Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19101) Eagl3 válasza dnelb (#19100) üzenetére


Eagl3
veterán

Attól, hogy valaki a seggébe szúr pár ampulla koxot, még nem lesz Cutler.

(#19102) Jojo5 válasza dnelb (#19100) üzenetére


Jojo5
őstag

azért mert komolyságban még köszönőviszonyban sincs a nagyokkal... :U
meg egy műmájer magamutogató kis takony a bulik világából ahogy néztem a videót, ha kicsit is komolyan csinálná ezt nem tudná megcsinálni... ;)
nem tudom van-e valami versenyeredménye, de megnézném ahogy a színpadon körberöhögik a társai... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19103) God Vazzeg válasza Eagl3 (#19099) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hogy halt meg? :U

(#19104) God Vazzeg válasza Eagl3 (#19101) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnos tényleg nem :D ;] :B

(#19105) Jorus válasza God Vazzeg (#19103) üzenetére


Jorus
nagyúr

"On 5 August 2011, whilst on holiday in Bangkok, Thailand, Aziz Shavershian suffered a heart attack and died at the age of 22."

Forrás - Aziz Shavershian

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19106) macikos válasza Ijk (#19098) üzenetére


macikos
addikt

Én se bírom ezeket a kis kockás hasú SP hasonmásokat.

Arról nem is beszélve, hogy ezeket a videókat 90%-ban b*zik nézik és lájkolgatják. Nem árt elolvasni néha a kommenteket...

Ijk: [link]

Tehát szívrohamban halt meg... no komment...

[ Szerkesztve ]

(#19107) Ijk válasza God Vazzeg (#19103) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most nézem én is hogy meghalt szegény, úgyhogy inkább nem mondok tovább semmi véleményt róla. Legfeljebb az idiótákról, akiknek ez a példaérték.

macikos: Gondolom nyomta a koxot rendesen, ami még magában nem biztos hogy elég, de isten tudja miket tolt még magába.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19108) tzahola


tzahola
csendes tag

Jéézusom, mivanitt srácok? :DD Lifetilt meg Zyzz meg Men's Health? :C :W

Ez a Zyzz-jelenség kiváló lenyomata a "feltörvekvő" generáció testépítő-kultúrájának (vagy kulturálatlanságának?). Ez a srác egy önimádó majom volt, aki kigyúrta magát (feltehetően kokszolva) azért, hogy csajozhasson és pózolhasson youtuben. Ha valakinek ez a példaképe, annak csak gratulálni tudok... Nézz meg egy Jay Cutler videót/nyilatkozatot vagy akárkmelyik nagyobb nevet a testépítés világából: az első dolog ami lejön belőlük az a szerénység és az alázat. És aztán hasonlítsd össze ezzel a LifeTiltes "hűdelazafitneszguruvagyok" majommal vagy Zyzzel...

[ Szerkesztve ]

(#19109) Boxer001 válasza Ijk (#19107) üzenetére


Boxer001
veterán

Szegényke, mindjárt sírok.
Pont le van szarva.
Lehet ez extra bunkó ON...de attól még, hogy már nem él, attól még egy boozy önelégült majomparádé volt.

[ Szerkesztve ]

(#19110) Jojo5 válasza Ijk (#19107) üzenetére


Jojo5
őstag

huhh, befejeztem én is, ezt nem tudtam... :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19111) macikos válasza Ijk (#19107) üzenetére


macikos
addikt

Nem csak a kox... van egy vicces szer, amit kokainnak hívnak, annak az egyik tulajdonsága, hogy a fogyasztói rendszerint szívrohamban halnak meg... Amy Winehouse, Whitney Houston, stb. na felőlem az összes ilyen már most megdögölthet.

Ezeket nem tudom sajnálni. Megvan/volt mindenük, mégse tudtak magukkal mit kezdeni. Drogozniuk kellett, hogy elviseljék azt, hogy mindenük megvan és hogy több millióan rajonganak értük.

Azt tudom sajnálni, akik napról napra él, mondjuk a múltkor a retekklub 1 perc és nyersz játékában az Apuka a családjával, látszott rajta, hogy rendes ember, feleség, 4 gyerek, tök normális család, aztán elvesztette a pénzt és végül 50ezer forinttal ment haza. Ő másnap valószínűleg nem kezdett el drogozni, hanem szépen bement a munkahelyére és robotolt tovább a családjáért. Na az ilyen embereket kell sajnálni! Nem az ilyen Zyzz f*szom nyomorékokat, hogy szétkoxolja magát, összehoz egy kigyúrt SP pokémon formát 35-ös karral aztán ő a jani.

[ Szerkesztve ]

(#19112) Eagl3 válasza God Vazzeg (#19104) üzenetére


Eagl3
veterán

Azt olvastam, hogy szaunában lett rosszul, valami rejtett szívbetegsége volt.

Macikos: az élet bizony igazságtalan. :)

[ Szerkesztve ]

(#19113) tzahola válasza tzahola (#19108) üzenetére


tzahola
csendes tag

Wikipédiáról idézve (kiemelések tőlem):
Prior to his death, Shavershian had his own protein label, "Protein of the Gods", released in June 2011. On 17 May 2011, Shavershian published a 66-page book, entitled Zyzz's Bodybuilding Bible, based on a compilation of bodybuilding knowledge he acquired over the four years of training.

Ennyi. :N

(#19114) Boxer001 válasza macikos (#19111) üzenetére


Boxer001
veterán

+1
Kicsit se tudnak érdekelni az ilyen emberek így sajnálni se tudom őket, így járt.
Ijk
Nah, a végén kiderül, hogy egy patkánnyal kevesebb...

[ Szerkesztve ]

(#19115) Ijk válasza tzahola (#19108) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már találkoztam ezzel a bloggal azelőtt is. számomra nagyon visszatetsző hogy kvázi szarba nézi azokat, akiknek el van hanyagolva a testük. Meg ezt az újfajta felfogást terjeszti, hogy edzünk keményen, diétázzunk, de legfőképp nézzünk ki krva jól, mert csak akkor leszünk értékes emberek. Csak erősíti ezt a fejlődő egocentrikus társadalmat.

macikos: Az a baj hogy, hogy ő is egy elcseszett nevelés, (beleértve a szülői és társadalmi nevelést) eredménye. A leggázabb viszont az hogy egyre szélesebb rétegekben ez a követendő minta.

Na inkább megyek lábazni egyet, túl sok már a filozófia. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19116) tzahola válasza macikos (#19111) üzenetére


tzahola
csendes tag

"Ezeket nem tudom sajnálni. Megvan/volt mindenük, mégse tudtak magukkal mit kezdeni. Drogozniuk kellett, hogy elviseljék azt, hogy mindenük megvan és hogy több millióan rajonganak értük."

Ezzel nem értek egyet abból a szempontból, hogy a kokain ill. egyéb drogok használatát szükségszerű következményének tekinti a hírességnek. Szerintem nem erről van szó; egyszerűen csak megvan az emberek többségében a hajlam, és ha olyan élethelyzetbe kerülnek, hogy számolatlanul rendelkezésükre áll a megfelelő pénzmennyiség, akkor rákapnak a végtelenül elérhető kokóra.
Ha elérsz erre a szintre, akkor csak önfegyelem és intelligencia kérdése, hogy ott kötsz-e ki, ahol ezek az arcok. Pl. Bill Gates-ről van Steve Jobs-ról nem tudnám elképzelni, hogy kokain junkiek lettek volna, pedig valljuk be, a fent említett kokós hírességeknél sokkal több pénzük volt, és talán ismertségben is vetekedtek velük (Zyzzel legalábbis biztosan). Intelligencia kérdése, ennyi.
És itt most nem papolni próbálok, vagy az emléküket akarom meggyalázni, hanem egyszerűen ez a véleményem. Én is voltam már olyan buliban ahol ezüsttálcán kínálták körbe a kokaincsíkokat, de komolyabban vettem és veszem magam annál, hogy ilyesmibe fejest ugorjak a buli kedvéért...

(#19117) tzahola válasza Ijk (#19115) üzenetére


tzahola
csendes tag

Na igen... És egyébként jellemző, hogy ezt a felfogást olyan nyikhajok terjesztik mint ez a lifetiltes csóka, aki edz mondjuk 1 éve és kikiáltotta magát fitneszkirálynak a blogján...

A szomorú igazság az, hogy ezeknél talán még Bunnyt és a csíra kis padawanjait is többre tartom - és ez most nem nekik dícséret...

(#19118) God Vazzeg válasza tzahola (#19116) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel is egyet lehet érteni.. Igazából én úgy vagyok ezzel, hogy mindenki máshogy éli le az életét, és tőlem aztán úgy baxxa szét magát ahogy akarja. Ha valaki úgy él, ahogy nekem nem tetsző, elfordulok egész addig ameddig nem zavar vele. Szerintem ez a legegyszerűbb és legnormálisabb módja a sokféleség elfogadásának. Jól nézett ki a Zyzz gyerek, jó feje is volt hozzá, sajnálatos hogy meghalt, R.I.P. :(

(#19119) natë


natë
nagyúr

Hülyeséget kérdezek....teljesen naturál milyen testzsír %-ot lehetséges belőni masszívabb izomvesztés nélkül? Most 97 kg vagyok, tippem szerint olyan 5 kg fölösleg lehet még rajtam, tömegelni nem akarok és nem fogok. Érdemes még lefaragni ezt az 5-öst? :F
(képet postoltam pár oldallal korábban)

[ Szerkesztve ]

(#19120) Bibby válasza natë (#19119) üzenetére


Bibby
addikt

Ilyet kérdezni szerintem felesleges, a te testedről van szó, azt meg neked kell a legjobban ismerni. Adottság kérdése ki mire képes.

Ελευθερια η θανατος

(#19121) natë válasza Bibby (#19120) üzenetére


natë
nagyúr

Az a gond, hogy ez az első próba lenne, korábban 130kg voltam...szóval ez akkor lutri lesz.
Egyébként igazad van.

(#19122) Bibby válasza natë (#19121) üzenetére


Bibby
addikt

De egyébként ez olyan hogy ha szeretnéd folytasd, látni fogod úgyis ha a végén egyre jobban gyengülsz meg egyre sz@r@bb a forma, akkor abbahagyod.

Ελευθερια η θανατος

(#19123) GiP23


GiP23
csendes tag

Shavershian often used phrases such as "riding bicycles" that according to The Daily Telegraph is "gym slang for using a cycle of steroids

Már éééértem mi ez a sok bringás komment itt!!! :D :D
Ezt egyébként még nem is hallottam Magyarországon...

(#19124) spammer válasza natë (#19119) üzenetére


spammer
veterán

A képet lusta vagyok megkeresni, de én is azt mondom, hogy neked kell eldöntened, hogy te milyen formával vagy elégedett. 5 kilót azért szerintem le lehet dobni mindenféle para nélkül. Ha nagyon félsz az izomvesztéstől, akkor óvatosan, fokozatosan kezdj el diétázni/aerobozni és majd látod, hogy miből mennyi megy le kb., meg hogy erőben visszaesel-e (a diéta miatt biztos lesz erőcsökkenés, de nem para).

Macikos biztos azt mondaná, hogy hízzál csak vissza 130 kilóra ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19125) natë válasza spammer (#19124) üzenetére


natë
nagyúr

130-ról aerob nélkül, "sima" diétával "fogytam" le.
184 cm vagyok, 97-ről 92-re azért már elég nagy az ugrás. Kicsit félek...
Egyébként 97 kg-on ugyanolyan az erőnlétem, mint anno 130-on.

(#19126) spammer válasza GiP23 (#19123) üzenetére


spammer
veterán

LOL :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19127) Polacheck válasza tzahola (#19116) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jobs életrajzát olvasd el, rájössz, hogy mennyire nem volt annyira király arc, meg fogsz lepődni. Kőkeményen anyagozott is fiatalkorában, ennek ellenére respect azért, amit letett az asztalra.

less qq more pewpew!

(#19128) Jojo5 válasza Polacheck (#19127) üzenetére


Jojo5
őstag

Ez már régebben is téma volt, hogy jobs nagy hippi volt... :K
meg a stílusa is hagyott kívánni valót, kőkemény vezető volt, néhol könyörületet nem ismerve...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19129) BÁ Nutrition válasza macikos (#19106) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most néztem pár videót erről a zyzz nyomikáról.. ő ki a fxom amúgy? azt látom sp fitnesshasonmása, és hogy 15 kilót nem bír felemelni de ezen kívül ő mitől "celeb"?
lemaradtam vmiről?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19130) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Most ez a zyzz lett itt az etalon vagy mi? :F

Macikos valld be a példaképed. ;]

(#19131) Ijk válasza BÁ Nutrition (#19129) üzenetére


Ijk
nagyúr

Senki se tudja itt, ne aggódj.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19132) tzahola válasza Polacheck (#19127) üzenetére


tzahola
csendes tag

Ez már nagyon off, de a hippiként betolt LSD, marihuána stb. nem ugyanaz mint a kokain. Ettől függetlenül Steve Jobs nem ezért volt rosszarc, hanem mert egy arrogáns pöcs volt. :D Mindenesetre nem volt kokainista, pedig az ő pénzéből a hét minden napján, 24/7 szívhatta volna a kokót, és erről szólt a korábbi hsz-em.

(#19133) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kardionál(8-10 kg fogyáshoz) érdemes pihenőnapot tartani? Javasolt beütemezés? Előnye, hátránya?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19134) penene válasza tepizoli (#19093) üzenetére


penene
őstag

Szerintem ez magára az esszenciális zsírsavak fontosságára vonatkozik, nem fizikailag az, hogy most azért párnázom ki magam plussz TZS-vel (vagyis zsírraktárokat képzek). Fura elképzelni, hogy azzal, hogy el kezdek szalonnát enni, és felszedek 5 kilót (főleg a hasamra:D), azzal pl. jobbak lesznek az izületeim. :D

Mert egyébként a zsír az tényleg baromira fontos, csak nem mindegy, hogyan értelmezzük ezt.
Pl +10 kiló felesleg rajtam az tuti hogy nem lehet egészséges a szervezetnek, mert akkor egyrészt nagyobb súlyt kell cipelnie az izületnek, meg a szív is terheltebb, stb.
Egyébként meg kösz, nehogy azt hidd, hogy nem értékelem, meg az ellentettjét akarom itt osztani, majd utánanézek. :)

Egyébként asszem pont Dunkel mondta, hogy amikor el kezdett halmájolajat tolni rendszeresen, akkor az izületei is jobbak lettek, elmúlt fájdalma, stb. Szal az esszenciális zsír az csak jó lehet minden téren.

[ Szerkesztve ]

(#19136) spammer válasza BlacKSouL (#19133) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem inkább írd le, hogy mit értesz kardió alatt, mit csinálsz és alkalmanként mennyit ideig. Mert a kardió alatt én a nagy terhelésű mozgásformát értek, ami elsősorban a szív és érrendszert és az állóképességet hivatott javítani. Szóval ha mondjuk keményen ellipszis trénerezel, abból elég heti 2 alkalom is, szerintem több felesleges. Viszont az nem zárja ki, hogy elmenj más aerob tevékenységet végezni: kocogni, lájtosan futni, szobabringázni, vagy akár csak nagyokat sétálni.

Ja és gondolom a diétás étrended megvan :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19137) BlacKSouL válasza spammer (#19136) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kaja főleg mennyiségben csökkentve (kb eddigi felére, szénhidrátot minimalizálom, de nem zárom ki).

Mozgást egyelőre nem viszem túlzásba, télen gyakorlatilag 0 mozgás volt, most mindennek örülök. Egyelőre 40-45 perc futás, izzadás, lihegés. Mikor nem tudok kimenni akkor itthon. A 45 perc az: 3 perc intenzív de kocogós futás, 1 perc pihenő és ismétel. A végén levezetésképp kisszéria bicepsz vagy más közepes súllyal; vagy fekvő(támasz).
Semmi extrára nem kell gondolni, csak amit itthon ki tudok hozni...egyelőre.
Egyelőre 2 hete nyomom, de múlt héten csak vasárnaptól csütörtökig, péntek-szombat kimaradt, most meg vasárnap óta minden nap. Kb úgy nézek ki 20 perc után mint aki szaunából jött. Még a körmöm is izzad :)
Ma se akarnám kihagyni, csak gondoltam hátha javasolt. De inkább folyamatosan csinálom, mert félek hogy ha kiesek akkor nyögvenyelősebb újrakezdeni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19138) spammer válasza BlacKSouL (#19137) üzenetére


spammer
veterán

No, ami először is hiba: súlyzós edzést soha nem aerob/kardió után végzünk. Pont fordítva, vagy időben elkülönítve a kettőt. A csak bicepsznek nem tudom mi értelme, bár több, mint a semmi, de ha már súlyzózol, akkor próbáld meg a lehetőségekhez mérten rendesen csinálni. A lehetőségek alatt nyilván a pénzt és időt értek. Hogy miért jó a rendes súlyzós edzés, azon kívül, hogy jobban nézel ki? Mert gyorsabb lesz az anyagcseréd, és ugye minél nagyobb az izomtömeg, annál több tápanyagot képes felvenni, így amit megeszel, az nagyobb eséllyel megy az izmokba, és nem zsírként fog elraktározódni.

Ha nincs lehetőséged terembe menni és otthon sincs megfelelő súlyzószett, akkor marad a saját testsúlyos edzés (hírhedt nevén: fegyencedzés ;] ): fekvőtámasz, húzódzkodás és stb...

Szóval heti 1-2 erősítő vagy súlyzós átmozgató edzés kellene kezdetnek, mellette pedig lehet futni, a 45 perc az jó is. Majd ahogy érzed, idővel úgy variálod az időt/tempót a futásnál.

Pihenőnap akkor kell mindenképpen, ha rendes súlyzós edzést végzel. Bár egyéb esetben sem árt szerintem 1-1 nap pihenő valamikor a hétre beiktatva.

Kajánál is fontos, hogy miket eszel, nem csak az, hogy mennyit.

Szánj rá egy kis időt és olvasd el ezt a könyvet, segít tisztán látni a dolgokat! Sárga kapszula

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19139) ricsy888


ricsy888
senior tag

Bodybuilding motivation

[ Szerkesztve ]

(#19140) tween válasza ricsy888 (#19139) üzenetére


tween
őstag

Viszlát!

(#19141) SzlobiG válasza tween (#19140) üzenetére


SzlobiG
félisten

+1.

(#19142) Zewa válasza ricsy888 (#19139) üzenetére


Zewa
senior tag

Be-be nézegetek ide és ez fogad?! WTF?! :W

Izéé amiért jöttem! Először is; Sziasztok!
Másodszor; Ca 4-5hónapot jártam terembe, fokozatosan felépítve, viszonyalg normális táplákozva. Fejlődés teljesen rendben volt viszont beleütköztem egy olyan problémába hogy a vállam folyamatosan ropog/kattog. Elötte sosem volt ilyen problémám. Nem fáj de roppant mód idegesítő és tartok tőle hogy ez rosszabb lesz. Abba hagytam az edzéseket de tünet fenn maradt.
Erre esetleg van valami magyarázat illetve gyógyír? Házi orvosom azt modnta hogy normális de azért adott beutalót mondván ha akarok menjek. :F

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#19143) spammer válasza ricsy888 (#19139) üzenetére


spammer
veterán

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19144) penene válasza Zewa (#19142) üzenetére


penene
őstag

Izületvédő tabletták pl.

(#19145) GiP23 válasza Zewa (#19142) üzenetére


GiP23
csendes tag

Az orvosok 99%-ban egy dolgot mondanak, valami gond a porccal, pihentesd, vagy teljesen hagyd abba az edzést. Ha te mégsem szeretnéd megfogadni a jótanácsot akkor porcerősítőket, porcképzőket szedj, ha nem súlyos ezek általában elmúlasztják a kattogást.
Glucosamine Chondroitin MSM Cápaporc <- ezeket keresd az összetevőkben

[ Szerkesztve ]

(#19146) mocsanisi válasza Zewa (#19142) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Animal Flex. Sokaknak segített ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19147) God Vazzeg válasza mocsanisi (#19146) üzenetére


God Vazzeg
veterán

+1 :K

(#19148) Herczi válasza mocsanisi (#19146) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem is bejött, nem rég ettem még egy MVP-s msm,, kondo, glükö kombót, az jött ki a legjobb ár érték/arányra, 2 ezer valamennyi volt, na az kb halottnak a csók, de lehet azért, mert csak 1 dobozzal ettem belőle.

De amúgy borzasztó, hogy tavaly még 6 ezer valamennyi volt a Flex, most alsóhangon 8k :(

[ Szerkesztve ]

(#19149) Zewa válasza GiP23 (#19145) üzenetére


Zewa
senior tag

Pihentetés megvót', nem használt. Falmászás amit még űzök és ott is akár egy vállamon nyugszik a teljes testsúlyom.

Köszönöm szépen a válaszokat, ez az Animal Flex egy próbát megér. Ha nem segít akkor majd meglátogatom a Doki... Hatása mennyi idő múlva lesz érezhető? Mellette szépen fokozatosan újra terhelem az nem gázos, ugye?

:R

ps.: Esetleg Pécsen valami épkézláb boltot tudok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#19150) Herczi válasza Zewa (#19149) üzenetére


Herczi
senior tag

nekem kb 2-3 hét alatt érződött, hát nagyon szépen fokozatosan terheld akkor, így legalább ha nem működik a flex, lesz mire fogni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.