Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19151) Jojo5


Jojo5
őstag

váll vót' KATKA vagyis AttA... :))

ricsy888: Viszlát!

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19152) spammer


spammer
veterán

"Én másfél hete kezdtem el járni konditerembe. Az első héten voltam 4 alkalommal és a második héten meg fáztam és azt vettem észre,hogy nagyon fáradt vagyok másnapra.Most ez a megfázástól van vagy kezdek belefáradni?"

bunny:
"ebbe most én is belefáradtam. vannak, akiknek nem való ez a sport. te is ilyen vagy. belefáradtál, kiégtél, másfél hát azért egy emberöltő szinte, ne pazarold az ífjúságod ilyen hülye sportokra. menj inkább agysebésznek, vagy írj könyvet a kitartásról."

Mekkora gyökerek vannak :O Nem hiszem el, hogy ezek már nem kamu beírók :(

Ez meg durva sztori [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19153) Tipo16V válasza Ijk (#19094) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Régen rossz ha csak a forma miatt lesz valaki a példaképed.
akkor akinek arnold pl a pédaképe, vagy cutler vagy akárki, az mind hülye?! nemhiszem hogy személyesen ismerik
amúgy Zyzznek szerintem marha jó formája volt, bevolt száradva, mellé elég nagy is volt. szerintem irigykettek. ;]
Olyan volt kb mint te, csak ő full szárazon :U

spammer írj könyvet a kitartásról :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19154) tepizoli válasza penene (#19134) üzenetére


tepizoli
tag

Persze ez igaz ahogy mondod de azért azt se felejtsd el ,hogy nem adtol zsirosodsz ,hogy megeszel 5 tábla szalonnát. Mert tudomásom szerint az ember nem a zsirtól zsirosodik hanem a szénhidráttól.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19155) BÁ Nutrition válasza Tipo16V (#19153) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"elég nagy is volt"
:Y :F

[link]

persze lehet te láttál róla olyan verziót amin 35nél nagyobbank tűnik a karja.
mindenesetre nem is azt mondom hogy szar a formája, de semmiképp nem nagy

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19156) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha jól tudom az izomnak szüksége van fehérjére ahhoz hogy nőjön és edzés után kell húst enni stb. Nos ha ez igaz akkor nekem ilyesmire nem nagyon van időm és lehetőségem porokat meg én nem nagyon akarok szedni. Szerintetek ha az edzések után otthon megiszok vagy 2 deci tejet mindig az elég lehet(elvileg kb 7g fehérje lenne benne)? Nem akarom én mesteri szinten a testépítést csak azért jól akarom csinálni.

(#19157) BÁ Nutrition válasza kmisi99 (#19156) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hogy akarod jól csinálni ha az alapelveket és a tested működését sem veszed tudomásul?
vagy annyira isteni genetika vagy hogy levegőtől fogsz izmos lenni? :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19158) GiP23 válasza kmisi99 (#19156) üzenetére


GiP23
csendes tag

Edzés után nincs időd enni? A tej tele van cukorral és zsírral, ha jól akarod csinálni akkor vagy rendesen kell enned, vagy fehérjeturmixot kell innod.
"Aktív, egészséges férfiak esetében izomtömeg növeléséhez az átlagos fehérjeszükséglet 2-3 g / testsúly kilogramm körül mozog, a nap folyamán arányosan elosztva."
Ha te 80 kilós vagy és picit is nőni szeretnél akkor 160g fehérjét kéne bevinned ehhez több mint 4 liter tejet kéne meginnod. Ezért isznak az emberek fehérjeturmixot, nem azért mert valami varázslat van benne.

(#19159) GiP23 válasza tepizoli (#19154) üzenetére


GiP23
csendes tag

Az ember a zsírtól is zsírosodik csak azt már nem alakítja át, egyből raktározza, majd a zsírsejtekből nyeri az energiát, de ez nehezen hozzáférhető. A szénhidrátot lebomlási sebességtől függően fenntartja mint könnyen hozzáférhető energiaforrás és akkor alakul át zsírrá, ha ez nem lett felhasználva és a glikogénszintek megteltek.

(#19160) tween


tween
őstag

na irány csöcsözni ... pam pam :D

(#19161) spammer válasza kmisi99 (#19156) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19162) Ijk válasza kmisi99 (#19156) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó a tej is, de kumiszt kell inni, attól leszel igazán izmos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19163) kmisi99 válasza spammer (#19161) üzenetére


kmisi99
addikt

Már olvasom a sárga kapszula nevű könyvet az étrendnél még nem jártam. Egyébként csak érdekelt hogy az jó módszer e. Fehérje turmixot nem hiszem hogy fogok inni mert nem nagyon akarok venni ilyen porokat. Meg két osztálytársam se szed semmit és ők is fejlődnek ebből gondoltam hogy nem világrengetően fontos az hogy vegyem a drága étrend kiegészítőket stb.

(#19164) spammer válasza kmisi99 (#19163) üzenetére


spammer
veterán

Nem világrengetően fontos, de akkor úgy kell kajálnod! Minőségileg és mennyiségileg is. Egyébként nem tudom mi a kifogásod a porokkal kapcsolatban. Az egyetlen indok, amit meg tudok érteni, az az, hogy nincs rá pénz. De ha telik rá, nem okoz gondot megvenni, akkor nyugodtan megveheted. Ha csak és kizárólag edzés után iszol, az is jó, úgyis az a legfontosabb és leghasznosabb időpont ilyenre. Nem kell félni tőle, nem szartak bele a dobozba!

A tejjel kapcsolatban már válaszoltak neked, nem ragozom tovább.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19165) lama_lamm válasza spammer (#19164) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

A natúr, nem cukrozott joghurt is a tej kategóriájába esik?

Edzéstervvel kapcsolatban kérhetnék egy kis segítséget? Talán még a Builderen olvastam, hogy lehet úgy osztani az edzést, hogy a tricepszet a mell, a bicepszet meg a hát napon edzeni, ez mennyire valid hipotézis?

Thx :R

(#19166) spammer válasza lama_lamm (#19165) üzenetére


spammer
veterán

A natúr joghurtok, meg az ilyen pre- probiotikus témák jók, ha valaki szereti őket. Én nem :D Ha arra gondolsz, hogy joghurtból fedezed a fehérjeszükségleted, akkor szintén az a válasz, hogy nem jó. Sovány túró vagy a Cottage cheese, ami jó lehet ilyesmire, de ezek is csak 1-1 étkezésre, a teljes fehérjeszükségletet ezek sem fedezik.

Az edzést meg úgy osztod be, ahogy neked megfelel, nincs rá általános szabály. Egyébként meg rendben van az, ahogy írták/írtad.

Szerk: bár én így nem edzenék, de ha valakinek beválik, akkor csinálja úgy.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19167) lama_lamm válasza spammer (#19166) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Én se edzés utáni fehérjének gondoltam, de szeretem, szal reggelire a műzlire tej helyett jó lenne:)
Zabpehely helyett a natúr kukoricapehely mennyire jó? Mert coeliakias vagyok, így nem ehetek semmit amiben búza, árpa, rozs, meg zab van. Hálisten a rizs gluténmentes:D

(#19168) spammer válasza lama_lamm (#19167) üzenetére


spammer
veterán

Hát gluténmenteset kell venni :) Egyébként jó, én is natúr kukoricapelyhet szoktam enni. Zabnak is meg a kukoricapehelynek is magas a szénhidráttartalma, tehát reggelihez pl. jó.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19169) Jojo5


Jojo5
őstag

ez mi a CSÖCS egyre jobban fáj a lábam, ma még nehezebb mozogni mint tegnap... az izomláznak elvileg enyhülnie kéne nem pedig erősödnie napról napra... :W

spammer: lábazásnak nem nevezném, de igen edzettem rá 1 keveset, általában ami ennyire durván szokott fájni az a mell, de a lábam csak ne fájjon már 4-5 napig... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19170) spammer válasza Jojo5 (#19169) üzenetére


spammer
veterán

Mikor is lábaztál? 2 napja? Na azért! :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19171) Ijk válasza Jojo5 (#19169) üzenetére


Ijk
nagyúr

Néha 3 nap után is oldalazva lépcsőzöm, üdv a klubban. ;]
Egyébként nyújts az edzés végén, az izomlázon ugyan nem sokat segít, de valahogy könnyebb a mozgás utána.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19172) SzlobiG válasza Jojo5 (#19169) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez ilyen van amikor nálam is rá két napra olyan izomláz van hogy menni alig tudok.:D

(#19173) Yeffy válasza krups8 (#19046) üzenetére


Yeffy
veterán

nna ez igen! ez már zene! :D
mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy zenei stílusról, csajokról nem nagyon szoktam vitázni, mert kb felesleges. ez ugye mindenkinek szubjektív. tudnék én is jókat írni, de inkább nem. :D

19152 spammer: úú az igen, nem semmi sztori. de igaza is van az ipsének, kemény...

nem is tudtam, h ez a Zyzz csóka elhunyt. elég fiatalon, de nyilván nem volt ok nélküli. én személyszerint nem mondom azt se rá, h fúj, se azt, h jajj, példakép. csinált valamit, élvezte, tapadtak rá a sunák, csak gondolom vmi a szervezetében nem bírta, aztán ez lett a vége. mindenesetre elég fiatalon... :\
de az élet sajnos ilyen.
ugyan felvágni nem fogom miatta az ereimet, de fikázni sem fogom.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19174) penene válasza Jojo5 (#19169) üzenetére


penene
őstag

A lábad nagyobb izom, mint a melled (elvileg:D), szal nagyobbat is tud fájni. ;]

(#19175) tween válasza Yeffy (#19173) üzenetére


tween
őstag

nem kell ahhoz fitness, meg gyúrma, hogy vonzza a sunákat [link] ;]

nahhh: csöcs megvolt..de mivel jön a horgász szezon, így áttérek a 2 testrészes edzésre...ma mell+tric volt...az biztos hogy előgyengítette a csöcsözés a trickót..hátgépen csak 60-ba mentek a 12-ők, a szokásos 80-at meg se tudtam közelíteni..

(#19176) Zomb€€ válasza tween (#19175) üzenetére


Zomb€€
őstag

Mell után tric?... :U

Hazajöttem hosszúhétvégére, és 2 napja zabálok minden szart, bye bye forma :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19177) bobalazs válasza tween (#19175) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Guggolás 55 kilóval jó mélyre, 260-al lábtolózás, lábhajlítás, nyújtás megvolt.

(#19178) tween válasza Zomb€€ (#19176) üzenetére


tween
őstag

míj érdekes mi? :U

(#19179) Zomb€€ válasza tween (#19178) üzenetére


Zomb€€
őstag

Pont azért nem raknám mell után mert lefárad és nem tudsz direktben akkora terhelést adni neki. mint kéne. Váll bicepsz ugyan ez.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19180) Yeffy válasza tween (#19175) üzenetére


Yeffy
veterán

na jó, ez is igaz :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19181) tween válasza Zomb€€ (#19179) üzenetére


tween
őstag

ez mind szép és jó, de holnap hát lesz és nem cseszem szét a bickót a holnapi hátnapra...

(#19182) Zomb€€ válasza tween (#19181) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ok, de így akár ki is hagyhattad volna a tricepszet, kb annyit ért.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19183) Jojo5 válasza Ijk (#19171) üzenetére


Jojo5
őstag

a mellem 2 napig szokott izomlázas lenni, de a lábam most még jobban gémberedik mint tegnap, ebből hétfő-kedd fele is még vicces járás lesz... :K :DDD

nyújtani fogom, mert focinál is "be" szokott állni, a kevés nyújtás és a konstans mozgástartomány miatt amit a cangán kap... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19184) mocsanisi válasza Jojo5 (#19183) üzenetére


mocsanisi
senior tag

5 napot nyugodtan számolj rá ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19185) Jim-Y válasza Jojo5 (#19183) üzenetére


Jim-Y
veterán

:K

(#19186) spammer válasza bobalazs (#19177) üzenetére


spammer
veterán

Mennyit tolsz 260-ba?

Megyek én is mingyá csöcs-hátazni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19187) bobalazs válasza spammer (#19186) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát 2x8-at toltam abba meg 2x8-at 220ba.
Egyébként a tegnapi hátazásom nagyon jóra sikeredett, végre sikerült lefárasztanom hát-vállazással. Mondjuk megküldtem 6féle gyakorlattal, muszáj volt neki! :K

[ Szerkesztve ]

(#19188) kmisi99 válasza spammer (#19164) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz az infót. Azóta beszéltem haverommal és ő mondta is hogy nem eszik fehérjét hanem ő nagyon sokat eszik alapból miután hazamegy húst rizst stb. Nekem ilyesmire nem nagyon van lehetőség mert anyum nem tud mindig főzni és elkészíteni valami normálisabb kaját is sok idő. A fehérje porok így felkeltették az érdeklődésem. Ezektől nem hízok? Nem értek hozzá csak alapból el vagyok hízva eléggé így még több hízás nem lenne jó. Illetve mennyibe kerül átlagba és mennyi időre elég? Mert ha annyira nem drága még telne is rá.

(#19189) God Vazzeg válasza kmisi99 (#19188) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A fehérje nem hizlal, csak a ch és a zsír. Nyugodtan fogyaszthatod, főleg ha nem jó a kajád.. Érdemesebb nagyobb kiszerelésűt venni, jobban megéri :K

(#19190) Manitou


Manitou
addikt

Ezt tolta már valaki -->HYDROXYCUT ADVANCED INSTANT DRINK PACKETS ? :)
Ha igen, mennyire volt hatékony?

[ Szerkesztve ]

(#19191) Zomb€€ válasza Manitou (#19190) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én sportikától kaptam még olyat promóba, edzés közben ittam, de tudok nélküle is élni :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19192) Ijk válasza kmisi99 (#19188) üzenetére


Ijk
nagyúr

Esetleg ha főznél magadnak? :U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19193) Manitou válasza Zomb€€ (#19191) üzenetére


Manitou
addikt

Én is úgy kaptam még tavaly :D Csak még nem használtam el. 10 tasakkal kaptam a csomagban.
Ezt nem evés előtt kell inni?
Ezt írják az adagolásnál:
Keverj el 1 tasak Hydroxycut Advenced Instant Drink Packets-t 3 dl vízben. Fogyassz napi 2 tasakkal 30-60 perccel étkezés előtt. Ne fogyassz 2 tasaknál többet 24 órán belül, és kerüld a termék fogyasztását a lefekvést megelőző 5 órában.

[ Szerkesztve ]

(#19194) Eagl3 válasza kmisi99 (#19188) üzenetére


Eagl3
veterán

Hatalmas művészet kell ám ahhoz, hogy kisüss egy szelet húst... :D

(#19195) Zomb€€ válasza Manitou (#19193) üzenetére


Zomb€€
őstag

Elvileg ugye tele van koffeinnel, én akkor használtam mikor sima hydroxy is ment diétánál, szal ezért ment edzés közben. Amúgy sztem szart se ér magában.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19196) Manitou válasza Zomb€€ (#19195) üzenetére


Manitou
addikt

Azt hogy érted, hogy magában nem ér semmit? Magyarán semmi értelme szedni? :D
Vagy mondjuk L-carnitinnel kombinálva érhet valamit :F
Mondjuk én a ripped fueltől is szédültem, itt figyel a doboz, 2 szem hiányzik belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19197) Pukii válasza Zomb€€ (#19195) üzenetére


Pukii
senior tag

Én vettem 20 tasakot mert multkor 100 Ft volt csak 1 tasak. Teába rakom , igy legalabb finom, a koffein miat meg jobban birom az ejszakazast :P Napi 2 t fogyasztok, egyebkent, Konretan nem sokat érhet szerintem, lényeg ,hogy finom :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#19198) Pukii válasza Manitou (#19196) üzenetére


Pukii
senior tag

Ugy érti h a koffeinen kivül nincs benne semmi zsirégetö anyag, esetleg a magas C vitamin tartalma miat jo ha napközben kortyolgatod :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#19199) God Vazzeg válasza Manitou (#19190) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, diétában tavaly nyomattam, tetszett. Nagyon pörget arra figyelj, este ne idd. Nyomj mellé l-karnitint és krómot, szerintem jó lesz :K

(#19200) kmisi99 válasza God Vazzeg (#19189) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz az infót. Általában mennyibe kerül mondjuk 1 hónapra elég fehérje? Meg ezt hogy kell edzés után megiszok mindig egy adagot?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.