Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) manu75 válasza supercow (#69318) üzenetére


manu75
aktív tag

Tegnap sikerült elintézni, minden rendben volt. Majdnem kétezer forinttal került így kevesebbe egy 35 fontos feltöltő, mint ami árakat "itthon" találtam. Köszi a tippet. :)

(#69402) Wlac válasza perge666 (#69400) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem dagi, csak erős csontozatú! :D Egyébként pont tegnap lett meg Louie. :)

“The wha-"

(#69403) perge666 válasza Wlac (#69402) üzenetére


perge666
veterán

Bocs. :B :DD
:C

(#69404) Speedhs válasza MrRL19 (#69398) üzenetére


Speedhs
őstag

Ne vegyél Fat-et, ha egyszer sárgaledes lesz akkor csak a szívás van vele. (meg ki tudja, hogy Te milyet veszel, lehet az is az volt már)

Épp most kell vennem egy potmétert hozzá, elvileg home-made 500 ft-ból ezzel meg tudom emelni a venti fordulatszámát több fokozatban. (ha esetleg valakit érint, akkor a linket el tudom küldeni a videóról, amiben ezt bemutatják)

(#69405) Elims válasza A`rpi (#69395) üzenetére


Elims
veterán

Bizony.Sokkal inkàbb.. :-/

MrRL: Ahogy Perge is írja,25-30e körül nézz.

Wlac: Fasza lett nagyon az ùj arckép! :-)

Nekem meg év végéig vàrnom kell... :-///// Pedig nagyon jòt néztem ki az előre megrajzoltak közül.

Egy fontos dolgot viszont nagyon nem értek.Gta5-ben miért nem hozza àt a karakterem szintjét ps4-ről ps3-ra??
Természetesen az online részre gondolok.

(#69406) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69407) Bogyi007 válasza Sirandrish (#69406) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem volt kelendő pénteken, most hátha egy hét alatt sikerül eladni a készletet nekik? :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69408) Sirandrish válasza Bogyi007 (#69407) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem tudom, viszont ha emlékeim nem csalnak akkor valaki panaszolta hogy pénteken nem tudta megvenni. Annak most itt a lehetőség :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69409) VooĐoo válasza Sirandrish (#69408) üzenetére


VooĐoo
tag

Demo-t próbáltam, de olyan homályos volt a kép 1080p monitoron, hogy megfájdult a fejem negyed óra alatt... pedig érdeklene.

PSN: Neon--Skyline

(#69410) MrRL19 válasza Elims (#69405) üzenetére


MrRL19
senior tag

Köszi a segítséget egyébként pont ettől tartottam fat. . . most néztem S.slim 12gb 2éves 40k

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69411) Sirandrish válasza MrRL19 (#69410) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet azt olcsóbban is találni..vagy nagyobb vinyóval annyiért, vagy több tartozékkal. Adj időt magadnak, és ne vedd meg az elsőt amit meglátsz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69412) Speedhs válasza Sirandrish (#69411) üzenetére


Speedhs
őstag

És ne akárkitől.

(#69413) MrRL19 válasza Sirandrish (#69411) üzenetére


MrRL19
senior tag

Rendben . :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69414) A`rpi válasza Speedhs (#69412) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bárkitől vehet gépet ha:

Garancia, számla, doboz van, amit boltban akár személyesen tud is ellenőrizni ahol vásárolva lett.
(És persze sértetlen garancia matrica, és külsérelmi nyomoktól mentes gép, karcok beleférnek, repedés már nem.)

Ha nincsen garancia a gépre lehet az akármilyen szériás FAT-től Super Slim-ig, simán megeshet hogy hibás, vagy később meg hibásodik.
Vehetik akár tőled, vagy egy friss reges újonctól is.

Első kőrben én fiatal gépeket szoktam javasolni, ezekkel talán nehezebb melléfogni.

(#69416) A`rpi válasza MrRL19 (#69413) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Amit linkeltél, korrekt ajánlatnak tűnik.
Töröltem, szakmai fórumon hirdetni tilos.
(Hirdetés link-je is annak számít.
Még ha nem saját akkor is.)

[ Szerkesztve ]

(#69417) Sirandrish válasza A`rpi (#69414) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nagyobb eséllyel vehetsz korrekt gépet egy olyantól akinek már van vagy 200 pozitív értékelés (lehetőleg nulla negatív mellett) mint egy 2 napos újonctól. Talán az előbbi korrekt leírást ad a gépről (ha már előtte párszor megtette ugye), mint az utóbbi. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69418) A`rpi válasza Sirandrish (#69417) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hanyag hirdetővel én nem foglalkozom.

Ha újonc de garanciális gépet hirdet mindennel, és még a boltba is el tudtok menni együtt, a garanciát ellenőrizni, akkor sok gond nem lehet.

Ám ha használt gépet veszünk korrektül meghirdetve de garancia nélkül, ugyan úgy megvan az esély a meghibásodásra...

(#69420) Sirandrish válasza A`rpi (#69418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a meghibásodásra mondtam hanem hogy esetleg az ujonc hirdető eltitkol ezt-azt :)
Garis gépnél persze más a helyzet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69421) MrRL19 válasza A`rpi (#69416) üzenetére


MrRL19
senior tag

elmegyek , megnézem ps ha minden jó megveszem :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#69422) crue


crue
őstag

Nemrég volt itt szó a plus felhő tárhelyéről, hogy elég-e vagy sem. A PS4-esek örülhetnek, mert hamarosan 10GB-ra növelik nekik.

(#69423) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Aki USA fiókra vásárolna, (Csak ezzel működik!) főleg nagyobb összegben több játékot, ajánlom figyelmébe:
$5.99 maga a kupon.

20% kedvezmény kosár tartalmából USA fiók esetén [link]

[ Szerkesztve ]

(#69424) james001


james001
veterán

Rayman akciók a Store-on Ahogy néztem más nagy akció nincs sajnos :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69425) Sirandrish válasza james001 (#69424) üzenetére


Sirandrish
legenda

10eurot a Legend+Origins simán megér :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69426) james001 válasza Sirandrish (#69425) üzenetére


james001
veterán

Én a 3-at tuti megveszem,ennyiért ingyen van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69427) A`rpi válasza Elims (#69405) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PS3>PS4 működik csak, egyszer én átvittem már, csak reménykedni tudok, PS3- hesit trófeákat nem kell újra teljesítenem PS4-en is.

(#69428) james001


james001
veterán

Guitar Hero-t lehet gitár nélkül játszani? :DDD :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69429) erahurka válasza james001 (#69428) üzenetére


erahurka
félisten

A gitáron is csak gombok vannak úgyhogy szerintem igen.

(#69430) Sirandrish válasza james001 (#69428) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kérdés hogy van-e értelme? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69431) A`rpi válasza james001 (#69428) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem hardverhez kötött. Jelen esetben gitárhoz.

(#69432) james001 válasza A`rpi (#69431) üzenetére


james001
veterán

Ahogy nézegettem neten sok helyen írják hogy nem megy gitár nélkül,legalábbis a 3. rész után. Akkor mindegy mert gitárra most nem akarok kiadni,meg igazából csak a Metallica-s részhez kéne.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69433) A`rpi válasza james001 (#69432) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igaz ACDC, nektek ez megvan? hatalmas Classic... :D

ACDC_Thunderstruck ( Szinkron Fordítás )

(#69434) james001 válasza A`rpi (#69433) üzenetére


james001
veterán

Igen hallottam már,teljesen kész :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69435) istvansebok válasza A`rpi (#69433) üzenetére


istvansebok
tag

80-as évek narrátoros filmjei jutottak az eszembe róla. :C
Most már csak az érdekelne, hogy ezt poénnak szánta, (mert akkor nagyon ott van :DD ), vagy mint hiteltelen fordító (, mert akkor nagyon béna). :O

(#69436) Sirandrish válasza A`rpi (#69433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uristen, ez nagyon rossz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69437) 1tom válasza A`rpi (#69433) üzenetére


1tom
tag

"Villámcsapva"... hatalmas... :C

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#69438) fausto


fausto
addikt

Ha már 80-as évek, meg hangalámondás, pont tegnap fejeztem be a Far Cry 3: Blood Dragon-t :D Elég vicces játék, sokat nevettem a szituációkon, meg a szövegeken. Kicsit egysíkú és monoton volt, tartott is egy hétig, mire végigjátszottam, pedig csak 7 főküldetés van benne. Azért egy pár órára így is lekötött, csak be kellett osztani. Az sem segített, hogy a látványvilág nem igazán pihenteti a szemet, a sok neon meg villanás :)
Szóval a lényeg, hogy akik szeretnének nosztalgiázni egy sort, azoknak ajánlom, olcsón érdemes beszerezni!

(#69439) ldave


ldave
félisten

Twisted Metal-t prbálta már valaki? Érdemes leszedni?

A Slime draws near! Command?

(#69440) A`rpi válasza ldave (#69439) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Leszedtem, ritka trófeái miatt bele is néztem.
(Egyenlőre csak kerültem, lehet belekezdünk trófea vadász cimborámmal.)

Normálon is megizzaszt, irányzás sem az igazi.

Multi ki van halva.
(Talán a plusszosok fellendítik kicsit,
de túl sok reményt nem fűzök hozzá.)

Röviden tömören ennyi a helyzet.

(#69441) ldave
Relatív sokat foglal a játék, tartalmához képest,
12GB volt talán, 4-5 óra alatt nekem lejött,
(ADSL ~7megabit) és telepítette is,
igaz nekem SSD van benn most is...

[ Szerkesztve ]

(#69441) ldave válasza A`rpi (#69440) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, akkor hagyom. GoW-ot is töltötte és telepítette a gép vagy fél napot, aztán talán ha 1 órát játszottam vele...

A Slime draws near! Command?

(#69442) Mezcal


Mezcal
addikt

Kijött a 4.76-os frissítés.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#69443) toza


toza
senior tag

hello! cech -2003b- nincs video output.. sem hdmi sem sima regi porton keresztul..

erdekes h elosszor hddt pcn hard disk low level formaztam,easeUS particio makerrel csinaltam ra ntfs particiot,es utanna bekapcsoltam,akkor megjelentek fekete feher kis csikok.. villant parszor,csikok mashogy,villanas -aztan semmi.. kihuztam bedugtam h bootoljak safe modban.. de nem tortent semmi

ezek utan probaltam 1 pittyenossen video vissza allitani,probaltam masik hdmi kabellel,tvt mindent ki huztam falbol is,masik portot is probaltam .. semmi..

bele raktam egy masikban mukodo hdd-t . bele raktam a sajat hdd jet ( hard disk sentinel szerint 100% os nincs problema) a masik 2003a ps3 ba,es ujra raktam 4.66 ot. aztan vissza raktam de nem jo.

marad a gpu reflow vagy reball? vagy csak hdmi port csere?! de akkor miert nincs regi porton keresztul sem?!vagy mit lehet meg csinalni!? koszonom szepen.

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#69444) A`rpi válasza toza (#69443) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Valamely főbb komponens hibásodhatott meg.
CPU, VGA, RAM, esetleg tápegység.

Látatlanban nem tudom mi lehet a gond,
szerelőhöz kellene vinni,
vagy kiárulni alkatrésznek és venni másik gépet.
Akár használtan innen az apróról.

(#69445) 1tom válasza toza (#69443) üzenetére


1tom
tag

Szia!

Bármilyen partíció lehet a hdd-n attól a gépnek indulnia kellene, max formázni szeretne... A fekete-fehér csíkok nem túl biztatóak, én mindenképp megnézetnem egy szakival.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#69446) toza válasza A`rpi (#69444) üzenetére


toza
senior tag

jajo:D "javitgatni" (tap-lezer csere )szoktam ps3 makat,csak azt hittem vagjatok mi ujsag GLOD eseten..
azert koszi.. akkor ujra pasztazom meg kiprobalom peny tricket akkor.. kosz

szegyen a futas,de faraszto...

(#69447) toza válasza toza (#69446) üzenetére


toza
senior tag

meg is tortent.. ovatos melegites,es extra rez lemez a hutobordan,es mostmar van video..
konnyeben eladhato alkatresznek..
szoval GPU problema volt ezek szerint..

-erdekes h neten masoknak hdd csere- vagy powerbutton kabel csere megoldotta ua ezt a problemat. :(
azert koszi.

szegyen a futas,de faraszto...

(#69448) HuMarc válasza A`rpi (#69440) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát igen, elég furcsa. Én leszedtem. Négyzet a gáz, X a kézifék, kör a fék. Ez lolwut. Nem is egészen értem az irányítást, ráadásul semmi tutorial. Amúgy ja, megizzaszt normalon. De multiban nem jött össze a megfelelő szám. Már 6-an is voltunk, de hol van az a 15-höz?

(#69449) capaszaju


capaszaju
tag

Üdv. Heavy Rain Essentials Move edition tartalmilag kevesebbet ad-e, mint a normál verzió, és ha igen mi a különbség? Kösz

(#69450) erahurka válasza capaszaju (#69449) üzenetére


erahurka
félisten

Más a doboz és a lemez szitázása, ezt leszámítva ugyanaz mint a sima kiadás.

(#69448) HuMarc: Én anno játszottam fullos multikat, az egész jó volt. Mondjuk viszonylag friss játék volt még, promó lemezen van meg amit az 576-tól nyertem :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.