Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56270) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Nexus4-em kezdi úgy megutáltatni magát velem, hogy gondolkozom a váltáson.

Az a durva, hogy annyira elvette ez a szutyok a kedvemet az okostelefonoktól, hogy az aldis 4000ft-os telefonon is gondolkoztam már, ha így lesz, akkor nem kell a segítségetek, köszi :) A másik lehetőség, hogy beleszeretek egy best buy telefonba és akkor elég sokat kiadnék érte dühömben, a "sokat szívtam a nexus4-gyel, akkor vegyünk végre egy normális telefont" felfogással. Azért, hogy mégis eltántorítsalak benneteket az iphone 5S ajánlásától, így az első pontra, az árkategóriára a válaszom max 80.000Ft.

-Használt vagy új: Mindkettő lehet, de ha használt akkor olcsóbb legyen jóval. 50ezer körül mondjuk.

-Hosszú távra tervezek, egyértelműen. Nexus 4-et is elhasználnám életem végéig ha nem szarakodna.

-Felhasználás: telefon, sms, böngészés, facebook/gtalk... és hasonló messengerek, skype, gmail (csak csekkolás szinten, nem írok rajta hosszú leveleket), kis ingress, filmnézés, zenehallgatás.
-Ami nem érdekel: fényképezés, videófelvevés, üzleti alkalmazások, játékok (kivéve ingress), nem érdekel, hogy a képe zöldes vagy pirosas vagy milyen árnyalatú, én ezeket nem veszem észre, nem zavarnak.

-Az android alapjában véve bejött, szívesen használnám tovább, IOS semmiképp nem játszik.

-Milyen kilalakítás? nem tudom mik ezek :F Ez a klasszikus tepsiphone kéne, nem ilyen szétnyitható meg szécsúsztatható dolgok.
Apropó tepsiphone: Maximum 4.7-es méretnél meg is állhatunk, de az sem baj, ha kissebb.

Továbbá fontos lenne: a megbízhatóság, egy normális összeszerelési minőség (nem érdekel, hogy látszik-e az ujjlenyomatom vagy sem), egy normális akkumulátor. Alapból legalább 16GB tárhely vagy bővíthetőség.

Nem vagyok márkabuzi, többféle szóba jöhet, de mondjuk a lumiák nem igazán tetszenek(mondjuk nem is androidosok ha jól tudom), a samsungok nem szoktak best buyok lenni, noname márkát sem szeretnék, de általánosságban nyitott vagyok.

Azt hiszem kb ennyi. Ha valami eszembe jut, még írok.
Több ajánlatot várok, tulajdonképpen a 40-80ezer ft-os tartományban lévő használt és új best buyokra.

Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.