Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Mazsika válasza bwoay (#14997) üzenetére


Mazsika
őstag

uhh nem is tudtam, bár úgy sem használtam volna az autócélzást, ahogy mondod az már nem olyan.. :K

Dáccsika

(#15002) Paarthurnax válasza Edgeri (#15000) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

:D dude... :DDD

Ez jó hír, hogy van mute kapcsoló, majd este megkeresem, de szerencsére nem szokott gyakran előfordulni. Egyszer egy amerikai csávót hallgatott az egész csapat, aki a barátnőjének kiabált, hogy milyen vacsorát szeretne és hogy igyekezzen, mert éhes. :D :D

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#15003) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok!

Jobb helyet nem találtam a kérdésemnek, szóval sorry, de picit off: nem tud valamelyikőtök ajánlani valami jóféle blu-ray tartóállványt, vagy legalábbis megmondani, hogy merre nézelődjek? Magyarországon belül gyakorlatilag sehol nem találtam (könnyen lehet, hogy rossz helyen keresek), webshopokban meg amit láttam, vagy ocsmány volt, vagy nem tudtam megállapítani egy-két fotó alapján, hogy ocsmány-e.

Szóval ha valakinek van javaslata, ne fogja vissza magát!

Előre is köszi :R

Sectumsempra - For Enemies

(#15004) Edgeri válasza Paarthurnax (#15002) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nemrég: gyereksírás a háttérben, miközben spanyolul csititgatja valaki játék közben, erre rájön még az, hogy a másik csapattag folymatosan oroszul káromkodik. Sokat nem voltam ebben a squadban :D United colors of BF2 :DDD

Üdv, Edgeri

(#15005) Mazsika válasza Morden24 (#15003) üzenetére


Mazsika
őstag

én is nézegettem már sokat, de sajnos nem találtam csak dvd állványokat bár azok is elég szarok, meg csak nagyobb mint egy blúréj tok, a legnormálisabb amit találtam az a praktikerbe volt itt debrecenbe. más normálisról nem nagyon tudok ha valakinek van jó ötlete én is szívesen várom!

Dáccsika

(#15006) Edgeri válasza Morden24 (#15003) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!

Ahogy írtad is, ez egyéni ízlés, mennyiség és kívánt tárolási megoldás kérdése (nekem bútor kellett erre a célra).
Én ilyeneken tartom a DVD-kel együtt: LINK

Üdv, Edgeri

(#15007) Morden24 válasza Edgeri (#15006) üzenetére


Morden24
nagyúr

+Mazsika

Hehh, az egészben az érdekes, hogy próbálkoztam több webshoppal, illetve nagyobb dvd rack gyártók honlapjával is, legnagyobb részt eredménytelenül, minimális részben meg csalódottan távoztam.

Pedig gondoltam PS3 topikban egyből az arcomba fröcskölnek vagy pár tucat opciót :D

Ellenben ha valaki képzett asztalos és van némi alaptőkéje, szívesen beleugranék egy brandépítő tevékenységbe, mert ezt a piaci rést be kéne tömni ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#15008) Paarthurnax válasza Morden24 (#15007) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Ezeket találtam az Amazonon. Nem sok.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#15009) DM-Fan válasza Edgeri (#15006) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem is pont ugyanilyenekből sorakozik pár torony, enyém középbarna színű, szerintem ennél korrektebbet nem kap az ember 9 eFt-ból (a középbarna ennyibe kerül, a fekete olcsóbb - 5.500 Ft). Ezen felül ilyen lebegőpolcaim is vannak pár darab, fekete színűek és a TV alatt és fölött is van belőlük (fölül lemezek, alul pl. center/DVD lejátszó van rajtuk). A DVD tárolás ezen sem gond: a két szélén könyvtámasz tartja a DVD-ket/Blu-Ray-eket a leborulástól. Ezek 110 cm hosszúak és 26 cm mélyek és 5 cm vastagok, 2.790 Ft-ból elég korrekt vétel szerintem.

A toronynál egyébként a polcok elhelyezését Te állítod be: fémtüskéket kell a belső oldalon levő furatokba elhelyezni és így olyan távolságra teszed egymástól a polcokat, amilyenre neked tetszik, teszem azt Blu-Ray toknyira. Kb. 3 centinként vannak a furatok, de magad is fúrhatsz bele. A szabad furatokat meg úgyis takarják a lemezek, kívül meg ugye nincs furat, tehát nagyon dekoratív.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#15010) Edgeri válasza Morden24 (#15007) üzenetére


Edgeri
senior tag

Amúgy, zavar a DVD-s tárolók pár centi különbsége? :F

Üdv, Edgeri

(#15011) bwoay válasza szasanyi (#14999) üzenetére


bwoay
nagyúr

God módban elég volt végignyomni, a végén küzdöttem, de asszem, jó lesz előszedni a régit, élvezni fogom. Rüvid volt, valóban, ettől mondjuk már korábban is tartottam, hát beigazolódott. Logikai kihívás sem igazán volt benne, nem kellett agyalni, csak haladt az ember, nem ehhez szoktam. Meg volt pár komoly töltési anomália, amit nem vettem jó néven, de az is lehet, hogy a gépem döglődik. Majd Uncharted 2-vel kikormolom, ott kiderül, hogy van-e valami gond.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15012) Morden24 válasza Edgeri (#15010) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát elég impraktikus, mert nem stabilak.

Másrészről ha már egy konkrét dologra pénzt adok, akkor az ne szükségmegoldás legyen, hanem teljesértérkű. Amúgy elég lol, hogy nincsen egy normális tároló... :(

(#15008) BoGyesz_24: Igen, ezeket láttam már, egyik sem egy élmény :N

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15013) DM-Fan válasza Morden24 (#15012) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezért javasoltuk neked azt az Ikea-s tornyot, amit Edgeri kolléga is linkelt. Mint mondtam, ennek a polctávolságait Te állítod be, akár a BD magasságához. Egyébként meg ez atomstabil, falhoz kell állítani és a tetején lehet rögzíteni egy derékszögű alumínium pánttal a falhoz. Szándékosan sem tudnám megmozdítani őket, ráadásul 2 méter magasak. Ezen túl szerintem nagyon dekoratívak, elegánsak.

Get Moded!

(#15014) kelzsoca válasza Morden24 (#15012) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még filmekből sincs kínálat, de neked már polc kell :D

Van külön blu-ray lejátszód?

Én azt mondom vegyél egy PS3-at :) (cseréld le azt a boxot ;] ) és akkor a játék+film is 1 eszközön mehet :P

Természetesen csak vicceltem (xbox360 powa :) )

https://vertigostore.eu

(#15015) Mazsika válasza Edgeri (#15006) üzenetére


Mazsika
őstag

ez elég jól néz ki és árban is elfogadható! még lehet nekem is ez lesz és a dvd-ket is bele tudom tenni, és a psp játékokat is bár abból nincs sok.. :B

Dáccsika

(#15016) Morden24 válasza kelzsoca (#15014) üzenetére


Morden24
nagyúr

Még filmekből sincs kínálat, de neked már polc kell

Ööö, én már egy ideje külföldről rendelek BR-eket :DDD

Van külön blu-ray lejátszód?

Eddig gépen játszottam le őket, most (azaz majd nemsokára) fogok venni külön lejátszót.

(#15013) DM-Fan: Amikor időm engedi, meg fogom nézni. Az elsődleges problémám valszeg az lesz, hogy túl nagy (egy két méteres szekrényt jelenleg nem tudnék elhelyezni. Viszont köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15017) benecz


benecz
tag

Valaki tudna segíteni abban hogy a COD 6-ban hogy lehet elérni a 100%-ot?
Gondolom az összes laptopot fel kell szedni,de nem tudom hogy hol vannak.Nem lehet valahol meglesni,hogy hol vannak a laptopok?Vagy játékon belül megnézhetem melyik pályán mit hagytam el?
:U

(#15018) szasanyi válasza kelzsoca (#15014) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha nekem annyi pénzem lenne, mint amennyi jó (!) BD film van,... Már jó ideje nem a kínálat kevés, hanem a buxa túl lapos. :P

(#15019) kelzsoca válasza benecz (#15017) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 100%-hoz gondolom minden trófeát meg kell szerezni, a laptop gyűjtés 1 lehet a sok közül :)

Youtube a barátod, ha nagyon nem megy valami. :)

https://vertigostore.eu

(#15020) Edgeri válasza Mazsika (#15015) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ahogy DM-Fan is írta, nem árt, ha a tornyot rögzíted a falhoz (adnak hozzá L-alakú polcrögzítő "vasalatot"), vagy pedig csinálsz/csináltatsz rá talpat, mert önmagában eléggé instabil. Én egy ismerős asztalossal 30x30cm-es lapot vágattam le teljesen ugyanolyan anyagból és hozzárögzítettem az aljához - így mintegy talpként funkcionál - és így már nem imbolyog :K

Üdv, Edgeri

(#15021) Mazsika válasza Edgeri (#15020) üzenetére


Mazsika
őstag

igen sajnos azt figyeltem meg mindnél hogy túl instabil, főleg ami még gagyibb, vagy épp nem fából hanem valami müanyagból, vagy fémlemezből készül! :S na de majd meglátom, köszi a segítséget!

Dáccsika

(#15022) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kinek van meg itt a Little Big Planet játék, és ki segít nekem majd a multi részében? :)

https://vertigostore.eu

(#15023) PhoenixK válasza kelzsoca (#15022) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egyik hétvégén sztem beszállunk... Majd beszélünk MSN-en!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15024) tammolna válasza kelzsoca (#15022) üzenetére


tammolna
csendes tag

hi nekem megvan, szivesen segitek (bar sztem nekem mar eleg sok multis trophy megvan, de regen toltam mar ugyhogy szolj ha kellek ;) )

(#15025) ricsárd


ricsárd
csendes tag

Üdv.
Nem éppen témába vágó de van valakinek kedve Special Ops részhez a Call of Duty 6-ban?
No persze közösen mielőtt valaki azt hinné hogy egyedül ;] .
De hogy a témához is hozzá szóljak, itthon Magyarországon nem lehet érdemben valamire való "univerzális" lemeztároló polcot venni mert a legtöbb vagy gagyi vagy azok amiket szívesen hazavinnénk drágák :((( . Ezért tényleg érdemes otthon barkácsolni ha ért valamelyest hozzá az ember. Én is bele estem ebbe a helyzetbe és mérgemben hogy akkoriban nem találtam megfelelőt itthon csináltunk tesómmal egyet. Egész mutatós lefestve de tényleg :DDD .
Sok szerencsét a keresgélőknek.
Üdv. :R
PSN ID: thegod1234567890

(#15026) megsemmisito válasza Morden24 (#15003) üzenetére


megsemmisito
tag

Blu Ray tok tartó http://www.game.co.uk/Accessories/PlayStation-3/GAMEware-Blu-Ray-Disc-Tower/~r330655/

PSN online ID: Tomasz84hun

(#15027) Mazsika válasza megsemmisito (#15026) üzenetére


Mazsika
őstag

igen ezt is néztem már... de ez meg kicsi! :(

Dáccsika

(#15028) Djuree


Djuree
félisten

ha valakinek karcos lenne egy BD lemeze akkor itt a megoldás:

a megoldás :DD

ne bántsatooooook :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15029) kelzsoca válasza Djuree (#15028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd ez nem xbox360 lemez (eredeti vagy írott ugye :DDD ) hogy bármitől megkarcolódjon, én személy szerint még nem láttam karcos BD lemezt, nyilván karcolható, de vigyázni kell rá, és akkor nem lesz vele gond.

A PS3 játékosok többsége megbecsüli és óvja a játékait, vagy a saját használat miatt, vagy azért mert azt később eladhatja vagy elcserélheti.

Hát ilyen az élet a warezmentes világban :)

https://vertigostore.eu

(#15030) Djuree válasza kelzsoca (#15029) üzenetére


Djuree
félisten

és ki warezol? ;) kb. 10 játékom van (nem ps3-ra hanem xbox-ra) ami mind eredeti :U sőt ami arra érdemes pc-re is megveszem, van vagy 30 eredeti játékom pc-re is ;)

amúgymeg az írott meg a nem írott BD lemez is ugyanúgy karcolódhat szóval a warez nem tudom hogy jön itt képbe, ráadásul BD lemez csak ps3-hoz van, arra meg nincs warez, szóval megint csak ellentmondás :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15031) kelzsoca válasza Djuree (#15030) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát a boxra ki mondta hogy van BD lemez, pont az hogy azok a szar dvd lemezek jobban karcolódnak mint egy BD lemez.

A warez meg úgy jön ide, hogy engem sem érdekelne ha a másolt tescos lemez összekarcolódik, de a PS3 játékra/filmre azért vigyázok/vigyázunk.

Én nem mondtam hogy warezolsz :)

https://vertigostore.eu

(#15032) Djuree válasza kelzsoca (#15031) üzenetére


Djuree
félisten

naigen, de attól hogy vigyázol rá még karcolódhat, a kocsijára is vigyáz mindenki mégis sok koccanás van és azért az a kis segédeszköz elkelhet ha polírozni kell a lemezt :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15033) kelzsoca válasza Djuree (#15032) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, viccnek jó volt, ha meg valakinek komolyan lenne szüksége ilyenre akkor: [link]

900ft/db áron megcsinálják a polírozást.

https://vertigostore.eu

(#15034) Edgeri válasza kelzsoca (#14939) üzenetére


Edgeri
senior tag

Csütörtökön berendeltem a game.co.uk-tól, és most landolt a kezemben a Darksiders (ezt nevezem gyorsaságnak). Most kiderül, mennyit ér a szavad, mennyire jó játék :DDD

Üdv, Edgeri

(#15035) kelzsoca válasza Edgeri (#15034) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondolom nem a én nyilatkozatom után rendelted be a játékot, hanem tudod hogy mire számíthatsz a játékkal kapcsolatban :P

https://vertigostore.eu

(#15036) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok! Kicsit off talán a kérdés. COD World at War-ban Downfall-t most csináltam meg veteranon, visszaléptem a menübe, s megdöbbenve látom, a többi pályára többé nem írja ki, melyik nehézségi fokon teljesítettem... Vagyis mintha azokkal még nem játszottam volna még... :F
Járt már valaki úgy, mint én?

(#15037) tammolna


tammolna
csendes tag

Basszus a hetvegen letoltottem a mushroom wars-t psn store-bol es egesz jol haladtam benne de 48%nal van egy olyan palya, amit mar 2 napja nyomok(legalabb 40x probaltam ujra normalon). A palya lenyege, hogy 5 perc alatt el kell foglalni mindent. Ma reggel is megprobaltam es 5. nekifutasra olyan menetet produkaltam, hogy az utolso var (a kb 10 bol) elfoglalasahoz meg 2 mp kellett volna.

Csak azert irtam ez le, mert vahova meg kellett osztanom, hogy SZETVET AZ IDEEEEEG!!!

:)

Amugy iszonyatosan addiktiv jatek, aki szereti a strategiai jatekokat szerezze be, 1000 huf-ert szerintem musthave ;)

(#15038) Edgeri válasza kelzsoca (#15035) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nyugi, nem akartam a stresszt beléd ültetni :DDD Belenéztem, bejövős :C

Üdv, Edgeri

(#15039) kelzsoca válasza Edgeri (#15038) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem vagyok ijedős, tudom én, hogy rendesen körbejártad a játékot, mielőtt rányomtál a vásárlás gombra :)

Továbbra is azt mondom a Darksiders megközelíti valahol viszont be is előzi az etalon God of War játékot :)

https://vertigostore.eu

(#15040) Edgeri válasza Paarthurnax (#15002) üzenetére


Edgeri
senior tag

Sikerült megtalálnom a join to friend opciót. Ha a play with friends részben található táblázatban van olyan arc, aki BC2 online állapotban van, akkor megjelenik egy új opció, join to friend névvel, akkor X-et nyomva csatlakozni lehet hozzá, igaz csak akkor, ha a játékban van még hely új játékosnak.

Üdv, Edgeri

(#15041) Edgeri válasza kelzsoca (#15039) üzenetére


Edgeri
senior tag

Valóban alaposan körbeszimatoltam, google a jóbarátom ;)
Este folytatom is, de csak ha le tudok ficcenni a BC2-ről.... :U

Üdv, Edgeri

(#15042) Mazsika válasza kelzsoca (#15039) üzenetére


Mazsika
őstag

én megnéztem a darksiders demot, de annyira nekem nem jön be... :S bár ez ízlések és pofonok kérdése! :DDD

Dáccsika

(#15043) Paarthurnax válasza Edgeri (#15040) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Akkor ezt követtem el, amikor csatlakoztam hozzád. (nálam a O az OK és az X a cancel, japó verzió ;) )

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#15044) aLstaR


aLstaR
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy PS3-ra billentyűzet, ill. egér ráköthető? Akinek van ilyennel tapasztalata megírhatná, hogy minden játékban használható az áttalakító. Várom a választ.

(#15045) kelzsoca válasza aLstaR (#15044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ráköthető usb-s periféria, de azt játék alatt nem tudod használni.

Külön kiegészítőt kell vásárolni ami drága, és sosem lesz vele olyan a játék mint normál egér+bill. párossal.

Röviden és tömören ennyi.

https://vertigostore.eu

(#15046) blazsey2 válasza kelzsoca (#15039) üzenetére


blazsey2
senior tag

Hát szavatosságban biztos beelőzi de másban nem ;)
Új szerzeményeim amikre régóta vágytam,ezekkel elleszek egy darabig :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#15047) szasanyi válasza blazsey2 (#15046) üzenetére


szasanyi
félisten

Jó kis szerzemény, jó mulatást! ;)

(#15048) kelzsoca válasza blazsey2 (#15046) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát szavatosságban biztos beelőzi de másban nem

Ezt most azért mondod mert a god of war-ról van szó, vagy esetleg ki is próbáltad a teljes játékot, és az után nyilatkoztál? :)

https://vertigostore.eu

(#15049) szasanyi válasza kelzsoca (#15048) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos tény, hogy elég rövid lett, és nincs multi. Bár valami hírmorzsák szállingóztak a közeljövőben - esetlegesen - elérhető GoW3 multi tartalomról...
Mondjuk az is biztos, hogy aki minimum 2x nem játssza végig, annak fölösleges volt megvennie. :P

(#15050) jookomak válasza szasanyi (#15049) üzenetére


jookomak
őstag

Csak azért vettem meg, hogy ne árválkodjon magában a collection :)

FF XIII-ról még mindig nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem. Ha kell is, akkor csak később, olcsóbban, esetleg használtan.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.