Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) perge666 válasza Keput (#73000) üzenetére


perge666
veterán

Akkor passzolom sajnos.
De néhány hónapja volt itt valaki aki ugyanígy járt ugyanezzel a játékkal,lehet Elims volt......hátha erre jár és tud segíteni.
Mondjuk neki úgy rémlik hogy segített egy másik lemez,utána használta a sajátjával.

[ Szerkesztve ]

(#73002) Goldwin válasza gyuszito (#72996) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#73003) Goldwin válasza Keput (#72997) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#73004) gyuszito válasza Goldwin (#73002) üzenetére


gyuszito
senior tag

Értem, de így hogy szerezhetek magamnak accountot?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#73005) Keput válasza Goldwin (#73003) üzenetére


Keput
csendes tag

Kipróbáltam ezt a módszert is de még mindig nem működnek a lemezek sajnos, nem jutottam előrébb, de azért köszi a választ.

(#73006) RangerFox válasza gyuszito (#73004) üzenetére


RangerFox
veterán

Regisztrálsz

(#73007) gyuszito válasza RangerFox (#73006) üzenetére


gyuszito
senior tag

Igen, pc-ről sikerült, de a ps-ről nem engedte...

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#73008) A`rpi válasza gyuszito (#73007) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Legújabb frissítés fenn van a gépen?
Internet tesztet le tudtad futtatni?
PS böngészőjében volt internet?

(#73009) Terence12 válasza A`rpi (#72994) üzenetére


Terence12
tag

Hali, végül átraktam az ssdt a pc-be, és az intel saját programja azt írta hogy "health degreaded!" uh. azt hiszem gariztatnom kell!

(#73010) A`rpi válasza Terence12 (#73009) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem "mezei" 120GB Samsung SSD volt a gépben sosem volt vele problémám.

(#73011) Terence12 válasza A`rpi (#73010) üzenetére


Terence12
tag

hát úgy látszik én kifogtam az intellel. Hogyhogy csak volt? Hybridre váltottál?

(#73012) A`rpi válasza Terence12 (#73011) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Korábban napi szinten használtam és kihasználtam az előnyeit.
Mostanában már annyira nem használom a gépet, így áttettem PC-be az SSD-t.

(#73013) Terence12 válasza A`rpi (#73012) üzenetére


Terence12
tag

Hát én a skyrimet még mindig tolom és ahhoz nagyon jól jön(ne) :)

(#73014) ldave


ldave
félisten

Srácok, tolom a PS3-at, amikor előjött egy ilyen hiba: [link]. Nem hiszem, hogy a TV-vel lenne gond, mert átkapcsoltam gyorsan máshova és ott jó volt a kép. Visszalépve PS3-ra pedig amikor kiléptem a játékból (PS gomb + quit), akkor pityogott 2-3-t, aztán újraindult a gép. Régebben már párszor volt ilyen, de akkor előtte lefagyott a gép.

A Slime draws near! Command?

(#73015) nokia párti válasza ldave (#73014) üzenetére


nokia párti
őstag

Másik HDMI kábellel próbáltad már?

(#73016) A`rpi válasza nokia párti (#73015) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én is ezt mondanám neki,
de ha csipogott is a gép akkor ott inkább a géppel lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#73017) nokia párti válasza A`rpi (#73016) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez a "kilépünk a játékból majd újraindul" folyamat teljesen normális. Vadi új PS3-ak is szoktak ilyet csinálni.

(#73018) A`rpi válasza nokia párti (#73017) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az odáig rendben is van,
viszont a képi hiba után a csipogás / fagyás vetőkártya szerint nem jó jel.

[ Szerkesztve ]

(#73019) ldave


ldave
félisten

Köszi a tippeket, másik kábellel majd megnézem hétvégén.

A Slime draws near! Command?

(#73020) nokia párti válasza ldave (#73019) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha azzal is ilyeneket csinál, lehet haldoklik a GPU.

[ Szerkesztve ]

(#73021) VooĐoo válasza ldave (#73014) üzenetére


VooĐoo
tag

A display settings legalján van egy olyan, hogy "deep color output (hdmi)" próbáld meg azt kikapcsolni.

PSN: Neon--Skyline

(#73022) gyuszito válasza A`rpi (#73008) üzenetére


gyuszito
senior tag

A válasz mindem kérdésedre pozitív!
Mostmár fain minden! :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#73023) RangerFox


RangerFox
veterán

A napokban sikerült végigvinnem a Puppeteer játékot. Nem voltak elvárásaim a játékkal kapcsolatban, de kellemeset csalódtam, nem sikerült rosszul, de nem is annyira kiemelkedő alkotás. Viszont a története nagyon sokszor csalt mosolyt az arcomra, 2k forintot újonnan lazában megérte. :)

(#73024) gyuszito


gyuszito
senior tag

Jó reggelt skacok!
Tegnap behelyeztem egy PSX játékot a ps3-ba,és azt írta, hogy nem megfelelő output... Szóval ha át pattintom az RCA kábelt a gépbe, akkor lejátsza? ;]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#73025) perge666 válasza gyuszito (#73024) üzenetére


perge666
veterán

Nekem HDMI-vel is játssza rendesen a PS1-es játékokat.

(#73026) RangerFox


RangerFox
veterán

Battlefield 4-ben vannak még játkosok multiban?

(#73027) A`rpi válasza RangerFox (#73026) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze. Nem olyan rég trofiztam ki, kis túlzással minden játékmódban jártam, és találtam is játékosokat.

(#73028) erahurka


erahurka
félisten

Reggel óta egyfolytában ledobál a PSN, másnak is van ilyen problémája? Utána egyből vissza tudok lépni, csak néhány perc múlva megint kuka...

[ Szerkesztve ]

(#73029) HuMarc válasza erahurka (#73028) üzenetére


HuMarc
addikt

9 óta TLoU multizom, eddig semmi gond nem volt. Bár látom a kommented idejéből, nekünk mást jelent a reggel :D

(#73030) erahurka válasza HuMarc (#73029) üzenetére


erahurka
félisten

7 körül felébredtem, mondom farmolok kis XP-t, de nem ment. Szerintem a gépem fogta le valahogy a netet, bár elég WTF. Mindenesetre tegnap tűnt fel, amikor kivettem a tékából pár filmet, hogy lehúzza az egész házban a netet. Eddig max az adott laptopon volt használhatatlan.

TLoU multi amúgy jó?

(#73031) HuMarc válasza erahurka (#73030) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem bejön, elég lassú, nem az a tipikus reflex-shooter, de igazándiból taktika is csak minimálisan van jelen. Nekem már elég sok időm van benne (6+ napot ír arra a játékmódra, amivel a legtöbbet játszom), így a pályákat, a lehetséges taktikákat elég jól ismerem, de így is baromira izgalmas tud lenni, amikor 10:18-ról (megmaradt újraéledések száma) visszahozzuk 2:2-re, majd egy hajszálon múlik a győzelem, vagy amikor a harc leszűkül két szomszédos szobára, és az azokat összekötő ajtónyílásra. Szóval ha pl. egy CoD-hoz, vagy BF3-hoz hasonlítod a multis élményt, akkor valószínűleg elvérzik a TLoU multija, de szerintem így is bőven élvezhető, egy jó kis lassú TPS lövölde, ami valamilyen szinten egyedi élményt ad.

(#73032) neo-geo válasza RangerFox (#73026) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Jaja, vannak még bőven. És az mitől lehet, hogy Battlefield 4 digitális sima verzió, a kampány eleje körül az egyik átvezető videó után, fekete a kép de viszont hangok vannak a következő pályán?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#73033) A`rpi válasza neo-geo (#73032) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Próbálkozz chapter select-tel, ha nem oldaná meg akkor kezd újra a játékot.

Még egy fontos dolog, ha a kampánnyal kívánsz foglalkozni közben ne multizz, hajlamos megbolondítani a sztorit.

(#73034) neo-geo válasza A`rpi (#73033) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Már háromszor újra kezdtem, és töröltem a mentést is, és addig multi sem volt, de már neki álltam multizni. Tehát akkor chapter select, mert ezt nem próbáltam eddig és ha nem, akkor mentés töröl és újra minden csak a kampány? Multi nélkül, és az nem számít bele amit eddig játszottam? Csak, hogy közben ne legyen multi?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#73035) A`rpi válasza neo-geo (#73034) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos ez ilyen korábban én is megszívtam vele.

Újra le is szedtem a játékot, de az sem oldotta meg a dolgot. Elején lehetőleg ne halj meg, ott valami el van rontva PS3 verzióban :(.

Ha fekete képernyőt kaptál, akkor töröld a játékmentéseket, és kezd elölről. Lehetséges a chapter select is megoldja a problémát, de erre pontosan nem emlékszem már, kínomban én már mindent csináltam. Annyit tudok a játékot újra letöltve is ugyan úgy bugos volt, szóval a mentéssel van a gond, illetve szerintem az elején az elhalálozás kavarhat be.

Multi és a kampány külön van, multiban elért eredmények megmaradnak.

Kampány mentését ronthatja el a multi, ha csinálsz biztonsági másolatot, és multi után vissza is állítod, akkor nem lehet gond, de az egyszerűség kedvééért úgy szoktuk javasolni, amíg nem végzel a sztorival addig ne is menj multizni.

Szerk: Ha jól emlékszem nekem ezen a részen nem ment tovább: [link] Tehát, ha ezt a rész itt nem teljesítettem hibátlanul, töltőképernyő volt, és nem csinált semmit a játék.

[ Szerkesztve ]

(#73036) pulyka jocó válasza A`rpi (#73035) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

A kampány mentését is elrontották, ha lekapcsoltad a ps-t, és nem mentetted a játékot pl pendrivera, kezdheted elölről. Nekem így van, ezért is nincs meg a 3 fegyver multiban :D
Bár inkább Bf3-ok, az legalább nem laggol... :(

[ Szerkesztve ]

(#73037) neo-geo válasza A`rpi (#73035) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, akkor újra neki futok, és figyelek az elején, hogy ne dögöljek annyit :C :R És addig nincs multi.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#73038) A`rpi válasza pulyka jocó (#73036) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

BF4 multija szerintem rendben van, és "szebb" is szerintem. Én legalább is jobban élveztem negyedik részt.

BF3 PS3-mon nagyon csúnya, főleg a fényeffektek, meg az nem tetszik még, hogyha csak melletted elsuhan egy golyó azonnal "bekönnyesedik" az ember szeme...

(#73039) pulyka jocó válasza A`rpi (#73038) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

A grafikája nem érdekel, szerintem nem a legcsúnyább, de az akadozások hihetetlenül idegesítők. Csak úgy fogja magát és beakad, vagy nem tudok rendesen célozni emiatt, bezzeg az ellenség igen, rögtön lelő... :W

(#73040) A`rpi válasza pulyka jocó (#73039) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Semmi kirívó FPS drop nekem nem rémlik, (PS4 verzió után, elég szépen fut a játék nextgenen, full64 szervereken köhög picit, és a Naval Strike pályákon, máshol nagy általánosságban a framerate is rendben van)
igaz SSD-vel toltam végig.

[ Szerkesztve ]

(#73041) ldave


ldave
félisten

Van ez a PS Gold headset, viszont úgy látszik, hogy elhagytam valahogy a kábelt, amit adtak hozzá. Lehet ilyet kapni külön?

Ami a zacsi mellett van.

A Slime draws near! Command?

(#73042) A`rpi válasza ldave (#73041) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jack-Jack kábel, kereső szó: 4 pin 3,5 jack male male

[ Szerkesztve ]

(#73043) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azt hinné az ember, hogy amikor 70.000Ft-ért már PS4-et lehet kapni, 20-25 környékén már kapható egy PS3. De sajnos nem. 40e-t biztos nem ér meg nekem a nosztalgiázás :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#73044) pulyka jocó válasza A`rpi (#73040) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nemtudom másnak hogy megy, van hogy 15 percig bírom a játékot, az akadozása hihetetlenül felidegel...

(#73045) pulyka jocó válasza Mister_X (#73043) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Van már slim modell játék nélkül 30 ezer körül is. (akár 12gigás SS)
Nézz szét egy kettő facebook csoportban is, hátha találsz jó árút.

(#73046) erahurka


erahurka
félisten

Hát srácok ez a GTA Online olyan szinten átgondolatlan, hogy sokszor fáj vele játszani...
- Hostolok egy meccset, kilépnek páran, így kevesebben leszünk mint ahány kell az adott pályához. Mi történik? Nem a lobbiba dob vissza, hanem kérdés nélkül kidob a meccsből.....
- Heist-et csinálunk, sikerül a pálya. Hova dob? Ki a közösbe, majd pár másodperc múlva jön egy üzenet és lehet folytatni. Miért nem egyből a következő pálya felkészülési képernyőjére kerülünk mindannyian????
- Egy ember kilép heist-ből, ugye kötelezően 4 ember kell. Mi történik? Egyetlen opció a free mode, persze hogy nem mehetünk vissza match makingbe!
- Megszakad a kapcsolat, stb. Újrapróbálkozás vagy valami? Dehogy, tölt 5 percet mire visszajutsz a sztori módba, és aztán onnan újra várhatsz 5 percet, mire visszalépsz online-ba.....
- Vártok match making-ben, össze-vissza pofáznak az idióta partnerek, szeretnéd őket némítani. Haha, majd ha betöltött a pálya, és EGYESÉVEL, és ha közben meghalsz, akkor kidob a beállítások menüből... :W
- Szeretném AFK-olni az egyik pályát. Ha vége egy meccsnek, akkor lehet szavazni mi legyen. Ha senki sem szavaz, random választ egy pályát. Miért nem adhatom meg, hogy ezt szeretném újra és újra játszani???
- Miért fájt a RockStar-nak beletenni valami fast travel opciót a játékba???
- Ha döntetlenre állunk egy pálya a végén, akkor miért nem döntetlen az eredmény, miért nyer az egyik csapat????????
- Miért nem csatlakozhatnak be játékosok meccs közben? Ha nem is az adott körbe, de a következőbe.

:W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#73047) A`rpi válasza erahurka (#73046) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hesit játékidejét ezzel tolják ki ha nem lenne benne... Engem is felidegesített, de második alkalommal (PS4-en) kb már nem is érdekelt. Ez sajnos ilyen, ha minden ésszerű lenne, ki venné meg a következő részt? :)

Másik, közvetetten lehet a konzolgyártók is nyomást gyakorolnak a játék kiadókra, valamennyire "szaggassák" fel a játékmenetet, tarts pihenőt stb stb... Más kérdés ha rá van kattanva az ember nem érdekli, max közvetetten lobbys dolgok felbosszantják...

Amúgy ha jobban megnézed mostani játékok online rész döntő többsége ilyen és ehhez hasonló dolgokkal van elrontva...

[ Szerkesztve ]

(#73048) erahurka válasza A`rpi (#73047) üzenetére


erahurka
félisten

Nem sokat multizom, úgyhogy nem tudom más játékokban milyen.

Amúgy PS3-on melyik játék multija a legjobb, melyiket játszák a legtöbben?

[ Szerkesztve ]

(#73049) A`rpi válasza erahurka (#73048) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szubjektív.

Én egy játéknál sem időztem idáig túl sokat, EA játékoknak lehet tudni szám szerint a játékos bázisát, ahogy a COD zombijában is írja pontosan az aktuális létszámot.

Általánosságban véve a felkapottabb címeknek megmarad egy "törzsgárda", trófea vadászok, és a random betévedők miatt szinte minden játékban én találtam embert.

Volt egy két neccesebb DLC ami már régi is volt, és a játékosbázis is elkopott, de ott is simán meg tudtam mindent csinálni amit szerettem volna fanatikus rajongók miatt.

(#73050) Mister_X válasza pulyka jocó (#73045) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A szomorú az, hogy az árak cseppet se változtak a bő két évvel ezelőtti állapothoz képest... Én 35-ért adtam el akkor a saját Slimemet, ma is kb. annyiért vehetnék egyet. Egy 12GB-os slimért még lehet leraknék 25e Ft-ot, mert tudok bele HDD-t rakni, akad a polcon kettő is.

Hacsak át nem megyek yoloba, addig nem fogok venni :N PSVR miatt amúgy is szemezek egy PS4-gyel, és azok ára csábítóbb is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.