Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19351) God Vazzeg válasza #11527168 (#19338) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jobbulást :( Érezd magad szerencsésnek, használd ki az életet, mert csak egy van belőle ;) Ezt nézd meg: [link]

(#19352) megint én


megint én
őstag

Melyik éri meg a legjobban? Hatás(érték)/ár-ban???
-BCAA+ tabis
-BCAA por
-Vegyes amino por

Szerintem a legutóbbi vegyes por kéne, de mellé nem kéne még glutamin???

(#19353) BÁ Nutrition válasza lama_lamm (#19350) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sok csirkemellet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19354) BÁ Nutrition válasza megint én (#19352) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

glutamin

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19355) Tamoo válasza megint én (#19352) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

BCAA-ból kivételesen a scitec sincs "rossz áron". De én pl. 1kg-s glutamint vettem inkább 6e-ért. Egy kezdő fejlődése nem ezen fog múlni. Na meg mondjuk az enyém se :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19356) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Szombaton voltam futni és hihetetlen, hogy hiába csinálok sokféle mozgást, a sprintelés olyan izomlázat generált a kis testemben, hogy mindjárt szétszakadok:D
Ilyet nyomtam:
400m-es salakpályán 100m sprint - 100m gyaloglás - 100m sprint - 100m gyaloglás.
Ebből lement 5 kör, és off volt. Az elején még soknak tűnt a gyalogolós rész, a végén már kevésbé :DDD

Aydan: Nagyon durva ami veled történt, elhiszem, nem lehet egyszerű feldolgozni. Nagyon sok erőt kívánok a talprálláshoz :R

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19357) spammer válasza lama_lamm (#19350) üzenetére


spammer
veterán

Ez elég is lesz.

szerk: MDO mellé nem árt extra C vitamin (C1000 vagy Vitaking por)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19358) megint én válasza Zomb€€ (#19356) üzenetére


megint én
őstag

Majd mingyár jönnek a "nagyok" hogy ez nem az a topic, de amúgy szerintem is elengedhetetlen a futás... Én úgy szoktam, hogy gyaloglás, kocogás és sprint, de ami csak belefér, aztán megint séta, és így tovább.

(#19355) Tamoo
Konkrét javaslatod / bevált van? Nekem valami Amino 5600at javasoltak, de abból állítólag napi 12 DBot kell szedni (3x4) És hiába mondják milyen olcsó, így már azért húzós.

(#19354) BÁ Nutrition
"glutamin"
Mármint IS, vagy CSAK glutamin?

[ Szerkesztve ]

(#19359) megint én válasza lama_lamm (#19350) üzenetére


megint én
őstag

Scitec Prot Prof-nak kiszereléstől függően 5000-7500ft kilója... Szerintem jobbat olcsóbban is találni.
(#19357) spammer- írta, hogy C vita is kell...
És szerintem A dextróz helyett valami komplexebb szénhidrátos cuccot PL: CarboX

Ja, amúgy milyen testzsírod van? Me' ha dagadt vagy akkor szerintem nem is kell szénhidrát...

[ Szerkesztve ]

(#19360) Jim-Y válasza megint én (#19358) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én most egy hete azt találtam ki, hogy minden reggel éhgyomorra 1000-1500 ugrálókötél kezdetben, ez nekem még aerob, persze 100/200-as bontásokban. Futni utálok, de rá fogom venni magam, ha ilyen marad az idő. Kéne egy evezőgép, az lenne az igazi :)

(#19361) adam432


adam432
tag

Én mostanában úgy vagyok vele, h már sajnálom a pénzt a whey proteinre... megeszem a 70-80deka csirkét, kis túrót, tojásfehérjét este és reggel, és tökéletesen elvagyok. Nem mondom, h nem kéne, mert jó, de akkor is... :S

„Si vis pacem, para bellum.”

(#19362) Zomb€€ válasza megint én (#19358) üzenetére


Zomb€€
őstag

Már miért jönnének?
És szerintem én nem vagyok nagy?!?!??4444??!?44,,4,,4,4,4,

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19363) #11527168 válasza God Vazzeg (#19351) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszönöm :R Nagyon igaz a videó, érdemes mindenkinek megnézni!

Zomb€€ Köszönöm! :R

(#19364) lama_lamm válasza megint én (#19359) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Sajnos a prot prof mar megvan, de kovetkezonek mit ajanlatok akkor?

Eleg sovany vagyok, 72 kb, 185 cm. Azert hajlok a sima dextrose fele, mert glutenerzekeny vagyok, es ezekben a komplexekben maltodextrin is van(ha jol tudom), ami, ha buza eredetu, akkor nekem nem jo. A superfast carbra rakerdeztem builderen, es azt irtak, hogy nem biztosak benne...

Koszi a valaszokat :R, C-vitet szerzek meg.

(#19365) Jim-Y válasza lama_lamm (#19364) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha sovány vagy akkor növelni kéne a kalóribevitelt, elsődlegesen szilárd táplálékból, utána pedig növeld a CH bevitelt, kiegészítőben is csinálhatnád úgy, hogy olyan turmixot keversz amiben 1:4, vagy 2:4 a fehérje CH arány, pluszban vegyél kefírt, és keverj bele zabot, és ebből is mehet 2-3x naponta :) üdv -szerintem-

(#19366) lama_lamm válasza Jim-Y (#19365) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Nyomom a csirkerizst, de meg nem birok sokat megenni, tagitani kell a gyomromat, de lassan beall:)
A kefirt gyulolom, a zab meg nem feltetlen glutenmentes, de helyette natur joghurt+ kukoricpehely jo esetleg?

En egy napi 2500-2800 kcal korul probalok meg bevinni, az mennyire jo? Ki kell majd szamolnom rendesen, de sztem kb 2g feherje/ttkg megvan, meg olyan 4g CH., azzal jobban gondban vagyok, mert meg nem tudok egyszerre annyi rizst megenni.
5-6x eszek egy nap.

(#19367) megint én válasza lama_lamm (#19364) üzenetére


megint én
őstag

Értem. Viszont ahogy Jim-Y írta, zabálni kell. Én eddig akárhány sovány emberrel találkoztam mind azt mondta, hiába eszik sokat nem hízik, de valójában csak ő érezte úgy hogy sokat eszik. Én is kezdőnek számítok, de nemrégiben sokat olvastam a témában. Szóval a lisztet kerüld, (amúgy is, nem csak mert érzékeny vagy) Sok túrót / egyébtejterméket főleg estére, reggel inkább a szénhidrát töltse ki az étrended sok-sok hússal, nagyon jó köretnek a rizs.

(#19368) lama_lamm válasza megint én (#19367) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Az lesz, most komolyabban akarok edzeni, ugyhogy zabalni fogok. :D Csak attol felek, hogy el fogok zsirosodni nagyon...
Majd ha hazaerek, geprol megirom, hogy kb hogy allitottam ossze az etrendemet.
Ti amugy a csirket csak naturba toljatok? So-bors es serpenyoben, kis olajon megsutve? Van van valami jo, de egyszeru receptje valakinek?:D

Mi az allaspont a feherjeszeletekrol? Megeri venni? Vagy az inkabb edesseg, mint taplalek?

[ Szerkesztve ]

(#19369) megint én válasza lama_lamm (#19368) üzenetére


megint én
őstag

A leg elején én is beleestem a hibába, hogy ész nélkül zabáltam, rengeteget híztam kicsit több mint egy hét alatt, de kitapasztaltam mi a jó. Sokkal többet is ettem mint ami már jól esett volna de már kitapasztaltam mi az ami az aranyközépút.
A csirkét amúgy mindegy hogyan eszed, mert hízni akarsz, akkor fontos hogy mit teszel mellé, ha fogyni/szálkásítani akarsz, nyugodtan panírozzad, fűszerezd, stb. Én amúgy eleve úgy szoktam, hogy baromira vékony csíkokra vágom, és közepes lángon 2-3 csepp olajon megsütöm mindenféle fűszer vagy só nélkül.

Semmiképpen sem édesség. Én most nagyon sokat olvastam a témában, és arra jutottam, hogy fehérje + aminot fogok szedni, csak még nem tudom melyik amino éri meg a legjobban.
Azért döntöttem így mert édességből nem lesz izom, ahhoz fehérje kell, a fehérjéhez meg aminosavak, szóval.....

[ Szerkesztve ]

(#19370) BÁ Nutrition válasza megint én (#19358) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Melyik éri meg a legjobban? Hatás(érték)/ár-ban???"

glutamin
6k/kg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19371) spammer válasza megint én (#19369) üzenetére


spammer
veterán

"fehérje kell, a fehérjéhez meg aminosavak"

A fehérjéket eleve aminok építik fel, illetve azokká bomlik le benned. Vagy ezt a fenti dolgot hogy érted? Mert számomra nem világos teljesen :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19372) megint én válasza spammer (#19371) üzenetére


megint én
őstag

Fehérjét aminok építik fel, és ezért akarok mellé külön azt is enni, de sima fehérjét IS, mert olcsóbb.

(#19370) BÁ Nutrition
Értem, köszi! De mellé szeretnék egy mindenes Amino-t is. Szóval amit eddig többen ajánlottak, az amino 5600 De ja jobban megnézzük 1000 tabi kerül majdnem 10Kba és egy adag 4 tabi amiben alig van valami. Utána kéne számolni, de szerintem jobban megérné mást venni. Aminek PL a napi adagja csak 2x3 tabi, vagy ha folyadék akkor 20ml és hatszor-tízszer annyi cucc van bennük... De nagyon nehéz kiszámolni, mert vannak miknek a táblázatban /adag az 4 tabira vonatkozik, van ahol 3, és a poros az meg grammra, de ott is változó, hány gramm egy adag, és ot vannak még a folyékonyak, meg még az összetételi arányuk sem ugyan az. szóval nem könnyű kiszámolni.

[ Szerkesztve ]

(#19373) Tamoo válasza megint én (#19369) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Dicséretes a segítőkészséged, de nem biztos hogy már tanácsokat kellene osztanod! :DDD még ha nem is írsz mindig hülyeséget. ;]

(#19374) szőröscica


szőröscica
addikt

Megint én milyen kis önjelölt szakértö lett. :D

(#19375) spammer válasza megint én (#19372) üzenetére


spammer
veterán

Arra akartam kilyukadni, hogy a fehérjéhez nem kellenek aminosavak, mármint neked nem kell külön még azt is szedni, mert a fehérjék eleve aminosavak.

Persze kiegészítésként lehet szedni, ha van rá zseton :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19376) megint én válasza Tamoo (#19373) üzenetére


megint én
őstag

Én csak a bestbuy aminot keresem, és már megyek is a tajgetoszra... Csak még nem találom. :U

(#19375) spammer
Javíts ki, ha tévedek, de úgy tudom, sokkal hatékonyabb az izomépítés aminokból. Főleg ha közvetlen edzés után veszem be. Estére viszont jó a sima fehérje turmix is.

[ Szerkesztve ]

(#19377) Tamoo válasza megint én (#19376) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha mindenképpen tömni akarod mondjuk Bunny zsebét, akkor vegyél egy ilyet [link] és viszlát! :DDD ;]

Aydan: Nehezén már túl vagy. Újra kigyúrni magad gondolom sokkal könnyebb lesz mint amit átvészeltél. :R

[ Szerkesztve ]

(#19378) megint én válasza Tamoo (#19377) üzenetére


megint én
őstag

Nem-nem. Én semmit nem veszek a builder.fütykösön csak ami ott jó áron van azt ismerős is jó áron tudja. Kb ugyan annyiért mindent de mégis kell egy kiindulási pont. Meg még nézegettem a myproteineket, hátha laci06-tal hozatok valami aminot-is

[ Szerkesztve ]

(#19379) megint én


megint én
őstag

Asszem megvan a tuti Essential Amino Acids
+ 1kilós L-Glutamine
Hozzá még sima fehérje az esti étkezést kiváltva.

Ha az L-leucine-t nézzük akkor egy adag (15g) Essential Amino Acids készítményben annyi van mint 61 tabletta Sciteces amino 5600ban... Scitec Liutitinon :(

[ Szerkesztve ]

(#19380) spammer válasza megint én (#19379) üzenetére


spammer
veterán

Nem kispályázol :D

Én vennék még BCAA-t is akkor már, meg mondjuk egy Monster 100-at is ;]

:DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19381) megint én válasza spammer (#19380) üzenetére


megint én
őstag

Szedek Mega Daily One-t és Mg+B6-ot emellett még Kálciumot, és amikor pihenő nap van akkor a Mega helyett a Biotech USA Day A One-t. És már megkérdeztem a laci06-ot, menni az omega 3 de még nem válaszolt. Csak nem szeretem az első dolgot megvenni, mert nagyon nagy különbségek vannak minőség / árban.

[ Szerkesztve ]

(#19382) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Na a hétvégi edzés: kméten a trend fitnessben jártunk, sokan ígérték hogy eljönnek (barátok, ismerősök) de sajnos csak 3-an maradtunk, akik eredetileg is terveztük az edzést.. Kis mellel kezdtünk, majd köredzés szerűen volt még váll, kar, hát és has edzés is.

Pár fosul sikerült kép:



És egy videó, 160kgx5 ismétlés, katapulttal, most próbáltam először :B A 180x3-as nyomásom sajnos nem lett levideózva, de volt egy olyan is. Vállam nem örült :D
[link]

Lehet röhögni, kritizálni stb.. ;] :D

(#19383) Herczi válasza God Vazzeg (#19382) üzenetére


Herczi
senior tag

Az a mélynövésű Christian Bale durván széles vállakkal rendelkezik, vagy csak a feje nagyon kicsi? :DDD

(#19384) Ijk válasza God Vazzeg (#19382) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na fasza, jól mutattam volna köztetek, remélem legközelebb nem visztek fényképezőt. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19385) God Vazzeg válasza Herczi (#19383) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Optikailag nagyon durva a srác, kb 168cm, és 50-es karjai vannak ;) 240-be nyomott 3-at, országos bajnok fekvenyomó. Respect plz :K ;)

ijk: pedig úgy emlékszem te is hasonlóan nézel ki, csak magasabb vagy, én vagyok 173cm, a kopasz srác a képen olyan 175cm lehet..

[ Szerkesztve ]

(#19386) Xelo válasza God Vazzeg (#19385) üzenetére


Xelo
addikt

dobtam privátot majd csekk ha lesz 1 kis szabad időd

(#19387) littlelion21 válasza God Vazzeg (#19385) üzenetére


littlelion21
addikt

Bár van egy sejtésem, de mi az ott a srác felkarján?

(#19388) God Vazzeg válasza littlelion21 (#19387) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a katapult :K

(#19389) Herczi válasza God Vazzeg (#19385) üzenetére


Herczi
senior tag

Tényleg csak optikailag durva, ha 240-be tol 3-at :DDD

(#19390) God Vazzeg válasza Herczi (#19389) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenhogy nagyon durva, csak próbálom szemléltetni a méreteket :K Olyan válla van amúgy mint egy kisebb dinnye :D Feltűnően nagy, az enyém mellett meg kifejezetten kiemelkedik, mivel nekem nincs vállam, mint a képeken is látszik :D

(#19391) Herczi válasza God Vazzeg (#19390) üzenetére


Herczi
senior tag

Karjairól nem mondtam volna meg, hogy 50-esek, gondolom a vállai ellensúlyozzák, élőben biztos durva jelenség.

(#19392) macikos válasza God Vazzeg (#19382) üzenetére


macikos
addikt

Na, beképzelt önimádó gyúrósok feszítenek :D Mintha csak magamat látnám :D

Miért emelted fel a fejed nyomás közben? Könnyen megsérülhettél volna... így a katapult összenyomja a mellkasod

Egyébként örömmel hallom, hogy ebben a teremben is ugyanaz a fosch zene megy, mint nálunk :D

(#19393) God Vazzeg válasza Herczi (#19391) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fedettek vagyunk most, ezért nem látszik a kar nagynak, viszonyítás: az enyém 48cm körül, a kopasz gyereknek 41cm körül van :D

(#19394) God Vazzeg válasza macikos (#19392) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez van :D ;] Szépek vagyunk és izmosak, nincs itt semmi gond :D A fejeket azért meg lehetett nézni mikor a 240 alá befeküdt a srác :DDD

Miért emelem? Nem tudom, szerintem mindig is emeltem.. Lehet csak megszokás, bár Csepregi Zoli szerint nagy súlyoknál szinte természetes ez, ők is emelik közben. Több oka is van, nekik a ruha miatt kell is. Franc se tudja. Szerintem nem sérülés veszélyes, bár tény hogy benyomja a mellkasod a katapult.

(#19395) mocsanisi válasza God Vazzeg (#19382) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lacika hogy behízott :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19396) God Vazzeg válasza mocsanisi (#19395) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lacika 94kg magasságában van már :D ;] 120kg-ba tolt 3-at edzésen, küzdött a katapulttal mert nem ment le neki a súly :D

(#19397) Jim-Y válasza God Vazzeg (#19385) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát basszus.. nézem a videót és az jut eszembe, hogy ennél a srácnál 5-5 centi a súly útja, nekem meg fél méter, fasza :D

[ Szerkesztve ]

(#19398) God Vazzeg válasza Jim-Y (#19397) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jól kell hidalni. Én se tudok még.. Ja meg a fránya genetika ;] :K :D

(#19399) bobalazs válasza God Vazzeg (#19382) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:C

(#19400) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Akciós a VitaKing C-Vitamin (400g) 2950Ft

Ijk: de van mire fogni :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.