Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56408) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

Egyik hölgy ismerős szeretne telefont cserélni a keret kb 30k (T-Mobile előfizetés). Androidot szeretné tovább használni felmerült a WP de kicsit idegenkedett, elégedett volt az Androiddal.

Ebbe az árba az alábbiak fértek bele:

-Samsung Galaxy Ace3
-Samsung Galaxy Express
-ALCATEL onetouch Idol 2 Mini S
?-ALCATEL onetouch POP S3

Amik már kiestek:
-LG Optimus F6
-Huawei Ascend G6
-HTC Desire 310

Az LG és a Huawei kiesett, nem tetszett külsőre :N a HTC tesztjét elolvastam nem túlzottan tetszett amit ott leírtak róla, így azzal is kevesebb lett.
A többi tesztjét is elolvastam de nem tudtam egyértelmű győztest mondani. Az Idol 2 Mini melegedésre hajlamos nem tudom mennyire releváns egy átlagos használatnál, viszont az egyetlen 4magos. Nagyon szép nagyon tetszik, de kicsit idegenkedek az Alcateltől. POP S3 ról nem hallottam semmit még.
Samsungok kb egyformák kis eltérésekkel ezért még nehezebb a választás. Viszont elég "unalmasak" külsőre. Nyilván a külső nagyon fontos, de nem akar rosszat venni feltétlenül csak azért mert tetszik. Szóval racionálisan gondolkodik, de nem baj ha szép és örömmel használja :D

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy melyik lenne a legjobb ezek közül vagy esetleg másik alternatíva is érdekel hasonló árban.

Előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.