Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70751) A`rpi válasza Wish00 (#70749) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

BD filmeket csak lemezről tud lejátszani,
minden másra ott van a Media Server.

PS3 merevlemezére nem tudod a filmet felmásolni.

(#70752) Elims válasza DVlad (#70736) üzenetére


Elims
veterán

Fasza... :-///

Perge: Hogy kell elképzelni azt a reklàmot?A zenét is megàllítja?Nagyon zavarò?

TdiZsolt: Ez a beszéd!! :-) Kicserélte ùjra. ;-)

(#70753) perge666 válasza Elims (#70752) üzenetére


perge666
veterán

Ha vége a zenének utána jön a reklám....engem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#70754) Wlac válasza Elims (#70752) üzenetére


Wlac
Ármester

Ülj be egy (kisebb) kávézóba/bárba, és meg tudod. Tiszta sor, ha otthonra valaki nem veszi meg, de hogy alig akad olyan biznisz, ahol kifizetik azt a havi pár dollárt, cserébe napi 14 órában megy a zene, nos... az fura... és röhej.

“The wha-"

(#70755) perge666 válasza Wlac (#70754) üzenetére


perge666
veterán

Szóval akkor havidíjas,kár pedig egyszeri 1-2K-t megért volna nekem.

(#70756) fausto válasza Elims (#70752) üzenetére


fausto
addikt

Fél óránként benyom egy fél perces szöveget, hogy fizess elő a prémiumra. Szerintem nem zavaró, én nap közben is hallgatom mobilon.
#70738 perge666: kérd a 30 napos próbát. Egyébként azon túl, hogy a prémiumban nincsen reklám, egy rakat plusz feature-t is ad (de ez itt már eléggé off)

#70742 Gaborka30: game.co.uk oldalon is lehet kapni kódokat, de igazából nem éri meg ilyen helyekről venni, nem nagyon szoktak akciók lenni (vagy nem nagyon szoktam belefutni)

#70751 A`rpi v nálam a media server is elég "hézagosan" működik, szerintem a blu-ray filmeken kívül szenvedés a PS3-at filmezésre használni.

(#70757) #79125504


#79125504
törölt tag

Szép napot minden fórumtársnak !

Picit késve, de látom , hogy Store-on most egészen jó árban vannak a játékok. A kérdésem az lenne , hogy az AC Rogue mennyire mondható jónak ? Legutoljára a black flaggel játszottam az bejött, :DD
És egy technikai kérdés: ha én letöltöm feltelepítem az eddig megvásárolt játékaimat azután, ha kiveszem a hdd-t rákötöm gépre (PC) gondolom nem tudok biztonsági másolatot csinálni róla , vagy igen ?
Mivel a PS3 menüjében konkrétan nem találtam olyat hogy a HDD teljes tartalmáról tudnék csinálni egy bizt.másolatot egy FAT32-re formázott hordozóra. :U :U

(#70758) fausto válasza #79125504 (#70757) üzenetére


fausto
addikt

Pedig lehet teljes backup-ot csinálni. Settings -> System -> Backup Utility -> Backup

(#70759) perge666 válasza fausto (#70756) üzenetére


perge666
veterán

Nem 30 napig használnám na de mind1 ne offoljunk......
Amúgy tegnap sikerült vele megfagyasztanom a PS3-at.

(#70760) crue válasza #79125504 (#70757) üzenetére


crue
őstag

Ha a Black Flag bejött, akkor a Rogue is tetszeni fog. Rövidebb ugyan, de nagyon jól sikerült rész.

(#70761) Elims válasza fausto (#70756) üzenetére


Elims
veterán

És mennyibe kerül ez? (Pedig màr megírta ezt vki vmelyik topikban. :-( )

Francis: Szia!

Ha a black flag tetszett ez is fog!!
Én is most jàtszottam végig a black flag-et ps4-en,most megvettem akciòban ezt a rogue-t +megjött a syndicate is és most ezt a rogue-t jàtszom.Szinte egy az egyben black flag.Bàr ahogy Crue is írja lehet,hogy rövidebb.A térkép kisebb benne,valòszínű a sztori is,de tényleg jò!
Ne hezitàlj,vedd meg nyugodan! :-)
Van a templar edition,én azt vettem meg,de azon kivül,hogy a jàték elején ír vmi gratulàciòt+hogy ruhàt tudnék cserélni a hajò kabinban vay boltban màs komoly dolgot nem veszek észre.Minden alap benne. (Egyébként a plusz ruhàt nem tudom,hogy hogyan lehetne felvenni,nàlam nem ad erre lehetőséget a kabinban.Nem is jelez màsodik ruha lehetőségét.

(#70762) Tdizsolt válasza Elims (#70752) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!
Újra újra cserélte,de ez sem jött be... :W
Kezdek egyre jobban arra gyanakodni,hogy a lemez sz@r... Pedig semmi,de semmi külsérelmi nyom nincs rajta,még hajszálkarc sem. :F
Most odaadtam az asszony unokaöccsének a lemezt,neki fat gépe van,ha azon működik eladom,és lehet hogy digitálisan megveszem....vagy hagyom az egészet a csába.... :))

Psn ID: Tdizsolt

(#70763) Tegla80 válasza Tdizsolt (#70762) üzenetére


Tegla80
addikt

A fat gep az inditani fogja,ebben biztos vok....("jobb" fajta az olvaso meg benne)
Valszeg tenyleg a lemez lesz a bibis,de csak SS nel... volt mar itt regebben valami jatekkal SS gepes panasz,ha jol remlik. Ott (is)vitte a fat gep az adott lemezt,de a SS az nem....
Probaljon ra az unokaocsi es kiderul.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70764) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Hát igen, azok a jó kis FAT gépek. 2010 januárja óta használom minden gond nélkül (kopp-kopp a fán). Azóta egy hdd csere volt csak 80-ról, 500-ra.

(#70765) Tdizsolt válasza Tegla80 (#70763) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hali!
Kipróbálta az öcskös,és nála is koppra ugyan ott áll meg a telepítés...a lemez kuka... :(
Így két gép csere után ez is kiderült... :DDD Csak számomra hihetetlen,hogy egy külsőre hibátlan lemez mitől romlik el egyik pillanatról a másikra... :F

Petreszku:

Az unokaöccsnek (talán) a leg régebbi fat gépe van,még a 40Gb-os...most egy 500-as HDD dorombol benne,és az égvilágon semmi baja,pedig használtan vette vagy 2 éve,és (hiába mondom neki,hogy nincs jó helyen) egy üvegajtós szekrény mögött hajtja úgy,hogy néha nyitva hagyja játék közben...
Vannak még anomáliák.... :K

Szerk:
Ezek normálisak???

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70766) A`rpi válasza Tdizsolt (#70765) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennyiért is megveszik, ha meg eleve valakivel megosztod, akkor feleződik az ár. (Bár még úgy is sok.)

(#70767) Tdizsolt válasza A`rpi (#70766) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hát igen,a lemezest még anno asszem talán 7K-ért vettem.... :B
Sajnos megosztani nem tudom senkivel,a közvetlen közelemben nincs nagyon ps3-as,az unokaöccs meg nem akar Store-t....

Bár most így már annyira nem látom túl megbízhatónak a lemezes verziót...
Ha ezt tudom,inkább meg vettem volna akkor a digitálist,amikor le volt akciózva 6-7K körüli árra a Store-ban...
Lehet,hogy csak én vonzom be ezeket a hibákat? Az "első" kettő gépet azért cserélték gariba,mert zúgott a tápjuk,mint az állat.A szervizben azt mondta a srác,még ilyen hibával egyet sem hoztak be hozzá... :F
Ilyen lemez problémával meg csak akkor találkoztam,amikor még annak idején dvd-ket másolgattuk a gagyi piacos lemezekre,aztán fél év múlva az adatvesztés miatt egyik lemezen sem maradt semmi... :C

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70768) Elims válasza Tdizsolt (#70762) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg,amit Tegla írt is valòszínű lehet(ett volna,régebben több super slim bajban volt az uncharted 3-mal).
Nem hiszed el amit most írok és lesznek pàran akik bekòstolnànak,de tapasztalatbòl írom amit írok.A cd megjelenése utàn nem sokkal vettem pàr lemezt azokat egy 50W-os kb.60cm magas 3utas hangfalon tàroltam,utàna volt egy sterbinszky cd-m amit kölcsönadtam és a baràtom szintén a hangfalàn tàrolta,majd volt egy doboz dvd lemezem megírva amiket én a center sugàrzòn tartottam.Komolyan írom,hogy az itt leírt lemezek mind tönkrementek x hònap utàn.
Neked nem volt véletlenül màgnes közelében?
Tudom,köze nincs a műanyaghoz,de amit leírtam nem kamura írtam.

Szerk.:
Én ezért íram csak tdk/verbatim-re.

[ Szerkesztve ]

(#70769) Tdizsolt válasza Elims (#70768) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nem hülyeség Tomi,simán lehetséges,mert a lemezeken van valami leheletnyi film réteg,ami tartalmazhat fémet is...(szerintem)
Nekem leginkább a gépben volt,a közelében nincs nagyon mágnes,hacsak a tv hangszóró nem,de az szerintem elenyésző...a házimozi hangfalai(a center is) kellő távolságra van a géptől,és a lemezek tároló dobozától is...
Most írtam a Rockstar supportra,majd meglátjuk mit válaszolnak(ha válaszolnak... :F ).
Azért az mulatságos volt (akkor nem annyira,de most visszagondolva már igen),amikor 400 film fönt figyelt a falon,szépen kinyomtatott borítós DVD tokban,azután 1 év múlva mind a kukában landolt... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70770) A`rpi válasza Tdizsolt (#70767) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szimplán nincs szerencséd.

Gyári lemezekre nem jellemző, mivel ezeket préselik.
Nagyobb a hibatűrésük.

(Otthon te a DVD-t BD-t pedig égeted, lézerrel.
Ezeknél lényegesen kisebb a hibatűrés,
mivel kisebb a "kontraszt" 0 és az 1 között.)

(#70771) Pityu89 válasza perge666 (#70738) üzenetére


Pityu89
senior tag

Havidíjas.

Spotify Ps3 ban csak az nem tetszik, hogy a mélynyomóm kussban marad... Hiába vagyok prémium, psen nem tudom kihasználni.

(#70773) MasterMark válasza Elims (#70768) üzenetére


MasterMark
titán

Mágnes... XD :DDD

Switch Tax

(#70774) A`rpi válasza Tdizsolt (#70769) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha már a R*-nak írtál, írhatsz a SONY-nak is.

Ha nincsen külsérelmi nyom, simán cserélhetik is. :K

(#70775) perge666 válasza Pityu89 (#70771) üzenetére


perge666
veterán

Igen már láttam,havi 5 Euro. :U

(#70776) leslien


leslien
nagyúr

üdv mindenkinek.. kérdésem lenne.. melyik jobb választás Trust gxt 27 v Btech bjw 270? PS3 al használnánk... választ előre is köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#70777) eeXaa


eeXaa
addikt

lenne vkinek ötlete miért nincs hangja a játékoknak, vagyis a ps dashboard ban még minden rendben, de mihejst elindítok egy lemezt nincs hang. ???

(#70778) A`rpi válasza eeXaa (#70777) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

lenne vkinek ötlete miért nincs hangja a játékoknak, vagyis a ps dashboard ban még minden rendben, de mihejst elindítok egy lemezt nincs hang. ???

Reseteld a hangkimenetet PS3-mon: [link]

Bekapcsoló gombot hosszan tartjuk míg nem sípol kétezer. (Egyszer sípol mikor be kapcsolt, majd miután hosszan tartod fog még egyszer, ilyenkor egy pillanatra elalszik zöld led is.)

Továbbá TV beállításai között is kapcsolj ki minden sokcsatornás dolgot.
Játék beállításai között is ha lehet választani kétcsatornás opciót válassz.

[ Szerkesztve ]

(#70779) func93


func93
senior tag

Érdemes-e most megvenni akcióba a BF4-et? Van aki játsza esetleg? Story, multi?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70780) A`rpi válasza func93 (#70779) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Érdemes persze, van élet multiba. (24,197-ember játszik per pillanat.)

Tartalom is van szóval tuti vétel.

Történet átlagos, multi szerintem sokkal jobb mint a háromé, kicsivel letisztultabb a grafika.
(PC-s és a PS4 pályák nagyobbak, de PS3-mon is hatalmas területeket lehet bejárni.)
Minden DLC-vel sokat játszottam framerate szerintem rendben van. :K

(#70781) func93 válasza A`rpi (#70780) üzenetére


func93
senior tag

Akkor bele is vágok! :) Régen PC-n rengeteget multiztam a 3-al. Régi szép idők...

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70782) eeXaa válasza A`rpi (#70778) üzenetére


eeXaa
addikt

ok köszi. megoldódott
valamiért ki volt pipálva az 5.1

(#70783) Domino79


Domino79
újonc

Sziasztok!
Tudtok Zala megyébe üzletet vagy magánszemélyt aki foglalkozik ps3 konzol tisztításával?
Válaszokat előre is köszi!

HTC Desire 626

(#70784) Tdizsolt válasza A`rpi (#70774) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi,lehetőség szerint felkeresem őket is! :R

Igen,az egyértelmű,hogy a "házi" lemez írás más technológia,és gagyibb a minőség is...De ennyire? :Y :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#70785) A`rpi válasza Domino79 (#70783) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

2 perc guglizással ezt találtam: [link]

Árulnak konzolt, számítógépeket meg szerelnek,
egy telefont, vagy E mailt eresztenék feléjük.

[ Szerkesztve ]

(#70786) Domino79 válasza A`rpi (#70785) üzenetére


Domino79
újonc

Köszi!

HTC Desire 626

(#70787) Elims válasza Tdizsolt (#70769) üzenetére


Elims
veterán

Ha vàlaszolnak írd meg légyszives. :-)

Én soha nem nyomtattam borítòt (kivéve annak a pàr ngc "backup"-nak).400db-ot kinyomtatni nem 2perc+nem kis munka/tinta.. :-)
Nekem x00db. van kiírva,soha nem dobnàm ki.

Szerk.:
Természetesen ezek mind biztonsàgi màsolatok!! ....

"Otthon te a DVD-t BD-t pedig égeted, lézerrel.
Ezeknél lényegesen kisebb a hibatűrés..."

Ezt sem tudtam....pedig én mindent 4x-esen nyomtam (kivéve a kicsit,azt 2.4x-esen)

"Màgnes... XD"

Igen,erről beszéltem."...lesznek pàran akik bekòstolnànak..." :-))))

[ Szerkesztve ]

(#70788) Tdizsolt válasza Elims (#70787) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!
Már válaszoltak is...
Kedves Jasmine ezt az üzit küldte (goooogle fordító):

"Helló Tdizsolt,

Köszönjük, hogy a Rockstar támogatás. Nagyon sajnáljuk, hogy hallani, amit tapasztalsz problémákat a játékot.

Kérjük, biztosítsa a PS3 firmware naprakész (Settings> System frissítés - a főmenüben).

Ha igen, törölje a játékot adatok (menjen a Game> játék adatait a típus, és találja [GAME] - nyomja háromszög és válassza a Törlés). Megjegyzés: ez a játék telepítéséhez adatait és nem a játék mentése, így nem fogja elveszíteni a fejlődést .

Ezután kövesse az alábbi lépéseket:

Kapcsolja ki a PlayStation® 3.

Tartsa a bekapcsoló gombot lenyomva; A rendszer bekapcsol, és kapcsolja ki ismét.

Miután a rendszer állította le, újra nyomja meg a gombot, amíg meg nem hallja 2 egymást követő sípolás.

Amikor meghallja a 2 sípolás, vegye le az ujját a bekapcsoló gombot.

A rendszer kérni fogja, hogy csatlakoztassa a vezérlő USB-n keresztül, majd nyomja meg a PS gombot.

A Recovery menü jelenik meg.

Válassza ki a "Restore File System".

Ismételje meg a lépést egy és válassza ki a "Rebuild Database" a Recovery menü.

Miután befejezte, ellenőrizze, hogy a PS3 csatlakozik az internetre, így ez lehet letölteni olyan játékot frissítéseket, majd indítsa el a játékot.

FIGYELEM:
Ez a két lehetőség nem fog törölni minden olyan tartalmat a HDD, de akkor törli az összes küldött és fogadott üzenetek, valamint a zenei lejátszási listákat van. Ha szerkesztett dalt információt minden mp3-ak (átnevezés őket távol a pályán #), a nevek és egyéb megváltozott adatok visszatér. Mert minden üzenetet szeretné menteni, akkor ajánlott, hogy küldje el egy másik számlára van, akkor küldd vissza később.

Ha ez nem oldja meg a problémát, azt ajánljuk, próbálják meg a lemezt egy másik PS3, hogy ha ugyanazt a kérdést fordul elő.

Üdvözlettel,

Jasmine J.
Rockstar Support
"

Ment a válasz rá,hogy ki próbáltuk másik gépen is,majd kiváncsi leszek mi lesz a reakció.... :F

Akkoriban fiatal voltam,és kellett a pénz... :DD :DD :DD (a tintapatronosnál a végén előre köszöntek,mikor megláttak.... :K )
Természetes,hogy természetesen biztonsági másolatok voltak...Biztonságból másoltam a srácoknak az utcában,a munkatársaknak,stb,stb... :DDD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#70790) Elims válasza Tdizsolt (#70788) üzenetére


Elims
veterán

Ezt a recovery menüt nem tudtam.Nem olvastam még sehol.
Megírtad,hogy semmilyen kàros dolgot nem csinàltàl a lemezzel/lemeznek?
Őszintén szòlva nem hiszem,hogy kicserélik,de korrekt lenne a részükről!Szurkolok... :-)

(#70791) Tdizsolt válasza Elims (#70790) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igen,leírtam,hogy hibátlan,karcmentes a lemez,és konzol csere után már nem lehetett telepíteni. Bár ez már a 4-ik! gép,az első kettőre hiba nélkül fel tudtam rakni... Én sem bízom a lemez cserében,de most már kiváncsi vagyok arra,hogy mi sül ki a dologból... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#70792) perge666 válasza Tdizsolt (#70791) üzenetére


perge666
veterán

Ez elég szomorú. :(((

(#70793) Goldwin válasza Tdizsolt (#70788) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Google Translate? :D

(#70794) A`rpi válasza Goldwin (#70793) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon halálos, és még a bold kiemelésről nem is beszéltünk. ;]

(#70795) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Soha nem volt még konzolom, most elgondolkodtam a vásárlásán. Egy egyszerű alapgépet szeretnék csak, egyetlen játék érdekel tulajdonképpen. Gran Turismo 6. Láttam van 12GB-os verziójú Super Slim. Nagyjából 60 ezer Forint most, valahol adnak hozzá HDMI kábelt is (kábel minőségéről nincs információm). Ez így nekem nagyon tetszik, de a hivatalos oldalon a GT 6 tárhelyigénye 14.3GB. Nos, 12GB-ra az nehezen fér rá. :D Ezért elkezdtem kutakodni, hogy lehet-e cserélni a HDD-t és hát lehet, ahogy itt olvastam, de azt is olvastam, hogy hiába cserélek HDD-t, ugyanúgy kell majd a lemez a meghajtóba. Tehát ha jól értem, nem érek el a cserével semmit. Jól gondolom? Erősítsetek meg vagy cáfoljatok. Virtuálisan nem veszek játékot, nekem kell, hogy legyen lemez és borító, ha kiadok valamiért pénzt.
Eredetileg PS 2-t akartam venni, mivel nem akartam sokat költeni, de nem találok utolsó szériásat gyári állapotban, dobozában, papírjaival, gyári vezérlővel, kábelekkel.

(#70796) echterion válasza Astrasattila (#70795) üzenetére


echterion
nagyúr

Szia!
Ha nem raksz bele vinyót, nem tudsz vele játszani, tehát érsz vele valamit (nem is keveset). Plusz nem csere, hanem behelyezés, mert a 12GB flash memória a gépben, nem cserélhető. És végül az összes lemezes játékhoz kell a lemez, csak a digitálisakhoz nem kell.

[ Szerkesztve ]

**********

(#70797) A`rpi válasza Astrasattila (#70795) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha szeretnél játszani GT-vel akkor kell HDD a gépbe, attól függetlenül hogy a teljes lemezt nem másolja fel.

Mi az ami mégis felkerül a HDD-re?
Hibajavítások és néhány fontosabb file a lemezről.

Nyugodtan nézelődj itt a hardveraprón is,
HDMI kábelek minősége 1-2 méteres hosszban elhanyagolhatóak,
szóval majdnem lényegtelen milyet kapsz, vagy veszel hozzá.

(#70798) Astrasattila válasza echterion (#70796) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! Tehát akkor a 12GB fix. De akkor ha behelyezem a GT6 lemezt, elindul a játék vagy telepíteni kell mindenképpen? Tudom, hogy béna dolog ilyet kérdezni, de még csak ismerősöm sincs, akinél kipróbálhattam/játszhattam/láthattam volna konzolt.

(#70797) Ezt, hogy érted, hogy szeretnék játszani a GT-val, akkor kell HDD. Persze, hogy szeretnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#70799) Tdizsolt válasza Goldwin (#70793) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

...az.... :O Profi egy "program".... :W

Psn ID: Tdizsolt

(#70800) A`rpi válasza Astrasattila (#70798) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szó szerint értsd.

12GB-os háttértártól vonatkoztass el, ha játszani akarsz,
akkor előtte telepíteni kell a játékot ami nem fér el 12GB-on.

Így aztán, először teszel be egy nagyobb HDD-t,
és utána telepíted a játékot, majd játszol. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.