Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70601) TazLeacher válasza Elims (#70600) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez itt már nem arról a nyamvadt bronz trófeáról szólt. Ez már itt harc volt, egyenesen elvi kérdés. :) Ha nem az lett volna, hogy meg vannak az előzőek, hanem mondjuk az első ilyen szívatós, simán hagytam volna. Van még egy pár trófea, amit meg akarok csinálni, aztán lépek tovább. 3 játékom maradt, ami befejezetlen, aztán jöhet a generációváltás. Ezért tolom most ennyire. :)) Olyan régóta halogatom már, már épp itt az ideje.

GT-vel utoljára PS1-en játszottam, a GT2-vel, ott is voltak ilyenek. De ez a játék most - ettől meg pár idegesítő dologtól eltekintve - nagyon megkedveltette magát velem, elkapott a feeling. Nem vagyok nagy autó-játékos, általában 1-2 játék elég arra, hogy kiéljem az ilyen irányú igényem, de most várom a GT Sport-ot, addigra pont elül ennek a fájdalmas emléke, és csak a szép marad.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70602) Brian_GT válasza TazLeacher (#70599) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én is volt ilyet toltam éjjel...annyira el tudja venni az ember kedvét :) Viszont akkor is megakarod csinálni. Én valahogy amúgy azt érzem ebben és az 5-ben ha versenyt nézünk az MI érdekesen fejlődik, mint tudás. Értem ez alatt, hogy nem az a baj, hogy jobbak, mint én..hanem mintha nekik nem lenne fizika. Formula verseny... kapar ,mint atom...tojásokon kell lépkednem...ö meg úgy előz ki, mintha 4kerék meghajtású lenne. Jön a féktáv, ott meg beesek rá és megvan az előzés, majd megint. Szóval tudása ugyan úgy szar hozzám képest, de utána meg jön ez... régebben sztem kellemesebb és észrevehetetlenebb volt a ballansz.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70603) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Szevasztok!
Hardline-ról van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni? A multija játszható,van benne potenciál? :F

Psn ID: Tdizsolt

(#70604) A`rpi válasza Tdizsolt (#70603) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

BF4 most akciós. Tud mindent. Én "meguntam" ezért legközelebbi leárazáskor megveszem majd a HardLine-t, SenorDave topiktárssal. Sztori felejthető, (játékmechanikailag vicces, amikor a nehéz fiúkra hátulról rákiabálsz és eldobják a fegyverüket ijedtükben) multiban vannak új játékmódok, hit reg rendben van, grafika is szép.

[ Szerkesztve ]

(#70605) Tdizsolt válasza A`rpi (#70604) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Gratulálok! :K
A Bf4-et végig játszottam pc-n,a multiba nem mentem bele,ahhoz kevés a gép...a single marha rövidnek bizonyult,így tovább léptem rajta. A Hardline izgat,főleg,hogy a Gta5 lassan kilátástalan helyzetnek tűnik...az akciódús multi új lenne a számomra,gondolom teljesen más a felállása mint a Gta-nak...lehet,hogy benevezek egyre hamarosan. Szerencsés esetben 6k körül lehet találni lemezest. Köszi az infót! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#70606) fausto


fausto
addikt

Érdekel valakit a Far Cry 3-4 bundle felesbe? Kb. 2600 Ft lenne fejenként. A többi PM-be!
(Ismerős, megbízható tag jelentkezését várom :) )

(#70607) erahurka válasza TazLeacher (#70599) üzenetére


erahurka
félisten

NFS: HP-ről nekem is van pár képem, 1 ezreddel arany időn belül vagy épp kívül, gondolhatod melyiknél ment kukába a kontroller :DDD

(#70608) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#70603) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hali!
Én próbáltam haveromnál (ps3), szerintem ez nem BF, de egy jó kis játék, főleg a pénzrablós játékmód a legjobb szerintem. :)
De jó BF3-as létemre én a 3-at ajánlom.. ;)

(#70609) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#70608) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!
Igen,ez egyértelműen más világ,kilépett a saját árnyékából a sztori...a Bf3 tényleg tuti,pc-n ezt is kitoltam,meg is van még,annak idején előrendelésben vettem fémtokos limited edition-ben... :K
Remélem nem lesz csalódás a Hardline,mondjuk Gta5 fun vagyok,és ez többé-kevésbé hasonlít rá(szigorúan csak műfajilag!),ha mondhatom ezt...

Psn ID: Tdizsolt

(#70610) Elims válasza TazLeacher (#70601) üzenetére


Elims
veterán

"Ez itt már nem arról a nyamvadt bronz trófeáról szólt."

Ismerős.. :-( Nekem ugyanígy volt az academy.Csak nekem annyival nehezebb volt,hogy időre ment a téma.
Az egésztől elment a kedvem.

"...jöhet a generációváltás."

Ez így nagyon jó!Ha két géped van egyszerre szinte biztos,hogy mindig a 4-est veszed elő.Hacsak...nem jön egy olyan játék mint az

Assassin's Creed - Rogue.Kipróbáltam.Komolyan mondom,hogy szinte egy az egyben black flag.Ps3-on olyan grafika van,ami simán szép.Tény,hogy a black flag ps4-en (OFF)ezt játszottam kb.3hétig aktívabban(/OFF) nagyon szép!De ez a rogue ps3-on kevésbé marad el.Amennyivel többe kerül egy ps4 a 3-ashoz képest annyival közel sem szebb a 4-es assassins creed.Így aki még nem cserélt gépet ráér vele.

Kipróbáltam a motorstorm 3d rift-et.A múltkor elnéztem a témát,ott van az elején a választási lehetőség viszont nem lehet a 3D-sre nyomni.Nem tudom kiválasztani. :-/ Nyomkodtam már mindent,bekapcsoltam a tv-n a 3D-t,bekapcsoltam a szemüveget is,de semmi. :-/ Mi lehet a gond?Rakjam újra a játékot?

Szerk.:
FpsTunker: Kipróbáltam amit írtál.Nem volt vele gond.Nálam is felismerte a col-t.

[ Szerkesztve ]

(#70611) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gyerekek én továbbra is tartom hogyha Bf, akkor Bad Cpmpany 2....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70612) A`rpi válasza Bogyi007 (#70611) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én az első részt is szerettem. Kétség kívül az alapokat kettő fektette le. Kvázi ezt adják el minden évben csak kicsit más köntösben. PC-n egyik ismerősnél láttam max grafikán, mostani játékokat is megszorongatja...

Minden részben van valami, amiért lehet szeretni.

Első rész multija mai napig megy, néhány apróságot ha javítanának, simán menne még egyszer ennyi ideig a játék nálam, szívesen elővenném mert az alapok már itt is rendben vannak.

Második részben egyértelműen Vitetnam-os DLC viszi nálam a prímet, dzsungel-es pályák nagyon jók, és a "régi" fegyverek.

Harmadik rész kinézete miatt annyira nem jön be, effektek rondák, kedvenc játékmódjaim, Scavenger, és a Gunmaster, Ziba tower nevezetű pálya is hangulatos.

Negyedik rész szerencsére letisztultabb effektek terén mint a harmadik rész, itt a kedvenc játékmódom Chain Link, pályákból itt is van több kedvenc Final stand-es DLC-ből Operation Whiteout az egyik kedvencem.

HL egy kicsit komolytalannak tűnik, de ha már az idáig megjelent összes résszel játszottam, számomra kedvező áron ezt is beszerzem.

(#70613) fausto válasza Elims (#70610) üzenetére


fausto
addikt

Más játékkal sem megy a 3d? Én még mindig a kábelre gyanakszom.

(#70614) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Első sorban azoktól kérdezném akik játszottak a Need for Speed Rivals-val. A mostani akcióban (uk store), a sima verzió 4.80 font, a Complete Edition 10.00 font. Sima mezei játékosként megéri megvenni a drágább verziót vagy nem ad annyival több pluszt. Olvastam mi van a teljes pakkban, de nekem semmit nem jelentenek a csomag címek.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#70615) Buster17


Buster17
addikt

Super slim szétszedő különleges torx fejet hol találok?

Én naíval a műszerész szerszámaimmal neki estem de ez a bütykös fejű csavar kifogott rajtam rögtön az elején :(

(#70616) pulyka jocó válasza Bogyi007 (#70611) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én maradok a 3-nál ;)
De a bc2 se rossz, csak az a baj hogy mincs szerverkereső, emiatt sokszor ilyen 3v4 meccsekre dob be.... :W

(#70617) SenorDave válasza Tdizsolt (#70603) üzenetére


SenorDave
tag

Nekem nagyon bejön a hardline ,grafika okés nagy pályákon is jól optimalizált egy prémium mindenképp kell belőle :) karácsonyra A'rpival így ajándékozzuk meg egymást :DD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70618) Tdizsolt válasza SenorDave (#70617) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi,akkor a Premiumot keresem majd.... :K
Igen,feljebb már meg osztotta velem Árpi,hogy közösködtök.... :DDD ;)

Psn ID: Tdizsolt

(#70619) TazLeacher válasza Elims (#70610) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezért nem vettem még meg (ez év elejére volt egyébként betervezve, majd lett tavasz, nyár, szeptember, most már ott vagyok, hogy karácsony, hogy végezzek)...most nagy bajban vagyok, jön a fekete péntek, kérdés mi legyen...3 hét kevés még, de ha meg jóval olcsóbb lesz, akkor csak nem vagyok a saját pénzem ellensége. :U

Pont a Rouge kimaradt, az AC3-al végeztem, a Black Flag-et már 4-re toltam. 2 olyan játék van még, amibe bele sem kezdtem, de gondolkodom, hogy mi legyen, a Rouge és az Infamous 2. Mindkettő "itt van", az egyik Plusból, a másik kollégámtól bármikor elkérhetem. Már arra is gondoltam, hogy belevágok ebbe a kettőbe, aztán márciusban megveszem az UC4-es pakkot.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70621) Elims válasza fausto (#70613) üzenetére


Elims
veterán

Ezt sajnos nem tudom,de lehet,hogy most kipròbàlom.

Petreszku: Szia!

Nekem is megvan a komolyabb csomag.Akciòban 6eFt. körül vettem.. :-// Szerintem nem olyan jò mint amilyennek kinéz,de ízlések és pofonok.
Ha a komolyabb csomagot veszed meg készülj fel,hogy a koenigsegg nem lesz rögtön elérhető és ez a leíràsban Nincs benne! :-/

Buster: 2,60$ az ebay-en egy kis csavarhùzò-készlet.Én azt hasznàlom màr több éve.Eddig semmi nem fogott ki rajta (pedig volt màr sok telefon,tablet,laptop,stb.) kivéve a gamecube-ot,de arra is talàltam megoldàst...
Érdemes azt megvenned. (Ha nem talàlod,írj és linkelem.)

Jericho: Ha ràm hallgatsz vàrj az uncharted 4 bundle-ig. ;-) Ha addig van mivel jàtszanod 3-ason akkor mindenképp.

(#70622) fausto válasza Elims (#70621) üzenetére


fausto
addikt

Ezt most melyikre mondod? :) más játékkal megy a 3d?

(#70623) Madara-san


Madara-san
tag

Üdv! PS3 slim-en egyik USB port nem akar sehogy se menni a kettő közül. Mivel érdemes indítani a probléma elhárítása érdekében? Tisztítani már próbáltam.

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#70624) A`rpi válasza Madara-san (#70623) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szét kellene szedni, forrasztásokat ellenőrizni.

(#70625) Elims válasza fausto (#70622) üzenetére


Elims
veterán

Bocs,nem idéztem a mondatod. :-)
Szòval arra írtam,hogy màs jàtékkal pròbàltam e.Most kipròbàltam a gt5-tel és 6-tal,4hdmi kàbellel.Ennyi foglalat van a tv-ben,mindig különböző foglalatokban pròbàltam (szòval a tv-ből nem hùzgàltam ki).Ezek közül a kàbelek közül az egyik aranyozott eredeti sony. :-/
Szerintem a tv-n van vmi elàllítva...

(#70626) perge666 válasza Madara-san (#70623) üzenetére


perge666
veterán

Mindenképp használni akarod mindkét USB csatlakozót?
Nekem 1 is elég,mert csak a joyt töltöm rajta,persze ha kamerát is használsz,akkor kicsit kényelmetlenebb,de így is használható 1 USB-vel is.

(#70627) Evome


Evome
aktív tag

Hello
Az összes fajta PS3-ban (alap, slim, super slim) van wifi ?
Nem nagyon vagyok benne a témában, és fontolgattam egynek a beszerzését most hogy ilyen stabilan "olcsón" lehet már hozzá jutni.

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#70628) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segytséget szeretnék kérni.
A PS3-am egy ideje nem ismeri fel a blu-ray lemezes játékokat.

CD-t és DVD-t simán lejátszik (filmekkel és zenével próbáltam), de a blu-ray disken levő játékot nem :(
A lejátszó romlott el, vagy valami egyéb probléma lehet?

Köszönöm!

(#70629) perge666 válasza Evome (#70627) üzenetére


perge666
veterán

Mindegyikbe van wifi,ez alapfelszereltség. :)

(#70630) james001 válasza Gaborka30 (#70628) üzenetére


james001
veterán

Milyen PS3? Fat/Slim/Super Slim? Hány éves?
Szerintem csak olvasó baj lehet ez,de az okosabbak majd megírják ha nem az.
Blu ray filmmel próbáltad?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70631) Evome válasza perge666 (#70629) üzenetére


Evome
aktív tag

És ha jól tudom akkor ugye itt még nem muszáj meg venni a plus-t hogy neten játszhassak a játékokkal ? AZ Csak a 4-hez kell ?!

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#70632) A`rpi válasza Evome (#70631) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Multi ingyenes. Ha van egy kis időd az összefoglalót fusd át, sok kérdés meg van válaszolva. :K

(#70634) Evome válasza A`rpi (#70632) üzenetére


Evome
aktív tag

Na akkor mielőtt feltenném a következő kérdést amit mér megfogalmaztam :C elolvasom az összefoglalókat. :R

(#70633) james001 : azért köszönöm :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#70635) fausto válasza Gaborka30 (#70628) üzenetére


fausto
addikt

Sajnos az olvasó kezd meghalni.
Elims: Ez érdekes... és a 3d filmek futnak rendben?

[ Szerkesztve ]

(#70637) Elims válasza Gaborka30 (#70628) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

95%,hogy a fej hal meg benne.Ugyanígy volt régebben is ps2-nél.Először csak a cd olvasta (a gyári dvd-s játékokat nem) aztán már a cd lemezt sem olvasta be. Én nem hajtottam ki egyetlen gépet sem ennyire.Persze fejcserét csináltam már..

Fausto: Filmek tökéletesen futnak. Most néztük meg az új Jancsi és Juliskát 1080p-ben,sbs-ben.Jó volt! :-)
Szerintem a tv beállításaiban van vmi elállítva. :-/ Megyek a topikjába,hátha tud vki írni vmit.

(#70638) Gaborka30 válasza Elims (#70637) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok! A gép Slim.

Köszönöm a segítséget :)
Érdemes belemenni a fejcserébe? Mennyiből lehet kihozni? Esetleg tudtok szervízt ajánlani?

Köszönöm!

(#70639) Elims válasza Gaborka30 (#70638) üzenetére


Elims
veterán

Attól függ,hogy mennyiért vetted a gépet,egyébként érdemes.
Konzolok szervíze vagy más jobb nevű bolt.

(#70640) A`rpi válasza Gaborka30 (#70638) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Olvasófejcsere (Slim típusban): 15.000 Ft

Ennyit szvsz nem ér, használd így, vagy add el hibásként.

(#70641) Gaborka30 válasza A`rpi (#70640) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszönöm!

(#70642) Madara-san válasza perge666 (#70626) üzenetére


Madara-san
tag

Konkrétan azért kell mindkettő, mert az egyikről joy-t töltök, ha szükséges, a másikba pedig bluetooth egység csatlakozik, XBOX 360 stílusú kontrollerhez :) valamelyik nap akkor szétkapom majd, gari nincs rá úgyse, használtan vettem kb. fél éve, csak az USB-ket nem ellenőriztem akkor.

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#70643) eeXaa


eeXaa
addikt

Üdv mindenki!
Egy slim 160gb vel csatlakoztam a táborhoz.
lenne egy kérdésem a kontroller-ről. csak akkor tölt ha megy a ps, vagy van rá valami mód hogy töltsem a ps bekapcsolása nélkül is? próbáltam a telóm adapterén keresztül, de nem működött...

[ Szerkesztve ]

(#70644) Tdizsolt válasza eeXaa (#70643) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!
Sok sikert és örömöt a géphez!! :K
Sajnos csak bekapcsolt állapotban tölt.
Tv Usb-ről,illetve pc/laptop Usb-ről tölthető,telefon töltőről még nem próbáltam,de az sem kizárt,bár lehet,hogy annak nincs meg a szükséges teljesítménye hozzá...

Psn ID: Tdizsolt

(#70645) A`rpi válasza Madara-san (#70642) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha csak ez a gond ne szedd szét.

Vegyél egy USB hub-ot, (elosztó) azzal is tud működni PS3.

(#70646) eeXaa válasza Tdizsolt (#70644) üzenetére


eeXaa
addikt

..ah köszi.. mégegy láma kérdés.. nem lehet instalállni a gémeket, a lemezről megy minden töltés egyenest? kicsit furcsa a "rendszeres" kattogás...

(#70647) perge666 válasza Madara-san (#70642) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaa értelek,Xbox párti vagy,csak az exkluzívak miatt jöttél át. :DDD (tudom hogy van régebbi PS-ed is,csak poénkodok)

(#70648) Bogyi007 válasza eeXaa (#70643) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szia jó vétel volt! Egész véletlenül nem Szegeden a Dorozsmai vásárban vetted?

Ahogy a kollega írta, szinte mindenhonnan tölthető, én anno Pc Usb portjáról töltöttem fel gyakran a kontikat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70649) eeXaa válasza Bogyi007 (#70648) üzenetére


eeXaa
addikt

nem, egy haveromtol vettem 20 játékkal kihagyhatatlan áron....
..xboxon nyomom már v. 7 éve, de mindig is szerettem volna egy ps3 at... ráadásul a játékok közt van egy pár újabb amit nem vettem meg boxra de játszani akartam vele.. a többit meg trédelem pl. GT6 ra.. ect.

(#70650) SenorDave


SenorDave
tag

Megszületett az eslő platinum trophym (watch dogs ) :DDD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.