Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Nem rég vettem egy ue32f6400 smart tv-t. Rákötöm a ps3-at, majd game mode. Azon belül érdemes-e még beállítani valamit? Vagy elég hagyni alapon.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70702) MasterMark válasza func93 (#70701) üzenetére


MasterMark
titán

Képjavítókat kikapcsolni, élesítést lehúzni.

És persze a színteret jól beállítani.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#70703) Elims válasza fausto (#70700) üzenetére


Elims
veterán

Este kiderül.

Func: Nekem a jàték mòd nincs bekapcsolva.

(#70704) juhasz22 válasza MasterMark (#70702) üzenetére


juhasz22
aktív tag

ue40f6640 en azért a legtöbb játékkal képjavítóval játszom mert sokkal szebb képet kapok ilyen pl az autós játékok, FIFA, AC, ezekre nyugodtan ajánlom a képjavítókat csak a lövöldéknél szoktam kikapcsolni ahol számít a késleltetés.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70705) erahurka válasza juhasz22 (#70704) üzenetére


erahurka
félisten

Autós játékoknál nem számít a késleltetés? Nekem ég és föld volt mikor áttettem a tévét Game Mode-ba. Konkrétan egyből nyertem. Sőt, valójában mindenhol számít, bár lehet ez ízlés kérdése.

(#70706) juhasz22 válasza erahurka (#70705) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Valószínűleg ízlés kérdése, én ehhez szoktam hozzá Unchartednél, Dust nál zavart idáig, GT5, Most Wanted el lazán képjavítókkal játszom.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#70707) SenorDave


SenorDave
tag

Épp tescos újságot lapoztam 12gb super slim játék nélkül 65k felnéztem 576 ra 500gb játék nélkül 80k
Tescos újság ismét ps4 1tb black ops3 sony mono headset ,hdmi kábel 14 napos plus 130k 576 ba 1tb +ac syndicate +watch dogs 130k.

Természetesen mindenből van olcsóbbhasználtan már 100 értis van garis ps4 csak szerintem pofátlanul felnyomják a 3 árát a kisebb árkülönbség miatt , mert ha most elmegy valaki konzolt venni és azt látja ,hogy hm egy 3 as gép ami 500gb minden nélkül 80 egy négyes mindennel + játékkal 1tb 130, megfog a karácsonyi akción mondjuk 110 körül már csak 30.000 volt az árkülönbség mintha reálisan lenne 50 körül a 3 gép akkor már 60-80.000 különbségről beszélve persze hogy sokkalni fogja ....így viszont úgyérzi hogy milyen jó bolt volt .

Bocsi ha vot helytelen mondat még a kávé most szivárog az ereimbe :DD

Az lemaradt hogy ha még a 80k s gép mellé vesz mondjuk egy black opsot ami 15k már 95 nél tart ...

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70708) Tegla80 válasza SenorDave (#70707) üzenetére


Tegla80
addikt

Van 500gb os uj,garis gep mar 99e be,mig az uj szerias 1tb is kaphato 104 e be....
A jatekok ha digitben veszed ugy,h tarsulsz valakivel akkor félaron vannak.... mig lemezesben meg par ezer bukoval akar napi/heti/havi szinten is cserelgetheted....(mint ps3 nal is)
par lemezes jatek ar az aprorol.: kzsf/bf4 ~4e ,bfh ~5-6e +, cod aw ~5-6 e, order~6e,batman ak ~8 +,uc szeria ~10+ ,gta5 ~8e +, witcher3 ~10+, pcars ~8e+
Szoval?!
Jah akit erint, +1 joy ,az meg kb egy arban van .
En senkit nem szeretnek atnevelni vagy hitteriteni,de ha figyeli az ember akkor ilyen szamok is vannak.... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70709) Petreszku válasza SenorDave (#70707) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Lehet, hogy igazad van, de majd mikor játékra kell költeni.....
Akinek nem volt még konzolja és van még mit pótolnia, annak a ps3 szerintem simán jó. Igaz keresgélni kell és nézelődni, de biztos lehet találni jó áron.

(#70710) A`rpi válasza Petreszku (#70709) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Aki olcsón szeretne játszani jó játékokkal, annak PS3 legjobb hely, PS4 is jó, de az drágább, értem én hogy lehet használtan is venni játékokat, de akkor is.

Például itt: http://www.game.co.uk nevetséges áron lehet beszerezni igen sok jó játékot.

Ha egy két fontos árra bezuhannak a játékárak pl itt, tuti bevásárolok, pedig nincs polc fétisem. :)

[ Szerkesztve ]

(#70711) SenorDave válasza Tegla80 (#70708) üzenetére


SenorDave
tag

Tisztában vagyok a használt árakkal de, én most a hivatalos bolti árkülönbségekről írtam a véleményem arról ,hogy a boltok így próbálják átvezetni az embereket ...pl az anyukát aki a fiának ffog vásárolni és nem igazán jártas a konzolvilágban őt simán rábeszélik ,stb.

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70712) Petreszku válasza A`rpi (#70710) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Ismerem az oldalt, én feltöltő kártyát szoktam innen venni. Paypal-on keresztül fizetek pár percen belül küldik is a kódot. Legalább is az utolsó 3 rendelésnél ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#70713) #49155328 válasza juhasz22 (#70704) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem is csodálom hogy az lcd-re kellenek a csodás képjavítások.
Plazmán minden képámító off :K

(#70714) MasterMark válasza #49155328 (#70713) üzenetére


MasterMark
titán

Mindenki úgy rontja el a képet képjavítókkal (inkább képrontókkal) ahol akarja. Ha neki az tetszik? :DDD

Switch Tax

(#70715) A`rpi válasza #49155328 (#70713) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem feltétlen kellene ott semmi, (lásd LCD monitorok, persze még van sok más tényező ami beleszól TV-k képátlója nagyobb stb stb.) szerintem ennek sokkal inkább marketing értéke van.

Van olyan ismerősöm, aki ezeket sorolja név szerint, mert hogy némely képjavító eljárásnak van ám fantázia neve is, ha TV ről van szó... Ez ezért jó, az azért, ő ezekre bukik...

Ritkán játszok TV-n újabb "okos tévém", még nem is játszottam, ha lenne is, PC, vagy játék módban használnám, képjavító ficsőrök nélkül, (már amit ki lehet kapcsolni).

(#70716) Tdizsolt válasza Elims (#70696) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hali!
Igen,olyat árultak pontosan. Tök szép állapotút,de lemaradtam róla...Pedig jól el dicsekedtem volna vele,ha sikerül beszereznem... :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#70717) Bogyi007 válasza A`rpi (#70710) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mintha ez kicsit nekem lett volna célozva.... :C

Rengeteg játékot vettem innen és minő véletlen volt is pár polc fotóm róla. :DDD

Lcd téma. Samsungnál nálam a Game mode elég volt, most az LG-n a Hdmi portot átneveztem Pc-re és úgy kapcsolok még Játék módot. Na így tökéletes konzolozni vele. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70718) perge666 válasza Bogyi007 (#70717) üzenetére


perge666
veterán

Ezt már hallottam hogy átnevezik PC-nek,de az használ valamit?Mert én az adott konzolra nevezem át a portokat.....

(#70719) supercow válasza Bogyi007 (#70717) üzenetére


supercow
őstag

LG tvken ha a bemenet neve Játékgép akkor olyan módba kapcsol asszem.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#70720) A`rpi válasza supercow (#70719) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Elég nagy böszmeség :D Pistának akarom nevezni a bemenetet, akkor biza nagy lesz az input lagg. LOL

(#70721) Elims válasza erahurka (#70705) üzenetére


Elims
veterán

De a játékmódhoz nekem azt írja oldalt a tv,hogy a grafika picit romolhat. ?
A csatorna választásnál (hdmi1-4) beállítottam,hogy játék,de a képnél nem. (meg persze a hdmi1-en sem,azon van az iptv a többi a ps gépek.)

TdiZsolt: Az megérte volna! :-)

3D probléma. :-)
Ps3 3D tv probléma.
Nem lehetett ugye átállítani egyik 3D-s játékot sem 3D módba,mostmár lehet. :-)

Ps3 kikapcsolva--samsung tv be--menü--kép--3D bekapcsol (2D-->3D)--ps3 bekapcsol--beállítások--display--a legelsőt végig zongorázni (amit FpsTunker és Fausto is írt) és annyi.1080p (3D)
Utána már ki lehet kapcsolni a tv-n a 3D-t.Motorstorm-ot (3D Rift) elindítottam ééés... :-) Tele szórta a szemem földdel,sárral.Ez a gagyi kis akármilyen játék hihetetlen jó!!! :-) Komoly,hosszú,mély ugratások 3D-ben tényleg mutatósak!! :-) Igaz,nem egy imax 3D..,de itthonra tökéletes!!
Lehet irkálni,hogy csak "mélység" van meg húzd meg a ...m,de a lényeg,hogy igen "ott" van! :-)
48"-on és csak led-en én azt mondom nem kívánok többet.Simán jó. (UE48H6400)
Próbáltam szereztetni plazma tv-t olcsón,de az sajnos nem megy..... :-(((

Aki nem próbálta mindenképp nézzen rá vmikor! :-)

(#70722) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Bioshock 1-2 rész van valakinek eladóban, jó állapotban? Az sem baj ha Rapture Edition (vagy mi volt az) és egy lemezen van a 2 játék. Aprón nem találtam olyan hirdetőt akinek mindkettő megvan. Ha valakinek van, PM légyszi. :)

yo

(#70723) DVlad válasza Elims (#70699) üzenetére


DVlad
őstag

Igen. A telefonban azt mondta, hogy gyári új, erre ott meg kiderült, hogy majdnem. Vitába szálltam vele, hogy hazudott, stb. Azzal érvelt, hogy átrakhatná kék dobozba, van egy csomó üres a boltban, és akkor nem ugatnék. :D

(#70724) #49155328 válasza Elims (#70721) üzenetére


#49155328
törölt tag

Na végre, csak jó lett az a 3D.

A plazma kihalt sajnos. :O

(#70725) Bogyi007 válasza supercow (#70719) üzenetére


Bogyi007
veterán

De ha PC-re nevezed és nem Játékgépre akkor kapcsol ki MINDEN képjavítót, s ez után lehet még a tv beállításokból még a Játékgépet kiválasztod.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70726) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Most olvasgatom a game mode beállításokat itt a fóromon. Nem értek a dologhoz egy picit sem. Eddig a Samsung Lcd tv-én amit használok, beállítottam a game mode-ot és semmit nem neveztem át. Sima HDMI1 vagy éppen HDMI 2. Miért van szükség átnevezésre, akár pc/játékkonzol...? A game mode nem állítja be önmagának a paramétereket a megfelelő tartományba?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#70727) MasterMark válasza Petreszku (#70726) üzenetére


MasterMark
titán

Azért mert néhány TV (samsungok főleg) más-más beállítások jönnek elő annak hatására, hogy mi a neve a bementnek.

Switch Tax

(#70728) erahurka válasza Elims (#70721) üzenetére


erahurka
félisten

Én csak betoltam a HDMI-t a tévébe, aztán a képbeállításokat átraktam játékra. Csatornaválasztásnál nekem nem is lehet állítani semmit (LG).

(#70727) MasterMark: Mint valami szöveges kalandjáték? Valaki próbálja már ki IDDQD-vel, érdekel mi történik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70729) MasterMark válasza erahurka (#70728) üzenetére


MasterMark
titán

Ez ott igaz, ahol előre beírt nevek közül lehet válogatni csak.

Ahol te írsz be nevet, ott nyilván nincs ilyen hatással a beállításokra. (Normális TV-ken így van.)

Switch Tax

(#70730) perge666 válasza erahurka (#70728) üzenetére


perge666
veterán

Átvált a TV Doom módba,és halhatatlan leszel,vagy az az IDFA??(lehet az a minden fegyver) :DD :DDD

(#70731) Petreszku válasza MasterMark (#70727) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ és eddig értem is.
De akkor az is fontos, hogy az adott gépet adjam meg és ne valami mást. Vagy ez csak a paraméterek tárolása miatt fontos?

[ Szerkesztve ]

(#70732) MasterMark válasza Petreszku (#70731) üzenetére


MasterMark
titán

Ennyire nem mély. De mint mondtam ez csak az előre válogatható neveknél van. Ahol te írod be kézzel ott nem jellemző.

TV-től függ, olvasd el a leírását.

Switch Tax

(#70733) Elims válasza DVlad (#70723) üzenetére


Elims
veterán

Mi most egy üzletről beszélünk?? :-o
Ilyet nem mondhat!!
Nekem nem hasznàltat küldtek,ez 100%.Újjracsomagolt volt az biztos,de vadonat ùj.
"Azzal érvelt..."
Ilyen nincs..!Az eszem megàll!!

FpsTunker: Nem kicsit lett jò! :-) Tényleg kijön a képernyőből a kocsi,a szakadék meg mélyebb.Nem tudom,hogy hogyan csinàlja,de elhiszi az agyam,hogy ùgy van. :-)

Én a hdmi-t àtàllítottam jàtékra (nem én írtam be) viszont a jàtékmòdot nem kapcsolta be.Megvagyok elégedve a képpel. :-) Nem variàlok vele.

(#70734) DVlad válasza Elims (#70733) üzenetére


DVlad
őstag

Mit nevezünk újnak? Újracsomagolt? :D Ez is olyan új volt.

(#70735) Elims válasza DVlad (#70734) üzenetére


Elims
veterán

Mint mondjuk az oem csak ezt becsomagoltàk nem gyàri dobozba.
Észrevettem volna ha x hònapig hasznàljàk.Meg lehet làtni a kéznyomokon,mert ugye -ha nagyon minimàlisan is- polirozza a kéz+az analògnàl ha benézel a műanyag peremhez lehet làtni az analògkar koptatàsàt. (Egy-két hetes joy-nàl is meglehet làtni,sőt,pàr naposnàl is.Tapasztalat..pàr joy-nàl megfigyeltem.)

(#70736) DVlad válasza Elims (#70735) üzenetére


DVlad
őstag

Várj, ez is olyan volt, a fehér-bordó dobozos gyári. De én a telefonban direkt rákérdeztem, hogy kék dobozos verzió-e? Hogy "zsír új" vagy nem? Azt mondta, igen. De nem. :D

(#70737) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Nem semmi ez a pesti Sony szervíz...Be vittem a ps-t,hogy nem tudom felrakni a Gta5-öt.A srác el indította bent az installálást,2 per múlva mondta,hohy ez így hosszú lesz...fogta és ki cserélte (megint) egy újra... :DD A HDD-t is le csekkolta,azt mondta az hibátlan...
Most megkísérlem feltelepíteni újra...remélem nem fog lángolni sem a lemez,sem a Ps.... :))

Psn ID: Tdizsolt

(#70738) perge666


perge666
veterán

Regisztráltam Spotifyre,tetszik nagyon,de zavar hogy 10percenként beadja a félperces reklámot hogy vegyem meg a prémiumot. :((
Amúgy a prémium az havidíjas vagy egyszeri vásárlás lenne?

(#70739) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Új vagyok PS3 fronton, szóval nézzétek el a kérdésemet :)
digitális formában lehet esetleg akciósan ps3 játékhoz jutni? Létezik itt olyan, mint mondjuk PC-re a különböző digitális áruházak? A gépemben kezd meghalni az optikai meghajtó és ha van mód digitálisan a játékok beszerzésére, akkor nem cserélném..
köszi :)

(#70740) dilipok válasza Gaborka30 (#70739) üzenetére


dilipok
veterán

osszefoglalo (mondjuk az nekem furcsa, h ha mar van geped, akkor nem lattad a store/marketplace (nem emlekszem pontosan mit is a neve :B )menupontot? bekapcsolasnal nekem kiveri a szemem az eppen aktualis akcio :U)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70741) pulyka jocó válasza Gaborka30 (#70739) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! Persze lehet venni digitális játékot, belépsz a store-ba a ps-ről vagy gépről és szinte mindig van valami akciió. Fizetni bankkártyával vagy feltöltőkártyával tudsz. :)

(#70742) Gaborka30 válasza pulyka jocó (#70741) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi :)
A store-t néztem.. a kérdés inkább a store-on kívüli vásárlásokra vonatkozott volan, de nem voltam egyértelmű. Olyanra gondolok, mint pl PC-n a steamen kívüli forrásokból is lehet steam kulcsokat beszerezni...

(#70743) dilipok válasza Gaborka30 (#70742) üzenetére


dilipok
veterán

nincs mas

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70744) Gaborka30 válasza dilipok (#70743) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Akkor jó :)
Köszönöm!

(#70745) Wlac válasza Gaborka30 (#70742) üzenetére


Wlac
Ármester

Van lehetőség Store-on kívülről is kulcsot venni. Konkrét oldalcímet nem tudok, mert nem élek vele, de valaki majd biztosan tud.

“The wha-"

(#70746) #49155328 válasza Gaborka30 (#70742) üzenetére


#49155328
törölt tag

Amazonon van bőven PlayStation 3 : Digital Games & DLC : Games

US profil kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#70747) Wish00


Wish00
csendes tag

Sziasztok
Szeretnek venni egy 500gb super slimet venni...
Segitsetek legyszi mert nem csak jatekra hasznalnam hanem kihasznalnam a blu ray olvaso adotsagait ill a merev lemezt is... Van hogy azt mondjak hogy merev lemezrol lejatsza a 3d filmeket van hogy azt mondjak hogy nem...? Mi igaz ebbol? Olvastam az osszefoglalot de nem talaltam ilyesmi irast rola... Irjak hogy hd hangokat is tovabbitja de mashol azt olvastam hogy erre nem kepes.. Akkor most mi az igaz?

(#70748) dilipok válasza Wish00 (#70747) üzenetére


dilipok
veterán

meg jo, h atolvastad az osszefoglalot ;] [link]
Ami pedig kimaradt belole es te kerdezted: [link]

(gonosz voltam, tudom :B )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#70749) Wish00 válasza dilipok (#70748) üzenetére


Wish00
csendes tag

Koszonom a gyors valaszt de nem talalom a linken belul h lejatszana e 3d filmet vinyorol :(

(#70750) dilipok válasza Wish00 (#70749) üzenetére


dilipok
veterán

milyen formatumban van a 3d film? ha at tudod konvertalni olyan formatumba, amit tamogat a ps, akkor igen. (a konverter program sem mindig tud segiteni...)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.