Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69251) james001 válasza Elims (#69249) üzenetére


james001
veterán

Már játszottál vele? Haverom dicséri,videók alapján nem tűnik rossznak,persze a Dead Island Riptide után ki tudja ez milyen lesz...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69252) kevepapa válasza pulyka jocó (#69238) üzenetére


kevepapa
aktív tag

A pes15 ps3-on szerintem egyébként jobb mint a fifa15. Ha nem dob nagyot a fifa 16 (a régi generációs konzolokon nem valószínű), maradok a tavalyi pesnel aztán talán majd a jövőre vagy a két év múlva esedékes konzolvaltassal újítok :)

(#69253) Sirandrish válasza james001 (#69246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én PC_n próbáltam..nekem 1000 forintot sem ért volna :N
Persze ha könnyű platinázni az más...nagyon szívesen játszom valamivel 20órát ami sz*r, csak hogy platinám legyen. Hjaa nem is..ez te vagy ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69254) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv.
Lenne pár kérdésem a géppel kapcsolatban. Illetve, gépekkel.
Olyan helyzet alakult ki, hogy kellene itthonra egy BD lejátszó, ami usb-rol is szépen játszik. Arra gondoltam, mi lenne, ha egy használt ps3 lenne erre a célra véve, és akkor még a játékkonzol szerepe is meglenne. Volt már ps3unk,ss típus, de az el lett adva..
Mennyire leharcoltak az aprón az olcsóbb "tökéletesen működő" gépek? Az olvasó fej?
Tudom, hogy mkv nuku, de valahogyan dts hd ma és dolby truehd hangot lehet ravinni pendrajvon? Valamilyen formátumban?

(#69255) istvansebok válasza norbert1998 (#69254) üzenetére


istvansebok
tag

Ha nagyon akarod le tud játszani mkv-t, csak mindig át kell konvertálni a filmet

(U)http://www.xboxklub.hu/HD_video_lejatszasa_360_PS3(/U)

BD-t minden mókolás nélkül lejátszik.

Én inkább vettem egy ilyet, mert nincs kedvem minden filet átkonvertálni:

http://www.edigital.hu/Multimedia-lejatszo-Android-mini-PC/Asus-OPlay-Mini-V2-multimedia-lejatszo-p445226.html

[ Szerkesztve ]

(#69256) Bogyi007 válasza norbert1998 (#69254) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha van Pc-d akkor akár mkv-t tudsz lejátszani a Ps3-al.

Ps3 Media Server vagy Ultimate Media Server progi lesz ebben a társad...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69257) norbert1998 válasza Bogyi007 (#69256) üzenetére


norbert1998
veterán

Van pc, de a ps csak wifivel csatlakozna, az meg b/g, nem kevés egy 20-30 gigás mkv fájl stabil stream-jehez?
Anno kevés volt, de akkor még a gép is wifin volt, n-en.

(#69258) A`rpi válasza norbert1998 (#69257) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Média lejátszónak aránylag pocsék még PS4 is. Viszont játékkonzolnak annál jobb.

SS-t érdemes venni azok aránylag keveset futottak.

(#69259) perge666 válasza A`rpi (#69258) üzenetére


perge666
veterán

A PS4 szerintem hírből sem ismeri azt a szót hogy médialejátszó!
A PS3 ezen a téren ezerszer jobb,hiába ez se tökéletes.

(#69260) ldave válasza perge666 (#69259) üzenetére


ldave
félisten

Nem úgy volt, hogy valamelyik update óta lejátszik mkv-t is a PS4 mindenféle trükk nélkül?

A Slime draws near! Command?

(#69261) perge666 válasza ldave (#69260) üzenetére


perge666
veterán

Nemtudom,de nekem 1 hónapja volt kb neten és akkor még az eredeti DVD-t se vitte. :U

(#69262) ekko98 válasza norbert1998 (#69257) üzenetére


ekko98
tag

Akkor az én PS3-am különleges nekem gond nélkül megküzd a mkv-val media server-en keresztül

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#69263) Rezuhu válasza norbert1998 (#69257) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

720p mkv-t simán lejátszott wi-fi-n keresztül a Ps3 gépem médiaszerverrel.
1080p-vel nem próbáltam még...
Az mkv mellett lévő külön feliratot viszont nem tudta használni (legalább is nekem nem sikerült a filmmel együtt lejátszatni).

[ Szerkesztve ]

(#69264) norbert1998 válasza ekko98 (#69262) üzenetére


norbert1998
veterán

Majd egyik nap atugrok, viszem az összes pendrajvom, próbálni, mit visz mit nem. Aztán a wifit is. De ma nem jó, szerintem.

Akkor majd még nézünk mindent. Exfat, ntfs fat32 meg egyebekkel mi van. Nemigaz, hogy a rohadt exfat-ot nem tudja... :F

[ Szerkesztve ]

(#69265) A`rpi válasza perge666 (#69261) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#69266) norbert1998 válasza A`rpi (#69265) üzenetére


norbert1998
veterán

3ashoz nincs semmi app vagy valami? :(

(#69267) ekko98 válasza norbert1998 (#69266) üzenetére


ekko98
tag

Arra is van media server

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#69268) negyedes


negyedes
addikt

Sziasztok ps3 ra milyen jatekok vannak amiket erdemes megvenni es egyszerre 2 ember tud jatszani? Baratnommel jatszannak a horror jarekokat kiveve. Kaland akcio ugyesegi stb johet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#69269) Wlac válasza negyedes (#69268) üzenetére


Wlac
Ármester

The Puppeteer, Little Big Planet széria, The Cave, ha bejön a lövöldözés, akkor Army of Two és Splinter Cell Blacklist.

“The wha-"

(#69270) ldave válasza negyedes (#69268) üzenetére


ldave
félisten

Portal 2-t lehet egyszerre ketten játszani osztott képernyőn.
A két modern Rayman játék is jópofa.
Beyond: Two Souls-t is lehet ketten irányítani, de egyszerre csak az egyik szereplő van mozgásban.
A legtöbb (ha nem mind) Lego játék szintén szóba jöhet.

A Slime draws near! Command?

(#69271) A`rpi válasza norbert1998 (#69266) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennyit tudok linkelni PS3 multimédia kapcsán.

Nem igazán erre való ez a masina, inkább játékkonzolként tekints rá, amivel esetleg lehet filmet is nézni.

Igazán nincs is létjogosultság, már a mikróba is médialejátszó van.

(#69272) perge666 válasza A`rpi (#69265) üzenetére


perge666
veterán

Na az frankó,akkor netre dugom ismét. :C

(#69275) fausto


fausto
addikt

Heti akciók az EU Store-ba

[ Szerkesztve ]

(#69276) Sirandrish válasza ldave (#69270) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Rayman csak addig jópofa míg nem a platina a cél :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69277) james001 válasza Sirandrish (#69253) üzenetére


james001
veterán

Miért,ilyen hosszú? :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69278) erahurka válasza james001 (#69277) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább idegőrlő, én a demón akartam átmenni de az sem sikerült :(
Persze ha haverral vagy barátnővel játszunk jó poén.

(#69275) fausto: Megörültem a Lego témának, de sajnos minden elég drága.

[ Szerkesztve ]

(#69279) Bogyi007 válasza james001 (#69277) üzenetére


Bogyi007
veterán

Inkább kontrollerföldhözba**ós. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69280) Sirandrish válasza james001 (#69277) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az online trófea kb 4-6 hónap...teljesítménytől függ. :K

erahurka Nekem mindkettő Platina jeee :DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69281) james001


james001
veterán

Ja szóval nehéz értem. ;] Akkor biztos jól el leszek vele ;]

De várjunk most nézem hogy ti nem is az Escape Dead Island-re gondoltok,mert abban nincs online meg coop se. Én arra gondoltam mindvégig.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69282) Sirandrish válasza james001 (#69281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nehéz...csak hosszadalmas.
Persze van 1-2 poén trófea, de komoly erőfeszítést nem igényel :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69283) james001


james001
veterán

Ez a trófea kész :D Könnyen meglesz ez,csak kétszer kell végigvinni a játékot new game+ miatt,de mivel nincs se online se hard fokozatos trófea simán ki lehet platinázni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69284) Sirandrish válasza james001 (#69281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a Raymanről beszéltem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69285) james001 válasza Sirandrish (#69284) üzenetére


james001
veterán

Jaaaa de ha megnézed én nem a Rayman-es hsz-re írtam a "Miért,ilyen hosszú" kérdést hanem az Escape Dead Island-re. Hú nagyon félreértettük itt a dolgokat :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69286) Sirandrish válasza james001 (#69285) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tényleg..csak pont a Raymanes hsz-m alatt volt..azért gondoltam :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69287) Elims válasza james001 (#69251) üzenetére


Elims
veterán

Még nem pròbàltam.Youtube videòk utàn mondom.
Most megnéztem ùjra kettőt.Én vhogy fps-re emlékeztem...

Rezuhu: Én vhogy megoldottam a mkv+felirat lejàtszàsàt.Talàn a mkv tools programmal.Kellett hozzà egy kis idő amíg ràjöttem,hogy melyik kòdolàs hozzà a jò,de sikerült.

(#69288) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Egy láma kérdésem lenne... Ti hogyan - mivel - fizettek a PlayStation Store.-ban?

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#69289) A`rpi válasza Julot (#69288) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Összefoglalót ajánlom figyelmedbe!

PlayStation Store

(#69290) Julot válasza A`rpi (#69289) üzenetére


Julot
aktív tag

Nem az volt a kérdés, hogy hogyan lehet - mert az összefoglalót olvastam - hanem egy amolyan nem reprezentatív közvélemény-kutatást tartanék, kíváncsi lennék, hogy a topiktársak közül ki melyik lehetőséget választotta, és miért?

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#69291) A`rpi válasza Julot (#69290) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:R

(#69292) fausto válasza Julot (#69290) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem a bankkártya a legkényelmesebb

(#69293) A`rpi válasza fausto (#69292) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Feltöltő kártya biztonságos. (Már ha boltból veszed KP-ra.)

Amazonos megoldás, pedig gyors, és kedvezőbb árfolyam esetén még olcsóbb is (sajnos ugye most nem, vagy csak minimálisan) USA feltöltő.

(#69294) fausto
No igen, úgy biztonságosabb.

Igaz én simán kártyával fizetek, viszont, én minden alkalommal törlöm az adatokat.

Azt lehet tudni mit használsz?
Esetleg lenne e kedved róla írni, hogyan lehet ilyet csinálni?
(Hacsaknem paypal, bár arról is írhatsz! :B )

[ Szerkesztve ]

(#69294) fausto válasza A`rpi (#69293) üzenetére


fausto
addikt

Pontosítók: webes vásárlásra tartott virtuális kártyát regisztráltam, a fő számlámról mindig csak annyit rakok rá, amennyit el akarok költeni :)

(#69295) dilipok válasza Julot (#69290) üzenetére


dilipok
veterán

ez ok, de ez teged miben befolyasol? :F vagyis mi ertelme van a kerdesnek, h pisti mivel fizet, ha en ugyis bankkartyaval? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69296) Julot válasza dilipok (#69295) üzenetére


Julot
aktív tag

Egyszerűen kíváncsi lennék, melyik fizetési módot választották többen. Már pár hozzászólás után előjött a biztonság kérdése. Főként ezért... Az, hogy TE nem látod a kérdés értelmét, attól még van... ;)

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#69297) A`rpi válasza Julot (#69296) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Értelme van a kérdésének, van is itt helye. Korábban is volt már róla szó, de megválaszoltunk neked hellyel közzel.

(#69298) dilipok válasza Julot (#69296) üzenetére


dilipok
veterán

nincs itt baj a biztonsaggal, csak vannak, akik paranoiasabbak a kelletenel a bankkartyas fizetesnel (pl tarskartya es csak annyi penzt utalok ra, amennyit elkoltok. Kerdem en: minek? Na ezert biztos kapok majd hideget, meleget :DDD ). Azt a modot hasznald, ami neked megfelelo. (ha most azt mondod, h nincs is bankkartyad, akkor kiakadok ;) )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69299) fausto válasza A`rpi (#69293) üzenetére


fausto
addikt

Nekem az OTP-nél van számlám és hozzá kértem egy WEBkártya csomagot, havonta 100,- Ft. Ezért van egy alszámla és hozzá egy virtuális kártya, megadják hozzá az adatokat, ugyan úgy van lejárata, CVS kódja és kártyaszáma. Ha vásárolok egyszerűen utalok a fő számlámról az alszámlára és ugyan úgy fizetek, mint egy normál kártyával. A webkártya típusa talán mastercard (de ez nem 100%)
Amúgy ilyen szerintem minden banknál van.

#69298 dilipok:a legutóbb hiába volt kikapcsolva az auto renew, mégis le akarta vonni a Sony a következő 3 havi Plus előfizetés díját. Nagyon boldog lettem volna, ha a normál kártyám van megadva és sikerül is...
Meg ugye nem olyan rég volt, amikor bankkártya adatokat loptak a PSN-ről, de te nyugodtan add meg bátran :U

#69300 Julot: tuti van máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#69300) Julot válasza dilipok (#69298) üzenetére


Julot
aktív tag

Köszönöm!

Van bankkártyám, számlám ( bár ne lenne, de a cégem nem tudom meggyőzni, hogy kp.-ben adja a fizetésem... ) Én sem szeretném túlbonyolítani. Csak kíváncsi vagyok...

Üdv.:
Julot

(#69299) fausto Neked is köszönöm! Azt hittem valami alternatív megoldást használsz. Az otp.-t kerülöm minden téren, ez nem is jöhet nálam szóba.

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.