Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69551) A`rpi válasza erahurka (#69550) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én 10 dollárért vettem meg több mint egy éve.

Biztos lesz még akciózva, gondoltam beírom, hátha érdekel valakit.

(#69552) raziel01 válasza erahurka (#69550) üzenetére


raziel01
veterán

Számomra jöhetne az ICO és a Shadow of the colossus, Journey olcsón meg Ni no kuni :D

(#69553) VooĐoo válasza raziel01 (#69552) üzenetére


VooĐoo
tag

2 hónapja voltak ezek leértékelve, szerintem nem lesznek egy ideig. Ni no Kuni 4 font volt.

PSN: Neon--Skyline

(#69554) $p@rr0w válasza raziel01 (#69516) üzenetére


$p@rr0w
őstag

1000% egyet értek, van egy kis időm játszani, akkor ne basszanak már fel ilyenekkel...

Ez régen sem igy volt: a fos játékokban nem volt mentés régen se, érdekes a Wolfensteinben (1992), a Doomban (1993), a Command & Conquer-ben (1995) és még sorolhatnám lehetett menteni mert játékosok készitették játékosoknak, pedig ott is lehetett volna fos checkpoint, vagy pályánként újrakezdés, mégsem próbálták ilyen olcsó trükkökkel növelni a játékidőt...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#69555) raziel01 válasza VooĐoo (#69553) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor még nem volt saját PS3-am. :D
De hátha lesz még akció rájuk ebben az évben.

(#69556) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Hellósztok!
Ps3 vásárlásra adtam a fejem. Mivel semmit nem értek ezekhez ezért kérnék egy gyorstalpalót a vásárláshoz. Mit miért? Milyet ne? Mire figyeljek? Kb mennyit szánjak rá?
A válaszokat előre is köszönöm!!!

(#69557) perge666 válasza raziel01 (#69552) üzenetére


perge666
veterán

Első kettőt 1 hónapja vettem meg lemezesen,nem bántam meg.
Igaz most nincs időm játszani,de télire jól fog jönni!

(#69558) Sirandrish válasza Májkülnájt (#69556) üzenetére


Sirandrish
legenda

Slimet vagy Superslimet vegyél lehetőleg. FAT-et semmiképp mert öreg gépek, és már minden csak nem megbízható. Arra figyelj hogy jó állapotban legyen..garancia előny, de persze nem feltétel. Külső sérülések lehetőleg ne legyenek rajta, és ha egy mód van rá akkor személyesen old meg az adás-vételt hogy például az olvasót meg tudd nézni és hallgatni működés közben. Hogy mennyit szánj rá az elég erősen függ a felszereléstől. Hány játék, hány kontroller, milyen a konkrét gép (SS12 vagy 500as, esetleg Slim), ilyesmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69559) Májkülnájt válasza Sirandrish (#69558) üzenetére


Májkülnájt
tag

A 12giga mire elég kb? Ha elkezdenék a gta v-tel játszani, akkor fel fér mellé még vmi?

(#69560) A`rpi válasza Májkülnájt (#69559) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

12GB tárhely mire elég?

Ha online is szeretnél játszani, akkor konkrétan kevés GTA5-nek.
(Patch nem fér már fel.)
Hibajavítások nélkül, elfér pár játék még mellette. (Már ami kisebb helyigényű.)
Pl: Uncharted 1,2,3, Last of Us, COD BO, God Of War 1,2,3, stb.)


Játék borítóján hátul megtalálod helyigényt is. Ami nem teljesen fedi a valóságot lásd GTA hibajavításokkal, több, ami nem csak hibajavítás, hanem online rész folyamatosan bővült megjelenés óta tárgyakkal küldetésekkel, lakásokkal, küldetésekkel...

[ Szerkesztve ]

(#69561) pulyka jocó válasza A`rpi (#69560) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hát már több frissítés sajna nem lesz ps3-on.... :W

(#69562) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a phantom pain hogy muzsikál ps3-on?

(#69563) Wlac válasza Májkülnájt (#69559) üzenetére


Wlac
Ármester

Nagyjából annyira, hogy addig játssz, amíg nem raksz a gépbe egy nagyobb HDD-t. Baromi egyszerű cserélni, és a digitális leárazások miatt megéri. 320 vagy 500 giga már lazán elég.

“The wha-"

(#69564) VooĐoo válasza kevepapa (#69562) üzenetére


VooĐoo
tag

Nem túl jól.

PSN: Neon--Skyline

(#69565) Mister_X válasza VooĐoo (#69564) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, átvezetőkben tartja a stabil 20 FPS-t ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69566) Májkülnájt válasza A`rpi (#69560) üzenetére


Májkülnájt
tag

Köszi! ;)

(#69567) istvansebok


istvansebok
tag

576 Pénteki akció? Tud valaki valamit? :F :F

(#69568) perge666 válasza VooĐoo (#69564) üzenetére


perge666
veterán

Ahogy nézem elég folyamatos,mind1 hány fps-t ír.(igaz telórol néztem a videót)
Meg 20 alá nem is láttam menni.

(#69569) Sirandrish válasza istvansebok (#69567) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz korán van még!

Viszont itt van a Heti akciójuk:

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69570) fausto válasza istvansebok (#69567) üzenetére


fausto
addikt

Rocksmith akció PS4-re és XOne-ra

Egyébként mi is az 576 oldaláról szedjük az infókat, ha oda nem kerül ki, nem fogjuk mi sem tudni

(#69571) juhasz22 válasza Májkülnájt (#69559) üzenetére


juhasz22
aktív tag

(#69525)

Pár napja volt ez a téma.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69572) Wlac


Wlac
Ármester

Az előbb kb 5 perc használat után kiírta a PS, hogy túl forró és ezért leáll. Kikapcsolt, és csak úgy tudtam visszakapcsolni, hogy, kétszer megnyomtam a máskor stand by-ban mindig piros LED-et. Bekapcsoláskor egy jó másfél percig maxon pörgette a ventit, majd lement a filecheck és most jónak tűnik.
A kérdés az, hogy ez mi volt? A telefonom van, hogy melegebb, mint a gép oldala volt, szóval nem volt reális a túlmelegedés, főleg nem egy ilyen taknyos szeptemberi reggelen.

A gép egy nem buherált SS, és a Hitman: Absolution-t nyomtam digitálisan. Más már tapasztalt/hallott ilyet?

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#69573) erahurka válasza fausto (#69570) üzenetére


erahurka
félisten

Kezdem úgy érezni, az a brutális Watch Dogs akció csak beetetés volt, hogy mindenki figyelje a pénteki akciót. :(

(#69574) fausto válasza erahurka (#69573) üzenetére


fausto
addikt

Azért azóta is volt 1-2 jó ajánlat.

(#69575) ldave válasza Wlac (#69572) üzenetére


ldave
félisten

Nekem még sose volt ilyen üezenet a PS3-tól, hogy túl meleg lenne. Nem is tudtam, hogy van ilyen egyáltalán :(

A Slime draws near! Command?

(#69576) Nayrobi válasza fausto (#69570) üzenetére


Nayrobi
őstag

Heh, fél éve vettem egy másik boltban újonnan 15-ért.

(#69577) Tegla80 válasza Wlac (#69572) üzenetére


Tegla80
addikt

Sosem volt ilyen nalam (sem),viszont a hitman-t kiporgettem egy slim-en szinten digitben...
Kikapcsolas elott nem porgott maxon a venti? Azt irtad,h utana igen,de elotte nem hallottad menni?....lehet az volt a hiba,h nem kapcsolt magasabb fokozatra bekapcs utan a venti es kilotte magat inkabb a gep a beepitett vedelem miatt. Teszteld,nincs mas...

Sony® & PlayStation®

(#69578) Wlac válasza Tegla80 (#69577) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyáltalán nem volt hangosabb, mint máskor. Max 5 percet ment összesen a konzol. Jött az üzenet, majd pár másodpercen belül a kikapcsolás.

“The wha-"

(#69579) Tegla80 válasza Wlac (#69578) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor bizzunk abban ,h pillanatnyi elmezavar lepett fel a gepnel es elfelejtette emelni a venti szintet....emlekeim szerint a hitman hasznalta a gepet rendesen.
Hasznald,teszteld es ha megint elojon akkor viszont meg kellene nezetni/gariztatni,ha olyan meg sztem.

Sony® & PlayStation®

(#69580) 1tom válasza Wlac (#69572) üzenetére


1tom
tag

Nekem is volt régen ilyesmi, kb. 2 óra GT5 után elkezdett valami iszonyatos sebességgel pörögni benne a venti. Én mondjuk kikapcsoltam egyből, majd egy kis idő után vissza. Többször nem jelentkezett ez a jelenség.
Azóta eladtam és vettem egy sima slim gépet az jóval csendesebb alapból.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#69581) Snike válasza Wlac (#69572) üzenetére


Snike
aktív tag

FAT40-es (most már 320) tulajkéntannyit tudok mondani, hogy túl melegedett a géped!

Ha sűrűn előjön akkor a következőket tudod tenni:
- jól szellőző helyre teszed,
- kitakarítod a gép belsejét,
- a legvégső esetben újrapasztázod a CPU/GPU procikat.

Sajnos, nekem az újrapasztázás működött.

PS5, mert az jó! :)

(#69582) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Ha a Ps3-at összekötöm HDMI VGA átalakítóval monitorra, hangot bluetooth-on keresztül tudok Bluetooth támogató hangfallal hangot csiholni? :D vagy hogy hozzam össze, hogy legyen hang mert nincs beépített hangszóró a monitorba :(

(#69583) fausto válasza zoltannagy (#69582) üzenetére


fausto
addikt

Nekem nem rémlik olyan opció a Bluetooth menüpontban, hogy a játékok hangját is ki lehetne rajta küldeni, szerintem úgy nem fog menni.

(#69584) zoltannagy válasza fausto (#69583) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Igen én is ettől félek...

(#69585) A`rpi válasza zoltannagy (#69582) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Analóg D sub-ra való átalakítást nem javasolom.

Témával kapcsolatban össze szedtem korábban sok mindent.
(Hang beállítást is.)

Összefoglaló > Gyakran ismételt kérdések > PS3 hoz milyen monitor szükséges?

Ha sikerült csatlakoztatnod BT headsetet annyit lehet elérni, hogy a (chat hangot) kit teszed headset hangszórójára, játék hangot sajnos nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#69586) zoltannagy válasza A`rpi (#69585) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszi ismét a segítséget! Így már megoldom! :R

(#69587) Bogyi007 válasza fausto (#69570) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rohanok megvenni - Ja nem. :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69589) ekko98 válasza A`rpi (#69585) üzenetére


ekko98
tag

Erre azért bővebben kitérhetnél miért nem ajánlod mert én már lassan több mint egy éve használok egy HDMI-VGA átalakítót PS3-hoz és SEMMI gondja nem volt eddig a kép is szép és hang is tökéletes de tényleg nem értem ezt a "hurr-hurr ne hogy" dolgot csak tapsztalat beszél belőlem ha normális az átalakító akkor semmi kárt nem TUD okozni

és volt egy időszak amikor így kellett használnom a PC-hez is mert elromlott a DVI-DSUB átalakítóm és ott sem volt semmi probléma

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#69590) A`rpi válasza ekko98 (#69589) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egyrészt azért mert, egyszerűbb átalakítók silány minőségűek, drágábbak árán pedig lehet venni DVI bemenettel rendelkező használt monitort itt az aprón.

Ha lennél olyan kedves és leírnád az általad használt pontos típust és árat, azzal sokat segítenél azoknak akik analóg bemenettel szeretnék használni játékkonzulokat.

(Bár én még mindig azt mondom inkább egy DVI, vagy HDMI-s monitort érdemes venni, minthogy több hetet várjon az illető Ebay-es cuccokra, merthogy az itthon kaphatóak árán lehet használtan venni monitort, ahogy mondottam.)

(#69591) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Egy hozzám kapcsolódó gamer előzetesekkel foglalkozó YouTube csatorna !!!!!!!

SkyNetGameTV

Kell minden fajta promo :DDD

Need for Speed 2015 Előzetes
Vélemények?????

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69593) A`rpi válasza juhasz22 (#69591) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kedvcsinálónak elmegy, érdemben viszont előzetes alapján egy játékról sem lehet szerintem beszélni.

Hangod nem túl domináns legalább is a gagyi tábla PC-men fülelni kellett, aztán lehet csak én vagyok süket. :DDD

Beszéded picivel dinamikusabbá tudod tenni, ha compressor / limiter-t alkalmazol. Legtöbb hangszerkesztőben elérhető, én a sound forge-ot favorizálom.

Talkover-t picit finomabban állítsd be, nekem picit zavaróan gyorsan halkul el a zene (mikor beszélsz, és mikor abbahagyod).
Be és a kilépések ha pont akkor vannak amikor a zenében épp "történik" valami sokkal ütősebben hat.

[ Szerkesztve ]

(#69594) juhasz22 válasza A`rpi (#69593) üzenetére


juhasz22
aktív tag

:DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69595) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Hát gyerekek, rég volt ilyen, hogy nem tudok aludni amiatt mert egyszerűen nem bírom abbahagyni a játékot, de az X-com Enemy Unknown most kihozta belőlem. Zseniális a cucc, aki szereti a körökre osztott stratégiát és a kihívást, az ne hagyja ki. Komplex tartalom, szép és hangulatos köntösben. Annyira üdítő végre olyan cuccal játszani ami kicsit meg is dolgoztatja az agyat...

(btw utoljára a Hotline Miami volt amit nem bírtam letenni, de ott pont hogy "csak" agyatlan hent van...)

[ Szerkesztve ]

(#69596) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Én próbáltam összekötni a ps3-at hdmi dvi kábellel ( van dvi bemenet a monitoron) de nem jött át kép csak sötétség pedig látom, hogy adja a jelet a monitornak mert zöld a LED. A DHCP miatt amit a leírásban olvastam lehet azért de mi annak a szerepe? Pedig a beállításokba is belementem és átállítottm HDMI-re de semmi. És ha dvi vga átalakítót vennék és a vga-ra kötném rá működhet vagy hagyjam?

(#69597) james001


james001
veterán

Nézegetem ezt a Metal Gear 5-öt,nem nagyon bírom ezt a lopakodós gameplay-t (réguekben se szerettem) de a sztori az arat megint. Kojima egy mester az biztos. Ja és Quiet a kedvenc női karakterem lett Jill és Lara mellett :P :DDD És nem csak az öltözködése miatt,úgy egyébként is egy badass csajszi.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69598) judzsin válasza kevepapa (#69595) üzenetére


judzsin
tag

Nálam is abszolút best of. Minél hamarabb kezdd el kifejleszteni a light plasma rifle-t és tartogass műholdakat a hó végére a gázos helyekre. Esetleg, miután kipörgetted próbáld ki újra az enemy within kieggel. Sajnos nagyon rétegjáték, de már készül a második rész. Nem tudom jön e ps3-ra.

(#69599) Wlac válasza judzsin (#69598) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyelőre csak PC a terv, de azért reménykedek abban, hogy utólag kiadják. Én is imádtam az EU-t (bár tableten játszottam).

“The wha-"

(#69600) ldave


ldave
félisten

Így az első 10 szint alapján nem semmi, hogy a Bungie mit tudott kihozni a PS3-ból a Destiny esetében, ráadásul úgy, hogy az első és egyetlen játékuk a Sony öregedő gépére. Igaz, kicsit sokat tölt, de utána az egész terepet kezeli egyben, jó messze ellátni és eddig komolyabb akadással se találkoztam. Ügyes srácok ezek :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.