Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70201) func93


func93
senior tag

Szuper, keritek másikat akkor mert kell akciósan a last of us

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70202) nonsen5e válasza ldave (#70139) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van az FFXIV-hez trófea PS-en? :DDD

Amúgy ha csak annyi a trófea, hogy bármilyen tárgyat le kell gyártani, akkor az első 15 szint cuccaihoz vannak árusok a Free Company házban és talán a szakmák épületeiben is, amik minden kis szintű alapanyagot 1-2 gilért árulnak.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#70203) A`rpi válasza gears27 (#70197) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos nincsen rá lehetőség.

HDD-t ha kiszeded, PC-n, HDSentinel, mutat üzemidőt, ebből lehet következtetni mennyit futott a gép.

(#70204) Wlac válasza func93 (#70201) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk US Store-ral nem fog menni magyar kártya.

“The wha-"

(#70205) gears27 válasza A`rpi (#70203) üzenetére


gears27
aktív tag

Köszi a válszt azt nem merem kiszedni :)

Seggsztézis

(#70206) fausto


fausto
addikt

Másnak is szarakodik a Spotify a PS3-on? Indításnál egyfolytában az a nyomora, hogy nem tud csatlakozni a PSN-re, pedig be vagyok jelentkezve (csak tudnám mi a f*sz köze van a PSN-hez ... :((( )

(#70207) $p@rr0w válasza gears27 (#70205) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ne vegyel fat gepet, ha azert kerdezted mert tul rizikos, en is nemreg vettem ps3-at es 5 jatekkal kifogtam 500gb superslimet. 37000-ert, ha turelmes vagy 1 honap alatt lehet talalni nagyon jo aron superslimet.

Mas tema de errol jut eszembe: szerintetek az hogy a gepemet 4.6 koruli firmware-el vettem, es en updateltem mikor megjott jelentheti azt hogy kebeset hasznaltak, vagy warez allhat mogotte?
Amiota megvan folyamatosan online, es csak eredetivel hasznalom.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#70208) SenorDave válasza $p@rr0w (#70207) üzenetére


SenorDave
tag

Tekintve ,hogy eladóvá vált a gép szerintem egy ideje csak a polcon állt neki plusz ,hogy le updatelte magát rendszeren keresztül nem hiszem hogy meglett volna piszkálva.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70210) gears27 válasza $p@rr0w (#70207) üzenetére


gears27
aktív tag

Sajna már későn informálódtam és megvettem igaz nagyon jó áron. 40gb-os fat gép, állitólag valami 200 óra össz üzemidővel van, ezért kérdeztem, mert szerintem ennek kamu szaga van... Most már ez van, remélem nem döglik be hamar.. De mivel régi igy lehet kellene neki pasztázás, ezt magam meg tudom csinálni esetleg? vagy szerviz csak?

Seggsztézis

(#70211) A`rpi válasza gears27 (#70210) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Időzített bomba, mindenkit óva intünk, FAT gépektől.
Ha a HDD-t nem mered kivenni, a pasztázásnak hogy esnél neki?
Sokkal nagyobb meló.

(#70212) gears27 válasza A`rpi (#70211) üzenetére


gears27
aktív tag

Èppen ezèrt kèrdeztem, hogy megoldhatom-e? Az, hogy időzitett bomba ezt nem tudtam, most már csak remènykedem, hogy enyèm a kivètel.

Seggsztézis

(#70213) A`rpi válasza gears27 (#70212) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Minden megoldható.

Köztudottan szériahibás volt a FAT sorozat.
Kivétel ez alól kis túlzással nincs maximum,
ha tényleg nagyon keveset futott.

(#70214) perge666 válasza gears27 (#70210) üzenetére


perge666
veterán

Ha már megvetted,használd nyugodtan,ne azon idegeskedj mikor döglik be,lehet 1-2 évig kutya baja nem lesz.

(#70215) perge666


perge666
veterán

Egy ideje nem volt bekapcsolva a PS3,most van rá időm gondoltam kicsit nyúzom.
Kapcsolnám be,de a kontroller csutkára lemerülve,mondom semmi gond,töltőre fel,másik kontroller be.
Egyből felajánl egy szoftverfrissítést,oké leszedtem.
Mondon szétnézek a Storeba,ott is frissít OK.
Kinézelődtem magam,mondom játszok a lemezes Icoval,lemez be,ki is írja a címet,indítanám és se kép se hang. :F
3X próbálkoztam,utána próbáltam egy másik lemezes játékot,az faszán ment,visszatettem az Icot,megint semmi.
Próbáltam digitális játékot,megy gond nélkül,vissza az ICO,megint semmi. :W :W
Mi lehet a gond,az ICO lemezével lenne valami??Egyből olvassa,full karcmentes,ezelőtt hibátlanul ment!

(#70216) Sirandrish válasza perge666 (#70215) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezt szomorúan olvasom. Nálam még hibátlan volt. Bár ha jól olvasom akkor eddig nálad is :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70217) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Ps3-ra megvan a minecraft és nem tudom hogy kell felmenni többjátékos szerverre. Van valakinek ötlete, tapasztalata hogy mit kell ilyenkor csinálni?

(#70218) perge666 válasza Sirandrish (#70216) üzenetére


perge666
veterán

Véletlenül nem a szoftverfrissítés kavart be valamit???
Másra nem tudok gondolni.

(#70219) Sirandrish válasza perge666 (#70218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megmondom őszintén fogalmam sincs.
Mármint lehet(ne), de ha minden más megy...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70220) perge666 válasza Sirandrish (#70219) üzenetére


perge666
veterán

Kicsit zavaró,mert erre fájt a fogam régóta,és most meg hiába meg van,minden hibátlan és mégsem megy csak úgy egyik napról a másikra. :W
Lehet a mentéssel van valami,bár attól el kéne neki indulni.
Ahogy berakom a lemezt,egyből beolvassa,a lemeznél ki is írja a játék címét,de ahogy indítaná,kiírja a tv hogy nincs jel.... :F

(#70221) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Mostansag jatszom az AC III al a Bostonban viszont ez is szaggat foleg mikor futok es kirajzolja a palyat. Aki jatszott vele leirna hogy szaggat e neki .? Valszeg az a baj h nem hdd s hanem flash tarolos a gep plusz lemezen van meg a jatek

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70222) A`rpi válasza perge666 (#70215) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Videokimenetet csak teszt erejéig tedd vissza 720p-re és tégy úgy egy próbát.

Szoftveres hiba lehet szerintem.
Esetleg ha az ICO-nak van patch-e azt töröld.

[ Szerkesztve ]

(#70223) fausto válasza perge666 (#70220) üzenetére


fausto
addikt

Próbáld meg törölni az ICO frissítéseit a game data-ba. A mentés törlésével is megpróbálkozhatsz, ha van róla backup

(#70224) Wlac válasza juhasz22 (#70221) üzenetére


Wlac
Ármester

Bostonban van framedrop, bár nekem nem volt annyira feltűnő a PS3-as változatban, mint a PC-sben.

“The wha-"

(#70225) SenorDave


SenorDave
tag

Üdv Urak , mostanság sikerült valakinek letölteni a Battlefield hardline ultimate editiont? mert nekem folyomatosan bankkártya beállítási hibával jön ami érdekes mert nem első accom és reginél a 0.10 gbp -t sikeresen letudta vonni.... :W

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70226) perge666 válasza A`rpi (#70222) üzenetére


perge666
veterán

és fausto : Köszi mindkettőtöknek,megpróbálom. :R

(#70227) Snike válasza gears27 (#70210) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia!

Ps3 Fat tulajként következőket tudom ajánlani:
- tedd jól szellőző helyre,
- amint lehet takartasd ki és pasztázd újra (nekem sokat segített!),
- figyelj a hangjára, ha turbó fokozatra kapcsol a venti (a fokozatból a 3. lesz), akkor érdemesebb pihentetni. Remélem nálad aktív a hőfigyelő rendszer, mert akkor automatikusan kikapcsol ha túlmelegszik. (nálam nem volt az :( )

Sárga Ledet 2 évvel ezelőtt 10e javították (azóta csak túlmelegedések miatt kapcsolt ki).

PS5, mert az jó! :)

(#70228) gears27 válasza Snike (#70227) üzenetére


gears27
aktív tag

köszi a választ.. szeretném pasztázni, de nem tudom hogyan kell.. itt ugyan megkérdeztem, de 1 kicsit gunyos választ kaptam(segitség helyett), mert a hdd-t sem mertem kienni. Illetve a hőfigyelő rendszert sem tudom hol van sajnos, illetve hogyan kell bekapcsolni...

Seggsztézis

(#70229) Sirandrish válasza gears27 (#70228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem Árpi válaszára célzol. Abba semmi gúny nem volt. Tényleg sokkal komolyabb meló mint a HDD-t kiszedni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70230) juhasz22 válasza gears27 (#70228) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Én sem tudnám szétszedni a PS3-at pedig valószínűleg ráférne már 5hónap után a számítógépem belseje tiszta por szokott lenni, bár az inkább beszívja a levegőt míg a PS ki is fújja magából. De észre vettem, hogy hangosabb a gép mint amikor új volt.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70231) gears27 válasza Sirandrish (#70229) üzenetére


gears27
aktív tag

Jó akkor lehet én értettem félre, bár kinek a pap... Akkor váltsunk, mi is ez a hőfigyelő bigyula? :)

Seggsztézis

(#70232) A`rpi válasza juhasz22 (#70230) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Fórumos tapasztalatok alapján nem érdemes szétszedni, slim, és super slim gépeket, bőven elég ha 2-3 évente egyszer kitakaríttatod.

(#70233) A`rpi válasza gears27 (#70228) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"nem tudom hogyan kell"

:) 2015-ben ennyire anyámasszony katonájának lenni. :D

Van az a mondás: Google a barátod Wiki pedig a barátnőd.

Fórumból vissza kerestem neked egyik kedves fórumozó, sok éves tapasztalatát:
A PS3 karbantartása

Képek sajnos nem működnek, de az interneten találni kismillió videót: [link] [link]

Ha a videó alapján bonyolultnak tűnik, inkább vidd szakemberhez.

(#70234) gears27 válasza A`rpi (#70233) üzenetére


gears27
aktív tag

Köszi. Akkor már csak a másik kérdésemre nem kaptam választ :)

Seggsztézis

(#70235) Tegla80 válasza gears27 (#70234) üzenetére


Tegla80
addikt

Felesleges lenne amugy is....az is a gepen belul van. :D
Ne sertodj meg ,de a hozzaszolasaidbol atjon,h nem vagy muszaki,szoval hagyd ezt az egeszet es csak hasznald a gepet amig megy.Vagy vidd szervizbe/ismeroshoz (barkihez aki ert hozza), egy karbantartasra ,mint elottem is irtak....

Sony® & PlayStation®

(#70236) gears27 válasza Tegla80 (#70235) üzenetére


gears27
aktív tag

Nem, nem vagyok 1 guru.. De ez a hőfigyelő rendszer amit fentebb irtak, ez gondolom a gépben kell bekapcsolni(gondolom a menüben) nem? Vagy ezt is félreértettem? :)

Seggsztézis

(#70237) A`rpi válasza gears27 (#70234) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Annyit elárulhatok erről is volt szó.
Keresőt, legalább minimálisan megpróbálnád használni. No de mindegy.

Röviden: FAT- gépek ventilátor szabályozója többek szerint alul van méretezve.
Megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.
Ami köztudott, meghibásodásra, akár elégedő volt pár száz óra, FAT gépek esetén, amik működnek, azok vagy keveset mentek, vagy már voltak javítva, vagy szimplán jobban sikerültek az átlagnál. Ha javítva volt szinte biztos hogy újra lesz vele probléma, sajnos a javítás nem örök életű, mondhatni félmegoldás.
Ezért nem szoktuk senkinek javasolni se a javíttatást, sem FAT gépek vásárlását.. Mert ezelőtt sok évvel debütkor tömeges meghibásodásról lehetett mindenhol olvasni.

Erre lehet megoldás saját szabályozás beiktatása.
Speedhs fórumtárs mindent megtett az ügy érdekében, megállt neki is a gép, lentebb olvashatod a fórumtárs, tapasztalatait.

Ebay-ról is be lehet szerezni vezérlőt: [link]

Vagy akár házilag is lehet építeni: [link] [link]

Teljes beszélgetés a témával kapcsolatban: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#70238) gears27 válasza A`rpi (#70237) üzenetére


gears27
aktív tag

Köszi, próbáltam googlézni, de sajna még csak véletlenül sem adott ki a témáról semmit... Sajna ez tényleg nem fog menni nekem! :( Ezt csinálják esetleg valahol Bp-en boltban :U

Seggsztézis

(#70239) A`rpi válasza gears27 (#70238) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon szívesen, remélem sikerült teljesen kivesézni. :)
Megkaptál mindent tálcán. ;]

Ahogy mondottam költeni nem érdemes rá. [link]
De termesztésen dönts legjobb belátásod szerint.

(#70240) fausto válasza gears27 (#70238) üzenetére


fausto
addikt

Higgy nekünk, nem érdemes ilyenekre költeni, csodát ez sem fog tenni vele. Játssz vele, amíg bírja.
Nem tudom, kérdezték-e már, de a garancia matrica sértetlen rajta? Ha igen, akkor van rá némi esély, hogy menni fog egy ideig. Ha sérült, akkor pedig az lehetséges, hogy már javítva volt és az előző tulaj gyorsan eladta, amíg működik. Ha jön a YLOD, meg tudják javítani, de nem tartósan, nem is vállal egyik szerviz sem garanciát arra, hogy bírni fogja. Lehet, hogy két hétig lesz jó, lehet, hogy fél évig, nem lehet tudni.

(#70241) A`rpi válasza fausto (#70240) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon maximum, ha valaki baráti áron 2-3 ezerért elvállalja a hűtés tisztítást, és pasztázást, annyit talán megér, de 5-10 ezreket kiadni rá felesleges.

(#70242) gears27


gears27
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Úgy tünik a garancia matrica sértetlen... :)

Seggsztézis

(#70243) Speedhs válasza A`rpi (#70237) üzenetére


Speedhs
őstag

A gép tökéletesen megy szerencsére, már lassan vége a 32 csapatos fifa 15 bajnokságnak is(Magyarországgal vagyok) :D.

Azóta rendeltem egy nagyon olcsó szabályzót ebay-ről, postával 3 dollár talán.
3A-ig bírja, potméterrel állíthatod, majd beszámolok róla.

Az biztos, hogy az az ebay-es szabályzó, amit direkt ehhez ajánlanak,(szerintem) nem éri meg 5 ezerért, postával.

(#70244) Elims válasza $p@rr0w (#70207) üzenetére


Elims
veterán

"...ha turelmes vagy 1 honap alatt lehet talalni nagyon jo aron superslimet."

Ez pontosan így van. :-)
Te normàlis àrban vetted.

Perge: "...lehet 1-2 évig kutya baja nem lesz."

:-))) Valòszínű. :-) Ha szekrényben tartja és a hàlòzati -220-as kàbele- tőle pàr km-re van. ;-)

Ico: Na fasza..estére én is kipròbàlom.Így màr kicsit félve... :-///

Gears: Nem gùnyos vàlaszt kaptàl a pasztàzàsra,de ha még nem csinàltàl ilyet esélyed nem lesz!

(#70245) perge666 válasza Elims (#70244) üzenetére


perge666
veterán

Ne legyünk már ennyire negatívok. :DD

(#70246) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox 360-ra és PS3-ra csak jövőre jelenik meg a Tony Hawk's Pro Skater

Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem ugyan az lesz mint MK X esetében, hogy törlik végül a játékot. :( De ne legyen igazam.

Live-Die-Respawn

(#70247) perge666 válasza oriic (#70246) üzenetére


perge666
veterán

Az enyhén szólva is g*ciség lenne,ha beígérték akkor adják ki!
Ne az ilyenekkel késztessék a népet a nextgen vásárlásra. :U

(#70248) A`rpi válasza perge666 (#70247) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egyetértek veled, viszont a tendencia csak romlani fog,
lassan az megy majd ritkaság ha, valami megjelenik PS3-ra, ez van.

Réteg játékról lévén szó, nem hinném hogy az itteni "kemény magból" bárkit is érintene, ez a hír.

(#70249) fausto
Közvetetten lehet érdeke a fejlesztőknek. Nagyobb jutalék, nextgen után, kisebb kiadások, szűkebb terméktámogatás miatt. Korszerűbb fejlesztőkörnyezet, nagyobb mozgástér, játék fejlesztése során, erősebb hardver miatt.

[ Szerkesztve ]

(#70249) fausto válasza oriic (#70246) üzenetére


fausto
addikt

Ezt és ezt elnézve talán nem lenne akkora baj, ha elkerülné a PS3-mat :D
Egyébként ha valaki Tony Hawk-ozni szeretne, ajánlom a HD remake-et, nagyon jól sikerült!

#70247 perge666: Az Activision-nek miért lenne bármi érdeke abban, hogy több PS4-et és XOne vegyenek a népek? Semmi értelme összeesküvés elméleteket gyártani akkor, hogy ha egy külsős cég nem fejleszt már az előző generációra. :U

[ Szerkesztve ]

(#70250) oriic válasza perge666 (#70247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mortal Kombat X esetét látva én már azt mondom hogy bármi megtörténhet.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.