Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69851) Elims válasza Imilenni (#69849) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha magadnak veszed a gépet akkor 2dl kòlàt se adj a "phat" ( :-)) )gépért,se a fat gépért.
Inkàbb super slim-et keress mindegy,hogy mit àllít az eladò.

(#69852) crue válasza Imilenni (#69849) üzenetére


crue
őstag

Fatért még ötezer is sok, akármennyit ment is. 30000 körül szerintem van super slim is.

(#69853) A`rpi válasza Imilenni (#69849) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egy Samsung SyncMasterT190-es monitorom van, egy DVI és VGA bemenet a monitoron, paraméterei alapján KÉPES kezelni a konzolt, de valaki megtudná mondani hogy melyikre "értékesebb" kötni a konzolt?

HDCP támogatás a lényeg, ezt tudja a monitorod, DVI HDMI kábelre lesz szükséged.

PS3 hoz milyen monitor szükséges? [link]
PS3 Hang beállítás monitor használata mellett [link]

Sajnos az anyagi helyzetem használt konzolt enged meg. Ahogy láttam 30.000-ért már van "Phat" 80 GB-os verzió. Az eladó állítása szerint nem ment sokat. Boltban is megvásárolható a "FAT" ugyanúgy 30.000-ért, 3 Hónap garival. Az eladó 10+/0- arányban van. Ad még hozzá 3 játékot is. Szerintetek boltban vegyem, mert az nagyobb biztonságot ad?

FAT gépektől óva intelek!

Superslimet vegyél itt az aprón! Játékok fillérekért mennek, de egyenlőre el lehet lenni plus-ingyen játékaival is, ezt 14 napig tudod használni ha megadod a bánkártyád, utána levonja az egy havi költséget de ezt lehet tiltani.

Olvasd el az összefoglalót, csak a lényeget kiragadva:

Mire elég az "alap" 12GB Super Slim? [link]

PlayStation Plus

Hol találom 14 napos ingyenes próbát PS+ hoz? [link]

(#69854) Gebriel


Gebriel
veterán

[link]
Ha volt már bocs.
Mennyire lehet igaz?

(#69855) A`rpi válasza Gebriel (#69854) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

2-3 évet én még jósolok ennek a generációnak.
Aztán idővel majd elválik mikor kapcsolják le PSN PS3 részlegét.

(#69856) Wlac válasza Gebriel (#69854) üzenetére


Wlac
Ármester

Lehet benne reáció. A kérdés az, hogy az online-nal mi lesz. Mivel azonban kijön még a Black Ops 3 is, ezért szerintem még évekig menni fog.

“The wha-"

(#69857) oriic válasza Gebriel (#69854) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van benne ráció, de ez nem azt jelenti hogy azonnal elvágnak mindent a PS3-tól. Raktárakban szerintem még mindig több száz ezer, ha nem millió gép van, azokat úgyis eladják majd még pár évig, illetve elég csak a PS2-re gondolni, ott is naaagyon sokáig kihúzták a generáció végét.

Live-Die-Respawn

(#69858) Tegla80 válasza Gebriel (#69854) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom,h mennyire sikerult koltseghatekonnya tenni a ps3slim gyartasat,de En ezt gondolom jelenleg gyenge pontnak es a leallitas esetleges indokanak....(a hirre reagalva)

Amugy sztem (is) lenne meg par eve a gepnek ,mert a ps2-is jo sokaig gyartottak/ertekesitettek......a ps3 joval tobb mert van penzlehuzo felulete(store) is es multi...ezert a ps3psn leallitasat kizartnak tartom ugy 5evig.....penz-penz-penz a digitbol .(van aki most jut el a ps3 vasarlasahoz.....trendi a digit mar es akciok is vannak boven....)
Plusz ne feledjuk a gaikai teljes rendszere a Sony-e.....sztem boven elbir mindent kompletten.

Szoval sztem. :)

Szerk
Uh. Nem "masoltalak" a ps2 vel oric... csak nem frissitettem ,nameg hosszan gondolkodtam....(hoztam egy sört kozben :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69859) DVlad válasza Speedhs (#69850) üzenetére


DVlad
őstag

Mit kell ahhoz csinálni, hogy úgy melegedjen? Nekem olyan van és még sosem volt probléma vele.

(#69860) A`rpi válasza DVlad (#69859) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Semmit.
Csak használni kell, általában instant jön a hiba.

Szerencse és üzemidő kérdése is.
Nem ajánlott FAT gép vásárlása továbbra sem.

Eleve hűtés alul méretezett, halk működés miatt,
aztán ha bemelegszik a gép hangos tud lenni az is.

Nagy a fogyasztása, folyamatos hőtágulás miatt
felszakadnak az érintkezők az alaplapról, ilyenkor lesz sárga ledes a gép.

Túlmelegedés "kupak" silány minősége miatt is előfordulhat: [link]
(Eltávolítás nem szakszerű,
inkább a szemléltetés lenne a lényeg.)

[ Szerkesztve ]

(#69861) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok! Tegnapi nap elcseréltem a Darkness 2-t a fifa 13 re meg Dante's Infernóra. Mind 2 nagyon tetszik és meglepetésemre a fifa 12-ben van ultimate team amivel még játszanak is. :D Ma ki 1,5 *-os csapatomat összedobta full barcás emberkével, 5* os volt. 3-1 re el is vert. :D

(#69862) A`rpi válasza pulyka jocó (#69861) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Dante pokla eléggé ott van, még csak DLC-vel játszottam barátommal, az nagyon rendben van.
Vannak benne kihívások, egy részét egyedül kell teljesíteni, másik felét pedig egy cimborával, utóbbi nagyon hangulatos volt. Lehet saját pályákat is készíteni, szóval el lehet vele szórakozni.

(#69863) Mister_X válasza A`rpi (#69862) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem maga az alapfelállás csapta ki a biztosítékot Dante's Inferno terén. minor spoiler Egy nyomorult kereszteslovagot hátbaszúrnak a Szent földön, majd szembeszegül az apokalipszis négy lovasának egyikével, a halállal - és nyer. WTF

De azért nem rossz iparosmunka.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69864) Wlac válasza Mister_X (#69863) üzenetére


Wlac
Ármester

Kratos után ez miért meglepő felállás? Halandóként is egy senki volt (isteni mértékkel nézve), és hejhó, milyen szépen rendet csapott közöttük.

“The wha-"

(#69865) A`rpi válasza Wlac (#69864) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tipikus mert "csak".

Milyen unalmas is lenne úgy a horrorfilm ha nem nézne be a szereplő a szekrénybe. stb stb ;]
Nagyon sok filmre vagy játékra rá lehetne húzni,
hogy ez vagy az meg az mekkora epic fail.
Ami konkrétan a történet alapjául szolgál.

[ Szerkesztve ]

(#69866) Mister_X válasza Wlac (#69864) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kratos félisten, Zeus fia. Elég kemény harcos volt korábban is, csak belefutott olyanba, aki nála is erősebb volt - ekkor ajánlotta fel életét Aresnak a győzelemért. Mondanom sem kell, e cselekmény égy a GoW III között tíz év telt el, megannyi tapasztalattal, ereklye bezsebelésével és erő felhalmozásával - példának okáért, átvette Ares helyét és ezt Zeus se tudta eltűntetni a GoW II elején.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69867) perge666 válasza Mister_X (#69866) üzenetére


perge666
veterán

Ezt szépen megfogalmaztad,le a kalappal. :C

(#69868) Mister_X válasza perge666 (#69867) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ehm, elragadt a hév és még egy spoilert se tettem elé :DDD

A'rpi majd ha lesz oly kedves :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69869) Wlac válasza Mister_X (#69866) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem arról van szó, hogy jogos-e Kratos erőssége, hanem arról, hogy plot szempontjából ugyanúgy bele lehet kötni a létjogosultságába, mint Dantééba. Ami azt illeti, bármelyik videojátékhőst lehet ekézni, aki nem hal meg egy golyótól, nem kell másfél óránként etetni és itatni, és még a WC-t sem kell használtatni vele. Gyakorlatilag tehát a The Sims az egyetlen ilyen játék.

“The wha-"

(#69870) Mister_X válasza Wlac (#69869) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem értem az érvelésed - előbb felhozol egy karaktert ellenpéldaként, amit én megcáfolok, majd kijelented, hogy nem is Kratos a lényeg :N És a GoW plot mérföldekkel kidolgozottabb, mint a Dante's Inferno - Dante és Kratos közötti különbséget már leírtam, de akkor a kegyelemdöfés: Dante halála pillanatában végzett az egyik lehető legerősebb ellenféllel a játék univerzumában, míg Kratos tíz évet kellett várjon a bosszújával.

Igen, ettől függetlenül minden karakterbe bele lehet kötni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69871) Wlac válasza Mister_X (#69870) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából én csak azt nem értem, hogy azon amit leírtál Dantéról először, abban mi csapta ki a biztosítékot? Ennél ezer meg egy sablonosabb játékkezdés/eredettörténet/alapfelállás van. Először azt hittem, hogy Dante erejébe/képességében látod a hibát, azért írtam, hogy Kratos is "csak" halandó, akinek az ereje először semmi az istenekéhez képest (és mégis nyert).

“The wha-"

(#69872) Mister_X válasza Wlac (#69871) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már leírtam a különbséget. Dante, a nyomorult halandó, egyből végzett az apokalipszis lovasával, csak mert nem akart meghalni, ezzel szemben Kratos, a félisten, tíz évig tápolt, mire Aresszal (lesser stage boss, rofl) megküzdött.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69873) Wlac válasza Mister_X (#69872) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Assassinok pedig több tíz méteres zuhanást is tompítanak egy bokorral. Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló (mármint Dantéban), mivel a készítők alkották meg a világ szabályait. Úgy tűnik, hogy ezen szabályok szerint a lovasnak nem volt olyan ereje, mint más művekben, mint ahogyan az eredeti műben Dante sem éppen azt csinálta, amit a játékban. A fantasy/mitológia világa nem univerzális, nem egységes, nem kell minden egyes műben ugyanúgy megjelennie.

“The wha-"

(#69874) Speedhs válasza DVlad (#69859) üzenetére


Speedhs
őstag

A mi gépünk is elment 8 évet hibátlanul, a lényeget leírták utánam. :)

(#69875) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Huh milyen vitát szítottam?! :B
Szerintem ebből a játékból platina lesz,már legyőztem zt a csápos valamit a pokolban (ha ez a a pokol)

(#69876) Bp


Bp
tag

Hali.

Az mitől van hogy trofea szinkronizálása valami hihetetlenül sok ideig tart (ki se várom 14% kilépek mert megunom,aztán meg majd 1 percig nem is reagál az irányítóra) ?

Nettel nem lehet gond,probáltam kábelel (azt frankon eldobálja) és wifivel is,akár 1 trofea frissitésnél is.
PSN detto,csigalassu,,de az nem is érdekes annyira

(#69877) Wlac válasza Bp (#69876) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindig ilyen lassú. Minél több új trófeád van, annál lassabb, ezért érdemes gyakran frissíteni.

“The wha-"

(#69878) A`rpi válasza Bp (#69876) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Normális" a jelenség.

Én főleg akkor tapasztalom ezt még SSD-vel is ha valakivel összehasonlítom a trófeáim, és az előtt szeretnék kilépni mielőtt a barátom összes trófeáját betöltené.

Trófea szinkronizálás is jó lassú főleg ha sok trófeája van az embernek.
SSD valamennyit segít a szinkronizálás sebességén.

Az érdekessége a dolognak, relatív nagy adatot mozgat meg PS trófea feltöltéskor.
Egy játék trófea listája 20-30MB körül van, sok kép miatt.

Eleve ez is logikátlan, egy táblázat kellene, kettő változóval, a trófea listába,
megvan e a trófea, vagy nincs.

Kilobyte-okról beszélnénk, így nem lenne örökkévalóság a trófea szinkronizálás sem.

[ Szerkesztve ]

(#69879) Tegla80 válasza Bp (#69876) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ez boven az anomalia kategoria.....kb senki nem panaszkodik itt ilyenre....
"....Nettel nem lehet gond,probáltam kábelel (azt frankon eldobálja) és wifivel is,akár 1 trofea frissitésnél is......."
Milyen (mikori) routered van? (Cseren gondolkodtal e mar es mennyit szannal ra.....?)
Volt olyan ps4 user aki bongeszett,jatekot frissitett es megsem erte el a psn-t/store-t.....router fw frissites/vagy router csere nelkul...utana erdekes,de volt minden. :U
Szoval?

szerk
sracok ez halo gond lesz sztem.....nem dobal el a router csak ugy egy csatlakoztatott eszkozt kabelen,ha jo... :U (nalam tutira nem,csak akkor ha xar ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69880) Bp


Bp
tag

Egy TL-WDR3600 router van,nem rég cseréltem egy régi netgeart erre.

Azon is volt néha ilyen de 1 nap és el is felejtette ezt a lassú szinkronizálás dolgot,most meg 1 hete csinálja,pedig 2 naponta játék után egyből rányomok,nehogy "fel torlódjon neki" az a über rengeteg 1-2 trofea amit kidob.

Van 871 trofea az annyira nem sok,a psn meg ,még mikor vettem a gépet 2009 telén na akkor még jó volt ( a régi kinézettel).
De ez az újfajta,hát ez nem a sebesség bajnoka nálam,meg nem is tetszik

(#69881) Tegla80 válasza Bp (#69880) üzenetére


Tegla80
addikt

Az nem egy xar fajta,ha jo....(nekem is ilyen van)
Probald meg a topicjaban megkerdezni a szakikat,h mitol lehet a kabeles ledobas,mert valami nem ok azzal a routerrel.....lehet egy fw frssites segitene,de lehet ,h gariztatni kell.
Itt a topicja,[link]
Itt meg az altalanos tp router topic:[link]...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69882) #79125504 válasza oriic (#69857) üzenetére


#79125504
törölt tag

Ha lefog állni véglegesen a PSN, akkor mi lesz azokkal az emberekkel akik rengeteg digitális tartalmat vásároltak ?? Tegyük fell HDD cserét kell végrehajtani akkor valahogy csak biztosítani kellene , hogy a megvásárolt tartalmak elérhetőek legyenek mindig is letöltésre...

(#69883) Bp válasza Tegla80 (#69881) üzenetére


Bp
tag

Most kipróbáltam wifin,7 perc és le is ment a szinkronizálás,azzal nem volt baja.

Meg is lestem 2009 december 19 óta van meg,lehet a hdd-n is kellene valami töredezettség-féleséget végre hajtani,mert teker rendesen

(#69884) dilipok válasza #79125504 (#69882) üzenetére


dilipok
veterán

ezen felesleges elore agyalni, egyelore szo sincs ilyesmirol

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69885) perge666 válasza #79125504 (#69882) üzenetére


perge666
veterán

Az bukó lesz.
Addigra 10% nem fog játszani azokkal a játékokkal........
Ezért vásárolok lemezes játékokat,a 17-18 éves PS1-es játékok ott figyelnek a polcon.

[ Szerkesztve ]

(#69886) MasterMark válasza #79125504 (#69882) üzenetére


MasterMark
titán

Keresd ki az EULA-ban mi vonatkozik erre.

Switch Tax

(#69887) Tegla80 válasza Bp (#69883) üzenetére


Tegla80
addikt

A 7perc az rettento sok...(gondolom merted es nem hasrautve irtad)
Szoval En tovabbra is router vagy halozat problemanak tartom....
Hdd:sztem nincs koze hozza.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69888) Prime110


Prime110
aktív tag

Nálam lassan elkúszik 10%-ig, aztán 11%-nál mindig visszalépek a folyamattól, 14%-ig egyszer elengedtem majd lerohadtam mire odaért, azóta csak így 11%-ig hagyom és minden trófea be van frissítve, nem kell végigvárni egyszer sem.

(#69889) Bp válasza Tegla80 (#69887) üzenetére


Bp
tag

Mérve volt igen ,de ez is csak 16%-ig futott le,aztán hopp kész is volt.

Amúgy 1-2%nál már igazából frissítve van,ezt a psn honlapon mindig meg tudtam nézni,és ott a trofeákat már jelzi is,csak még futni akar a szinkronizálás a gépen.

Ez lassú jaja,,psn-t is néztem több mint egy perc mire elindul rendesen,néha hoznak xbox360t-töltögetni le játékot,nézelődni az ottani hálózaton,.na az egy villám vili ps-hez képest.

(#69890) #58000384 válasza MasterMark (#69886) üzenetére


#58000384
törölt tag

Semmi. Van egy ilyen, hogy "If the entire SEN is permanently closed, you will be able to obtain a refund on request for your unused wallet funds and any unexpired period of your subscriptions. You will not be entitled to a refund for any unused Virtual Currency or other products.", aztán kész. Ja, meg ha nem nyúlsz az accodhoz 2 évig, akkor törlik minden megvásárolt tartalommal együtt.
A tuti a lemezes játék, ha meg vége a PSN-nek PS3-ra, akkor mehet rá a CFW, amivel biztosan lehet mentést csinálni (vagy majd lehet, ki tudja).

(#69891) erahurka válasza #58000384 (#69890) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a törlés dolog elég gáz azért. :((

(#69892) A`rpi válasza erahurka (#69891) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem most lesz még aktuális.
Addigra talán a Sony is kitalál, valami felhasználóbarát középutat PSNow adott hozzá.

(#69893) #58000384 válasza A`rpi (#69892) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ez már aktuális. Ha mondjuk 2013-ban léptél volna be utoljára a fiókodba (akármilyen okból kifolyólag), akkor most aggódhatnál.

erahurka: Az, és teljesen értelmetlen. Mintha zavarnák őket a szerveren lévő vásárlói adatok.

[ Szerkesztve ]

(#69894) A`rpi válasza #58000384 (#69893) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja igen.

Bár én erre reagáltam:
"ha meg vége a PSN-nek PS3-ra, akkor mehet rá a CFW".

(#69895) oriic válasza #79125504 (#69882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint az EULA-nak van erre vonatkozó része.

Live-Die-Respawn

(#69896) #58000384 válasza A`rpi (#69894) üzenetére


#58000384
törölt tag

Arra viszont a PSNow nem megoldás, mert én például nem tervezem a PS4 megvásárlását. A PS3 nem ír BD lemezt, így vagy ki lehet majd menteni külső vinyóra/pendrájvra, vagy nem tudom... akkor is érdekes lesz az azonosítás.
Persze ez nem holnap lesz, de egyszer majd lelövi a Sony.

(#69897) A`rpi válasza #58000384 (#69896) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én a magam részéről örülnék, ha oda kerül a sor, és "lelövik" a PSN-t plus előfizetés mellett, elérhetővé tennék "ingyen" now-on fiókomon fellelhető PS3 játékaimat.
Alternatív megoldás lehetne trófea listában fellelhető játékok "ingyenessé" tétele, így a lemezes játékok azonosítása is megoldódna...

[ Szerkesztve ]

(#69898) #58000384 válasza A`rpi (#69897) üzenetére


#58000384
törölt tag

Persze, elhiszem, hogy sokaknak kényelmes megoldás lenne a Now, és ismerve a Sony-t, ők is ilyesmire jutnának, csak így azzal szúrnának ki, akik nem akarnak PS4-et venni. Ezért írtam a CFW-t, mert az is egy megoldás lehet majd.
Ha a trófealistámról minden játék ingyenessé válna, akkor újra meglenne a Beyond is :D A lemezes játékokkal nincs gond, azokon van DRM, a letölthetőekkel lenne probléma, mert azok a profilodhoz vannak kapcsolva. Ha azt törlöd, és nem tudsz újra belépni, akkor nincs azonosítás.

Most nem aggódok emiatt, csak azért jó lenne valamikor látni, hogy állást foglal ebben a Sony, ahogy annak idején a Valve (a Steam lelövésekor egy programmal minden DRM-et le lehetne szedni a játékokról, azok futnának önállóan is - ezt már a múltkor nem találtam meg, biztos levették :D).

(#69899) james001


james001
veterán

Megcsináltam az utolsó nagy kupát a Grid Autosport-ban egyébként. Azért sejtettem hogy semmi nem lesz a stáblista után,de reménykedtem hogy hátha megnyit valami bónusz dolgot,de nulla cuccot adott,csak visszalépett a főmenübe... A játékról csak annyit hogy egész jó lett,tele van tartalommal sokáig lefoglalja az embert,de sajnos egy idő után baromi unalmas lehet. Pl. az Endurance versenyek végén már ugyanazok a pályák ismétlődnek,azért fura hogy mást nem raktak ott bele.
Negatívum még:
- a buta A.I. mert nem csak hogy olyan mint a GT-ben hogy egy bizonyos úton be vannak programozva és azon mennek mindegy ha beállsz eléjük vagy sem,de csalnak is. És igen a "gép sose csal" de ezek bunkó csalók,mert van hogy egy kanyarban full neked mennek vagy egy egyenesben megpróbálnak kiszorítani...
- Van hogy ad a pálya levágásáért penalty-t,de sokszor olyankor is ad amikor nem kéne,bár ez nem olyan sűrű probléma.
- Szerintem sokszor irreálisan nehéz a játék,tudom ez hülye negatívum,de volt hogy easy-n is sokszor elp*csáztak úgy,hogy csak néztem :D
- Nincs a karrier módban kocsiválasztási lehetőség,ettől is kicsit unalmassá válhat. Csak vannak szponzorok akikből úgyis mindig a több xp-t adót választod ergo mindig ugyanazon kocsival mész,persze a későbbi kupáknál már gyorsabb autók vannak,de jobb lett volna ha saját magunk választunk verdát.
- A csapattárs borzasztó hülye,semmi értelme nincs,hiába parancsolod meg neki hogy törjön előre,szarik rád. Egyedül amikor már a leghíresebb szponzorral mész akkor bezzeg mindig mögötted van második helyen,de a gyengébbeknél állandóan hátul kullog.
Na ennyi. Kicsit hosszú lett bocs. :D Csak azt mondom a Grid 2 ezerszer jobb volt,de azért ez a rész se lett pocsék csak azért sok kis hülye dolog lett benne. Az Open Wheel versenyek voltak a legjobbak (Indy Car/Formula),meg a Tuner rész a driftekkel szerintem. Még a single trófeákat megszerzem azt ennyi,az online trófeákkal franc fog vacakolni. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69900) A`rpi válasza #58000384 (#69898) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem kötelező PS4-et venni, Now elérhető (PSTV "VitaTV")-n vagy Vita-n is. Az idő előrehaladtával szerintem mobilon is, sőt még Sony BD lejátszók, TV-k is biztos támogatni fogják.
(Utóbbiakból talán már most is kapható.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.