Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18901) macikos válasza Tomics (#18886) üzenetére


macikos
addikt

Nem vagyok 140 kiló, csak 130. Most beteg voltam, így fogytam egy csomót 135 kilóról.

Én se szoktam alkoholt inni. Igaz, múlt héten lecsúszott 1 liter vodka, de az véletlen volt, haverokkal néha elmegyünk szétcsapni magunkat. Már meg is bántam. Nem jó ez, de tényleg.

(#18902) GiP23 válasza tepizoli (#18892) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ha szeretnél nagy változások nélkül javítani a kajádon akkor
-zsemle helyett puffasztott rizsszeletből csinálj szendvicset
-szalámi helyett amennyire lehet zsírszegény sonkát
-főtt ebéd mellé csak rizst, barnarizst egyél
-az utolsó két étkezésed legyen szénhidrát és zsírmentes (pl saláta, fehérhús, vizes turmix)
-folyadéknak csak vizet vagy ízesítetlen zöld teát igyál
Ez pénzügyileg nem jelenthet semmilyen többletet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18903) GiP23 válasza tepizoli (#18892) üzenetére


GiP23
csendes tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#18904) Ijk válasza macikos (#18901) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lecsúszott véletlen 1 l vodka. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18905) tepizoli válasza GiP23 (#18902) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi! Jó dolgokat írtál!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18906) szőröscica válasza Ijk (#18898) üzenetére


szőröscica
addikt

Főleg, hogy azt mondja, van két gyereke. Ők biztos örülnének neki, ha fater 50 évesen infarktust kapna, csak azért, mert nem akart kisebb lenni. Én egy vérnyomást is mérnék a helyében, mert van egy olyan érzésem, hogy ekkora túlsúlynál az sincs rendben. Nekem is az adta a végső lökést a diétához annak idején, mikor kiderült, hogy magas a vérnyomásom, és zsíros a májam.

(#18907) GiP23 válasza tepizoli (#18905) üzenetére


GiP23
csendes tag

Egyébként a teljes absztinencia sem egészséges. Nem árt néha lazítani... Nem töménnyel bebaszni, de egy beszélgetés egy üveg bor mellett kifejezetten jót tesz.

(#18908) dnelb


dnelb
veterán

Orosz .. :DDD [link] Egy normális teremből tuti ki lenne baszva ezért nagyon hamar .

[ Szerkesztve ]

(#18909) God Vazzeg válasza dnelb (#18908) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hétköznapi :D ;]

(#18910) GiP23 válasza dnelb (#18908) üzenetére


GiP23
csendes tag

úristen :D

(#18911) bobalazs válasza GiP23 (#18902) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

-az utolsó két étkezésed legyen szénhidrát és zsírmentes (pl saláta, fehérhús, vizes turmix)

Üdv! - Enélkül nem megy a diéta?

(#18912) spammer válasza dnelb (#18908) üzenetére


spammer
veterán

Vadállat! :DDD

A végén hogy röhög, beszarás :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18913) headhunter válasza Jim-Y (#18832) üzenetére


headhunter
addikt

"+1 mellette, én heti 4x edzek, H-P nagy súlyokkal, kis ismétlésszámokkal, K-CS pedig leginkább saját testsúlyos gyakorlatok, már-már kardio tartományban, és szálkásodom, persze jól kell étkezni is hozzá.."

Mennyi a kis ismétlésszám?

pl.: Kar : 4x12 helyett jó a 4x9?

Áthúzás egykezes súlyzóval [link] 4x15 helyett 4x12?

[ Szerkesztve ]

(#18914) penene válasza Boxer001 (#18890) üzenetére


penene
őstag

Na, én pont ezért nem írok ide soha, hogy szeretnék 20 kiló izmot, és hogy mit csinálok rosszul, meg miért nem tudok hízni, amikor "ha tudnátok mit eszek" folyik... Mert a végén még megmondanátok, mit baxok el. ;]

Na megyek lábazni (=gyógytorna). :D

(#18915) Yeffy válasza dnelb (#18908) üzenetére


Yeffy
veterán

úúr-iss-ten gyerek, miket szedsz elő... :N :DDD

tepizoli: pedig a többiek jól mondják, minimális odafigyeléssel, és vélhetőleg többletkiadás nélkül meg tudnéád oldani a - ha nem is szálkásítást - de legalább egy kis "fedőréteg"-pucolást. a szervezeted hidd el,h örülne neki. pláne, hogy írod, h már családod is van... én nem biztos, h ebben az esetben is "kockáztatnék" valami "finom kis" szív/érrendszeri/egyéb megbetegedési lehetőséget... :U
de nyilván, ahogy gondolod. itt a többiek csak jótanácsokat adnak, - számomra meglepő módon még Boxi is visszavett a nagy arcából ;] - nem b_szogatnak...

bic/tric, jóvót

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18916) Jim-Y válasza headhunter (#18913) üzenetére


Jim-Y
veterán

Rossz embert kérdezel, mert én súlyemelésre járok, és általában ilyen 6RM-el kezdek, és fokozatosan megyek az 1-2RM felé (snatch,jerk,guggolás) a végén szoktam fekvenyomni ott 3RM-el szériázok, esetleg a végén belenyomok a 2RM-be.

(#18917) Zolkabácsi


Zolkabácsi
csendes tag

Üdv,

Fehérje rendelés előtt állok, nézegetem a webshopokat:

A sárga bádi oldalon : [link]
Sportikánál: [link]

Több mint 5500 Ft a különbség!!! Beszarás!( Igaz a Sportikánál 3 db-ot kell rendelni, hogy 8800 ft legyen darabja, de akkor is...)

(#18918) GiP23 válasza bobalazs (#18911) üzenetére


GiP23
csendes tag

Szia, ez anyagcsere függő, de általában az az elfogadott, hogy az utolsó étkezés legyen teljesen szénhidrát és zsírmentes, neki utolsó 2-t írtam mert azt mondta napi 7x étkezik. Napi 4-5-nél elég, hogy a legutolsó legyen az. 1nap csak saláta, 1nap zöldség+csirkemell. Én ha szálkásítok ezt nyomom felváltva néha turmixxal helyettesítve.

szerk: válaszolva a kérdésre: ha nem vagy nagyon fiatal és nincs nagyon gyors anyagcseréd akkor enélkül nagyon megnehezíted a dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#18919) nepszter1 válasza Zolkabácsi (#18917) üzenetére


nepszter1
addikt

Mutatok neked mégjobbat [link] :U

(#18920) Tamoo válasza spammer (#18873) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ilyen időben? :F Jóhogy kint :DDD
Már visszaértem, adta.

(#18921) Yeffy válasza Tamoo (#18920) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
no, még megvan? adja... én is tolom már a gépezettel, jó is az, hiányzott már... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18922) Tomics válasza Tamoo (#18920) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem is elő kéne már vennem. Talán majd hétvégén. Bár jó lenne egy új canga, de nincs rá 100k-m :D

PH! addikt since 2004

(#18923) macikos válasza Tomics (#18922) üzenetére


macikos
addikt

LOL! Megtaláltam a büdös-kommunista testvéred: [link] :D ;]

(#18924) Boxer001 válasza macikos (#18923) üzenetére


Boxer001
veterán

Te inkább mutassál taperzolinak egy képet magadról, mert nem fog tudni aludni, amíg ki nem derül, hogy olyan, mint te, csak nagyban. ;]

(#18925) Jojo5 válasza Tomics (#18922) üzenetére


Jojo5
őstag

ne is mond, nekem is úgy volt, hogy már idén megveszem a cangát, de most át kell a zsét csoportosítanom, de ha veszel mindent úgy értem, hogy gatyát mezt stb dolgokat duplázd meg nyugodtan azt a 100k-t és akkor nem a legszarabbat vetted... :W
kéne még fényképelő gépet is vennem ,de az is egy vagyon... éljen a tükörreflex! :(((
ja, és akkor nem is mondtam, hogy ha olyan lesz az új szifon akkor arra is kéne 40-50k legalább, hogy a mostanit még jó áron passzoljam el, de a kövire ne kelljen annyit még ráfizetni...

Boxer001: a motort meg a jogsit\jogsikat még meg se említettem mint elérendő célok... :))
meg Finnországba is mikor kimegyek jó lenne nem 1 szál pöcsben kimenni és a kinti dolgokról is gondolkodni kell, szóval maradtak a prioritások mi is a fontos és milyen sorrendben :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18926) Boxer001


Boxer001
veterán

A bicikli gyerekeknek való. :( :D
Jojó
Nekem is sok minden kéne, elképesztő mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#18927) Manitou válasza Tamoo (#18920) üzenetére


Manitou
addikt

Én is most jöttem haza egy laza tekerésről. Csak 14km lett 24-es átlaggal.
Ott még hó is van :F

Van eladó bringám, akit érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#18928) Boxer001 válasza Manitou (#18927) üzenetére


Boxer001
veterán

Melyik eladó, a fél millás? :D
penene
Bicikli...ugyan már. :D Bár eljutni vele ide-oda praktikus...

[ Szerkesztve ]

(#18929) penene válasza Boxer001 (#18926) üzenetére


penene
őstag

Énis decemberben vettem cangát (sokér'), csak hogy még kitoljam a gyerekkort. ;]
Kb. gyerekkorban bringáztam utoljára normálisan. :D

(#18930) BÁ Nutrition válasza macikos (#18823) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem kell azért egyből lesz*pni, mert dolgozik.. nem ingyen csinálja ebből él..

meg kell nézni hogy nyilatkozik egy Tóth Dani.. egy igazi bajnok
hogy egy buni.. mint egy utolsó féreg c..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18931) Kassadin


Kassadin
addikt

Hát/váll meg hasika adta. :D

(#18932) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Szombaton kméten a trend fitnessben közös edzés barátokkal, lesznek képek is, pam-pam :D ;]

(#18933) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#18932) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

várjuk :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18934) Jojo5 válasza Boxer001 (#18928) üzenetére


Jojo5
őstag

a-a, azt tartja meg a 1,5 millásat adja el... :D mert azt nem tudja szállítani az új 3as BMWn... :(

Manitou: mit adsz el ha szabad kérdeznem ?

spammer: az ájfonon nics nagylátó, se 300mm-es gyújtáv... :( én fitness vagy trekking cangát néztem ki, de ami nem széthullós felszereléssel van az se 80k újjonnan sajnos hanem legalább 120k körül van, még ha a modell nem is idei és le van árazva és sehol sincs még egy deore vagy 105 ös szetthez képest... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18935) Tamoo válasza Manitou (#18927) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az jég, de árnyékos helyeken még hó is előfordul. Nekem is csak egy laza ~32km lett, 21-es átlaggal.

(#18921) Yeffy DJ: Meg hát, ezt nem is adom el, max a másikat.

(#18936) spammer válasza Jojo5 (#18925) üzenetére


spammer
veterán

Ugyan már, a fürdőszobás, tükörpózos képekhez nem kell DSLR gép ;]

Amúgy nekem is kellene egy bringa, bár nekem elég lenne egy alap is, monti vagy trekking vagy ilyesmi, nem kell cseszett drága országúti :D

Mindegy, marad a szobatekerés :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18937) Yeffy válasza Tamoo (#18935) üzenetére


Yeffy
veterán

ja kettő van? érrrtem...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18938) Jojo5


Jojo5
őstag

ma megyek lábazni ,először kipróbálom, hogy itthon mit lehet kezdeni, guggolni tudok lábtoló kilőve, szóval a rúddal mit nyomjak ?

guggolás stimt majd kitörés ? meg tudok még 1kezesekkel vádlizni 1 nagyobb küszöbnél

egyéb 5let ? :U

spammer: azért nem is merek még venni semmilyen tükröset sem venni mert egy minőségi obipark nem olcsó.. nagyon nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18939) Jim-Y válasza Jojo5 (#18938) üzenetére


Jim-Y
veterán

Milyen rudad van mennyi kilóval? :)

(#18940) Tamoo válasza Jojo5 (#18938) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

50-60-70kg-val is tudsz guggolni nem? Amennyit fel tudsz venni a földről, meg guggolás után persze visszatenni.... Azzal is szépen meg lehet dolgozni.

(#18941) penene válasza Jojo5 (#18938) üzenetére


penene
őstag

Bolgár guggolás, elöl guggolás, fellépés (székre :D), split-squat, vádlizás (2, 1 lábas), hajlítóra ha van nagy labdád, akkor tudok, különben merevlábas felhúzás is adja.

Ja, de ha nem akarsz méretnövekedést, te se, akkor egyiket se javaslom. :D

Meg még van ezer féle, de elsőnek ez is változatos. :D
(Én ma labdás 1lábas guggolásokat csináltam, most találtam ki, ezt bírja a szar térdem is. Meg "motoroztam") :D
De én gyógytornának csinálom ezeket kb. a normális terheléses edzéshez képest, szar a térdem.

[ Szerkesztve ]

(#18942) Jojo5 válasza Tamoo (#18940) üzenetére


Jojo5
őstag

igen van annyi súlyom, de a lábam kb. 2 guggolás után is durran mondjuk 30-40 kg alatt is, és arra is figyelni kell, hogy bal térdem ne nyilaljon

de a guggoláson kívül még mit csináljak ?

Jim-Y: egyenes rudam van

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18943) spammer válasza Jojo5 (#18938) üzenetére


spammer
veterán

Én most lábaztam itthon kicsit, bár ez lájtos, mert nem sok a súly, de a semminél több.

Én kétkezessel guggolok, merevlábas felhúzok, vádlizok. A küszöbbel sem foglalkozom, fallal szemben állok és úgy emelem fel a sarkam, miközben a vállamon a rúd. Néhány sorozat után majd beszarok a vádlimtól :)

Kitörés az jó seggre is, de azt nem szoktam itthon, helyette döntött törzzsel támaszkodok valamire és hátrafele emelgetem a lábam, olyan mint a "seggező gép", csak nyilván nincs súly pluszban. Ez valamelyik BBTV adásban volt, valami román/romániai magyar bodys srác csinálta, most nem jut eszembe a neve. De ha elég sokat csinálsz belőle jól érzed vele a lábat is, nem csak a segget :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18944) Jojo5 válasza spammer (#18943) üzenetére


Jojo5
őstag

kipróbálom, köszi

penene: köszi, meglátom mit hozok ki magamból, bár a lábam naturban is pár guggolás után simán durran :DDD

hasazni is kéne valamit még és jó leszek mára, a holnapi aerobot el is felejthetem kb... :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18945) penene válasza Jojo5 (#18944) üzenetére


penene
őstag

Ja, hát az természetes, ha eddig csak bringáztál. Az független attól, hogy óriási lábad van. :D
A natúr guggolások jó bevezetők, az 1 lábas dolgokat talán annyira ne is erőltesd elsőre, bár ha megy, ill. nem fáj a térded, akkor sima ügy. Normális esetben nem okozhat gondot a kitörés se. :) (én magamból indulok ki, nekem vannak könnyebb, és nehezebb gyakorlatok, súlytól függetlenül, a térdem különböző gyakorlatokban különbözőképpen reagál (fáj :D).

(#18946) Tomics válasza Jojo5 (#18925) üzenetére


Tomics
addikt

gatya, mez nem érdekel, annyira nem vagyok fan :D Nekem csak egy új cangát kéne építenem, elbiciklizgetek én sima shortban meg pólóban.

micsoda problémák...új szifon, tükkörreflexes gép, fasza biciklis gatya+mez :( :))

PH! addikt since 2004

(#18947) Yeffy válasza Tomics (#18946) üzenetére


Yeffy
veterán

én sem szoktam kiöltözgetni melóra/edzésre tekeréshez, minek?

ugye?
meg még a combja is nő már attól, ha ránéznek... háááááát... szörrrnyűűű... :(

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18948) Jojo5 válasza Tomics (#18946) üzenetére


Jojo5
őstag

tervek öcsém, tervek... :DDD
a szifon kérdéses, de nem ragaszkodom a leváltásához, a mostani is tökéletesen megfelel nekem, a kérdés, csak annyi, hogy megéri-e megtartani mivel ez tartja nagyjából az árát, de 2 év után zuhan... ;)

a gatya nem fanság te titán... nekem pl. idő után fáj a seggem\herém és még a combom is dörzsölődik ha a gatya nem párnázott, a mez meg az izzadás miatt jó... :U

nyáron ha kimész az első 5 méter után izzadsz mint a ló... na most azért az nem jó ha tocsogsz mint a takony a pólóban... innen is látszik, hogy a 3 kerekü triciklidet nem nehéz meghajtani... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18949) Tomics válasza Jojo5 (#18948) üzenetére


Tomics
addikt

én tekerés/edzés után általában lezuhanyzok, nem kellenek ezek a izzadság elvezető szagmentesítő hiperszuper 20k-s csodapólók :DDD

általában füredig - sástóig szoktam felmenni nagy emelkedőn végig, mire felérek tocsogok ne aggódj. De lefelé csak gurulás van, ott megszáradok :D

nekem egy jó mélynyomó kéne 100k-ért hogy teljes legyen a házimozi szett, egy új bringa 100k-ért, egy blu-ray lejátszó 40-50k sok sok eredeti BD filmmel, új teló mert a bada egy szar (Galaxy S2, vagy szifon) 70-80k, új notebook mert ez már 4 éves (200k), BMW (2 milla + 1 milla benzinre, szervízre), saját lakás. :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18950) Tamoo válasza Jojo5 (#18925) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkora testre nem is lehet bringás szerkót kapni, úh. ezen ne problémázz :DDD Én még relatíve kicsinek számítok és az XL-esek általában épphogy jók.

#18948 Tekerni akarsz vagy párna kell a segged alá? Ne viccelj :DDD jó nyerget kell venni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.