Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Djuree válasza DM-Fan (#26000) üzenetére


Djuree
félisten

na azért csak egyet értünk pár dologban:
"Az első MW nagyon jó volt, erősen érdemes kipróbálni, több száz órám van annak a multijában, azóta sem sikerült überelni, csak silányodott a széria." :R

Edgeri: MW1 az utolsó jó cod, sőt nagyon jó. cod1, cod2, mw1...többi kuka...MW1-et vissza is veszem, megjött hozzá a kedvem megint és még mindig nagyon sokan nyomják multiban, magyarok is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26002) MrTwister


MrTwister
őstag

Ti nem kaptatok emailt valami kóddal a Sonytól, hogy vmi CSIdentity v. minél regisztrálni kell! Mi ez? Nem átverés? Merjem? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#26003) Gebriel válasza Edgeri (#25997) üzenetére


Gebriel
veterán

A linkedben lévő topicban az egyik hsz-nél van egy co-op link azt PS3-tolják szerintem lesz ilyen szép a BF3.

Szerk: Itt van..

Úgy gondolom, ha sok idő múltán is de elérkeztünk oda, hogy a PS3 megjelenő játékok igen is mutatósak és a fejlesztők is a lehető legtöbbet hozzák ki. Nagy mértékben csökken az ára PS3-nak és felhozatal is egyre több amiben szép számmal találhatunk minőségi játékokat is.

COD Black Ops-nál ki lehet kapcsolni az auto aim-et? Nem tudja véletlenül valaki, nagyon nem zavar, de csak jobb lenne ha nem húzná rá a célkeresztet az enemy-re. :F

[ Szerkesztve ]

(#26004) Ocarina válasza Gebriel (#26003) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Target assist-> Disabled.
Ha minden igaz ez az.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26005) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Tanácsot kérnék: melyik háborús játékot ajánlanátok?
COD:MW2-Black Ops-esetleg MW1, vagy új MOH???
A cél: szép legyen és könnyen irányítható, könnyen játszható!!!
Nem vagyok egy headshot-guru... :) Tehát amatőrként is élvezni szeretném.
Csak egyiket vállalom be, mert tényleg béna vagyok ebben a stílusban, de nem is akarok gyakorolni, csak játszani egy jó háborúsat.

Másik:
anno Assassin's Creed trailer alapján azt gondoltam, ez lesz az én játékom, de csalódtam, kicsit untam.
Kérdés: a második, vagy harmadik rész jobb /melyik?/, vagy inkább hanyagoljam, ha az első sem váltotta meg a világot számomra?
Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#26006) Gebriel válasza wrathchild (#26005) üzenetére


Gebriel
veterán

Az Assassin's Creed 2 lényegesen játszhatóbb mint az első része, bár nekem az is bejött.
A háborúsnál meg a Black Ops- erősen ajánlott. :K , de a MW1-2 és a MoH-is jó.

Ocarina
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#26007) MrTwister válasza MrTwister (#26002) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor ezekszerint ti nem kaptatok, akkor ez valami csalás, akkor törlöm a levelet! :K Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#26008) james001 válasza wrathchild (#26005) üzenetére


james001
veterán

Az Assassin's Creed Brotherhood nagyon jó játék,ajánlom próbáld ki! Bár ha nagyon "sztoris" vagy előbb vidd ki az AC2-őt mert igen folytatólagos.
Háborúsból mindenképp MW1,talán még a Black Ops.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26009) Sanyi.mTs válasza Gebriel (#26006) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mw2-re nem azt írtátok, h állandóan pörgeti a korongot? :F

(#26010) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ps3-on mi különbség van a sima mw1 és a goty között?

(#26011) Sonja


Sonja
veterán

Van még pár játékom eladó, ha kell valakinek. :D Apróban megtaláljátok. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#26012) Edgeri válasza wrathchild (#26005) üzenetére


Edgeri
senior tag

Battlefield 2 :D

Üdv, Edgeri

(#26013) Edgeri válasza Gebriel (#26003) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi, nézem :K

Üdv, Edgeri

(#26014) tDr1v3r válasza Sanyi.mTs (#26010) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Megkapod az összes DLC pályát az utóbbival.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26015) DM-Fan válasza Sanyi.mTs (#26009) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem az a baj vele, hogy a korongot pörgeti, hanem az, hogy az olvasófej léptetőmotorját rángatja nagyon izmosan oda-vissza. Sok gép tönkrement miatta, nem ajánlott játék PS3-ra. :( Állítólag a Black Ops-nál is van hasonló jelenség. A korábbi CoD-okkal nem volt ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26016) Gebriel válasza DM-Fan (#26015) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálam nem csinálja ezt a BO-al :N

(#26017) blazsey2 válasza DM-Fan (#26015) üzenetére


blazsey2
senior tag

Black Ops-nál nincs ilyen probléma,legalább is én nem tapasztaltam.

PSN ID:blazseydr

(#26018) v!ct0y válasza Gebriel (#26016) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig nálam is lépkedett elég rendesen akkor nálad is kéne mert ugyanaz a korong :)

(#26019) Gebriel válasza v!ct0y (#26018) üzenetére


Gebriel
veterán

Slimed van?

(#26020) vizcsap


vizcsap
tag

A CECH-3000 Slim modellről mit tudni, jön az hozzánk is? Egyáltalán megéri rá várni?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#26021) Qbász válasza Edgeri (#25992) üzenetére


Qbász
aktív tag

De azt ugye vágod hogy csak PC lesz 64 fős multiplayer szóval ekkora pályákra ne is számíts ps3-on mert elvesznének rajta az emberek. Konzolon 24-en lehetnek max a játékosok.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#26022) Edgeri válasza Qbász (#26021) üzenetére


Edgeri
senior tag

Elég lesz annyi :DDD

Üdv, Edgeri

(#26023) Sanyi.mTs válasza tDr1v3r (#26014) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

gondolom, akkor fizetősek a DLC-k

(#26024) v!ct0y válasza Gebriel (#26019) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az de akkor lehet, hogy azért ?:)

(#26025) mrhitoshi válasza james001 (#26008) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát nem tudom, szerintem az AC Brotherhood nem lett valami nagyon jó. Nagyon elcseszték azzal, hogy belerakták azt a Full szinkronizálást. Egyszerűen idegesítő számomra, hogy nem tudom normálisan megcsinálni egy egyszerű küldetést. Mikor volt egy olyan küldetés, hogy le kellett vadászni valakit egy assassinnal, úgy csináltam ahogy írta és még sem lett meg a ful szinkronizáció. :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26026) Gebriel válasza v!ct0y (#26024) üzenetére


Gebriel
veterán

Enyém is az, és tényleg dolgoztatja rendesen csak némán soha nem játszom és eddig nem hallottam. :B

(#26027) tomgabor


tomgabor
senior tag

Gyors kérdésem lenne: új felhasználót kell létrehoznom a PS3-on ha több store-t szeretnék, és mindig váltogatni kell a profilok között vagy a letöltött tartalomhoz minden profil hozzáférhet? Egyszerűen: olyan mint a boxnál vagy nem?

(#26028) DM-Fan válasza tomgabor (#26027) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Minden profilból hozzáférsz a tartalmakhoz, akármelyik Store-ból töltöd is le, akármelyik profilod alól töltöd is. Tehát ha az USA-profiloddal töltesz le valamit és ott telepíted, akkor átjelentkezve a UK-profilodba is látni fogod és tudod is használni a játékot.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26029) tomgabor válasza DM-Fan (#26028) üzenetére


tomgabor
senior tag

Megcsináltam, mindenben igazad van. Átláthatatlan a Japán Store, amit boxon 1 perc alatt megtaláltam keresgéléssel azt itt 1 óra után sem találtam meg, google translate-et kellett használnom hogy megtaláljam :(

(#26030) james001 válasza mrhitoshi (#26025) üzenetére


james001
veterán

Igen azt én is idegesítőnek tartom de csak ez az egy kb. ami rossz a játékban sztem,minden más stimmel benne sőt még jobb mint a 2-ben. Na de a Revelations :Y Az mindent felülmúl majd.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26031) Gebriel


Gebriel
veterán

A Homefront-ot játssza itt valaki?

(#26032) Gebriel


Gebriel
veterán

Kíváncsi vagyok ebből mit hoznak ki? Videó alapján elég hangulatos lesz.

(#26033) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Van egy külső HDD amit szeretnék particionálni, hogy ps3 hoz is tudjam használni. Jelen esetben NTSF fájlrendszerű, és nincs rajta partíció, de adatok igen. A felét szeretném FAT 32 particionálni. Lehet ezt anélkül, hogy ne keljen előtte megformázni a HDD-ét? A gépemen nincs elég hely, hogy több mint 100 gigát átmásoljak addig. Ha lehet, hogyan és melyik programmal? Eddig a Partition magic- el próbálkoztam, de nem sikerül.

PSN ID: legalkriminalz

(#26034) DM-Fan válasza 5oultrain (#26033) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Jelen esetben NTSF fájlrendszerű, és nincs rajta partíció, de adatok igen."

Egyrészt NTFS, másrészt ha nincs rajta partíció, akkor adatok sem lehetnek rajta. Gondolom az a helyzet, hogy egy partíció az egész, ami NTFS fájlrendszerű és azon vannak az adataid.

Felteszem ebből szeretnél két partíciót csinálni úgy, hogy a jelenlegi adataid megmaradjanak az NTFS partíción és ezen felül szeretnél egy üres FAT32-es partíciót, amit a PS3 is lát.

Nem gond, meg lehet csinálni formázás nélkül is. Partition Magic, vagy Paragon Partition Manager ajánlott hozzá. Először át kell méretezned a jelenlegi NTFS-partíciót annyival kisebbre, amekkora FAT32-es partíciót akarsz. Ekkor az adatokat úgy csoportosítja a program, hogy azok mindenképp a megmaradó NTFS partíció területére essenek, szóval lehet számítani némi adatmozgatásra, ezért kis időbe fog telni. Ezt követően az így felszabaduló, particionálatlan területen létre kell hoznod egy új partíciót, amit FAT32-re kell formáztatni. Nagyjából ennyi, HDD-mérettől függően pár tíz perces mutatvány, egy lépésben meg lehet csinálni az egész folyamatot, a program több fázisra bontva elintézi majd.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26035) 5oultrain válasza DM-Fan (#26034) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Igen, félreírtam, és pont ezt szeretném elérni amit írtál.

PSN ID: legalkriminalz

(#26036) DM-Fan válasza 5oultrain (#26035) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Próbáld meg úgy, ahogy leírtam! Azért a pótolhatatlan adatokról előtte csinálj mentést!

Get Moded!

(#26037) Zigur válasza DM-Fan (#26034) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem tudja megoldani az átméretezést a windows is ? Határozottan úgy emlékszem, hogy amikor a vista mellé tettem fel a linuxot, simán windows alól méreteztem át a partíciót.

(#26038) DM-Fan válasza Zigur (#26037) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem ilyen szinten nemigen, max telepítőlemezen keresztül, de nem emlékszem, hogy "ennyire komplex" dolgokat tudna - bár igaz, hogy én sosem bízom arra a particionálást, de szerintem ha már adat is van a lemezen, akkor bajos a Win-nel csináltatni. Az említett progik nálam teljesen beváltak eddig, Win7 x64 alatt is, eddig mindent meg tudtam oldani velük, pedig sok partícióm van és többször is kellett már átméreteznem egyiket a másik kárára, ami ennélfogva adatmozgatással is járt. Sosem volt ebből kifolyólag adatvesztésem. Sőt, a komolyabb műveletekhez ezen progik sem Win alól működnek, hanem újrabootoltatják a gépet és emulált DOS-környezetben dolgoznak, nem reszkírozzák a jóval instabilabb és több hibalehetőséget rejtő grafikus rendszer alól való működést. Meg ha ugye rendszerpartíció is érintett, azt a Win nem is engedné piszkálni működés közben, a fájlok nem is lennének mozgathatók.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26039) dagoniat válasza Gebriel (#26031) üzenetére


dagoniat
tag

én nyomom, szerintem elég jó. Nekem bejött a téma és a fegyverek is. Olyan Battlefieldes, de itt lehet lefeküdni is :-)

(#26040) Gebriel válasza dagoniat (#26039) üzenetére


Gebriel
veterán

Demó alapján bejövős volt, akkor megpróbálkozom vele. :K

PH! Kedvence :C

(#26041) tomgabor


tomgabor
senior tag

Ki milyen új előrendelhető játékokat szerez be még ebben az évben?

Én ezeket:
Arcana Heart 3 (Limited Edition)
Bleach : Soul Resurreccion
Batman - Arkham City
Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi
The King of Fighters XIII
Uncharted 3 : Drake's Deception

(#26042) tDr1v3r válasza tomgabor (#26041) üzenetére


tDr1v3r
veterán

U3, Deus Ex HR, Skyrim.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26043) v!ct0y válasza tomgabor (#26041) üzenetére


v!ct0y
veterán

Dragon Ball :) Csak az a baj, hogy egy hónapba jelenik meg a BF3 al. Mondjuk ez nem baj nekem csak a pénztárcámnak :DDD

(#26044) Plutor válasza tomgabor (#26041) üzenetére


Plutor
aktív tag

Uncharted3
Gow Collection Volume 2
ICO and Shadow of the Colossus

(#26045) bcrics


bcrics
tag

"Last Guardian" ha még idén megjelenik, Uncharted 3; Battlefield 3

(#26046) Sundesz válasza tomgabor (#26041) üzenetére


Sundesz
őstag

Nálam csak az Uncharted 3 van a listán, még így is van egy csomó kijátszásra váró játékom (Resi 1-2, Kz 2, Infamous, csomó psn cím), aztán még a PC-s címekről nem is beszéltem. :)

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#26047) Gebriel


Gebriel
veterán

Újra pasztázott gépet érdemes megvenni?

(#26048) DM-Fan válasza Gebriel (#26047) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Attól függ. Ha azért pasztázták újra, mert YLoD miatt kellett szétszedni és hőlégfúvózni, akkor nagyon nem! Ha megelőző jelleggel pasztázták újra, ahogy én is, akkor talán, de csak olyantól, akit ismersz és tudod, hogy alapos, valamint ugye az ár ilyenkor már kellően nyomott kell, hogy legyen, mivel méltányossági garancia sincs már a gépre.

Én inkább egy 1 éves korát be nem töltött használt gépet vennék, ha mindenképpen kéz alól kéne venni. Arra még az alapgarancia is megvan.

De alapvetően most, hogy a Sony árat csökkentett, talán egy 5-10 eFt-tal olcsóbb lehet a gép újonnan is bizonyos helyeken. Ha 55-60 eFt között megáll, akkor szerintem már nem nagyon érdemes használtban gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26049) Gebriel válasza DM-Fan (#26048) üzenetére


Gebriel
veterán

Megelőzés miatt pasztázzák. Tagot nem ismerem, innen venném a PH!-ról.
FAT gépet szeretnék, az meg csak már használt van tudomásom szerint.

(#26050) DM-Fan válasza Gebriel (#26049) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Lehet látni itt-ott még bontatlan FAT-eket, persze Slim árban, vagy afölött, múltkor is láttam valamelyik kütyüboltban, ahol tableteket meg laptopokat is árultak, csak most hirtelen nem ugrik be, hogy hol. Ha korrekt a tag, bízol benne és megkímélt a gép, akkor talán. Beszéljétek le, hogy azért pár nap garit adjon rá!

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.