Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) karakpecze21 válasza Gebriel (#24000) üzenetére


karakpecze21
senior tag

:DDD :DDD :DDD

Megtisztelő! :R

[ Szerkesztve ]

(#24002) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Bizony ácsi, mert átmásztak, betörtek, kiskapu, stb.. mind1, büdös Sanyi, miért nem húztad magasabbra a kerítést? Jah, hogy akik építették, tettek kiskaput is? Nah, a mocskos jó mindenit. Csak problémák lesznek még itt, amíg barátkozunk pár szimpatikus fejlesztéssel!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#24003) csab2 válasza karakpecze21 (#23999) üzenetére


csab2
veterán

Te hulye vagy. :-)) :-)) :-))

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24004) anulu


anulu
félisten

na, új gép beizzítva, várom a PSN visszatérését :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24005) anulu válasza olbaidhun (#24002) üzenetére


anulu
félisten

ezúton is köszi a játékokat! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24006) csab2


csab2
veterán

A PS3-on alapbol a YoutubeXL jon be ami ugye a tv-kre optimalizalt verzio. Jobb is TV-n, mert attekinthetobb, nagyobb ikonok vannak, stb. Azt viszont nagyon nem szeretem, hogy a videok nagyon ratyi minosegben/felbontasban toltodnek be. Ezt nem lehet valahol atallitani?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24007) DM-Fan válasza csab2 (#24006) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Volt már szó róla, hogy hogyan tudsz Youtube HD-videókat nézni PS3-on. Nézd meg ezt! Sajnos elég körülményes, de amíg nem alkot rá valamit a Sony, addig használható.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#24008) tomgabor válasza anulu (#23958) üzenetére


tomgabor
senior tag

Én így használom, mert állítva kilóg a sorból. :DDD

Egy kérdésem lenne: május 1-től már nem azt a gépet kapod vissza, amit leadtál garanciába, nem lehet kérni hogy mégis a sajátomat adják vissza?

[ Szerkesztve ]

(#24009) DM-Fan válasza tomgabor (#24008) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez sem rossz megoldás, tud szellőzni rendesen. :) Amúgy ha a jó szellőzés a cél: lehet kapni barkácsáruházakban viszonylag magas profilú (értsd: 2-4 cm) öntapadós gumitalpakat, azokat a négy gyári talpra ragasztva már kellően megemelik a gépet az asztal szintjétől és tud áramlani a levegő.

Nem hinném, hogy lehetne kérni, hogy a sajátod kapd vissza, ha ez egy új protokoll. De ettől függetlenül egy próbát megér. Itt van a cég elérhetősége, ha gondolod, kérdezz rá!

Get Moded!

(#24010) Gebriel válasza tomgabor (#24008) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem nem minden esetben cserélik, csere a gar idő meggyorsítás miatt van. Ha kivárod akkor biztos, hogy kérheted.

(#24011) f27 válasza tomgabor (#24008) üzenetére


f27
aktív tag

Aztaa..
Vannak ám hűtés modok :DDD
Szerencsére nekem a 2010-es proba szériás pufi gépem van :) az nem melegszik egyeltalán :C

(#24012) f27


f27
aktív tag

Tényleg van valami hír hogy mikor lehet újra játszani online-ba a ps3 mal? :U

(#24013) csab2 válasza DM-Fan (#24007) üzenetére


csab2
veterán

Koszonom, megnezem. Csak most szurkolok Katinak.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24014) DM-Fan válasza csab2 (#24013) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jaja, én is indulok. Brutális minőségben adja az m1HD, majd' lejön a falról!

Get Moded!

(#24015) tomgabor válasza DM-Fan (#24009) üzenetére


tomgabor
senior tag

10-10 cm van alul és felül a szellőzésnek.

MÁS: a mai napon 1 éves és 10 napos a PS-em [link], ebből fél évet nem használtam dec.-ben vettem a boxot nemrég meg a Wii-t így ők vannak ill. voltak előnyben

OFF: tegnap kaptam egy mailt és ez állt benne: Köszönjük türelmét.
A(z) Tales of Vesperia immár megtalálható üzletünkben és megvásárolható az alábbi címen: [link]. Honnan tudták hogy nekem kell? Nem emlékszem hogy rendeltem volna náluk.

[ Szerkesztve ]

(#24016) Rigel77


Rigel77
tag

ha minden igaz szedhető a 3.61 Fw . Talán lesz psn is pár napon belül .

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#24017) PhoenixK válasza Rigel77 (#24016) üzenetére


PhoenixK
őstag

Új firmware lent, reméljük hamarost beindítják a PSN multit is...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#24018) anulu válasza Rigel77 (#24016) üzenetére


anulu
félisten

reméljük... :K

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24019) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Új firmware nekem is telepítve.

(#24020) v!ct0y válasza karakpecze21 (#24019) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor már csak 1 hét...

(#24021) anulu


anulu
félisten

szép lassan újraindul. US-ben már jelentették, h jópár helyen működik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24022) vaksi8 válasza anulu (#24021) üzenetére


vaksi8
senior tag

Igen sajna még csak amerikába inditják utána európa,legalábbis ahogy irták:

Közzétételét követően 3,61 firmware , a Sony bejelentette, hogy a PlayStation Network és Qriocity helyreállítása lesz kigördült fázisban, országonként, kezdve Amerikában, Európában, Ausztráliában, Új-Zélandon és a Közel-Keleten. Az első szakasz, ami akár egy "teljes" vissza a május végén

Azaz még legalább 2 hét mire hozzánk is elér.Remélem nem így lesz...

[ Szerkesztve ]

(#24023) anulu válasza vaksi8 (#24022) üzenetére


anulu
félisten

először a multit lövik vissza, aztán a movie dolgot, store, akármi. szerintem a multi részt amilyen gyorsan lehet megpróbálják, a többire hagytak még 2 hetet maguknak. remélem legalábbis :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24024) f27 válasza anulu (#24023) üzenetére


f27
aktív tag

Jó lesz ha belehúznak nem toltam a Warhawk-nak már 1 hónapja vagy tőbb :F :U

És ez a játék csak online megy,vagyis megy anélkül is, de kicsit unalmas egyedül lődözni :DDD

(#24025) Gebriel válasza f27 (#24024) üzenetére


Gebriel
veterán

Van még aki játszik a Warhawk-al? :D

(#24026) Gebriel


Gebriel
veterán

A B. Bad Company 2 Ultimate és a sima között mi a különbség?

(#24027) DM-Fan válasza Gebriel (#24026) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Google első találatra ez jött ki.

Get Moded!

(#24028) Gebriel válasza DM-Fan (#24027) üzenetére


Gebriel
veterán

Kösz.

(#24029) f27 válasza Gebriel (#24025) üzenetére


f27
aktív tag

Hát néha jólenne ha kevesebben lennének mivel egyre többen nyomják és a szerverek dugig vannak :)
egyépként az egyetlen játék amiért PS3 mat tartok,minden más játék túlmisztikázott nem köt le kicsit sem! :DD

(#24030) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok
Azon gondolkoztam, hogy el kéne adni a 2 év 2 hónapos 80-as fat gépem, és lecserélni egy legújabb slimre. Majdnem egy év méltányossági gari még van rá. Talán 45-50 közt elmenne, és egy 20-ast kéne rádobnom az új gépre, ami kb a mélt. gar. díja, viszont tök új gépem lenne, 3 év garral.
Mit gondoltok, belevágjak? Ha igen, a vinyó tartalmát hogy tudnám átvinni? Mondjuk elsősorban a save-ek érdeklnének, demók nem igazán, full játékokat meg le lehet újra tölteni.
Ja és hol lehet a legolcsóbban Sony garis ps-t kapni?

[ Szerkesztve ]

(#24031) DM-Fan válasza jookomak (#24030) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem érdemes lehet belevágnod, bár kétlem, hogy 50 eFt-ot kapnál egy 2 év 2 hónapos FAT-gépért.

A mentéseket akár egy pendrive-val is át tudod vinni, bár vannak olyan játékok, amelyek nem támogatják a mentések átvitelét, így azok nem fognak működni az új gépeden.

A konzolboltokban érdemes első körben szétnézni és rá kell kérdezni, hogy adnak-e rendes Sony garanciát, de pl. multiknál is ki lehet fogni jó pakkban PS3-at korrekt áron, ha épp akciózzák. Ott tuti Sony garit adnak.

Én is gondolkoztam egy időben rajta (nekem már csak 2 hónap van a méltányossági gariból), de aztán úgy voltam vele, hogy nem válok meg a FAT-től, mert nekem egyrészt jobban tetszik, mint a Slim, másrészt meg semmi baja mai napig (kop-kop-kop), a hűtés is teljesen korrekt, nem pörög fel hamar a ventillátor. Ha letelik a 3 év, szétszedem, kitisztítom, újrapasztázom és reménykedek, hogy még elmegy 1-2 évet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#24032) Zigur válasza jookomak (#24030) üzenetére


Zigur
senior tag

A vinyó tartalmát gép-gép között a legegyszerűbb a Transfer vagy vmi ilyesmi menüponttal átvinni. Össze kell kötni a két gépet, és átmozgat mindent egyikről a másikra. Mozgat, tehát letörli a régiről másolás után, szóval előtte azért érdemes egy pendrivera menteni ami fontosabb.

(#24033) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
PS3 vételére szántam el magam. (egyszerűen meguntam PC-n a bénázást. :DDD ) Lenne itt pár kérdésem felétek, igaz nem ez lesz az első konzolom, de egy jó ideje már nem használtam se PS2-t se semmi konzol szerű dolgot, így kicsit tudatlanul állok most a dolgokhoz.
Szóval első és legfontosabb kérdésem az lenne, hogy szerintetek meddig fog még "élni" a PS3, szóval következő generáció mikorra várható ? ez csak azért fontos számomra, mert nem akarok legalább 2 éven belül semmilyen új gépet venni, szóval elsősorban itt az időt állóságról lenne szó, gondolom megértitek miért is ez a legfontosabb kérdésem. :)
Akkor az is kérdéses még, hogy egyáltalán megéri csomagban megvenni a gépet ?
Esetleg érdemes Move Starter kit-el megvenni ?
Ja igen van itt valaki aki használ Move-t, esetleg egy röpke vélemény róla ?
Ami még ködös nekem, hogy milyen exkluzív játékok vannak PS3-ra, a GT5-t és LittlebigPlanet-t kivéve, és mit gondoltok, mely játékokat érdemes első körben megvenni ?
Körülbelül ezek lennének a kérdéseim elsősorban. Elnézést, ha kicsit hosszú lenne, és nem igazán kapcsolódik a topicba. :B

PS4

(#24034) Djuree válasza mrhitoshi (#24033) üzenetére


Djuree
félisten

időtálló még a ps3. előbb úgyis az új box jön. meg ha ki is jön a ps4, lesz vagy 200k, lesz vagy 1,5 év mire lemegy az ára emberi szintre...
god of war-ok, uncharted-ek kötelezőek :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24035) MrPG8 válasza mrhitoshi (#24033) üzenetére


MrPG8
aktív tag

uncharted, killzone még exkluzív

(#24036) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha később nagyobb vinyót szeretnék a 40-es FAT-be, akkor mi a teendő? Milyen vinyó kell ezekbe? Mire kell odafigyelni? Egyáltalán lehetséges?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24037) Sonja válasza TazLeacher (#24036) üzenetére


Sonja
veterán

2,5"-os. Elég az 5400rpm-es is, nem kell 7200-es. ;) Vagy akár SSD-t is tehetsz bele. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24038) TazLeacher válasza Sonja (#24037) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. :D SSD...a kis humoros. :D

Ha van valakinek 40-es burkolata, arra meg vevő lennék.

IDE-s? Mert ez fontos lenne... :D

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24039) Sonja válasza TazLeacher (#24038) üzenetére


Sonja
veterán

SATA természetesen.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24040) TazLeacher válasza Sonja (#24039) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24041) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Nálam már megy a PSN... :)

(#24042) TazLeacher válasza MrPG8 (#24041) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Magyarországon vagy?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24043) ozone28


ozone28
csendes tag

Sziasztok nálam is megy a PSN. :))))
Olyan kérdésem lenne, hogy ha pendrivot csatlakoztatok a ps3-hoz akkor azt felismeri de ami rajta van divix-es film azt nem látja. Holott ugyan az a film kivan írva dvd-re akkor lejátssza gond nélkül. Mit kell beállítanom, hogy az adathordozóról is tudjak filmeket nézni?

(#24044) csab2


csab2
veterán

Nekem ma mar haromszor allt le hibauzenettel a frissites. :-(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24045) ozone28 válasza ozone28 (#24043) üzenetére


ozone28
csendes tag

Bocsit kérek mindenkitől nekem is leállt frissítés közben. :O
Kicsit elhamarkodtam a dicsekvést. :(

(#24046) v!ct0y válasza ozone28 (#24045) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az ment eddig is. De a psn még nem :)

(#24047) Scorpio06 válasza ozone28 (#24045) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

A frissítés az más, az mindenkinek elérhető már, de utána nem fog bejelentkezni...

(#24048) MrPG8 válasza ozone28 (#24045) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én viszont nem a frissítésről beszéltem, hanem online gamingről.

(#24049) gabesy


gabesy
tag

Most küldte el az új jelszót az e-mail címemre. És be is léptem. Mükszik--- :D

Gabesy

(#24050) vaksi8 válasza MrPG8 (#24048) üzenetére


vaksi8
senior tag

És tényleg megy!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.