hozzáférj teljesen, szét kell szedni az egész gamepadot.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#69389) erahurka válasza Bogyi007 (#69387) üzenetére


erahurka
félisten

Mi ez az EA access dolog? :Y

(#69390) fausto válasza erahurka (#69389) üzenetére


fausto
addikt

Olyan, mint a Plus, csak az EA játékaiból lehet válogatni. Csak XOne-ra van

(#69391) Bogyi007 válasza erahurka (#69389) üzenetére


Bogyi007
veterán

Annyival toldanám meg fausto kollega mondandóját, hogy ez kicsit a korábbi Ps Plusra emlékeztet: Van egy Széfnek nevezett dolog (hasonlóan az Isntant Game Collectionhoz) ami tartalmaz egy bizonyos számú játékot s ebbe kerülnek bele továbbí játékok - ki még nem került belőle - amikhez előfizetéstől függően lehet hozzáférni (alapesetben 1 vagy 12 hónapig, de lehet variálni az időtartamot)

Egyébként az Ea ezt a dolgot a Sony felé is kínálta, de ők nem kértek belőle....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69393) A`rpi válasza Sicilian (#69392) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük a felajánlást, ha gazdára tálát jelzed felém.

(Törlöm majd a HSZ-t ha aktualitását veszti.)

(#69396) MrRL19


MrRL19
senior tag

helló

használt ps3 vételnél mire kell oda figyelni (fat)?

Válaszokat Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69397) A`rpi válasza MrRL19 (#69396) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fat gépet nem szabad venni.

Slim 320GB, vagy Superslim 12 vagy 500GB modelleket javasolnám, lehetőleg garanciával, 320 modell már nem lehet az, azok is már relatív "régiek".

(#69398) MrRL19 válasza A`rpi (#69397) üzenetére


MrRL19
senior tag

Értem , tehát 30k nem ér 2 karral 3 játékkal? (fat)

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69399) Wlac válasza MrRL19 (#69398) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen. A FAT hamar meghal (pont egy-két napja írta itt is egy kolléga, hogy nem futott sokat a rendbetétel után), a Slim és Super Slim a nyerő. Az SS újabb, kisebb, de állítólag hangosabb a lemezolvasója, de azért ne decibeles hangszennyezésre gondolj. Slimek Hardveraprón 40 ezer forint körül mennek, van amelyikhez 8-10 játékot is adnak ennyiért, és cserébe nem kell félned attól, hogy meghal a gép. A plusz kontroller vonzó, de a rizikót nem éri meg.

“The wha-"

(#69400) perge666 válasza MrRL19 (#69398) üzenetére


perge666
veterán

Elvétve SuperSlimet is találsz 25-30-ért. :K
Annyi hogy az a 12GB-os verzió,és nem árt belerakni egy nagyobb HDD-t.

Wlac : Mikor lettél dagi kisfiú? :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.